W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
FORUM PRZENIESIONE!  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 1652
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:08, 21 Wrz '06   Temat postu: FORUM PRZENIESIONE! Odpowiedz z cytatem

Jeśli czytasz ten tekst to znaczy, że jesteś własnie na nowym serwerze.
Forum zostało przeniesione dnia 21 września 2006 z servera www.prawda.fora.pl na www.prawda2.yoyo.pl
Po dwóch dniach walki, ku mojemu zaskoczeniu, operacja się udała Smile

Przeniesiono wszystkie dotychczasowe tematy oraz konta użytkowników.
Jeśli byłeś zarejestrowany na prawda.fora.pl - tutaj również masz konto, musisz je jednak uaktywnić.

Nowo-zakładanych kont nie trzeba aktywować! (tylko te, które już były założone, przed zmianą serwera)

Uaktywnić swoje konto można na 3 różne sposoby:

1,
Skorzystaj z procedury odzyskiwania hasła
Aby to zrobić wystarczy wejść tutaj:
http://www.prawda2.yoyo.pl/profile.php?mode=sendpassword
... a następnie podać swój login oraz email (ten sam ktory miliście na www.prawda.fora.pl). Po wciśnięciu Wyślij nowe hasło powinno dojśc do Was mailem...
Może to zająć pare godzin zanim mail dojdzie. Jeśli jednak nie dojdzie...


2.
Przyslij od mnie swojego logina oraz hasło ze starego forum - po sprawdzeniu czy hasło pasuje, ustawię takie samo na tym forum.
Przysyłać można e-mailem: prawdawpl@gazeta.pl


3.
Wyślij do mnie Prywatną Wiadomość na starym forum:
http://www.prawda.fora.pl/privmsg.php?mode=post&u=2
... z hasłem, które mam ustawić na nowym forum
(nie musi to być to samo hasło co macie tutaj - na wypadek jakby się ktos wstydził swojego hasła)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:02, 22 Wrz '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jutro (23 września) z rana wyjeżdżamy z Antenką w podróż poślubną.
Z tego powodu forum nie będzie miało administracji przez ponad tydzień.

Nie wiem dlaczego, ale maile z hasłami wysyłane przez forum mają poważne problemy z dotarciem do adresatów. Dlatego, jeśli ktoś chce aktywować swoje konto na nowym forum, dziś ma ostatnią szansę w tym miesiącu.
W takim wypadku proszę czym prędej wysłać maila na adres prawdawpl@gazeta.pl.
Jeśli nie zdążycie (a maile z forum dalej nie będą dochodzić), musicie poczekać do października - Życzymy miłego czekania! Smile

Bimi & Antenka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 03 Paź '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warning: mysql_connect(): Too many connections in /var/www/sites/yoyo.pl/p/r/prawda2/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /var/www/sites/yoyo.pl/p/r/prawda2/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /var/www/sites/yoyo.pl/p/r/prawda2/db/mysql4.php on line 331
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

albo po prostu error 500... Wnioskuje o przenosiny forum na inny serwer Wink beznadzieja.. bo zeby mowic sobie:"cholera, jest po południe a forum szwankuje.. wejde wieczorem" jest idiotyczne, ale staje sie norma od jakiegos czasu w przypadku tego fora...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:21, 04 Paź '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, ten nowy darmowy super serwer na yoyo.pl ma częste problemy z podłączeniem się do własnej bazy danych.
Na obecną chwilę proszę o cierpliwość.
Teraz mamy juz pełny dostep do bazy dnaych, więc gdybyśmy się zdecydowali na jakis płatny serwer to nie będzie już problemów z przeniesieniem zawartości forum i kont uzytkowników. Na razie jednak mam inne rzeczy na głowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:36, 04 Paź '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesciej od niemozliwosci z połaczeniem z baza wystepuje "error 500" .. Pewnie ktos wie co to znaczy Wink Wiec sam serwer jest dosc kulawy. No nic, dobrze wlasnie iz macie te baze...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


FORUM PRZENIESIONE!
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile