W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Atak na łódzką siedzibę PiS   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 9795
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:45, 19 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wy dalej napierdalacie swoja zawistna demagogie. jak napisalem na poczataku: niczego was to nie nauczy, glaby.

nie podoba sie prawda2? to wypierdalac do kosciola, a nie mi sie tu uzalacie nad soba jak stare dewoty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:54, 19 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiaOra napisał:
To, że tzw. ,,Prawda2.info'' już od bardzo długiego czasu jest lustrzanym odbiciem Michnikowej Gówno Prawdy, to zauważy nawet średnio rozgarnięty gimnazjalista. Z tego co nawet tu widać na tym siostrzanym portalu Gazety Michnika, to jedynymi dyżurnymi od wszystkiego są od dawien dawna te same ćwoki cierpiące na mózgowe płaskostopie.


Szatan stwierdził, że znudziło mu się szatanowanie w postaci GW i napełnił swoim szataństwem nas wszystkich – userów P2.info... Wiara w Boga Jarka, który dla niektórych stał się Jezuskiem po raz któryś z rzędu zmartwychwastałym, to przede wszystkim wiara w dogmaty, chociażby takie jak ten Szatan w różnych skórach...

Mamy jeszcze religię Boga Donalda, w której dogmatem jest wiara w Szatana w PISździej skórze, a szefem wszystkich Szatanów jest oczywiście Bóg Jarek.

Naprawdę żal mi wyznawców tych bogów. To oni są prawdziwymi ofiarami. Jeden bóg - przebiegły nikczemnik, przybierając postać zbawiciela Najjaśniejszej, czołowego narkusa ćpajacego religię, patriotyzm i inne podobne szkodliwe gówna, zbałamucił swe ofiary, doprowadzając je do rozchwiania emocjonalnego i utraty poczucia rzeczywistości. Podobnie działa drugi bóg, tyle że diluje bardziej niuejdżowymi dragami. Wyznawcy Boga Donalda ćpają wszystko co jest modne, kolorowe, drogie.. i w ogóle takie zajefajne.

Każdy diler znajdzie swojego ćpuna, na którym będzie żerował – Bóg Jarek diluje antykami, a Bóg Donald rozprowadza nowoczesne narkotyki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sober




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 135
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:12, 19 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polityka miłości PiS znowu poniosła krwawą klęskę w w starciu z morderczą polityką PO... Większego fałszu oraz ironii nie można chyba już zmieścić w jedno zdanie.

Tych popaprańców powinni leczyć w odosobnieniu, bo z takimi popierdolonymi hasłami i niedorzecznymi oskarżeniami jakie jednogłośnie głoszą w chwilę po tej tragedii... bardziej przypominają sektę. Są tak popaprani w tym co mówią, że boje się, że kiedyś okaże się, że to była zaplanowana prowokacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:36, 19 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

istotnie, po takich fanatycznych debilach to można by się spodziewać nawet i tego, że sami się zajebią tylko po to aby mieć pretekst do kolejnego ataku na przeciwnika. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:39, 20 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuje zorganizować mistrzostw Polski w oddawaniu życia za ukochaną partie Cool Ogrodzić parę hektarów i niech się napierdalają. Zrobi się luzniej no i bezrobocie spadnie Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:02, 20 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee, kościół się na to nigdy nie zgodzi.
a oni przecież nie będą walczyć wbrew kościołowi - są zbyt zdewociali w swej nienawiści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:36, 20 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyobraźcie sobie taką sytuacje, ktoś bierze pistolet maszynowy i wiadro amunicji, wbiega do sejmu w czasie obrad zużywając magazynek albo dwa na ochronę, a potem już strzela tylko do posłów ^^ Mi by się podobało jakby powiedzieli o tym w TV ^^
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:21, 20 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale politycy też są uzbrojeni po uszy - tylko broń zostaje w szatni.
Rewiński i Piasecki śpiewali taką piosenkę o politykach, w której refrenie było:
"Zaczął się nowy rok, dla niektórych ostatni,
orłu ktoś przekrzywił koronę, kabury wiszą w szatni" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:41, 20 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie w tej chwili (od gdziny 8 ) odbywam się posiedzenie "specjalnej komisji w sprawie ataku na biuro PIS) .Kalisz - przewodniczący zagaił że koleżanki i koledzy już od jakiegoś czasu sygnalizują mu o groźbach jakie otrzymują .
Dwu z pośród trzech mówców (jak na razie ) mówi o niebywałej agresji w internecie i o zagrożeniach z tej strony
PS
właśnie przemawia Macierewicz i mówi że to był zaplanowany zamach (czyni aluzje do wypowiedzi Palikota) i,też mówi o internetowej agresji.Składa wniosek o powołanie komisji śledczej .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aiedail




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 361
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:22, 20 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj lepiej siedźmy cicho bo Kępa się do nas dobierze. Very Happy

Cytat:

Kempa apeluje o zbadanie wpisów w internecie, Macierewicz wnioskuje o komisję śledczą

- Są wpisy, które powinny zostać bardzo szczególnie zostać poddane zbadaniu. Sprawa jest tak poważna, że powinna być zbadana przez ABW z polska prokuraturą - mówiła posłanka PiS mając na myśli na myśli wpisy dotyczące Jarosława Kaczyńskiego. Beata Kempa apelowała także o zbadanie wczorajszych wypowiedzi polityków Platformy, w szczególności wypowiedzi posła stefana Niesiołowskiego.


Całość tutaj: http://wiadomosci.onet.pl/raporty/napad-.....omosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8576
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:25, 20 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strach ma wielkie oczy, niech rządzący, politycy, zaczną się bać , czegoś więcej niż utraty stołka.

Politycy to zgniłe jabłka w sadzie który jest naszym domem. Spirala nienawiści powinna się kręcić , gdyż zgniłe jabłko nigdy nie będzie smaczne. Teraz czekam na jakiegoś ubitego ze strony PO.
Za brak jedności , podziały itd, dopowiedzialni są politycy, media oraz różne instytycje jak np KK. Oni wszyscy mają w dupie przysłowiowego Kowalskiego, gdyż walczą o władzę, przywileje, wpływy.

Nie żałuję ani jednego polityka, który padnie od ręki wkurwionego obywatela. Cały ten cyrk którego jesteśmy świadkami w ciągu ostatnich miesięcy jest tak samo wkurwiający jak programy na TVN typu taniec z gwiazdami.
Odwracają uwagę od istotnych spraw. Chuj mnie obchodzi walka na szczycie. Niech się wszyscy wymordują. Ja chcę tańsze paliwo, tanie przedszkola, zabezpieczenie energetyczne, przyzwoite wynagrodzenie , itp.
Szkoda tyko, że akcja w dobijaniu watah POPIS ( jedno gówno - wiele odcieni) jest chaotyczna, nie jest zorganizowana.
Nie ma sensu dzielić się na obozy , gdyż wtedy jesteśmy sprowadzani do poziomu tych skurwysynów. Bądźmy ludźmi , a nie bydłem którym wyręczają się dzikie bestie Smile u koryta .

Teraz czas na jakiegoś dziennikarza.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:57, 20 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym wierzyć w to, że politycy się przestraszą, lecz fakty niestety temu przeczą.

Obecnie odbywa się zimna kalkulacja, a nie trzęsienie portkami. Te gnidy nie boją się utraty życia, tylko rozważają w jaki sposób owe wydarzenie wykorzystać.
- No koledzy i koleżanki, stało się, doszło do zabójstwa naszego człowieka. Jak z tego skorzystamy?
- Ze współczucia wzrośnie nam poparcie!
- Będziemy mogli ubiegać się o większą ochronę!
- Zaczniemy surowo karać każdy akt agresji w naszą stronę!
- Wyśledzimy każdy niepoprawny wpis w internecie i wprowadzimy cenzurę!
- Umocnimy masy w przekonaniu, że nasz konflikt jest poważny i prawdziwy.
- Będziemy o tym gderać najdłużej jak się da, robiąc dalej swoje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:49, 20 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to kolejne glowy politykow leca
mam nadzieje ze wkoncu wezmiemy sie i w tydzien wyrzeniemy tych ktorzy okupuja narody uczciwych obywateli
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Storczyk




Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:42, 20 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cytat :

To, że tzw. ,,Prawda2.info'' już od bardzo długiego czasu jest lustrzanym odbiciem Michnikowej Gówno Prawdy, to zauważy nawet średnio rozgarnięty gimnazjalista.
------
Zgadzam się w pełni z tym cytatem.
Mechanizm jest prosty tzw. gotowanie żaby tj. za pomocą prawda2.info tak samo jak za pomocą Palikota stwarza się tzw. koncesjonowaną opozycję, w wypadku prawda2.info, namiastkę opozycji wobec meinstrimu GW i TWN.
Przechwytuje się niezadowolonych czytaj : myślących samodzielnie, a potem sączy się nienawiść kropla po kropli. Nigdy za dużo, nigdy jawnie tj. kropelka tam, kropelka tu etc. A ludzi takim jak Ja którzy przejrzeli grę Bima obcina się limit postów.

Żądamy odblokowania zablokowanych !!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sober




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 135
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:16, 20 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FreeG napisał:
Chciałbym wierzyć w to, że politycy się przestraszą, lecz fakty niestety temu przeczą.

Obecnie odbywa się zimna kalkulacja, a nie trzęsienie portkami. Te gnidy nie boją się utraty życia, tylko rozważają w jaki sposób owe wydarzenie wykorzystać.
- No koledzy i koleżanki, stało się, doszło do zabójstwa naszego człowieka. Jak z tego skorzystamy?
- Ze współczucia wzrośnie nam poparcie!
- Będziemy mogli ubiegać się o większą ochronę!
- Zaczniemy surowo karać każdy akt agresji w naszą stronę!
- Wyśledzimy każdy niepoprawny wpis w internecie i wprowadzimy cenzurę!
- Umocnimy masy w przekonaniu, że nasz konflikt jest poważny i prawdziwy.
- Będziemy o tym gderać najdłużej jak się da, robiąc dalej swoje.


Dokładnie. Nie ma co się oszukiwać, śmierć polityka z ręki szaleńca... mogła się zdarzyć w każdej partii, ba, nawet w każdym domu. 90% członków danej partii praktycznie nie zna tej drugiej osoby, a w przypadku jej śmierci żal jaki wylewają WSZYSCY politycy przed kamerami jest taki, jak gdyby zmarł co najmniej ojciec, czy matka, albo chociazby najbliższy przyjaciel któremu dzień w dzień powierzaliśmy swoje życiowe problemy. To tak, jakby kierowca, w związku z byciem członkiem "partii' kierowców, płakał i odczuwał niewyobrażalne cierpienie przy każdym komunikacie w TV, czy radio, że jeden z kierowców poniósł śmierć na drodze, lub został zabity przez szaleńca. Takie rzeczy się nie zdarzają, ergo to musi być zwykła gra aktorska. A że ta gra aktorska ma też swój cel, to jest to wynik chłodnej kalkulacji i gry politycznej na grobach.

Ale tylko jedna partia będzie na grobie tworzyć swoją idee i utwierdzać społeczeństwo o swojej męczenniczej misji, misji której poświęcają krwawe ofiary. Przy okazji incydentu z krzyżem widzieliśmy, co powstaje w wyniku takich działań. Banda ortodoksów i maniaków. Z drugiej strony również powstaje przeciwwaga, banda ortodoksyjnych i maniakalnych przeciwników danej idei. Jest to naturalna kolej rzeczy. Skrajne emocje człowiek może odbierać na różny sposób. Jedni będą się solidaryzować z nimi, drudzy totalnie oleją, lub emocje te wywołają u nich agresję. Tak jak ktoś napisał, kto sieje wiatr, ten zbiera burzę...

Widać to w szczególności po tym, że w Polsce jest grupka ortodoksyjnych PiSowców i ortodoksyjnych przeciwników PiS, którzy głosują za PO ale nie są zwolennikami tej partii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:20, 20 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Storczyk napisał:
Żądamy odblokowania zablokowanych !!!!

Hehe. To chyba nie mówisz o sobie? Bo na specjalnie zablokowanego to ty mi nie wyglądasz, kmiotku.
A że masz limit 1/dzień to mi możesz tylko dziękować - dzięki temu masz mniej okazji do prowokowania rodaków ze słabą psychiką do samobójczych ataków na biura poselskie twojej ulubionej sekty.
Tak że spójrzcie na dobre strony tej sytuacji: im mniejszy macie limit na prawda2, tym bezpieczniej możecie się czuć w pracy, srająca nienawiścią rozgoryczona bando pisowskich oszołomów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:30, 20 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zbrodnia, popełniona przez emerytowanego ubeka jest wypadkiem przy pracy. Na pewno nie była ukartowana. Gdyby była, ofiarą padłby ktoś z PO, najlepiej ktoś z jej niepotrzebnego dziś, konserwatywnego skrzydła; to by dostarczyło władzy idealnego pretekstu do rozpoczęcia specjalnej operacji "ratowania demokracji"http://fakty.interia.pl/felietony/ziemki.....47000,2789
Ma ktos informacje potwierdzajace ta wypowiedz ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
85r




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 476
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:33, 20 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta cała sytuacja przypomniała mi film: Taxi Driver z Robertem Deni ro z 1976r.


Wyrywanie chwastów według hollywood
Dobry film polecam Smile
http://www.filmweb.pl/Taksowkarz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 20 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cala sprawa rozwija sie podobnie jak smolensk, jakies plotki, przecieki, zaraz beda dementowac no wypisz wymaluj to samo... Temat przeciagany na maxa, zeby tylko nikt nie gadal o rosnącym dlugu, podnoszonych podatkach, bezprawnych decyzjach rządu... Ja sie kurwa pytam: Gdzie jest 3x15%!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Glopez




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:38, 20 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Podejrzany o zabójstwo i próbę zabójstwa w łódzkiej siedzibie PiS Ryszard C., planował wcześniej atak na jedno z biur poselskich w Warszawie – dowiedział się nieoficjalnie Teleexpress. Tymczasem wniosek prokuratury o 3-miesięczny areszt dla Ryszarda C. musi poczekać na rozpatrzenie do czwartku. W środę bowiem pracownicy łódzkiego sądu zostali zwolnieni do domu z powodu awarii energetycznej.


http://www.tvp.info/informacje/polska/ry.....ie/3060351

Zgadzam się z przedmówcą. Laughing
_________________
"Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Neuromancer




Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 17
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:43, 20 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Strach ma wielkie oczy, niech rządzący, politycy, zaczną się bać , czegoś więcej niż utraty stołka.


Niedawno rozmawialiśmy o tym w kontekście tematu V jak Vendetta - "To nie lud winien bać się rządu to rząd winien bać się ludu"
Dzisiaj płakałem ze śmiechu jak w telewizornii (jedynej słusznej wyroczni prawdy) podali informację o zaostrzeniu środków, otóż służby mundurowe, policja, straż, częściej będą patrolować miejsca w których są biura poselskie (zapewne dotyczy stolicy), niestety nie wszędzie mogą, więc posłowie będą się zamykać w swoich biurach poselskich (czytaj ostojach władzy).
Mam nadzieję że skoro znalazł się ktoś kto powiedział A to znajdą się następni którzy powiedzą B ...G itd.
W tv (celowo z małej) podali, cyt: terror jest zagrożeniem dla demokracji - noszszszsz je... ich mać sami terroryzują całe społeczeństwo od nastu lat, aż nagle dupy im się zatrzęsły ze strachu przed "terrorem" obywateli.
Panie Ryszardzie BRAWO ! (niedługo zrobią z Pana idiotę i niepoczytalnego umysłowo) mam nadzieję że znajdą się godni Pana następcy ! tylko niech kupią wcześniej broń na wschodniej granicy i wejdą z tym do sejmu !


Ordel napisał:
Politycy to zgniłe jabłka w sadzie który jest naszym domem. Spirala nienawiści powinna się kręcić , gdyż zgniłe jabłko nigdy nie będzie smaczne. Teraz czekam na jakiegoś ubitego ze strony PO.
Za brak jedności , podziały itd, dopowiedzialni są politycy, media oraz różne instytycje jak np KK. Oni wszyscy mają w dupie przysłowiowego Kowalskiego, gdyż walczą o władzę, przywileje, wpływy.

Nie żałuję ani jednego polityka, który padnie od ręki wkurwionego obywatela. Cały ten cyrk którego jesteśmy świadkami w ciągu ostatnich miesięcy jest tak samo wkurwiający jak programy na TVN typu taniec z gwiazdami.
Odwracają uwagę od istotnych spraw. Chuj mnie obchodzi walka na szczycie. Niech się wszyscy wymordują. Ja chcę tańsze paliwo, tanie przedszkola, zabezpieczenie energetyczne, przyzwoite wynagrodzenie , itp.
Szkoda tyko, że akcja w dobijaniu watah POPIS ( jedno gówno - wiele odcieni) jest chaotyczna, nie jest zorganizowana.
Nie ma sensu dzielić się na obozy , gdyż wtedy jesteśmy sprowadzani do poziomu tych skurwysynów. Bądźmy ludźmi , a nie bydłem którym wyręczają się dzikie bestie Smile u koryta ...


Ordel, uprzedziłeś mnie w tym poście, cieszę się że mamy podobny osąd sprawy - Pozdrawiam !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rasta Soul




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 241
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:23, 20 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ryszard C.: mam raka, zostało mi siedem miesięcy życia

- Mam raka, zostało mi siedem miesięcy życia. Musiałem uporządkować swoje sprawy (mężczyzna sprzedał dom, oddał licencję taksówkarską, rozwiódł się z żoną) - tak źródła serwisu gazeta.pl relacjonują rozmowę zatrzymanego Ryszarda C. z pilnującymi go funkcjonariuszami.

Mężczyzna opowiadał im, że czyn swój planował od roku i niekoniecznie chciał zabić Jarosława Kaczyńskiego, ale "jakiegokolwiek polityka, obojętnie jakiej partii, żeby nie czuli się tacy pewni siebie".

Ryszard C. planował atak w Warszawie?

62-letni Ryszard C., który we wtorek w łódzkiej siedzibie PiS zastrzelił jedną osobę, a drugą ciężko ranił nożem, planował wcześniej atak na jedno z biur poselskich w Warszawie – dowiedział się nieoficjalnie Teleexpress.

Wcześniej łódzka prokuratura skierowała do sądu wniosek o aresztowanie na trzy miesiące sprawcy ataku na biuro PiS w Łodzi.

Prokuratura motywuje wniosek grożącą podejrzanemu surową karą, zachodzącą z jego strony obawą matactwa i ukrywania się przed organami ścigania, a także "realnie zachodzącą obawą", że podejrzany może popełnić ponownie ciężkie przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu - poinformował rzecznik łódzkiej prokuratury okręgowej Krzysztof Kopania.

Łódzki sąd rejonowy zajmie się wnioskiem prokuratury w czwartek o godz. 9. W środę było to niemożliwe z powodu awarii energetycznej, która objęła większą część al. Kościuszki, przy której znajduje się siedziba sądu. Pracownicy sądu po południu zostali zwolnieni do domu.

więcej : http://wiadomosci.onet.pl/raporty/napad-.....omosc.html

Prawdziwy V nam się trafił Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mr.Bizarre




Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 20 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mężczyzna opowiadał im, że czyn swój planował od roku i niekoniecznie chciał zabić Jarosława Kaczyńskiego, ale "jakiegokolwiek polityka, obojętnie jakiej partii, żeby nie czuli się tacy pewni siebie".

A co mi tam,Kempy się nie boję Wink :
Teraz to gościowi wszystko jedno,więc może mówić co chce,i bardzo dobrze niech platfusy i lewaki myślą,że mógł to być również ktoś z nich,chodź likwidacja takiej płotki nie wiele da.Szkoda że nie połakomił się na grubszą rybę,ale lepszy wróbel w garści,niż gołąb na dachu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 23:23, 20 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co wrzuca do radiowozu gliniarz w 26-29 sek.. oddał mu nóż? czy wrzucił rozkazy?Smile


_________________
,,Amor meus pondus meum"
http://pwarsawsky.wixsite.com/tabliczka/home
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
xXx




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 255
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:04, 21 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a kim był ten którego zabito czyli niejaki Marek Rosiak....

Marek Rosiak miał 62 lata. Był asystentem europosła Janusza Wojciechowskiego. Piotr Adamczyk, radny PiS, mówi, że Rosiak to typowy społecznik: - Nigdy nie kandydował do rady miejskiej czy parlamentu. Przyjmował łodzian i zajmował się ich sprawami. Na pewno nie mógł nikogo sprowokować. Spokojny, łagodny, bardzo przyjacielski.
Lubił i często podróżował po świecie. Zawodowo zajmował się skupowaniem i sprzedażą antyków. Uwielbiał bluesa.
Jego żona Halina należy do PiS. Mają dorosłego syna.

oj tak typowy przeciętny Polak, społecznik... podróże po świecie i kolekcje antyków jakież to zwyczajne i powszechne w tym kraju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Atak na łódzką  siedzibę PiS
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile