W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Skandaliczna rzeźba Jezusa   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 4998
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:20, 03 Wrz '08   Temat postu: Skandaliczna rzeźba Jezusa Odpowiedz z cytatem

W brytyjskim muzeum sztuki współczesnej z Gateshead, wystawiono rzeźbę chińskiego artysty Terence Koh, zatytuowaną Gone Yet Still. Rzeźba przedstawia Jezusa z erekcją. Jedna z wizytatorek zgorszona rzeźbą, oskarżyła muzeum o obrazę uczuć religijnych. Sprawa wywołała polemikę między chrześcianami w Wielkiej Brytanii. Organizacja Cristian Legal Centre, zaoferowała pomoc w sprawie wytoczonej przez wizytatorkę.
www.corrieredellasera.it
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:22, 03 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile no jak na zdrowego Boga przystało to musiał być wielki wzwód Smile
Bo jak nie to może stracić wielu fanów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:23, 03 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skandal = popularność = kasa

Tak, czy siak, nawet jeśli dojdzie do procesu, bilans wyjdzie na plus.
Śmieszne to, a ludzie wciąż na to idą Wink
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Papekk27




Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 309
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:50, 03 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toż to wszystko wielki ch..!!! Zastanawiałem się czy podać ten link...hmm
Chcecie? to macie
http://forum.uncoverreality.com/funny-videos-forum/43978-passion-benny-hill.html
To dopiero skandal!!!
Mnie osobiście zdenerwował.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:28, 03 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wole na to nie patrzec :/ a zastanawiam sie czemu nie zrobiął takiej kary aby im sie nie opłaciło tak robic... zreszta to ich problem... bo sami sobie szkodzą wewnętrznie... (duchowo)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:15, 03 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widzę tego zdjęcia i nie rozumiem co tam piszą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:48, 03 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara i znowu to samo. Za bardzo się tym oburzasz. To, że ktoś obraził Twojego boga dorabiając mu stojącego, nie powinno skłaniać Cię do takiego oburzenia. A wolność słowa? Zrozum - Ciebie to rani, ale inni to mają w dupie. Rozumiem, że może być trochę irytujące że dzisiaj toleruje się wyłącznie homosiów a o katolach się zapomina... Ale pamiętaj - mamy Nowy Wspaniały Świat i takie ociemniałe oszołomy jak Ty muszą się dostosować... Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
harvard




Dołączył: 25 Sie 2008
Posty: 55
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:14, 03 Wrz '08   Temat postu: Re: Skandaliczna rzeźba Jezusa Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Jedna z wizytatorek zgorszona rzeźbą, oskarżyła muzeum o obrazę uczuć religijnych.


Ci katole mnie ciągle zaskakują...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomaszek




Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:28, 03 Wrz '08   Temat postu: Re: Skandaliczna rzeźba Jezusa Odpowiedz z cytatem

harvard napisał:
Lara napisał:
Jedna z wizytatorek zgorszona rzeźbą, oskarżyła muzeum o obrazę uczuć religijnych.


Ci katole mnie ciągle zaskakują...


Dlaczego katole? A reakcje muzułmanów na karykatury Mahometa w duńskiej prasie?
To dopiero był cyrk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
harvard




Dołączył: 25 Sie 2008
Posty: 55
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:33, 03 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oni wszyscy są siebie warci. Dlaczego nie wrzucą na luz z tymi swoimi pierdołami ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:52, 03 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego? Wyobraź sobie, że ktoś umieszcza w gównie/spermie/czymś tam jeszcze wizerunek bardzo bliskiej Ci osoby. Nie wiem, co Ty byś zrobił (prawdopodobnie nic, sądząc po braku zrozumienia tych obrzydliwych katoli), ale większość ludzi nieźle by się wk...iła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:54, 03 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ohyda, przecież wiadomo że Jezus był eunuchem :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:01, 03 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tam Veritatis jak zwykle sie niepotrzebnie napinasz Wink chcesz powiedziec ze jezus byl impotentem? nie stawal mu? skad wiesz? przeciez w biblii tego nie ma. czemu mu wiec umniejszasz? na pewno mial boska pyte Laughing i po co zaraz te teksty o gownie. nie ma zdjecia tej rzezby, nie wiadomo jak artysta przedstawil erekcje - czy duza byla, czy godna syna bozego, czy prosta, czy krzywa itd itp. na razie wiec nie ma sie o co denerwowac. ja to bym sie dopiero wkurwil jakby przedstawili jezusa z malym chujkiem - to byloby przegiecie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:53, 03 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszeliście o tym ?

W Świebodzinie - najbardziej klerykalnym mieście w Polsce powstanie najwyższy posąg Chrystusa na Świecie !!!

Cytat:
W Świebodzinie w jednej z fabrycznych hal trwa budowa 33-metrowego pomnika Chrystusa Króla. Głowa, którą wyrzeźbił Mirosław Patecki jest już gotowa!

Robotnicy budują resztę elementów niezbędnych do powstania statuy. - W tej chwili jesteśmy przy dziewiątym kręgu, a razem z ramionami będzie ich dwanaście - tłumaczy pan Wojciech, który kieruje pracami i za nic w świecie nie chce zdradzić swojego nazwiska. - Pomnik będzie liczył 33 metry wysokości, co uczyni go najwyższym pomnikiem Chrystusa na świecie!

Mirosław Patecki zakończył rzeźbienie głowy Chrystusa. W tej chwili jest ona powlekana żywicami. - Zmieniliśmy pierwotną koncepcję, która mówiła, by głowę i ręce powlec betonem - zdradza kierownik. - Dzięki materiałowi zwanemu styrodurem i żywicom te części pomnika będą znacznie lżejsze, co nie jest bez znaczenia dla konstrukcji.

Jednak montaż pomnika budowanego z inicjatywy księdza Sylwestra Zawadzkiego nie posuwa się do przodu. Dowiedzieliśmy się, że dźwig, który stoi na placu budowy przy ul. Sulechowskiej jest za mały, by postawić kolejne piętro statuy. Miejmy nadzieję, że listopadowy termin zakończenia budowy zostanie dotrzymany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:10, 03 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC - statua Jezusa w Rio ma 38 metrów.

Swoją drogą, 33 metry... 33 to wazna liczba w masonerii i okulktyzmie.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:36, 03 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera no co ty Very Happy w RIO ma 32 metry. a co do symboliki masońskiej to fakt, ale myśle, że to nie miało znaczenia. Poprostu chcieli o metr pobić rekord ( 33 to przypadek )

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pumpkinhead




Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 112
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:39, 03 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypomina mi się historia 'Jezusa w urynie'. Moim zdaniem ważne jest CO było intencją autora/artysty, a nie sądzę żeby było nią 'dowalenie' katolom (no może trochę Wink). Sztuka rządzi się swoimi prawami - najlepiej gdy jest wolna. Jeżeli kogoś to obraża bo jest za płytki to lepiej niech nie patrzy i już.
_________________
'i can only show you the door, you have to walk through it'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:03, 03 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mowie ze ma 38 metrow to tak jest, sprawdz sobie w internecie:

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=.....aj&lr=

Jako ze 1:0 dla mnie, odpowiadasz na moje pytanie XTC:

- czy sprawia ci przyjemnosc utrzymywanie tego twojego prowokatorskiego profilu na tym forum?

Laughing
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:19, 03 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veritatis, jesteś wielkie G...WNO. pukel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:23, 03 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako, że jest 1:1 http://pl.wikipedia.org/wiki/Pomnik_Chrystusa_Zbawiciela_w_Rio_de_Janeiro

nie jestem poświadczony odpowiedzieć na twoje tendencyjne pytanie Exclamation pale
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:26, 03 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
a tam Veritatis jak zwykle sie niepotrzebnie napinasz Wink chcesz powiedziec ze jezus byl impotentem? nie stawal mu? skad wiesz? przeciez w biblii tego nie ma. czemu mu wiec umniejszasz? na pewno mial boska pyte Laughing i po co zaraz te teksty o gownie. nie ma zdjecia tej rzezby, nie wiadomo jak artysta przedstawil erekcje - czy duza byla, czy godna syna bozego, czy prosta, czy krzywa itd itp. na razie wiec nie ma sie o co denerwowac. ja to bym sie dopiero wkurwil jakby przedstawili jezusa z malym chujkiem - to byloby przegiecie!

Tia... ja rozumiem - miał to być zabawny, błyskotliwy tekst. Jednak trochę Ci nie wyszło - pokazałeś tylko, jak głęboko w dupie masz ludzi, dla których religia jest ważna. Mnie samego takie rzeczy nie rażą, ale gorliwie wierzących chrześcijan TAK. Mój sprzeciw wobec robienia sobie jaj z religii bierze się z szacunku do ludzi ją wyznających. Tobie jak widać brak szacunku dla myślących inaczej niż Ty...

Lara napisał:
Veritatis, jesteś wielkie G...WNO. pukel

Błagam Cię, nie ośmieszaj się już. Nie mogę tak siedzieć i patrzeć jak człowiek sam siebie poniewiera. Laughing

Swoją drogą - zamiast używać coraz to nowych emotikonek mogłabyś spróbować skupić się na reszcie postu, bo pieprzysz takie głupoty, że aż mi Ciebie żal...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 24 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:36, 03 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
Słyszeliście o tym ?
W Świebodzinie - najbardziej klerykalnym mieście w Polsce powstanie najwyższy posąg Chrystusa na Świecie !!!

Chm... młodzież będzie miała do czego prać z tych pistoletów na kulki z farbą. Smile

Co do tych orgazmów,
to chyba obrażaniem Jezusa była by sugestia impotencji Smile
Przedstawienie go ze sprawnym wyposażeniem stawia go chyba w dobrym świetle ? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:38, 03 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veritatis napisal:
Cytat:
Tia... ja rozumiem - miał to być zabawny, błyskotliwy tekst. Jednak trochę Ci nie wyszło - pokazałeś tylko, jak głęboko w dupie masz ludzi, dla których religia jest ważna. Mnie samego takie rzeczy nie rażą, ale gorliwie wierzących chrześcijan TAK. Mój sprzeciw wobec robienia sobie jaj z religii bierze się z szacunku do ludzi ją wyznających. Tobie jak widać brak szacunku dla myślących inaczej niż Ty...


to BYL zabawny i blyskotliwy tekst! Laughing co do dalszej twojej tyrady to powiem tak - powszechny grzech na tym forum to myslenie kategoriami "albo - albo". jak nie lubi zydow to pewnie nacjonalista, jak podoba sie unia europejska to pewnie liberal (albo gej), jak palnie cos np o jezusie co nie jest powszechnie uznane za wlasciwe to pewnie ateista, cynik i nihilista. otoz zmartwie cie - ludzie nie sa tak prosto zbudowani. czytalem nowy testament i uznaje jezusa za swego mistrza. tyle ze moj jezus to nie jest chuda pizdeczka w dlugich, rudych wloskach z oczami jakby wlasnie puscil mokrego bąka. moj jezus to wojownik ktory robi rozpierdol w swiatynii. to gosc ktory mowi ze polozy miecz pomiedzy ojcem a synem, matka a corka. to typ ktory mowi ze nie ma matki kiedy maria przyszla go zobaczyc. to czlowiek ktory walczy... i ktory ma chuja z ktorego robi uzytek Twisted Evil religia moj drogi ma jeden jedyny cel - zakuc cie w dyby. dlatego mam w dupie co pomysli sobie czlowiek ktory nie jest w stanie sam siegnac po rzekome zrodlo swej wiary a potrzebuje do tego posrednika. jesli ktos chce byc niewolnikiem - prosze bardzo, ale zaden niewolnik nie bedzie mi mowil jak powinien wygladac wlasciwy stosunek do jego idola. tego wlasnie nauczyl mnie jezus Cool
i jeszcze jedno: nie ma i nie bylo zadnych chrzescijan! gdyby istnieli to swiat nie wygladalby tak chujowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:56, 05 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, w polsce 33 metrowy posąg jezusa hmm
Z lekkich materiałów xD
Kto jedzie na blitzkrieg rajd ? xD Myślę że kilka granatów załatwi sprawę Smile

Ja mam sporo dystansu do Jezusa i jego nauk w nowym testamencie, obawiam się że w wielu miejscach zostały zepsute przez katoli, pozmieniane i przekłamane, ale uważam że Al Kohol ma racje xD Jak to bóg to powinien mieć boską pyte xD
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AQuatro




Dołączył: 24 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:10, 05 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M8 napisał:
Jak to bóg to powinien mieć boską pyte xD


Dokładnie tak.
Nie jakiegoś tam małego, ledwowidocznego ptaszka.
Tylko konkretnego byka. Smile
Jak Bóg, to Bóg. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Skandaliczna rzeźba Jezusa
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile