W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
DMT - Molekuła Duchowości  
Podobne tematy
Halucynogenna Szyszynka. DMT 14
DMT. Dlaczego nielegalne?31
DMT The Spirit Molecule4
Terence Mckenna - Eros i Eschaton6
Terrence Mckenna time wave zero11
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 8767
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
etznab




Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 372
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:58, 21 Gru '10   Temat postu: DMT - Molekuła Duchowości Odpowiedz z cytatem

Cytat:
PANIE I PANOWIE!

Miło nam bardzo zaprezentować państwu to dzieło dokumentalne w języku polskim o psychedelikach w dziejach naszej linearnej historii. Oby stał się inspiracją do znalezienia Wrót przez które odważymy się przekroczyć, to co skończone i przejść w ...∞888∞...

PsychedelicznySzaman i EnTheoSelf

Rick Strassman przeprowadził pierwsze nowe badania nad DMT na całym świecie przez ponad 20 lat, od lat 1990-1995, na University of New Mexico School of Medicine. Dali 400 różnych dawek DMT dla około 60 zdrowych ochotników. W tle tego badania, jego charakter i wydajność, wyniki i interpretacja stanowią przedmiot "DMT - The Spirit Molecule"(Park Street Press, 2001). Nie ma aktualnych badań naukowych z czystym DMT, chociaż niemieckie badania kilka lat temu opublikowały ich wyniki z podawania kilku godzinnej infuzji DMT. DMT zawierający się w Ayahuasce jest przedmiotem szeregu projektów badawczych, zarówno w Europie i Ameryce Południowej. Pisma McKenny i Strassman'a miały duży wpływ w podniesieniu świadomości na temat skutków DMT, i rosnąca popularnością Ayahuaska zapewnia, że nie zniknie z zachodniej świadomości w najbliższym czasie. 

http://thespiritmolecule.com/html/resources.php#





Lista odtwarzania:
http://www.youtube.com/user/EnTheoSelf#grid/user/2E20716768D7222A
_________________
www.youtube.com/user/WszystkoJestWporzadQ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:28, 21 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cudownie Shocked Smile włączamy Very Happy
_________________
nie ma żadnej prawdy, wszystko jest tym samym, wielu się załamie, wielu parsknie śmiechem, to wszystko jedno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sebek2k




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 110
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:03, 21 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawy film. Czy na tym forum jest ktoś kto miał okazję wypicia ayahuaske i mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami z nią?
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
5k18a




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:55, 21 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O DMT Słyszałem już jakiś czas temu ale nie wiem jaka jest możliwość wypróbowania, bo generalnie DMT na rynku brak...
_________________
Z Korwina wyrosłem jak z Teletubisiów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:17, 22 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świetny materiał Smile cudownie
_________________
nie ma żadnej prawdy, wszystko jest tym samym, wielu się załamie, wielu parsknie śmiechem, to wszystko jedno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:39, 11 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspaniale! Jeden Zyd was podpuszcza a drugi przytakuje.
Oglupiajcie sie i niszczcie swoje muzgi, tego wlasnie chca wasi przeciwnicy.
Zauwazcie ze te dzikusy z dzungli ktory sie faszeruje tymi wspanialymi przyprawami nie wygladaja zbyt inteligentnie, bardziej przypominaja wraki czlowieka i jakos nie widac wspanialej cywilizacji kwitnacej z ich wywarow.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
etznab




Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 372
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:42, 11 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to w dalszym ciągu Twoja ocena . ..
Spróbuj DMT i podziel się jego doświadczeniami - wtedy zrozumiesz co dzikusy mają na myśli . . .
_________________
www.youtube.com/user/WszystkoJestWporzadQ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DeeJay




Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 176
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:29, 11 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zauwazcie ze te dzikusy z dzungli ktory sie faszeruje tymi wspanialymi przyprawami nie wygladaja zbyt inteligentnie
Ty tez jakos inteligencja nie tryskasz
Cytat:
Wspaniale! Jeden Zyd was podpuszcza a drugi przytakuje.
Oglupiajcie sie i niszczcie swoje muzgi
Cytat:
bardziej przypominaja wraki czlowieka
ciekawe skad bierzesz takie informacje? Rozumiem, ze duzo podrozujesz i stad Twoja wiedza...? Zwroc uwage na fakt iz to nasza "cywilizacja" stara sie pozyskac cos od tych jak to ujales "niezbyt inteligentnie wygladajacych ludzi". Poczytaj troche historii, dowiesz sie jak pieknie zostali wycieci Inkowie przez chrzescijanskich konfiskadorow. Nadal uwazasz, ze tworzymy tu wielka cywilizacje?
_________________
...bo czasem dobrze jest coś wiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:00, 11 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukup Wesołego Tripu ! przyda Ci się, z takim podejściem Smile
_________________
nie ma żadnej prawdy, wszystko jest tym samym, wielu się załamie, wielu parsknie śmiechem, to wszystko jedno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:14, 12 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zal mi was ze musicie sie uciekac do wszelkiej masci swinstw, ktore niszcza wasze zdrowie.

DeeJay napisalo:

Cytat:
Zwroc uwage na fakt iz to nasza "cywilizacja" stara sie pozyskac cos od tych jak to ujales "niezbyt inteligentnie wygladajacych ludzi". Poczytaj troche historii, dowiesz sie jak pieknie zostali wycieci Inkowie przez chrzescijanskich konfiskadorow. Nadal uwazasz, ze tworzymy tu wielka cywilizacje?


Chrescijanskich bandytow trodno obwiniac nadmiarem cywilizacji, ostatecznie to oni niszczyli wszelkie slady po starozytnych cywilizacjach, niemniej jednak poczytaj sobie troszke o tych humanitarnych cywilizacjach z Ameryki.



Mordowali oni ludzi na wielka skale, sa oszacowania mowiace o mordowaniu od 20 do 250 tys rocznie w czasie krwawych ceremoni

Cytat:
The Inca of Peru also made human sacrifices. As many as 4,000 servants, court officials, favorites, and concubines were killed upon the death of the Inca Huayna Capac in 1527, for example.[64] A number of mummies of sacrificed children have been recovered in the Inca regions of South America, an ancient practice known as capacocha. The Incas performed child sacrifices during or after important events, such as the death of the Sapa Inca (emperor) or during a famine.

wiecej detali na:
http://en.wikipedia.org/wiki/Human_sacrifice#Pre-Columbian_Americas
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
etznab




Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 372
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:20, 12 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli Wikipedia jest dla Ciebie jedynym źródłem, z ktorego czerpiesz wiedzę - to powodzenia.

Jeżeli uważasz, że DMT jest trucizną - to obejrzyj film w tym temacie: http://prawda2.info/viewtopic.php?t=10620

lub tu:


i wytłumacz otrutych nią południowych Amerykan.

Humanitaryzm tamtych czasów jest niczym w porównaniu z humanitaryzmem obecnych czasów.

Uważasz, że jesteśmy bardziej rozwinięci cywilizacyjnie od tych biegających w Amazonii ? ? ?
NA podstawie czego? rozwoju plastiku w kulturze zachodu i zamożności portfela?
A mamy problem z odczytywaniem nieba i śledzeniem faz słońca i księzyca, które na nas wpływają, a my wytwarzamy do tego mnóstwo nie potrzebnych rzeczy - trując siebie i wszystko wokół - to jest nasz wyznacznik rozwoju?

Nasz rozwój od nas tylko zależy i nasze otwarcie się na siebie i na wszystko co jest wokół pozwala zrozumieć sens istnienia i zmiany wszystkiego czego dokonujemy jako jeden organizm. Faza przyjmowania odchodzi w niepamięć i teraz przestawiamy się na dawanie - czego są zapowiedzią te wszystkie rzeczy zwracające nas do naszego wnętrza i do natury,czego nie robiliśmy przez te wszystkie lata czerpania ! ! !
_________________
www.youtube.com/user/WszystkoJestWporzadQ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DeeJay




Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 176
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:16, 12 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zal mi was ze musicie sie uciekac do wszelkiej masci swinstw, ktore niszcza wasze zdrowie.
Ciekawe, ze nie zastanowiles sie co niszczy np. twoje zdrowie? chemiczne dodatki spozywcze chyba sa ci obce w naszej "cudownej cywilizacji"?
Cytat:
Mordowali oni ludzi na wielka skale, sa oszacowania mowiace o mordowaniu od 20 do 250 tys rocznie w czasie krwawych ceremoni
prawda...ale pomijasz wazne aspekty tych ceremonii. Nie kazdy mogl dostapic zaszczytu ofiarowania tego co ma najlepsze (czyli serca). Tam szli glownie zasluzeni wojownicy lub inni godni tego zaszczytu - DOBROWOLNIE. Pewnie przytoczysz znowu z wiki zrodla iz znaleziono ciala dzieci (ofiarowane bogom gor). Skoro jestes oblatany w wiki to wpisz ciemne wieki kosciola...ciekawe co tam znajdziesz...?
Cytat:
Nasz rozwój od nas tylko zależy i nasze otwarcie się na siebie i na wszystko co jest wokół pozwala zrozumieć sens istnienia i zmiany wszystkiego czego dokonujemy jako jeden organizm.
etznab, nie mogles tego lepiej ujac Smile
_________________
...bo czasem dobrze jest coś wiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:05, 17 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzialem wczoraj wywiad z Joe Roganem na temat DMT i bardzo mnie to zaciekawilo, dzisiaj obejrzę ten film z YT. Spróbował bym i to z chęcią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 12:36, 08 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No proszę - akurat nigdy nie wiedziałem jak to gówno palić; jaranie z fai do cracku wydawało mi się co najmniej niesmaczne Smile


E-cigarettes rigged by drug users to smoke hallucinogen DMT

Drug users have discovered a method of adapting electronic cigarettes to vaporize a potent class A hallucinogen known as dimethyltryptamine or DMT.

The straightforward “hack” is being discussed openly on multiple web forums, with DMT enthusiasts describing how simple it is to consume the drug using an electronic cigarette and a little dexterity.

Certain e-cigarettes reportedly generate precisely the correct temperature needed to vaporize the drug.


http://rt.com/uk/220551-vape-dmt-electronic-cigarette/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2993
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:04, 08 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To "gówno" każdej nocy syntetyzuje sobie Twoje ciało Wink
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:19, 08 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i co z tego?

A każdego poranka, zaraz po kawie, syntetyzuje inne gówno.. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wiraz




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 477
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:26, 08 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
E-cigarettes rigged by drug users to smoke hallucinogen DMT


zaiste zajebiste info - te elektroszlugi mają potencjał, ciekawe co jeszcze można z tego inhalować Rolling Eyes
nie ma to jak eleganckie fiolki, zamiast suszu/prochu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2993
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:31, 08 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi
Nazywanie "gównem" substancji, którą wytwarza organizm Z JAKIEGOŚ niekoniecznie w pełni zrozumianego powodu jest delikatnie mówiąc mocnym uproszczeniem i schematyzacją. Ot tyle.

@wiraz
Myślę, że olejki z THC mogłyby być fajnym urozmaiceniem Smile
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:10, 08 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
@Bimi
Nazywanie "gównem" substancji, którą wytwarza organizm Z JAKIEGOŚ niekoniecznie w pełni zrozumianego powodu jest delikatnie mówiąc mocnym uproszczeniem i schematyzacją. Ot tyle.

Sorry, ale nie sądzisz, że jeśli organizm wytwarza coś po coś, po co nikt nie rozumie to wytwarza - to tym bardziej zasadne jest nazwanie tego "gównem"?

Poza tym najwyraźniej nie widziałeś jak to to wygląda gdy zostało zsyntetyzowane nie przez "Moje ciało", a przez jakieś laboratorium w Chinach.
Więc uwierz mi: wygląda tak samo jak każde inne gówno, które się normalnie wciąga nosem - z tym, że wciąganie akurat tego gówna nosem nic nie daje. Innymi słowy: nie tak łatwo to gówno przyćpać jakby się mogło wydawać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2993
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:13, 08 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej waporyzować. I można sobie samemu to "gówno" zsyntetyzować, wcale Chiny nie są do tego potrzebne.

A do czego służy to ja wiem, tyle, że niewiele jest osób potrafiących zaakceptować tę odpowiedź, więc wypierają ją i nazywają związek "gównem" Wink
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:20, 08 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
A do czego służy to ja wiem, tyle, że niewiele jest osób potrafiących zaakceptować tę odpowiedź, więc wypierają ją i nazywają związek "gównem" Wink

Czyli uważasz, że nie służy do ćpania... Smile
No to oświeć nas proszę; do czego służy DMT?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pan Człowiek




Dołączył: 08 Sty 2015
Posty: 18
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 14:10, 09 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, mam coś dla Ciebie. Kto nie czytał to też polecam.

Polecam Ci przeczytanie artykułów Jakuba Babickiego, dosyć słabo znanego polskiego botanika i etnobotanika. Świetnie objaśnia stronę psychoframakologiczną etnogenów oraz ich ścieżkę metabolizmu w organizmie. Pisze też czasami w "Transwizjach", na temat naszych rodzimych roślin.

Tutaj żebyś mógł rozróżnić gówno syntetyzowane przez izraelskie i chińskie labolatoria od roślin i substancji w nich zawartych: http://botanicscience.blogspot.com/2011/01/etnofarmakologia-i-dopalacze.html

Tutaj konkretnie o DMT:
http://farmakognozja.blogspot.com/2012/0.....m-dmt.html
Ma też filmy oraz audycje, ale to tylko dla chcących.

Są jeszcze badania Rick'a Stressman'a, też warto.

Jest tego więcej, dodam później jak ktoś będzie zainteresowany. (jakoś wątpię byś ty był, ale mam nadzieje, że się mylę)

Narazie tyle.

Pozdrawiam
_________________
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:35, 09 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakub Babicki już nam tu wrzucał swoje artykuły viewtopic.php?p=175280#175280 , trochę go znamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:31, 09 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie, z tym że w odróżnieniu do was, to ja jestem bardziej praktykiem niż teoretykiem - nie mam czasu na pierdoły.

Więc np. zanim zdążyłem przeczytać książkę która mi miała wyjaśnić skutki picia alkoholu, już dawno byłem alkoholikiem.
Szczerze mówiąc to nawet jej jeszcze nie kupiłem - ale za to już wiem na ten temat tyle, że sam mógłbym se ją napisać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pan Człowiek




Dołączył: 08 Sty 2015
Posty: 18
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 17:49, 09 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie może zapal DMT albo wypij ayahuasce i opowiedz jak było zamiast zawracać komuś dupę. Nie każdy chce sprawdzić na sobie empirycznie coś takiego i choć w kwestiach ziołolecznictwa, farmakognozji jestem praktykiem i teoretykiem na codzień bo i z zamiłowania interesuje się fitoterapią no i zawód też medyczny - to osobiście 1000 razy bym się zastanowił zanim bym wypił coś tak potężnego, że nawet doczesna nauka nie potrafi wyjaśnić co matka natura stworzyła. Az kurwa wrzucili to na pierwszą listę substancji zakazanych, tak się ludzie tego boją. I powiem Ci, że słusznie bo kto nie ma głowy na karku to i w łyżeczce herbaty się utopi.

Także zostaw to ludziom co się na tym znają, bo najpierw teoria, a potem praktyka.

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


DMT - Molekuła Duchowości
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile