W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Robert Baer  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 623
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Westman
Gość





PostWysłany: 06:09, 21 Wrz '06   Temat postu: Robert Baer Odpowiedz z cytatem

Witajcie.


Wczoraj natknąlem sie na ksiazke - Roberta Baer'a "Oblicza zła" -"Wspomnienia jednego z najlepszych w ostatnim dwudziestoleciu
oficerów operacyjnych CIA z podziemnego frontu wojny ze światowym terroryzmem. Wykonywał zadania m.in. w Iraku, Libanie,
Tadżykistanie i Sudanie."
link do ksiazki m.in tu :http://www.wydawnictwo-magnum.com.pl/wydawnictwo-magnum/strony/oblicza.html

oraz film "Syriana" na podstawie ksiazki .
"Thriller polityczny, który powstał na podstawie
pamiętników agenta CIA Roberta Baera.

Opowiada o działalności amerykańskiego wywiadu oraz jego udziale w powstawaniu organizacji terrorystycznych na Bliskim Wschodzie: od graczy przeprowadzających pokątne operacje finansowe, do pracowników pól naftowych w Zatoce Perskiej.

Agent CIA (Gorge Clooney), powoli odkrywa niepokojącą prawdę o pracy, której poświęcił całe swoje życie. Dobrze zapowiadający się broker paliwowy (Matt Damon) zostaje postawiony przed niewyobrażalną rodzinną tragedią. Oczyszczenie znajduje w partnerstwie z idealistycznym księciem Zatoki Perskiej (Alexander Sidding). "

Ktos moze ogladal , czytal?
Powrót do góry
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:33, 21 Wrz '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko co ma początek ma także koniec. Amerykański kolos też się wysypie. Chyba że zdążą wprowadzić założenia ładu światowego do końca. Przy tej świadomości społeczeństwa to bardzo możliwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20438
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:13, 22 Wrz '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam ten film i pare razy do niego podchodziłem, ale nie dałem rady obejrzeć Smile

http://www.emulek.com/index.php?go=linki&id=5934
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:28, 22 Wrz '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ogladałem. Jak mawiaja niektorzy.. film dla kumatych. Dlatego bede musiał obejrzec go drugi raz Wink Niewskazane jest rozleniwienie sie podczas seansu, bo tak jak ja mam niepełny obraz wydarzen .. Razz Warto..

A co do tego mysternego planu.. Wink Jednak nie wierze by mimo ich potyczek nie udało sie im go zrealizowac...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Robert Baer
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile