W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
bunt  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 2273
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hanuman




Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 212
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:07, 20 Gru '10   Temat postu: BUNT Odpowiedz z cytatem

"Bunt" Kontrowersyjny dokument o byłym agencie FSB, Aleksandrze Litwinience, zmarłym w Londynie po otrzymaniu śmiertelnej dawki radioaktywnego polonu. Antyputinowski film, nad którym prace rozpoczęły się jeszcze przed śmiercią Litwinienki, obnaża politykę Kremla i metody działania FSB (dawnego KGB). Litwinienko krótko przed śmiercią oświadczył, że padł ofiarą zemsty prezydenta Putina, którego politykę ostro krytykował.

http://www.iplex.pl/vod/p1181-bunt._sprawa_litwinienki_the_l.html

Musicie to zobaczyc !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amarantus




Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:30, 21 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawy dokument, choć zawsze wiedziałem, że świat agentów, oficerów służb specjalnych jest zawiły, pogmatwany i nie należy do końca wierzyć, wszystkim skruszonym. Warto obejrzeć, a i jeszcze mała ciekawostka polon 210 był min. używany w konstrukcjach łunochodów, takich radzieckich terenówek księżycowych.

A wiecie, kiedy została zamordowana Anna Politkowska 7 Października i tak się dziwnie składa, że jest to data urodzin Władimira Putina, czyżby taki mały skromny prezęcik bez kokardki dla nowego cara Rosji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JAR




Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:48, 21 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amarantus napisał:
Bardzo ciekawy dokument, choć zawsze wiedziałem, że świat agentów, oficerów służb specjalnych jest zawiły, pogmatwany i nie należy do końca wierzyć, wszystkim skruszonym. Warto obejrzeć, a i jeszcze mała ciekawostka polon 210 był min. używany w konstrukcjach łunochodów, takich radzieckich terenówek księżycowych.

A wiecie, kiedy została zamordowana Anna Politkowska 7 Października i tak się dziwnie składa, że jest to data urodzin Władimira Putina, czyżby taki mały skromny prezęcik bez kokardki dla nowego cara Rosji.
zaraz zaraz, zdawalo mi sie ze Litvinienko zmienil zleceniodawcow, matuszke Rosije na syjoniste i aferzyste Bierezowskiego i jemu podobnych... Nie dziwne ze go kropneli, jesli tak bylo...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:56, 21 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@hanuman ,obejrzenie filmu ,zapewne przełomowego dla sprawy ,uniemożliwił mi brak jakiejś wtyczki ( co kolwiek to znaczy ,zwłaszcza w kontekście filmu Laughing )
Tematyka Litwinienki nie była mi obca viewtopic.php?t=12515 ale nie wykluczyć nie mogę że to co wiem jest stekiem bzdur a prawdę ujawnia ten "twój" film" Dodajmy filmu zaopatrzony słowem wstępnym Roberta Amsterdam ! samego Roberta Amsterdama
Mam w związku z tym kilka pytań do ciebie @hanuman :
-czy na filmie ostatecznie wyjaśniono (zdementowano ) pogłoskę jakoby Litwinienko był płatnym
zabójcą zatrudnionym u biznesmena Bierezowskiego.
-czy prawdą jest że ostatnimi czasy Litwinienko miał u Bierezowskiego 1 milon dolarów długu. (kwota miała służyć do "zjednywania urzędniczej przychylności " ) Forsa nie dotarła do kogo trzeba i jakby tego było mało ,Litwinienko "ociągał" się z jej zwrotem Bierezowskiemu.
- czy prawdą jest że Litwinienko podejmował się pośrednictwa w biznesowych sprawach między biznesową drobnica a Bierezowskim.Za usługi te pobierał prowizję ale niestety nie był rzetelnym pośrednikiem i często swych klientów zostawiał na lodzie.
- czy prawdą jest że na łożu śmierci Litwinienko ogłosił się szachidem i co ewentualnie miałoby to znaczyć ?
wszyscy wiemy co jest funkcją szachida ,więc jak w kontekście rzekomych okoliczności smierci Litwinienki nalezy to rozumieć.( on zabił ? jego zabili ? co to znaczy Litwinienko-szachid ? )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8570
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:15, 21 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
zaraz zaraz, zdawalo mi sie ze Litvinienko zmienil zleceniodawcow, matuszke Rosije na syjoniste i aferzyste Bierezowskiego i jemu podobnych... Nie dziwne ze go kropneli, jesli tak bylo...


Nie płaczcie , nad psem. Zamiast tego sprawdźcie komu ostatnio służył. I czemu, żydowi.
Najgorsi są zdrajcy o żydowskiej mentalności. Gdyż robią wszystko dla pieniędzy, a jak padają w walce (na żydowski żołdzie) , to żydowskie media kreują ich na wielkich patriotów .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1412
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 21 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niesamowite jest to ,że T.FU.hanuman znowu sie reklamuje , Smile
ile tam w ruchu wyruchałeś Frańciszku Urbasiu ?

Czynsze lecą ,więc można dalej zgłupić ,aby ,więcej zyskać ?

Nie nachapane świnie TFU .hujahanumany /urbasie / TFU .

PS. zero .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


bunt
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile