W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Biorą się za nas   
Podobne tematy
Internet kontrolowany - nowy projekt PiS3bez ocen
Polski internet będzie monitorowany10bez ocen
Rusza Ministerstwo Prawdy1bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
13 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 8118
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:32, 26 Paź '10   Temat postu: Biorą się za nas Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Internauci, strzeżcie się! Oni się za Was wezmą

- Dość chamstwa w Internecie, anonimowych wpisów szkalujących polityków – mówi poseł PiS Maks Kraczkowski, który wraz z innymi członkami partii zamierza złożyć wniosek o powołanie parlamentarnego zespołu ds. monitorowania Internetu. Wtóruje mu Eugeniusz Kłopotek z PSL. - Mam dość inwektyw, opluwania, anonimowych wpisów ludzi, którzy myślą, że im wszystko wolno. Jak ja bym dorwał jednego z drugim i mu tę dupeczkę przetrzepał, to by uważał na drugi raz co pisze na blogach - mówi poseł.

Dlatego ponad pół roku temu w Komedzie Głównej Policji powołano specjalny Wydział ds. Przestępczości Teleinformatycznej. Monitoruje treści internetowe, w tym fora i blogi. W skład zespołu wchodzi kilku specjalnie przeszkolonych w tym celu informatyków, którzy mają pomagać policjantom z innych komórek w namierzaniu osób łamiących prawo i zabezpieczaniu dowodów w sprawach związanych z przestępczością w sieci. – Internet pozostawia ślady – mówi Mariusz Skołowski z Komendy Głównej Policji i dodaje, że wydział współpracuje z administratorami licznych portali. Monitorowane są m.in. wypowiedzi mające znamiona przestępczości. Również te dotyczące polityków.

"Chcemy pokazać ludziom, że nie wolno obrażać"

- Na forach, blogach, serwisach społecznościowych, wpisach pod artykułami w portalach informacyjnych, panuje moda na obrzucanie się inwektywami i obelgami. Pora, aby coś z tym zrobić, wyeliminować z języka internetowego chamstwo - mówi Wirtualnej Polsce Maks Kraczkowski, który wraz z Andrzejem Jaworskim, Zbigniewem Kozakiem i Tomaszem Latosem mają znaleźć się w zespole parlamentarnym ds. monitorowania Internetu. Z taką inicjatywą po tragicznych wydarzeniach w łódzkim biurze, wyszedł PiS.

całość: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,I.....omosc.html

No kurwa, nareszcie. Czekam i czekam na jakiś mail od pał, czy daj boże polityka i chuj... dostaje tylko jakieś zdebilałe infantylne anonimy. Kiedy to się w końcu zmieni? Wszak jakiś porządek musi być w całym tym zburdelonym policyjno religijnym psychiatryku zwanym Polską Smile

A czy jak powiem "pały to chuje!" to będzie to już miało znamiona przestępoczości?
Nie?
No to może: prezydent to chuj... oraz żyd... (hmm, to raczej komplement)...
No to w takim razie: krzyż to chuj! Chuj Jezusa - też żyda - znaczy obrzezany Laughing
Myślę że to ostatnie spokojnie ma już znamiona przestępstwa - nie takie przypadki badała już zdewociała polska prokuratura. Skoro sądzą Dodę za to że autor Biblii był napruty, to tym bardziej mnie powinni za to że chuj Jezusa był obrzezany...

Więc do boju nasi dzielni rycerze - dość chamstwa w internecie! Kraczkowski i ten drugi debil, jak mu tam.. Kłopotek; pokażcie co potraficie, ćwoki! Proponuję pójść w ślady debila Tuska i rozpocząć działania na granicy prawa - najlepiej jak on starajcie się ludzi zmuszać do złamania prawa... wszak chamstwo i dopalacze to praktycznie to samo; jeden i drugi cel tak samo uświęca środki... No nie, popaprańcy? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 26 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinni zrobić listę monitorowanych portali... Rolling Eyes
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:03, 26 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zrobią, ale jej nie ujawnią... żeby nie robić im reklamy Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 26 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie znajomi mówią że im się prawda2.info wyświetla z ostrzeżeniem że to strona "niebezpieczna" .Dlaczego ? jaki jest mechanizm zaistnienia takiej informacji ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:24, 26 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierwsze słyszę.
w niektórych tematach mogą być linki do obrazków które prowadzą do serwerów oznaczonych przez różne ostrzegacze jako podejrzane.
z tego powodu niektóre (pojedyncze) tematy faktycznie widziałem wyświetlają się z ostrzeżeniem.
ale reszta.. to co najwyżej po zainstalowaniu jakiegoś filtru "rodzicielskiego" - zapewne do pobrania ze strony pis.org.pl, albo wręcz bezpośrednio od księdza rydzyka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:44, 26 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Informacja o "niebezpiecznej stronie " faktycznie tyczy konkretnych tematów.Maks Kraczkowski pomysłodawca "wojny z chamstwem" to ten !
Swoją drogą ciekawe byłoby usłyszeć jaka jest wedle Kraczkowskiego ,definicja chamstwa. Codziennie profesjonalni dziennikarze zasypują mnie informacjami kłamliwymi i zmanipulowanymi,codziennie politycy oszukują mnie i okradają ,czy chcę czy nie muszę poddać się katolickiemu terrorowi - to takie coś niby jak się nazywa ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:11, 26 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AHTUUblrAH napisał:
Informacja o "niebezpiecznej stronie " faktycznie tyczy konkretnych tematów.Maks Kraczkowski pomysłodawca "wojny z chamstwem" to ten !
Swoją drogą ciekawe byłoby usłyszeć jaka jest wedle Kraczkowskiego ,definicja chamstwa. Codziennie profesjonalni dziennikarze zasypują mnie informacjami kłamliwymi i zmanipulowanymi,codziennie politycy oszukują mnie i okradają ,czy chcę czy nie muszę poddać się katolickiemu terrorowi - to takie coś niby jak się nazywa ?



Popatrzyłem na zdjęcie
Sięgnąłem do książki "Czytanie z twarzy" i na pierwszy rzut oka .....

-Wygląda jak zwykły zbok.

Najkrócej mógłbym go określić

CHYTRY DUREŃ

Napiszcie jak się on nazywa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:00, 27 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwyraźniej wyczuwają masę krytyczną. Coś zaczyna ich niepokoić.

Kto cię obroni Polsko...

Komentarze z YouTube do materiału powyżej.

Cytat:
panterv2 napisał:
Co ? Wiesz co to prawica? Centrożydo-komuna... Tusk ma tyle z prawicą wspólnego co Mussolini z aztekami.

PO daje wieli popis bolszewickiej targowicy... Niszczą Polske 50 razy szybciej od PiS (które też do prawicy ma daleko wbrew temu co twierdzi).... Centrum to gówno, a nie partie, a lewica to targowica i antypolska zgraja komuchów.
JebacSztolcmana napisał:



Zdziwiony że komuna trwa nadal?Trwa tylko w troche zmienionej formie.

Cały ten burdel zawdzięczamy "bolkowi" bo haniebnie dogadał się z komuchami

Nie zrobił tego po czesku lub jak w niemczech tylko oddał polske z powrotem w czerwone łapy tym samym skurwił się.I Tutaj tkwi sedno problemu.

Te same gęby stara gwardia sld =pzpr m.in kwachu,oleksy"kudłaty",

Tusk,pawlak,wałęsa odwołuja Olszewskiego który chciał rozliczyć agentów.

Jedynie JKM i Kaczyński,Niesiołowski byli za lustracją.



Komentarze na Youtube świadczą o tym że jednak, pokrwawiony Orzeł, resztką sił dźwiga głowę ! Czy Naród Polski ma być bez rozumu ? Tam gdzie rozum zasypia budzą się demony.
_________________
Kto wyrządził rasie ludzkiej tak wiele złego ? Inimicus homo hoc fecti - " nieprzyjaciel człowieka to uczynił "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:16, 27 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A niech się biorą. Czekam, niech przyjdą , i pokażą zęby. To im je wybije. Nastał czas konfrontacji. Czas przestać się bać. A najlepszym sposobem na zwalczenie strachu, jest rzucenie na głęboką wodę.
A jeśli już coś się zacznie dziać, to na pierwszy ogień idziesz ty Bimi.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:16, 27 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
A niech się biorą. Czekam, niech przyjdą , i pokażą zęby. To im je wybije. Nastał czas konfrontacji.

Jakiej konfrontacji ? o czym ty mówisz @Ordel ? jak na razie akurat ty nie masz powodów do nadmiernego lęku.Nawet można powiedzieć że jesteś pożyteczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:26, 27 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AHTUUblrAH napisał:
Jakiej konfrontacji ? o czym ty mówisz @Ordel ? jak na razie akurat ty nie masz powodów do nadmiernego lęku.Nawet można powiedzieć że jesteś pożyteczny.


Do konfrontacji w życiu realnym.
Można powiedzieć , że ty bardziej jesteś pożyteczny.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Storczyk




Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:24, 27 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bim strach Cię obleciał ?
Boisz się, że będziesz musiał po przepraszać co niektórych użytkowników prawda2.info
I nie mam tu na myśli siebie bo mi to akurat zwisa pisze tu bo wiem, że jestem czytany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 24 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:37, 27 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już widzę reklamę portalu udostępniającego usługi darmowych blogów: "Monitorowany na okrągło przez specjalne służby". Kto założy bloga na takim portalu.

Pomijając już kwestię bezsensowności pomysłu i zmuszania całej rodziny do przyznania się, kto siedział o tej i o tej porze przed komputerem i czy siedział,
to jest tutaj jeszcze taka sprawa, że te blogi zakładane są po to aby opluwać właśnie.

Zakładane są przez jednych polityków, aby delikatnie w newsach i brutalnie w komentarzach, można było zdyskwalifikować konkurencję w wyborach.
Może co jakiś czas wpadnie jakiś zdenerwowany internauta i poprzeklina. Ale głównie służy to do tego, żeby autor na podstawie komentarzy mógł kreować poglądy społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:44, 28 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JerzyS

Zgadzam sie z twoim opisem tego

Cytat:
-Wygląda jak zwykły zbok.

Najkrócej mógłbym go określić

CHYTRY DUREŃ



Ja bym dodal ze jak sie patrzy na gebe tego zboczenca to zbiera czlowieka na wymioty.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:31, 28 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widać od razu że psychopata.
kurwa, jak można mieć 31 lat, być posłem i pierdolić takie dyrdymały?
mentalność rydzykowej dewoty w 30 letnim ciele - chyba za dużo w kościele przebywa. ciekawe czy też mu wpłaca pieniądze na kongo, jak tamte.
ulalusiowany pisowski aparatczyk, zapewne kochanek ziobry; niedziela: rano do kościoła, spowiedź, komunia - wieczorem walka z chamstwem w internecie, przy okazji przeglądania redtuba oraz innych ciekawych stron... typowy polak katolik psychopata.

@Storczyk, to może już cię przeproszę, he?
cobym się nie musiał więcej bać.
tylko musisz mi powiedzieć za co - aż taki domyślny to nie jestem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:36, 28 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



zydek? Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:11, 28 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygląda też na pedofila i onanistę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:54, 28 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i cyklistę Razz

Cytat:
"Cudowne dziecko" Maks Kraczkowski

Maturę zdał już w wieku 16 lat, w wieku 21 lat ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (przygotowuje się do obrony doktoratu). - To nie jest typ kujona. Daleko mu do sztywniaka - ocenia go kolega.
Dziś Kraczkowski ma 28 lat, jest kawalerem. Z PiS związany od 2001 r. W Sejmie po raz drugi - za każdym razem startował z okręgu pilskiego, choć mieszka w podwarszawskim Konstancinie.

To on zbudował struktury partii w Pilskiem. W tegorocznych wyborach zdobył 11 756 głosów - był drugi. Choć otwierał listę PiS, dał się wyprzedzić "spadochroniarzowi" z Poznania Tomaszowi Górskiemu, którego zaprosił na listę.

Było tak: Górski miał startować z Poznania, ale na wniosek tamtejszego lidera partii Jana Filipa Libickiego został skreślony z listy przez Jarosława Kaczyńskiego. Powód - Górski wnioskował do prokuratury o ponowne sprawdzenie nieprawidłowości w jednym z poznańskich Towarzystw Budownictwa Społecznego, w którym szefem rady nadzorczej był przed laty właśnie Libicki.

Wykreślonego kolegę Kraczkowski przyjął na listy w Pile. - On nie opuszcza przyjaciół. To cecha w polityce bardzo rzadka - komentują jego współpracownicy.

Kraczkowski jest jednym z liderów PiS-owskiej młodzieży. W latach 2003-05 przewodniczył nawet Forum Młodych PiS. Dziś jest m.in. sekretarzem Rady Politycznej partii, a także wiceszefem partyjnej komisji etyki. Ma spore doświadczenie samorządowe. W latach 2002-05 był radnym w Warszawie, przewodniczył komisji rewizyjnej. W Sejmie minionej kadencji kierował ważną komisją gospodarki, obecnie jest jej wiceszefem.

- W komisji błysnął. Okazał się rozważny jak na młodego człowieka i szybki w podejmowaniu decyzji. Popełniał mało błędów. Ma pewne luki w wiedzy ekonomicznej, ale mocno się doucza, studiuje ekspertyzy - recenzuje Krzysztof Tchórzewski, sekretarz klubu PiS. - Lubiany, dobry organizator, integracyjne wyjazdy partyjnej młodzieży to jego dzieło. Ma swoje zdanie, ale potrafi słuchać innych argumentów - dodają przyjaciele Kraczkowskiego.
http://wyborcza.pl/1,76842,4733370.html

Niby nieglupi facet a takie dyrdymały wygaduje... "Z kim przystajesz takim sie stajesz"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:15, 28 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mamamia napisał:

Niby nieglupi facet a takie dyrdymały wygaduje...

Ma powołanie (dusze,instynkt ,czy jak to tam nazwać ) partyjnego aparatczyka ,w dodatku tępego aparatczyka.Jeśli miałoby być tak jak proponuje pan Kraczkowski ;to znaczy że o tym co jest dopuszczlen a co nie ,będzie decydował zespół specjalnie przeszkolonych informatyków pod okiem pana dzielnicowego ,to ja już wolę aby przywrócono Główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk
Wbrew pozorom jest to uczciwe rozwiązanie: urząd to mechanizm działający wedle opracowanych schematów.A że dowiodłoby to że przez te 21 lat nie odeszliśmy zbyt daleko ,że po długiej podróży właśnie zawijamy do znanego portu ? No to trudno - widać taka dola, taki los nasz psi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Storczyk




Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:51, 29 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bim: Nie musisz mnie za nic przepraszać. Oddaj mi tylko poprzednią możliwość postowania bo 1 post dziennie to wyraz Twoich lęków przed PRAWDĄ !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:57, 29 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aaaa, wyraz moich lęków przed PRAWDĄ...
no popatrz nigdy bym na to nie wpadł.

skoro masz do powiedzenia jakąś ważną prawdę to nie rozumiem co powstrzymuje cie przed wyjawieniem jej w tym jednym poscie dziennie który masz? ewentualnie w pierdolni, jesli potrzebujesz an to wiecje niż jedneog posta...
wyjaśnij mi to proszę, mój ty przerażający prawdo mówcze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:54, 29 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja polecam zrobić spis wszystkich wykroczeń polityków i je upubliczniać. Oraz nadzór całodobowy.
Jeśli chce kontroli niech odda część własnej wolności także.

Ciekawe czy się zgodzi ?
Aha i oczywiście wniesienia kar za niewywiązywanie się z obietnic wyborczych.
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:13, 29 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

connard napisał:
Wygląda też na pedofila i onanistę


Jaki zydek?

Żaden zydek
Od razu widać:

Narodowość prawnicza
Wyznanie rzymskokatolickie.
Ekonomiczny abstynent
Poglądy... - "prawicowe" narodowo patriotyczno socjalistyczne.
A to , żę nie w "ząbek czesany", to tylko dlatego , bo ma za wysokie czoło

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?titl.....0908014303
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:07, 31 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dorysuj mu pejsy, brode i kapelusz na glowie..... i wyjdzie szydlo z worka Laughing
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:58, 31 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukup napisał:
Dorysuj mu pejsy, brode i kapelusz na glowie..... i wyjdzie szydlo z worka Laughing


mamamia napisał:


zydek? Twisted Evil



Plik:Bundesarchiv Bild 183-1989-0322-506, Adolf Hitler, Kinderbild.jpg


Któremu dorysować pejsy, brode i kapelusz na glowie.....?

Ten u góry no0si się jak działacz KPP.
W okresie międzywojennym działacze KPP nosili białe koszule bez krawata.
Taka była u komunistów moda i znak rozpoznawczy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Biorą się za nas
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile