W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Marsz niepodległości - Mikke krytykuje anarchistów  
Podobne tematy
Święto niepodległości83
11.11.2013 Swieto Niedołężności - Umyslowej89
Święto Niepodległości 11.11.12 42
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 11052
Strona:  «   1, 2, 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Franek Dolas




Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 155
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:40, 31 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

avedis88 napisał:
oglądałem to wczoraj, uśmiałem się w momencie kiedy Korwin, jako przeciwnik podatków, zarzuca anarchistom ich niepłacenie Very Happy


JKM uważa słusznie przytaczając myśl B. Franklina: "Są dwie rzeczy pewne: podatki i śmierć".
Więc nie pleć bzdur.

re-ligio napisał:
Witam czy ktoś wybiera się na ten Marsz Niepodległości 11.11.2011? http://marszniepodleglosci.pl/


A jest odpowiednik w Krakowie? Słyszałem, że jest we Wrocławiu.
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sensor




Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:23, 31 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

re-ligio napisał:
Witam czy ktoś wybiera się na ten Marsz Niepodległości 11.11.2011? http://marszniepodleglosci.pl/



Z pewnością będę po właściwej stronie - nie tam gdzie Szczuka z Biedroniem i GW Smile





Franek Dolas napisał:

A jest odpowiednik w Krakowie? Słyszałem, że jest we Wrocławiu.


http://autonom.pl/index.php/news/kraj/1425-zielone-swiatlo-dla-patriotyzmu
_________________
http://www.youtube.com/user/sensor2912#grid/uploads
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:25, 12 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i co się w końcu zdarzyło na tym marszu wczoraj?

bo nasi mówią, że zajebiście było, ale znowu media zagraniczne, to że rasiści i w ogóle jedna wielka sfastyka.

ja tam w sumie na takie pedalskie spędy nie chodzę, ani tym bardziej na religijne procesje.
ale mieszkając w polsce przez tyle lat, to potrafię sobie wyobrazić i jedno, i drugie.
więc się zastanawiam jak to na prawdę było Smile

założę się ze ktoś z was był.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:55, 12 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nabilem dzis kilka wyswietlen wirtualnejpolsce z ciekawosci o forme glownych watkow. Z tego co sie orientuje raczej nic specjalnego sie nie dzialo ale moge sie mylic bo nieszczegolnie mnie to interesuje. Trafilem jednak na informacje, z ktorych wynika, ze miedzy innymi w Izraelu marsz wywolal fale krytyki i oburzenia poniewaz byla to antyzydowska i antyislamska impreza. Ze Zydki beda na nas pluli dopoki ostatni czlowiek bedzie mowil po Polsku to wiem doskonale ale z drugiej strony czytajac o 'temacie przewodnim' czy tez 'hasle przewodnim' tegoz marszu to lekkie zdziwienie mnie ogarnelo. Jakies transparenty, flagi. Cholera wszystko w desen religii boga i tego typu pierdól. W zasadzie polskie patriokatole nie roznia sie niczym od islamisty w pasie szahida. My pod wplywem religijnej indokrynacji jestesmy w stanie wywolac, albo juz zaczelismy wojne/walke z krzyzami w reku. Zacofanie jak na filmach kostiumowych, brakuje tylko stosow i dyb na rynkach dla niepokornych badz niewiernych.
_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:59, 12 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mielismy przez chwile najawieksze zageszczenie sebixow na kilometre kwadratowy w jednym miejscu, ale to tyle. Kostka brukowa i znaki drogowe podobno dzielnie sie w tym roku bronily przed szympansami Razz
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lolo




Dołączył: 23 Wrz 2017
Posty: 101
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:23, 14 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tęczowy Bimi zapytuje

Cytat:
no i co się w końcu zdarzyło na tym marszu wczoraj?


nic, czyli dla wojowników tęczy dużo Very Happy

Cytat:
bo nasi mówią, że zajebiście było, ale znowu media zagraniczne, to że rasiści i w ogóle jedna wielka sfastyka.


jacy nasi ? jakieś rozdwojenie osobowości ? Smile toż żydostwo jest ponad narodami więc prosze tu nie siać takich ksenofobicznych, sztucznych podziałów na naszych i nasiejszych Laughing he, nasi w ustach tęczowego Bimiego to brzmi co najmniej nie tyle że dwu znacznie co zakłamaniem jebie na kilomertr Smile

Tęczowy Bimi rzecze dalej iż



Cytat:
ja tam w sumie na takie pedalskie spędy nie chodzę, ani tym bardziej na religijne procesje.


ale tęczowy Bimi, przeczież uczestnicy marszu maja poglady anty pedalskie, więc winneś sie w tym aspekcie identyfikować, chyba że jak przystało na tania szmate zakłamujesz rzeczywistość odwracajac kota ogonem, to takie słodkie i tolerancyjne Laughing

no wkurwiony, miałem cie za w miare rozsadnego gościa ale takiego babola jebnać Rolling Eyes

Cytat:
My pod wplywem religijnej indokrynacji jestesmy w stanie wywolac, albo juz zaczelismy wojne/walke z krzyzami w reku. Zacofanie jak na filmach kostiumowych, brakuje tylko stosow i dyb na rynkach dla niepokornych badz niewiernych.


pierdolisz jak byś sie tęczy naćpał, bo twoje insynuacje nie maja odzwierciedlenia w rzeczywistości, aaaa z Bimim uroczo wieczór spędziliście Smile dobra, tabletka gwałtu, to na chuj wpadasz do meliny jak pużniej nie ogarniasz.

no i pies zwacy sie azyren kopiujacy z jednego z memów "znaki drogowe podobno dzielnie sie w tym roku bronily przed szympansami "
ha ha ha
Rolling Eyes jeśli masz psie jeszcze jakiś cudze teksty do zaprezentowania to zamknij dupe

sumujac, ładnie wyszło, że prócz bólu dupy kaczora, przez dude do schetyny i zachodnich "wborczych" oczwiście o naszych przekaziorach nie ma co wspominać, po rzad państwa położonego w Palestynie Smile chcemy więcej Very Happy

to tęczowy Bimi, idziemy po was

Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:47, 15 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale o co chodzi ? O hajlujących . Byli tacy i im Polacy rąk nie połamali ? Za takie machanie łapami to nasi dziadkowie ręce upierdalali . Nazistowskie tatuaże , publiczne wypalanko . Wynajmujemy Brada Pitta i im publicznie swasty nożem na czole wycinamy .

No ale podobno marsz tzw Narodowców szedł pod hasłem " My chcemy Boga" Smile . O ja pierdole , to co oni Boga nie mają i muszą to uzewnętrzniać na tzw Dniu Niepodległości . I co niby ten Bóg ma do Niepodległości . No i przecież nie ma Boga bez kościoła Wink . No przecież na Ziemi Kościół go reprezentuje , baty temu co przez Kościół z bogiem nie rozmawia . tego chcą ciemniaki . Ten Kościół ze swoim Bogiem , są największymi ciemiężycielami tego kraju i jakby tak Polska w odpowiednim momencie historycznym kiedy najsilniejsza była przeszła na Kościół Narodowy , gdzie król wybiera najwyższego przedstawiciela Boga , to Polska by stała jak Wielka Brytania , od Łaby do Uralu Wink .

Po za tym o jakiej Niepodległości mówimy ? Suwerenny kraj dysponuje suwerenną gospodarką . Więc np my Polacy czy mamy jakieś "swoje" auta . Ostatnio pamiętam że był Lublin I i Lublin II dostawczy , kibel straszny Żuk wersja 2.0 , jak dla mnie prowokacja , by pokazać jacy jesteśmy cięcy po tej strasznej komunie . W Polsce tyle niemieckich aut , że można by pomyśleć że Niemcy my .
Ostatnio wicepremier Morawiecki w jakimś programie u Wildsteina ( nie widziałem czytałem o tym ) powiedział że nie jesteśmy suwerenni gospodarczo . Więc o jakiej Niepodległości mówimy kiedy na marsz dojeżdżamy niemieckim autem . Z czego mam być dumny . Z lekarzy którzy tak świetnie leczą umierając z przepracowania , może z setek pomników JP II Laughing , może z armii która nie jest w stanie obronić tego kraju i szybciej by się wysypali niż mój dziadek we wrześniu '39 . Albo z tych wielkich budowli użyteczności publicznej . Stadion wybudowali Smile bo musieli , na Euro . A ile nowych Rafinerii , kopalni , zakładów takich srakich i owakich powstało w przeciągu naszej Niepodległości . Bo jak na razie to Niemcy u nas budują .
To może my na tym marszu Niepodległości powinni byśmy iść i innymi sztandarami . Ci machający tymi łapami pewnie by chcieli . Czyżby wiedzieli więcej niż całe społeczeństwo , że gospodarczo Niemcy nas łykają jak stary pelikan płotkę .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lolo




Dołączył: 23 Wrz 2017
Posty: 101
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:03, 16 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotr Rybak w więzieniu! NAGRANIE Z ZATRZYMANIA i komentarz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Marsz niepodległości - Mikke krytykuje anarchistów
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile