W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
dyskusja z "wpływów"  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Odsłon: 1400
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:11, 08 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frasobliwy napisał:


Nie spotkałem się z dobrze umotowywaną tezą, że Clinton naraził się Żydom i za to wplatano go w aferę rozporkową. Może jest to jakiś trop, ale mniejsza z tym. Monikę Lewinsky wklejam jako ciekawostkę - pierwsza lepsza z brzezgu stażystka z białego domu okazuje się Żydówką. Ciekawe jakie kryteria obowiązują przy załatwianiu stażu w tak prestiżowym miejscu.


A liczyłes kiedyś chrześcijan albo latynosów albo innych?
Czym tu sie podniecać ,że co 3 amerykanin to żyd/Żyd?
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:05, 10 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Post wyleciał z tematu za:

- dyskutowanie. Watek, jak to zapowiedziałem w pierwszym poscie, nie słuzy dyskusji.

- nienajwyzszy poziom merytoryczny. Sorry, ale jak czytam "pytanie" Czym tu sie podniecać ,że co 3 amerykanin to żyd/Żyd?, to nie wiem co myslec. Przeciez każdy sobie może sprawdzić, że nie co trzeci, bo Żydzi w USA stanowią 2% populacji. Ja piszę o ośrodkach władzy. Gnosis chcesz by Cię traktowano poważnie - traktuj innych poważnie.

- cytowanie całej wypowiedzi zaraz pod nią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:16, 10 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakby była czarna ?
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:34, 10 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama Lewińska przed wydaniem się tej afery nawet niezła d**** była. Tylko po rozdmuchaniu tej afery z Clintonem zaczęła żreć i się rozrosła. Chłop miał chwile słabości jak każdy.

Zastanawia tylko , jak Bush kłamał o Iraku to jego nikt nie chciał pozbawić prezydentury.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:27, 11 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:
A jakby była czarna ?


Tak jak Kondzia i Powell?

przebudzony napisał:

Zastanawia tylko , jak Bush kłamał o Iraku to jego nikt nie chciał pozbawić prezydentury.


Mnie nie zastanawia. Bush robił to co kazało lobby. Irak to był tylko poczatek. Wybitny Żyd-syjonista Norman Podhoretz powiedział.

Cytat:
Reżimy, które należy zniszczyć nie są ograniczone jedynie do tych wymienionych członków "Osi Zła". Jako minimum, ta Oś powinna być rozszerzona na Syrię, Liban i Libię, jak również takich "przyjaciół" Ameryki jak saudyjską królewską rodzinę i egipskiego Hosni Mubaraka, do spółki z Palestyńską Autonomią, czy to rządzoną przez Arafata czy innego swego wyznawcę.



Cytat:
Sama Lewińska przed wydaniem się tej afery nawet niezła d**** była. Tylko po rozdmuchaniu tej afery z Clintonem zaczęła żreć i się rozrosła. Chłop miał chwile słabości jak każdy.


Ciekawe. Myslałem, że Clinton był niewybredny. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


dyskusja z "wpływów"
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile