W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
15 tyś żydów wraca do Polski   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 7980
Strona: 1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:25, 28 Lut '08   Temat postu: 15 tyś żydów wraca do Polski Odpowiedz z cytatem

Żydzi żądają od Prezydenta obywatelstwa!! Jest ich 15 tyś ,tyle wyjechało 1968r z Polski .Zakłdając że mnożą się jak króliki będzie ich dobre 100tyś.
http://www.dziennik.pl/polityka/article1.....ca_98.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yans12




Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 22
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:59, 28 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wroca i deklaruja niepodleglosc Smile

A tak napowaznie - przeciez maja swoja ziemie na cholere nam oni tu ? Malo pejsow w Polsce ? Szykuja sie chyba do przeprowadzki z Izraela bo za sie robi za goraco
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deczart




Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:06, 28 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polskę odwiedził naczelny rabin Izraela, pan Metzger (choć polskie media o tym się nie rozpisywały) i został przyjęty przez polskiego prezydenta. Ciekawe czy jakby polski prymas pojechał tam to czy izraelski prezydent by go równie szybko przyjął.
W piątek czyli przed szabatem, do Łodzi zjechali wszyscy rabini z Polski oraz ponad 120 przedstawicieli wszystkich gmin żydowskich. Efektem jest powołanie światowej Polskiej Rady Rabinów. Nie trudno domyśleć się co będzie dalej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:28, 28 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdaje sie, ze w roku 2004 telewizja FOX podala, ze do Polski zostanie skierowanych 90 tys. Zydow z Izraela po likwidacji Strefy Gazy. Kazda rodzina zydowska miala dostac od rzadu Izraela 600 tys. dol. za utracone mienie w Izraelu i na zagospodarowanie sie w Polsce.
Ciekawa jestem czy ci Zydzi dotarli juz do Polski ?
Polskie paszporty wydawala im jeszcze Suchocka. Ile tych polskich paszportow Suchocka wydala Zydom na calym swiecie, tego nikt chyba nie wie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:41, 28 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie mówiłem! A nie mówiłem!

Sikorski napisał:
....co? Robimy im jakiś lebensraum?


Edit: Emigrujcie dalej, Polacy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:00, 28 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapiszcie się do NOP'u, bo już niedługo wszyscy się posracie od tych newsów... A podczas manifestacji z palantami z NOP'u będziecie mogli sobie pokrzyczeć i pobić jakieś napotkanego "żydka" lub podpalić mu dom, a co z tym idzie wyładować swoje "złe emocje". Już jeden patałach z NOP'u jest... Czas zacząć przyjmować leki i się zaszczepić, by nie było więcej debilizmu.

'a sio żydzie z Polski, Polska dla Polaków!'.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deczart




Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:25, 28 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popłakałem się Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiesto12




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:58, 28 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie przesadzajcie, oni tylko beda mogli starac sie o polskie obywatelstwo - maja do tego prawo, tak samo jakby Polaków wygnali z kraju najezdcy to tez by mogli wrocic i starac sie o obywtaelstwo. mieszkali tutaj wiec maja prawo wrocic pod warunkiem ze nie beda sie starali odzyskac zabranych kamienic itd bo obecne panstwo polskie nie ma z tym nic wspolnego. jeden z poprzednikow ("sprzeciw") chyba troche za ostro pojechał choc jakby rekrutowali do jakichs skrajnie prawicowych bojówek walczacych z duchami pewnei pare osob z tego forum by sie zapisało. nie bojcie sie tak, straszenie zydami to celowe dzialania zeby poroznic ten narod i wzbudzic duchy przeszlosci ktore opisal gross.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirekk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:11, 28 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Tiesto12"]. mieszkali tutaj wiec maja prawo wrocic pod warunkiem ze nie beda sie starali odzyskac zabranych kamienic itd


hhahahahahah no jasne ze nie beda sie starali Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:38, 29 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:
Zdaje sie, ze w roku 2004 telewizja FOX podala, ze do Polski zostanie skierowanych 90 tys. Zydow z Izraela po likwidacji Strefy Gazy. Kazda rodzina zydowska miala dostac od rzadu Izraela 600 tys. dol. za utracone mienie w Izraelu i na zagospodarowanie sie w Polsce.
Ciekawa jestem czy ci Zydzi dotarli juz do Polski ?
Polskie paszporty wydawala im jeszcze Suchocka. Ile tych polskich paszportow Suchocka wydala Zydom na calym swiecie, tego nikt chyba nie wie.


Ciekawe. Przydałoby się podanie jakiegoś źródła.

Btw, to metoda z dawaniem pieniedzy na "zagospodarowanie" jest stara i stosowana od dawna. Żydom przechodzacym przez ZSRR do Polski i na dalszą podróz (głownie do Palestyny) rząd PRL płacił równowartość ok. 20 pensji. Izrael zachęca Żydów irańskich do emigracji do Izraela: mieszkanie, samochów, praca i 60tys $. Czytałe o podobnych dopłatach dla osiedlencow w Australii. Elity stosują coś w rodzaju inżynierii emigracyjnej. Od dopłat po pogromy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:47, 29 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprzeciw napisał:
Zapiszcie się do NOP'u, bo już niedługo wszyscy się posracie od tych newsów... A podczas manifestacji z palantami z NOP'u będziecie mogli sobie pokrzyczeć i pobić jakieś napotkanego "żydka" lub podpalić mu dom, a co z tym idzie wyładować swoje "złe emocje". Już jeden patałach z NOP'u jest... Czas zacząć przyjmować leki i się zaszczepić, by nie było więcej debilizmu.

'a sio żydzie z Polski, Polska dla Polaków!'.



Pare lat temu podpisałbym się pod twoim tekstem, ale jak widzę, że w Polsce likwiduje się szkolenie pilotów wojskowych i głośno mówi by przenieśc je do Izraela, to zaczynam się zastanawiać czy to aby nie ci nowi "polacy" za tym stoją. Wyjątkowe poparcie dla "wojny z terrorem", tępienie Palestynczyków (co ma Polski rząd do lokalnych problemów w malutkich azjatyckich kraikach?) itp. też skłaniaja do zadawania pytan.

Na uwagę załuguje fakt, że Bagsik i Gąsiorowski po okradzeniu Polski ze znacznej sumy pieniedzy znaleźli azyl w IzraeluZastanwaim się czy aby nasi nowi obywatele nie będą czuć się bezkarni.

Niech lepiej władze zalegalizją mieszkajacych w Polsce Wietnamczyków.


EDIT:

Z opisu masakry Palestynczykow przez Żydów w Deir Yassin:

Cytat:
Ok. 25 kobiet w ciąży zostało zakłutych bagnetami w brzuch. 52 dzieci okrutnie okaleczono i obcięto głowy na oczach rodziców.


Oczywiście na wikipedii ten opis jest notorycznie uwalany, a każdy kto go umieści jest nazywany "zwolennikiem Hamasu".

Sorry, ale jak polska wikipedia na skutek działania malutkiej mniejszości żydowskiej w Polsce ma wyglądać tak paskudnie, to ja tu Żydów nie chcę. Zwyczajnie. Żadna tam krwawa maca i odwieczny antysemityzm. Po prostu nie chcę by do Polski zjezdzali obcy nacjonaliści i swoją robota powodowali, ze czuję się obco we własnym kraju.

Żydowska wersja to niech będzie w wersji hebrajskiej wikipedii. Ja (pomijajac nieznajomość języka Smile ) nie wpierdalam się im z propagandą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leski




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 307
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:40, 29 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwalą się tłumnie do naszej ojczyzny. Pojawią się jakieś incydenty. Światowe media pokażą straszliwy ciągły pogrom i nawet papież nas potępi. Izrael podejmie interwencję zbrojną. Ej no będzie musiał jak my ich tu całymi rodzinami w stodołach będziemy palić. Judeopolonia w przygotowaniu od lat, mają tu już nawet swój rząd i prezydenta. Zmienią nam nazwę na Polestyna.
Kurwa! Nawet nie wiem jak to jest mieć własne państwo. Dobrze że pozostał mi chociaż naród...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:56, 29 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frasobliwy napisał:
Pare lat temu podpisałbym się pod twoim tekstem, ale jak widzę, że w Polsce likwiduje się szkolenie pilotów wojskowych i głośno mówi by przenieśc je do Izraela, to zaczynam się zastanawiać czy to aby nie ci nowi "polacy" za tym stoją. Wyjątkowe poparcie dla "wojny z terrorem", tępienie Palestynczyków (co ma Polski rząd do lokalnych problemów w malutkich azjatyckich kraikach?) itp. też skłaniaja do zadawania pytan.

Pretensje kierować do rządu... mogłeś głosować na LPR. Wtedy polscy piloci będą w Polsce, kobiety przy garach, a homoseksualiści i żydzi w wiezieniach Laughing I oczywiście mielibyście swój ukochany przedmiot "patriotyzm" - obowiązkowy oczywiście... by was zafascynował od najmłodszych lat kawałek czerwono białej szmaty... za którą oddacie swoje życie. Zrobi z was takich samych fanatyków jakimi są żydzi, ale wy będziecie narodowymi głupcami, a oni są religijnymi głupcami.

Niewiele będziecie się różnić od swoich "wrogów". Trzeba też dodać, że ludzi którzy to wprowadza będą wykorzystywać od najmłodszych lat historie Polski by wami manipulować i zrobić nacjonalistycznych chłopców. Podobnie jak robi się z młodymi żydami.

Cytat:
Ok. 25 kobiet w ciąży zostało zakłutych bagnetami w brzuch. 52 dzieci okrutnie okaleczono i obcięto głowy na oczach rodziców.

Nie ma "czystych" narodów. Jedynie naród tybetański może coś wiedzieć o "czystości". Co do zabijania, Polacy też zabijali... o czym to świadczy? Choćby o tym, że naród polski nie jest lepszy od narodu żydowskiego.

Cytat:
Po prostu nie chcę by do Polski zjezdzali obcy nacjonaliści i swoją robota powodowali, ze czuję się obco we własnym kraju.

A polscy nacjonaliści którzy biją czarnych (i nawet polaków), są lepsi od obcych patałachów? Patałach zawsze będzie patałachem, nieważne jaką flagą się otoczy... I tak ma w sobie taki sam narodowy fanatyzm, to samo gówno. Nie ma między nimi, a polskimi nacjonalistami różnicy. Nacjonaliści z Niemiec i nacjonaliści z Polski, to jedno i to samo. WIELKIE NIC. Tak jak katolicki fanatyzm i żydowski. Brak różnic.

Nie stajecie się kimś lepszym od "wroga", stajecie sie tacy sami jak wróg, a na koniec dajecie się podobnie manipulować. Zabawni ludzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:52, 29 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fryzjerzy powinni się cieszyć, zarobią dodatkową kasę za pielęgnacje pejsów, a tak na poważnie to dziwi mnie jedna rzecz, czemu tiesto tak ich bronisz, zajadle, żydzi źle nie mają i nikt ich nie krzywdzi, nie przeszkadza ci to w najeżdżaniu na arabów itp.
Tolerancją nie grzeszysz bo przejrzałem twoje posty i tolerancja wybiórcza cechuje twoje rozumowanie. Ja wole już nietolerancje od tolerancji wybiórczej.
Ty masz chyba jakieś powody by tak bronić żydów, nie wiem... hmmm jesteś ich obrońcą z urzędu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiesto12




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:38, 01 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dunkelheit tak samo ich bronie jakby na przykład 20 lat temu przymusowo wywalono z POlski 20 tysiecy osob narodowosci pakistanskiej czy jakiejs inne - tez by im sie nalezal powrot do polski i uzyskanie utraconego obywatelstwa. Poza tym nie chce zeby Polska znow byla postrzegana w swiece jako zagłebie antysemityzmu. Co oni sa wam winni ze jak tylko usłyszycie słowo Zyd to od razu reagujecie agresja- tak jak wy to robicie w ich strone tak musicie wiedziec ze bedzie reakcja ze strony przeciwnej. Piszesz ze ja wybiorczo dobieram fakty - wy robicie to samo. Przykro mi bardzo ze niestet nie wszyscy beda sie zgadzac z twoim chorym tokiem myslenia. Prawda jak zwykle lezy po srodku, jak Ty widzisz same negatywy w dzialaniu Zydow to ja Cie bede uswiadamiał ze sie mylisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:36, 01 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprzeciw napisał:

Pretensje kierować do rządu... mogłeś głosować na LPR. Wtedy polscy piloci będą w Polsce, kobiety przy garach, a homoseksualiści i żydzi w wiezieniach Laughing I oczywiście mielibyście swój ukochany przedmiot "patriotyzm" - obowiązkowy oczywiście...


No widzisz. Tak niby walczysz z uprzedzeniami, a używasz kalek. Nie jestem zwolennikiem LPR, jestem niewierzący, a w temacie homo na forum się nie wypowiadałem (nie interesuje mnie ten temat, nie uwazam by homoseksualiści byli zagrozeniem albo zeby byli szczególnie gnębieni - dyskutujac pewnie pokłociłbym sie z homofabami ). Pudło pudłem pogania Very Happy

Cytat:
by was zafascynował od najmłodszych lat kawałek czerwono białej szmaty... za którą oddacie swoje życie. Zrobi z was takich samych fanatyków jakimi są żydzi, ale wy będziecie narodowymi głupcami, a oni są religijnymi głupcami.


Zupełnie nie kumasz czaczy Smile. Ja piszę o nacjonaliźmie żydowskim, a nie o judaizmie. Nie chcę w Polsce zbyt licznych Żydów (Wielką literą. Przedstawicieli obcego narodu, solidaryzujacego się z Izraelem). Żydzi (z małej litery) mogą sobie być. Polacy pochodzenia żydowskiego, tacy jak np. S.Lem też. Żydzi, ktorzy są ateistami, a nie asymilują się sa moim zdaniem zagrożeniem.

kawałek czerwono białej szmaty - toś pojechał...myslisz, ze mnie tym sprowokujesz? Za ta "szmatę" jak bedzie trzeba to zginę, ale nie będę odstawiać patrioty na forum. Z reszta mój patriotyzm jest czysto pragmatyczny. W Polsce się urodziłem, tylko językiem polskim posługuję się bez wysiłku. W każdym innym kraju moga mi sie kazac wynosić albo nie uznają za swojaka. Bogata Polska jest z korzyscia dla mnie: słuzba zdrowia, drogi, bezpieczne ulice. Ciekaw jestem kim ty jeteś. Pan światowiec? 20 paszportów, dom na Lazurowym Wybrzeżu? Bez kitu. Pewnie jesteś koleś taki jak my, tylko za dużo GW sie naczytales i wydaje sie ci, ze "patriotyzm" jest alogiczny. Pudło. Jest logiczny do bólu. Wszysy jedziemy na jednym wózku. Opłaca się być patriotą.

Cytat:
Cytat:
Ok. 25 kobiet w ciąży zostało zakłutych bagnetami w brzuch. 52 dzieci okrutnie okaleczono i obcięto głowy na oczach rodziców.

Nie ma "czystych" narodów. Jedynie naród tybetański może coś wiedzieć o "czystości". Co do zabijania, Polacy też zabijali... o czym to świadczy? Choćby o tym, że naród polski nie jest lepszy od narodu żydowskiego.


Uciałęs kontekst. Nie wypominam Żydom tej zbrodni, bo jak zauwazyleś oni nie są na tym polu wyjątkiem. Wypominam, że obsiadują polską wikipedię i notorycznie z wojowniczym zacięciem edytują hasła związane z Izraelem, np masakrę Deir Yassin. Jak na tak małą ilość Żydów w Polsce, to są oni wyjatkowo aktywni. Gdy na Liban spadały bomby, to w polskich mediach sypały się kłamstwa i propaganda. W takich wypadakch czuje sie obco we własnym kraju. Jeśli taka garstka jest tak obrotna, to pomyśl co się stanie gdy będzie ich wiecej. Mam prawo głośno napisać co o tym myślę.

Cytat:
Cytat:
Po prostu nie chcę by do Polski zjezdzali obcy nacjonaliści i swoją robota powodowali, ze czuję się obco we własnym kraju.

A polscy nacjonaliści którzy biją czarnych (i nawet polaków), są lepsi od obcych patałachów?


Moralnie? Pewnie nie. Tylko, że jako Polak, obywatel Polski mam chyba prawo nie chcieć aby w Polsce osiedlali się obcy nacjonaliści? Serbowie wpuścili Albanczyków i zobacz co się stało. W XIX wieku były plany powstania tzw. Judeopolonii - widać niektorym gościom troszkę zaczynało odbijać. Poza tym polsce nacjonaliści to jakiś folklor i wygłupy. Żydowscy nacjonaliści moga dużo więcej, bo należą do nich elity. U Żydów nacjonalistyczne są elity, u Polaków doły.


PS. Ciekawe czy Polak może w Izraelu kupić zakłady branzy strategicznej, zostać ministrem albo wykupić kawał ziemi he he. Jedyne o co apeluję to symetria i wzajemność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:49, 01 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze jedno. Palestyńczycy na początku XX wieku byli za bardzo tolerancyjni i nie wzieli się za pierwszych osiedlajacych się Żydów. Teraz nie mają życia i są podludźmi we własnym kraju.

We Francji emigranci palą samohody. W Berlinie są szkoły, gdzie Turcy biją Niemców.

Lepiej dmuchać na zimne i nie wpuszczać obcych, tzn. takuch co się nie asymilują.


PS. z ręką na sercu. Jeszcze kilka lat temu miałem zupełnie inne poglady. Zweryfikowałem je obserwując świat i wyciagajac wnioski. Nie jestem rasistą, nie przeszkadzaja mi czarni, nie gotuje się we mnie gdy widzę czarnego faceta z białą kobietą. Ale nie wiaze sobie rąk polit-poprawnoscią i np. nie widziałbym nic zdroznego w obowiazkowych badanich na HIV dla osób z Afryki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:58, 01 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frasobliwy napisał:
No widzisz. Tak niby walczysz z uprzedzeniami, a używasz kalek. Nie jestem zwolennikiem LPR.

Kalek? Nie sądzę. I pisałem ogólniej o osobach na forum.

Cytat:
Ja piszę o nacjonaliźmie żydowskim, a nie o judaizmie. Nie chcę w Polsce zbyt licznych Żydów (Wielką literą. Przedstawicieli obcego narodu, solidaryzujacego się z Izraelem). Żydzi (z małej litery) mogą sobie być. Polacy pochodzenia żydowskiego, tacy jak np. S.Lem też. Żydzi, ktorzy są ateistami, a nie asymilują się sa moim zdaniem zagrożeniem.

Wiem o czym piszesz i wszystko się zgadza. Co do żydów, czas zacząć oceniać każdego człowieka z osobna, a nie cały naród. A tak na marginesie, ilu z was zna żyda? Ilu z was widziała na żywo żyda? Ilu z was zamieniło choć jedno słowo z żydem? Facet, jeśli Ty nie chcesz żydów solidaryzujących się z Izraelem w Polsce, to Polacy gdzieś w świecie solidaryzujący się z Polską powinni zamknąć gębę i nie wspominać o swoim pochodzeniu, wierze i w ogóle... powinni się wtopić w otoczenie w jakim się znajdują? Czy polak w Iraku nie jest zagrożeniem dla muzułmanów? Laughing

Cytat:
kawałek czerwono białej szmaty - toś pojechał...myslisz, ze mnie tym sprowokujesz?

Nie jestem tu by prowokować... dla mnie flagi państwowe to kawałki szmat... nieważne jaki naród. Zdrowy patriotyzm może być tylko wtedy, kiedy nie jest narzucany od małego i naprawdę kocha się miejsce w którym się mieszka. A małym dzieciom wciska się kit w przedszkolach, że Polska jest jedynym słusznym narodem, pokazuje się flage, godło, rysuje się, śpiewa się hymn, uczy się go na pamięć w postaci zabaw... syf smród i brud. Od takich praktyk w przedszkolu podlewa się nasiona nienawiści które śpią w każdym człowieku, później rosną i rosną... w końcu albo uschną albo się tak rozrośnie w Tobie ta nienawiść, że będzie przykro na Ciebie patrzeć.

Dla mnie Polska nie ma żadnego znaczenia, żadnej wartości, Niemcy, Rosja czy Ukraina lub Hiszpania, to samo... 'mojej ojczyzny nie znajdziesz na żadnej mapie świata, moja ojczyzna jest w sercach ludzi', a te serca ludzi są porozrzucane na całym świecie, nieważne czy ktoś jest żydem, muzułmaninem, katolikiem, buddystą lub ateistą... czarnym czy biały, czy lubi herbate czy kawe... dla mnie nie ma to żadnej wartości... ważne kto jest jakim człowiekiem.

Cytat:
Za ta "szmatę" jak bedzie trzeba to zginę, ale nie będę odstawiać patrioty na forum.

No tak, np. pojedź do Iraku bronić "narodu polskiego" a przylecisz w trumnie przykryty Polską flagą. Dostaniesz pośmiertne oznaczenie za "męstwo" i mase bełkotów od prezydenta i premiera. Pewnie ci chodzi o walke w obronie granic Polskich przez najazdem żydów, więc to co wyżej zostaw bez komentarza.

Cytat:
W Polsce się urodziłem, tylko językiem polskim posługuję się bez wysiłku. W każdym innym kraju moga mi sie kazac wynosić albo nie uznają za swojaka. Bogata Polska jest z korzyscia dla mnie: słuzba zdrowia, drogi, bezpieczne ulice.

Urodziłeś się znając język polski? Mogli Cię tak samo nauczyć języka hiszpańskiego... mogłeś się urodzić gdziekolwiek... co za różnica gdzie się urodziłeś, żadna.

Cytat:
Ciekaw jestem kim ty jeteś. Pan światowiec? 20 paszportów, dom na Lazurowym Wybrzeżu? Bez kitu. Pewnie jesteś koleś taki jak my, tylko za dużo GW sie naczytales i wydaje sie ci, ze "patriotyzm" jest alogiczny. Pudło. Jest logiczny do bólu. Wszysy jedziemy na jednym wózku. Opłaca się być patriotą.

Pan bez ojczyzny, pan który nie jest oślepiony obłudnym bełkotem. Nie mam 20 paszportów, nie mam nawet domu nad lazurowym wybrzeżem. Musze Cię zmartwić, lecz nie czytam gównianych gazetek. Ja nie jadę na wózku, bo wolę się przejść na piechotę... a patriotyzm się nie opłaca, bo dzieli ludzkość prawie jak religie. Stworzone kategorie, szufladki, ten stąd, ten stamtąd. A ja jestem z głębi wszechświata i tyle, kropka.

Cytat:
Wypominam, że obsiadują polską wikipedię i notorycznie z wojowniczym zacięciem edytują hasła związane z Izraelem, np masakrę Deir Yassin. Jak na tak małą ilość Żydów w Polsce, to są oni wyjatkowo aktywni. Gdy na Liban spadały bomby, to w polskich mediach sypały się kłamstwa i propaganda. W takich wypadakch czuje sie obco we własnym kraju. Jeśli taka garstka jest tak obrotna, to pomyśl co się stanie gdy będzie ich wiecej. Mam prawo głośno napisać co o tym myślę.

Ja nie popieram działań żydów i każdej innej "grupy" która robi źle, oni robią błędy jak każdy inny... z drugiej strony jak już gdzieś pisałem, tym wszystkim kieruje jakaś garstka żydów... przecież cały naród nie siedzi i nie edytuje wikipedii. Czy zmieniają się co jakiś czas, co o tym myślisz??

I takie pytanie: Jeśli ci ktoś daje 30tyś, to bierzesz czy nie?
Tym pytaniem chce coś sprawdzić.

Cytat:
Serbowie wpuścili Albanczyków i zobacz co się stało. Poza tym polsce nacjonaliści to jakiś folklor i wygłupy. Żydowscy nacjonaliści moga dużo więcej, bo należą do nich elity. U Żydów nacjonalistyczne są elity, u Polaków doły.

Tylko zauważ to, że tak się właśnie dzieje poprzez "narodowe wojenki", sam chory patriotyzm dzieli ludzi, wojny się prowadzi z trzech powód: dla zysku, na tle religijnym, lub na tle narodowościowym. Gdyby ludzie zrozumieli, że tak naprawdę walczą o NIC, może by sie coś zmieniło... jeśli chcą się zabijać przez takie powody, to krzyżyk im na drogę. A mi jedynie zostaje śmiać się z debili.

Cytat:
PS. Ciekawe czy Polak może w Izraelu kupić zakłady branzy strategicznej, zostać ministrem albo wykupić kawał ziemi.

Raczej nie. A chciałbyś zostać ministrem w Izraelu? Laughing
Podejrzewam, że nie, a chciałbyś tam mieszkać wśród tylu żydów? Laughing
Odpowiedzi same mi się nasuwają pod klawisze: DWA RAZY NIE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:21, 01 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frasobliwy napisał:

Lepiej dmuchać na zimne i nie wpuszczać obcych, tzn. takich co się nie asymilują.


Myślę, że wystarczyłoby zatrzymać rozkradanie tego biednego państwa przez nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirekk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:47, 01 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprzeciw napisal:
[ . A chciałbyś zostać ministrem w Izraelu? Laughing
Podejrzewam, że nie, a chciałbyś tam mieszkać wśród tylu żydów? Laughing
Odpowiedzi same mi się nasuwają pod klawisze: DWA RAZY NIE.[/quote]


ej czlowieku nie chodzi o to czy by ktos chcial tylko o to ze nijak bym nie mogl musze byc zydem wienc sory gdzie tu lolerancja skoro zydzi tak wszedzie sie jej domagaj a sami jakos sie nie stosuajja do tego skoro im wolno powiedziec ze np; polacy mordowali zydow i to jest ok poprawne a mi nie wolno powiedziec ze zydzi mordowali polakow bo odrazu zostane antysemita to cos jest na zeczy ze ten narod jest jakis dziwny i ja ich tu niechce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:34, 01 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprzeciw napisał:
Facet, jeśli Ty nie chcesz żydów solidaryzujących się z Izraelem w Polsce, to Polacy gdzieś w świecie solidaryzujący się z Polską powinni zamknąć gębę i nie wspominać o swoim pochodzeniu, wierze i w ogóle... powinni się wtopić w otoczenie w jakim się znajdują? Czy polak w Iraku nie jest zagrożeniem dla muzułmanów? Laughing


Porównujesz Polaków solidaryzujących się z Polską do żydowskiej V tej kolumny? Żydzi w 1967 tak zakręcili, że izraelska armia wymorodwała ponad 30 marynarzy USS Liberty, a dowódctwo US floty miało zabronioną pomoc zaatakowanemu statkowi. Żydzi wydusili z USA kompletne plany F16 i przekazali Chińczykom. Żyd Jonatan Pollard niemal zniszczył CIA w czasach zimnej wojny. Żydom USA zawdziecza wojnę w Iraku i to Żydzi drukują dolary. Jedna trzecia całej pomocy zagranicznej USA idzie do Izraela i pod Izrael USA kroją cała politykę bliskowschodnią, np. wpisują na listę organizacji terrorystycznych każdego przeciwnika tego państewka.

Gdy Żydzi mordowali Libańczyków, to z USA szły dostawy amunicji kasetowej - czegoś w rodzaju "pla minowego w proszku". Byle się Żydkom nie skońćzyła amunicja. Co tam głodne amerykanskie dzieci. Kasę trzeba wydać na imprezy takie jak ta:





Proszę. Tutaj masz wychowywane od małego w talmudycznej nienawiści żydowskie dzieci. Smarują flamastrem na amunicji żydowskie pozdro.

Cytat:
instrukcja postępowania z tubylcami rozdawana jeszcze kilka lat temu młodym Izraelczykom udającym się do Polski. Znalazł się w niej zapis: “Wszędzie będziemy otoczeni przez Polaków. Będziemy nienawidzić ich z powodu udziału w zbrodniach”.


To fragment głośnego artykułu z Przekroju o zachowaniu izraelskich wycieczek. Od srania (dosłownie srania) do hotelowych umywalek po cięzkie pobicia przez Izraelskiech ochroniarzy. POBICIA, przeszukania i blokowanie ulic, a nawet akty antysemityzmu, gdy to izraelczycy wykopali miejscowego Żyda z synagogi. W POLSCE Exclamation


Nie porównuj nieszkodliwej polonii z syjonistami, bo to po prostu jest śmieszne. Nie te możliwości, nie te intencje, nie ta kultura. Poza tym polonia asymiluje się i po 2,3 pokoleniach staje się 100% Amerykanami. Polacy nie ograniczają się związków między sobą, nie tworzą trwałej diaspory. Czasem jakieś -ski w nazwisku zostanie na pamiątkę. Tyle.

Cytat:
Czy polak w Iraku nie jest zagrożeniem dla muzułmanów?


Durny przykłąd dałeś. Jacy tam teraz są Polacy poza żołnierzami?
W Iraku w latach 2003-2007 zgineło ok. 600tys ludzi. Polscy żołnierze są zagrozeniem dla tamtejszej ludności, bo swoją obecnością legitymizują (jako misja "międzynarodwa") zbrodnie i przedłużają okupację.

LOLe wstwoasz? Z siebie się lepiej pośmiej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:04, 01 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frasobliwy napisał:
Żydzi w 1967 tak zakręcili, że izraelska armia wymorodwała ponad 30 marynarzy USS Liberty, a dowódctwo US floty miało zabronioną pomoc zaatakowanemu statkowi.

Nie musisz mi przytaczać przykładów które dobrze znam, a na dodatek mieszasz. I nie zapominaj, że to zrobiło kilka osób, nie cały naród. Dobrze? Zapamiętasz?? Reszta może być jedynie skutecznie manipulowana przez obce siły.

frasobliwy napisał:
Żydzi wydusili z USA kompletne plany F16 i przekazali Chińczykom. Żyd Jonatan Pollard niemal zniszczył CIA w czasach zimnej wojny. Żydom USA zawdziecza wojnę w Iraku i to Żydzi drukują dolary. Jedna trzecia całej pomocy zagranicznej USA idzie do Izraela i pod Izrael USA kroją cała politykę bliskowschodnią, np. wpisują na listę organizacji terrorystycznych każdego przeciwnika tego państewka.

Jesteś człowieku delikatnie pisząc zabawny... Ci żydzi to nie wszyscy żydzi, pisałem Ci coś, czytaj uważniej, a później mi dawaj takie przykłady. Tak samo mógłbym napisać że przez Ciebie są w Iraku polacy. Tylko dlatego, że jakiś polak zdecydował za Ciebie. Znowu zabawny przykład? - przerażające.

Cytat:
Gdy Żydzi mordowali Libańczyków, to z USA szły dostawy amunicji kasetowej - czegoś w rodzaju "pla minowego w proszku". Byle się Żydkom nie skońćzyła amunicja. Co tam głodne amerykanskie dzieci.

Jaki sojusz taki sojusz... Polacy też pojechali do Iraku (bo są "w sojuszu") ze Stanami Zjednoczonymi, a to kosztowało i kosztuje... a służba zdrowia, dziurawe drogi, niedożywione dzieci w szkołach nadal są w twoim kraju. Ty jesteś temu winien czy ktoś zupełnie inny?!

No i czy ja popieram takie działania? Czy tylko chcesz mnie uświadomić w tych faktach które już znam?? By się zrobił "anty żydkiem" jak Ty?? Przepraszam Cię najmocniej, ale ja nie potrafię oceniać całego narodu w tak durny sposób jak Ty, więc ile byś mi nie pokazał zdjęć zabitych dzieci, to nie robi to na mnie żadnego wrażenia. Zbyt dużo widziałem w życiu ludzkiego cierpienia chłopcze. I nigdy bym nie ocenił całej narodowości z takiej głupiej perspektywy jak Ty.

Cytat:
Proszę. Tutaj masz wychowywane od małego w talmudycznej nienawiści żydowskie dzieci. Smarują flamastrem na amunicji żydowskie pozdro.

A widzisz, właśnie tak małe dzieci są manipulowane, a kto je tak zmanipulował? Czy Ty czasami nie jesteś podobnie manipulowany?? O fu. Zadziwiasz mnie...

Cytat:
instrukcja postępowania z tubylcami rozdawana jeszcze kilka lat temu młodym Izraelczykom udającym się do Polski. Znalazł się w niej zapis: “Wszędzie będziemy otoczeni przez Polaków. Będziemy nienawidzić ich z powodu udziału w zbrodniach”.

Sprawiasz wrażenie człowieka który nie umie czytać ze zrozumieniem... Przecież to jest najnormalniejsza manipulacja (ona oczywiście nie usprawiedliwia niczego) ale z manipulacji można wyciągnąć prawie każdego i pokazać szczerą prawdę. Szkoda, że nie rozumiesz tego, że Ci ludzie są manipulowani przez jakieś "ciemne osoby", ale co tam, żydzi są źli, a czy czasem nie jest zły ten który manipuluje żydami?

Cytat:
To fragment głośnego artykułu z Przekroju o zachowaniu izraelskich wycieczek. Od srania (dosłownie srania) do hotelowych umywalek po cięzkie pobicia przez Izraelskiech ochroniarzy. POBICIA, przeszukania i blokowanie ulic, a nawet akty antysemityzmu, gdy to izraelczycy wykopali miejscowego Żyda z synagogi. W POLSCE Exclamation

Oglądałem program o wycieczkach młodych żydów do Polski. I mówili o planie wycieczki jaką mieli mieć w Polsce, a jedynymi polakami z jakim Ci żydzi mieli styczność byli dziennikarze z TVN'u przez cały okres trwania wycieczki... Później dziewczyna i chłopak wypowiadali się, że uważają, że w Polsce jest dużo antysemitów... uważali tak, mimo, że nie rozmawiali z żadnym polakiem spotkanym na ulicy (dokładnie tak jak Ty, zmanipulowanie). A gdy mieli wycieczki po obozie zagłady (na której pewna pani mówiła, że tylko Żydzi tu umierali, co było kłamstwem). Później gdy już pojechali do tego hotelu, to właśnie w nim wyładowali swoje złe emocje - czy nie uważasz, że to celowa manipulacja przez kogoś dla kogoś? Jeśli ci ktoś nagada, że jakiś naród pomagał ci wymordować twojego dziadka, bakę, matkę czy ojca, nie wyładowałbyś swojej frustracji w kraju w którym to miało miejscu i w którym obecnie się znajdujesz (mając "świadomość", że polacy mieli z tym dużo wspólnego?), nie sądzę. To były młode osoby... wysłuchały strasznych historii o swoich bliskich... które to historie nie były całkiem prawdziwe.

Czy to zbieg okoliczności, że nie mogli mieć styczności z polakami na ulicy? Kurwa, pomyśl chwile bo mnie krew zalewana na takich jak Ty, ślepo wierzących w jakieś brednie i podgrzewanie wzajemnej niechęci zamiast poznać SZAREGO żyda i z nim otwarcie pogadać... uwierz mi, że nie strzeliłby ci w plecy.

Cytat:
Durny przykłąd dałeś. Jacy tam teraz są Polacy poza żołnierzami?
W Iraku w latach 2003-2007 zgineło ok. 600tys ludzi. Polscy żołnierze są zagrozeniem dla tamtejszej ludności, bo swoją obecnością legitymizują (jako misja "międzynarodwa") zbrodnie i przedłużają okupację.

Jak to jacy Polacy (ci pisani przez wielkie P), a żołnierze to polacy (przez małe p).

Cytat:
LOLe wstwoasz? Z siebie się lepiej pośmiej...

Już mam od tego Ciebie, za co Ci dziękuję. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:00, 02 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy emigrant rokujący na asymilację w drugim pokoleniu jest przeze mnie mile widziany. Smile

Cytat:
Kurwa, pomyśl chwile bo mnie krew zalewana na takich jak Ty, ślepo wierzących w jakieś brednie i podgrzewanie wzajemnej niechęci zamiast poznać SZAREGO żyda i z nim otwarcie pogadać... uwierz mi, że nie strzeliłby ci w plecy.


Ale co sobie wyobrażasz? Że ja bym nie mógł się zakumplować z Żydem? he he. No to pudło Smile.

A że nie chcę licznej mniejszości żydowskiej w Polsce...no fakt.

To są zupełnie odmienne sprawy. Jakieś niedobitki z marca 68 spoko. Polska jako tratwa ratunkowa po zatonięciu Izraela? NIE.

NIE z powodu tych pisanek na 155mm ammo.

NIE bo ci w Izraelu migrujac do Palestyny z poczatku tez byli nieśmiałymi goścmi. A jak sie rozzuchwalili? Tylko głupiec poprze masową ucieczkę z Izraela do Polski.

Moze jeszcze tych z Zachodneigo Brzegu brać? Przecież oni musieliby przejści jakąs kwarnatanne. Jakąs reedukację na wzór Niemiec po 1945.

Bez kwarantanny nie przyjmujemy. Speak to the hand Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:42, 02 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ambasada Rp jest zawalona podaniami o obywatelstwo ale pochodza one od dzisi tych ,ktorzy z polski wyjachali po wojnie,w ronych okresach."Starzy" nie cha wracac bo wybieraja powrot do nie Niemeic gdzie nie grozi im przymieranie glodem tak jak w wymarzonym Izraelu.
Wracaja ich dzieci.
Rodzice wybierja kraj swoich :opracwo" gdzie jako "ofiary holokaustu' maja zapewniona bezplatna opieke lekarska,renty i bezplatne mieszkania czego, na szczescie nie gwarantuje, im jeszcze rzad warszawski bo inaczej mielibysmy ich wszystkich z powrotem tutaj.
Ale zwiadowcow w sile jednej dywizji juz przygotowuja.
Jesli pisanie prawdy o tym co sie dzieje jest "antysemityzmem",trudno.Jestem w takim razie antysemita.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:09, 02 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Rodzice wybierja kraj swoich :opracwo" gdzie jako "ofiary holokaustu' maja zapewniona bezplatna opieke lekarska,renty i bezplatne mieszkania czego, na szczescie nie gwarantuje, im jeszcze rzad warszawski bo inaczej mielibysmy ich wszystkich z powrotem tutaj.

Z jednej strony napisałeś temat o odszkodowaniach dla Polaków, a z drugiej strony podobne odszkodowania w strone żydów potępiasz. Gdyby polacy mieli dostać darmowe mieszkania, bezpłatna opiekę lekarska i renty... to jak? Byłbyś za?? Brudne pieniądze od swoich oprawców chcesz nazywając je "odszkodowaniem"? Gdzie twój honor?? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4   » 
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


15 tyś żydów wraca do Polski
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile