W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Blokowanie programów lansujących mózg  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3142
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PanDante




Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:27, 11 Gru '10   Temat postu: Blokowanie programów lansujących mózg Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zainspirował mnie ten temat: http://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?t=6434
Całkiem na poważnie i serio pytam. Jak zablokować polsat żeby to wyglądało na awarie? I nawet nie stale, tylko w godzinach od 15 do 19 bo wtedy emitowane są najbardziej idiotyczne programy na świecie, które ogląda moja matka! codziennie!
Nie mogę patrzeć jak matka jest zafascynowana jakąś patologią, pokazaną np. w programie "dlaczego ja" przecież to jest chore!!!
Dodam, że mam telewizje cyfrową i satelitarną.
Proszę, ratujcie.


Temat ciekawy, sądzę że i tutaj są ludzie mający pomysły na cenzurę "dla dobra naszych rodzin" :>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:32, 11 Gru '10   Temat postu: Re: Blokowanie programów lansujących mózg Odpowiedz z cytatem

PanDante napisał:

Temat ciekawy, sądzę że i tutaj są ludzie mający pomysły na cenzurę "dla dobra naszych rodzin" :>


Chyba miało być "Blokowanie programów lasujących mózg"

To trzeba iść na grupy gdzie się elektroniką zajmują.
Kiedyś bawiłem się takimi nadajnikami małej mocy, ale to była telewizja analogowa. Przy cyfrowej to pewnie trzeba się wpiąć między konwerter a telewizor, ale nie jestem w temacie i wiele nie pomogę. Jak mama mało kumata to się nie kapnie, że co innego puszczają. Można dla przynęty coś atrakcyjnego puścić na początek.

Dajcie znać jak jakieś rozwiązanie znajdziecie. Ja też chętnie zastosuję. Dobry kierunek.
.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:44, 12 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

he, he - Nic nie zrobisz. Jak zablokujesz jedno źródło, to poszuka sobie innego, typu babskie gazety, itp.

A od strony technicznej. Zakłócenie sygnału telewizji satelitarnej dla większej ilości ludzi jest niemożliwe. Musielibyśmy wystrzelić własnego satelitę. Gdyż talerze są ustawione tak, że odbijają sygnał biegnący z dużej wysokości nad równikiem.

Z bliska, myślę, że nie byłoby problemu z zakłóceniem sygnału poprzez wysłanie kierunkowego sygnału o podobnej częstotliwości jaki jest użyty do transmisji satelitarnej. Tylko po co ? Lepiej przekrzywić antenę lub uciąć kabel.


Trzeba się zgodzić z tym, że część ludzi musi oszukiwać a część musi być oszukiwana. To jest dżungla, rywalizacja o przetrwanie. Skoro część ludzi zamiast pozyskiwać pieniądze, woli je wypuszczać w SMS'ach lub tracić czas na głupie seriale ich problem. Nieświadomie bądź świadomie utrzymują innych, zamiast zatroszczyć się o siebie.
Można tych ludzi uświadamiać, że postępują nierozsądnie, ale jeżeli tego nie rozumieją, to nie ma ich co na siłę uszczęśliwiać. Jeżeli chcą wysyłać pieniądze na polsat, rydzyka, czy inne głupie zabawy to ich problem.
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:43, 12 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam podobnie. Raz oglądałem "Jak działa wszechświat" i przychodzi mamuśka i stwierdza: "wyłącz te głupoty ja chcę ranczo" Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:05, 12 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co złego jest w programach typu "Ranczo" czy "Dlaczego ja " ? w czym ,pytam się ,są one gorsze od dajmy na to ,""Jak działa wszechświat" ? nie sądzę aby repertuarowe upodobania miały jakikolwiek związek z umysłową przenikliwością i podatnością na manipulacje.Gorzej - obserwując tutejszych użytkowników można beż żadnego ryzyka stwierdzić że podatność na manipulace jest wprost proporcjonalna do ilości wiedzy na temat manipulacyjnych technik.
Forum "ugina się" od materiałów oświatowych ,a co ja widzę ? główki sprane do ostatniej zmarszczki na korze mózgowej. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:37, 12 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam doskonałe rozwiązanie , aby rodzinka ocknęła się hipnozy telewizyjnej.

Najlepiej zgromadźcie w pokoju ,przed najbardziej oglądalnym debilnym serialem wszystkich członków rodziny ,
można zaserwować kit ,że w tym odcinku będzie coś wyjątkowego np.

Tak ,gdzieś w 7 minucie ,kiedy jeszcze nie puścili pierwszych reklam ,wkroczcie do pokoju i z krzycąc na całe gardło ---DOŚĆ KURWA KŁAMST I MANIPULACJI PIERDOLONEJ TELEWIZJI !!!!!!! ---

jebnijcie bejzbolem w ekran i obudowę ,tyle razy aż powstanie miazga
z tej materii .

Szok ,gwarantowany ,i o to chodzi .
Przez jakiś czas ,będzie ostry kwas ... podejmijcie polemikę i dyskusję. Jak się da warto zachowywać spokój ,w zależności od okoliczności .

Na początku będzie ,gniew ,złość ,wywalanie rodzinnych brudów ,groźby , milczenie ,ale tak musi być aby odzyskać normalną komunikację rodzinną .

Z czasem wasze argumenty zostaną przemyślane i zrozumiane .

TO DZIAŁA. SPRAWDZONE OSOBIŚCIE .

Kto następny ? Smile
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:51, 12 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AHTUUblrAH napisał:
A co złego jest w programach typu "Ranczo" czy "Dlaczego ja " ? w czym ,pytam się ,są one gorsze od dajmy na to ,""Jak działa wszechświat" ?



Bez obrazy, ale udam że tego nie napisałeś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:00, 12 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekan

Język ma większą siłę niż bejzbol.


jesli uwazasz jakis program za debilny i dzialajacy na szkode twojej rodzinie to analogicznie musisz miec argumenty o tym swiadczace.


zazwyczaj szkodliwosc wylania sie po jakims czasie.


z innej beczki zastanawiales sie kiedys co wplynelo na to ze z roku na rok coraz wiecej gimnazjalistek zachodzi w ciaze.
co warunkuje powstawanie posrod nastolatkow zalazkow grup przestepczych?
czy 10 lat temu po sklepach chodzily dziewczynki oddajace sie za dzinsy?


efekt uboczny transformacji??

taka jest wasza odpowiedz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:12, 12 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PrOmeteusz odpowiedź jest prosta i taka sama jak zawsze. Uniwersalna jak zawsze, zapominana jak nigdy. Otóż przyczyną wszelkiego zła na świecie zawsze była jest i będzie głupota. Głupota którą masowo propagują dzisiaj media zamiast puszczać coś pożytecznego, PRAWDZIWEGO. Głupota nie pozwala zrozumieć ludziom czym jest empatia, głupota każe być egoistą, głupota i brak co jakiś czas zastanowienia się nad sensem życia, ciągła pogoń za kasą. Dora rada dla przyszłych rodziców, wypierdolcie z domu zabawki, kupcie porządny globus, książki dla dzieci, czasopisma przyrodnicze ze zdjęciami, jeśli dziecko od początku będzie otoczone takimi rzeczami to wyjdzie na ludzi. Żadnych bajek, jak widzę dziecko wlepione ślepo w TV w jakąś durną bajkę to mi się na wymioty zbiera. Dziecko jest w jakimś okropnym transie, mówisz do niego, a ono nie reaguje, zasłonisz TV od razu płacz, ludzie to jest po prostu chore. Dziecko nie rozumie, że TV to zmyślony świat, podąża ślepo za emocjami jakie przekazuje czarna skrzynka. Jak się tak wychowuje dzieci to czego się spodziewać potem po człowieku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:48, 12 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
PrOmeteusz odpowiedź jest prosta i taka sama jak zawsze. Uniwersalna jak zawsze, zapominana jak nigdy. Otóż przyczyną wszelkiego zła na świecie zawsze była jest i będzie głupota. Głupota którą masowo propagują dzisiaj media zamiast puszczać coś pożytecznego, PRAWDZIWEGO. Głupota nie pozwala zrozumieć ludziom czym jest empatia, głupota każe być egoistą, głupota i brak co jakiś czas zastanowienia się nad sensem życia, ciągła pogoń za kasą. Dora rada dla przyszłych rodziców, wypierdolcie z domu zabawki, kupcie porządny globus, książki dla dzieci, czasopisma przyrodnicze ze zdjęciami, jeśli dziecko od początku będzie otoczone takimi rzeczami to wyjdzie na ludzi. Żadnych bajek, jak widzę dziecko wlepione ślepo w TV w jakąś durną bajkę to mi się na wymioty zbiera. Dziecko jest w jakimś okropnym transie, mówisz do niego, a ono nie reaguje, zasłonisz TV od razu płacz, ludzie to jest po prostu chore. Dziecko nie rozumie, że TV to zmyślony świat, podąża ślepo za emocjami jakie przekazuje czarna skrzynka. Jak się tak wychowuje dzieci to czego się spodziewać potem po człowieku?


Sikorski masz rację ale to nie jest takie proste, chociaż z całych siła staram się tak robić i otaczać dziecko miłością, zrozumieniem i chronić go od telewizyjnej papki to jednak dziecko chodzi do szkoły i robią się schody wszystkie dzieciaki na przerwie lecą do sklepiku po batona albo chipsy a ja wymagam od 8 latka aby tego nie chciał ...I wolał wyjąć kanapkę z własnej roboty chlebem czy zjadł jabłko lub inny owoc ...To naprawdę nie jest takie proste ..Dla mnie owszem ale nie dla niego... Bo małe dziecko czerpie wzorce z rodziców ale i z otoczenia ,bardzo dużo wzorców czerpie od rówieśników a jakie to wzorce sam dobrze wiesz ...Kiedy rodzice zapisywali się na mleko w szkole "łaciate gówno" z kartonika z datą ważności na pół roku wielkie było zdziwienie że mój syn nie chciał tego w ogóle a jak załatwili mleko czekoladowe to był szok jak można dziecku odmówić takiego pysznego mleka ?
Ale żeby nie było tak pesymistycznie odnieśliśmy małe zwycięstwo w sprawie fluoryzacji najpierw nasza niezgoda wywołała konsternację ale wydrukowałem trochę materiałów o fluorze i już nie tylko nasze dziecko nie myje zębów trucizną Smile zapewniam że nic złego z zębami się nie dzieje wręcz przeciwnie Ja nie myję już od trzech lat pastą z fluorem i nie mam żadnej dziurki chociaż na pewno głównym powodem zdrowych zębów jest zmiana diety i wprowadzenie dużej ilości warzyw i owoców ...
A wracając do dzieci i ich wychowania to prezenty świąteczne są dobrym czasem na mądre decyzje , był globus był mikroskop a teraz młody chce karabin Very Happy chyba kupię mu z lunetą to i gwiazdy (lub sąsiadki)będzie można oglądać ;D

czekan napisał:

Znam doskonałe rozwiązanie , aby rodzinka ocknęła się hipnozy telewizyjnej.
Tak ,gdzieś w 7 minucie ,kiedy jeszcze nie puścili pierwszych reklam ,wkroczcie do pokoju i z krzycąc na całe gardło ---DOŚĆ KURWA KŁAMST I MANIPULACJI PIERDOLONEJ TELEWIZJI !!!!!!! ---

jebnijcie bejzbolem w ekran i obudowę ,tyle razy aż powstanie miazga
z tej materii .

teraz rozumiem skąd twój nik
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Blokowanie programów lansujących mózg
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile