W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kim był Che? [krótki filmik]  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 3073
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
csss
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 20:14, 13 Wrz '10   Temat postu: Kim był Che? [krótki filmik] Odpowiedz z cytatem

Krótki filmik mojego autorstwa. Nic szczególnego.
Powrót do góry
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:16, 14 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.. jak dla mnie to oderwali go od roboty goście z CIA. Za mało skurwysynów odszczelił, a na końcu prawie wszyscy go zdradzili, taki Chrystus na miarę naszych czasów.
Trzeba pamiętać o jednym, ludzie których nazywamy skurwysynami odpowiedzialnymi za różne skurwysyństwa nigdy po dobroci nie ustąpią i nie odejdą. Che to wiedział. CI ludzie mają rodziny (odszczeleni)- więc zawsze się znajdzie ktoś kto będzie płakał, i dla którego ktoś kto zajebał tatusia będzie mordercą.
Jak dla mnie Che się dopiero rozkręcał, a kurwy go zabiły, gdyż się go naprawdę bały.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:18, 14 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie unoś się tak @Ordel bo to niezdrowe.Nie jestem "specjalistą" od Che ,ale z tego co wiem to romantyk,dla działań stricte militarnych mało przydatny.(był przede wszystkim lekarzem w dodatku chorym na astme )
Cytat:
na końcu prawie wszyscy go zdradzili, taki Chrystus na miarę naszych czasów.

Byś wiedział @Ordel że miał coś z Chrystusa.(zwłaszcza po śmierci ).Diabli wiedzą na czym to polega ale był podobny (no i te odcięte dłonie )

Osobiście nie jestem zwolennikiem rewolucji ,uważam że to niezgodne z prawami :natury /boskimi (niepotrzebne skreślić ) .Ale wierzę w to, że dzięki ewolucji ludzkiej świadomości, człowiek dojdzie do pewnych oczywistych wniosków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzanek
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 12:34, 14 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurwa, pojebało was. To nawet na takiej ultra-anty-systemowej stronie, jak zamknięta przez żydokomunę www.polonica.net wyraźnie tego komuszego bandziora potępiają, a to że wy go na forum o takiej nazwie gloryfikujecie to doprawdy paradoks. Chyba, że to prowokacja.
Powrót do góry
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:04, 14 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polonica.net to żaden autorytet.Co ty sobie myślisz że jak na stronie pisze żyd żyda żydem żydowi
to jest to dowód na cokolwiek ? Doświadczenie uczy że za takimi "antysystemowymi "stronami stoją najcześciej żydzi.Nie takie rzeczy się widziało Laughing
To co zostało przeze mnie napisane na temat Che jest prawdą -jeśli nie, to wskaż który element jest kłamliwy.
Dodam jeszcze że dowodem na romantyzm Che ( i Castro ) jest to, że akurat im, socjalistyczna rewolucja nie była do niczego potrzebna.Oni bez rewolucji należeli do uprzywilejowanej grupy społecznej.Urodzili się i już należeli do establishmentu. W ich przypadku nie zachodzi podejrzenie o to co klasyk ujął w taki sposób:
Dziś jam subiektem, a jutro ścieram cesarstwa z mapy. ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzanek
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 13:25, 14 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I to jeszcze w takim kraju jak nasz, z taką historią 2 poł. XX wieku, a nie inną. Nosz kurwa, pochwalając jego pochwalacie też Józia Światłę, Fejgina czy brata Michnika. Tylko pogratulować.
A co do polonica.net - to dlaczego mieliby niby "srać w swoje gniazdo"? To sie kupy nie trzyma.
Powrót do góry
grzanek
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 13:28, 14 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A już porównywanie tego bydlaka do Jezusa, to nie tyle afront, co zwykłe bluźnierstwo.
Ale w sumie nie powinno mnie to dziwić, na tym forum już niejeden Papieża nazywał antychrystem... Rolling Eyes Niezłe szambo.
Powrót do góry
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:35, 14 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać @grzanek ,że gówno wiesz .
Chrystus w swoich czasach nie był nikim wyjątkowym, takich jak on były dziesiątki.
A co do innych komuchów, to nawet nie ma co porównywać , to jest inny poziom, ale to byś wiedział jakbyś poczytał sobię trochę historii.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piioottrr
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 15:50, 14 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@grzanek

Czy Ordel nie przypomina Ci troche Jezusa? Wink
Powrót do góry
Piioottrr
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 16:07, 14 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
.. jak dla mnie to oderwali go od roboty goście z CIA. Za mało skurwysynów odszczelił, a na końcu prawie wszyscy go zdradzili, taki Chrystus na miarę naszych czasów.


Cytat:
Jezus z pewnością był wyjątkowym człowiekiem, a co więcej - stał się człowiekiem doskonałym (Hbr5,8-10).
Jednak nie był takim od samego początku. Ewangelista Łukasz (Łk2,40.52), opisując dzieciństwo Jezusa, podkreśla fakt, że Jezus rozwijał się jak każdy inny człowiek. Rozwijała się zarówno Jego mądrość, jak i miłość ku Bogu. Natomiast Mateusz wspomina o nagłej zmianie, jaka dokonała się w życiu Jezusa, zmianie tak widocznej i wielkiej, że nie tylko zaskoczyła mieszkańców Nazaretu, czyli ludzi, którzy znali Jezusa od dziecka, ale była dla nich nie do przyjęcia (Mt13,54-56).


Roznil ich tylko cel misji
Cool
Powrót do góry
csss
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 16:44, 14 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście Fidela i Hugo (Chavez'a) lubię. O Che ciężko powiedzieć, jaki był na prawdę. Dowody na to, że zabijał ograniczają się do zeznania świadka. Kiedyś spotakałem w Warszawie Kubańczyka, przy okazji zadałem kilka pytań. Cytując jego:
"W USA też są więźniowie polityczni i nikt nie narzeka."
"Większość Havany ma telewizję, czasami można wejść do internetu."

Czasem mam wrażenie, że media chcą ukazać nam obraz nędzy i rozpaczy. Porównajcie Kubę, do Haiti, jakieś różnice? Guevara jest bohaterem większości ameryki łacińskiej, dla zachodu to skurwysyn i tak już zostanie.
Powrót do góry
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:14, 14 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrząc na zrujnowaną i zadłużoną dzisiejszą Amerykę środkową w świetle "Północnoamerykańskiej Bratniej pomocy" to Che ma więcej z Chrystusem niż ty grzanek z brakującym ogniwem ewolucji ...Bo po kilkudziesięciu latach widać z kim i czym walczył .Ale zdaję sobie sprawę że ty możesz tego nie zauważać do czego masz w sumie prawo... Ja nie znam historii Che ale skoro on walczył z Amerykańskim imperializmem to jak się dziś okazuje to był to realny wróg który wygrał również w Europie ... Jedyna różnica że on walczył za swój kraj i zginął a my Polacy walczymy po stronie wroga za cudze interesy i też giniemy ...
Pozdro Ordel Wink
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzanek
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 17:35, 14 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Piootr - czy ja wiem? Jezus raczej nie byłby taki bezczelny, żeby absolwentowi historii sugerować "poczytanie historii", cokolwiek to znaczy. Rolling Eyes Wink
Powrót do góry
Piioottrr
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 17:41, 14 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
grzanek
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 17:43, 14 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@privilege - to, że ma więcej niż ja mam wspólnego z brakującym ogniwem, to i prawda, natomiast nie wiem, czy miałby z Nim tyle wspólnego, co ty z w/w ogniwem Cool
Również przyznam się bez bicia, że nie przeczytałem setek tomów o Guevarrze, natomiast wkurwia mnie jak po raz n-ty widzę bachory poubierane w t-shirty z jego gębą, czy z napisem CCCP, które na fali tzw. "mody" łykają (tak jak niektórzy z was) jak młody kot wszystko jak leci, zupełnie bezkrytycznie, z porażającą wręcz ignorancją, nie mając pojęcia co noszą na koszulce.
Robi się ciekawie, jak tak dalej pójdzie, to zaczniecie piać peany na cześć Pol-Pot'a, albo Stalina, w końcu też walczyli z amerykańskim imperializmem... Rolling Eyes
Dno i 2 metry mułu.
Powrót do góry
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:51, 14 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Piioottrr pejsate jakies te zdjecia Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzanek
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 17:52, 14 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sugerujesz, że ten idol ignorantów nie miał napleta? Very Happy
Powrót do góry
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:54, 14 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mysle ze conajmniej jeden taki by sie tam znalaz, pytanie ktory Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piioottrr
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 18:00, 14 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sugerujecie, ze gdyby nazwiska na liscie w linku ponizej byly bardziej pejsate to Ernesto bylby blizszy Chrystusowi? Smile)
http://www.cubaarchive.org/downloads/CA08.pdf
Powrót do góry
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 14 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sugeruję że pierdoli mnie to co mają inni na koszulkach od kiedy ich pierdoli to co maja w swoich sercach...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:15, 15 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grzanek napisał:
żeby absolwentowi historii sugerować "poczytanie historii", cokolwiek to znaczy. Rolling Eyes Wink


Znałem kiedyś gościa który na 3 roku historii, kiedy zobaczył zdjęcie Che to zapytał się mnie kto to jest. Więc to że ktoś coś studiuje, kompletnie nic nie znaczy.

pozdrawiam @privilege
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzanek
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 13:02, 15 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I miał prawo nie wiedzieć. W kursie nauczania nie ma biografii konkretnych osób. Ty też zapewne nie dowiedziałeś się o nim na lekcji historii, a z koszulki właśnie. Chyba, że wybrałby sobie np. taką lekturę do przeczytania. Natomiast niewątpliwie pojęcie o historii w szerszym zakresie miał nieporównywalnie większe z tobą. Chyba, że to był zupełny opierdalator, tzw. "student". Smile
Powrót do góry
grzanek
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 13:03, 15 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*od ciebie
Kurdę, Bimulec, mógłbyś umożliwić edycję postów niezarejestrowanym, bo czasami w pośpiechu to różne dziwne "kwiatki" wychodzą... Rolling Eyes
Powrót do góry
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:15, 15 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grzanek napisał:
Ty też zapewne nie dowiedziałeś się o nim na lekcji historii, a z koszulki właśnie. Chyba, że wybrałby sobie np. taką lekturę do przeczytania.


Z muzyki R.A.T.M. Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:29, 15 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
grzanek napisał:
żeby absolwentowi historii sugerować "poczytanie historii", cokolwiek to znaczy. Rolling Eyes Wink


Znałem kiedyś gościa który na 3 roku historii, kiedy zobaczył zdjęcie Che to zapytał się mnie kto to jest. Więc to że ktoś coś studiuje, kompletnie nic nie znaczy.

pozdrawiam @privilege


o studentach
selsey w UK pierwszy dzień pracy dla wielu ...
Stoję ja ,obok mnie Jazz (szef) on mówi ja tłumaczę dla kilkunastu Polaków i kilku Rosjan na czym polegać będzie ich praca i takie tam angielskie BHP z pierwszego szeregu wynurza się zabiedzony student z Polski centralnej i mi przerywa słowami
"Soooory ale nie każdy jest tumanem i nie musisz tego tłumaczyć wszystkim np dla mnie"
Z uśmiechem odparłem
- ok w takim razie pierdol się sam ale wybacz bo inni jednak nie rozumieją i mówię do nich nie do ciebie geniuszu i wybacz, że echo do ciebie wraca i musisz tego słuchać ....
Po kwadransie i skończonym wykładzie cytowany student robi zamieszanie w tłumie pytając stojących z przodu na która jutro mają do roboty bo jak mówi u nich uczyli innego akcentu i on w tym dialekcie nie zrozumiał jednak co mówił Jazz ...
To tyle w temacie ambitnych Polskich studentów a Jazz mówił doskonałą angielszczyzną aż miło było słuchać Smile
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kim był Che? [krótki filmik]
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile