W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kiwi  
Podobne tematy
krótki metraż88
Poznaj swoją kukłę7
The Backwater Gospel1bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 3996
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:30, 16 Gru '10   Temat postu: Kiwi Odpowiedz z cytatem

"3 minuty a zrobiły na mnie o wiele większe wrażenie niż 90 minut niejednego filmu. W tak krótkim czasie zdołano nadać postaci (która nie wypowiada ani jednego słowa!) charakteru, zszokować mnie i wzruszyć. Zakończenie naprawdę mocne, ciekawe jednak, jak różnie interpretowane. Jedni mówią, że jest przestrogą, a to co spotkało głównego bohatera jest zgubą, inni z kolei widzą w tym historię o walce o spełnienie marzeń, nawet jeśli zrealizowanie ich miałoby być ostatnio rzeczą jaka nas w życiu spotka."
To opinia wygrzebana gdzieś z sieci ale bardzo trafna .Niesamowite jest to że faktycznie zakończenie interpretowane jest różnie .Ja ,na ten przykład, widzę szczęśliwe zakończenie a osoba z opinią której się liczę ,uważa że zakończenie jest tragiczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:44, 16 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem fanem krótkiego metrażu. Można by założyc, jakis taki temat, co by każdy nie wrzucał osobno filmiku.
Jakis czas temu, w pierdolni wrzuciłem ten filmik:



A co do kiwi


Cytat:
Jedni mówią, że jest przestrogą, a to co spotkało głównego bohatera jest zgubą

Nigdy nie kochali swojej matki, nigdy w mordę nie dostali od życia. Tudzież są przestraszeni życiem .

Cytat:
inni z kolei widzą w tym historię o walce o spełnienie marzeń, nawet jeśli zrealizowanie ich miałoby być ostatnio rzeczą jaka nas w życiu spotka."

Słuszne podejście. Niestety rzadko spotykane, wręcz wymarłe.
Żyć pełnia życia, to znaczy pamiętać o śmierci.


O tragedii , mówią tylko kobiety Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:40, 19 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No coz, tak czasem w zyciu bywa, ze trzeba sie wzniesc nad poziomy. Inaczej istnienie moze zaniknac. Nielot kiwi polecial, zeby przezyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:09, 19 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co to za pseudofilm z pseudoprzesłaniem i temat z pseudomądrościami?.. ludzie czytajcie siebie nawzajem, bo śmiech mnie ogarnia. Zachowujecie się jak jakaś sekta. O co wam chodzi? Że stworzonko z długim dziobem zbudowało sobie złudny tor lotu i się zabiło, że korzystało z życia? No i w tym doszukujecie się jakiegoś przesłania? Wytłumaczcie mi, albo uświadomcie nieuświadomionego...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:45, 19 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stary czlowiek i morze to tez tylko pseudoksiazka, o facecie ktory dociagnal skielet ryby na brzeg, a ludzie doszukuja sie w tym jakiegos przeslania, prawda?. Smile Przykladow mozna mnozyc. A porownanie do sekty jest totalnie z palca wyssane. Gdzie tu sekte widzisz? Pomysl zanim cos napiszesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:29, 20 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Jestem fanem krótkiego metrażu. Można by założyc, jakis taki temat, co by każdy nie wrzucał osobno filmiku.
Jakis czas temu, w pierdolni wrzuciłem ten filmik:



............ Wink
dzięki - bardzo mi poprawił dziś humor Smile

kiwi też ciekawy ( widziałem juz kiedyś ) ale jakby trochę z innej bajki bo jest tam pewna niemożność z którą się dziś nie godzę. Bliższy od łzawego spojrzenia kiwi jest mi ten błysk w oku niebieskiego-psotnego dziecka Smile
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lestar




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 557
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:22, 21 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piekny ten film o kiwi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:52, 22 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedzmin napisał:
Stary czlowiek i morze to tez tylko pseudoksiazka, o facecie ktory dociagnal skielet ryby na brzeg, a ludzie doszukuja sie w tym jakiegos przeslania, prawda?. Smile Przykladow mozna mnozyc. A porownanie do sekty jest totalnie z palca wyssane. Gdzie tu sekte widzisz? Pomysl zanim cos napiszesz.


Jakakolwiek twórczość jest dobra. Pisząc sekta, miałem na myśli ludzi, którzy zachwycą się filmem jak na pstryknięcie palcem w jednym momencie, ale tak szybko jak się zachwycili, tak szybko wyleci im to z głowy. Czy film Kiwi i jego przesłanie jest zgodne z Waszym myśleniem, jak go interpretujecie, czy przywołujecie sobie jego obraz w głowie podczas codziennych czynności? Ja mogę powiedzieć, że film Avatar niesie ze sobą ciekawe przesłanie o pielęgnacji swojej duchowej sfery i natury, ale mówiąc pod wpływem oczojebnego przesłania, a później gdy opadną emocje zapomnę o duchowej sferze i pięknie natury.

ten 2 film bardziej mi się podoba, tylko że nasze społeczeństwo coraz bardziej przypomina to z obcej planety Wink skąd rzekomo przylatują indywidualne jednostki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kiwi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile