W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Skutki tatuażu   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 715
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1060
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:25, 19 Gru '23   Temat postu: Skutki tatuażu Odpowiedz z cytatem

Coraz modniejsze - i coraz niebezpieczniejsze.






Cytat:
Piotrze to niesłychanie ważna informacja. Dzięki za nią.
Moje poszukiwania wiedzy i prawdy trwa już dłuuuugo ale takiego tematu jeszcze nie było .
Może dlatego że ja sam ani nikt z mojej najbliższej rodziny nie ma takowych.

Pozdrawiam serdecznie

_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:48, 19 Gru '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio gadałem z gościem w kwestii dziergania i wkłuwania sobie pod skórę różnych barwników. Stwierdziłem wprost że to pojebane i prawdopodobnie stanowi poważne zagrożenie dla życia i zdrowia w dłuższym terminie. Odpowiedź była konkretna: Tusze których używają w salonach tatuażu posiadają certyfikaty, gdyby były szkodliwe to na bank nie zostały by dopuszczone. Uśmiechnąłem się tylko pod nosem nie drążąc tematu dalej.


Prędzej więzienna dziara ze smażonej zelówki ma mniej destruktywny wpływ na zdrowie niż ten kolorowy syf.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1060
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:37, 20 Gru '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolo napisał:
witai - 1 z skutków - żółtaczka (zabija).


elo, nie wiem tylko dlaczego tego nie zapostowałeś tylko piszesz we wiadomości prywatnej; to nie są kwestie które należy trzymać pod korcem, ale na dachach głosić Idea


_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1776
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:51, 20 Gru '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J a s n y napisał:
kolo napisał:
witai - 1 z skutków - żółtaczka (zabija).


elo, nie wiem tylko dlaczego tego nie zapostowałeś tylko piszesz we wiadomości prywatnej; to nie są kwestie które należy trzymać pod korcem, ale na dachach głosić Idea



wg. GMN żółtaczka jest konfliktem spowodowanym brakiem przejrzystości międzyrasowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:59, 01 Sty '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wiedzieć, to przez dziary a nie alkoholizm pocę się na żółto. Cza zmienić postanowienie noworoczne, a już byłem z ziomkiem na następną ustawiony :/.
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzyzak




Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:24, 01 Sty '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś z miesiąc temu był artykuł na temat tatuaży - oczywiście chodzi o średnią, bo jak wszędzie są wyjątki, jednak konkluzja była taka, że tatuaże robią sobie ludzie biedni i głupi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:47, 05 Sty '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzyzak napisał:
Jakoś z miesiąc temu był artykuł na temat tatuaży - oczywiście chodzi o średnią, bo jak wszędzie są wyjątki, jednak konkluzja była taka, że tatuaże robią sobie ludzie biedni i głupi.


To by się zgadzało. Wieczny nomad z posagiem ino rower, prawie niezależny finansowo a
i gupi bo nie zaszczepiony
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:13, 05 Sty '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze kurwa raz jeśli do jakiegoś pustego łba nie dotarło. Szczepionki też mają atesty zdrowotne i pierdyliard certyfikatów a ludzie padają jak muchy. Nie mamy za bardzo wpływu na to czym oddychamy ale do kurwy nędzy na to co jemy, czy co sobie na własne życzenie wpierdalamy za pomocą iniekcji do organizmu to już chyba tak? Po jaką cholerę ryzykować? Bo modne? Bo ciotka, babka i prababka też mają dziary? Jeszcze raz podkreślam nikt nie zna długofalowych skutków tatuowania i pełnego składu tuszy które są do tego używane. Jak ktoś ma ochotę wystartować tutaj z durnym pierdoleniem bo ja mam dziarę i żyję to sram na takie studium przypadku. Chcesz coś wnieść do tematu zdobądź choćby szczegółowe badania dotyczące składu tuszy tak jak rozłożono na czynniki pierwsze szpryce c19.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 11:25, 05 Sty '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę, że to zwykle sianie paniki i odwracanie kota ogonem. Ja mam swój powód aby się dziarac, od dziecka chciałem, nie są to tribale czy górnolotne hasła typu "pamiętaj słowa matki" ja huja pamiętam, bo mnie huja ktokolwiek nauczył i jestem samorobionym debilem na własne życzenie, ale przynajmniej mogę powiedzieć że jestem sobą. A ten pojazd traktuje jak wizytowke-zrozumie ktoś znaczenia to i z gupotami do mnie na ulicy podbijać nie będzie. Szpryce też były bezpieczne hehe, elektryczność to zbawieni itd.. sądzę że jest miliard innych ludzkich rodzajów postępowania które mogą obarczyć kogoś latka idioty, tatuaże były od zawsze w kulturze człowieka. Historia najnowsza, choćby na terenach Polski, odnosi się głównie do society kryminogennej a i rowniez w Japonii, przed staniem się modą. Mi to odpowiada, bo po cichu i bez huków jednak staram się być poza prawem, już go nie łamiąc na przypale bez potrzeby, a to tylko dlatego że chcę mieć miejsce w pierwszym rzędzie gdy zaczną do nas strzelać.

Btw. Huj mnie skład obchodzi.. ja w swoim życiu pół tabliczki Mendelejewa zjadłem, chciałem to mam.
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1060
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:48, 05 Sty '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem





https://www.youtube.com/shorts/2KWb6rFSAio
https://www.youtube.com/shorts/agQ5Ocoqfm4
https://www.youtube.com/shorts/Shy23N0ldXs
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 00:01, 06 Sty '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz modniejsze Laughing
I ja mam tatuaże choć od ponad dekady nic nie robiłem.
Tatuaże, ozdoby, fryzury które ludzie noszą na ciele ( nie tylko tatuaże ) mówią bardzo dużo o właścicielu.
A dziś jest moda na bazgroły i to świadczy o właścicielu. Kiedy widzę gościa co ma kucyka obok parasolki wydziaranego to wiem przynajmniej, że w tej utlenionej na blond głowie jest jeno "siano" Wink .
A hity zeszłego roku to młoda laska na palcach miała wytatuowane ; kiss here ( na każdym palcu jedna litera ) , albo inna młoda laska miała nad piersiami gotykiem wydziarane ; paranoja Laughing .
Po prostu modnie jest być dziś "niemądrym" Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzyzak




Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:26, 06 Sty '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ba - dlatego jak pisałem, chodzi o pewną średnią... Sam mam przyjaciela, który przeniósł się z Krakowa do UK i już jakieś prawie 20 lat tam robi dziary. Ściągnął siostrę, która też robi i nawet jest zdolniejsza od starszego brata... To wspaniali ludzie a są tak wymalowani, że niewiele już skóry czystej zostało. On nawet kutasa sobie przyozdobił wzorkami, co nie było na pewno przyjemną sprawą.
Był nawet przez parę lat zdobywcą tytułu najlepszego tatuażysty w UK, ale to w latach zdaje się koło 2010...
Ja nie mam ani jednego i nie przewiduję, aby się to miało zmienić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Skutki tatuażu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile