W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Forum davidicke.pl - New Age biznes   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
32 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 45862
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:53, 01 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej, co ja ci manhattan właściwie ocenzurowalem, ze tak skomlesz, jak zraniona suka?
Ze masz tylko post na dzień - powinieneś mi dziękować, bo dzięki temu o wiele rzadziej się osmieszasz emitując w internet jakze jaskrawy ekshibicjonizm swej głupoty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 1.200 mBTC

PostWysłany: 13:56, 01 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napiszę coś ala małe podsumowanie, żeby nie przeciągać tematu w nieskończoność i was nie zanudzać. Nie znaczy to, że temat się wyczerpał, tylko tyle, że nie warto chyba poświęcać mu tyle uwagi...

Znowu odniosę się do tego, co dzieje się na forum DI, po usunięciu moich postów i postów tych, którzy to niefortunnie zauważyli, oraz po zbanowaniu mojego profilu. Powstał tam wątek usuwanie postów bez podania przyczyny. Jakieś tam gadki szmatki o regulaminie itp... oraz kilka trafnych uwag np. Nazwa_użytkownika:

Nazwa_użytkownika napisał:
Skasowano tam w sumie kilkanaście postów negatywnie odnoszących się do adamskiego. W ten sposób nie dano możliwości użytkownikom na wyrobienie sobie własnego zdania o poczynaniach tego kogoś.

Cytat:
A który moderator robi tam porządki i dlaczego kasuje krytyczne opinie o adamskim? Czy adamski ma jakieś specjalne przywileje na tym forum. Może sobie mieć ale wypadało gdzieś to zaznaczyć. Może przy jego nicku dopisać "Wielce zasłużony dla energetyki kraju. Krytyka zabroniona".


Natomiast jak widzę co wypisuje tam niejaki Jacolo (który prowadzi blog prawdaxlxpl.wordpress.com!!!), to nóż się w kieszeni otwiera, a w piwnicy gniją mi ziemniaki.

Jacolo napisał:
Cytat:
kerth pisze:
Jacolo: Twierdzisz więc, że wyjaśnienie, czy Adamski mówi prawdę, czy kłamie, to nic nie wnoszące do tematu przepychanki? To mega ciekawe podejście moda do życia.


To są tematy o generatorach a nie o prawdomówności Adamskiego, załóż sobie temat w hydeparku i piszcie sobie. Podejście to ty masz ciekawe, załóżmy jeden temat i piszmy o wszystkim w jednym, po co działy i tematy.


Czyli wg niego prawdomówność adamskiego nie ma nic do rzeczy, jest nie na temat. Kupujcie generatory - nie ważne czy to prawda, co o nich pisze adamski czy nie.
Jak ktoś chce sobie porozmawiać o prawdomówności adamskiego, to niech założy sobie temat w hydeparku, gdzie nikt zainteresowany generatorami nie będzie go czytał i gdzie w końcu zostanie zamknięty, jako że nic nie wnosi (w domyśle: do rozwoju oszukańczego biznesu, który Jacolo prowadzi z adamskim, bo chyba nikt nie uwierzy, że udziela się i nadstawia karku bezinteresownie). I jeszcze zarzuca innym, że "odwracają kota ogonem", oraz twierdzi że sprawa nie dotyczy ogółu, a tylko adamskiego (czytaj: nie wciskajcie nosa w nie swoje sprawy, bo mi psujecie mój oszukańczy biznesik!) NOT Cool

Natomiast Femina zauważyła:

Cytat:
A w tym temacie o generatorze sonicznym od poczatku listopada pojawilo sie kilka nowych wpisow od 6 nowych uzytkownikow, ktorzy tylko zalozyli konto aby napisac cos w tym temacie Surprised


No i wówczas na czerwono (w końcu red) odezwał się sam boss, wielki guru prawdy, którego nie wielu odważyło się skrytykować (z czego większości zdaje się nie ma już na forum), a wielu pała się niechlubnym zajęciem lizania mu dupy (która lśni pewnie jak grafika główna "jego forum").
Wkleję tu całą wypowiedź, bo może zapodziać się tam w wyniku jakichś porządków, oraz nie każdy może mieć ochotę odwiedzać tamto miejsce:

Krzysztof Rogala napisał:
Nie mam nic przeciwko usuwaniu głupich tematów i postów które zaśmiecają forum i kompletnie nic nie wnoszą.

Nie mniej jednak gnanie z pretensjami na prawda2 nie sprawi że będę traktował kogoś nie inaczej jak zwykłego trola siejącego ferment i usuwał takich userów skoro tam się wam podoba to tam zostańcie. Jeżeli ma ktoś krytyczne i sensowne uwagi które zwierają merytoryczne treści to posty zostaną zachowane. Nie sadzę aby ktokolwiek miał czas na wyjaśnianie dlaczego usuwa każdy post. Nie mniej postaram się "moda php" który usprawni działanie forum tak aby posty automatycznie lądowały w koszu i nie będą znikały (nasz kosz to tylko dział nie moduł) a w razie czego będzie je można cofnąć.

Skoro dyskusja o tych generatorach wzbudza takie emocje to załóżcie osobny temat o wątpliwościach i zobaczymy co z tego wyniknie. Sam niczego nie usuwam i nie podejmuje dyskusji w sprawie generatorów sonicznych i HHO bo po prostu się na nich nie znam i nie mam samochodu.
Proszę moderatorów o umożliwienie dyskusji i wydzielenie kontrowersyjnych postów jako wątek offtopowy, dzięki temu po obserwacji oddzielimy rzeczywiste uwagi od potencjalnych troli bez szkody dla dyskusji.


Okazało się, że istnieje coś, na czym Krzysztof się nie zna! To może być wielki przełom, takie wyznanie/przyznanie. Myślałem, że Krzysztof wie wszystko. Twisted Evil Ma obszerną wiedzę w tak wielu dziedzinach, tematach np: wie doskonale, że Archonci nie istnieją w przeciwieństwie do Reptylian..., od dawna wie, że czarne dziury nie istnieją - wiedział to na długo przed tym zanim zorientował się sam Stephen Hawking (z tym, że Steven dopiero to podejrzewa, a Krzysztof ma absolutną pewność, bo zna teorie, czy też model elektrycznego wszechświata). Doskonale wie, że Wielki Wybuch to fikcja, interesuję się zaawansowanymi technologiami, zna się na starożytnej archeologii, paleoastronautyce... (długo by można wymieniać) - jakiś pech tylko sprawił, że nie wie nic o generatorach wodoru, o których się pisze od ponad 2,5 roku na "jago forum" w dziale, którego jest moderatorem przez przypadek i który jak sam stwierdził świetnie się rozwija. A przynajmniej rozwijał, dopóki nie przyszedł jeden taki "trol siejący ferment", który nie chce się zamknąć pomimo, że zablokował mu profil! Czy będzie się dalej rozwijał Question - zobaczymy. Słynny adamski nie zorientował się nawet, że mają problem i wkleił wczoraj kolejny kłamliwy post jakby nigdy nic, w którym zbeształ użytkownika, który wkleił filmik z innym generatorem (dzisiaj natomiast uaktywnił się pierwszy raz chyba w innych działach, a przynajmniej ja nie widziałem wcześniej by zabierał głos gdzie indziej... po co to robi? - nie wiem, widocznie mają jakiś plan.) Moderatorzy jednak orientując się w niewesołej sytuacji, usunęli oba posty. Applause Możliwe, że w niedalekiej przyszłości usuną te wątki o pseudo-generatorach, by zlikwidować dowody. Zrobiłem zrzuty ekranu na wszelki wypadek i zapisałem sobie. Wink Dancing

Dalej w tym wątku o usuwaniu postów:
Nazwa_użytkownika napisał:

Bardzo dobry pomysł.
Tylko że problem jest głębszy. Jacolo (mam nadzieję że w dobrej wierze) uznał adamskiego za geniusza któremu wszyscy rzucają kłody pod nogi i postanowił go chronić, za wszelką cenę, kasując wszystkie posty w których negatywnie wypowiadano się o jego "wynalazkach". W ten sposób zainteresowanym tematyką hho odebrał możliwość poznania drugiej strony medalu czego skutkiem jest 450 zł w plecy u jakiegoś naiwniaka.

Podoba mi się, co ten gostek tam pisze, mimo, że nazwał mnie (słusznie zresztą) naiwniakiem.
Sam jednak jest jeszcze większym naiwniakiem, skoro wierzy, że Jacolo uznał adamskiego za geniusza "w dobrej wierze", a przynajmniej ma taką nadzieję. Proponuję przejrzeć posty Jacolo w tych wątkach i wówczas wszystko będzie jasne (np. taki wpis: Jacolo "Może Pan Jerzy zdradzi chociaż skład mieszanki ?? Smile" - udaje tu, że nie wie jaki jest jej skład i sugeruje, że jest jakaś tajemnicza mieszanka o niesamowitym składzie). Jak ktoś ma chociaż blade pojęcie o manipulacji to to wychwyci od razu.
Ja mam nadzieję, że ludzie na forum davidicke.pl, którzy nawołują wszystkich innych by się obudzili - sami się w końcu obudzą!

Na koniec napiszę jeszcze czemu, skoro z taką łatwości wydawało by się obnażam tu te ich oszustwa..., skoro jestem taki cwaniak mogło by się zdawać, to czemu okazałem się taki naiwny i zakupiłem ten badziew bez odpowiedniego sprawdzenia wcześniej?
Sam się nad tym zastanawiam. Jak już pisałem to był spontan, diabeł mnie podkusił...(?), a może jakiś dobry duszek, który nie mógł już znieść nabijania ludzi w butelkę. Laughing

Sprawdziłem dopiero po fakcie, jak otworzyłem przesyłkę. Np tu: http://www.budowa.edu.pl/video/MiLUrD2qTaY&feature=youtube_gdata_player i na forum http://hho-forum.cba.pl (do którego link już wklejono wcześniej). Można było temu zapobiec, jak widać. Przyznaję się jednak do błędu. Embarassed
Wyszła trochę ignorancja i lenistwo - gdyż nie chciało się dokładnie sprawdzić. Wyszedłem z założenia (błędnego jak się teraz okazuje), że na takim forum poszukiwaczy prawdy, którzy besztają innych za podawanie nieprawdziwych, niesprawdzonych informacji, i są bezkompromisowi w obnażaniu kłamstw i manipulacji - nie możliwe jest by takie oszustwo się odbywało.

Wydawało mi się niemożliwe, by ktoś kto pisze takie rzeczy...:

Krzysztof Rogala napisał:
Jesteśmy w trakcie wojny, nie istnieje coś takiego jak "złoty środek" w walce z Obcymi którzy żywcem patroszą ludzi.


Krzysztof Rogala napisał:
Wiesz co to jest dezinformacja ? znasz znaczenie tego terminu ?


Krzysztof Rogala napisał:
To wojna z manipulacją duchową! To wojna w której obowiązuje taktyka i walka jest nią kontrola umysłu. Jest nią informacja i wiedza która jest kluczem.


... udziela wykładów, tłumaczy książki Davida Icke'a... - sam był manipulatorem i dezinformatorem.

źr: http://davidicke.pl/forum/wiarygodnosc-b.....20-30.html

Jednak nie ma rzeczy niemożliwych - po raz kolejny się przekonałem.

Na koniec przytoczę wam tu (ku przestrodze) pewnie znany wam cytat - Budda Siakjamuni:
Cytat:
Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że ktoś inny to powiedział, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan lub że jest to napisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez Boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu, do tego, co przynosi powodzenie wam i innym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 16:20, 02 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy witaj w realnym świecie Neo Cool
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:45, 03 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:

To są tematy o generatorach a nie o prawdomówności Adamskiego, załóż sobie temat w hydeparku i piszcie sobie. Podejście to ty masz ciekawe, załóżmy jeden temat i piszmy o wszystkim w jednym, po co działy i tematy.


Tak się złożyło że moje zdanie jest decydujące nie moich moderatorów gdzie ma być jaki wątek. Nie uważam pana Adamskiego za "guru" czy coś. Jeżeli mas słuszne wątpliwości i zostałeś oszukany to będzie krótka piłka. Tematem się HHO i tych generatorów się nie interesuje tak jak nie muszę wszystkiego pilnowac i się na wszystkim znać. Jacolo ufa Adamskiemu ja swoim modom, strona działa na tym wzajemnym zaufaniu. Nie lubię kiedy jednak ktoś nadużywa mojego zaufania. Adamski pisze w swoim wątku...ale widzę że tam się zrobiła zwykła reklamówka.

Cytat:
Czyli wg niego prawdomówność adamskiego nie ma nic do rzeczy, jest nie na temat. Kupujcie generatory - nie ważne czy to prawda, co o nich pisze adamski czy nie.


Dokładnie na odwrót. Prawdomówność i zaufanie, Jacolo nie jest adwokatem Adamskiego...a tym bardziej Ja. Jeżeli Ciebie oszukał będzie krótka piłka, nie mam żadnego interesu aby go nie wyrzucić i pozamykać wątków. Jeżeli zostałeś oszukany kupując na Allegro to zgłaszasz to jako przestępstwo. Proste.

Cytat:
Jak ktoś chce sobie porozmawiać o prawdomówności adamskiego, to niech założy sobie temat w hydeparku, gdzie nikt zainteresowany generatorami nie będzie go czytał i gdzie w końcu zostanie zamknięty, jako że nic nie wnosi


Proszę o kontynuowanie w macierzystym wątku i wyjaśnienie tego do samego końca, dopilnuję aby posty nie były usuwane. Nie mogę poświęcić całego swojego wolnego czasu na pilnowanie forum.

Okazało się, że istnieje coś, na czym Krzysztof się nie zna! To może być wielki przełom, takie wyznanie/przyznanie. Myślałem, że Krzysztof wie wszystko. Twisted Evil Ma obszerną wiedzę w tak wielu dziedzinach, tematach np: wie doskonale, że Archonci nie istnieją w przeciwieństwie do Reptylian..., od dawna wie, że czarne dziury nie istnieją[/quote]

No dokładnie, bo bardziej znam się na lotnictwie, samochody to nie moja działka i jest mi to obojętne, nie mam czasu na generatory. Mam wystarczającą ilość prywatnych problemów. I żebyś wiedział że Teoria Elektryczna jest genialna.

Cytat:
Na koniec napiszę jeszcze czemu, skoro z taką łatwości wydawało by się obnażam tu te ich oszustwa..., skoro jestem taki cwaniak mogło by się zdawać, to czemu okazałem się taki naiwny i zakupiłem ten badziew bez odpowiedniego sprawdzenia wcześniej?
Sam się nad tym zastanawiam. Jak już pisałem to był spontan, diabeł mnie podkusił...(?), a może jakiś dobry duszek, który nie mógł już znieść nabijania ludzi w butelkę. Laughing


Dlaczego obwiniasz forum davidicke.pl za swoje zakupy na Allegro czy w Internecie ? Jak kupisz zły samochód albo zostawi Ciebie zona to tez nas będziesz obwiniał ...może wmieszaj w to czarne dziury i teorie elektryczną...mieszanie Reptilian to już standard we wszystkim. Pytanie zasadnicze ? Co ma kurwa Hawking z tym wspólnego ?

Obowiązują Ciebie normy społeczne i prawo handlowe, masz paragon i wciągu 7 dni masz prawo oddać towar a sprzedawca zwraca kasę i nawet nie musisz podawać powodu. Jeżeli nie to zgłaszasz oszustwo. Proste. Nie czepiaj się tylko mnie że wybrali na papieża Franciszka a nie Ilumianta...mniejsza z tym. Jeżeli faktycznie doszło do nadużycia to proszę ze rzeczową zdjęciami na forum (najlepiej w osobnym wątku) potem zażądam wyjaśnień od Adamskiego publicznie i zwrotu pieniędzy. Wątki zostają zamknięte i żegnamy się z Adamskim na dobre. Wątki zostają. Posłałem Ci na priv swój telefon i oczekuje uczciwej relacji bo póki co to nic nie wiem. Pozwól że sam ocenię kto jest dezinformatorem...oczywiście Icke pewnie też...i jego książka...żona i dzieciaki.

i gwoli sprostowania....
http://tylkoastronomia.pl/wiadomosc/czar.....en-hawking
Hawking mówi o studniach grawitacyjnych co nadal jest bzdurą a ja "nie jestem pewien"...tylko Wal Thornhill...podam ci maila jak chcesz do holoscience.com z chęcią się ustosunkuje do bajek Hawkinga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kraken




Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 72
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:15, 03 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirek, czekamy na relacje, jak się dalej potoczy sprawa. Ja osobiście trzymam kciuki, oby Ci się udało kasę z powrotem otrzymać... bo na przeprosiny czy przyznanie się do błędu (tzn. złodziejstwa Smile) nie masz co liczyć od takich ludzi.
Jedna rada - jak najmniej dyskutuj czy rozmawiaj "na priv" z takimi łepkami - szkoda czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alan




Dołączył: 16 Gru 2013
Posty: 47
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:25, 03 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Redmuluc , wiem , że to niezbyt przyjemne , a może i i i , .. przebadałeś się czy nie masz robaków , wiesz tych zbadanych przez ludzi , w mózgu ???

Hanukan , to kolejna barwna postać w tem twem mentalno bajzlu ,
zaraz napiszesz ,że to i owo Smile szkoda tylko ,że nie ma odpowiedzi . SyfDI .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paul




Dołączył: 05 Lut 2014
Posty: 1
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 21:29, 05 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Jestem tutaj nowy i chciałbym odpowiedzieć na wpis o forum DavidIcke.
Jestem forumowiczem ze strony pasjonatów hho.
Na naszym forum jest specjalny wątek poświęcony oszustowi o nicku Jerzy Adamski.
http://hho-forum.cba.pl/viewforum.php?f=5

To co napisał użytkownik Bronson na stronie DI jest prawdą. Moderatorzy chronią oszusta Adamskiego od dawna i wyłudzają w ten sposób od ludzi pieniądze. Niestety, każdy kto ośmieli się skrytykować oszusta lub zadaje merytoryczne pytania jest banowany.
Wielu takich ludzi trafiło na nasze forum, gdzie na temat HHO pisze się otwarcie i można się wiele dowiedzieć.
Wspomniany oszust występuje pod wieloma nickami. Takimi jak Adamus, Tedbucz, Japati,
Andreas i wiele innych. Pod swymi filmami na YT ma zablokowaną możliwość dodawania komentarzy, gdyż ludzie psioczą na to co robi. To jednak jest cwana menda i skutecznie prowadzi proceder oszukiwania ludzi.

Widzę, że Redmuluc tutaj także zagląda to może to do niego dotrze. Do tej pory wszyscy moderujący tamto forum skutecznie uwalali nas. Teraz wielu ludzi ma satysfakcję, że zostali tam zbanowani.
Nie dalej jak dzisiaj kolega Robertn został ponownie zablokowany. Jego wpis sprzed dwóch dni usunięty, mimo iż nikogo nie atakował. Kolego Redmuluc, sorry ale nie jesteś już dla mnie wiarygodny.

Mam nadzieję, że zechcecie odwiedzić nasze forum i dowiecie się jak można
dochodzić do oszczędności w zużyciu paliwa przez nasze auta.
http://hho-forum.cba.pl/index.php?sid=1b76bd71489c8b4883f21c3c294b4b1d

Niedługo pojawią się tam informacje na temat naprawdę dużych oszczędności.
Dopóki wszystkiego dogłębnie nie sprawdzę, nie chcę puszczać czegoś w świat i robić lipy.

Pozdrawiam Paul
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:51, 08 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
Very Happy witaj w realnym świecie Neo Cool

To dobre - udał Ci się ten post easy russian. Jakoś tak tylko się złożyło niefortunnie, że nikt mi nie zaproponował niebieskiej pigułki do wyboru, ani czerwonej zresztą też, ani żadnego wyboru nie było...
Chyba "niechcący" musiałem połknąć czerwoną, bo to qrwa rzeczywiście jest matrix. Cool

Kraken napisał:
Mirek, czekamy na relacje, jak się dalej potoczy sprawa. Ja osobiście trzymam kciuki, oby Ci się udało kasę z powrotem otrzymać... bo na przeprosiny czy przyznanie się do błędu (tzn. złodziejstwa Smile) nie masz co liczyć od takich ludzi.
Jedna rada - jak najmniej dyskutuj czy rozmawiaj "na priv" z takimi łepkami - szkoda czasu.

Dzięki Kraken.
Jak odzyskam kasę dam znać. Na razie dzięki temu, że mogłem tu wszystko opisać zostałem "odbanowany" przez redmuluca na jego forum i na jego prośbę założyłem tam osobny wątek o oszuście adamskim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:09, 17 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku ostrzeżenie: dzieci nie czytać, bo są przekleństwa!

No kurwa loguję się, patrzę na podania rejestracyjne i oczom nie wierzę.
Ten skurwiel jest na tyle bezczelny, żeby składać tu podanie (chyba że to jakiś szkodliwy idiota, ale mało prawdopodobne, rozpoznaję już ten "niby nie reklamujący" strony styl). Ostrzegałem kutasa, że jeszcze raz o nim usłyszę, to się nim w końcu zajmę. Mówi się, żeby gówna nie tykać, bo śmierdzi i można się ubrudzić, ale to gówno zawsze gdzieś wypływa i chyba trzeba będzie w końcu je zakopać...

O sprawie już zapomniałem, upłynął rok, aż tu w drugi dzień Św. B.N. dostaję wiadomość na priv na forum DI (którą odczytałem dopiero w połowie stycznia gdzieś, także świąt mi nie zepsuł) od "Kator":

Cytat:
A wiesz kurwo co zrobimy jak przyjedziemy latem do polski z dupy nogi ci powyrywamy a jak w pobliżu będzie ktoś z twojej rodziny to zgwałcimy i wsadzimy butelkę w pizdę a potem rozbijemy a tobie zrobimy choinkę wiekanocną. Myslisz że kurwo nie namierzymy, juz to zrobilismy. Tu w niemczech mają takie generatory nie tylko do samochodów a ty żydowska kurwo zrozumiesz co znaczy kryształowa noc . http://youtu.be/n150d9DGtww


Zgłosiłem oczywiście od razy dla Krzysztofa i nie było zaskoczenia - podał mi dane użytkownika wysyłającego pogróżki:

kubarozporowski@gmail.com

IP 164.126.21.243

host user-164-126-21-243.play-internet.pl


Szybko namierzyłem po koncie na YouTube, kim jest jegomość Kuba Rozporowski. Andreasik/Adamski idiota jeden założyła na początku grudnia 2014 nowe konto i myślał, że jest anonimowy. Laughing Kilka sekund dosłownie zajęło mi znalezienie kim jest "Kuba Rozporowski", tzn. połączenie go z "Adamskim".

Jerzy Andreasik
71-222 Szczecin
ul Podchorążych19


Palant jeden nie ma pojęcia ani o generatorach, ani nawet bladego pojęcia o internecie.

Nie chciałem odgrzewać tematu publicznie na forum, ale przez to podanie zmieniłem zdanie. Co za tupet, żeby składać podanie na forum, które przyczyniło się, czy wręcz umożliwiło zdemaskowanie oszusta i wyrzucenie go z forum DI (a przy okazji się okazało jak to było możliwe, że tak długo było tam możliwe oszukiwanie ludzi).
Debil jeden, kretyn, tępy zakuty łeb - jak rozdawali rozum, to stał w kolejce po cwaniactwo, a i tak mu zatrzasnęli okienko przed nosem.

Ktoś ma wątpliwości to przypomnę link:
http://hho-forum.cba.pl/printview.php?t=152&start=0

Alternatywne paliwo kurwa, chyba móżdżek ma "alternatywny" pasożyt jebany.

Na koniec spóźniona tu na forum premiera słoika - "GENERATOR HHO adamskiego CYLINDRYCZNY ŚWIATOWA PREMIERA":



Mamy już w Polsce dwa słoiki: Owsiak i Adamski - duży przekręt i mały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:51, 23 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściciel forum i głównodowodzący w jednej osobie zdecydował się jednak zaprosić na swoje forum słynnego Adamskiego wyrzuconego ponad rok temu z forum DI - Jerzego Andreasika ze Szczecina. Zarejestrował się pod wiele mówiącym nickiem: Cudaczekhho. Jeszcze raz przestrzegam przed kupowaniem tych jego cudeniek. Już w pierwszym poście potwierdził swoją tożsamość linkując (swój) film na kanale użytkownika o jakże wiele mówiącym pseudonimie George Andreas.

Czyżby Bimi znowu chciał mi/nam debilom pokazać, że "ja tutaj jestem sprite, a wy to tylko pragnienie"?
Oczywiście ma do tego prawo, jak to się mówi twój cyrk, twoja małpa. Zapewne Cudaczekhho wiele wniesie na to forum, tak jak wiele wniósł na forum DI (1345 odpowiedzi, 147275 odsłon), z tym że tam potrzeba było do tego pracy moderatorów, którzy namiętnie usuwali posty krytyków, poszkodowanych, oszukanych... Ale to taki szczegół.

Trzeba jednak przyznać, że były też dobre strony działalności Andreasika-Adamskiego, powstało tematyczne forum hho-forum.cba.pl , do czego w pewnym sensie przyczynił się, gdyż założyły je osoby oszukane przez niego (i banowane na forum DI). Very Happy

EOT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:25, 23 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siły mroku są lewą ręką tego samego Boga Very Happy

Ale teraz nadszedł czas, że tego typu łajdactwa
szybko są wyświetlane. Fajnie, że od razu rzucasz światło
i dzielisz się swoim "dochodzeniem" i jego wynikami.
Tak być powinno w normalnym świecie-
-gubi nas powszechna obojętność.
"Ja wlazłem w gówno? - niech inni też wejdą".
Według pradawnego prawa ( jeszcze w czasach Rzymu obowiązywało)
ten kto wie o dziejącym się złu i nie przeciwdziała temu
jest tak samo winien przestępstwa.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kraken




Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 72
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:39, 28 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas - z tymi pogróżkami zrobiłeś screena? Masz zamiar wysłać to coś do prokuratury?
Może trzeba trochę więcej szumu zrobić, jakąś akcję na pejsbuku? z pewnością nie tobie pierwszemu groził (i okradł), znajdą się inni co ci dołożą materiału dowodowego. To nie jest heca, tylko konkretnie skierowane groźby gwałtu i morderstwa wobec ciebie i twojej rodziny. Sumując to z wyłudzeniami za te słoiki, gość zasługuje na wyrok. Ale rozumiem też, że pewnie nie chce ci się już dalej w tym wszystkim babrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Forum davidicke.pl - New Age biznes
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile