W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Król się bawi, złotem płaci   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 3631
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karkołomny




Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:06, 28 Sty '11   Temat postu: Król się bawi, złotem płaci Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Król się bawi, złotem płaci!

2011-01-28 09:40
Producent „Top Model” - Rochstar TV - rusza z kolejną produkcją. Szuka 10 uczestników, którzy przez miesiąc zamieszkają razem w warszawskim penthousie. Program „Stać mnie na To!” będzie emitowany jesienią.

Życie dziesiątki szczęśliwców będzie polegać na balowaniu u siebie lub na mieście. W dzień będą dostawać zadania typu: zorganizujcie bal charytatywny. Warunek uczestnictwa: trzeba pochodzić z bardzo zamożnego domu i nie bać się być sobą.

Uczestnicy pokażą reszcie kraju, jak bawi się elita. Co jest trendy, a co jest towarzyskim samobójstwem, gdzie warto bywać, i z kim warto się zadawać.

- W programie nie pokażemy niczego, na co uczestnik sam nie wyrazi zgody, bo program nie jest po to, aby kogoś ośmieszyć, ale wylansowanie nowej fali, nowego pokolenia - bogatych, pięknych mieszkańców Środkowo-Wschodniej Europy – deklarują producenci telewizyjnego show. I dodają: - Nikt nie odpada, nie pokazujemy nagości ani seksu, nie szukamy skandali – kładziemy nacisk na emocje, luksus i relację między ludzkie. Szukamy ciekawych, wesołych, pewnych siebie osobowości!

Wiec:

* jeżeli jesteś urodzonym szczęściarzem i pochodzisz z bogatej rodziny,
* jeździsz drogim samochodem,
* ubierasz się za granicą,
* a Stany Zjednoczone zwiedziłeś wcześniej niż Jurę Krakowsko-Częstochowską

- zgłoś się do nowego programu telewizyjnego!

Program, który ma mieć charakter reżyserowanego reality show, będzie realizowany w czerwcu i lipcu tego roku. Uczestnicy pierwszego sezonu zrewolucjonizują myślenie obywateli o kraju biednym, szarym, nijakim, zacofanym społeczeństwie – zapowiada producent „Top Model”. Jest przekonany, że za sprawą "Stać mnie na To!" popyt na marki luksusowe wzrośnie.


http://kariera.pb.pl/2359964,52333,krol-sie-bawi-zlotem-placi

No to jadziem z koksem Cool

Więc:

* jeśli jesteś urodzonym pechowcem bądź nieudacznikiem bądź po prostu nie kombinujesz, nie kradniesz, nie jesteś politykiem, kurwą ani oszustem...
* jeździsz starym gruchotem bądź komunikacją miejską
* ubierasz się w ciucholandzie
* zwiedziłeś więcej domów opieki społecznej niż domów wczasowych

- zgłoś się do nowego show telewizyjnego:

"Nie stać mnie na to!"

W przygotowaniu również show dla nastolatków pod roboczym tytułem:
"Zajebałem babci rente bo nie miałem na butelkię"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:01, 28 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I znowu powstaną nowe, godne naśladowania wzorce. A wydawało się że głupiej już nie może być Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 28 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znowu coraz większe rozwarstwienie. Znowu Ci co są podatni naoglądają się tego typu programów , i będą dążyć do kasy , po trupach do celu. Byle by mieć więcej, nie ważne jakim kosztem. Bogaci będą bogatsi , biedni będą biedniejsi. Zanik klasy średniej... gdzieś , ktoś o tym juz pisał , ktoś układał taki scenariusz .. hmmm a co było dalej ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DeeJay




Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 176
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:15, 28 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No na zaden program tak nie czekalem! Nareszcie bede mogl nacieszyc oczy bijacym z ekranu blaskiem cudownych gwiazd i wyjatkowych osobowosci, ktorych bede wspieral tysiacem sms-ow. Jak to dobrze bedzie ogladac przepych i trendy...nie moge sie doczekac! Ja i moj 14 calowy telewizorek bedziemy wprost zauroczeni. W koncu bede mogl sie poczuc jak VIP w moim malutkim, skromniutkim mieszkanku...na te jebane 30 min nie bede szarym, zacofanym robolem!!!

A potem przyjdzie mi wylaczyc malutki telewizorek i wrocic myslami do swiata passe...

Wydaje mi sie, ze z roku na rok z tv bije coraz wieksza zgnilizna. Co to wogole za durny pomysl? Jakbym nie mial nic innego do roboty tylko patrzyć na bande rozchichotanych pajacow myslacych, ze sa panami swiata. Najchetniej nakopalbym do dupy kazdemu z osobna a cala kase ktora pojdzie na przezarcie lub drogie pseudo marki wsadzil im gleboko w gardlo, by sie kurwa nia udusili.

Ja bym widzial program pt. Nakop mi za moja glupote (gdzie bedziemy oceniali kopniaki w dupe czlonka elity) lub I'll bet you're an asshole (zaloze sie ze jestes dupkiem), podczas ktorego bedziemy wybierac najgorsza lajze ze srodowiska politykow.
_________________
...bo czasem dobrze jest coś wiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:25, 28 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DeeJay napisał:


Wydaje mi sie, ze z roku na rok z tv bije coraz wieksza zgnilizna.


Nie wydaje ci sie.
Z drugiej jednak strony, gdyby te programy nie byly ogladane nikt by ich nie puszczal.
W koncu nikt nie przyprowadza za ryj tych ludzi przed telewizor. Nikomu nie przystawiaja glocka do skroni, zeby to ogladal.
Chleba i igrzysk.
To sa igrzyska.
Nielimitowana liczba miejsc. Same w pierwszym rzedzie.
Dlatego w Polsce nie bedzie lepiej. Mozecie malowac symbole na urzedach. Nikt na to nie zwroci uwagi.
Zmiany wprowadza sie wtedy, gdy widzi sie problem.
Zasadniczo ludzie problemu nie widza, wiec jest ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DeeJay




Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 176
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:35, 28 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedzmin a moze to po prostu przemiana spoleczenstwa? Mlodzi sa i tak demoralizowani to czemu by nie dorzucic do pieca? To kolejna szansa wielkich firm na latwy zarobek, dzisiaj raczej ciezko nie jest otumanic mlodziez. Tylko co potem wyrosnie...? Strach sie bac...
_________________
...bo czasem dobrze jest coś wiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:38, 29 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przypomniało mi sięWink jeszcze w 2008 roku gdy widziałem ten filmik nie było takiego gówna w tv. Niestety ,to co jest poruszane na tym forum nieuchronnie postępuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Król się bawi, złotem płaci
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile