W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wikileaks to syjonistyczna trucizna   
Podobne tematy
Sensacja. Wikileaks zrobiła interes z Izraelem 10
Wikileaks: powiązanie z Tel Awiwem  bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
17 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 8736
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:52, 10 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma złych ludzi... -.-

"Po prostu gwałcona kobieta powinna w tym znaleźć przyjemność ?"
Coś w ten deseń ?...
Eh wierzyć można we wszystko ignorując wszystko...
dlatego wiara to wybór ludzi chcących żyć w ograniczeniach i ustalonych zasadach...
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8576
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:43, 27 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym sprawdził , czy ten Julian Assange , nie jest , żydem. Rozkręcił aferę w mediach, zaszkodził nie tym co trzeba było ,a teraz chciałby sie nachapać.

Cytat:
Twórca Wikileaks zdradzi tajemnice. Za milion euro

Oto największe tajemnice jakie skrywa Julian Assange, twórca portalu Wikileaks. Zdecydował się jednak, by świat je poznał. Ale nie za darmo. Chce za te sekrety aż milion euro.



Julian Assange, założyciel demaskatorskiego portalu
internetowego Wikileaks, mówi, że podpisał z wydawcami w USA i Wielkiej Brytanii umowę na swą autobiografię. Ma za nią dostać w przeliczeniu około miliona euro.Assange, którego francuski dziennik "Le Monde" wybrał właśnie na Człowieka Roku, zamierza przeznaczyć to honorarium na pokrycie kosztów
adwokatów, którzy zajmują się sprawą oskarżenia go w Szwecji o przestępstwa seksualne.

"Nie chcę pisać tej książki - ja ją muszę napisać" Laughing - powiedział Assange brytyjskiemu tygodnikowi "Sunday Times", ujawniając przy okazji, że na swą obronę wydał już około 200 tys. funtów szterlingów. Szwedzi domagają się wydania Assange'a. Na razie przebywa on w areszcie domowym w Wielkiej Brytanii, w posiadłości jednego ze swych sympatyków w południowej Anglii. Nosi elektroniczną bransoletkę na kostce i codziennie musi się meldować na policji. Sprawa jego ekstradycji do Szwecji ma być rozpatrywana na początku stycznia.

Portal Wikileaks rozpoczął 28 listopada publikację 250 tys. poufnych depesz dyplomacji amerykańskiej.
http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/arty.....-euro.html


W końcu prawda kosztuje Laughing
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bidzi Bidzi




Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:01, 29 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie wygląda na mieszańca (jak David Duchowny)

dlaczego?

juz niedługo temat "Jak rozpoznać Żyda" Razz
_________________
http://www.acontrario.pl/ <-- KLIKNIJ, forum o prawdzie bez cenzury, czytaj, pisz, bądź wtajemniczony w wiedzę nie dla wszystkich...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8576
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:11, 29 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bidzi Bidzi napisał:
dla mnie wygląda na mieszańca (jak David Duchowny)




Panuje przeświadczenie , u znacznej części społeczeństwa , że żydzi nie mogą być blondynami, o niebieskich oczach. Jest to kłamstwo. Nawet w filmie bękart wojny, jedna z aktorek grajacych żydówkę jest blondynka, o niebieskich oczach. Czym sami zydzi sugeruja nam , że są być prawdziwymi aryjczykami Laughing


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2583
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:49, 29 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

był taki film ( linkowany tu na forum ) o młodych żydówkach w stopniu oficerskim branych do wojska w Izraelu. Jedna z bohaterek mówi tam właśnie cos takiego :" miałam fory wśród kolegów w garnizonie bo jestem blondynką - gdy miałam wypachnione i wyczesane włosy to był mi lżej , chłopaki chcieli chociaz posiedzieć obok". Faktycznie miała jasne włosy , choc nie były one jakieś "pszeniczne blond".
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:07, 24 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasnie wycofali sie z jedynej tak na prawde wartosciowej informacji, ktora mial ujawnic ten niby "niezalezny" demaskatorki serwis.

Cytat:
In an interview with Der Speigel, former Wikileaks spokesman Daniel Domscheit-Berg revealed that he had deleted 3,500 unpublished Wikileaks files. According to a few tweets from Wikileaks, the documents gone forever include the mythical Bank of America leak—which Assange previously boasted "could take down a bank or two"
całość



Ciekaw tylko jestem po co byl robiony ten caly cyrk z wikileaks...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jordii




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 701
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:11, 24 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy dobrze kumam, ale po lekturze tego tego artykułu można dojść do wniosku, że FBI przejęło Wikileaks ""I have received a warning from a current Western intelligence officer that DDB(Daniel Domscheit-Berg) has been in contact with the FBI on more than one occasion, and that the information from this contact was 'helpful',"
Skasowanie tych danych i otwarcie nowej platwormy OpenLeaks moim zdaniem to tylko potwierdzają.

Edit:
poza tym to nie wikileaks pozbyła się tych danych tylko Daniel Doomshit-Berg, który te dane ukradł:
http://www.twitlonger.com/show/chek37

"Five days short of a year ago, on 25 August 2010, WikiLeaks suspended former employee "Daniel Domscheit-Berg". Over the last 11 months, we have tried to negotiate the return of various materials taken by Mr. Domscheit-Berg, including internal communications and over 3000 unpublished, private whistleblower communications to WikiLeaks. Mr. Domscheit-Berg has repeatedly attempted to blackmail WikiLeaks by threatening to make available, to forces that oppose WikiLeaks, these private communications and to which Mr. Domscheit-Berg is not a party. He has stated he will commit this action, should WikiLeaks move to charge him with sabotage or theft. Mr. Domscheit-Berg has refused to return the various materials he has stolen, saying he needs them, solely, to carry out this threat. Mr. Domscheit-Berg has already, secretly, and with malicious intent, disclosed portions of the private communications content to other parties, to the harm of WikiLeaks."

_________________
www.demokracjabezposrednia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wikileaks to syjonistyczna trucizna
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile