W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Sąd napluł na konstytucję Rosji  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 3073
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:14, 11 Gru '10   Temat postu: Sąd napluł na konstytucję Rosji Odpowiedz z cytatem

Sąd napluł na konstytucję Rosji ,sprawiedliwość i zdrowy rozsądek - tak portal newsland w zamieszczonej informacji podsumowano wyrok sądu uznający organizację "Armia Woli Narodu" za organizację ekstremistyczną .Portal wylicza wszystkie uchybienia których dopuścił się sąd ,a były nimi :brak dowodów na ekstremistyczną działalność,odrzucenie dowodów na brak takiej działalności,złamanie norm konstytucyjnych.
Wyrok został wydany 19 października br na wniosek prokuratora który w działalności Armii Woli Narodu dopatrzył się społecznych zagrożeń.
Sądząc ze społecznych reakcji jakie zostały wzbudzone na skutek sądowego wyroku,jest akurat odwrotnie - dopiero teraz nastroje się "ekstremizują".
Armia Woli Narodu odwołała się od wyroku.
( informacje z wiki to pełne gówno,ale do czegoś trzeba było dać link
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:07, 12 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decyzja sądu nastapiła w porę (lub nie -w zalezności od punktu widzenia ) bo pobudziło to właściwe tej porze roku zainteresowanie Polską i Polakami.Ten rok z uwagi na wiadome wydarzenia był szczególny,ale zazwyczaj zainteresowanie tematyką polską jest małe ,żeby nie powiedzieć żadne.
Co innego "polski internet" - tu nie ma dnia bez Rosji ale w "ruskim necie" Polska prawie "nie istnieje".
Nie istnieje przez większą część roku ale w okolicach październik ( góra listopada) jeden z portali zamieszcza "przekłady z polskich forów".Jest to kilkanaście ,kilkadziesiąt ,stron na których użytkownicy zamieszczają tłumaczenia ,żadnych komentarzy - wyłacznie translacje.(w zeszłym roku były zdaje się 22 strony
W przepastnym kosmosie netu nikt nie zauważa tego jakże małego zdarzenia,to znaczy nie zauważyłby gdyby nie administratorzy patriotycznie nastrojonych forów. Niczym lwice które po udanym polowaniu niosą swym głodnym kociętom żer,tak administratorzy rzucają swym uzytkownikom link.
Nie da się ukryć że wówczas zainteresowanie "polską tematyką" osiąga poziomy zenitalne Laughing
A w tym roku,choc to już grudzień ,nie ma "przekładów z polskich forów",na szczęście wspomniany wyrok sądu wypełnił powstałą lukę, można nawet powiedzieć że wypełnił z wielkim powodzeniem.
No bo też ,proszę ja kogo ,z powodów politycznych delegalizować tak dużą ,wpływową i działającą zgodnie z prawem organizację - toż to horrendum .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:42, 13 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@AHTUUblrAH , mam jedno pytanie - czy odwołują sie do tradycji stalinizmu/komunizmu jak jest napisane na wiki.
Bo jak dla mnie to by znaczło, że nawet jesli są przeciwko żydom to i tak kopią do swojej bramki. Taka żydowska manipulacja. Manipulacja, zamówiona przez żydów potrzebna w ich cyrku.

Jest jeszcze tutaj ukryte ostrzeżenie, dla czytelnika. W sądach ujawniają się żydzi.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:00, 13 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiści @Ordel najprościej dla mnie byłoby powiedzieć :"oni nie są ani komunistami ani stalinistami ,a sugestie wikii są kłamstwem" ,ale mam dla ciebie zbyt duży szacunek (mam nadzieję że to docenisz Laughing ) aby zbywać cię czymkolwiek.
Zacznijmy może z "innej beczki" i odpowiedzmy sobie na pytanie :dlaczego etykietka "Stalin", "stalinista "tak przeraża ? Niby proste pytanie ale lepiej się zastanowić nad odpowiedzią .
Ja już znam tę odpowiedź ale żebyś nie czuł sie gorszy wyjaśnię że "oświeciło mnie" dopiero po wysłuchaniu wypowiedzi wybitnej historyk Tatiany Narocznickiej .(mogę wysłać ci link )
Wypowiedź miała charakter ogólnych konstatacji nad skłonnością europejskich historyków do przeinaczania powszechnie znanych faktów.Dzięki tej wypowiedzi spłynęło na mnie "olśnienie " .Już wiem czemu służyło to blisko 30-letnie piłowanie tematyki stalinowsko-katyńskiej .
@Ordel ,oni (cokolwiek w tym przypadku oznacz "oni" ) przymierzaja się do obalenia pojałtańskiego porządku a ściślej do zburzenia terytorialnego ładu jaki był konsekwencją Jałty.Aby uspokoić światowa opinię publiczną przygotowali już usprawiedliwienie ,które będzie brzmiało mniej wiecej tak : kto z zasiadających do jałtańskich negocjacji ,mógł przypuszczać że Stalin jest takim samym a nawet gorszym niż Hitler zbrodniarzem.Nikt nie miał wiedzy o rozmiarze jego zbrodni a tym samym nie miał świadomości że podpisując układy ze Stalinem działa pod wpływem błędu .A działanie pod wpływem błędu znosi ważności umów - bo takie są zasada prawa.
Jak myślisz @Ordel kto w wyniku "rewizji pojałtańskiej" dostanie w dupe najboleśniej ?bo skutki "jałtańskie" najboleśniej odczuli Niemcy tracąc sporą część swego terytorium.
No ale wracajmy do naszych "stalinistów " z Armii Woli Narodu ;oni domagają się otwarcia nowego procesu sądowego w sprawie Katynia.Pragną też aby proces odbywał się przy udzile zagranicznych obserwatorów i żeby był transmitowany przez telewizje .Wyobrażasz sobie @Ordel bardziej cywilizowane żądania ? dlaczego władza nie chce dopuścić do procesu? dlaczego tak spragnieni prawdy Polacy nigdy nie poparli tych żądań ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:28, 13 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jak myślisz @Ordel kto w wyniku "rewizji pojałtańskiej" dostanie w dupe najboleśniej ?bo skutki "jałtańskie" najboleśniej odczuli Niemcy tracąc sporą część swego terytorium.

Niemcy i może najbolesniej dostali po dupie. Ale to Polska najboleśniej dostała w chuja , bedąc w klubie zwycięzców złapała syfilis .
A jak wiesz , długo nie leczony atakuje również mózg Wink
Kiedyś mój nauczyciel historii powiedział : Stalinowi zawdzięczamy jedno, że nie nie mieliśmy drugiej Jugosławii. Można i na to patrzeć w ten sposób.


Czyli oni, łżą . Sączą wężowy jad. A skoro , taka perfidia, umyka mediom. To znaczy, że prawie wygrali. Ale jak to sie mówi ; Jeszcze Polska nie zginęła puki tego chcemy, przepraszam, puki my żyjemy. Pierwsza wersja to żydowska insynuacja Smile
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Sąd napluł na konstytucję Rosji
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile