W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Krzysio Rybiński  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Odsłon: 2650
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 31 Paź '10   Temat postu: Krzysio Rybiński Odpowiedz z cytatem

Cytat:
dr hab. Krzysztof Rybiński, profesor SGH, profesor i rektor Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Informatycznej w Warszawie.

W latach 2004-2008 byłem wiceprezesem NBP, od kwietnia 2008 do grudnia 2009 byłem partnerem w Ernst & Young Polska, od stycznia 2010 do marca 2010 doradcą w tej firmie. Obecnie prowadzę własną działalność doradczą dla sektora prywatnego realizując szereg bardzo innowacyjnych projektów i jestem wiceprzewodniczącym Rady Nadzorczej Alior Banku.

Więcej o mnie na angielskiej wersji tej strony.

http://www.rybinski.eu/?lang=pl


Co myslicie o czlowieku? zawsze w dyskusji posluguje sie liczbami, faktami, naszym politykom ciezko z nim gadac metodami czysto PR-owskimi (tylko tak potrafią)... prawi madrze, na pierszy rzut oka wydaje sie byc wolnosciowcem i liberalem w pelnym tego slowa znaczeniu...

Czy ktos czytaj jego 'Książke o globalizacji' - http://www.rybinski.eu/?page_id=138&lang=pl?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 31 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mu tam nie ufam. Po tym jak na początku kryzysu w USA zaczął pompować rozwiązania polegające na utworzeniu i zwiększeniu regulacji przez organ docelowo przypominający quasi światowy bank centralny było widać co tak naprawdę rozumie pod pojęciem "GLOBALIZACJI".

Na zachodzie ekonomiści tego typu też się pojawiają w mediach ... alarmiści wypominający długi krajów, nieodpowiedzialność polityków i bankierów centralnych, a w zamian proponując kontrolę przez globalnych regulatorów.

PROBLEM -> REAKCJA -> ROZWIĄZANIE
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:38, 31 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
A ja mu tam nie ufam. Po tym jak na początku kryzysu w USA zaczął pompować rozwiązania polegające na utworzeniu i zwiększeniu regulacji przez organ docelowo przypominający quasi światowy bank centralny było widać co tak naprawdę rozumie pod pojęciem "GLOBALIZACJI"


link?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Krzysio Rybiński
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile