W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Forum davidicke.pl - New Age biznes   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
32 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 45784
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 30 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi

Cytat:
czy może chodzi wam o to, że pbsoft stwierdził że jakiś pedałek kierus "zarabia pieniądze na new age"?


pedałek Shocked
wow Bimi takie słowo z Twoich ust Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xpio




Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 72
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:44, 30 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
nie rozumiem coście się tak wściekli, wszak gość napisał tylko same fakty. nikogo nie znieważył.

Ale kwestia New Age jest na tyle płynna, że trudno mówić tu o obiektywnych faktach.
A że ktoś na tym zarabia i przy okazji utrzymuje forum, każdy z zainteresowanych dokładnie wiedział, bo trudno przeoczyć postera o niku sponsor.
Powszechnie znana informacja to żadna informacja, bynajmiej nie warta angażowania dziennikarzy śledczych Smile
Cytat:

że zdjęcie dał redmulca?
masz jakiś problem ze swoją twarzą? jak dla mnie wygląda w miarę normalnie.

Jestem ciekaw jak ty byś zareagował gdyby to twoje zdjęcie opublikowano bez twoje wiedzy i zgody.

Gdyby nie powyższe to wątpię, że nastąpiła by tak żywiołowa reakcja, więcej jestem prawie pewien że PB zrobił to celowo właśnie w tym celu.

Pozostaje jeszcze pytania dlaczego ten temat znalazł się na stronie tytułowej prawdy2, czyżby administrator darzył forum DI szczególnym szacunkiem Smile
Więc o co chodzi panie Bimi po co ten raban z powodu jakiegoś usera który na DI został już zapomniany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:44, 30 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
Bimi

Cytat:
czy może chodzi wam o to, że pbsoft stwierdził że jakiś pedałek kierus "zarabia pieniądze na new age"?


pedałek Shocked
wow Bimi takie słowo z Twoich ust Smile
ee, to miał być komplement.
spójrz raz jeszcze na fotografię.
nie sądzisz że jakby ktoś nie chciał aby go nazywano pedałkiem to by tak nie wyglądał na zdjęciu w swoim profilu? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:50, 30 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xpio napisał:
Bimi napisał:
nie rozumiem coście się tak wściekli, wszak gość napisał tylko same fakty. nikogo nie znieważył.

Ale kwestia New Age jest na tyle płynna, że trudno mówić tu o obiektywnych faktach.
A że ktoś na tym zarabia i przy okazji utrzymuje forum, każdy z zainteresowanych dokładnie wiedział, bo trudno przeoczyć postera o niku sponsor.
Powszechnie znana informacja to żadna informacja, bynajmiej nie warta angażowania dziennikarzy śledczych Smile

Nazywacie go "sponsorem", co jest manipulacją, gdyż on nie jest sponsorem, lecz właścicielem tej strony. A redmulc jest jego czarnuchem Smile


Cytat:
Jestem ciekaw jak ty byś zareagował gdyby to twoje zdjęcie opublikowano bez twoje wiedzy i zgody.

A bo to raz mi się zdarzyło? Ostatnio znalazłem swoje zdjęcie na stronie internetowej mojej firmy - nikt mnie o zgodę nie pytał.
Też mi afera - niech se będzie, nie będę przecież robił scen, zdjęcie jak zdjęcie, dopóki nie jest nago to czego tu się wstydzić. Co innego gdyby po zdjęciu okazało się, ze redmulc jest np. biskupem Pieronkiem. Nawet go o to podejrzewałem... a teraz przynajmniej już nie mam wątpliwości, że to nie on
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:55, 30 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ,że on wygląda na tym zdjęciu jak pedałek to mnie akurat nie interesuję, ale ,że Ty tak dojebałeś Bimi . No, ale jak to miał być komplement i chciałeś mu się podlizać to już mi się rozjaśniło Very Happy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:05, 30 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Tańcząca, ja wiem że ciebie nie interesują fakty, a jedynie detale do których lubisz się od czasu do czasu przyjebać.

niemniej jednak, czy ci sie to podoba czy nie, fakty są takie, że gość wygląda jak wygląda i ja nie mam z tym nic wspólnego.

podlizywać to się mu może redmulec (bo może dostanie podwyżkę), a ja go obdarzam komplementami bezinteresownie, z samej uprzejmości . tak mnie już wychowano.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:49, 30 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie "Wydawnictwo Illuminatio" ... też se nie mógł lepszej nazwy wybrać tylko stricte NWOską. Przypadek? Tiaaa, akurat. A gromadka New Ageuchów jeszcze murem stoi za tymi manipulantami.

Czemu ateo/antyklerykalne bojówki nie dają się po równi we znaki katolom jak i New Age'owym sekciarzom. Tym nawet niekiedy przyklaskując. Toż dla mnie tych New Age'owców to inkwizycyjnie należałoby potraktować. Ale lepiej napieprzać na babcie w moherkach, a którym zostało parę lat życia, to w panice zdrowaśki klepią, niż cynicznych "uduchowionych" oświecaczy, "mających" channelingowe kontakty z HGW jakimi istotami. Sic!

Inkwizycyjnie ich! Inkwizycyjnie! Smile
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:25, 01 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie rozumiem jednej rzeczy. Icke z tego co wiem - może źle wiem, albo się coś zmieniło - nie jest zbytnim fanem systemu, jakim stworzyli go Illuminati, a tu Redmuluc powołuje się na jakieś kodeksy tudzież ustawy o ochronie danych czy innych, a przecież te ograniczenia i prawa to iluzja zdaje się według Icke'a jest...

Gdzie to całe New Age'owskie Love & Forgive? Wink
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:17, 01 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua napisał:
A ja nie rozumiem jednej rzeczy. Icke z tego co wiem - może źle wiem, albo się coś zmieniło - nie jest zbytnim fanem systemu, jakim stworzyli go Illuminati, a tu Redmuluc powołuje się na jakieś kodeksy tudzież ustawy o ochronie danych czy innych, a przecież te ograniczenia i prawa to iluzja zdaje się według Icke'a jest...

Gdzie to całe New Age'owskie Love & Forgive? Wink


Bo to nie o to chodzi, tu chodzi o cos zupelnie innego, przyziemnego, po prostu stara, smierdzaca krwią i cierpieniem niewinnych owieczek... mamona Razz
Z tego co ja zrozumialem to cale to forum jest stworzone na starej zasadzie rządzących nami od tysięcy lat, a mianowicie zasadzie "Problem - Solution" in polisz "Bodziec - reakcja" Wink Na DI.pl masz problem, we wpisach "Sponsora" lub na podlinkowanych poniżej stronkach masz podane rozwiązanie - reakcję jaką powinieneś podjąć na symulowane bodźce, sprowadzającą sie do 3 prostych słów "konsumuj, konsumuj, konsumuj"...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:53, 01 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W związku z tym że trudno się bronić na prawda2.info mając jeden post na dobę, na razie wrzucam tu moje stanowisko po którym już nie będę dyskutował więcej w tym temacie.


**********************************************************************

Wiecie jaka jest podstawowa różnica pomiędzy moim portalem a waszym ?
To punkt odniesienia: Wy jesteście w podziemiu, MY jesteśmy oficjalnie jako podmiot prawny z uwzględnieniem praw autorskich. Ma to swoje ogromne zalety które są nieosiągalne w waszym wypadku.
Mamy większe możliwości, wyjście z podziemia wiąże się z szerokim zakresem działania, organizujemy imprezy i spotkania:

http://davidicke.pl/forum/spotkania-wyk-ady-akcje-inicjatywy-spo-eczne-f49.html

A jakie wy organizujecie? Ten pułap jest o lata świetlne poza zakresem waszych możliwości. Wydaje wam się że Internet załatwi wszystko? Nie to mit dobry dla takich śniących ludzi jak Wy. My staramy się dotrzeć do tych 80% ludzi nie posiadających Internetu lub nieznających się na nim. Od tego są książki, płyty spotkania, kongresy, konferencje, zloty, festiwale. Wszystko oficjalnie z otwartą przyłbicą stajemy przed kamerami. Mamy drzwi otwarte do czasopism, wkrótce uruchomimy radio i być może telewizję uwzględniając jak na razie skromne środki.

Nie działamy jak szczury, nie kryjemy się po kątach za granicą, jesteśmy tu w kraju na miejscu. Tu jest nasz dom i rodziny. Sponsorujemy i udzielamy się jako sponsor medialny w publicznych miejscach w skali całego kraju.
To wszystko nie spadnie z nieba i wymaga podejścia inteligentnego i zaplanowanego, trzeba zarobić te pieniądze.

Owszem jak podałem na otwarcie strony davidicke.pl już na samym początku że strona należy do wydawnictwa illumiatio z czego jestem bardzo dumny i szczęśliwy móc pracować z tak fantastycznymi ludźmi jak Łukasz, takich sponsorów wam życzę bo widzę że wasze podejście do Internetu i marketingu jest średniowieczne i zacofane.

Wszystko zostało wyjaśnione w tym wątku:
http://davidicke.pl/forum/co-ma-wspolnego-di-z-czarymary-pl-t3949.html

Tylko ja z bratem decydujemy o treściach jakie są zamieszczane na stronie, Łukasz jest jedynie naszym przyjacielem i sponsorem. Tłumaczymy książkę. Zapraszamy gości z zagranicy, otrzymujemy już oferty reklamodawców z całego świata. Jesteśmy znani już na świecie i to wszystko w niecałe dwa lata.
Odniosłem fantastyczny sukces dzięki tylko i wyłącznie własnej ciężkiej pracy z bratem, i tytanicznej pracy forumowiczów - nic nam nie spadło z nieba, każdy film, artykuł u nas jest zawsze czymś niespotykanym i nowym, bo tworzymy nowe…

Wy już umarliście jako portal, jesteście internetowym trupem którego ani się nie cytuje, ani nie reprezentujecie niczego nowego, nie tworzycie a pasożytujecie. Strzępki tematyki z onetu, brak filmów, brak artykułów kompletnie NIC , ZERO I WY ŚMIECIE MNIE KRYTYKOWAĆ.
To nas się słucha, kopiuje i cytuje, mamy przyjaciół,
wielką sieć fantastycznych portali które się wspierają nawzajem.

Wykonaliśmy kroki na jakie NIGDY WAS NIE BĘDZIE STAĆ.
Szczury ukryte za nickami portalu który już umarł. My się poznajemy, spotykamy się publicznie i podajemy sobie ręce. Tak się działa otwarcie i uczciwie, dzięki temu ufamy sobie i jesteśmy silni i zjednoczeni. Nawiązujemy znajomości i wartościowe kontakty.

Czym lub kim wy jesteście forumowicze prawda2? Kim się staliście ?
Anonimową masą bez znaczenia, siły przebicia, cenzurującą każdy temat, zamykającą usta użytkownikom, bojącą się niemal każdej tematyki. My jesteśmy odważniejsi, nie boimy się ŻADNEGO TEMATU, nasze forum żyje i jest co czytać, mówimy o wszystkim, kłócimy się czasem, ścierają się nasze poglądy i piszemy , piszemy i tłumaczymy.
Za darmo, dzięki sponsorowi, który na moje może nawet nocniki reklamować byleby wyszedł na swoje i miał pieniądze na utrzymanie drogich serwerów, wydawnictwa, drukarni, pracowników. Taki Pan BPsoft do pięt mu nie dorasta pod względem organizacji i umiejętności które trzeba coraz bardziej nadwyrężać w tym trudnym polskim rynku.
Wy możecie jedynie pomarzyć o takich możliwościach… na drukareczce wydrukowane żałosne okładki Płyt Prawdy ukradkiem wkładane do skrzynek pocztowych czy zostawiane na przystankach lub w autobusie..co za nędza.
Może jeszcze nalepeczkę na słupek … bojownicy prawdy z Pcimia Dolnego.
MY mamy większe ambicje, aby płyta trafiła jako dodatek do każdego cholernego programu TV. To wymaga czegoś więcej niż żałosna drukareczka. Teraz uruchamiamy radio, co wymaga pieniędzy i nakładu pracy. Kasę trzeba zarobić, to trzeba umieć, inaczej to możecie sobie poklikać jak teraz przed komputerkiem udając że coś robicie. Tak naprawdę to tylko tracicie czas, gadka szmatka pomiędzy garstką przydupasów z grubym kocurem z szalikiem w sierpniu.

Drugi Orion pasożyd jeden … korzysta z naszych tłumaczeń i filmów pisząc artykuł zestawiając jeden nasz film przeciwko drugiemu … teraz polecam panu Chrisa Whitea przetłumaczonego przez naszych forumowiczów…kolejny filmiki z David Icke do twojego portalu…bo my się nawet tego nie boimy. Nie stać cię człowieku na własne tłumaczenia że musisz bujać się cudzym kosztem?

Panie PbSoft, jak napisała panu nasza koleżanka na forum która pana lubiła „Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna, ale jak kończy…” Dostał pan bana zasłużenie, przykro mi że nie daliśmy się nabrać na reiki i posiadanie guru za co został pan zjechany, Jako mistrz reiki i mistrz huny szkolny do oszukiwania klientów tymi szemranymi praktykami został pan zdemaskowany. Chciał Pan nam wmówić że aby się rozwijać duchowo musimy mieć mistrza inaczej to NewAge. Obrażał Pan każdego i za to dostał bana, potem po dwóch latach reklam i sponsora obudził się Pan że coś się sprzedaje … wytrzeźwiał pan czy przestał brać? Nie potrafisz pan skończyć jak na mężczyznę przystało, bo Pan nie facet ale zwykła angielska ciota. Bojąca się NewAge i jakiegoś sklepu internetowego.
Jesteś Pan zwykłym tchórzem który uciekł z kraju i nie znając realiów wymądrza się jaki to on mistrz nie jest.
Nie cierpię "Mistrzów" Reiki, NPL, Silvy i Huny … wszyscy jesteście cwaniakami, kłamcami z EGO większym niż dupa słonia. Już dawno was poznaliśmy …walczycie z NewAge… to właśnie wy jesteście NewAge. Ja tylko tłumaczę i pozwalam na wszystko, nawet na takie ekscesy jak ostatnio. Wszyscy się od Pana odwrócili … każdy na forum …poznali się i nic Pan żeś nie zyskał, gdzie tu pańskie umiejętności operacji energiami którymi Pan się tak chwalił uważając że reszta to niedorozwoje i nie ma z kim gadać?

Dziękuję niniejszym grubemu kocurowi z szalikiem w sierpniu za wyrzucenie mnie z forum, dziękuję także w imieniu Leszka. Dzięki twojej postawie zmusiłeś nas do pracy czego efektem są te dwa wspaniałe portale:

http://davidicke.pl/
oraz
http://swietageometria.info/

W Ślęży miło wspominaliśmy te stare dobre czasy i w zgodzie przyznaliśmy że to czego dokonaliśmy to zawdzięczamy Tobie. No i jeszcze paru ludzi wdzięcznych też by się znalazło. Spełniłeś swoje zadanie za co Dziękujemy.

Bimi jakim prawem kogoś nazywasz pedałem, gwarantuję Ci że Łukasz ma bardzo atrakcyjną partnerkę. To już się kwalifikuje prawnie jako pomówienie i obraza i wygram z wami sprawę w każdym sądzie.

Ja oświadczam że moja współpraca z wydawnictwem dotyczy tłumaczonej przez nas książki Davida Icka „Największy Sekret” Łukasz nie ingeruje w jakikolwiek sposób w nawet w jedno zdanie na portalu davidicke.pl Jestem dumny z posiadania sponsora mającego największą księgarnię internetową o tej tematyce w kraju http://www.czarymary.pl
Zapraszam do zakupów, które są profesjonalne, zapraszam też do współpracy ludzi zniechęconych pisaniem na tym forum. Sponsor jako podmiot prawny ma dopełnione wszystkie formalności i jego działalność jest legalna, posiadamy prawa autorskie David Icka, staramy się o prawa do filmów różnych autorów. Jesteśmy całkowicie samowystarczalni i nie musimy posiłkować się uciążliwymi reklamami aby istnieć. Z tego co wiem to zarabianie pieniędzy posiadając zarejestrowaną działalność też w tym kraju jest legalne. Nielegalne jest natomiast oczernianie, kłamanie, wykorzystywanie czyichś zdjęć bez zgody. Mój status finansowy jest raczej kiepski, borykam się z podstawowymi problemami, nie mam samochodu i jakichkolwiek oszczędności. Zarabiam kiepsko bez widoku na podwyżkę, będę starał się zmienić pracę na zbliżoną do moich zainteresowań i rozkręcić jakiś biznes związany z moją działalnością aby dotrzeć do ludzi spoza Internetu, tak aby przestać na tym tracić. Kiedy zapraszam gości do swojego miasta to zawsze zwracam im koszty jakie ponieśli na paliwo, na razie tyle mogę zrobić. Jak ktoś chce się ze mną spotkać to zapraszam na dwa spotkania:

http://davidicke.pl/forum/kongres-fioletowy-p-omie-fala-t4095.html
http://www.fioletowyplomien.com/aktualnosci/19-kongres-fioletowy-plomien-fala
oraz
http://davidicke.pl/forum/viewtopic.php?f=49&t=4098
http://www.czasnowejery.pl/

Najciekawsze filmy tylko u NAS na davidicke.pl

My żyjemy…chyba że chcecie zostać w martwym grobie na prawda2.info
My idziemy już na całego, z coraz większym rozmachem i reklamą.
No i jak zwykle my ożywiliśmy nudę na tej stronie.

Jaki będzie następny emocjonujący temat … w pierdolni ?
Pierdolnia przeciwko NWO ?

***************************************************************************
Aqua napisał:
A ja nie rozumiem jednej rzeczy. Icke z tego co wiem - może źle wiem, albo się coś zmieniło - nie jest zbytnim fanem systemu, jakim stworzyli go Illuminati, a tu Redmuluc powołuje się na jakieś kodeksy tudzież ustawy o ochronie danych czy innych, a przecież te ograniczenia i prawa to iluzja zdaje się według Icke'a jest...

Gdzie to całe New Age'owskie Love & Forgive? Wink


Z agresywnymi psami trzeba krótko, nie nadajecie się jako partnerzy do dyskusji czy współpracy, na chamstwo i bezczelność skutkuje jedynie bat. Poziom gnojenia jaki tutaj reprezentuje większość piszących nadaje się od dawna do interwencji prokuratorskiej, przekroczono tutaj wszelkie normy dobrych obyczajów, agresji, nienawiści, wyzwisk, pomówień, szkalowań. Jesteście beznadziejnie ślepi kiedy ktoś pluje wam w twarz i ja na to sobie nie pozwolę.

Nazwa portalu Prawda2 została zgnojona i zniszczona przez waszą toksyczną działalność.

Ja występuje już oficjalnie, nie muszę się ukrywać w norze. Tylko działając jawnie można coś zmienić. Na waszym portalu nie ma prawdziwych poszukiwaczy prawdy i działaczy. Tylko tchórze. Pracuje z prawdziwymi i odważnymi ludźmi.

Jeśli ktoś ma wątpliwości co do mojego pochodzenia i uważa że ma to znaczenie, to i nie jest "koszerne" wystarczy wpisać moje nazwisko.

mamamia napisał:

Bo to nie o to chodzi, tu chodzi o cos zupelnie innego, przyziemnego, po prostu stara, smierdzaca krwią i cierpieniem niewinnych owieczek... mamona Razz
Z
Wink Na DI.pl masz problem, we wpisach "Sponsora" lub na podlinkowanych poniżej stronkach masz podane rozwiązanie - reakcję jaką powinieneś podjąć na symulowane bodźce, sprowadzającą sie do 3 prostych słów "konsumuj, konsumuj, konsumuj"...


Jak idziesz ulica i widzisz księgarnię to też masz "bodźce" ?
Może lepiej skręcić do neurologa.
"konsumuj, konsumuj, konsumuj"- książek się nie konsumuje tylko się je czyta - warto zapamiętać.

"smierdzaca krwią i cierpieniem niewinnych owieczek..." nie przypominam sobie aby torturami zmuszano do kupna książek, zdaje się że kiedy wchodziłem ostatnio do księgarni nie było tam stosu trupów z klientów nie chcących kupić książki...może na zapleczu...ale nie zaglądałem.


goldbug napisał:
GoDokładnie "Wydawnictwo Illuminatio" ... też se nie mógł lepszej nazwy wybrać tylko stricte NWOską. Przypadek? Tiaaa, akurat. A gromadka New Ageuchów jeszcze murem stoi za tymi manipulantami.

Nazwa powstała wtedy kiedy nikt z nas nie słyszał nawet tego terminu i nie miał pojęcia co oznacza. Podobnie jak Prawda2...tez nie wiecie co to oznacza.

Cytat:
Naszym celem nie jest podawanie Ci wiedzy na talerzu. Taka wiedza jest nic nie warta.
Chwilę trwa w naszej pamięci, a potem znika bez zrozumienia.
Dopiero wysiłek,akt woli jaki wkładasz we własne poszukiwania, sprawia, że wiedza staje się Prawdziwą Madroscią.
Nasz cel zostanie osiagnięty, jeśli poprzez nasze książki i publikacje zainspirujemy Cię do poszukiwań.
Śmiało! Odkryj SWOJĄ PRAWDĘ!

PS. Nadal żądam skasowania zdjęcia sponsora użytego bezprawnie i bez zgody właściciela, lepiej to zróbcie w ciągu 24 h zanim wydawnictwo zainterweniuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:28, 01 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:
Wiecie jaka jest podstawowa różnica pomiędzy moim portalem a waszym ?
To punkt odniesienia: Wy jesteście w podziemiu, MY jesteśmy oficjalnie jako podmiot prawny z uwzględnieniem praw autorskich. Ma to swoje ogromne zalety które są nieosiągalne w waszym wypadku.
Mamy większe możliwości, wyjście z podziemia wiąże się z szerokim zakresem działania, organizujemy imprezy i spotkania:

No właśnie ! kwestie owej "otwartości" i "oficjalności" jakże dla was radosne, dla wielu są powodem fatalnej opinii jaką ma to wasze przedsięwzięcie.Devid Icke-podstawiony z zawartymi w artykule argumentami warto się zapoznać,no a z treścią zapisaną wytłuszczoną czcionką wogóle nie sposób polemizować Laughing (w wolnej chwili dokonam translacji aby czytelnicy tego forum mogli "uznać prawdę" na temat Devida Icke )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:07, 01 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AHTUUblrAH napisał:
(w wolnej chwili dokonam translacji aby czytelnicy tego forum mogli "uznać prawdę" na temat Devida Icke )


david icke nie pisze na forum Smile pisza forumowicze - troche bardziej rozgarnieci niz, poza nielicznymi wyjatkami, na forum pozal sie boze "prawda2"

a ty PBsoft pokazales sie z najgorszej mozliwie strony - typowa zemsta polaczka na emigracji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:32, 01 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cały ten wątek nie służy wyjaśnianiu żadnej prawdy, tylko dokuczeniu Redmulucowi, który na tym forum kiedyś działał do czasu, aż Bimi zalazł mu za skórę (jak sporej części różnych userów o nieortodoksyjnych poglądach) i się pokłócili.

Tak sobie myślę, że rozpętanie tej wojenki poprzez wrzucenie tego wątku na główną, to kolejny gwóźdź do trumny tego forum.

PS. A propos New Age to PBSoft chwalił się na DIForum, że jest mistrzem 3 stopnia Reiki i chciał uchodzić za guru w tym temacie... Taki to z niego anty-newagowiec...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:11, 01 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecialo Ci po skarpecie Bimi, heh. Skoro ma sie w nazwie prawda, to trzeba sie z nia od czasu do czasu zderzyc. Nie wiem, czy wszystko co mowi ten czlowiek jest prawda, ale w czesci sie z nim zgadzam.

To tak jak z partiami politycznymi. Najwieksza nienawisc jest miedzy podobnymi ideologicznie, bo walcza o ten sam elektorat. Tu walka idzie o widownie, userow, czy chuj wi co. (prawde?)
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:29, 01 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no, nie do końca, wld. ja np. wyznaję skrajnie odmienną ideologię niż ty, a zobacz jak się nienawidzimy Smile

sorry, ale nie znam tej metafory ze skarpetą - nie moje klimaty, więc nie mogę się odnieść.
natomiast parafrazując twoją odkrywczą i jakże precyzyjną wypowiedź, odrzeknę: nie wiem czy jesteś skończonym idiotą, ale w części na pewno tak Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:45, 01 Paź '10   Temat postu: Forum davidicke.pl - New Age biznes Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał :

Cytat:
Nie cierpię "Mistrzów" Reiki, NPL, Silvy i Huny wszyscy jesteście cwaniakami, kłamcami z EGO większym niż dupa słonia


A to ciekawe stwierdzenie czy też może deklaracja ?

Jednak pomimo ze nie cierpisz owych przedstawicieli wyżej wymienionych "profesji" to nie przeszkadza Ci czynić ich swoimi mentorami duchowymi - jak wielokrotnie pisałeś o HAKUNIE

Nie przeszkadza Ci współpraca i promocja ludzi na swoim forum - ktorych nie cierpisz ?
Nie przeszkadza Ci "zatrudnianie" ich w roli moderatora forum w dziale : TECHNIKI TRENINGU UMYSŁU ?



Kim jest HAKUN ?

Pod loginem HAKUN kryje się : Seweryn Ebertowski



Prócz tego że jest moderatorem działu TECHNIKI TRENINGU UMYSŁU, jest solennym propagatorem w owym dziale wielu niebezpiecznych zaawansowanych (moim zdaniem) technik "wyłączania umysłu" jak sam to opisuje.
Technik które jak zachwala mają użytkownikom pomóc wydostać się z MATRIXA w jakim żyjemy.

A może "wyłączanie umysłów" użytkownikom forum rekomendowane jako panaceum na wszelkie bolączki własne i świata - ma jakiś inny cel ? Smile

Nie trudno się chyba domyślić jaki Smile

dowody:
http://davidicke.pl/forum/100-dniowa-praktyka-nocna-t2177.html
http://davidicke.pl/forum/trening-dla-forum-davidicke-pl-t1163.html

No ale te wyłączanie umysłu to oczywiście nie jedyny genialny pomysł Smile pana hakuna.
Dużo bardziej spektakularnym przedsięwzięciem była próba utworzenie specjalnej ochronnej "instalacji energetycznej" nad forumowiczami, która miała w założeniach chronić forumowiczów przed niebezpieczeństwem ataków ludzi z zewnątrz.
Owa instalacja miała również oczywiście dzięki zdolnościom okultystyczno-magicznym Seweryna (jakimi się legitymizował) być wzmacniana i zabezpieczana przez "demony opiekuńcze - jak je nazywał" dla zwiększenia efektywności ochrony.

dowody:
http://davidicke.pl/forum/instalacje-energetyczne-t2298.html
http://davidicke.pl/forum/sojusz-forum-di-pl-t2444.html

Cale szczęście ze dzięki sporej grupie przytomnych forumowiczów - projekt "INSTALACJA" spalił na panewce.
Niestety takich przytomnych, niezależnie myślących ludzi na DI.pl jest juz coraz mniej.
Bo albo zostają wyrzuceni z forum albo w formie protestu sami odchodzą kasując swoje konta zawiódłszy się na DI.pl (zostają jedynie posłuszne jednostki, które się nie wychylają i słuchają co starsi i mądrzejsi mówią i oczywiście cała "grupa trzymająca władze" popleczników i partnerów biznesowo-ideologicznych"
http://davidicke.pl/forum/informacje-dotycz-ce-kont-bany-ostrze-enia-t3491.html

Mimo powyższego jeśli ktoś chciałby się przekonać jakimi mocami i wiedzą dysponuje hakun i przy okazji może zdobyć jakieś dodatkowe „niesamowite” umiejętności Smile to można udać się na spotkanie reklamowane przez DI.pl
http://davidicke.pl/forum/kongres-fioletowy-p-omie-fala-t4095.html

Gdzie pan Seweryn Ebertowski będzie miał swoje 5 minut.
Przy okazji proszę od PB-Softa pozdrowić redmuluca, który wszem i wobec szumnie zapowiada przybycie na prelekcje swego duchowego mentora.

ps.

redmuluc napisał :
Cytat:
W związku z tym że trudno się bronić na prawda2.info mając jeden post na dobę, na razie wrzucam tu moje stanowisko po którym już nie będę dyskutował więcej w tym temacie.


Nie ma jak to dyskusja na swoim forum gdzie do woli można kasować czyjeś posty, banować, cenzurować jak tylko zabraknie argumentacji,wiedzy,doswiadczenia lub wyjdzie na jaw jakiś szwindel MODERATORSKO-ADMINISTRACYJNY Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:50, 01 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@redmuluc
Dokładnie to co piszesz raczej potwierdza odwrotną sytuację. Wtedy kiedy zdecydowana większość szukających nazwijmy to "prawdy" w tym nawet i ty nie miała pojęcia czym jest Illuminati, nawet być może nie miała zielonego pojęcia, że jest druga strona medalu całej tej rzeczywistości. Wasz sponsor jako nieliczny już to wiedział. Bo przecież bardzo wątpliwym aby wybrał tę nazwę dla całego swojego wydawnictwa, a więc bardzo istotną z punktu widzenia brandingowego, totalnie przez przypadek, nie rozumiejąc kontekstu tego słowa. Gdyby to była nazwa jeszcze jakiejś stronki z horoskopami i innymi nazwijmy to hobbystycznymi rzeczami. Ale wybrana została dla wydawnictwa krzewiącego New Age. Tu nasuwa mi się na myśl wydawnictwo Lucis Trust i jego ciemne powiązania, i też z pozoru jakże niewinne i szczytne przesłanki ich działalności.

Takie są moje subiektywne odczucia ...
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:37, 01 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej, redmulec, co się stało, że usunąłeś swój wywiad z youtuba, z tym mikołajem - jedynym prawdziwym polskim działaczem anty-NWO?

najwyreźniej kolega nieźle ci dopiekł tymi kilkoma drobnymi faktami na wasz temat.
widzisz, tak to już jest, że jak się jest obłudną szują to byle drobiazg wystarczy by cały świat zawalił się w gruzy - potem na gwałt trzeba usuwać z neta wszelkie fotografie, bo jeszcze nie daj boże znajomi i rodzina dowiedzą się czym się zajmujesz na co dzień... Smile
ale nie przejmuj się - jestem pewien że ten drobny incydent nie będzie miał żadnego przełożenia na wysokość dochodów twojego "sponsora". debili w tym kraju nie brakuje i raczej nigdy nie zabraknie, więc moim zdaniem przyszłość tego biznesu macie zagwarantowaną.
jedyne co musicie robić to nie przejmować się prawdą, bo to was tylko niepotrzebnie rozprasza. aby wam było łatwiej nazwijcie ją sobie prawda2, bo prawda2 jak powszechnie wiadomo (zwłaszcza w poznaniu) to dno Laughing

tak że ogarnij się stary, zapomnij o tym, że ktoś zamieścił na najgorszym polskim forum CV twojego szefa i wracaj do tego w czym jesteś najlepszy; do napierdalania bredni o ufoludkach, czakrach i kosmicznej energii, że o świętej (acz jakże naukowej!) geometrii nie wspomnę.
no i włącz z powrotem ten wywiad bo był zajebiście zabawny. niczym orion ze swoim szatanem co to nie lubi płacić podatków Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
HakuN




Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 14
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:01, 01 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję prosty test - "motywacyjny"

METODA OSTATECZNEJ WERYFIKACJI


Czy
to czym się zajmujesz, co robisz, jaki masz cel
możesz gwarantować swoim życiem?
Jeśli nie jest to dla dobra wszystkich istot
każdy respondent może wyrazić wolę aby umarł
i wyjaśnił sam sobie niejasności.

Jeśli jest to zgodne z dobrem wszystkich istot
i jest wolne od knowań wszelakich - jest przecież bezpieczny...

Osobiście jestem w tej komfortowej sytuacji
że mam za sobą doświadczenia śmierci klinicznej
i wiem dokąd idę i co mam tu robić
i codziennie pilnuję - aby to co robię miało sens
gdyby nie to wolał bym już nie żyć.
I świadomie mogę powiedzieć - że każdy mój krok
tak ustawiam - aby uwolnić od cierpienia wszystkie
czujące istoty - jak określa się to w buddyzmie,
i sam przed sobą gwarantuje to swoją śmiercią.

Gotów jestem postawić na to swoje życie.

Tym samym - pokerowym sloganem - sprawdzam...
sprawdzam z czym mamy tu do czynienia
i jak mocne centrum i kierunek mają pojawiające się tu strony...?

Nic więcej nie potrzebuję od lokalnych forumowiczów
jak konkretnej deklaracji - kto unika - wiadomo dlaczego,
kto jest gotów - na ostateczną weryfikację - niech na nią czeka.

Dalsze wywody i sprawdzania kto agent, spekulant, i cokolwiek trzeba
ograniczyć można do obserwowania - tego co pojawi się.

PS
Mądrość przychodzi z wiekiem
niestety u większości to wieko od trumny
jam mawia mój przyjaciel.

PS 2
Wchodząc do płonącego domu,
musisz umieć z niego wyjść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rasta Soul




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 241
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:19, 01 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://davidicke.pl/forum/pb-soft-oczernia-forum-di-na-prawdzie2-t4219.html
omg jak Ci ludzie mają już wyprane mózgi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
saJms




Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 15
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:20, 01 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ah tam Redmuluc. Nienawidzisz tych mistrzów "rozwoju duchowego" - a w jakim towarzystwie się obracasz?

Teraz na forum promuje spotkania swoich biznes'przyjaciół i nie boi się mówić, że o New Age chodzi. Kiedyś zło przychodziło pod przykrywką dobra. Teraz, gdy ZŁO zostało przedstawione publice - promuje się Go w kolorach fioletowej czcionki z uśmiechniętymi emotikonkami.

Ludzie! Proszę przejrzeć na oczy - z jednej strony Oni na tym zarabiają, ale z pktu "duchowości" wprowadzają elementy Ciemności!

Sympozjum - Tajemnice Świata, 2012, UFO, Istoty Astralne
Kongres Fioletowy Płomień - Fala
Nowy Krąg Fioletowego Płomienia!

New Age przeplatane z dorobkiem PLNu... obrzydliwie się na to patrzy.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 01 Paź '10   Temat postu: Forum davidicke.pl - New Age biznes Odpowiedz z cytatem

O !!!
Witam pana Seweryna Ebertowskiego - HAKUNA.
Jestem zaskoczony Twoja tu obecnością.

Ciekaw jestem czy również jak na DI.pl masz tu więcej loginów jak na DI.pl (z przyzwolenia administracji DI.pl) by w sposób "niezauważalny" móc przekonywać, (czytaj :manipulować) "biednych naiwnych" forumowiczów do swoich racji i zgubnych praktyk pseudo duchowych ? (tocząc płomienne dysputy prowokatorskie miedzy sobą samym Smile, wykorzystując mnogość NIKÓW)
By przekonywać podstępnie forumowiczów że Twoje zdanie nie jest odosobnione ?
Czy normalny, uczciwy człowiek na forum musi posiłkować się specjalnie na tę okoliczność fałszywymi tożsamościami by uwiarygodnić słuszność swoich przekonań, "kompetencji" i tez ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
HakuN




Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 14
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:35, 01 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to czym się zajmujesz, co robisz, jaki masz cel
możesz gwarantować swoim życiem?


Pytanie jest aktualnie - nie zmieniaj tematu.
Wszystko jednym cięciem możesz zweryfikować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xpio




Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 72
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:41, 01 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

Nazywacie go "sponsorem", co jest manipulacją, gdyż on nie jest sponsorem, lecz właścicielem tej strony. A redmulc jest jego czarnuchem Smile

Ale to równie śliskie bo właścicielem czego tak naprawdę, domeny, serwera.
Praw majątkowych do postów użytkowników, nic o tym niema w regulaminie Smile
Tak nawiasem, kto jest właścicielem prawda2.info i właścicielem czego jeśli już?
Cytat:
A bo to raz mi się zdarzyło? Ostatnio znalazłem swoje zdjęcie na stronie internetowej mojej firmy - nikt mnie o zgodę nie pytał.
...
nie sądzisz że jakby ktoś nie chciał aby go nazywano pedałkiem to by tak nie wyglądał na zdjęciu w swoim profilu?

Czyli umieszczenie twojego zdjęcia i podpisanie np: "pedałek" nie zrobiło by na tobie żadnego wrażenia.
Niesamowite, nie podejrzewał bym cię o taką wyrozumiałość i spokój ducha.
A może prawdziwym celem istnienia prawda2.info jest wywleczenie na wierzch jakiejś prawdy o tobie samym Smile
Ale się porobiło, naprawdę będę musiał dać do analizy te biedronkowe herbaty, bo to wszystko musi mieć jakieś logiczne wytłumaczenie.

A to że nie odpowiedziałeś na moje ostatnie pytanie, wszystko jest OK, to coś za czym tęskniłem a czego prawie nie ma na DI.pl.
Wybiórcza dociekliwość w połączeniu z koniecznością doszukiwania się odpowiedzi w jej braku.
Oczywiście ją znalazłem, a ty nie musisz się wysilać nie śmiał bym cię o to prosić.


PRAWDZIWA MANIPULACJA
To zbyt proste aby ktoś zdołał to przejrzeć, włącznie ze mną.

Mianowicie mistrz NLP stopnia 3 i 3/4 dogadał się Bimim.
Celem układu handlowego było poszerzenie rynku zbytu o to forum.
PBsoft miał robić za nieświadomego żółtka od kryptoreklamy, a Bimi dostać swoją dolę.

Więc drodzy prawdo2.infowanie trzymajcie się za portfele, bo to one są celem a nie wasze dusze.
Ani się nie spostrzeżecie i zaczniecie robić szalone zakupy na corymory.peel.
powyższe jest nieprawdą, a to że jest to nieprawda jest prawdą z którą chciałem się zwami podzielić, to tak żeby Bimi nie zażucił mi że piszę nieprawdę
Chyba że to prawda, tylko skąd ja biedny miałbym o tym wiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:45, 01 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HakuN napisał:
Czy to czym się zajmujesz, co robisz, jaki masz cel
możesz gwarantować swoim życiem?

A co to znaczy?
Gwarantować to wiem, że można np. telewizor, że się nie zjebie przez rok, czy dłużej.
Co miałby ktoś niby gwarantować swoim życiem, że czym niby się zajmuje?
Wątpię żeby gość który naprawia telewizory gwarantował to co robi swoim życiem.
Musiał by być nienormalny

Więc może powiedz czym się zajmujesz, a ja wtedy sprawdzę czy faktycznie gwarantujesz to swoim życiem. Smile
I ewentualnie czy jesteś normalny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   » 
Strona 2 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Forum davidicke.pl - New Age biznes
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile