W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Sekciarski terroryzm kontratakuje?   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
26 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 23201
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy ludzkość ma szansę uwolnić się od religijnych gwałcicieli umysłów?
Tak - ale to kwestia kilku pokoleń
15%
 15%  [ 10 ]
Tak - już w krótce
14%
 14%  [ 9 ]
Nie - religia zawsze będzie potrafiła zbałamucić ludzi
38%
 38%  [ 24 ]
Nie - religia ewoluuje i będzie dymać społeczeństwa skuteczniej niż dotychczas
31%
 31%  [ 20 ]
Wszystkich Głosów : 63

Autor Wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:22, 11 Sty '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcinm napisał:
Tak The Mike Wink

jestem skurwysynem i naciągaczem, jeśli tak stawiasz sprawę.

Strona 3 czekolady, pobieraczek, itp. różnią się od mojego skurwysyństwa tym, że opłata jest ukryta w regulaminie gdzieś głęboko i dopiero po czasie przychodzi wezwanie do zapłaty.
Natomiast moje skurwysyństwo polegało na tym, że jawnie było napisane jaki jest koszt wysłania SMS'a i użytkownik sam decydował czy zaliczył test wyłaczając stronę, czy jest pierdolonym debilem i wysłał SMS'a żeby zobaczyć jakieś gówniane cyferki. Z czasem ludzie trochę zmądrzeli i przestali płacić, więc nie przedłużyłem domeny i stronka zniknęła.
Gdybym był jeszcze większym skurwysynem, to napisałbym, że koszt jest np. 1zł, a później ktoś by sie zdziwił odbierając rachunek.
Niestety moje skurwysyństwo jeszcze nie sięga aż tak daleko, bo póki co mam czego żyć Wink


Z ciekawości, ilu ludzi się dało nabrać? Chciałem napisać ilu debili, ale znam inteligentnych ludzi, którzy dali się w dziwny sposób naciągnąć, więc napiszę ludzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:27, 11 Sty '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie by bardziej ciekawiło jakie było średnie IQ tych co zapłacili, a jakie tych co nie zapłacili... Smile

bo jak rozumiem dopiero na koniec półgodzinnego testu się pokazywało, że "jeśli chcesz zobaczyć wynik to wyślij SMS..." - niezła chamówa. Smile
w każdym razie powinieneś mieć wyniki wszystkich, którzy dotarli do końca testu, włącznie z tymi co nie wysłali SMSa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marcinm




Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 263
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:43, 11 Sty '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
mnie by bardziej ciekawiło jakie było średnie IQ tych co zapłacili, i jakie tych co nie zapłacili... Smile
bo jak rozumiem dopiero na koniec półgodzinnego testu się pokazywało, że "jeśli chcesz zobaczyć wynik to wyślij SMS..." - więc powinieneś mieć wyniki wszystkich którzy dotarli do końca testu - także tych co nie zapłacili.


Jest dokładnie tak jak myślisz. Najpierw był test, który ktoś robił przez 20 minut, na samym końcu było pole tekstowe, w które należało wpisać kod zwrotny z SMS'a, numer na który należy wysłać wiadomość, treść wiadomości i jej koszt.
Jeśli ktoś nie chciał to nie wysyłał, a jeśli chciał, to wiedział ile to kosztuje.
System płatności SMS był realizowany przez dotPay, a oni mają (przynajmniej kilka lat temu mieli) dość restrykcyjne warunki co do widoczności informacji o koszcie SMS'a, aby uniknąć reklamacji, więc każdy wiedział na co się decyduje.

Sam chciałbym wiedzieć, jakie było ich średnie IQ, ale jeśli przełożyć na ilość poprawnych odpowiedzi, to ich ilość była bardzo różna.

Test składał się z 40 pytań, na każde było 30 sekund. Pytania miały swoją punktację za poprawne zaznaczenie i błędne zaznaczenie. Jeśli ktoś zaznaczył wszystko poprawnie (co się nie zdarzyło), to miałby wynik 160, zaznaczając błędnie wszystko (zdarzyło się), wynik był 60. Wyjściowa była 100 i w zależności od odpowiedzi ta warość rosła lub malała.

To były czasy, kiedy testy IQ, to było coś czym można się pochwalić, więc zdarzało się, że ludzie którzy mieli większość poprawnych odpowiedzi (cyferki na końcu oscylowały w granicach 130-140) wysyłali SMS'a, żeby się dowartościować i być tak super jak Doda, ale ich procent oscylował w granicach 1,5% wszystkich wypełniających z wysokim wynikiem.

W przypadku odpowiedzi poniżej 80, wysyłaność była poniżej 1%, ale to pewnie dlatego, że ktoś wypełniał sobie test dla żartu, a jeśli faktycznie był tak głupi to pewnie nie miał wystarczającej kwtowy na wysłanie SMS'a, bo nie potrafił sobie zarobić. W przedziale średnim (około 100) wysyłaność była na poziomie 2%.

The Mike napisał:
Z ciekawości, ilu ludzi się dało nabrać? Chciałem napisać ilu debili, ale znam inteligentnych ludzi, którzy dali się w dziwny sposób naciągnąć, więc napiszę ludzi.

Ja bym ich jednak nazwał debilami, bo nikt naprawdę inteligentny nie potrzebuje się dowartościowywać jakąś śmieszną liczbą, która symbolizuje to, że jest inteligentniejszy od reszty debili.

W mojej ocenie takich ceferek potrzebują pseudogwiazki-celebrytki, żeby być fajnymi i dobrze postrzeganymi, albo faktyczni debile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:53, 12 Sty '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat mi bardziej pasuje tutaj. Nie trza Chójaduchowi offtopować. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Sekciarski terroryzm kontratakuje?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile