W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kto dzieli Polaków  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 2340
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:40, 15 Sty '11   Temat postu: Kto dzieli Polaków Odpowiedz z cytatem

W pełni zgadzam się z wygłaszanymi poniżej opiniami,powiem nawet że Kościół Rzymsko -Katolicki jest dla Polaków tym czy syjonizm dla Żydów ,siłą tylko pozornie wspierającą narodowe aspiracje a de facto sprowadzającą na naród nieszczęścia , tragedie i klęski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:29, 15 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze mnie fascynował fenomen drugiej wojny światowej. Jeden papież, jedno orędzie miłości a rozjebawszy większą część globu. Z ambon grzmiały autorytety o tym aby bronić ojczyzny i że trzeba łapać za broń. Nie wiem, może się mylę, ale czy nie wystarczyło powiedzieć z ambon we wszystkich kochających Boga krajach chrześcijańskich aby za broń nie chwytali, oznajmić że będą wyklęci albo ekskomunikowani a rodzina pochowana w ogródku bez ostatniego namaszczenia. ? Ilu takiemu Hitlerowi zostałoby żołnierzy gotowych do wojny. Być może nigdy nie wytworzyłby masy krytycznej do rozpętania konfliktu. Ten sam Bóg, te same przykazania a przeciwne pozycje w okopach ?
_________________
Kto wyrządził rasie ludzkiej tak wiele złego ? Inimicus homo hoc fecti - " nieprzyjaciel człowieka to uczynił "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
placebo




Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 317
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:47, 17 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O podziałach, wojnie Polsko-Polskiej dowiaduję się tylko z TV, poza tym ani widu ani słychu. Różnice w poglądach, wierzeniach, orientacjach politycznych występowały zawsze. I niestety, media nie odkryły Ameryki, nie jesteśmy jednolici. Ale to, że nie jesteśmy tacy sami nie oznacza, że jesteśmy wrodzy wobec sobie.

Rzygam K Katolickim, co nie oznacza, że uwierzę, że jest on źródłem wszelkiego zła w Polsce. Zresztą póki nie zacząłem oglądać tego w TV, nie sądziłem że klechy to taki problem w naszym kraju.
KK to tak na prawdę wykreowany wróg, który popadł w niełaskę tych "rzeczywiście trzymających władzę". Polska i Polacy dawno temu już są w tej nie łasce, dlatego ten kraj wygląda po części jak odbyt/koniec świata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiG




Dołączył: 13 Sty 2011
Posty: 4
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:35, 01 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czemu ten Żyd tak palcem grozi jak podżydza jednych Polaków przeciw innym?

Najsampierw zwrócę Waszą uwagę na typologię antropologiczną. To ta nauka, której można nauczyć się oglądając TVN i dla kontrastu przechadzając po mieście. Dzięki niej właśnie, analizując twarze odnaleźć można rysy zbieżne z własnym Rodem... naRodem.

I jest to jeden z filarów wiedzy, który, jeśli ma potwierdzenie w drugim, a więc w poglądach rozpatrywanego indywiduum, które poniżają, deprecjonują czy wyśmiewają najświętrze wartości Twojego naRodu - możesz być pewien, że masz do czynienia z obcym...

Ale ja na boga najwyższego, świętowitego nie mam nic wspólnego z kościołem katolickim! Z chrześcijaństwem wogóle. Chociażby z tego powodu, że uważam tę religię za pacyfistycznego, DEMORALIZUJĄCEGO, podrzutka (Światopogląd na eksport: http://toporzel.pl/ksiazka.php?id=20)

A hierarchię kościelną uważam, za zsyjonizowaną. Ciągle jednak kościół powszechny w Najświętrzej Rzeczpospolitej jest na tyle polski i na tyle od hierarchii niezależny, że judaistycznym mediom ZALEŻY by podważać jego wartość na każdym kroku i w całej rozciągłości.

Zatem wszędzie gdzie mogę zwracam się do księży o słowiańskich korzeniach - słowami mojego mistrza: pielęgnujcie uśpione struktury oparte na prawie pochodzenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kto dzieli Polaków
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile