W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Żydostwo to choroba umyslowa?   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 7160
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
acidek303
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:19, 30 Gru '10   Temat postu: Żydostwo to choroba umyslowa? Odpowiedz z cytatem

Tłumaczenie Ola Gordon

‘Is Mental Illness the Jewish Disease?’

http://thisiszionism.blogspot.com/2008/0.....rs-of.html

Lekarz twierdzi, że Żydzi są nosicielami schizo…

Tego nie było w internecie…

Tego nie ma w internecie. Ale jest w Psychiatric News, opublikowane przez American Psychiatric Association . Data publikacji: 25.10.1972. Sprawdź w lokalnej bibliotece.

Dowód na to, że Żydzi są nosicielami schizofrenii znajduje się w pracy przygotowanej dla American Journal of Psychiatry autorstwa dr Arnolda A Hutschneckera, nowojorskiego psychiatry, który leczył prezydenta Nixona.

W pracy pt. Mental Illness: The Jewish Disease [Choroba umysłowa: żydowska przypadłość] dr Hutschnecker powiedział, że choć wszyscy Żydzi nie są chorzy umysłowo, to choroba umysłowa jest wysoce zaraźliwa i Żydzi są głównym źródłem tej infekcji.

Dr Hutschnecker powiedział, że każdy Żyd rodzi się z zarodkiem schizofrenii i to ten fakt jest przyczyną prześladowań Żydów na całym świecie.

‘Świat bardziej współczułby Żydom, gdyby wiedział, że oni nie są odpowiedzialni za tę chorobę,’ powiedział dr Hutschnecker. ‘Schizofrenia jest faktem, który w Żydach wywołuje kompulsywne pragnienie prześladowań.”

Dr Hutschnecker zwrócił uwagę na to, że choroba umysłowa specyficzna dla Żydów objawia się ich brakiem zdolności odróżnienia dobra od zła. Powiedział, że choć żydowskie prawo kanoniczne uznaje cnoty cierpliwości, pokory i uczciwości, to Żydzi są agresywni, mściwi i nieuczciwi.

‘Podczas gdy Żydzi atakują nie-żydowskich Amerykanów za rasizm, Izrael jest najbardziej rasistowskim krajem na świecie,’ powiedział.

Żydzi, jak mówi, ujawniają swoją chorobę umysłową przez paranoję. Wyjaśnił, że paranoik nie tylko wyobraża sobie, że jest prześladowany, ale umyślnie stwarza sytuacje, które prześladowanie uczynią rzeczywistością.
Powiedział również, że wszystko czego potrzebuje ktoś by dojrzeć żydowską paranoję w akcji to wejść do nowojorskiego metra. Dziewięć razy na dziesięć, ten który cię wypycha będzie Żydem.

‘Żyd ma nadzieję, że weźmiesz na nim odwet w naturze, i kiedy to ma miejsce, jest przekonany, że jesteś antysemitą.’

Podczas II wojny światowej, jak mówi dr Hutschnecker, żydowscy przywódcy w USA i Anglii wiedzieli o okropnej zbrodni nazistów wobec Żydów. Ale kiedy urzędnicy Departamentu Stanu chcieli wypowiadać się przeciwko niej, zostali uciszeni przez zorganizowane żydostwo. To ono chciało kontynuacji zbrodni by wywołać sympatię świata.

Żydowską potrzebę prześladowań porównał z rodzajem szaleństwa, kiedy cierpiący okalecza się. Powiedział, że ci którzy się okaleczają robią to, gdyż chcą sympatii wobec siebie. Ale, dodał, tacy ludzie ujawniają swoje szaleństwo oszpecaniem się w taki sposób, że wywołują wstręt raczej niż sympatię.

Zwrócił uwagę, że zachorowalność na chorobę umysłową wzrosła w USA w bezpośredniej proporcji do wzrostu populacji żydowskiej.

‘Wielka migracja żydowska do USA rozpoczęła się pod koniec XIX wieku. W 1900 roku było 1.058.135 Żydów; w 1970 roku 5.868.555; wzrost o 454.8%. W 1900 roku było 62.112 pacjentów w publicznych szpitalach psychiatrycznych w USA; w 1970 roku 339.027, wzrost o 445.7%. W tym samym okresie amerykańska populacja wzrosła z 76.212.368 do 203.211.926, wzrost o 166.6%. Przed przybyciem Żydów z Europy, USA była narodem zdrowym pod względem umysłowym. Ale to już nie jest prawdą.’

Dr Hutschnecker uzasadnił swoje twierdzenie, że USA nie była już zdrowym psychicznie narodem, cytując dr Dawida Rozentala, szefa laboratorium psychologii w Narodowym Instytucie Zdrowia Psychicznego, który ostatnio oszacował, że ponad 60.000 osób w USA cierpi na jakąś formę zaburzeń schizofrenicznych. Biorąc pod uwagę to, że dr Rozental jest Żydem, Żydzi wydają się być przewrotnie dumni z szerzenia choroby umysłowej.

Dr Hutschnecker powiedział, że wyraz ‘schizofrenia’ przypisał chorobie umsłowej dr Eugen Blueler, szwajcarski psychiatra, w 1911 roku. Wcześniej znana była jako ‘dementia praecox,’ termin używany przez jej odkrywcę, dr Emila Kraepelina, jak mówi dr Hutschnecker, tej samej chorobie nazwę ‘neurosis’ nadał dr Siegmund Freud.

„Objawy schizofrenii zostały uznane niemal równocześnie przez Bleulera, Kraepelina i Freuda w czasie, gdy Żydzi przenosili się do zamożnej klasy średniej,” powiedział dr Hutschnecker. „Wcześniej byli ignorowani jako jednostki społeczne i rasowe przez lekarzy z tamtej epoki. Stali się klinicznie istotni, gdy zaczęli mieszać się z nie-Żydami.”

Dr Hutschnecker powiedział, że badania dr Jacquesa S Gotlieba z Wayne State University wykazują, że schozofrenia wywoływana jest przez deformację białka alfa-dwa-globuliny, która u schizofreników jest w kształcie korkociągu. Zdeformowane białko powstaje na skutek wirusa, jak twierdzi dr Hutschnecker, który przenoszą Żydzi na nie-Żydów z którymi wchodzą w kontakt. Powiedział, że ponieważ ci którzy są potomkami narodów z zachodniej Europy nie wytworzyli odporności na wirus, są szczególnie podatni na tę chorobę.

‘Nie mam żadnych wątpliwości,’ powiedział, ‘że Żydzi zainfekowali naród amerykański schizofrenią. Żydzi są nosicielami choroby i osiągnie ona epidemiczne proporcje, jeśli nauka nie odkryje szczepionki zwalczającej ją.’

W ramach studiów nad świętą Biblią i Talmudem Żyd uczy się, że zbrodnie przeciwko Gojom, takie jak ludobójstwo, masowe morderstwa, wykorzystywanie dzieci itp. są uważane za święte usługi wobec Boga. Biblia i Talmud, święte księgi nienawiści, zobowiązują niewinną młodzież żydowską do nienawiści, do mordowania, do oszustwa, do wypędzania, do okradania nie-Żydów w imię Boga. To pozwala nie tylko na ich skrzywienie struktury umysłowej, ale zamienia duszę na ropiejącą deformację duchową.

Oni mieszkają i pracują razem z nie-Żydami w społecznościach na całym świecie, lubią ich gojowskich sąsiadów, korzystają z ich kultury, a nawet czasem zakochują się w Goju przeciwnej płci. Jednak ze względu na surowe prawa i ograniczenia (w oparciu o czystość rasową) nakładane na nich, są oni zmuszeni do dorastania i rozwijania się w świecie, w którym uczą się umiejętności wykonania jednego rozkazu i prowadzenia podwójnego życia. Dylematem z jakim zmierza się zwykły Żyd jest to, że musi przestrzegać rabinackiej interpretacji prawa Bożego. Oni uczyli młode umysły narodu żydowskiego by gardzić, ujarzmiać, lekceważyć, a nawet nienawidzić nie-Żydów świata. Nieprzestrzeganie powyższych świętych poleceń skutkuje, jak się ich uczy, surową karą ze strony Boga. To musi naturalnie skutkować aberracją umysłową wśród społeczności żydowskiej. Odrażający przykład – pacjentami tej poważnej choroby psychicznej, która spotyka Żydów, są w Ameryce neo-konserwatyści, którzy wydają się cieszyć z prowadzenia wojen na Bliskim Wschodzie.

To było w internecie…

Rozwiązanie zagadki schizofrenii

Maria Tsepilovan – Koordynator badań klinicznych, Mount Sinai School of Medicine

Mój przyjaciel Piotr był sportową gwiazdą naszej szkoły. Nie tylko mógł zdobywać punkty, ale był „A” studentem, który mógł wygrać debatę z prawie każdym, w tym z nauczycielami. Piotr ukończył szkołę z bardzo dobrym wynikiem i rozpoczął studia na wydziale prawa w Ivy League University. Podczas drugiego roku Peter zaczął się zmieniać. Przestał spotykać się z przyjaciółmi, jego oceny pogorszyły się i spędzał więcej czasu sam w swoim pokoju.

Któregoś dnia pod koniec roku szkolnego Piotr był w szpitalu i wkrótce potem zdiagnozowano u niego schizofrenię. Nigdy już nie był taki jak dawniej. Nie mogłam z nim sensownie porozmawiać, skakał z tematu na temat i nie wiedziałam o czym mówił. Był również paranoidalny. Piotr upierał się, by w każdym publicznym miejscu siedzieć plecami przy ścianie, żeby nikt nie mógł skraść się za nim z tyłu. Myślał, że FBI monitoruje każdy jego ruch.

Życie Piotra zmieniło się na zawsze. Dlaczego on? Dlaczego teraz?

Schizofrenia jest ciężkim, chronicznym zaburzeniem pracy mózgu, trwającym co najmniej 6 miesięcy i charakteryzuje się co najmniej miesiącem występujących symptomów takich jak halucynacje i przywidzenia, zaburzenia mowy i negatywny afekt (brak emocji). Choroba może wystąpić bez ostrzeżenia i ogólnie najpierw ujawnia się w późnych latach dorastania lub wczesnych dorosłości.

Naukowcy przez dziesiątki lat poszukiwali przyczyn schizofrenii. Była pewna kontrowersja nt. co bardziej wpływa na jej rozwój: genetyka czy środowisko. Osiągnięto wstępne hipotezy: choroba jest zarówno genetyczna jak i środowiskowa. Oznacza to, że przeprowadzono wystarczające badania na to, że istnieją specyficzne geny, które czynią człowieka bardziej podatnym na zachorowania na schizofrenię i niektóre czynniki środowiskowe, które mogą spowodować jej rozwój.

Co to za geny odpowiadają za schizofrenię i jakie czynniki środowiskowe powodują wystąpienie choroby?

Czynniki środowiskowe, w tym przypadku, mogą oznaczać stresor każdego typu, który człowiek napotyka w życiu płodowym lub w ciągu całego życia (np. zerwanie relacji, mieszane sygnały od rodziców, stres w pracy, itp.).

Genetyczna część jest trudniejsza. Różnice genetyczne między ludźmi, nie mówiąc już o Amerykanach o różnym pochodzeniu, tworzą trudności w izolowaniu poszczególnych genów odpowiedzialnych za zaburzenia. Po latach badań genetycznych, naukowcy zidentyfikowali wiele genów w ludzkim organizmie, potencjalnie związanych z początkiem schizofrenii. Niektórzy badacze z Johns Hopkins University zaczęli kwestionować te ustalenia, twierdząc, że mogli wskazać kluczowe miejsca na konkretnych chromosomach, które są przyczyną choroby.

Z problemem różnorodności genetycznej w rozważanej populacji, naukowcy z Johns Hopkins postanowili zawęzić pulę genetyczną swoich badań. Szukali grupy osób podobnych genetycznie, grupy, która pochodziła od jednego przodka, a następnie, od pokoleń, trwała we własnej kulturze. Hopkins wysunął hipotezę, że zebranie takich osób ułatwiłoby badaczom porównać DNA i zlokalizować geny, które są podobne u osób z rozpoznaniem schizofrenii.

W 1996 r. z dotacją z Narodowego Instytutu Zdrowia Psychicznego, Johns Hopkins rozpoczął rekrutację Żydów aszkenazyjskich, u których rozpoznano schizofrenię. Żydzi nie są bardziej narażeni na rozwój tej choroby, schizofrenia występuje u około 1% światowej populacji, i nie wydaje się być widoczna w jednej grupie. Powodem dlaczego to badanie jest ukierunkowane szczególnie na Żydów wywodzi się z tradycji żydowskiej małżeństw w ramach tej samej grupy. To sprawia genetyczny szlak łatwiejszy do zbadania. Po dziesięciu latach badań, zespół Johns Hopkins zebrał grupę ponad 1.000 takich osób do badań i wyniki wstępne opublikowano w American Journal of Human Genetics.”

Co to oznacza dla nas? Każdy może zachorować na schizofrenię. Wiemy, że jest ona częściowo genetyczna. Jeżeli uda nam się wykryć jej obecność w początkowej fazie, możemy lepiej określić, jakie można podjąć środki ostrożności, by złagodzić objawy gdy się pojawią, czy zapobiec im w ogóle. Możemy opracować leki lepiej dostosowane do chorych osobników. Ostatecznie, lepsze zrozumienie przyczyn schizofrenii pozwoli zbadać ogromną różnicę wśród Piotrów tego świata, którzy teraz stają w obliczu cierpienia i szoku, kiedy w wieku 20 lat, nagle zachorują na schizofrenię.

Johns Hopkins podjął współpracę z Mount Sinai School of Medicine, aby kontynuować te obiecujące badania. Obecnie rekrutują osoby w rejonie Nowego Jorku, u których rozpoznano schizofrenię i są Żydami aszkenazyjskimi. Przekazujcie tę wiadomość. I poświęćmy chwilę by cieszyć się tym co mamy.

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/201.....zypadlosc/
_________________
http://palestyna.wordpress.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian
Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:30, 30 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Żydowską potrzebę prześladowań porównał z rodzajem szaleństwa, kiedy cierpiący okalecza się. Powiedział, że ci którzy się okaleczają robią to, gdyż chcą sympatii wobec siebie. Ale, dodał, tacy ludzie ujawniają swoje szaleństwo oszpecaniem się w taki sposób, że wywołują wstręt raczej niż sympatię.

pokolenie emo ? Very Happy
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrożny
Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:07, 30 Gru '10   Temat postu: Re: Żydostwo to choroba umyslowa? Odpowiedz z cytatem

acidek303 napisał:

‘Nie mam żadnych wątpliwości,’ powiedział, ‘że Żydzi zainfekowali naród amerykański schizofrenią. Żydzi są nosicielami choroby i osiągnie ona epidemiczne proporcje, jeśli nauka nie odkryje szczepionki zwalczającej ją.’

W ramach studiów nad świętą Biblią i Talmudem Żyd uczy się, że zbrodnie przeciwko Gojom, takie jak ludobójstwo, masowe morderstwa, wykorzystywanie dzieci itp. są uważane za święte usługi wobec Boga. Biblia i Talmud, święte księgi nienawiści, zobowiązują niewinną młodzież żydowską do nienawiści, do mordowania, do oszustwa, do wypędzania, do okradania nie-Żydów w imię Boga. To pozwala nie tylko na ich skrzywienie struktury umysłowej, ale zamienia duszę na ropiejącą deformację duchową.Bardzo ciekawe. Wyjaśniałoby to wiele w ich zachowaniu patrząc na historyczne wydarzenia .
Nie wiem tylko czy nie zacznę im współczuć, bo przecież to chorzy ludzie.

Autor tekstu jednak popełnił błąd.
Szczepionki nie mają zwalczać chorób tylko im zapobiegać. W tym wypadku to zdrowym ludziom powinni ją zaaplikować.

.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek
Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:42, 30 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Autor tekstu jednak popełnił błąd.
Szczepionki nie mają zwalczać chorób tylko im zapobiegać. W tym wypadku to zdrowym ludziom powinni ją zaaplikować. '

Ciekawy punkt widzenia Very Happy

To znaczy,ze...jesli ty masz katar to ja mam sie leczyc?

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
M8
Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:01, 30 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie rozumiem co jest złego w schizofreni, ja się z moją dobrze czuje, dopóki mnie jakaś lękowa psychoza nie dopadnie to jest zajebiście Very Happy
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Janiekowalsk
Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:29, 30 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M8 napisał:
ja nie rozumiem co jest złego w schizofreni, ja się z moją dobrze czuje, dopóki mnie jakaś lękowa psychoza nie dopadnie to jest zajebiście Very Happy

M 8 ty nie masz schizofrenii was jest zwyczajnie ośmiu Wink
tak trzymaj Wink
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefani
Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:31, 24 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest kilka rodzajów schizofrenii, różnią się symptomami, mają odmienny przebieg. Samo-okaleczanie się i projektowanie na siebie nienawiści wcale nie należy do zachowań często występujących w tej chorobie. Ludzie o typie osobowości autoagresywnej okaleczają się, aby skierować swoje cierpienie psychiczne na inne tory, czysto fizyczne. Ból jaki sobie zadają stanowi pewnego rodzaju ulgę, odrywając ich od cierpień psychicznych, które są dla nich dużo straszniejsze. Co charakterystyczne - schizofrenicy jeszcze rzadziej ujawniają agresję na zewnątrz, z wyjątkiem najcięższych przypadków, które stanowią tylko margines w statystykach.

Tak się zastanawiam jak Żydzi mają być nosicielami schizofrenii i zarażać innych, przecież to nie choroba zakaźna. W sumie nauka nie zna do dziś jej przyczyn. Jest kilka koncepcji, ale autorytety medyczne nie są zgodne w tej kwestii. Można łatwo wskazać kilka innych nacji, które przejawiają dużo więcej zachowań tego rodzaju. Stawiam raczej na to, że to właśnie skrzywienie religijne na podbudowie Talmudu tak specyficznie kształtuje charakter tego narodu, a nie jakiś gen schizofrenii, o którym w ogóle nauka milczy (oficjalne źródła). Owszem jest podwyższone ryzyko zachorowania jeśli w rodzinie byli chorzy, ale zdecydowanie częstsze są przypadki, kiedy sami schizofrenicy mają dzieci i wnuki nie obarczone tą chorobą.

Jeśli nawet założyć, że Żydzi jako nacja są bardziej narażeni na zachorowanie, to należy zadać sobie pytanie, dlaczego pomimo posiadania w swoich szeregach aż tylu osobników typu schizofrenicznego działają tak skutecznie, przecież nawet łagodnie przebiegająca schizofrenia to ciężka choroba psychiczna, która uniemożliwia chorym normalne funkcjonowanie we wszystkich sferach życia. Nawet w najlżejszej postaciach życie chorego na jako takim poziomie (rodzinne, zawodowe, społeczne) jest niemożliwe bez terapii i zażywania leków. Co dopiero mówić o najcięższych przypadkach np. schizofrenii hebefrenicznej lub paranoidalnej. Przecież ta choroba psychiczna wyklucza z wszelkich społecznych "gier zespołowych", w których akurat Żydzi celują. Jako nacja są jakby jedną tkanką, przykładem jest choćby ich słynne wspieranie się, organizowanie w grupy, wspólne realizowanie celów. Ich "jedność narodowa" jest na wysokim poziomie.


Te artykuły z pierwszego postu to fałszywy trop mający na celu wmówienie odbiorcom, że Żydzi w swojej masie przejawiają tyle cech negatywnych (czego nie sposób ukryć), bo są obarczeni tym wstrętnym genem ciężkiej choroby psychicznej. Uzyskają przy okazji współczucie zamiast potępienia, bo wiadomo, chorzy psychicznie nie wiedzą co czynią.

Prawda może być dużo prostsza - w tym narodzie jest dużo jednostek o nieciekawym charakterze, bo ich przywódcy za pomocą religii i edukacji tak ich kształtują w określonym celu.
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AQuatro
Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:29, 24 Lut '11   Temat postu: Re: Żydostwo to choroba umyslowa? Odpowiedz z cytatem

Ten artykuł to chyba próba zrzucenia na żydów odpowiedzialności za swoje antyżydowskie nastawienie. Smile

Jeżeli chodzi o żydów ortodyksyjnych, to są nie mniej jebnięci jak katolicy. Przecież to katolicy biczowali się i okaleczali chcąc odkupić swoje grzechy - tzw ascesi.

Nie ukryjemy niestety faktu, że to jednak wśród żydów i ludzi żydowskiego pochodzenia jest najwięcej noblistów jeżeli chodzi o nauki ścisłe. Poza Skłodowską my mamy jakichś poetów piszących wierszyki i Wałęsę-bardzo intjeligientnego. Ale liczba żydowskiego pochodzenia naukowców ścisłych nie pozwoli przepchnąć chyba tej choroby umysłowej, która prowokuje biednych Polaków do antysemityzmu. Smile
Jak żydzi oglądali naszą "obronę krzyża" to pewno dopiero pomyśleli sobie: "ci to są zdrowi na umyśle" Smile
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
connard
Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:31, 24 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż dziw bierze, że polskość i Polacy nie zostali jeszcze zdiagnozowani. Przecież ten niezrównoważony emocjonalnie naród wręcz upaja się swoją martyrologią i oszołamia nią kolejne pokolenia. Trzeba chronić nowe pokolenia przed zainfekowaniem zarazą, której nośnikami są patriotyzm, religia i tym podobne chore idee..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian
Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:51, 24 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stefani napisał:
.............................

Jeśli nawet założyć, że Żydzi jako nacja są bardziej narażeni na zachorowanie, to należy zadać sobie pytanie, dlaczego pomimo posiadania w swoich szeregach aż tylu osobników typu schizofrenicznego działają tak skutecznie, przecież nawet łagodnie przebiegająca schizofrenia to ciężka choroba psychiczna, która uniemożliwia chorym normalne funkcjonowanie.......................................[/b]


czytam teraz ciekawą pracę http://zhuck1.narod.ru/SAV_DZ.htm ( mozna w tłumacz google , da się czytać )
Facet analizuje ten fenomen i wysuwa dość ciekawy wniosek.
Żydzi poprzez swą krzyżówkę z przed około 6000 lat z rasą szarą ( dwupłciowe istoty z cechami pożadliwości, pragnienia władzy i napadami agresji ) maja dziś nadal dość niestabilny genotyp. mają duży odsetek ( powtarzam - to wszystko tez Nikołaja Żuka z w/w opracowania ) tak ludzi dość błyskotliwych ( z jednoczesną chwiejnością psychiczną -tu Żuk podaje wiele przykładów z życia ) jak i kompletnych niestabilnych degeneratów. Ci inteligentni sa u władzy jednocześnie bez pardonu zwalczając ( zwykły przemiał jak w "kościarce "-rewolucje , obozy koncentracyjne ) swoich pobratymców .
Żuk wysnuwa nawet dość ciekawą interpretację slów Lenina :" walka klas" - twierdzi,że jest całkiem prawdopodobne iż degeneraci walcza ze soba w swoich szeregach .
No w każdym razie trzymając sie Twojego pytania - jest teraz ( już sie kończy ) ich czas . Oni mieli możliwość budowy ładu na Ziemi . Efekty znamy . Twierdzi jednak Zuk,że u władzy sa teraz " najlepsi " z posród degeneratów. Sa bezsprzecznie inteligentni i nie przebierają w środkach (kłamstwo) . Dusza i sumienie to dla nich pojęcia obce.


AQatro napisał:
Cytat:
Jeżeli chodzi o żydów ortodyksyjnych, to są nie mniej jebnięci jak katolicy. Przecież to katolicy biczowali się i okaleczali chcąc odkupić swoje grzechy - tzw ascesi.


przecież katolicy to duchowi żydzi . W ogóle przecież katolicyzm to żydowska wydumka .
Pomieszanie nauk Jezusa z talmudycznym przekazem ( stary testament).

Cytat:
jednak wśród żydów i ludzi żydowskiego pochodzenia jest najwięcej noblistów jeżeli chodzi o nauki ścisłe.
jakbym miał w rodzinie takiego co rozdaje nagrody to też bym je miał.
Cala ta nagroda Nobla to bajer wypromowany przez Żydów dla Żydów .
Może kiedyś u zarania była szlachetna idea ale dzis nie ma to nic wspólnego ze szlachetnością . Nagrodą Nobla od dawna sie handluje . Tu wszystko jest kwestią ceny.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peyot
Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 226
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:07, 24 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak easy, to wszystko tłumaczy. Oni po prostu krzyżując się z tajemniczą, dwupłciową rasą stali się tacy jacy są. Tak, to ma sens. Dlaczego ludzkość nie dostrzega tak oczywistego faktu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek
Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:38, 25 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQatro napisał:
Cytat:
Jeżeli chodzi o żydów ortodyksyjnych, to są nie mniej jebnięci jak katolicy. Przecież to katolicy biczowali się i okaleczali chcąc odkupić swoje grzechy - tzw ascesi"

Jakby to powiedziec..Jest mala roznica.(poza tym asceci to nie ci samo-biczujacy sie.Sprawdz informacje co znaczy ascetyzm)

Ci -jak podkreslasz katolicy wymierzali sobie samym kare za grzechy jakie popelnili.
Znasz jakiegos Zyda ,ktory robi (nie musi byc az do takiego stopnia) podobnie?

Z moich obserwacji kare za grzechy Zydow (biczowanie,tortury i smierc) ponosza wszyscy tylko nie oni.


Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
easy russian
Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:15, 25 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

peyot napisał:
No tak easy, to wszystko tłumaczy. Oni po prostu krzyżując się z tajemniczą, dwupłciową rasą stali się tacy jacy są. Tak, to ma sens. Dlaczego ludzkość nie dostrzega tak oczywistego faktu?

no właśnie - dlaczego ??
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peyot
Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 226
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:32, 25 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to dlatego easy, że podczas gdy przodkowie żydów krzyżowali się z tymi tajemniczymi, szarymi dwupłciowcami reszta ludzkości oddawała się namiętnej rozpuście z trójpłciowymi pomarańczowymi istotami z kompletem czułków na podwójnych głowach. To jedyne logiczne wyjaśnienie tej zagadki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SirMarciniak
Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 21
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:05, 25 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

peyot napisał:
Może to dlatego easy, że podczas gdy przodkowie żydów krzyżowali się z tymi tajemniczymi, szarymi dwupłciowcami reszta ludzkości oddawała się namiętnej rozpuście z trójpłciowymi pomarańczowymi istotami z kompletem czułków na podwójnych głowach. To jedyne logiczne wyjaśnienie tej zagadki.


A podasz w szczegółach i jakieś źródła?
_________________
My tattoo dragon with sentece =>
"Odi profanum vulgus et arceo"
Next tattoo with sentece =>
"Que, que scelesti ruitis"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
peyot
Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 226
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:55, 25 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ups... Następnym razem dodam emotikonę na końcu posta by każdy mógł łatwo wychwycić żartobliwy ton moich wypowiedzi Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefani
Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:55, 27 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem manipulacja w tych pseudonaukowych artykułach polega na tym, że negatywne cechy charakteru tak często przypisywane Żydom nie są wcale charakterystyczne dla schizofrenii, choroby na którą często zapadają ludzie ponadprzeciętnie wrażliwi, raczej niezdolni do przemocy i agresji na zewnątrz (jeszcze raz zaznaczam - tylko niewielki procent schizofreników jest niebezpieczny dla otoczenia) i silnie izolujący się, nawet od najbliższych w wyniku tej choroby.

Brak uczuć wyższych, agresja, kłamstwo, nienawiść, chciwość, chorobliwe pragnienie władzy i dominacji to cechy właściwe socjopatom i psychopatom, a nie schizofrenikom.

Jakkolwiek schizofrenia jako ciężka choroba psychiczna może wzbudzać pewne współczucie dla cierpiących na nią, to psychopatia i socjopatia - wręcz przeciwnie. To pewnie zadecydowało o "cudownym" odkryciu genu schizofrenii u nacji żydowskiej. Co ciekawe, o chorobie, która bardziej pasuje do wielu przedstawicieli narodu żydowskiego (i w ogóle do wielu przedstawicieli wszelkiej władzy), czyli psychopatii, jej przyczynach wiadomo jeszcze mniej niż o schizofrenii. Też jest nieuleczalna, z tą różnicą, że w ogóle żadne leczenie nie przynosi pozytywnych rezultatów.

Duża nadreprezentacja psychopatów w danej społeczności powoduje "produkcję" wielu chorób i zaburzeń psychicznych u ich ofiar. To może tłumaczyć odnotowaną w statystykach większą zachorowalność Żydów na schizofrenię (szczególnie typ "uruchamiany" przez czynniki środowiskowe). Jeżeli Żydzi mają więcej psychopatów i socjopatów w swoim społeczeństwie, automatycznie będą mieć więcej schizofreników i w ogóle osób z zaburzeniami psychicznymi różnego typu. Bardzo istotnym czynnikiem jest wpływ wyjątkowo krwiożerczej religii, mam na myśli odłam judaizmu oparty o Talmud.

W ramach studiów nad świętą Biblią i Talmudem Żyd uczy się, że zbrodnie przeciwko Gojom, takie jak ludobójstwo, masowe morderstwa, wykorzystywanie dzieci itp. są uważane za święte usługi wobec Boga. Biblia i Talmud, święte księgi nienawiści, zobowiązują niewinną młodzież żydowską do nienawiści, do mordowania, do oszustwa, do wypędzania, do okradania nie-Żydów w imię Boga. To pozwala nie tylko na ich skrzywienie struktury umysłowej, ale zamienia duszę na ropiejącą deformację duchową.

Ten fragment z pewnością dobrze ujmuje czynniki środowiskowe, tylko wnioski niezbyt trafne. Tego rodzaju wierzenia mogą się odbić jedynie bardzo negatywnie na psychice ludzi, zwłaszcza jeżeli są im serwowane w dzieciństwie. Jednak tego rodzaju "obróbka" religijna spowoduje w pierwszej kolejności raczej powszechniejsze występowanie psychopatii i jej delikatniejszych wersji (socjopatia) niż schizofrenii, zwanej niekiedy chorobą artystów.


Zainteresowanym polecam:
Psychopata - kim jest, jak funkcjonuje
viewtopic.php?t=11969
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goska
Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3519
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:55, 28 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomnieliscie jeszcze o broni psychotronicznej :

http://www.zwiastun2009.republika.pl

http://english.pravda.ru/science/tech/14-08-2007/95965-psychotronic_weapon-0

Na ten temat wiadomosci sa jakos sukcesywnie likwidowane !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek
Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:12, 28 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swietny przyklad na to jak sie z mlodych Zydow robi roboty do zabijania w imie slusznej sprawy i samoobronie oczywiscie:0Przeciez caly swiat nie marzy o niczym innym jak o tym by ich ZAGAZOWAC!!!! Smile

Zniesławienie - izraelskie przedpoborowe wycieczki do Polski
http://www.youtube.com/watch?v=r2y1APApu7Q

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Janiekowalsk
Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:24, 28 Lut '11   Temat postu: Re: Żydostwo to choroba umyslowa? Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:


Nie ukryjemy niestety faktu, że to jednak wśród żydów i ludzi żydowskiego pochodzenia jest najwięcej noblistów jeżeli chodzi o nauki ścisłe. Poza Skłodowską my mamy jakichś poetów piszących wierszyki i Wałęsę-bardzo intjeligientnego. Ale liczba żydowskiego pochodzenia naukowców ścisłych nie pozwoli przepchnąć chyba tej choroby umysłowej, która prowokuje biednych Polaków do antysemityzmu. Smile


Menachem Wolfowicz Begin - laureat Pokojowej Nagrody Nobla.
ur. 16 sierpnia 1913 w Brześciu nad Bugiem.. Jest odpowiedzialny za masakrę ludności palestyńskiej w Deir Yassin w dniach 9–11 kwietnia 1948, 9 kwietnia 1948 r.

Tego dnia, wczesnym rankiem, sporych rozmiarów oddział składający się z członków skrajnie szowinistycznych, żydowskich organizacji: Irgun (na jego czele stał Menachem Begin) oraz grupa Sterna, zaatakował Deir Yassin i po krótkiej walce, pokonawszy słaby opór zaskoczonej wsi, rozpoczął systematyczną rzeź jej mieszkańców. Wyciąganych z domu ludzi - bez względu na wiek i płeć - ustawiano w szereg i rozstrzeliwano. Dwadzieścia kilka osób załadowano na ciężarówkę i zawieziono do żydowskiej dzielnicy Jerozolimy, gdzie oprowadzano ich po ulicach bijąc i upokarzając na różne sposoby. Po powrocie do Deir Yassin podzielili oni los pozostałych mieszkańców wsi. Do mordowania mieszkańców Deir Yassin użyto także noży i bagnetów, którymi zakłuwano i rozpruwano ofiary, nie wyłączając ciężarnych kobiet.Masakra były jednym z powodów masowego exodusu Palestyńczyków poza granice Izraela ocenianego na ok. 750 000 uchodźców.
Ponura lista zbrodni popełnionych na ludności palestyńskiej przez oddziały Irgunu, Grupy Sterna, Hagany a następnie regularną armię izraelską jest bardzo długa, co świadczy o ich wykalkulowanym charakterze. Zdaje się, iż brutalne obchodzenie się z ludnością cywilną przeciwnika było z góry zaplanowanym elementem żydowskiej (izraelskiej) strategii, obliczonej na podminowanie ducha palestyńskich (arabskich) bojowników. Za taką tezą przemawia również odezwa z 1948 r. naczelnego rabina izraelskiej armii Abrahama Avidana, w której wyżej wymieniony nawoływał do zabijania palestyńskiej (arabskiej) ludności cywilnej. Powołując się na talmud babiloński (sic!), twierdził on, iż zabijanie nawet najszlachetniejszych spośród gojów jest w okresie wojny usprawiedliwione, gdyż nigdy nie ma absolutnej pewności co do tego, że "oszczędzona" ludność cywilna przeciwnika nie będzie w przyszłości działać na szkodę Izraela ..Szkoda mi czasu na wypisywanie tu biografii całej bandy Syjonistycznych zbrodniarzy którzy sami sobie dali tą śmieszną nagrodę NOBLA ...Więc w skrócie
----------------------------------------
1926 r.Nagroda Pokojowa Nobla
Gustav Stresemann
To między innymi dzięki niemu Niemcy stały się potęgą przed II wojna światową z
całymi konsekwencjami późniejszych wydarzeń ,bardzo skutecznie walczył z Polską
wykorzystując mniejszości Niemieckie w Polsce
----------------------------------------
1994r. Nagroda Pokojowa Nobla
Yitzhak Rabin - członek bandy Sterna -winien czystek etnicznych
70.000 Palestyńczyków
--------------------------------------
1973r. Nagroda Pokojowa Nobla
Henry A. Kissinger - odpowiedzialny za śmierć milionów ludzi
w południowo wschodniej Azji.

Ariel Szaron Nominowany (kolega tego pierwszego ze zdjęcia nawet pochodzili z tego samego miasta w Polsce)
zwany Buldożerem pokoju czy rzeźnikiem z Bejrutu jego ofiary liczone są w dziesiątkach tysięcy
Masakra w Kibja - 14.10.1953 - 21:30, około 700 żydowskich żołnierzy zaatakowało przygraniczną wioskę w Jordanii, na północny zachód od Jerozolimy. Używając moździerzy, karabinów i materiałów wybuchowych wysadzili 42 domy, szkołę i meczet. Każdy znaleziony mieszkaniec został zamordowany. 75 wieśniaków zginęło, ich ciała wrzucono do studni. Rozkaz akcji wydał rzeźnik Arabów - Ariel Szaron. -
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caramba
Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:49, 28 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

privillege@ No ale to by się zgadzało Very Happy Jak już wymordują wszystkich którzy stoją im na drodze, to zapanuje pokój Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk
Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:56, 28 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz racje Caramba i na koniec sami sobie pogratulują coś jak z tym noblem co sobie przyznają Wink
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlak
Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:55, 01 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ten tutaj naczytał się waszych glupot i teraz gada bzdury jak wy:


żal mi i jego i was Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Żydostwo to choroba umyslowa?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile