W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Przestępstwo zachęcania do ataków terrorystycznych  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1559
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:50, 14 Lis '11   Temat postu: Przestępstwo zachęcania do ataków terrorystycznych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nowe przestępstwo zachęcania do ataków terrorystycznych w środkach przekazu pojawia się dziś w przepisach - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

Zgodnie z wchodzącą w życie nowelizacją kodeksu karnego, kodeksu postępowania karnego oraz ustawy o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych, za czyny zabronione pod groźbą kary osoba, która będzie zachęcać do popełnienia przestępstwa o charakterze terrorystycznym, trafi do więzienia nawet na 5 lat.

Zgodnie z nowymi przepisami nie trzeba nawet namawiać do ataku konkretnej grupy osób. Nieistotne więc, kto znajdzie się w gronie odbiorców i jak liczne ono będzie. Ważne, czy zainspirowany internauta popełni czyn o charakterze terrorystycznym. Jak podkreślają eksperci, nowe przepisy nie spowodują, że z sieci zaczną znikać instrukcje sprzed 11 listopada 2011 roku.

Osoby, które jeszcze wczoraj opublikowały w sieci wskazówki, jak zrobić bombę, mogą spać spokojnie. Na tej podstawie nie zostaną skazane. Nowe regulacje dotyczą jednak osób, które otrzymały wiarygodną wiadomość między innymi o przygotowywanym ataku terrorystycznym i zabójstwie ze szczególnym okrucieństwem. Jeśli nie zgłoszą tego policji, trafią do więzienia nawet na 3 lata.

Nowelizacja zmienia także procedurę karną i zwiększa gwarancje procesowe przyznane oskarżonemu. Będą dodatkowe podstawy do wznowienia procesu zakończonego prawomocnym wyrokiem. Oskarżony może teraz kwestionować orzeczenia, dlatego że sprawę rozpoznano pod jego nieobecność. Ma na to miesiąc, ale decyzja o wznowieniu jest fakultatywna.


http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1.....rawo_.html
_________________
Genezyp_Kapen
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
85r




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 476
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:30, 14 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to dzisiaj oficjalnie każdy kto przeciwko jedynej słusznej władzy tuska ten terrorysta. Komuna wróciła już na całego jeszcze tylko tusk zmieni konstytucje i będzie pozamiatane. Zresztą na tym forum też mamy takiego tuska zwie się bimi Smile
Tak to już bywa gdy mały człowieczek dostaje większą władzę niż potrafi przełknąć jego mały móżdżek.
Polacy niestety nie są zbyt inteligentni jeśli pozwalają takiemu rudemu się zniewolić. Zresztą od 20 lat pozwalają. Nie dość że zniewolić to jeszcze okradać. A jak ktoś podskoczy to wpier.. od pana policjanta albo grzywna od pana sędziego.
To żeście solidaruchy wywalczyli Smile Ksiądz z ambony nie nawołuje do strajków to polacy siedzą w domach Smile Bo księdzu obecne czasy i władza się podoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:03, 14 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

85r napisał:
No to dzisiaj oficjalnie każdy kto przeciwko jedynej słusznej władzy tuska ten terrorysta. Komuna wróciła już na całego jeszcze tylko tusk zmieni konstytucje i będzie pozamiatane. Zresztą na tym forum też mamy takiego tuska zwie się bimi Smile
Tak to już bywa gdy mały człowieczek dostaje większą władzę niż potrafi przełknąć jego mały móżdżek.
Polacy niestety nie są zbyt inteligentni jeśli pozwalają takiemu rudemu się zniewolić. Zresztą od 20 lat pozwalają. Nie dość że zniewolić to jeszcze okradać. A jak ktoś podskoczy to wpier.. od pana policjanta albo grzywna od pana sędziego.
To żeście solidaruchy wywalczyli Smile Ksiądz z ambony nie nawołuje do strajków to polacy siedzą w domach Smile Bo księdzu obecne czasy i władza się podoba.


Ty też nie jesteś zbyt inteligentny skoro jak piszesz "zniewolił nas Tusk" ...Kiedy się nasza niewola zaczynała i Ty i twój Tusk byliście jeszcze jeszcze pod postacią zmazy nocnej swojego dziadka...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 14 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

85r napisał:
Jebał cie pies kurwo pyskata... Laughing I zawsze jebać cie durniu będzie bo masz wściekliznę na słowa bimi i tusk.. Wyświadcz przysługę społeczeństwu i zaszczep się na wściekliznę POpierdoleńcu. Laughing I przy okazji pozdrów mamę i tatę tych którzy cie tak mocno skrzywdzili bo nieźle cię spierdolili. Laughing


Przeniosłem twoje wynurzenia tu bo chyba chciałeś dać to jako odpowiedz na to co napisałem i czego nie zrozumiałeś a że odwagi zabrakło więc wysłałeś na moją skrzynkę...

Ps...Na nic się nie szczepię i jak widać daje to pozytywne efekty bo nawet twoja wścieklizna nie powoduje u mnie podobnych tobie objawów z pianą włącznie a wnioskuję że byłeś szczepiony skoro sam zachęcasz i przekonujesz do szczepień ...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:45, 14 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@privilege
Olać te ślepe, zbłąkane zwierze Smile . Pacjent nie zrozumiał przesłania o zmazie nocnej i w jednym momencie zadziałał na niego instynkt 1-postowca, który każdy atak na jego terytorium poglądów politycznych widzi jako rozkaz centrali bimiego. Hahahah, ale czego oczekiwać od ślepca, który myśli, że Tusk podejmuje decyzje w tym prawie kraju? Laughing Laughing Laughing Laughing

Do pieca, albo na onet niech pisze artykuły o wielkiej oligarchii Tuska Laughing
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:55, 14 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yamakusa napisał:
@privilege
Olać te ślepe, zbłąkane zwierze Smile . Pacjent nie zrozumiał przesłania o zmazie nocnej i w jednym momencie zadziałał na niego instynkt 1-postowca, który każdy atak na jego terytorium poglądów politycznych widzi jako rozkaz centrali bimiego. Hahahah, ale czego oczekiwać od ślepca, który myśli, że Tusk podejmuje decyzje w tym prawie kraju? Laughing Laughing Laughing Laughing

Do pieca, albo na onet niech pisze artykuły Very Happy


No co ty Yama on się fajnie rozkręca i można by ten jego ośli upór wykorzystać Wink na bojówkę go wysłać czy coś Wink przed chwilą dostałem nowe PW z innego tematu tam nie zakumał ironi Very Happy


privilege napisał:
Ordel napisał:
privilege napisał:

a żeby było śmiesznie ...



To jest genialny plan . Co za sztuczka . Muzułmanie sami rozpierdolą swoje meczety a nawet jak będą je chcieli jakoś ochronić przed swoimi pociskami , to patrzcie jak zawalił się WTC7 . I jeszcze zapłacą za odbudowę meczetu , swoją ropę. Tylko żyd mógł taki plan obmyślić Wink


Też jestem w szoku kiedy pomyślę o ich geniuszu...Przy okazji i Polacy też wyszli teraz na niegłupi naród, zawsze wybierają genialnych żydów aby nimi genialnie rządzili Very Happy ... A ja tępak znowu na wyborach nie byłem Wink


Dostałem taki oto list

Cytat:
"Też jestem w szoku kiedy pomyślę o ich geniuszu...Przy okazji i Polacy też wyszli teraz na niegłupi naród, zawsze wybierają genialnych żydów aby nimi genialnie rządzili Very Happy ... A ja tępak znowu na wyborach nie byłem Winkę

Ja pierdole ty już całkowicie ocipiałeś. Szkoda że cie żydzi zapomnieli obrzezać durniu zakuty łbie.


Zdolność czytania bez zdolności rozumienia ni-huja nie ma żadnych funkcji poznawczych Wink Ale daje mu jeszcze jedną szansę i odsyłam do moich wcześniejszych postów Very Happy
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:04, 14 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
No co ty Yama on się fajnie rozkręca i można by ten jego ośli upór wykorzystać na bojówkę go wysłać czy coś

Fatktycznie o tym nie pomyślałem. Dobry materiał, bo w istocie i tak by nie wiedział za jakie ideały ginie, więc nawet jakby został złapany to na przesłuchaniu wysypując całą prawdę i tak by jej nie wypowiedział Very Happy . Oh ty niecny ty hehe przyznawaj się skąd masz te syjonistyczne wskazówki ? Pewnie od Bimiego - masona z fsb 666 stopnia Very Happy. Zgadłem? Nie musiałem, bo sam pewnie dostałem taki rozkaz. Chociaż nie..... teraz grasuje po mieście plotka o:
777

NOWY
LEPSZY
SZATAN!

Wszak żyjemy w świecie innowacji Smile Strzeżcie się !
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:39, 14 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xexxexee też doznałem zaszczytu prywatnej wiadomości od 85r

85r napisał:
Następny psi wentyl bimiego zaczął szczekać "yamakusa" , strzeże teryturium pana jak swego własnego Laughing walnij też to do tematu no chyba że się wstydzisz prawdy. Wy i ten bimi to taka kloaka wzajemnego wspierania debilstwa już widzę jak takie psie wentyly jak wy wyjdą strajkować czy zaczną zmieniać kraj na lepsze. Nawet possać bimiemu fiuta odpowiednio nie potraficie bo ograniczył wam możliwość pisania na forum do 18 postów na dobę ale to i tak dużo bo inne psie wentyly maja mniej widocznie was psie wentyly kocha najbardziej.


Ewidentnie sam się jej wstydzisz, bo wylewasz swoje żale na priv. Oj jaka krzywda się dzieje hiehie, jak wrzucasz debilne posty i priv'y to będziesz traktowany jak debil. Nie ty pierwszy, nie ostatni, a teraz spadaj piesku - pośmiałem się z ciebie, ale już mi się znudziłeś - zabaweczka do jednorazowego wychłostania.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
85r




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 476
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:13, 14 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż dostałem od waszego pana bimiego psie wentyly 4 posty na dobę to chyba jakiś awans za tyranie was na privie bo wcześniej miałem 1 Smile Widocznie was nie kocha tak jak wam się wydaje Smile

Jak już przyszliście się tutaj skarżyć bimiemu na to co o was napisałem na privie to nie zapominajcie też o tych wiadomościach.

Kod:
do yamakusy
"Przykleiło się gówno a teraz chce spływać hehe. Nie dziwi mnie to że po tobie to spływa po gównie w klozecie też spływa woda.
A z drugiej strony gdyby cie to nie ruszało to byś nie odpowiadał, pedałku całuj sobie tatusia w podzięce za to że cie tak spierdolił.
Trzeba było mordę psie trzymać w kagańcu."


Kod:
do    privilege
Twoje zdanie o żydostwie, tusku i bimim już znam to że jesteś hipokrytą to też wiem. W dodatku prostaczku nie potrafisz sklecić słowa bez ubliżania innym. Mimo że poglądy możesz mieć podobne do osoby której ubliżasz. Z takimi dałnami jak ty czy bimi nie ma szans by polska była krajem wolnym od żydostwa bo tworzycie konflikty. Ja normalnie takiego gówna jak ty nie tykam ale nic nie mogę poradzić na to że takie gówno jak ty klei się do innych.

Zaszczepiłeś się już na tą wściekliznę? Mamusia czy tatuś bił za mocno że takiś zjebany?


No i pokażcie co mi odpisaliście zakłamane wentyly, no chyba że to dla was wielki wstyd. Nie odpierdalajcie takiej cenzury jak tvn24.

I wybaczcie że piszę takim prostackim językiem ale tylko taki potraficie zrozumieć i taki też na tym forum obowiązuje kaleki umysłowe.

Tacy ludzie jak wy nigdy nie zbudują wolnej polski bo tylko potraficie skłócać ludzi i ubliżać im nawet gdy ich poglądy są podobne do waszych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:19, 14 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

85r napisał:
No cóż dostałem od waszego pana bimiego psie wentyly 4 posty na dobę to chyba jakiś awans za tyranie was na privie bo wcześniej miałem 1 Smile Widocznie was nie kocha tak jak wam się wydaje Smile

Jak już przyszliście się tutaj skarżyć bimiemu na to co o was napisałem na privie to nie zapominajcie też o tych wiadomościach.

Kod:
do yamakusy
"Przykleiło się gówno a teraz chce spływać hehe. Nie dziwi mnie to że po tobie to spływa po gównie w klozecie też spływa woda.
A z drugiej strony gdyby cie to nie ruszało to byś nie odpowiadał, pedałku całuj sobie tatusia w podzięce za to że cie tak spierdolił.
Trzeba było mordę psie trzymać w kagańcu."


Kod:
do    privilege
Twoje zdanie o żydostwie, tusku i bimim już znam to że jesteś hipokrytą to też wiem. W dodatku prostaczku nie potrafisz sklecić słowa bez ubliżania innym. [b]Mimo że poglądy możesz mieć podobne do osoby której ubliżasz[/b]. Z takimi dałnami jak ty czy bimi nie ma szans by polska była krajem wolnym od żydostwa bo tworzycie konflikty. Ja normalnie takiego gówna jak ty nie tykam ale nic nie mogę poradzić na to że takie gówno jak ty klei się do innych.

Zaszczepiłeś się już na tą wściekliznę? Mamusia czy tatuś bił za mocno że takiś zjebany?


No i pokażcie co mi odpisaliście zakłamane wentyly, no chyba że to dla was wielki wstyd. Nie odpierdalajcie takiej cenzury jak tvn24.

I wybaczcie że piszę takim prostackim językiem ale tylko taki potraficie zrozumieć i taki też na tym forum obowiązuje kaleki umysłowe.

Tacy ludzie jak wy nigdy nie zbudują wolnej polski bo tylko potraficie skłócać ludzi i ubliżać im nawet gdy ich poglądy są podobne do waszych.


Napisz baranie kiedy ci ubliżyłem ? I nie pisz że mamy podobne poglądy bo teraz ty mi ubliżasz...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:01, 14 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

85r napisał
Do awanturniczej małpy

Jak nie wiesz kiedy to co ja poradzę że jesteś ślepy i nie wiesz co piszesz może wizyta u okulisty ci pomoże w zrozumieniu twego błędu bądź też psychiatry, ja tylko nakieruje na twój pierwszy post w temacie. Co do poglądów twoich to już sam nie wiem jakie masz bo pewnie je zmieniasz co 5 minut. Myślałem że jesteś tak jak ja za tym żeby Polska była wolna od żydostwa i niepodległa widocznie się myliłem. Zresztą idź się napij piwka czy walnij sobie w żyłę czy co kol wiek tam robisz w zaciszu pokoju bo cie pewnie suszy, przecież taki awanturniczy charakter się znikąd nie bierze.

Idziemy do pierwszego postu Smile moje na zielono

privilege napisał:
85r napisał:
No to dzisiaj oficjalnie każdy kto przeciwko jedynej słusznej władzy tuska ten terrorysta. Komuna wróciła już na całego jeszcze tylko tusk zmieni konstytucje i będzie pozamiatane. Zresztą na tym forum też mamy takiego tuska zwie się bimi Smile
Tak to już bywa gdy mały człowieczek dostaje większą władzę niż potrafi przełknąć jego mały móżdżek.
Polacy niestety nie są zbyt inteligentni jeśli pozwalają takiemu rudemu się zniewolić. Zresztą od 20 lat pozwalają. Nie dość że zniewolić to jeszcze okradać. A jak ktoś podskoczy to wpier.. od pana policjanta albo grzywna od pana sędziego.
To żeście solidaruchy wywalczyli Smile Ksiądz z ambony nie nawołuje do strajków to polacy siedzą w domach Smile Bo księdzu obecne czasy i władza się podoba.


Ty też nie jesteś zbyt inteligentny skoro jak piszesz "zniewolił nas Tusk" ...Kiedy się nasza niewola zaczynała i Ty i twój Tusk byliście jeszcze jeszcze pod postacią zmazy nocnej swojego dziadka...


Teraz to z czystej ciekawości się pytam w czym ci ubliżyłem w tym poście ??? bo serio nie wiem Very Happy
nie jesteś zbyt inteligentny bo to chyba nie to Very Happy
a może sposób w jaki zobrazowałem iż nie było cię jeszcze wtedy na świeci (byłeś w lędźwiach dziadka pod postacią spermy ) kiedy Polska traciła wolność ? No jeżeli ten zwrot tak cię ugodził to przepraszam ...
Dziadka przepraszam, nie ciebie pajacu Wink
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:46, 15 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@85r dobrze napisał na priva, po co śmiecić ??? Zobaczcie do czego to prowadzi, ile już jest postów o gównie ?
ty huju, ty szmato, spierdalaj, twoja stara.. po co tutaj ?

no kurwa !!!
_________________
Genezyp_Kapen
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wiraz




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 477
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:00, 15 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak wracając do tematu - ile możliwości do nadużyć daje wprowadzenie takiej ustawy!

Cytat:
(..)które otrzymały wiarygodną wiadomość(..)

to czy wiadomość była wiarygodna rozstrzyga się dopiero po ewentualnych wydarzeniach - to jest jakiś kurwa bubel.

jeśli założę taką sytuację, że otrzymuję wiadomość o cechach wymienionych w ustawie i opisywane w wiadomości wydarzenie
będzie miało swój skutek w rzeczywistości (bądź istnieją 'wiarygodne przesłanki', co by takie wydarzenie się miało dziać o_o)
to jestem zobligowany do doniesienia odpowiednim służbom o istnieniu takiej wiadomości, w przeciwnym wypadku, zostanę co?
oskarżony ? o co? o wspieranie 'organizacji terrorystycznej'?

Cytat:
Oskarżony może teraz kwestionować orzeczenia, dlatego że sprawę rozpoznano pod jego nieobecność. Ma na to miesiąc, ale decyzja o wznowieniu jest fakultatywna.

czyli po prostu zaoczne wyroki skazujące. bo w jaki sposób dowiem się o wszczęciu takiego postępowania? listownie? za potwierdzeniem odbioru? bez kurwa jaj. to nie tak działa.
to będzie działać podobnie jak wałki z windykacją - wystawiony zaocznie sądowy nakaz uregulowania zobowiązań na wniosek wierzyciela, bez udziału osoby wobec której toczy się postępowanie.
aha, po miesiącu nakaz uprawomacnia się - niezależnie od tego czy roszczenia wierzyciela są podstawne czy bezpodstawne. bo to nie jest weryfikowane przez sąd.

Genezyp_Kapen, nie złość się na chłopaków. tak mają i już.
Cytat:
Zobaczcie do czego to prowadzi

widzę. masakra... :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Doszna




Dołączył: 10 Paź 2011
Posty: 36
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:59, 15 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tutaj piszecie o nadużyciach Tuska, a Amerykanie niedawno zabili człowieka bez sądu strzałem w plecy zabijając przy tym kolejnych 7 nieosądzonych, ot na ulicy. Ale nie ma sprawy, bo przecież wydarzylo sie to w Jemenie...
http://www.bliskiwschod.pl/1317668847,0,.....-przywodcy
_________________
www.bliskiwschod.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Przestępstwo zachęcania do ataków terrorystycznych
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile