W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Forum davidicke.pl - New Age biznes   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
32 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 45867
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:48, 01 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xpio napisał:
Bimi napisał:

Nazywacie go "sponsorem", co jest manipulacją, gdyż on nie jest sponsorem, lecz właścicielem tej strony. A redmulc jest jego czarnuchem Smile

Ale to równie śliskie bo właścicielem czego tak naprawdę, domeny, serwera.
Praw majątkowych do postów użytkowników, nic o tym niema w regulaminie Smile
Tak nawiasem, kto jest właścicielem prawda2.info i właścicielem czego jeśli już?

no właścicielem domeny, oczywiście.
wiadomo, ze kto ma domenę ten rządzi
prawa majątkowe do postów użytkowników są gówno warte.
ja jestem właścicielem prawda2.info. właścicielem wszystkiego. Smile a mam o tyle więcej że nic nie odsprzedaję Smile
zresztą, nawet jakbym odsprzedawał to na pewno bym się z tym nie ukrywał. bo i po chuj? w kocu nie sprzedawał bym iluminatom Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
HakuN




Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 14
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:57, 01 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

unik i atak.
a pytanie zostało postawione.

poznacie po owocach...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:02, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak chcesz mi coś przekazać to mów tak żebym to zrozumiał.
poznacie po owocach... - można zrozumieć wielorako.
moje pierwsze skojarzenie byłoby że sprzedajesz nasiona gandy i zachwalasz, że dobre...
no, ale pewnie miałeś na myśli coś innego.
gdybym miał zgadywać o co ci chodziło to odpowiedział bym, że jestemfanatykiemreligijnym.com to zupełnie inny adres.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
HakuN




Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 14
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:04, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie spodziewam się takiej ignorancji
i braku czytania ze zrozumieniem
więc jest to kolejny unik
czytaj poprzednie posty
każdy powinien się domyśleć co znaczy
gwarantowanie swoich działań swoim życiem.

Udawanie głupca w tej sytuacji i granie na zwłokę
jest zdecydowanie unikaniem zweryfikowania swoich działań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
saJms




Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 15
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:05, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czy to czym się zajmujesz, co robisz, jaki masz cel
możesz gwarantować swoim życiem?


Hakun zajmuje się "praca z umyslem" i zarabia również na spotkaniach, które PBsoft nazwał NewAge i na większą skalę oczernił na prawda2.

Jeśli Hakun potrafi przemieszczać się w sferze nie tylko materialnej, to może niejako próbować "uszkodzić" PBsofta za to, że ten oczernia Jego wkład.

Stąd te pytanie - jeśli PBsoft potwierdzi - ten może go zaatakować.

Tak to widzę. Tutaj nie ma żartów...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:06, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HakuN napisał:
nie spodziewam się takiej ignorancji
i braku czytania ze zrozumieniem
więc jest to kolejny unik
czytaj poprzednie posty
każdy powinien się domyśleć co znaczy
gwarantowanie swoich działań swoim życiem.

Udawanie głupca w tej sytuacji i granie na zwłokę
jest zdecydowanie unikaniem zweryfikowania swoich działań.
nie rozbawiaj mnie Smile
ja pierdole, upadek internetu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
HakuN




Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 14
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:09, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

każdy sam na siebie szykuje przyszłość
potwierdzając - że wyraża wolę aby umrzeć
jeśli jest kłamcą i ma niecne - nieczyste cele

i każdego dowolnego agenta NWO możecie tym pytaniem sprawdzić

sami siebie także

czy moja egzystencja ma sens
czy realizuję swój potencjał i robię coś konkretnego
jeśli nie - to wolę odejść niż ściemniać tu i mataczyć
umrzeć

a zamiast tego mamy wijące się węgorze
unikanie konkretnego nazwania sprawy - samo ją nazywa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:13, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak żyję nikt mnie jeszcze nie nazwał wijącym się węgorzem. brzmi jak jakiś indiański pseudonim, choć w tym przypadku ma zapewne korzenie judeochrześcijańskie, a na celu uosobienie szatana Smile
widzisz - choć tyle zrozumiałem w tego twojego bełkotu.
spotkałeś kiedyś kogoś kto takich bredni słuchał z zaciekawieniem?
czy tylko masz nadzieję, że tutaj kogokolwiek takiego znajdziesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:26, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej HakuN, ty też miałeś ten kurs NLP?
bo wiesz, takie głupoty wygadujesz, że to raczej nie jest prawdopodobne abyś się z tym ot tak urodził. musieli ci coś zrobić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:51, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
ej HakuN, ty też miałeś ten kurs NLP?
bo wiesz, takie głupoty wygadujesz, że to raczej nie jest prawdopodobne abyś się z tym ot tak urodził. musieli ci coś zrobić Smile


HakuN - to nasza enigmatyczna postać w postaci moderatora DI.p. specjalizująca się w TECHNIKACH PRACY Z UMYSŁEM - zwany przez system : Sewerynem Ebertowskim

Pisałem o jego spuściźnie powyżej. Jednoznacznie akcentując że mamy tu do czynienia z podstępnym, przebiegłym oraz doświadczonym i wyszkolonym (również w NLP Smile) sztandarowym graczem DI.pl i sceny NEW AGE.

Choć jak słusznie zauważył : saJms

Cytat:
Hakun zajmuje się "praca z umyslem" i zarabia również na spotkaniach, które PBsoft nazwał NewAge i na większą skalę oczernił na prawda2.

Jeśli Hakun potrafi przemieszczać się w sferze nie tylko materialnej, to może niejako próbować "uszkodzić" PBsofta za to, że ten oczernia Jego wkład.

Stąd te pytanie - jeśli PBsoft potwierdzi - ten może go zaatakować.

Tak to widzę. Tutaj nie ma żartów...



Potrafi się on posuwać do gróźb, które można odczytać - niejako jako groźby pozbawienia życia !!!!
To przy umieszczaniu "nieautoryzowanych" zdjęć frustrujących redmuluca to pikuś.

No cóż jeśli pan HAKUN w swych zdolnościach, groźbach zapalczywych i przekonaniach oraz szemranych intencjach chciałby wyjaśnić w czym ma problem to zapraszam pana hakuna na priv.

Zaiste zaś redmuluk uważam powinien zweryfikować po ostatnich "groźbach, wypowiedziach swego guru duchowego" kogo bierze za mentora i kogo promuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:59, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

techniki pracy z umysłem, powiadasz.
hmm.. chętnie bym popracował z jego umysłem, tylko coś nie lubi mówić o sobie. woli zadawać głupie pytania.
nie wiem ile kosztuje taki kurs NLP, ale jakbyście chcieli jeszcze bardziej podciągnąć się w tej dziedzinie neuro coś tam to zrobię wam lepszy kurs: NLP-killer.
powiedzmy za 2x tyle co wyjebaliście na tamten.
albo nie - 3x tyle. i tak się opłaca bardziej niż tamten; dzięki niemu w CV będziecie mogli wpisać że jesteście "NLP proof" (tudzież "thinking ready") - z czymś takim ciepła posada w iluminatach gwarantowana. po chuj się macie poniżać napierdalaniem na dwudziestu kontach naraz, skoro wystarczy raz zainwestować w dobry kurs NLP killer aby dostać to o co tak naprawdę gracie (na tej całej scenie new age) Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:22, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy bym nie przypuścił, że również na tym forum będę miał do czynienia z bełkotem niejakiego H. Radzę nie angażować się za bardzo w dyskusje z tym manipulatorem, bo samemu można dostać pierdolca,
Z drugiej strony, wypowiedzi H. to najlepsze potwierdzenie stanowiska PB-softa odnośnie manipulatorskiej roli forum DI.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:30, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie właśnie zszokowało to, że użytkownicy na formum DI mają przyznawane stopnie nazwijmy to umownie "wtajemniczenia" ...

Master Mason * 3rd Degree itp.

WTF? I to ma być serwis, który ma uświadamiać o NWO, jednocześnie stosując analogiczne systemy manipulacji i promocji niczym jakieś loże masońskie.

@Stefani
Sam system bawienia się stopnie wtajemniczenia, mi się nie podoba
@Bimi
I nie dorabiaj ... może!

P.S. Post Oriona o prawdziwej naturze New Age nieco uzmysłowił niektórym adeptom DI czym tak naprawdę jest ta "niewinna" Nowa Era ... finansowana przez Rockeffellera i United Nations. Łatwo weryfikowalne fakty do nich nie docierają, czy uroki rzucane przez ekspertów od robienia brainwashing są aż tak skuteczne?
P.S.2 Warto może podpiąć ten wątek do wątku o stronie David Icke PL
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:31, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale o co jest ta cała awantura? Przecież to kto jest właścicielem domeny davidicke.pl nie jest tajemnicą, a także powiązania tegoż właściciela z firmami pokrewnymi, których reklamy kłują po oczach na tamtym forum. Pan Kierus nie kryje się też z faktem, że kończył kursy NLP i zarabia na tzw. "ezoteryce". Widać, że kursy NLP nie poszły na marne skoro znakomicie udaje mu się zjednywać sobie takich aktywistów jak redmuluc (i jemu podobnych), który za darmo w pewnym sensie rozkręca mu biznes.

Wszyscy są zadowoleni - pan Kierus, bo zarabia, redmuluc, bo ma za "darmo" forum, a użytkowncy, bo mogą do woli wpatrywać się w reklamy sklepu czarymary.pl i wchłaniać rewelacje D. Icka we wszelkich wariacjach.



Zachęcam do lektury:

Jałowe obszary poszukiwań na forach
viewtopic.php?t=12054

Sterowanie przepływem informacji na forach
viewtopic.php?t=7581



EDIT:
goldbug, sama mam na tamtym forum rangę "Secret Master * 4th Degree", choć nie wiem czym sobie zasłużyłam, bo mój dorobek wynosi jedynie 25 postów.

redmuluc jak można przejrzeć dorobek pbsofta na davidicke.pl? Widzę, że takiego użytkownika tam nie ma...
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:33, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no stefani, bo zaraz zaczne myśleć że jesteś w zmowie z pbsoft Smile

jeśli to cię pocieszy to ma moim forum też masz rangę "Secret Master". "The Highest Degree and the only one".
tylko nie dorobiłem jeszcze żeby ci się wyświetlała.
ale rozumiem że czuła byś się z nią niezręcznie więc już chyba nie będę dorabiał. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:58, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:

Z agresywnymi psami trzeba krótko, nie nadajecie się jako partnerzy do dyskusji czy współpracy, na chamstwo i bezczelność skutkuje jedynie bat. Poziom gnojenia jaki tutaj reprezentuje większość piszących nadaje się od dawna do interwencji prokuratorskiej, przekroczono tutaj wszelkie normy dobrych obyczajów, agresji, nienawiści, wyzwisk, pomówień, szkalowań. Jesteście beznadziejnie ślepi kiedy ktoś pluje wam w twarz i ja na to sobie nie pozwolę.



Takiej retoryki zdaje się używają politycy. Tylko mniej inwektyw jest.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
HakuN




Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 14
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:01, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wklejam jeden z postów dotyczących m.in. PBsofta,
i jego działalności z cytatami owych przejawów.

Nie raczył się ustosunkować do niekonsekwencji w jego wypowiedziach
i podobną taktyką - szukaj jak się wykręcić od odpowiedzenia na fakt
iż oczernia innych i sabotuje co tylko może, wyśmiewa - sam nic nie
proponując konkretnego.

http://davidicke.pl/forum/sojusz-forum-di-pl-t2444-30.html


Wszelkim forumowiczom proponuję jedynie zintensyfikować swoje prace
i zobaczyć z kim i czym w koło pozostaniecie. Co możecie, co Wam się zdaje
jakich macie ludzi w okół siebie - na ile im możecie ufać - czy mogli byście
powierzyć im swoje życie. Czy to Wasi przyjaciele. Czy i jak ich znacie.
Czy udało Wam się ich w praktyce sprawdzić - czy można na nich polegać.
Czy są to tylko anonimowe kukiełki broniące swojego EGO, jak ukochanej
zarazy toczącej tą planetę.

Róbcie swoje - Świat Wam odpowie, jak mawiał Mezumi Roshi

Cytat:
konserwa napisał:
wyobraź sobie Pb, że w tym akwarium kilka rybek postanowiło zawrzeć sojusz - nie będziemy walczyć ze sobą bo jak ta walka nas emocjonalnie pochłania, to cały czas się reinkarnujemy w akwarium;


Hakun napisał:
Polecam lekturę:
Bajka o 12 helisach DNA
http://davidicke.pl/forum/bajka-o-12-helisach-dna-t2179.html


Ciekawe czy PbSoft - zapoznał się z lekturą czy gra tylko na czas.

konserwa napisał:

także nie będziemy walczyć z gostkiem siedzącym za biurkiem - bo to inna przestrzeń, a i taka walka jak nas emocjonalnie pochłania, to znowu reinkarnujemy się w akwarium i dalej walimy nosami w ściane akwarium


Ponownie:
Hakun napisał:
Polecam lekturę:
Bajka o 12 helisach DNA
http://davidicke.pl/forum/bajka-o-12-helisach-dna-t2179.html


====================================================================

I czym się tu zajmujemy - dyskusją o karmie, czy jest czy nie,
PBSoft twierdzi że jej nie ma na przekór wszystkim oświeconym mistrzom,
delikatnie obracając kota ogonem - zarazem klarując się jako autorytet dziedzin wszelkich...

Polecam lekturę działu - DEZINFORMACJA:
http://davidicke.pl/forum/post30422.html#p30422
http://astromaria.wordpress.com/2010/04/.....n-ja-znac/

i co tu podobnego możemy wypatrzeć w strategii?

Cytat:
2. Udawaj niedowierzanie i oburzenie. Unikaj dyskutowania o kwestiach kluczowych i skup się na sprawie pobocznej, którą można wykorzystać do pokazania, że temat jest krytyczny wobec innej grupy lub tematu tabu. Nazywa się to też gambitem „jak śmiesz!”
3. Stwórz pogłoski. Unikaj rozmawiania o tematach, twierdząc że wszystkie pomówienia, niezależnie od pochodzenia i dowodów, są plotkami i zwykłymi oszczerstwami. Możesz wykorzystać inne, niekoniecznie prawdziwe oskarżenia. To działa szczególnie dobrze w wypadku milczącej prasy, ponieważ wtedy te „wątpliwe pogłoski” są jedynym źródłem informacji dla publiki. Jeśli możesz skojarzyć źródło z Internetem, użyj tego do podkreślenia, że jest to „fałszywa pogłoska” rozpowszechniana przez dzieciaki, która nie ma pokrycia w faktach.
4. Wykorzystuj wątłe argumenty. Znajdź albo wymyśl słaby argument u oponenta, który łatwo będzie obalić, co sprawi, że w oczach innych uczestników będziesz górą. Stwórz problem, który bezpiecznie można implikować w oparciu o twoją interpretację oponenta, jego argumentów bądź sytuacji albo wybierz najsłabszy aspekt z najsłabszych oskarżeń. Wzmocnij jego znaczenie i zniszcz go w taki sposób, aby stworzyć wrażenie, że rozprawiłeś się ze wszystkimi argumentami, zarówno prawdziwymi, jak i sfabrykowanymi, jednocześnie unikając rozmowy na główny temat.
5. Zwódź oponentów przez wyśmiewanie i wyzywanie. Jest to tzw. „podstawowy atak na kuriera”, który ma wiele wariantów. Przypnij przeciwnikowi łatkę, taką jak „prawicowiec”, „liberał”, „komuch”, „terrorysta”, „radykał”, „rasista”, „fanatyk religijny”, „zboczeniec” (w Polsce – „antysemita”, „ksenofob”) i tak dalej. To sprawia, że inni będą mniej chętni wspierać przeciwnika, żeby nie narazić się na zakwalifikowanie do którejś z tych grup, a ty unikniesz konfrontacji z kwestią zasadniczą.
6. Uderzaj i uciekaj. Na forum publicznym przypuść krótki atak na przeciwnika lub jego pozycję i zwiń się, zanim usłyszysz odpowiedź, albo po prostu ją zignoruj. To doskonale działa w Internecie i listach do redakcji, gdzie można stworzyć cały szereg nowych tożsamości i nie trzeba się tłumaczyć ze swoich zarzutów – po prostu przypuść atak, nigdy nie dyskutuj o głównym temacie i nigdy nie odpowiadaj na odpowiedzi przeciwnika, ponieważ to może zwrócić uwagę na punkt widzenia przeciwnika.
7. Zakwestionuj motywy. Przeinaczaj albo uwypuklaj fakty, tak żeby mogły świadczyć o tym, że twój przeciwnik ma ukryte osobiste motywy lub jakieś uprzedzenia. To zmusza przeciwnika do obrony.
8. Powołaj się na autorytet. Przedstaw się jako ktoś z kręgu autorytetów i wykorzystaj jak najwięcej żargonu i „szczegółów”, aby pokazać, że jesteś „tym, który wie”, i po prostu powiedz, że to, co mówi oponent, to nieprawda, nie wdając się w dyskusję i nie demonstrując konkretnie dlaczego ani nie cytując żadnych źródeł.


Coś dużo podobnych akcji w Twoich PB postach widać, wyśmiewanie ludzi, podawanie się za autorytet, czepianie się pojedynczej części - odciągając od całości - np - PO CO TEN SOJUSZ WSPIERAJĄCY LUDZI ŻEBY NIE STRACILI ŻYCIA I ICH NIE WYKOŃCZYLI...
Oczywiście w tym miejscu - już kwestionowałeś motywy - sojusz jest do manipulacji i omamiania, co jakoś przeczy poglądom Davda Icke (Patrz beyound the cutting edge), Alexa Coliera (Patrz wykłady z 2009r.), jak i poglądy dowolnego stratega wojskowego - pojedyncze jednostki można łamać. Całe grupy - Smile niestety trudniej. Więc ewidentnie łatwiej jest podzielić na sektory - rozproszyć i wykończyć wszystkich indywidualnie.

Nawet nasz Generał NIL - o którym ostatnio filmy produkujemy - stosował taktykę uderzenia w strategiczny punkt - zamachy na oficerów - i ucieczkę. Skuteczny był i przy małych środkach to było jedyne rozwiązanie na efektywną partyzantkę. Taktyka z każdej strony się sprawdza, żeby atakować ogniwa.

Lepiej rozprawiać o tym czy jest karma czy jej nie ma.
O tym się oprawcy przekonają czy jest czy jej nie ma...

:bużki: :bużki: :bużki: :bużki: :bużki: :bużki: :bużki: :bużki:
Szkoda że nie piszesz - światłość i miłość dla wszystkich!!!
:bużki: :bużki: :bużki: :bużki: :bużki: :bużki: :bużki: :bużki:

To czy karma jest czy nie - zastanowić się można po lekturach materiałów:

Sposoby US na "niepokornych".part1.pl Top sekret US


http://www.youtube.com/watch?v=pSvvRJP98v4


Sposoby US na "niepokornych".part2.pl Top sekret US



http://www.youtube.com/watch?v=rr-iIy4BKos

==========================================================

Według postaci wypowiadających się w radiu COAST TO COAST AM
http://www.coasttocoastam.com/

Podawałem już w innym wątku informacje na ten temat:
http://davidicke.pl/forum/post28855.html?hilit=myongoh#p28855
Hakun napisał:

Na tym chomiku jest sporo materiału z Coast to Coast AM
Osoba ta ma wykupiony dostęp do strony i dzieli się
z innymi zawartością.
http://www.opis-chomikuj.pl/myongoh


To właśnie KARMA - skłoniła podobne postacie do wystąpienia
i mówienia jasno - że mieszali - bo zaczęło się to odbijać na nich
na ich rodzinie itp - pomimo że mieli super zabezpieczenie polityczne, finansowe wojskowe.
KARMY NIE PRZESKOCZYLI.

Żydzi - mają super numerologię, Chińczycy I-ching - a mimo to nie udało im się obejść karmy.
Żydzi sporo wyrznęli istot na swoich ołtarzach - pomimo że mogli być kiedyś
masońskimi illuminati czy cokolwiek chcieli - karma miała to na uwadze, że odbierali życie
i zafundowała im holokaust.

HOLOKAUST - jaki my teraz fundujemy zwierzętom - uważając że to też bezkarnie ujdzie :stop:

Tybetańczycy - pomimo super technologii pracy z energią, praktyk i setek mnichów,
nie mogli ominąć stale napadanych chińskich kupców przez tysiące lat
przez tybetańskich zbójów - i karma nazbierana przyszła się odezwać.

Zamiast dyskutować z karmą - i mącić - zobacz pb jak można tu coś naprawić.
Jak pomóc ludziom, bo jak na razie wiedza o funkcjonowaniu karmy
i praktyki dowolnych tradycji były jedyną metodą na uwolnienie się z koła cierpienia i smutku.

=====================================================================

konserwa napisał:
poszukamy rozwiązania wewnątrz: są rózne technologie, mechanizm został opisany wielokrotnie ostatnio Dan Winter opowiedział nam rybkom historię jak działa mechnizm przenoszenia pamięci poza śmierć;
jak to zrobimy staniemy się prawdziwym koszmarem"gościa zza biurka";
on wie o tym, dlatego sysytematyczne wpuszcza do akwarium agresywne rybki - abysmy mieli kim/czym się zajmować, zamiast sięgać wyobraźnią poza akwarium


DOKŁADNIE.

Odsyłam ponownie do postu:
Jak wykończyć forum DI ? - analiza strategiczna
http://davidicke.pl/forum/jak-wyko-czy-forum-di-analiza-strategiczna-t2270.html

Cytat:
3) Dyskredytować wszystkie możliwe pomysły które mogą przynieść w rezultacie:
- wspólne działanie
- uwalnianie się z przyczyn cierpienia, uwalnianie z pola karmy
- wzmacniające organizm od strony fizycznej
- wzmacniające energię od strony psychicznej
- uwalniające od używek i dyskredytujące je
- dyskredytować wegetarianizm i veganizm - skoro oczyszcza to umysł i organizm

Pamiętajmy, że technologie manipulacji i praktyki prowadzone są na świecie NON STOP
nie tylko podczas naszego studiowania materiałów - a później się je wyłącza...


Pamiętajmy że choć pomysł może być w naszej głowie - to nie musi być nasz.

The secret KGB Paranormal files - materiał prezentujący gotowe generatory fal mózgowych
będących w stanie manipulować całymi grupami, miastami,...
http://www.imdb.com/title/tt0278022/
http://www.dailymotion.pl/video/x848a6_the-secret-kgb-paranormal-files-4_tech

Sprawdźmy:
- kto korzysta na wyniku mojego pomysłu
- ile czasu zajmuje mi takie działanie - na ile mnie pochłania
- jakie efekty daje moja działalność
- ilu ludzi udało mi się wzmocnić i ile pomóc
- ilu ludzi udaje mi się dyskredytować i atakować
- jak dużo szumu i w jakim kierunku podejmuję

- jak swój czas spędzam od czasu pojawienia się na forum
- jakie mam myśli
- co jem
- ile śpię, czy dobrze śpię, czy długo, czy mój umysł w nocy jest "nakręcony"


Oczywiście możesz nie mieć czasu na zgłębianie FAKTÓW i u źródeł
sprawdzanie co i jak się dzieje, chodzenie po mistrzach i praktykach
tylko uznać siebie za ostateczne autentyczne źródło wszelkiej wiedzy.

Odwołam Cię do postu:
"SECRET" pl. Smile - PRAWO PRZYCIAGANIA I KREACJI -Z.J.Popko
http://davidicke.pl/forum/post29205.html?hilit=popko#p29205

pbsoft napisał:

Jakos czuje ze za "trudny" ten materjal i na naszych forumowiczow , nie tylko amerykanow :język:

Zatrudny nie zebym godnosci ujmowal Waszym intelektom, inuicji i madrosci.
Raczej taki malo widowiskowy i 80min to dosc dlugi Smile
A tu trzeba tyrac, karmic dzieci-co niektorzy, robic zakipy, rano wstawac bladym switem i do roboty bioroborty.
A pozniej umysl juz czesto wyczerpany i najlepiej to jakis filmik na you tobie z obraskami obejzec ??? albo w telewizorze co niektorzy ???
Czy tak jest moi drodzy ? czy sie myle ? :język:


Może więc sam znajdziesz czas - tak jak to polecasz innym - na analizę materiałów.

=====================================================

Zaś na bazie tego co napisałeś w różnych tematach, i tego co tu napisaliśmy


W tym samym poście pisałem:
"SECRET" pl. Smile - PRAWO PRZYCIAGANIA I KREACJI -Z.J.Popko
http://davidicke.pl/forum/post29205.html?hilit=popko#p29205

Hakun napisał:
Sam zaś fakt sprawdzania kogoś zdalnie i grzebania w okół niego
w systemach w jakich się szkoliłem i liniach przekazu - jest
uznawany za mniej wysokiej klasy technikę pracy.

Pozostawia się pełen szacunek każdemu aspektowi i nigdzie nie wchodzi nie pytanym.

Potwierdza się tylko fakt niezbędnej ochrony takich osób,
przed podobnymi akcjami szperania zdalnego w ich polu.

Natrafienie na zawodników dobrze wyszkolonych, może skończyć się zgonem
bądź też porządną nauczką. Nikt nie prosił to rączek nie wkładamy.
Wyższej klasy istoty kompletnie są zamaskowane i nic nie widać w nich
dopóki nie zaczną nakręcać energii. Wahadłem oświecenie się nie zmierzy.
Są to metody umożliwiające pogubienie się delikatne i przyrost ego.


Sam PB bawi się we wchodzenie bez pytania w cudze pola energii
o czym się wypowiada także na forum otwarcie, pomimo że promuje także
WOLNĄ WOLĘ i takowej oczekuje od wszystkich forumowiczów

pbsoft napisał:

A tym co posiadaja jasnoczucie lub jasnowidzenie spojrzec na hakuna - mi sie az niedobrze robi energetycznie jak w "jego biopole wchodze" wchodze.

http://davidicke.pl/forum/post26957.html?hilit=negatywne#p26957

Jak już wiemy tego typu praktyki są kompletnie niedopuszczalne
bez zgody jakiejkolwiek osoby na której je podejmujemy.

Hakun napisał:
MAGIA - Klasyfikacja metod
[...]
Przykłady działań czarno magicznych:
[...]
- sprawdzanie wahadłami, kartami, runami, umysłem – tego co się dzieje z kimś, z kim rozmawia, co robi, jaki jest jego stan zdrowia, co myśli, gdzie jest itp. – innymi słowy ingerencja w pole bez zgody osoby na której dokonujemy prac – jest to jawne naruszenie zasad wolnej woli. Niewinne pytanie u wróżki, a co mój chłopak o mnie myśli, jest zlecaniem kradzieży informacji na zlecenie. Jest to bardzo inwazyjna forma działań negatywnych i jedna z niebezpieczniejszych. O ile ktoś będzie wykradał informacje o małym znaczeniu od postronnych osób – efekt może przyjść później i przynieść nam cierpienie, jeśli zaś stara się wykradać informacje od osób o mocnym umyśle i mocnej energii efekt często może być natychmiastowy.

Większość działań, które z poziomu umysłu wydają się działaniem dla czyjegoś dobra,
są działaniami czarno magicznymi!!!



http://davidicke.pl/forum/magia-klasyfikacja-metod-t2295.html


Podsumowując:
pbsoft napisał:

mi sie az niedobrze robi energetycznie jak w "jego biopole wchodze" wchodze.

http://davidicke.pl/forum/post26957.html?hilit=negatywne#p26957

A kto zapraszał, prosił, i kto tu łamie zasady wolnej woli?

Hakun napisał:

O ile ktoś będzie wykradał informacje o małym znaczeniu od postronnych osób – efekt może przyjść później i przynieść nam cierpienie, jeśli zaś stara się wykradać informacje od osób o mocnym umyśle i mocnej energii efekt często może być natychmiastowy.

http://davidicke.pl/forum/magia-klasyfikacja-metod-t2295.html

Hakun napisał:

Natrafienie na zawodników dobrze wyszkolonych, może skończyć się zgonem
bądź też porządną nauczką. Nikt nie prosił to rączek nie wkładamy.

http://davidicke.pl/forum/post29205.html?hilit=popko#p29205

Powinieneś pb przynajmniej powoli już wiedzieć, dlaczego jak wchodzisz
w pola różnych osób które sobie tego nie życzyły to możesz trafić na coś
co zostało tam specjalnie pozostawione na takie okazje.

Karmapowie mają swoich strażników, lamowie, każdy kto wie jak się dogadać,
i KAŻDY kto robi robotę dla świata - jest strategicznie potrzebny - dostanie
ochronę jak największą czy o tym wie czy nie - odpowiednie istoty się nim
interesują i w okół niego działają w myśl zasady:
Cytat:
wróg mojego wroga - jest moim przyjacielem

WSZYSTKO czemu jest bliski nasz kierunek - będzie walczyło o nas
i używało dostępnych technologii i karmy do neutralizowania takich sytuacji.

Jako wspólnika Karmapów - strażnika dla przykładów polecam studiowanie
szanownego MAHAKALI - bardzo serdeczna istota. No nie dla wszystkich.
Notabene - Lama Ole Nydhal - jest aspektem Mahakali.
Bardzo konkretna postać i w kierunku ratowania z cierpienia wszystkich
czujących istot - bardzo skutecznie pomaga i jako strażnik bierze w ochronę także.
Polecam wizytę na jakimkolwiek choćby wykładzie - Lama Ole bardzo
konkretnie podchodzi do swojej pracy i wykonuje ją na więcej niż 100%.

Strażnik Tybetańśki - Mahakala


Fakt występowania na czole - 3 oka - jest symbolem oświecenia w tankach
i oznacza to, że taka istota pracuje z poziomu absolutnego.
Jeśli kogoś wystraszy - to z jego głupoty...
Jest po to żeby swoim mieczem ciąć ignorancję i łańcuchy przywiązania i tępoty.

Inni zawodnicy:
Strażnik nauk Dzogczen - Rahula


Strażnik koreańskiej linii zen, Dżi Dżang Bosal:
[img]http://hakun00.wrzuta.pl/sr/d/1P45BdYhVsc/straznik-zen[/img]

Przypomnę o naszym szanownym Milerepie także, wspominaliśmy o nim także:
Hakun napisał:
Milarepa jest patronem wojowników i magów,
i sprzyja im w przebudzeniu, wspiera na drodze.

[img]http://gfx.filmweb.pl/po/26/39/302639/7205897.2.jpg?l=1219868709000[/img]
http://davidicke.pl/forum/post28880.html?hilit=milarepa#p28880

Skoro Milarepa będąc jednym z najpotężniejszych magów na ziemi
przeszedł na oświecone metody pracy - to wnioskować można że
i wszystkich swoich współpracowników demonicznych przeciągnął.
Warto przemyśleć choćby lewo półkulowo jaką siłę i zasięg udało im się wypracować...

Zdarzają się także nieoświeceni do końca strażnicy i równie skuteczni.
Im więcej ktoś wie tym ciekawsze instalacje buduje, w końcu BEZ PYTANIA
nikt nie przychodzi i nie szpera w pokojowych zamiarach.
Są na to wszystko procedury i z demonami też można się spotkać,
jednak - na neutralnym gruncie - wchodzenie do czyjejś przestrzeni
bez zapowiedzi - to jak intruz wchodzący do naszego domu jak śpimy.
Jak jest alarm to wyje, jak jest wojsko to strzela.
A sporo istot nawet po śmierci pilnuje delikwentów.

Jak Ci się zdaje pb - linie pracy z energią z tradycjami przeszło kilku tysięcznymi
Indianie i ich spadkobiercy z którymi mam szczęście przyjemność pracować
twierdzą że przeszło 100 000, inni 500 000 lat tradycji pracy mają z umysłem.
CZY TAKIE TRADYCJE POZOSTAWIAŁY BY BEZ OPIEKI SWOICH ADEPTÓW,
DZIAŁACZY, POMOCNIKÓW? Tak na lewą półkulę - logicznie rzecz biorąc...?????
Wszystkie nauki mające doświadczenie oświecenia- zen, buddyzm itp.
mają na wszystkie sposoby wyszkolonych speców od TYSIĘCY LAT
i ktokolwiek coś osiągnął - POMAGA - KTOKOLWIEK - dalej trzymają się razem!
Jesteś w stanie sobie wyobrazić taki sojusz - to trwa - to fakty.

==========================================================

pbsoft napisał:
Pisze pismem "automatycznym" - przewaznie z tad te literowki. :tak:


Pismo automatyczne - jak Twierdzisz że go używasz, ma to do siebie
że jesteśmy TELEFONEM - pośrednikiem - dla kogoś, dla czego? co to jest?
Jaką masz pewność co przez Ciebie mówi.

Również i Pan Popko bawi się wahadłami, co jest przez wielu praktyków
metodą mało pewną - ponieważ bardzo łatwo jest komuś zainfekować
jego kanał energetyczny i wówczas myśli że to inspiracja boga czy nad świadomości
podaje mu konkretne treści...
W tych metodach - zakłada się sprawdzanie przez inną osobę - naszej łączności
czy nie mamy podłączeń istot innych do naszego kanału.
Praktycy jednak się z tego śmieją - i pytają - a jaką masz pewność,
że osoba która cię sprawdza nie jest zainfekowana również?
Jeden drugiemu powie że są czyści - i później wszystkim mogą śmiało mówić
ile diabłów jest na czubku szpiki a ile kto ma na lewym i prawym ramieniu...

A ile mam pieniędzy w portfelu - i ile zapałek w pudełku na szafie?
To są fakty - polecam taką weryfikację swoich odczuć, wahadeł i pism automatycznych.
Mało jednak kto - daje sobie sposobność - weryfikacji takiej swoich źródeł Smile

Odsyłam ponownie do postu:
Jak wykończyć forum DI ? - analiza strategiczna
http://davidicke.pl/forum/jak-wyko-czy-forum-di-analiza-strategiczna-t2270.html

Cytat:

Pamiętajmy, że technologie manipulacji i praktyki prowadzone są na świecie NON STOP
nie tylko podczas naszego studiowania materiałów - a później się je wyłącza...


Pamiętajmy że choć pomysł może być w naszej głowie - to nie musi być nasz.

The secret KGB Paranormal files - materiał prezentujący gotowe generatory fal mózgowych
będących w stanie manipulować całymi grupami, miastami,...
http://www.imdb.com/title/tt0278022/
http://www.dailymotion.pl/video/x848a6_the-secret-kgb-paranormal-files-4_tech


Jaką masz pewność - że Tobą nikt nie steruje.
Jaką my mamy pewność że nie siedzisz na etacie dezinformatora.

Skoro mogą sterować TYSIĄCAMI - dlaczego nie mieli by użyć super tech.
żeby sterować pb, a megalomania że jest ktoś poza zasięgiem - jest dość ego żerną...

Jakie są wyniki naszych działań - po owocach poznać.
Pomyśl - jak ludzie się cieszą na Twój komentarz i jak dużo im pomagasz
dowalając i czepiając się - odchodząc od tematu - kto na tym korzysta?

Oni zbesztani. Ty karma. Oboje macie tyły - kto więc coś tu ugrywa?

Uspokoję Cie że włączymy jeszcze mocniejsze narzędzia
i karma jeszcze szybciej w każdym zakamarku się wyciągnie na prostą.
Więc i potencjalni zdalni mieszacze i od Ciebie się odczepią.

Jak wspominał David Icke i jemu podobni poszukiwacze prawdy
jeśli zbierzesz do kupy wszystkie kawałki układanki, puzzle,
pojawi się obraz całości - to jednak wymaga pracy.
Zebrałem tu wstępnie kilka fragmentów.
Każdy jednak sam musi przeprowadzić swoje badania i wyciągnąć wnioski...


===========================================================
@Dolores
Zanim wyciągniesz jakiekolwiek pochopne wnioski, proponuje zapoznać się
z wszystkimi linkami do wiadomości praktyk opisów jakie pojawiły się.
Muśnięcie po tafli jest tu mało praktyczne.

To nie jest new age.
Mówimy to o konkretnym działaniu - i powinnaś to rozpoznać po lekturze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:02, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
ej, redmulec, co się stało, że usunąłeś swój wywiad z youtuba, z tym mikołajem - jedynym prawdziwym polskim działaczem anty-NWO?

[...]

tak że ogarnij się stary, zapomnij o tym, że ktoś zamieścił na najgorszym polskim forum CV twojego szefa i wracaj do tego w czym jesteś najlepszy; do napierdalania bredni o ufoludkach, czakrach i kosmicznej energii, że o świętej (acz jakże naukowej!) geometrii nie wspomnę.
no i włącz z powrotem ten wywiad bo był zajebiście zabawny. niczym orion ze swoim szatanem co to nie lubi płacić podatków Smile


Mi film działał i działa, zarówno z poziomu p2 jak i yt. Coś Bimi ściemniasz...

Skoro - jako piszesz - zamieszczanie Twoich zdjęć Cię nie stresuje, to zamieść tutaj swoje. Tak, lajtowo pokaż nam, żeś luzak... Albo daj chociaż link do tej firmowej strony, na której umieścili Twoje zdjęcie...

@saJms
Też będziesz jeździł po Redmulucu za bana na DI.pl? Czemu? Poszło o te naturalne kremiki, które próbowałeś sprzedawać forumowiczom DI?

Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak to się stało, że na DI.pl PBSoft pisał posty z okropną ortografia i gramatyką, a tu te wszystkie usterki jak ręką odjął? Ktoś mu pomaga redagować te teksty? A to już chyba spisek?
Wink

PS. Rozumiem Bimi, że odreagowujesz po tym, jak jeździli po Tobie po założeniu DI.pl? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:12, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choone napisał:
Bimi napisał:
ej, redmulec, co się stało, że usunąłeś swój wywiad z youtuba, z tym mikołajem - jedynym prawdziwym polskim działaczem anty-NWO?

[...]

tak że ogarnij się stary, zapomnij o tym, że ktoś zamieścił na najgorszym polskim forum CV twojego szefa i wracaj do tego w czym jesteś najlepszy; do napierdalania bredni o ufoludkach, czakrach i kosmicznej energii, że o świętej (acz jakże naukowej!) geometrii nie wspomnę.
no i włącz z powrotem ten wywiad bo był zajebiście zabawny. niczym orion ze swoim szatanem co to nie lubi płacić podatków Smile


Mi film działał i działa, zarówno z poziomu p2 jak i yt. Coś Bimi ściemniasz...

no bo włączyliście go z powrotem.
widzisz - to się nazywa elokwecja Smile

zamieszczanie swojego zdjęcia byłoby nieskromne.
a poza tym gdybyś je zobaczył to mógłbyś umrzeć z wrażenia. i po co ci to? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rasta Soul




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 241
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:15, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choone napisał:


Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak to się stało, że na DI.pl PBSoft pisał posty z okropną ortografia i gramatyką, a tu te wszystkie usterki jak ręką odjął? Ktoś mu pomaga redagować te teksty? A to już chyba spisek?
Wink


może po prostu dopasowuje się chłopak do reszty użytkowników
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:31, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie… http://prawda2.info/viewtopic.php?p=165088#165088

Cytat:
Jednak pomimo ze nie cierpisz owych przedstawicieli wyżej wymienionych "profesji" to nie przeszkadza Ci czynić ich swoimi mentorami duchowymi - jak wielokrotnie pisałeś o HAKUNIE


Hmm … ty chyba nie wiesz co to jest życie, Seweryn ma porostu klasę, to jest to coś czego ci brak, a jak ktoś ma klasę to nawet z nim piwo wypiję, chociaż nie piję… a z tobą nie wypije. Lubię poznawać ciekawych ludzi, ty jesteś nudziarzem.

W dorobku seweryna zapomniałeś o jego stronie..cienki z ciebie szpieg.
http://www.taichi.er.pl/

Cytat:
Mimo powyższego jeśli ktoś chciałby się przekonać jakimi mocami i wiedzą dysponuje hakun i przy okazji może zdobyć jakieś dodatkowe „niesamowite” umiejętności to można udać się na spotkanie reklamowane przez DI.pl


Nie …no moce to on ma jak Rycerz Jedi normalnie…
Ja tez użyłem swojej mocy zwanej panelem administratora i normalnie wymiatam.

Cytat:
Gdzie pan Seweryn Ebertowski będzie miał swoje 5 minut.
Przy okazji proszę od PB-Softa pozdrowić redmuluca, który wszem i wobec szumnie zapowiada przybycie na prelekcje swego duchowego mentora.


No z kimś trzeba to piwo wypić a z byle kim nie pije, a i pogadamy sobie fajnie i sporo kumpli będzie i koleżanek , będzie git.

Cytat:
Nie ma jak to dyskusja na swoim forum gdzie do woli można kasować czyjeś posty, banować, cenzurować jak tylko zabraknie argumentacji,wiedzy,doswiadczenia lub wyjdzie na jaw jakiś szwindel MODERATORSKO-ADMINISTRACYJNY


Widzisz ….gruby kocur z szalikiem w sierpniu ogranicza limity postów, ja wywalam z forum i nie ma podań… jakaś równowaga we wszechświecie musi być i admin coś musi robić bo inaczej nie byłby adminem. Na kimś się muszę wyżyć po tylu latach udręki. A widzisz jak mnie wywalili to się nie wpier…i już sobie dawno odpuściłem. Wyszło mi to na dobre i tobie też wyjdzie na dobre… jesteś na tym szacownym forum…choć idę o zakład że i tak skończysz z limitem 1 posta …takie życie stary.
Poza tym wywaliłem cię za wysyłanie emaili z pogróżkami pod adresem Jessici Schab i ataki na nią, to już zachowania kryminogenne, już wtedy powinieneś dostać bana na stałe.
Nie chcę aby mnie z takimi szujami wiązano.

Poza tym ty nie jesteś Pbsoft , poprzedni pisał jak łajza…bez interpunkcji, niechlujnie, chaotycznie,z błędami, i ty wiesz co to emotikony ? …ty za porządny jesteś, ...Kim ty w ogóle jesteś ? To muszą być te nowe leki które tak reklamują … dobre są. Laughing

Wiesz co goldbug, jedyne co potem było tośmy się uśmiali i nawet fajny komentarz Łukasz wrzucił w tej sprawie na stronę wydawnictwa. Nie popadaj w paranoję jak Chris White w swojej najnowszej superprodukcji "Jak oświecenie 2012 doprowadzi do ludobójstwa" bo to jest już niezdrowe, to szkodzi na nerwy. Niech ci się nie udziela toksyczna paranoja wokół tego tematu, prawda jest czasem banalna i śmieszna. Twój post normalnie mnie rozbawił… powiedziałeś to w tak poważnym tonie jakby horror jakiś reklamował. Więcej luzu, choć ja sam spięty chodzę. „Wydawnictwa krzewiącego New Age” - tak a potem cię porwiemy i zjemy twoją twarz i śledzionę jak nie kupisz czegoś …chyba ze hakun zastosuje specjalne techniki Jedi. W księgarni też są takie książki …czy to znaczy że księgarnia propaguje New Age…? Większości tych straszycieli wyobraźnia figle płata, za dużo paranoi Oriona, stanowczo ..stanowczo za długo tu jesteś… powinieneś się przewietrzyć i zwoje mózgowe na innych forach rozruszać w prawdziwych intelektualnych potyczkach bo tu nudno jest ..nic się nie dzieje, brak akcji jest…

goldbug
Cytat:
A mnie właśnie zszokowało to, że użytkownicy na formum DI mają przyznawane stopnie nazwijmy to umownie "wtajemniczenia" ...
Master Mason * 3rd Degree itp. WTF? I to ma być serwis, który ma uświadamiać o NWO, jednocześnie stosując analogiczne systemy manipulacji i promocji niczym jakieś loże masońskie.


Odpowiedź jest prosta i jest w dziale technicznym – „dla jaj” inaczej dla żartów…bo widzisz ja potrafię też żartować z tego tematu i sobie jaja robić, a pomysł się spodobał na forum …. tylko po "masonerii" nie wiem co dalej … ale mam kilka fajnych pomysłów. Lubię oryginalne pomysły … mam kopiować innych ? To jedyne takie forum na Ziemi z takimi rangami… póki co Szkocki Ryt się nie dowalił, to nie zmieniam.

Rany !!! ale macie zryte berety tą propagandą…. Laughing Laughing Laughing

Ty ! …naszło mnie - kolejne rangi będą diabelskie albo reptiliańskie. ! Choć nikt tak daleko nie dotarł za wyjątkiem PBsofta - ale mu odwaliło po drodze … za słaby był…
taki mój szatański plan...otaczam go masońskimi rangami i gościowi odwala Twisted Evil

I Jeszcze jedno , te gwiazdki to tak naprawdę są pentagramy i jak kogoś otoczę postami z największa ilością gwiazdek to zabieram mu duszę, tworze taką siatkę 3D, musisz to sobie rozrysować na ścianach (uważaj, takich co to robią - zamykają,... Laughing )

Nie mniej jednak na zakończenie i nie będę strzelał focha z tego powodu. Skoro spełniono moje żądania. Chciałem szczerze podziękować Grubemu Kocurowi z szalikiem w sierpniu za darmową reklamę na pierwszej stronie… wiem ile cię to musiało „kosztować”, bo zawsze wiedziałem że trafię tutaj na pierwszą stronę z reklamą. Dzięki której będą mogli ludzie zobaczyć jak wygląda moja strona dobry sklep i może coś ich zainteresuje.

Mogę ci się jedynie aktualnie odwdzięczyć tym samym i dodać baner na głównej stronie do zaprzyjaźnionych … zupełnie gratis bez podstępu i złośliwości. W końcu też tu zaczynałem … teraz mam jak skończyć i się odwdzięczyć. Powaga, na zgodę.

Nie dziękuj..nie dziękuj… jestem Ci to winien , kiedyś tez korzystałem z twojej „uprzejmości” i …trzeba to przyznać bez bicia.

Może w końcu ruszycie się z czterema literami i zaczniecie wrzucać jakieś filmy jak za starych dobrych czasów bo pleśnią zarastacie, zdziadziejecie i tyle.

Sajms - też cię wywaliłem za totalne brednie i wkrótce dołączysz do jednopostowoców bo twojego nawiedzonego pieprzenia nie da się czytać, jesteś groszy niż Orion. Kiedyś byłeś normalny, do czasu aż ci miłość Jezusa na łeb spadła i zrobiła kuku. Jak się boisz fioletowej czcionki ...stary, to tylko psychiatra. I jako moderator to sobie zlewałeś sprawę dzieciaku. Myślisz że nie sprawdzam logów, nie wciskaj mi kitu. Nikt ci hasła nie zmieniał bo natłukłeś tych kont co niemiara, ban to ban … raz nie rozumiesz ?

Przy okazji ostrzegam Grubego Kocura z szalikiem w sierpniu. Nie każdy którego wywalam z forum jest normalny do końca, nie bądź zbyt lekkomyślny przy rejestrowaniu kolejnych podań które będą mieć „rewelacje na temat di.pl” nie ma nic gorszego niż nawiedzony z „nawiedzonego” forum. Popełniasz błąd taktyczny , ja wyrzucam nie bez powodu, o czym sam się przekonasz. Kolejny będzie twierdził że każdy jest Żydem włącznie z tobą. Chyba że chcesz zmienić profil na „zaułek wariatów” ale to nie moja broszka i zamiast zajmować się polityką to walką z New Age które mnie też gila. Znudziły mi się przepychanki z twoim forum bo to w sumie nie twoja wina kto co pisze, koniec tej dziecinady. Zaczynacie już tak pieprzyć że szkoda gadać, to nie na moje nerwy. To i tak niczego nie zmieni. Niedługo będzie wami zebra manipulować przy przejściu dla pieszych, są tu jeszcze jacyś normalni ludzie ? Nie trzęsący portkami na widok postu, reklamy, (jednej linijki tekstu -jak PBSoft) czy fioletowej czcionki. Co się z wami dzieje ? Już zaczęli coś dodawać do wody ? Rozsądek już was opuścił na rzecz miłości do Zbawiciela który was od wszystkiego uratuje ? Ja będę sobie gadał w swojej przestrzeni o czym będę chciał bo po to mam tą przestrzeń ,a nie po to aby tu pisać bez końca o niczym. Jak się nie podoba to wypad z baru. Zasady są proste. Nie będę każdego czubka niańczył i przepraszał że mu nie dogodziłem…U mnie możesz porozmawiać na każdy temat, i nie koniecznie musi mi to odpowiadać i choć przyznam że ręka mnie czasem świerzbi aby zrobić kolejne czystki, ale jestem tolerancyjny...za co słono płacę.

Mało tego odstawię jeszcze jeden numer, wrzucę jakaś reklamę z ASG i Airsoft, bo zaczynam mieć chęć wejść w tę zabawę i pobiegać sobie po lesie w realu zamiast grać w FEAR, to znacznie ciekawsze, taka gra na żywo. Oczywiście idę o zakład że odezwa się kolejne czubki że nawołuję do przemocy… ale jak boga kocham coś takiego odstawię…choćby po to aby wywalić kolejnych schizoli.

Jeśli chodzi o moje zdjęcia i moje nastawienie …nie po to nie umieszczam nigdzie swoich fotek na portalach społecznościowych aby jakiś antek emigrant je wrzucał gdzie mu się podoba, nie mam parcia ta tapetę i publiczne plakatowanie swojej gęby aby każdy
mógł je zobaczyć na 123people.

Zostawiam was samych, wracam do swoich zajęć i jakby nie było tego co lubię ..., mam już to „bardzo głęboko gdzieś” co sobie uroicie w poszukiwaniu diabła w każdym miejscu, byle bez nadużyć prywatnych informacji, czy naruszania praw autorskich.

Odpowiem też na pytanie z tytułu: Jak się zarabia pieniądze na „NEW AGE”? - Nędza … kryzys jest, nie polecam. Czy w ogóle jest coś w Polsce na czym można zarobić ? Kurde... w jakim wy świecie żyjecie? Od kiedy to ludzie czytają książki ? Jeśli myślicie że to złoty interes to jesteście kompletnymi idiotami. Od kiedy to uczciwy biznes w tym chorym kraju przynosi dochody ?

bimi
Cytat:
no właścicielem domeny, oczywiście.
wiadomo, ze kto ma domenę ten rządzi
prawa majątkowe do postów użytkowników są gówno warte.
ja jestem właścicielem prawda2.info. właścicielem wszystkiego. a mam o tyle więcej że nic nie odsprzedaję


Mniej więcej mam to samo, taki bogaty jestem z reklamami czy bez.

A jak zacznę ograniczać posty na forum to mnie zastrzelcie, nie jestem pewien czy proces biminizacji jest zaraźliwy.

No i jak będę chciał to konferencję z diabłem zrobię, aż się (... Evil or Very Mad ...) ze strachu.
Jak coś komuś nie pasuje...to zróbcie swoje forum i możecie tam rozpracowywać swoją schizofrenię zwaną New Age. Primadonny z urażonym ego z powodu bana. Trzeba było nie świrować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:37, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:
bimi
Cytat:
no właścicielem domeny, oczywiście.
wiadomo, ze kto ma domenę ten rządzi
prawa majątkowe do postów użytkowników są gówno warte.
ja jestem właścicielem prawda2.info. właścicielem wszystkiego. a mam o tyle więcej że nic nie odsprzedaję


Mniej więcej mam to samo, taki bogaty jestem z reklamami czy bez.

jak to to samo?
masz zupełnie co innego - domena należy do kierusa, a ty jesteś tylko czarnuchem od tłumaczenia filmów i kasowania niepożądanych treści.

myślisz, że jak on spyli tą domenę to się z tobą podzieli forsą? czy może uważasz, że za nic jej nie sprzeda?
hmmm... zakrawa to raczej na naiwność.
na twoim miejscu zabezpieczył bym się jakąś umową na piśmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:38, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spadła Wam oglądalność że PBSofta dopuszczacie do głosu ? Very Happy

Prawda2 umiera, już teraz DI ma więcej użytkowników nic prawda2. To są fakty. Czy to że użytkownicy z tego forum przesiadają się na forum prawda2.net też Wam nic nie mówi? Skąd nagonka na forum DI i po co ? Wink Jesteście jak dzieci we mgle, mówicie o przebudzeniu, a zaledwie lunatykujecie.

Edit :
Tobie zależy na prawdzie? Ilu ludzi wykosileś z prawdy2, tylko dlatego ze 'mieli czelnosc' miec inne zdanie niz Ty? Tak chcesz skupiac wartosciowych poszukiwaczy? Widzisz Bimi, nawiazujac do tego Ancient Aliens, to jest modelowy przykład - doskonale wiesz ze nie chodziło o kosmitów a o zaawansowaną technologię w epoce kamiennej. To ze nic o tym nie wiesz, nie znaczy ze inni nie wiedzą Wink Mozna mówić wiele o świętej geometrii, mozliwisci istnienia ufo (CNN ostatnio oglądasz?), i masie innych interesujących rzeczy, i wiesz co - budzisz sie któregoś dnia i masz w skrzynce zaproszenia na inne fora. Bo komuś było nie abla z tym po drodze. Ile Ty masz lat ? Ile MY MAY LAT ?
To jest żenada.

Tłumisz, boleję, cały horyzont poszukiwań skupiając się, jak zauwazyłem na police state i wtc. To nie wszystko Bimi.

Pozdrow ode mnie Antenke Wink
PBSoft: nie poświęce Ci ani linijki.
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:41, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe. oglądalność? Smile
widzisz aya, między nami jest taka różnica, że wam (a raczej kierusowi) zależy na oglądalności. a mi tylko na prawdzie.
nie da się ukryć, że debili od wróżek i ufo jest w polsce o wiele więcej niż zdrowych na umyśle, trzeźwo myślących. dlatego to zupełnie naturalne, że macie więcej użytkowników na stronce o tarotach i świętej geometrii, niż ja na stronce o zimnych i brutalnych faktach. zdziwił bym się gdyby było odwrotnie.
spójrz na to inaczej: macie o niebo mniejszą oglądalność niż ojciec rydzyk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Cieszko




Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 26
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:29, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I już wiadomo co się dla was liczy " kasa i oglądalność". Lepiej powiedzcie że otworzyliście nowy kanał tvn. Ale to jeszcze nic w porównaniu do tego co wypisuje tutaj ten wasz sponsor HakuN.
cytat :

Czy to czym się zajmujesz, co robisz, jaki masz cel
możesz gwarantować swoim życiem?
Jeśli nie jest to dla dobra wszystkich istot
każdy respondent może wyrazić wolę aby umarł
i wyjaśnił sam sobie niejasności.

O czym ten człowiek bredzi? Tego go nauczyli na tym kursie NLP ?
Jeżeli to ma być umiejętność manipulacji, to raczej na bardzo marnym poziomie.

Na tym forum nie opowiada się bajek , więc niech szanowny Pan HakuN prosto z mostu napisze o chodzi .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   » 
Strona 3 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Forum davidicke.pl - New Age biznes
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile