W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Rzecznik praw obywatelskich ale czyich ???  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 910
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mirekk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:16, 08 Sty '08   Temat postu: Rzecznik praw obywatelskich ale czyich ??? Odpowiedz z cytatem

Niektóre środowiska zapowiadały, że po wydaniu książki w Polsce złożą doniesienie do prokuratury, powołując się na istniejący od marca 2007 r. zapis prawa, przewidujący karę do 3 lat więzienia za "publiczne pomawianie Narodu Polskiego o udział, organizowanie lub odpowiedzialność za zbrodnie komunistyczne lub nazistowskie" Exclamation (RPO zaskarżył już ten zapis do Trybunału Konstytucyjnego).

http://fakty.interia.pl/kraj/news/upominek-to-nie-lapowka-sam-dawalem,1038183
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotr147




Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:02, 08 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

„Rzecznik praw obywatelskich ale czyich ???”
Odpowiedz jest prosta na pewno nie zwykłych zjadaczy chleba.

Chodź by nie wiem co to dawanie lekarzowi koniaku i tym podobnych jest łapówką ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirekk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:24, 08 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mibardziej chodzi ze Rzecznik praw obywatelskich zaskarżył zapis prawa, przewidujący karę do 3 lat więzienia za "publiczne pomawianie Narodu Polskiego o udział, organizowanie lub odpowiedzialność za zbrodnie komunistyczne lub nazistowskie" czyli bedzie mozna sobie obrazac pomawiac narod polski Shocked Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotr147




Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:40, 08 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nas Polaków i tak nikt nie lubi ...
Pewnie dla tego, że sami siebie nie szanujemy ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirekk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:50, 08 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie muszą nas lubić byleby się bali Evil or Very Mad tylko jak skoro ci tam na gorze daja dupy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:56, 08 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mirekk napisał:
mibardziej chodzi ze Rzecznik praw obywatelskich zaskarżył zapis prawa, przewidujący karę do 3 lat więzienia za "publiczne pomawianie Narodu Polskiego o udział, organizowanie lub odpowiedzialność za zbrodnie komunistyczne lub nazistowskie" czyli bedzie mozna sobie obrazac pomawiac narod polski Shocked Evil or Very Mad

No i bardzo dobrze że zaskarżył bo ten przepis jest niezgodny z art 54 konstytucji.

Widzę, że niektórzy to wręcz pragną powrotu mentalnej komuny, gdy mozna było pójść siedzieć za głoszone poglądy. Najważniejsze, żeby nikt źle o nas nie mówił, chocbysmy musieli mu przystawić lufe do głowy...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mirekk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:18, 08 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Exclamation Exclamation Exclamation art 54 Kazdemu zapewnia sie wolnosc wyrazania swoich pogladow oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informaci. Exclamation Exclamation Exclamation

Rzecznik praw obywatelskich zaskarżył zapis prawa, przewidujący karę do 3 lat więzienia za Exclamation Exclamation Exclamation "publiczne pomawianie Narodu Polskiego o udział, organizowanie lub odpowiedzialność za zbrodnie komunistyczne lub nazistowskie" Exclamation Exclamation Exclamation

to zmienmy ten art Question na Kazdemu zapewnia sie mozliwosc obrazania i rozpowszechniania nieprawdziwych informaci Exclamation

Bo dla mnie wolnosc wyrazania swoich pogladow oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informaci. NIE daje pozwolenia NA "publiczne pomawianie Narodu Polskiego o udział, organizowanie lub odpowiedzialność za zbrodnie komunistyczne lub nazistowskie"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:27, 08 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mirekk napisał:
Bo dla mnie wolnosc wyrazania swoich pogladow oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informaci. NIE daje pozwolenia NA "publiczne pomawianie Narodu Polskiego o udział, organizowanie lub odpowiedzialność za zbrodnie komunistyczne lub nazistowskie"

no więc mówię: bo myślisz jak stary komuch - twoja mentalność nie rozumie czym jest wolności słowa i dlaczego jest niezbędna w demokratycznym kraju.

"Naród Polski" (szczególnie ten pisany z wielkich liter) to propagandowy wymysł, papka dla tych co nie potrafią mysleć samemu.

nie interesuje mnie czy ktoś pomawia Naród Polski tak długo, jak długo nie pomawia osobiście mnie, lub mojej rodziny.
jesli ktoś zostanie pomówiony, już dziś ma stosowne środki cywilne by dochodzić sprawiedliwości w sądzie.

jeśli naród zostanie pomówiony (przez inny naród, jak rozumiem?) to polskie prawo nic tu nie pomoże, chocby nie wiem jak było restrykcyjne, gdyz nie działa ono poza granicami polski.
wniosek: takie prawo słuzyłoby co najwyżej do gnębienia polaków - do zamknięcia nam ust.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mirekk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:26, 08 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie interesuje mnie czy ktoś pomawia Naród Polski tak długo, jak długo nie pomawia osobiście mnie Shocked Shocked Shocked



: OK nie mam pytan Exclamation Exclamation Exclamation[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:35, 08 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok, to z bogiem.

jak kiedyś to zrozumiesz, np. po tym gdy Naród Polski cię znowu wychuja, to daj znać. będę miał satysfakcje że nie straciłem czasu na darmo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:09, 09 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:


nie interesuje mnie czy ktoś pomawia Naród Polski tak długo, jak długo nie pomawia osobiście mnie, lub mojej rodziny.
jesli ktoś zostanie pomówiony, już dziś ma stosowne środki cywilne by dochodzić sprawiedliwości w sądzie.
.


widzisz. Istnieje coś takiego jak prawo wzajemności.
Spróbuj pomówić o cokolwiek naród wybrany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:10, 09 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko - zajmuje się tym na codzień Wink Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mirekk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:11, 09 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing no Cool stety na darmo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Rzecznik praw obywatelskich ale czyich ???
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile