W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Forum davidicke.pl - New Age biznes   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
32 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 45834
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:27, 29 Wrz '10   Temat postu: Forum davidicke.pl - New Age biznes Odpowiedz z cytatem

Jak się zarabia pieniądze na NEW AGE – czyli fakty o DAVID ICKE.pl

Wielu użytkowników Internetu szukających w nim niezależnych źródeł informacji z pewnością natyka się na coraz to większa liczbę stron i forum gdzie się „zdawać by mogło”…
można znaleźć wiele ciekawych, „nieocenzurowanych i niezmanipulowanych” informacji.

Jednak czy tak jest w rzeczywistości?

Czy wiemy kto jest właścicielem, administratorem czy moderatorem takich platform?
Czy jesteśmy świadomi w jakim celu została owa strona internetowa stworzona?
Czy znamy zamiary (intencje) mocodawców projektów?
Czy zdajemy sobie sprawę, że możemy być obiektem manipulacji informacyjnej – czerpiąc info z licznych forum?

Zapewne większość z nas zdaje sobie z tego sprawę, choć nie wszyscy internauci są pozbawieni naiwności i często dają się nabierać na pułapki zastawiane skrzętnie przez
sprytnych kombinatorów, manipulatorów chcących sobie zarobić i poczuć się kimś ważnym.

A teraz trochę o DAVID ICKE.pl - (nawiązując do tytułu)

http://davidicke.pl/index.php

Forum DAVID ICKE – wydawałoby się po rozmachu swoich działań w Internecie (tłumaczenie filmów) oraz w realu (organizowanie prelekcji, pokazy filmów, manifestacje) mogłoby się jawić jako wiarygodna i rzetelna platforma informacyjna – inspirująca do własnych wniosków i poszukiwań.
Platforma informacyjna zbudowana na solidnych podstawach uczciwości i bezinteresowności (niemalże działalność nosząca znamiona misji - przebudzenia ludzkości).

Jednak fakty w rzeczywistości przeczą temu sielankowemu wizerunkowi – gdyż deklaracje ideologiczne jak często bywa nie pokrywają się z widocznymi owocami działań.

O co się rozchodzi ?

Okazuje się bowiem ze biznesmeni czerpiący od dawna zyski z szeroko propagowanego RUCH NEW AGE – również przeniknęli do środowisk zajmujących się
tak zwanymi „teoriami spiskowymi” mówiąc poprawniej - odkłamywaniem rzeczywistości.

I takim znamiennym i książkowym przykładem jest platforma DAVID ICKE.pl

Gdzie pod przykrywką dochodzenia do prawd wielu zakłamanych dziedzin naszego życia implantuje się cala masę NEW AGOWYCH wierzeń wraz z reklamą „guru” którzy owa wiedzą się chętnie dzielą (oczywiście w realu nie bezinteresownie – jak się okazuje).

Nie trzeba zbyt wiele trudu sobie zadać by dotrzeć do informacji kto jest właścicielem oraz głównym koordynatorem „kursu” w jakim zmierza propaganda i manipulacja DI.pl.

Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło ze to pewnie ADMINISTRATOR zwany REDMULUC i jego poplecznicy zwani moderatorami i VIPy.

Jednakże jest inaczej.

Redmuluc to tylko „charyzmatyczny - dozorca” forum i strony.

[fotografia usunięta na prośbę autora]

Prawdziwym właścicielem, koordynatorem szerzonej propagandy DI.pl jest :
Łukasz Kierus – na co dzień nieobecny głos forum, sponsor, wlściciel serwera DI.pl, który po bliższym przyjrzeniu się DI.pl „widać jak z tylnego siedzenia„ skutecznie ukierunkowuje REDMULUCA- ADMINISTRSTORA trzymanego na krótkiej smyczy biznesowo-ideologicznych powiązań.



Trochę info o Łukaszu :



Przebyte kursy:

NLP in bussines
NLP Practitioner


Liczne kursy z umięjętności sprzedaży (podczas pracy z P&G i Jansen Cilag)
Hobby:
Online marketing, rower górski, bieganie, psychologia, nauki przyrodnicze, zwierzęta, teorie spiskowe

wiecej :

http://nk.pl/profile/1057517

http://www.goldenline.pl/lukasz-kierus




Jak się okazuje jest to sprytny „biznesmen” lubujący się od dawna w pomnażaniu dochodów wykorzystujący do tego Internet oraz szeroko rozumiany zachwyt społeczny ruchem NEW AGE.
Łukasz Kierus jest posiadaczem nie tylko DI.pl.
Jest również posiadaczem wydawnictwa Illuminatio http://illuminatio.pl czerpiącego zyski z wydawania i promowania literatury NEW AGE.
Jak również wielu innych portali internetowych w których sprzedaje się wszystko co można wcisnąć naiwnym ludziom poszukujący „sensu istnienia” i „dokupujących” się do prawdy o świecie.


Przykłady :

http://www.czarymary.pl/
http://www.tarotnet.pl/
http://www.plejadianie.pl/koniec_swiata_w_2012_roku.html
http://amuletyitalizmany.blogspot.com/
http://ezoterykadlaciebie.blogspot.com/
http://galeriatybetanska.pl/faq_new.php

Nie wiem jak Wam ale mi się taki sposób traktowania ludzi i owa manipulacja medialna nie podoba !!!
Nie podobają mi się takie manipulacje ze strony portali, które na swoich sztandarach niosą hasła „UWALNIANIA SIĘ Z GLOBALNEGO ZACIEMNIENIA” a tak naprawdę -
kierują się tylko chęcią wtłaczania swojej własnej propagandy ideologicznej przy okazji zarabiając na tym.

Dodajmy do tego cenzurę, selektywność i wybiórczość serwowanych informacji, zawłaszczanie własności intelektualnej użytkowników forum na potrzeby biznesowe i jawi się nam pełny obraz z jakim podstępnym „wilkiem w owczej skórze” mamy do czynienia.

Prawdopodobnie takich stron manipulacyjnych w sieci jak DI.pl jest znacznie więcej – które zapraszają do swojej przestrzeni wirtualnej ludzi otwartych o żądnych poznania wiedzy umysłach.
Po czym zaczynają w sposób wybiorczo-wyrafinowany indoktrynować, urabiać informacyjnie w kierunku który w przyszłości pozwoli przynieść wymierny dochód finansowy mocodawcom projektu.

Można by w tym momencie zacytować Davida Icka którego nazwisko zostało jak sadze wykorzystane dla podniesienia prestiżu strony DI.pl.

PROBLEM - REAKCJA - ROZWIĄZANIE – i pieniążki na koncie rosną, dzięki naiwności internautów.

Oby tej naiwności w NAS było jak najmniej.



PB-Soft
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rasta Soul




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 241
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:03, 30 Wrz '10   Temat postu: Re: Forum DAVID ICKE.pl - NEW AGE biznes Odpowiedz z cytatem

PB-Soft napisał:


Przebyte kursy:

NLP in bussines
NLP Practitioner


To mi wystarczy ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:59, 30 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W górę!

Od razu twierdziłem, że w całym tym przebudzeniu jest bezczelnie przemycana propaganda NEW AGE, która bezpośrednio czerpie z doktryn ideologicznych przyświecających i jawnie powiązanych z NWO. Przykład był już przytaczany na bazie chociażby vismaya-maitreya.pl oraz Wyspy, gdzie pod przykrywką walki z NWO i to rzekomym duchu chrześcijańskim tak naprawdę promowane są dogmaty religijne środowisk NWO stojące w totalnej opozycji do chrześcijaństwa.

A teraz przykład z Davidem Icke. Tu nawet nie chodzi o pieniądze, założę się raczej wypełnianie pewnej misji. A misją to od początku było w "Externalization of the Hierarchy", czyli wyjście w końcowej fazie z tymi doktrynami od stricte wtajemniczonych okultystów do mas.
Cytat:
The members of this Spiritual Hierarchy are only known to a few occult scientists, with whom they communicate telepathically, but as the need for their personal involvement in the plan increases, there will be an "Externalization of the Hierarchy" and everyone will know of their presence on Earth.[58]

http://en.wikipedia.org/wiki/New_World_Order_%28conspiracy_theory%29#New_Age

Oczywiście mówiąc o okultystach nie mam na myśli tych dwóch dezinfocwaniaków, ale prawdziwych architektów tej religijno/duchowej/spiskowej manipulacji.

A swoją drogą ten cały redmulc to mi na koshernego wygląda Laughing . Taki młodszy Michnik ... Very Happy
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orion




Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 603
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:26, 30 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

New Age - Nowa Era - znane stare oszustwa.

Ostatnie uaktualnienie: 7 Września 2010.

W ostatnich czasach możemy zaobserwować olbrzymi wzrost popularności ruchu New Age. Ruch ten jest traktowany przez władze oraz media z wielką powagą oraz szacunkiem. Z tej właśnie przyczyny możemy natychmiast nabrać poważnych podejrzeń, co do owego ruchu, ponieważ zawsze nieprzyjazne nam władze i media są najwyraźniej zafascynowane ową Nową Erą. Przyjrzyjmy się nieco bliżej temu zjawisku.

Coraz częściej twierdzi się, że z rozpoczęciem 21 wieku ludzkość wkracza w nową erę nowej świadomości duchowej, ogarniającej całą planetę - erę harmonii, mądrości, oświecenia i uniwersalnej miłości. Nowa Era jest także utożsamiana z tzw. Erą Wodnika. Według wielu adeptów Nowej Ery, okres Ryb, który powstał w pierwszym wieku naszej ery, zakończy się on w roku 2012 i w tym roku rozpocznie się Era Wodnika czyli Nowa Era.

Nie trudno się domyśleć, że w związku z przemijaniem Ery Ryb (Chrześcijaństwo - symbol Ryby) New Age jest alternatywą Chrześcijaństwa.

Mówimy więc o religii, czyli New Age jest alternatywą religią, której celem jest zastąpienie chrześcijaństwa. W ten sposób mamy rzeczywistą definicje tego ruchu i już widać, że skoro istnieje wielki problem w związku z definicją, możemy spodziewać się znacznie większych problemów po otwarciu przysłowiowego wieczka owej puszki Pandory. Wystarczy pobieżne zapoznanie się z artykułem w Wikipedii - http://pl.wikipedia.org/wiki/New_Age, aby natychmiast zorientować się, że coś tutaj jest nie w porządku.
Nowa Era jest kolejnym oszustwem.

New Age jest to religia powrotu do pogańskich wierzeń oraz starożytnych rytuałów. Jej głównym celem jest kontakt duchowy z istotami duchowymi z innego wymiaru. W jej skład wchodzą takie elementy, jak metody Silvy, wychodzenie z ciała, (OOBE) postrzeganie pozazmysłowe, , channeling, czary, wróżbiarstwo, relaks - w szczególności joga, wywoływanie duchów, kontakty z niewidzialnymi istotami duchowymi oraz kontakty z osobami zmarłymi.

Wszelkie drogi ku owemu 'przebudzeniu' duchowemu, jedności z tzw. matką ziemią czy innymi rytuałami starożytności - jest to subtelna oszukańcza gra, której ultymatywnym celem jest więź duchowa z istotami z innych wymiarów oraz poddawanie się pod ich kierownictwo.

Wszystko to dzieje się w imię tzw. uniwersalnej wszechświatowej miłości, która z rzeczywistą miłością nie ma niczego wspólnego. Rezultaty stosowania owej miłości są codziennie oglądane przez nas na ekranach TV. Owa 'miłość' jest w rzeczywistości nienawiścią. Szatan stara się imitować Bożą więź duchową pomiędzy Stwórcą a posłusznym Mu człowiekiem. Szatan dąży do naszego opętania.

New Age odrzuca tak Biblię jak i Chrześcijaństwo, zastępując Boga i Chrystusa 'energią wszechświata'. Ziemię nazywa boginią Gają, w myśl panteistycznej idei „Bóg jest wszystkim i wszystko jest Bogiem”.



Dopiero takie zrozumienie New Age wyjaśnia nowy rytuał stosowany przez przez Jana Pawła II - całowanie ziemi - Gaji. Nic dziwnego, ponieważ Watykan jest głównym architektem Nowej Ery oraz NWO i właśnie Nowa Era jest celem Ekumenii, do której Stolica Apostolska szeroko nawołuje. Niewielu zdaje sobie sprawę z tego, że Ekumenia z czasem zostanie przekształcona w czysty lucyferianizm.

Według wierzeń New Age Bóg nie jest Stwórcą, ale energią przenikającą wszechświat. To tzw. „boska świadomość”, która ewoluuje także w człowieku poprzez wszelkiego rodzaju medytacje transcendentalne, jogę, ponowne narodzenie, otwieranie czakramów w toku ćwiczeń oddechowych, hipnozę, praktyki astrologiczne, okultystyczne, channeling oraz monotonne dźwięki pobudzające wibracjami przysadkę mózgową w celu otwarcia tzw. trzeciego oka, czyli świadomego postrzegania świata duchowego. Otwieranie owego 'trzeciego oka' jest kluczem do bezpośrednich kontaktów z... upadłymi aniołami, czyli demonami.

Drzewo życia Kabały



Religia Nowej Ery stosuje także magię starożytnej żydowskiej Kabały, której zasady posiadają przemożny wpływ na ten nowy ruch religijny. Jednym z mediów umożliwiających połączenie z duchowymi opiekunami są sztucznie wytwarzane narkotyki, które poszerzają postrzeganie transcendentalne poprzez umożliwienie interakcji w świecie duchowym .

Z tych właśnie przyczyny rządy państw nie zwalczają na serio sprzedaży narkotyków, a media w zasadzie je reklamują - głównie za pomocą MTV oraz przemysłu kinematograficznego..

Wielu z tych, którzy używali LSD, z czasem zorientowało się, że to, co widzą, to nie iluzja wywołana narkotykiem, ale postrzegany przez nich inny wymiar, czyli świat duchowy. Demony i smoki widziane przez nich to nie iluzja are realne istoty, widziane pod wpływem owych narkotyków. Podobną rolę odgrywa tzw. crystal meth - narkotyk wytworzony sztucznie, popularny na niemal całym świecie.

Znacznie wiej w linku - http://www.zbawienie.com/newage.htm
_________________
Łukasza 12:3 Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

http://www.zbawienie.com/
http://zbawienienews.blogspot.com/
http://www.youtube.com/thewordwatcher
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:30, 30 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niniejszy post narusza moje dobra osobiste a użyte zdjęcia zostały bez mojej zgody co jest niezgodne z ochroną danych osobowych.
Proszę o usunięcie tych zdjęć i postu, nie ustosunkowanie się do moje prośby spowoduje skierowanie sprawy na drogę postępowania cywilnego o zniesławienie i bezprawne wykorzystanie moich zdjęć które nie miały być udostępniane publicznie.

BPSoft został wyrzucony z naszego forum za bezczelność i chamskie zachowania niezgodne z regulaminem.

goldbug nie mogę Ci odpowiedzieć inaczej bo nic do waszego portalu nie mam,
nie mam grosza z tego co robię.

ten gość PB Soft jest chory psychicznie z zazdrości że ktoś mu się postawił, czepia się reklam, sponsora...co zresztą było już opisane na moim forum. To taki cwaniaczek najprawdopodobniej agent z Londynu, zachowanie wybitnie socjopatyczne.
Oczywiście takie zachowania że osoba zbanowana na jednym forum, wraca i zaczyna bruździć na innym forum świadczy o wybitnej niedojrzałości psychicznej i emocjonalnej.
Źle też świadczy o tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:35, 30 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remuluc ... mówisz jak Ci z TVNu Smile ...
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:37, 30 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:
Niniejszy post narusza moje dobra osobiste a użyte zdjęcia zostały bez mojej zgody co jest niezgodne z ochroną danych osobowych.
Proszę o usunięcie tych zdjęć i postu, nie ustosunkowanie się do moje prośby spowoduje skierowanie sprawy na drogę postępowania cywilnego o zniesławienie i bezprawne wykorzystanie moich zdjęć które nie miały być udostępniane publicznie.

BPSoft został wyrzucony z naszego forum za bezczelność i chamskie zachowania niezgodne z regulaminem.


ten gość PB Soft jest chory psychicznie z zazdrości że ktoś mu się postawił, czepia się reklam, sponsora...co zresztą było już opisane na moim forum. To taki cwaniaczek najprawdopodobniej agent z Londynu, zachowanie wybitnie socjopatyczne.


Cytat:
Art. 81.
1. Rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej. W braku wyraźnego zastrzeżenia zezwolenie nie jest wymagane, jeżeli osoba ta otrzymała umówioną zapłatę za pozowanie.
2. Zezwolenia nie wymaga rozpowszechnianie wizerunku:
1) osoby powszechnie znanej, jeżeli wizerunek wykonano w związku z pełnieniem przez nią funkcji publicznych, w szczególności politycznych, społecznych,zawodowych;


ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. "o prawie autorskim i prawach pokrewnych"

Czyli pierwsza manipulacja z twojej strony. Podaj go do sadu. I dare, I double dare you Very Happy
Przegrasz, bo jako admin forum pelnisz funkcje spoleczna. Cos w rodzaju redaktora gazety.

Wyrzuciles goscia z forum, twoja sprawa. Tu jest swiezy i mamy mozliwosc sami sie dowiedziec czy jest chory psychicznie.
Pierwszy jego post wcale o tym nie swiadczy, a twoja reakcja, a raczej oburzenie pokazuje, ze moze byc w tym troche prawdy, bo zamiast obalic jego argumenty wyzywasz go od debili i kazesz usunac zdjecia.

Dokladnie jak ci z TVN. Very Happy

Z tego miejsca pozdrawiam PBSoft, zycze owocnego pisania na forum, a temat oceniam na 5.

@redmuluc jak chcesz sie zaslaniac prawem to chociaz go poznaj Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:50, 30 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc - cos sie jednak tam u was na tym forum chyba porobilo niedobrego, ze wszyscy walą tutaj drzwiami i oknami...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Mudrasim




Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 69
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:37, 30 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PBsoft, ja nie widzę problemu. Załóż stronkę, wypromuj ją,przekonaj do niej ludzi,ściągnij tłumaczy lub sam tłumacz i opracowuj tematy i zarabiaj ile tylko możesz. Wymyśl jakąś ideę,przebij się z nią,pociągnij za sobą ludzi.Możesz nawet sprzedawać zeszłoroczne liście i jeśli masz pomysł jak to zrobić to chwała ci za to. Nikt nie może mieć do ciebie pretensji. Obecny świat jest tak skonstruowany,że nic nie ma za darmo. Sprzęt,energia,paliwo,jedzenie,spanie,a nawet sranie, za wszystko trzeba zapłacić. Każdemu życzę takich odjazdowych pomysłów jak ma Dawid Icke,Redmuluc,czy chociażby Bimi. Ja takich nie mam i mogę tylko korzystać z tego co w/w ze swojej łaskawości mi udostępnią. Czy to co oni udostępniają jest prawdą,czy nie muszę już sam rozważyć w swoim sumieniu i skonfrontować z moją rzeczywistością,wiedzą i doświadczeniem. Ważne jednak jest to, że dzięki takim ludziom swiat staje się bogatszy i ciekawszy , poszerza się o nowe możliwości. Jeśli jakiś celebryta lub celebrytka zarabia kupę siana za samą tylko obecność,nie wnosząc nic wartościowego, to twórcy takich stron są przy nich Einsteinami, a jednak aż tyle nie zarabiają, a szkoda. Być moze wtedy przywrócone byłyby prawidłowe proporcje. Zarabiajcie ile tylko możecie, ja wam tego nie zazdroszę i dziękuję opatrzności,że mogę korzystać z Waszej pracy i wysiłku.
_________________
Ja w cuda nie wierzę, ja na nich polegam Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:18, 30 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PB Soft został usunięty z DI Forum. Postanowił się zemścić "obsmarowując" forum, na którym został zbanowany. Okej, chce wylewać żale, to niech wylewa. Ale z tym umieszczaniem fotografii bez zgody osób sfotografowanych, to spore przegięcie.

NewAge mu się nie podoba, proszę niech krytykuje! Ale po co te mocno personalne ataki? Podoba Wam się to?

PS. Bimi i Redmuluc chyba za sobą nie przepadają, stąd pewnie PBSoft dostał się na p2 już w pierwszym podaniu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agent70




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:57, 30 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choone napisał:
PB Soft został usunięty z DI Forum. Postanowił się zemścić "obsmarowując" forum, na którym został zbanowany. Okej, chce wylewać żale, to niech wylewa. Ale z tym umieszczaniem fotografii bez zgody osób sfotografowanych, to spore przegięcie.

Całkowicie się zgadzam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20404
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:32, 30 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W końcu jakieś dziennikarstwo z prawdziwego zdarzenia, a nie tylko pierdolenie o lucyferze, politykach i dupie maryny.

Dobra robota, PB-Soft.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:16, 30 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@PB-Soft ,niech cię diabli Very Happy poderwałeś moją ( i bez tego wątłą) wiarę w człowieka.Dotychczas istnienie takich osobistości jak ten David Icke było przeze mnie przyjmowane jako klasyczne "sadzenie drzew w celu ukrycia liści".Ci którzy wiedzą to wiedzą, że pod względem informacji o działaniu "światowego zalulisia" najwięcej cennych informacji znajduje się na ruskich stronach netowych.Cennych ,bo mówią (piszą) o tym czynni politycy,politolodzy,generałowie ,o zwykłych publiucystach nie wspominając.Więc ulęgła się w mojej głowie własna "spiskowa teoria" że wszystkie te angielsko-języczno-holiłudzkie produkcje są obliczone na to aby "zagospodarować" co bardziej dociekliwe umysły, zanim trawione głodem wiedzy sięgną po w miare cenne i rzetelne informacje.Oczywiście mam na myśli europejczyków a nie polskich internautów bo tych jak wiadomo kompleks pochycha właśnie ku Devidom Icke,mówiąc klasykiem co Francuz wymyśli to Polak pokocha .
Krótko mówiąc ,moja wiara w to że w grę wchodzą kwestie ideologiczne,polityczne,strategiczne ,była niezachwiana.A ty mi @PB-Soft powiadasz że chodzi o forse ??!! po prostu o forse ??!! o prozaiczną,banalną,trywialną ,przyziemną ,forse ??!! Zburzyłes mój świat,odarłeś ze złudzeń,nigdy ci tego nie zapomnę ! Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:28, 30 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim się tak rozpalicie tym tekstem co PB nastrugał, może warto się zainteresować tym kim jest ten użytkownik i za co został on wyrzucony (kilku krotnie) z tamtego forum.
Jeżeli chcesz dziennikarstwa śledczego z pierwszej ręki to chyba warto sprawdzić najpierw inicjatora tego tematu i to jakimi intencjami kieruje się ta osoba.
Przestrzegam miejcie na uwadze tego użytkownika to niezłe ziółko i manipulator.
Wielokrotnie podawał się za autorytet w sprawach o których jak się okazywało nie miał żadnego pojęcia, torpedował tematy i różne pomysły na działania , skłócał użytkowników i mącił tak by odejść od tematów, przekłamywanie informacji, a nawet szantaże personalne.
Dziel i rządź - jak już tu zawitał, miejcie go na uwadze.

AHTUUblrAH nie nie chodzi o pieniądze tylko o rozpowszechnianie wiedzy! serwer jest sponsorowany, a dyrdymały o których pisze PB wyżej mają się naprawdę tak, druga strona medalu:
http://davidicke.pl/forum/post53261.html
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:40, 30 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sonic3 napisał:
Zanim się tak rozpalicie tym tekstem co PB nastrugał, może warto się zainteresować tym kim jest ten użytkownik i za co został on wyrzucony (kilku krotnie) z tamtego forum.
Jeżeli chcesz dziennikarstwa śledczego z pierwszej ręki to chyba warto sprawdzić najpierw inicjatora tego tematu i to jakimi intencjami kieruje się ta osoba.
Przestrzegam miejcie na uwadze tego użytkownika to niezłe ziółko i manipulator.
Wielokrotnie podawał się za autorytet w sprawach o których jak się okazywało nie miał żadnego pojęcia, torpedował tematy i różne pomysły na działania , skłócał użytkowników i mącił tak by odejść od tematów, przekłamywanie informacji, a nawet szantaże personalne.
Dziel i rządź - jak już tu zawitał, miejcie go na uwadze.


fajnie, lubię takich agentów. Zobaczymy co ciekawego napiszę jak na razie to niewiele - tego (ciekawego). Ale zdjęcia to zapodał jakby wroga ludu przedstawił. Pewnie ma mu dużo za złe i nie może odpuśćić ( bo by źle spał ).
Chyba przejdę sie na forum DI i poczytam sobię trochę i o jednym i o drugim.
A u nich wątek PB już został poruszony : http://davidicke.pl/forum/pb-soft-oczernia-forum-di-na-prawdzie2-t4219.html
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:23, 30 Wrz '10   Temat postu: Re: Forum DAVID ICKE.pl - NEW AGE biznes Odpowiedz z cytatem

Rasta Soul napisał:
PB-Soft napisał:


Przebyte kursy:

NLP in bussines
NLP Practitioner


To mi wystarczy ...


????
gdybys poznal najprostsze techniki manipulacji zauwazalbys
kiedy robia Ci wode z mozgu a tak widze ze sie wypiales na te wiedze


a co do tematu
PBSoft zazdrosny ze sam nie zarabia na sprzedazy info
(falszywych czy prawdziwych to bez roznicy)
a ten co zarabia to i tak nie ma takiej sily jak nasza tv za ktora trzeba placic abonemant
by potem poogladac mase klamstw klanow mody na sukces i konkorsow smsowych
jednak gratuluje pomyslu biznesowego

orion
smo new age traktuje jako transformacje katolicyzmu ktory z chrzescijanstwem
ma niewiele wspolnego
uwazam jednak ze nie mozna odrzucic nauk starozytnych czy tez nowych
nalezy je sprawdzac i testowac jak tzw narkotyki psychodeliczne

takze w skrocie uwazam ze jak najbardziej nalezy poznac techniki NLP, oraz swiat na LSD
by lepiej ogarniac rzeczywistosc, by miec lepszy dostep do tej jakze
ograniczonej do naszych zmyslow rzeczywistowsci
jak ktos nie probowal LSD i nie poznal technik manipulacji to dyskusja z taka osoba moze przypominac dyskusje o seksie z prawiczkiem
do ktorej mamy tak znikomy dostep
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:41, 30 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i w tym new age jest jakieś ziarenko prawdy,zmian itp ale jak zwykle ludzie mieszają gówno z błotem i wychodzi taka sraczka. A cel jest jeden KASA. To jest źródło postępowania nawet dla takich wartości ideologicznych. Gdyby ktoś chciał zmieniać filozofię ludzi to robiłby to społecznie i ZA DARMO. Bierze kase wiec sprawa jest prosta. Zapytacie z drugiej strony, no tak jeżeli promuje takie idee to przecież musi opłacać kogoś kto będzie pilnował forum,administrował, opłacał jakieś serwery, ogólnie płacił za funkcjonowanie. No to jeżeli tak stawia sprawę to niech ruszy dupę i idzie do roboty a nie mąci ludziom w głowach. Skoro czuję się zobowiązany do promowania nowych idei, zmian to niech zacznie od siebie i realizuje to społecznie a nie pod płaszczykiem ideologii nabija kasę.Jeżeli nie chce to niech sobie da spokój.
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:38, 30 Wrz '10   Temat postu: Re: Forum DAVID ICKE.pl - NEW AGE biznes Odpowiedz z cytatem

PB-Soft napisał:
Czy wiemy kto jest właścicielem, administratorem czy moderatorem takich platform?
Czy jesteśmy świadomi w jakim celu została owa strona internetowa stworzona?
Czy znamy zamiary (intencje) mocodawców projektów?
Czy zdajemy sobie sprawę, że możemy być obiektem manipulacji informacyjnej – czerpiąc info z licznych forum
Radzę zastosowac takie kryteria dla każdego źródła informacji dostępnego w sieci. Również do tego forum. Pytania dobrze postawione.
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:57, 30 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
A u nich wątek PB już został poruszony : http://davidicke.pl/forum/pb-soft-oczernia-forum-di-na-prawdzie2-t4219.html


Buahahaha ale jaja, wątek został zamkniety z inicjatywy... forumowiczówSmile Nikt sie tam nie ustosunkowal do merytorycznej czesci postu Soft'a...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:09, 30 Wrz '10   Temat postu: Re: Forum DAVID ICKE.pl - NEW AGE biznes Odpowiedz z cytatem

stefani napisał:
PB-Soft napisał:
Czy wiemy kto jest właścicielem, administratorem czy moderatorem takich platform?
Czy jesteśmy świadomi w jakim celu została owa strona internetowa stworzona?
Czy znamy zamiary (intencje) mocodawców projektów?
Czy zdajemy sobie sprawę, że możemy być obiektem manipulacji informacyjnej – czerpiąc info z licznych forum
Radzę zastosowac takie kryteria dla każdego źródła informacji dostępnego w sieci. Również do tego forum. Pytania dobrze postawione.

Dokładnie stefani. Zadajcie sobie te pytania także w stosunku do tego forum. Bo jak narazie, to koleś puścił bąka i uciekł.

PS Świetna robota PB-soft. Teraz wszyscy czekamy na zdjęcie Bimiego i wykaz skończonych przezeń kursów Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:44, 30 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmulec napisał:
Źle też świadczy o tym forum

Czy można coś bliższego na ten temat bo wypowiadane tu i ówdzie aluzje niby coś sugerują ale niczego do końca nie wyjaśniają.Źle to świadczy o mówiącym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:44, 30 Wrz '10   Temat postu: Forum DAVID ICKE.pl - NEW AGE biznes Odpowiedz z cytatem

Problem, który tylko naszkicowałem w tytułowym poście w swym zamierzeniu ma uwidocznić mechanizmy styku biznesu i ideologii, (religii NEW AGE) jakie kryją się przed oczami codziennych użytkowników forów.

Nie miałem na celu nikomu ubliżać, czynić aktów zemsty, jedynie ukazać mechanizmy wedle mnie szkodliwe i nieuczciwe.
A ze byłem forumowiczem na DI.pl z dużym stażem - wiec pozwoliłem sobie wykazać ową patologie na przykładzie dobrze mi znanym i zbadanym.

Wracając do meritum.

Podobne styki interesów występują w polityce, organizacjach charytatywnych itp. gdzie zawsze znajda się chętni aktywiści żądni zbawiać świat „na siłę” w swojej naiwności ufając ze ci co im dają na to pieniądze pozwolą im działać niezależnie.
(wiemy jakie daje to rezultaty przyglądając się naszej zakłamanej cywilizacji)

To czysta naiwność pozbawiona wszelkiej wyobraźni, biorącej się z braku jak sądzę doświadczenia życiowego lub zwykłego zaślepienia.

W wypadku DI.pl niemal jak w książkowym przykładzie dobrało się kilka osób jak w korcu maku by odegrać swoje role w których się czuja najlepiej i które dają samorealizacje.

Wiec pan biznesmen Łukasz w tandemie z zapalczywym aktywistą (wizjonerem Smile ) Redmulukiem i poplecznictwem (o których jak chęci wystarczy napisze kiedy indziej ) robią swoje przedstawienie.
I jest wilk syty i owca cała.

Jeden z tego ma pieniądze na podróże i kursy NLP, drugi może spokojnie zasnąć po dziennej dawce oświecenia przekazanego bliźnim w ramach misji zbawienia świata. (zaspokoiwszy swoje ego)

Oczywiście całe koszty finansowe i moralne owej zabawy trupy „artystów” poniosą ewangelizowani forumwicze i zwykli czytelnicy.

A jak komuś się za bardzo w główce poprzestawia czytając forum DI.pl w wyniku czego straci możliwość kontaktu z rzeczywistością od zapodawanych porad i info – to zawsze można udać się na prywatne konsultacje do zaprzyjaźnionych z portalem fachowców.

Dyplomowanych fachowców ze zdolnościami nadprzyrodzonymi zdolnym przywrócić człowiekowi zdrowość zmysłów.
A ze dyplomowany fachowiec kosztuje ? A to wiadomo ze musi kosztować bo przecież fachowiec i to z dyplomem.

I tak teatr się kreci scena za scena akt za aktem na naszych oczach i kosztem nas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rasta Soul




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 241
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:01, 30 Wrz '10   Temat postu: Re: Forum DAVID ICKE.pl - NEW AGE biznes Odpowiedz z cytatem

slidexman napisał:
Rasta Soul napisał:
PB-Soft napisał:


Przebyte kursy:

NLP in bussines
NLP Practitioner


To mi wystarczy ...


????
gdybys poznal najprostsze techniki manipulacji zauwazalbys
kiedy robia Ci wode z mozgu a tak widze ze sie wypiales na te wiedze


a co do tematu
PBSoft zazdrosny ze sam nie zarabia na sprzedazy info
(falszywych czy prawdziwych to bez roznicy)
a ten co zarabia to i tak nie ma takiej sily jak nasza tv za ktora trzeba placic abonemant
by potem poogladac mase klamstw klanow mody na sukces i konkorsow smsowych
jednak gratuluje pomyslu biznesowego

orion
smo new age traktuje jako transformacje katolicyzmu ktory z chrzescijanstwem
ma niewiele wspolnego
uwazam jednak ze nie mozna odrzucic nauk starozytnych czy tez nowych
nalezy je sprawdzac i testowac jak tzw narkotyki psychodeliczne

takze w skrocie uwazam ze jak najbardziej nalezy poznac techniki NLP, oraz swiat na LSD
by lepiej ogarniac rzeczywistosc, by miec lepszy dostep do tej jakze
ograniczonej do naszych zmyslow rzeczywistowsci
jak ktos nie probowal LSD i nie poznal technik manipulacji to dyskusja z taka osoba moze przypominac dyskusje o seksie z prawiczkiem
do ktorej mamy tak znikomy dostep

kolego jestem po kursie NLP Smile
poznałem również świat po kwasie
doskonale znam techniki manipulacji i wywierania wpływu
przeczytaj sobie książkę Darrena Browna - Sztuczki Umysłu lub chociaż obejrzyj film Mesiah.
dla mnie związki tego pana ze światem NLP, są jednoznaczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xpio




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 72
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:54, 30 Wrz '10   Temat postu: Re: Forum DAVID ICKE.pl - NEW AGE biznes Odpowiedz z cytatem

PB-Soft napisał:

...

I tak teatr się kreci scena za scena akt za aktem na naszych oczach i kosztem nas.


Z wrażenia aż musiałem użyć swego konta na p2 .

Przyjacielu i "dziennikarzu śledczy" powiem ci że nie masz pojęcia kto jest autorem w.w sztuki, reżysera też nie zidentyfikowałeś, nawet nie wiesz że odegrałeś jedną z istotnych ról i że to nie twój ostatni występ Smile
O finale nawet nie wspomnę !

I żeby nie było że się jakoś wywyższam, też nie posiadam pełnych danych więc i obrazu całości.
Tego nawet nie wiedzą masoni powyżej 33 stopnia, choć w swej ignorancji zakładają że wszystko kontrolują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20404
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:22, 30 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie rozumiem coście się tak wściekli, wszak gość napisał tylko same fakty. nikogo nie znieważył.

że zdjęcie dał redmulca?
ale czego ty się wstydzisz redmulec?
omal żes po policję nie zadzwonił jak zobaczyłeś swoją fotkę w temacie o davidicke.pl
masz jakiś problem ze swoją twarzą? jak dla mnie wygląda w miarę normalnie.

czy może chodzi wam o to, że pbsoft stwierdził że jakiś pedałek kierus "zarabia pieniądze na new age"?
czyli co, uważacie, że to nieprawda, iż założył sobie davidicke.pl żeby promować gówna, które wciska ludziom w swoich różnych przedsięwzięciach zajmujących się sprzedażą bibelotów dla wróżek i innych nawiedzonych debili?
jasne... zaraz pewnie kurwa usłyszę, że "Wydawnictwo Illuminatio" to organizacja charytatywna, he? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   » 
Strona 1 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Forum davidicke.pl - New Age biznes
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile