W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
o rasizmie i antysemityzmie  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 927
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:17, 05 Sty '08   Temat postu: o rasizmie i antysemityzmie Odpowiedz z cytatem

Obejrzyj jeśli chcesz wiedzieć co i dlaczego wolno czarnym, a nie wolno białym…



_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
simonwron




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:55, 05 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"homosie" -fajne, "żyjemy w epoce kompletnej głupoty" -szczera prawda.

istnieje wątek na tym forum, który ma na celu propozycje rozpowszechnienia prawdy, proponuje zaprosić Pana Korwina na nasze forum, to dosyć medialna osoba, jak na swoje poglądy w Polsce. do tego Pan Korwin nie jest głupi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:57, 05 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obawiam się, ze panu korwinowi wcale nie zalezy na rozpowszechnianiu prawdy
wykorzystuje niektóre jej aspekty do własnych interesów, ale dokładnie cedzi słowa i uważa na to żeby nie powiedzieć za dużo
viewtopic.php?p=12635#12635
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
simonwron




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 05 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
obawiam się, ze panu korwinowi wcale nie zalezy na rozpowszechnianiu prawdy
wykorzystuje niektóre jej aspekty do własnych interesów, ale dokładnie cedzi słowa i uważa na to żeby nie powiedzieć za dużo
viewtopic.php?p=12635#12635


może i masz racje, w każdym razie masz prawo do takiego poglądu. ale nie zaprzecza to że jak na swoje poglądy jest osobą medialną, i nie przeszkadza to temu żeby "do własnych interesów" wykorzystywał prawdę z tego forum , co leży w naszym interesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:54, 05 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

próbuj śmiało.
ja np. chętnie bym się dowiedział co pan mikke sądzi o tym filmie:
viewtopic.php?t=1211

czy też przestał oglądać po kwadransie "z uwagi na nieprawdopodobną naiwność, prymitywizm, oraz fakt, że wie o tym znacznie, znacznie więcej od twórców scenariusza i realizatorów."? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
simonwron




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:17, 05 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bimi piszesz to jakbyś dyskretnie cytował już wypowiedź pana Korwina. nie ważne które wątki by przyją a które nie, każdy z nas jedne przyjmuje inne nie, ty np w obecnej chwili z tego co widzę zażarcie nie przyjmujesz do wiadomości że Jezus zmartwychwstał, no i proszę cię bardzo, twoja sprawa, pan K. równie dobrze może nie zgadzać się z treścią tego filmiku który podałeś w linku
ważne jest to, że mówi się o nich, i o ile dostatecznie dużo będzie powiedziane, każdy będzie mógł zmienić zdanie, lub przyjąć wcześniej nie pasujące mu wątki, ponadto dyskusja zawsze kształtuje opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:19, 05 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wyobrażam sobie żeby on miał się nie zgadzać z treścią tego filmiku.
podobnie jak nie nie zgadzał się z treścią endgame, ktory "wyłączył po kwadransie".
nie chodzi o to czy sie zgadza, czy nie zgadza, ale o to, ze ściemnia. niby mówi A, ale boi sie nawet przyznać rację tym co mówią B. to polityka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
simonwron




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:40, 05 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale oświeć mnie, skąd ty wiesz co on mówi i jakimi motywami się kieruje? czy wypowiedział się konkretnie w tych sprawach, czy wywnioskowałeś to na podstawie szeregu jego wypowiedzi i artykułów i rozmów itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:43, 05 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem - ok?
chcesz mi pokazac, ze powie cos innego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
simonwron




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:55, 05 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chce ci zasugerować że warto zaprosić Pana K. na nasze forum, bo leży to w naszym interesie. chce ci powiedzieć żebyś to ty zrobił bo ja jestem za leniwy:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:08, 06 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam zaprosic pana k zeby przyszedl agitowac na to forum bo to lezy w naszym interesie? Smile

chodzi ci o to, ze on jest w polityce, wiec zapraszajac go mozemy mu przedstawic problemy swiata, a on sie nimi zajmie gdy dojdzie do wladzy?
czy o to, ze moglby nas czegos nauczyc?

abstrahuje od tego, ze by tu nie przyszedł, bo przecież tego nie wiem... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
simonwron




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:28, 06 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o to że sam mógł by sie czegoś nauczyć, dokładniej ukształtować swój pogląd i w późniejszym czasie korzystać z tego poglądu uformowanego przez opinie forowiczy w swoich medialnych wypowiedziach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:49, 06 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skoro tak to wolałbym zaprosić prezydenta Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:45, 06 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

simonwron napisał:
o to że sam mógł by sie czegoś nauczyć, dokładniej ukształtować swój pogląd i w późniejszym czasie korzystać z tego poglądu uformowanego przez opinie forowiczy w swoich medialnych wypowiedziach.


Płonne nadzieje. Raczej każdy każdego na forum próbuje przekabacić na swój sposób myślenia, nie ukrywam, że ja też, jest to podświadome działanie. (chociaż jak jestem tego świadom, to czy to dalej jest podświadome działanie? Ot zagwostka)

Jak się nie udaje to zaczynają się ataki. Ci o mniejszej inteligencji używają wyzwisk.

Niektórzy atakują ignorując i mówiąc "ja i tak wiem swoje, a ty gówno wiesz".

A jeszcze inni kształtują sobie grupę o podobnym myśleniu i atakują poprzez tą grupę tego, który nie zgadza się z ich poglądem (akurat ta metoda jest najlepsza, bo używa się innych do ataku samemu przekabacając coraz więcej ludzi na swoje myślenie). Urodzeni manipulatorzy.


Co więcej są jednostki kontrolujące, niezdeklarowane, zmanipulowane, nieudolni manipulatorzy, którzy sami zostali zmanipulowani.

Jednostki kontrolujące (manipulatorzy). Znające się w temacie, wiedzą i mają argumenty za, a także przeciw. Wiedzą kiedy skończyć.

Jednostki niezdeklarowane- Potwierdzające, teksty typu "o to bardzo ciekawe" ( w tym momencie szuka wiadomości na dany temat, albo ryba złapie haczyk, albo zostanie twoim wrogiem).

Jednostki zmanipulowane- jednostka, która zdobyła trochę wiedzy na temat, o którym piszesz i broni cię zaciekle przed innymi. Dla manipulatora ważnym jest zwracać się do jednostek zmanipulowanych częściowo olewając osobę go atakującą. Atakiem zajmą się jednostki zmanipulowane, a manipulator dalej brnie w temat.

nieudolni manipulatorzy, którzy sami zostali zmanipulowani- A i są tacy, czasem i mnie się zdarza, bo lubię sobie chlapnąć rzeczy z niepotwierdzonych źródeł i czasem lubię napisać parę głupot, jednak tyle to nic, każdemu się zdarza.

Jednakże są osoby, które notorycznie wypisują i nie mogą skończyć nawet , kiedy wszyscy są przeciwko. Każdy szanujący się manipulator nie brnie w temat, gdzie nie ma zwolenników inaczej może się śmiało zaliczyć do tej grupy.

Rozumiem, że wielu może się nie zgodzić z tym wywodem i ma do tego pełne prawo -->(zabezpieczenie manipulatora na nieudany post, pokazujące, że macie jakiś wybór, gdybym był prawdziwym manipulatorem to w rzeczywistości go nie ma)

Cóż lubimy kontrolować i przekonywać ludzi do swoich poglądów. Z czasem z kontrolowanych wychodzą kontrolujący (zmanipulowany- wierzy w to coś bardziej niż osoba, która go zmanipulowała)

W sumie nic nowego nie napisałem, ale tak wg mnie przedstawia się sytuacja na forach względem poglądów.

A miałem napisać jedno zdanie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


o rasizmie i antysemityzmie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile