W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Forum davidicke.pl - New Age biznes   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
32 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 45782
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:24, 18 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norbi napisał:
Poprawiłeś swój post, w którym wcześniej było takie zdanie:
redmuluc napisał:

Moje wyniki bań są potwierdzone i zostałem sklasyfikowany jako w pełni poczytalny Cool

Bania - ludzka rzecz.
Podświadomość jest jednak bezwzględna. Very Happy


Baniak w porządku to nie podświadomość tylko spieprzona klawiatura w robocie.
Może jest opętana? Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:26, 18 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tańcząca z Wilkami jako fachowiec to potwierdzi.


Nie mogę tego potwierdzić, gdyż byłaby to nadinterpretacja diagnostyczna i to by było właśnie nie profesjonalne.

Co mogę Wam powiedzieć?

Jedyne co Wam mogę powiedzieć to to ,że jesteście po prostu ze sobą w konflikcie.
Mam wrażenie ,że PB-soft nie może unieść utraty wyeliminowania Go z forum David Icke i dlatego przelewa na forum prawdy2 swoją frustrację związku z tym faktem.
A Redmuluc bardzo emocjonalnie podchodzi do opinii PB-softa o swojej osobie i o swoim forum. A jest to po prostu subiektywna opinia do której PB-soft ma oczywiście prawo. Czyjaś opinie można wziąć pod uwagę lub nie i nie ma właściwie nad czym się tu więcej rozwodzić.

Natomiast jako forumowiczka mogę powiedzieć ,że :
na okultyzmie się nie znam i nie będę się wypowiadać na ten temat.

Red
Cytat:
Pomyliłeś czyjeś zainteresowania i hobby ze swoją misją Zbawiciela, kiedy mnie to kompletnie wali co się z tym światem stanie.


Obserwując Reda też odnoszę wrażenie ,że podchodzi do tematyki tzw. jaszczurów w ramach swojego hobby i zainteresowań związanych ze starożytnością , aniżeli chęci zysku finansowego.

A to ,że na forum David Icke pojawiają się różnej maści terapeuci , ligtworkerzy, inni doradcy życiowi itd. itp. bo np. czują tam poddany grunt pod swoją działalność to nie moja sprawa bo to nie moje forum. Wierzę natomiast ,że forumowicze David Icke nie gęsi i swój rozum i intuicję posiadają, aby móc samodzielnie odróżnić ziarna od plew.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
saJms




Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 15
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:33, 18 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z Wilkami
Na wyrazenie LightWorkers zapytalas WTF?
Nie odpowiem Ci wprost kim Oni są, bo p. Rajska ma na wydaniu ksiażke ktora chce sprzedac wiec nie chce szkodzic jej promocji.

Tutaj cytaty takich istot, ktore chca wspolpracowac z Lightworerami:

"Chcemy mówić wam o miłości. Chcemy się z wami złączyć, chcemy złączyć naszą energię z waszą, tak żebyśmy mogli się nawzajem dotykać, żebyśmy mogli wspólnie pracować"

"Jesteśmy tutaj, żeby złączyć się z waszymi ludzkimi jaźniami, żeby pomóc waszej rasie stać się centralnym systemem przewodzenia zupełnie nowego bytu"

Przypomina Ci to cos? Do niedawna myslalem ze UFO to obce pozaziemskie istoty,
teraz wiem, ze wraz z promowanym w TV - filmow SiFi i promowanym w internecie "przyjaznych Plejadian i nieprzyjaznych Reptilian", wraz z nadchodzącą Nową Erą to nic innego jak demony ktore chca poprzez naszą otwartą wolę sterowac naszymi ciałami dla wlasnych interesow...

Pozdrowienia i ciesze sie ze jest na to rada. Wielka sila ktorej się boją - bo nie maja wyjścia jak od niej uciekać Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
saJms




Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 15
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:01, 18 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że nie mogę edytować.
Chociaż nabiję sobie pościkam a co:)

Tak jak na forum DI przydałaby się "Pierdolnia", gdzie moderatorzy nie utrzmyaliby cenzury,
tak tutaj przydałyby się stopnie masońskie i małe pentagramy dla rangi wtajemniczonych w forumowanie userów (tak jak to jest w "Internetowej Świątyni Rogali" - DI.

...a dopisać chc"iałem:

iż śmiessznymi New Age'owymi teoriami są gadki, jakoby Planeta Ziemia była pod kwarantanną
i "Oni" nie mogą Nam teraz pomóc...

A czy nie jest tak czasem, że towarzystwo Tajnych Stowarzyszen szykowało ludzkosc do myslenia iz okultyzm jest potrzebny, ze medytacje z "Dobrymi Duchami" są potrzebne...

...tylko poto, aby otworzyć bramy dla tych Istot? Tzw kwarantannę?

Smieszne iz co raz wiekszymi fanatykami tych teorii są Ci, ktorzy organizuja takie eventy...
Dla hajsu, czy podstawieni?
_________________
Różnorakie przesłania mogą i brzmieć mądrze,
lecz są nic niewarte jeśli mijają się z prawdą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:30, 19 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

saJms napisał:

Tak jak na forum DI przydałaby się "Pierdolnia", gdzie moderatorzy nie utrzmyaliby cenzury,
tak tutaj przydałyby się stopnie masońskie i małe pentagramy dla rangi wtajemniczonych w forumowanie userów (tak jak to jest w "Internetowej Świątyni Rogali" - DI.


Nie wycieraj sobie gęby moim nazwiskiem gnojku bo razem do piaskownicy nie szczaliśmy.
Na szczęście mam w dupie zdanie takich gówniarzy jak ty - innych zresztą też.

Cytat:
Smieszne iz co raz wiekszymi fanatykami tych teorii są Ci, ktorzy organizuja takie eventy...
Dla hajsu, czy podstawieni?


Nie bardziej śmieszne niż fanatyk wciskający kit ludziom pseudonaturalnymi produktami które nie maja z nimi nic wspólnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:50, 19 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Pawlospg"]
easy russian napisał:
Ludzie sobie pierdolą w wolnej Pierdolni " ( chwała Bimiemu ) a ciebie to na max. wcurwia ,że sobie mogą toczyć swobodną rozmowę .


Ktoś na tej JEGO stronce napisał..
Cytat:
Wnosze o rozpatrzenie urodzinowej petycji i uruchomienie Pierdolni.
DI bez Pierdolni jest jak V bez 5-tej Kolumny :hura:


no i dostał odpowiedz no i dostal odpowiedz od @Redimix
Cytat:

Może mnie ktoś oświecić czym jest owa"Pierdolnia"?
Sądząc z nazwy chyba niezbyt dobry pomysł na naszą stronę.
Jestem zbyt zajęty tłumaczeniami, sprawami prywatnymi
oraz planowanym wyjazdem zarobkowym więc może
mnie ktoś oświeci w tej materii?
Nie siedzę w necie przez 24/7, coś takiego jak życie też istnieje.


Zapraszamy



Pierwszy Kontakt już wkrótce ?

Cytat:
Exopolitics jest nową dziedziną, mało znaną polskiemu społeczeństwu. Jej zadaniem jest przybliżenie rzeczywistości. Rzeczywistość taka może szokować wielu ludzi ale "wcześniej czy później" będziemy musieli ją zaakceptować. Mianowicie, że rasa ludzka i życie nie jest czymś wyjątkowym i nie ogranicza się do naszej planety. Exopolitics jest międzynarodowym ruchem, którego zadaniem jest wywieranie nacisku na rządy wszystkich państw aby oficjalnie uwolniły informację na temat UFO i Extraterrestrials (ET). W wielu krajach doszło już do częściowewgo ujawnienia takich dokumentów i można tu wymienić: Anglię, Francję, Kanadę, Brazylię, Chiny, Meksyk, Nową Zelandię, Chile i Ukrainę.

http://exopolitics.pl/
Cytat:
Wzmaga się światowa histeria na temat bliskiego już ujawnienia ścisłej i wieloletniej współpracy wielu rządów z UFO. Niewielu z nas zdaje sobie sprawę z tego, co to wszystko dla nas oznacza. Wielu naiwnych wierzy w kolejne kłamstwa mediów i polityków. Niestety politycy i media kłamia wtedy, kiedy ich usta się poruszają.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:18, 18 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak komuś się nudzi to tu " ekscytujący " temat obnfitujący w jawną perwersję Very Happy
Dni ostatnie jakoś mniej energetyczne więc miejscowy guru zarządził rytuał by sobie pochłeptać trochę krwi . Stado cieląt radośnie pobekuje i każdy każdemu robi dobrze. http://davidicke.pl/forum/du-e-podzi-kowania-t7094.html
http://davidicke.pl/forum/du-e-podzi-kowania-t7094.html

tu załączam małe próbki z tego samogwałtu - zaczyna "miszcz" - jak zwykle nikt normalny się nie kapnie o co mu tak naprawdę chodzi ( i o to mu chodzi Wink )
Cytat:
Udało mi się natrafić na całkiem sporą grupę objawów działalności forum
w słowa tego rozumieniu: aktywność użytkowników, informacje, otwarcie umysłu.

Dla wielu - mniej obytych z podprogowym realizmem matrixa - cała sytuacja
staje się bardziej znośna i do ogarnięcia. Wolna od paranoi - pełna zrozumienia i wsparcia innych osób.

Precyzuję więc tu sporą liczbę anonimowych zmiennych - które napotkałem
z konkretnym prostym - DZIĘKUJĘ.

no a potem lawina rusza ( "miszcz "pisał coś o kuli śniegowej- chyba robi doświadczenie na parafianach )
Cytat:
to najszersza platforma wymiany myśli ezoteryczno-alternatywnej w Polsce;

...........................................jestesmy na wygranej pozycji, mamy przebudzony umysl,
..................
wazelina cieknie po palcach gawiedzi ,co wrażliwszych przestrzegam

p.s. to jest chyba najlepsze ( po "miszczu" naturalnie - drugie naj )
Cytat:
To forum wielu popchnęło do przodu, tylko dzięki wspaniałym ludziom, którzy wykonują ciężką, czasami syzyfową prace, ale najważniejsze że daje efekty, za co również podziękowania.

przypomniał mi sie stary żart bodaj z czasów Gomółki :
" znajdowaliśmy się na skraju przepaści a dzięki naszej partii zrobiliśmy olbrzymi krok naprzód "
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:05, 18 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:

przypomniał mi sie stary żart bodaj z czasów Gomółki :

zgadza się, tylko że Władek (ksywa "Wiesław") pisał się przez "u".

dla przypomnienia:
Gomółka Mikołaj - polski kompozytor z XVI w.,
Gomółka Stanisław - znany współczesny ekonomista;
Gomułka Władysław - I sekretarz KC PZPR w latach 1956 - 70.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:15, 18 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:

zgadza się, tylko że Władek (ksywa "Wiesław") pisał się przez "u".

dla przypomnienia:
.........
Kurde - pamiętałem,że z nim było coś nie tak Very Happy , ale lenistwo - nie kliknąłem w google . dzięki za przypomnienie .
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:11, 18 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="easy russian"]Jak komuś się nudzi to tu " ekscytujący " temat obnfitujący w jawną perwersję Very Happy
Dni ostatnie jakoś mniej energetyczne więc miejscowy guru zarządził rytuał by sobie pochłeptać trochę krwi . Stado cieląt radośnie pobekuje i każdy każdemu robi dobrze. http://davidicke.pl/forum/du-e-podzi-kowania-t7094.html
http://davidicke.pl/forum/du-e-podzi-kowania-t7094.html

tu załączam małe próbki z tego samogwałtu - zaczyna "miszcz" - jak zwykle nikt normalny się nie kapnie o co mu tak naprawdę chodzi ( i o to mu chodzi Wink )
Cytat:
Udało mi się natrafić na całkiem sporą grupę objawów działalności forum
w słowa tego rozumieniu: aktywność użytkowników, informacje, otwarcie umysłu.


Widać to tobie się nudzi i zaczynasz sam uprawiać samogwałt onanizować się postami.
Zazdrościsz że nikt takiemu jak ty nie dziękuje bo nie ma za co ?
Chyba za te nędzne ruskie filmu wykonane na poziomie nędzy podstawówki graficznej.
Ale tak to jest jak się gówno ie za co są podziękowania, nigdy nie widziałeś pewnie w sowim życiu podziękowań bo pewnie nigdy nie było za co Ci dziękować, takim jak ty się nie dziękuje ale się ich banuje. Proste.

Jak bardzo trzeba być żałosnym aby podniecać się podziękowaniami...odpowiedź jest prosta trzeba być easyrusianem.

Przy okazji niestety nigdy się nie dowiesz o co chodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:15, 18 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc na drugi raz jak zechcesz odpowiedzieć sensownie to puść fiuta i pisz dwoma rękami - będzie bardziej zrozumiale . " Sowiego " życia póki co nie mam ( jest kocie Very Happy , mam też psa ).

O moje filmy się nie martw . Nie jakość tekstu się liczy a treść a ta cię jak widzę bardzo boli . A jak już o filmach zacząłeś - popisujesz się "ilością przetłumaczonych " - nie dodajesz ,że robiliście na forum regularne zrzuty na te tłumaczenia . Biznes się kręci - czym tu się przechwalać ? Mieszacie tylko w głowach ludziom nadmiarem . Kupa szmiry -mydło i powidło .Pewnie są tam jakieś wartościowe rzeczy ale kto tam z tych dzieciaków to wyłowi ? Mieszacie w głowach .

Co do "podziękowań " - otrzymuję je co dziennie na PW z całego świata choć nie domagam sie tego - a to jest najbardziej żałosne co się właśnie tam u was wydarzyło
- żenujące po prostu . I nie pieprz mi tu głodnych kawałków - to całe żałosne zagranie to typowy wampiryzm energetyczny. Zagrywka rodem z kółka różańcowego czy oazy . Podejrzewam,że tego nie widzisz i nie zdajesz sobie sprawy w czym uczestniczysz. "Miszcz "zresztą tez nie -tkwi w oparach samozachwytu i " metod".

Przebudzeni ........ Laughing
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 18 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czas na wyciszenie - zawieszenie działalności

Mikołaj Rozbicki napisał :

Cytat:
Ostatnie pół roku w mym życiu to ciągła walka z systemem, zmaganie się z ludzką ignorancją, niewiedzą i apatią. Sympozja, spotkania, manifestacje no i w końcu to radio – to wszystko wymagało wielkiego zaangażowania czasowego i emocjonalnego.

Opór materii i zmaganie się z trudnymi przypadkami w postaci ludzi z zamkniętym umysłem był w zasadzie czysta przyjemnością – najsmutniejsze jest to, że ludzie z naszego środowiska są bardzo mało aktywni i ciężko ich zachęcić do aktywnego działania. Każdy projekt wymagał wielkiego wysiłku by bardzo niewielkiej pomocy ludzi w około, wszystko trzeba było ciągnąć za uszy, namawiać, wydzwaniać i na końcu w zasadzie wszystko zostawało na barkach garstki osób. Odzew był z reguły także mały, bo ludzi znających nasze tematy jest całkiem sporo. Ale nikomu się nie chce coś więcej podziałać i zaangażować się, co jest bardzo smutne, bo razem moglibyśmy osiągnąć cuda. Nie ma nic bardziej niesamowitego niż grupa zdeterminowanych i zaangażowanych ludzi.

Tego brakowało i brakuje nadal. To wszystko oczywiście nie oznacza, że nasz trud był bez sensu. To wszystko było potrzebne i jestem dumny z tego co się udało. Poszło w sieć i eter bardzo wiele informacji, pokazaliśmy że nie trzeba się bać swoich poglądów, że jesteśmy i istniejemy poza światem internetu. To poszło w świat, poszło mnóstwo artykułów, filmików, ksiaża itp. Jak na tak nieliczne środki udało się całkiem wiele. To tylko pokazuje nasz potencjał jak się przebudzimy – tak, tak – ludzie z naszego środowiska – to ONI muszą się przede wszystkim najpierw obudzić, zintegrować i zaangażować. Postawa konsumpcyjna na razie dominuje – przyjdę, zobaczę, posłucham radia i pójdę – ot moje zaangażowanie w temat. Na razie wszystko zrobić ma za nich jakichś lider, jest mnóstwo życzeń, krytyków, pomysłów nawet, ale wszystkie je mam załatwić ja, bądź ktoś inny, ktoś ZA NICH. Wciąż tworzy to wielkie stado owiec z liderem, a nie grupę świadomych ludzi biorących udział w działaniu, czyli coś na kształt Solidarności, tej prawdziwej. Nie tego chcemy, nie tego ja chcę. Doszło do takiej sytuacji, że nikt już nic sam nie zrobi, dopóki Rozbicki czegoś nie zorganizuje. Dostaję maile z kolejnymi pomysłami i „zadaniami” a jak mówię, że ja nie dam rady za wszystkich wszystko zrobić, to jeszcze dostaje wyzwiska, że leń jestem i że nie chcę działać… Ja..?

Przykład manifestacji był tu najlepszy – takiej reklamy nie było nigdzie i nigdy wcześniej. 9/11 i Smoleńsk – mord na naszych obywatelach – tam powinny być tłumy i setki chętnych do pomocy… Ale śpimy. OK. – manifestacje – ktoś powie, to nie najlepsza forma działalności. Ale co powiecie, skoro na liście kontaktów w Poznaniu mam już niemal 100 osób znających tematykę, większość znam osobiście, a jak przychodzi co do czego, planowanie działania i spotkania w naprawdę świetnych warunkach – przyjdzie od 5 – 10 osób… Rewelka. Śpimy na całego. I nie chodzi tutaj wcale o jakieś planowanie rewolucji, ale nawet taką zwykłą działalność informacyjną, medytacje, albo chociażby czystą wymianę myśli i integrację środowiska. Nie, dziś lepiej siedzieć bezpiecznie i wygodnie na forum jednym czy innym. My także gdzieś zapomnieliśmy o życiu i wpadliśmy w te pułapkę. Żyjemy wirtualnym życiem, bo tak nam wygodniej, a chcemy budzić innych, by wyłączyli telewizor. Hmmm…

I tak ze wszystkim, wieczne ciągnięcie za uszy wszystkiego. A to nie na tym ma polegać.

A więc przyszedł czas na przerwę. Nie ma co się obrażać na nikogo, ani na rzeczywistość ani na ludzi. Tak zwyczajnie jest, że nie jest jeszcze ten czas. Pewien etap się zakończył. Sam nie wiem co będzie dalej, jak potoczą się losy Polski i Świata, ale czas pokaże co będzie następne. Moja dusza jest dusza aktywisty, duszą człowieka czynu, pełnego odwagi i wolności w sercu, ale póki poczuję, że nadeszła faza druga, że ludzie generalnie obudzą się z letargu i będzie z kim i jak działać „po nowemu” – będę się wyciszał. Czas poukładać swoje sprawy osobiste, przygotować się mentalnie na to co nadchodzi.

Przyjdzie czas a obowiązek nas wszystkich, w tym i mnie – wezwie. Obowiązek do mówienia prawdy, do działania i uświadamiania, obowiązek do pokazywania nadziei i rozwiązań w tym chorym świecie. Wówczas działanie nasze to nie będą już zapewne jakoś specjalnie organizowane sympozja i spotkania, ale rozmowa i kontakt z ludźmi na co dzień, wszędzie gdzie jesteśmy – takie to będą czasy uważam. Zmieni się charakter naszej pracy. Już nie będziemy napraszać się i dobijać z informacjami do ludzi, to my będziemy wówczas dla nich cennym źródłem informacji. A nasze środowisko bardziej się zintegruje zmobilizowane sytuacją. Tak ,w to wierzę., tak to widzę.

Dziękuję wszystkim, tym nielicznym, na prawdę zaangażowanym w poszczególne projekty. Tylko oni wiedzą jak wiele wysiłku i energii kosztuje to, a nie raz i własnych pieniędzy. Jako człowiek, który wie doskonale jak trudne jest takie działanie w tej tematyce gorąco dziękuję Wam i podziwiam.

To była 1 faza wspaniałej przygody. Czas na przerwę, a potem faza 2 – kiedy i jaka ona będzie tego nie wie nikt, poza tym, że będzie nie lada wyzwaniem.


Gorące Pozdrowienia

Mikołaj Rozbicki

PS. : Oczywiście stronka moja czyli http://czasprzebudzenia.wordpress.com/ będzie nadal aktualizowana i nie wykluczam wsparcia poszczególnych inicjatyw, niemniej czas teraz na pokładanie swojego życia prywatnego, aż nie dostanę "sygnału z góry"Smile


KOMUNIKAT:


Z przykrością ogłaszamy, że z dniem 20.05.2011 zawieszamy działalność Radia Bez Cenzury.

Powodem tej decyzji jest głównie brak środków finansowych na utrzymanie radia, z powodu wycofania się naszego dotychczasowego sponsora (i on ma problemy finansowe obecnie).

Jak na razie zawieszamy ten projekt z możliwością uruchomienia go ponownie jeśli zaistnieją sprzyjające okoliczności. Stały koszt utrzymania radia potrzebne do jego funkcjonowania to ok. 300 zł. Miesięcznie.

Dziękuję Leviemu – Łukaszowi Adamkiewiczowi, bez którego Radio nie mogłoby ruszyć nigdy –DZIĘKI! Dziękuję wszystkim naszym nadającym, Wojtkowi Stepaniukowi, Ewie Wilińskiej, Bartkowi Kmieciakowi.

Może radio jeszcze powstanie, ale to już zależy nie ode mnie. Wszystko zależy i zawsze zależało od Was. Jeśli znalazło by się jakieś wsparcie finansowe oraz osobowe, by ten projekt mógł się rozwijać – wszystko może ruszyć na nowo.


cały wątek :

http://davidicke.pl/forum/czas-na-wyciszenie-zawieszenie-dzia-alno-ci-t7109.html

Czekam na podobny post remuluca i jego ferajny, wtedy uwierzę, że planeta ziemia zmienia gęstość na wyższą Laughing oczyszczając się z dezinformacyjnego pola wpływu zagubionych, zwodniczych istot. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:47, 18 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojej biedny, zderzył się z rzeczywistością. Spoko stary, jakoś to będzie, przyjmij lekki szacun od kolejnego człowieka z zamkniętym umysłem, otrząśnij się i idź dalej. Co nam innego pozostaje? Smile
A jak chcesz robić radio czy coś to lepiej pogadaj z TNVem bo tu nie Ameryka Smile

@PB-Soft, dzięki za doręczenie mi tego materiału, teraz proszę idź upewnij się, że moja wiadomość dotrze w drugą stronę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:09, 19 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PB-Soft napisał:

Czekam na podobny post remuluca i jego ferajny, wtedy uwierzę, że planeta ziemia zmienia gęstość na wyższą Laughing oczyszczając się z dezinformacyjnego pola wpływu zagubionych, zwodniczych istot. Laughing



Pozwolisz może jednak mój drogi - że kontakty z burakami ograniczę do sklepu warzywnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:10, 20 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnie burzliwe wydarzenia na scenie NEW AGOWCÓW coraz bardziej stają się kuriozalne i zabawne Smile
Konflikty interesów, biznesów strefy wpływów przysłaniają wielu zdrowy rozsądek.
RADIO BC, LIGHT WORKERZY, DI.pl, REDMULUC i wiele innych postaci zamieszanych i gryzących się po kostkach w swym zapalczywym gniewie.
Wyzwiska, straszenie sądami, dziecinada i żenada.
Tak ostatnio dzieje się w NEW AGOWYM półświatku, który całe szczęście przez niski poziom świadomości i wprost proporcjonalny EGOCENTYZM walczy o swój kawałek padliny tym samym ukazując nam swe prawdziwe oblicze.
Nie po raz pierwszy oczywiście.
Dzięki temu coraz bardziej transparentny staje się kto jaki jest naprawdę i co sobą reprezentuje w rzeczywistości.

A tu trochę do poczytania i posłuchania archiwalnych i bieżących wypowiedzi podsumowanych powyżej :

http://davidicke.pl/forum/sprawa-rbc-a-k.....t8201.html
http://davidicke.pl/forum/post108180.html#p108180

A że trochę mi szkoda biednego Mikołaja Rozbickiego a nie szkoda jak zwykle "WĘŻOWEGO" Redmuluca to zapodaje poniżej to co pisał Redmuluc jak domniemam do Mikołaja prywatnie.
Z resztą to zrobił sam Mikołaj.
Ja tylko chciałbym by ludzie nie nabierali się na "słodko-pierdzącą" wersje REDA, który chce by ludzie go za takiego uważali.
Niestety prywatnie jest to zupełnie inna postać.
A szkoda Smile

http://davidicke.pl/forum/post108439.html#p108439

Jeśli mam wyrazić prywatne zdanie na temat to :
REDMULUC=LIGHT WORKERZY =MIKOŁAJ ROZBICKI Smile
Łączy ich ten sam cel. Czyli chęć bycia nieomylnym GURU, który zna jedyną prawdę i nie znosi sprzeciwów i krytyki.
Zdradzają równie wielki EGOCENTRYZM i megalomanie
A różnią się jedynie nadbudową i oprogramowaniem.

Ps.
Kiedyś zrobiłem taki projekcik UZEWNĘTRZNIENIE HIERARCHII :

Dodać do tego należy zdjęcie pani Rajskiej i "uzewnętrznienie" robi się bardziej kompletne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:31, 20 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przesadzaj PB-Soft. Redmulc głupi nie jest, swoje już przeżył, praktykę ma, to dla niego chleb powszedni, więc nie imputuj tu nieistniejących problemów. Ot zwykłe forumowe niesnaski.

A Rozbicki? Taki miał zajebiście otwarty umysł, tak był z niego dumny, że aż nie ogarnął akcji i skończył na komunikatorze galaktycznym.
Cóż, świeć Panie nad jego duszą - musimy wierzyć, że miał dobre intencje, zanim walka z NWO doprowadziła go do zguby. Zapalił bym za niego świeczkę, ale akurat nie mam pod ręką świeczki, to zapalę blanta... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:25, 22 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak można sprawdzić REDMULUCOWE forum DI.pl ciągle pada ofiarą hakerów.
Ciągle forum po jednodniowym powstaniu, upada na kilka dni.
Widać ktoś się na pana Rogalę nieźle wkurzył Smile
Trochę szkoda mi Redka bo wiem,że jego życie legło by w gruzach gdyby stracił forum.
Cała staranie budowana samoocena na podstawie bycia ADMINEM DI.pl rozpadła by się w pył, czym może i sam red by przepłacił głębokim załamaniem nerwowym.
No ale cóż kto sieje deszcz ten zbiera burze.
Niewątpliwie Redek zasługuje na danie mu pstryczka w nos, jednakże zbyt dużo chyba we mnie empatii i współczucia dla uciemiężonych by go w taki sposób dobijać.
Więc zwracam się do ludzi chcących "skrzywdzić" Redka by sobie odpuścili, jemu przebaczyli i poszli dalej swoją drogą pozostawiając FORUM przy życiu, a skupili się na czymś ciekawszym niż stręczycielstwo.
Wiem jako stary karmiczny wojownik, że zemsta jest słodka.
Ale i też wiem, że takie konsekwencje "walki" ciągną się za adeptem bardzo długo i cena za to jest zbyt wysoka.
Więc niech nastanie pokój - życzę wam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:03, 22 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PB-Soft napisał:

Trochę szkoda mi Redka bo wiem,że jego życie legło by w gruzach gdyby stracił forum.
Cała staranie budowana samoocena na podstawie bycia ADMINEM DI.pl rozpadła by się w pył, czym może i sam red by przepłacił głębokim załamaniem nerwowym.No ale cóż kto sieje deszcz ten zbiera burze.Niewątpliwie Redek zasługuje na danie mu pstryczka w nos, jednakże zbyt dużo chyba we mnie empatii i współczucia dla uciemiężonych by go w taki sposób dobijać.


Wsadź sobie swoją empatię do tyłka razem z dynamitem...Twoje posty świadczą o twojej samoocenie wielkości szczura, skoro o niczym nie potrafić pisać i robić grafiki jak tylko o mnie. Ciekawe co ty będziesz robił ... zawsze możesz oglądać pornosy chyba że pedałem jesteś ? Serwer padł bo nie wydala z połączeniami, będzie nowy trwają przenosiny. Ty i twoja ocena mojej samooceny...w wydaniu socjopaty. Możesz sobie podać rękę z Rozbickim, macie takie same metody jak wszystkie ubeckie czy policyjne mendy. Repertuar ten sam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 1.200 mBTC

PostWysłany: 13:52, 29 Sty '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was wszystkich gorąco, chociaż za oknem jest mroźno. Smile

Chciałbym "opublikować" u was tekst, który został usunięty z forum: http://davidicke.pl/forum.

Nie mogłem uwierzyć w to co tam się dzieje, to po prostu przerosło wszelkie wyobrażenia. Forum poszukiwaczy prawdy, badaczy teorii spiskowych, nwo, rozwój duchowy itd..., które szczyci się obnażaniem kłamstw, oszustw, manipulacji, i innych grzechów systemu - samo uczestniczy w kłamstwie i oszustwie.

Przeczytajcie moje posty, które moderatorzy usunęli (moderatorem tego działu jest sam boss Krzysztof Rogala) i po tym jak zamieściłem je ponownie "całkowicie" zablokowali mój profil (Mirek). Bronson napisał nawet tam o tym...

Powiem wam, że zdaję sobie sprawę, że wielu będzie trudno w to uwierzyć, gdyż brzmi to nieprawdopodobnie, że moderatorzy i administratorzy forum biorą udział w takim niegodnym procederze.
Mam jednak dowód, w postaci tego "urządzenia", które niefortunnie w chwili słabości zakupiłem (nawet nie planowałem tego - to był impuls, diabeł mnie podkusił jak to się mówi). Widocznie tak miało się stać, by położyć kres temu, by nie oszukiwali więcej i nie mamili użytkowników tymi kłamstwami. Ten wynalazek to zwykły słoik z rurkami, urządzeniem do robienia mgiełki, pompką i palnikiem. Mogę nawet nagrać film w wysokiej rozdzielczości, by wam pokazać, jeśli będzie taka potrzeba.

Przekonany jestem teraz, że większość użytkowników w tych wątkach z generatorami to fałszywe profile stworzone by ułatwić oszustwa, by ludzie pomyśleli tak jak ja, że skoro tyle osób pozytywnie się wypowiada o tych "generatorach" i nawet sami moderatorzy forum i administratorzy... (oczywiście nie wszyscy!!!) to musi w tym coś być.

Jest tam dużo wspaniałych ludzi i jestem przekonany, że większość nie ma pojęcia o tym oszukańczym procederze (i ciekawe co jeszcze może się wyrabiać tam o czym nie wiem?).

Ok wklejam swoje posty (napisane, zamieszczone i usunięte w poniedziałek 27.01.2014), które tym razem zapisałem sobie i nic w nich nie zmieniałem:

Pierwszy był zamieszczony tutaj:
http://davidicke.pl/forum/generator-soniczny-t12738.html

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA!
UŻYTKOWNIK jerzyadamski TO ZWYKŁY OSZUST!!!


Piszę to z pełną odpowiedzialnością.
Śledziłem ten wątek od kilku tygodni i wątek pokrewny: Generator

HHO - wodór z wody dodany do paliwa
.
Był to zresztą jeden z głównych powodów, że zdecydowałem się zarejestrować na tym forum.

W wątku o generatorze HHO zresztą napisałem kilka moich pierwszych postów, które wraz z postami jeszcze innych użytkowników obnażały wiedzę jerzyadamski, który nie odróżniał nawet koła zamachowego od koła przekładni i opowiadał bajki (teraz już mam pewność co do tego) o jakimś silniku od skutera, który wytwarza kilkakrotnie więcej mocy, niż przewidziano fabrycznie...
Wszystkie te posty - cały fragment tamtego wątku został usunięty (żałuję, że nie skopiowałem - ma pytanie: czy trwale został usunięty, czy jest gdzieś przechowywany? ) przez moderatora.

Pomyślałem wtedy, że jerzyadamski widocznie jest kimś w rodzaju guru na tym forum i nie wolno go denerwować wytykając mu błędy, gdyż ma taki wkład w wyzwolenie ludzkości. Wie jak pozyskiwać energię z wody!?!?!? Silnik na wodę... Toć to perpetuam-mobile. Sen o wolnej energii się spełnia na naszych oczach. Jakaś dobra wiadomość w tym zakłamanym świecie. :geek: :zły: :bangheadwall:

To co jerzyadamski wypisuje tu od początku wydawało mi się bardzo nieprawdopodobne. Bardzo dziwiłem się, że wątek tak się rozbudował i tyle użytkowników chwaliło sobie te urządzenia.
Miał wsparcie bossa forum - tu :
Krzysztof Rogala napisał:

Mam do nieprzyzwoitości rozbudowany temat o orgonitach i chembusterach to i na HHO znajdzie się miejsce,
dlatego liczę koniecznie na to że ktoś poprowadzi ten temat. :tak:

Zapewniam Cię że traktujemy temat poważnie, jeżeli masz taką możliwość i chęci to możemy Ci nawet pomóc konkretnie.


Postanowiłem więc osobiście przekonać się co to za wspaniałe urządzenia oferuje słynny adamski.
Co innego filmiki na YouTube, a co innego urządzenie w ręku. Zadzwoniłem więc tydzień temu do adamskiego i zapytałem o te rewelacje, które umieścił na tej swojej śmiesznej stronce (http://aleegrospecial.pl.tl/ULTRASONICZNY.htm) :

Cytat:
Generator ultrasoniczny idealny do celów grzewczych. Połowę cieczy aktywnej w generatorze tworzy WODA !
Cała ciecz w generatorze wystarcza na bardzo długo litr takiej cieczy to około UWAGA ! Tydzień grzania w piecu na opał standardowy oczywiście uwzględniając przerwy po nagrzaniu pieca. Generator już w profesjonalnym zestawie z profesjonalnym palnikiem i odpowiednią instrukcją można tanio nabyć dzwoniąc pod numer 513085720 lub pisząc zamówienie na email. jerzyandreas@gmail.com


Adamski jakimś cudem przekonał mnie, że to prawda. Skręcać to on potrafi muszę przyznać!
Wyszedł u mnie poziom polskiej edukacji (a skończyłem polibudę Exclamation Laughing Mr. Green :bangheadwall: ), a właściwie to bardziej zajmowanie się teoriami spiskowymi - w nadmiarze mogą zaszkodzić jak widać, gdyż człek uwierzył, że go w szkole okłamali i w rzeczywistości jest tak łatwo pozyskać wodór z wody (pomijając jaki to wodór jest wybuchowy, pewnie kolejne kłamstwo nauki...).

Zamówiłem więc ten jego "ultrasoniczny generator wodoru" do przetestowania. Mówił przez telefon, że będę musiał tylko dokupić jeszcze jakąś ciecz (dokładnie jaką nie chciał zdradzać - wiem już dlaczego), a jaką dokładnie podane jest w instrukcji. Mówił tylko, że jest łatwo dostępna w każdym małym mieście w sklepie. Dopiero z instrukcji, w której był też link do tego forum dowiedziałem się, że to cieczą jest (uwaga!) - BENZYNA!!!.

Miałem już wtedy bardzo duże wątpliwości, ale poszedłem testować ze szwagrem. Mruga Niezły miał ze mnie ubaw! Okazało się, że paliły się opary benzyny, która miała być tylko katalizatorem. Wlałem tam pół szklanki benzyny, co starczyło na około godziny niewielkiego płomienia.
Element ultrasoniczny pochodził od urządzenia, które robi mgiełkę - robił więc mgiełkę z benzyny może z niewielkim dodatkiem wody.

Jerzyadamski skasował 450 zł za ten bubel - płatne przy odbiorze, bo jak twierdzi jest uczciwy. W piątek i w sobotę nie odbierał telefonów, podobnie dzisiaj. Dopiero jak zadzwoniłem z innego numeru (!) odebrał i wciskał mi kity, że wiedziałem co biorę a o wodorze nie było mowy (powiedział, że na wodór to jest generator HHO). No ku.wa jak mi ciśnienie podniósł, chociaż spodziewałem się, że będą problemy z odzyskaniem kasy.
W trakcie rozmowy rozłączył się i nie odbiera telefonów!

Jako, że sprzedaje przez Allegro, to myślę, że go "dojadę", gdyż dla sprzedających przez internet obowiązuje dwutygodniowy okres zwrotu towaru. Chociaż zdaję sobie sprawę, że może być ciężko odzyskać kasę, ale ja tego tak nie zostawię.

Mam tu prośbę do was, kto się zna bądź miał podobne doświadczenia z oszustami sprzedającymi przez internet o radę - jak to najlepiej przeprowadzić?

Proszę o nie usuwanie tego postu, żeby inni użytkownicy wiedzieli z kim mają do czynienia. Wiem co piszę i mam 100 % pewność co do tego, że to zwykły oszust.
Nie dziwne, że wyleciał z forum elektroda wcześniej, zanim tu trafił. Nie były to fanaberie użytkowników tamtego forum, teraz się okazuje, ani żaden spisek.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A drugi tutaj:
http://davidicke.pl/forum/generator-hho-wodor-z-wody-dodany-do-paliwa-t1487.html

Ludzie chciałbym was przestrzec.
UŻYTKOWNIK jerzyadamski TO ZWYKŁY OSZUST!!!
Jacolo, ty który prowadzisz bloga http://prawdaxlxpl.wordpress.com/

z wyrazem prawda w nazwie, powinieneś bardziej uważać. Forum gdzie prawda jest na piedestale jakby, a tu taki wielki przekręt i to tak długo się utrzymujący i żerujący na ludzkiej niewiedzy i zaufaniu. Że też przez tyle czasu nikt się nie zorientował, że jerzyadamski to kanciarz?

Chyba, że z generatorem HHO jest inaczej niż z generatorem sonicznym. Nie mniej uważajcie, gdyż gościu jest zakłamanym oszustem, co opisałem w wątku:
http://davidicke.pl/forum/generator-soniczny-t12738-30.html



Chciałbym żeby było inaczej, też od długiego czasu zastanawiam się nad tanimi sposobami pozyskiwania energii.

Free energy, darmowa energia, wolna energia - temat ten spędza mi czasem sen z powiek, zastanawiam się czy istnieje?; czy odkryjemy?; kiedy odkryjemy?

Jednak na pewno nie w ten sposób, nie za sprawą adamskiego. :nieee:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Potem jak mi je wywalili i byłem już nieźle wkurzony wkleiłem je jeszcze raz, oraz dopisałem jeszcze to:

"Qrwa widzę niezły tu syf jest.

Wywalając to ostrzeżenie macie współudział w oszukiwaniu ludzi.

Nie mogę uwierzyć własnym oczom?
I to ma być środowisko alternatywne? To ma być poszukiwanie prawdy?
Chronicie oszusta i złodzieja? Czy może ciężko wam się przyznać do porażki.

Sprawa śmierdzi na odległość. W życiu bym się nie spodziewał. To tak się prostuje kłamstwa? Poprzez wyrzucanie niewygodnych wpisów - mimo, że są prawdziwe i obnażają fałsz i oszustwo?
Narzekacie to poziom NTV, że nie sprawdzają co podają i nie prostują kłamstw - Krzysztof pisał, że nie pozwoli tego zrobić z tego forum!
O co tu chodzi?

Czy palnik do spalania oparów benzyny można nazwać sonicznym generatorem wodoru?
Wciska się ludziom kit, że zaoszczędzą na rachunkach, a sprzedaje się im najdroższe możliwe rozwiązanie - spalanie wysokooktanowej benzyny za pomocą palnika.

Wklejam jeszcze raz mój ostatni post, który został usunięty.
Pewnie znowu wywalą i może usuną jeszcze mój profil do tego? Wówczas nie będę już miał wątpliwości o zamiarach administratorów i moderatorów tego forum."

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nie otrzymałem (przynajmniej do tej pory) żadnej wiadomości ani wyjaśnienia od administratorów forum, ani od nikogo. Jeśli to nastąpi dam wam znać. Jeśli ta sprawa wyjaśni się w jakiś pozytywny sposób (w co coraz bardziej wątpię), i okaże się, że obraziłem kogoś niewinnego lub zniesławiłem, to przeproszę, wycofam ten tekst lub zmienię i przyznam się do błędu, jeśli mi się go udowodni.
Wybaczcie, że wyszedł taki długi ten opis, starałem się jak najkrócej, ale i też dokładnie i zrozumiale opisać. Ocena jak zawsze należy do czytających.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:54, 29 Sty '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem nieprzyjemność zetknąć się z tamtym środowiskiem. Trzy posty, w których pisałem coś innego niż wspólny głos tamtejszych obecnych i zarobiłem permbana. A napisałem tylko tyle, że większość "teorii spiskowych" jest zaprojektowana jako pułapki na osoby odkodowujące rzeczywistość. Pierwsze przebicie warstwy i blokada na drugiej, albo trzeciej, zamiast szukać dalej. Co więcej wielu z nich jest gotowych posiekać innych za to, że w ich teorii jaszczury mają skórę pomarańczową a we własnej zieloną.

Mechanizm skłócenia, jak wszędzie. Tylko ślepiec tego nie potrafi dostrzec.

Pozdrawiam serdecznie Smile
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:08, 30 Sty '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że chłopaki z forum DI zamiatają problem pod dywan póki co.
Wczoraj bronson wkleił tam mój post (ten który tu wkleiłem), a piranha podlinkował tam ten wątek i wyrazili chęć poznania co na to "Pan Adamski". Wszystkie te posty (które zamieścili bronson, kerth i piranha) zostały usunięte.

W sumie co lepszego mogliby zrobić? Wyszło na jaw jakie to bagienko mają na podwórku i ni jak to teraz schować przed światem. Chyba nie wierzą, że da się utrzymać ten oszukańczy interes dalej?

Co więc mogą zrobić? Najprostsze rozwiązanie, czyli powiedzenie prawdy, przyznania się do błędu, ludzkiej ułomności - widocznie przerasta ich na obecnym etapie rozwoju. Może wyszli z założenia, że "jakoś to będzie"? Otóż nie będzie. Zbyt wiele osób zobaczyło już to bagienko i może zacząć teraz ono doskwierać. Jak czegoś nie widzisz, nie wiesz o czymś, to ci to nie przeszkadza specjalnie... Ale jak już się dowiesz, zobaczysz, obudzisz (jak ja lubię to słowo Laughing ), to nie możesz przestać widzieć, dostrzegać...

Zaproponuję im rozwiązanie najprostsze jakie istnieje, ale wymagające odwagi. Powiem wprost: wyciągam rękę i składam propozycję (dzięki temu forum, bo wiem, że to przeczytają):

Proponuję by oddali mi kasę, ja odeślę im to coś, co mi przysłali i jeśli o mnie chodzi sprawa będzie załatwiona. Wybaczę. Nie będę żywił urazy, wstrzymam też działania, które podjąłem już (póki jeszcze mogę) i nie rozpocznę następnych. Propozycja ta ważna jest dobę - licząc od momentu zamieszczenia tego postu.

To chyba najsensowniejsze rozwiązanie. Ja będę miał nauczkę, chłopaki ............ Kiedyś może nawet będziemy się z tego śmiać.
Innej opcji nie widzę. Długo nie da się zamiatać syfu pod dywan, gdyż przestrzeń pod nim jest ograniczona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 13:06, 31 Sty '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odniosę się do tego co dzieje się obecnie w temacie (na razie jestem monotematyczny i piszę tylko tu, ale chyba rozumiecie...) Chciałbym też podziękować wam, że mam możliwość wypowiadać się na tym forum i dochodzić prawdy, co zostało mi uniemożliwione na forum DI.

Zostałem stamtąd wyrzucony (mam "całkowicie zabroniony dostęp")za to, że nazwałem oszusta oszustem. Nawet nie nazwałem go pierdolonym oszustem, a tylko zwykłym oszustem (oszustami). Laughing

Myślę, że ludzie mający chociażby ogólne pojęcie, czy też niewielką nawet wiedzę techniczną, nie mają już wątpliwości. Nawet tacy, co nie mają pojęcia/wiedzy, a śledzą temat uważnie i umieją logicznie myśleć nie mają chyba też wątpliwości kto jest oszustem.

Dla tych co mają......cytuję za : usuwanie-postow-bez-podania-przyczyny

Mirkas napisał:
Zamówiłem więc ten jego "ultrasoniczny generator wodoru" do przetestowania.

Jacolo napisał:
Niema czegoś takiego, jest ultrasoniczny albo hho.


A to dobre...
To ja się pytam czy jest coś takiego jak "Generator ultrasoniczny" czy tylko "ultrasoniczny" [sam wyraz ultrasoniczny bez generator]?

Czy lampę naftową można nazwać generatorem? A palnik do spalania oparów benzyny?
Co wytwarza "Generator ultrasoniczny Adamskiego"?
W jaki sposób generuje on energię? Jaka jest jego zasada działania?

Mirkas napisał:
Dopiero jak zadzwoniłem z innego numeru (!) odebrał i wciskał mi kity, że wiedziałem co biorę a o wodorze nie było mowy (powiedział, że na wodór to jest generator HHO).

Jacolo napisał:
Dokładnie to co wyżej, klient zamówił sam i jeszcze ma pretensje że źle zamówił

Jacolo napisał:
Zamawiający nie ma pojęcia co zamawia ale i tak gość sprzedający jest oszustem.

Polska mentalność, jak się czegoś nie rozumie to najlepiej oczernić sprzedającego

Najlepiej zrobić z kogoś głupka. Nie wiedziałem co zamawiam? Jestem taki głupi, że zamówiłem palnik do spalania oparów benzyny za 450 zł!!!

Oszust adamski powiedział mi przez telefon, że ten "generator" wytwarza energię z wodoru!!!
Nie wierzyłem i zadzwoniłem potem do niego jeszcze raz tego dnia by się upewnić czy na pewno dobrze się rozumiemy.., czy mówimy o tym samym... i wówczas, jak mnie jeszcze raz zapewniał, że to prawda, że można niedrogo pozyskać energię z wody - zamówiłem to coś (w poniedziałek 20.01.2014). Powiedział jeszcze coś takiego: "myśli pan, że jakbym wciskał ludziom buble, to bym tak długo na forum DI się utrzymał? (a jest tam od ponad 2,5 roku!) Przecież zjedli by mnie tam żywcem..." (Cytuję z pamięci ale sens wypowiedzi zachowałem i to był argument który przeważył, że zdecydowałem się zaryzykować i kupić ten "generator").
Na to nie mam niestety dowodów (słowo przeciw słowu - chociaż adamski nie zabrał jeszcze głosu tylko dalej wciska ludziom kity jakby nigdy nic), gdyż niestety nie nagrałem rozmowy telefonicznej (nie wiem zresztą nawet czy takie nagrywanie jest legalne).

Nie mniej na stronie adamskiego jest napisane:
Cytat:
"Połowę cieczy aktywnej w generatorze tworzy WODA !"

Pytam się więc co to znaczy wg was/ich ciecz aktywna?
Skoro "generator" ten nie wytwarza wodoru, to czemu jest napisane, że woda jest cieczą aktywną?!!!

jerzyadamski napisał:
Uchylę w tym momencie rąbka tajemnicy dość sporą część cieczy aktywnej stanowi WODA !.

źródło: http://davidicke.pl/forum/generator-soniczny-t12738.html

Ktoś ma jeszcze wątpliwości z czym mamy do czynienia tutaj?
Proszę nie obrażajcie inteligencji użytkowników forum (tego i DI).

Dzięki wielkie dla wszystkich, którzy pomagają mi w ujawnianiu tego oszustwa i starają się poznać prawdę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:40, 31 Sty '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakłamywanie rzeczywistości i oszukiwanie ludzi trwa jednak dalej na forum DI.

Przed chwilą jerzyadamski napisał tam, zarzucając komuś kłamstwo:
Cytat:
Jedyny prawdziwy generator jest w ramce poniżej.


Odnośnie tego, co zarzuca się tam często krytykom adamskiego, że to konkurencja, która produkuje podobne generatory itp... to ewidentna bzdura.
Na pewno nie produkuję takich generatorów i wątpię, czy w ogóle takowe istnieją! Jeśli okaże się, że tak i będę miał pewność tym razem, że to nie oszustwo - na pewno takowy nabędę. Wątpię jednak w to, że one istnieją.

Nie mniej jest to dla mnie ewidentny dowód, że admini i moderatorzy forum DI biorą w tym udział. Skoro po tym wszystkim, co napisałem, dalej usuwają posty krytykujące adamskiego, a nawet użytkowników ośmielających się krytycznie pisać o tych pseudogeneratorach, a pozwalają adamskiemu pisać... Brick wall Thumb down Shame on you

Ludzie biorący świadomie udział w zakłamywaniu tak ważnego tematu jakim jest wolna energia, to wyjątkowe szuje pracujące dla nwo, mający swój udział w zniewalaniu ludzkości!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poprawka:
Widzę postęp, przed chwilą usunęli post adamskiego? Czyżbym jednak miał rację...? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alan




Dołączył: 16 Gru 2013
Posty: 47
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:54, 31 Sty '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:
Zakłamywanie rzeczywistości i oszukiwanie ludzi trwa jednak dalej na forum DI.

Przed chwilą jerzyadamski napisał tam, zarzucając komuś kłamstwo:
Cytat:
Jedyny prawdziwy generator jest w ramce poniżej.


Odnośnie tego, co zarzuca się tam często krytykom adamskiego, że to konkurencja, która produkuje podobne generatory itp... to ewidentna bzdura.
Na pewno nie produkuję takich generatorów i wątpię, czy w ogóle takowe istnieją! Jeśli okaże się, że tak i będę miał pewność tym razem, że to nie oszustwo - na pewno takowy nabędę. Wątpię jednak w to, że one istnieją.

Nie mniej jest to dla mnie ewidentny dowód, że admini i moderatorzy forum DI biorą w tym udział. Skoro po tym wszystkim, co napisałem, dalej usuwają posty krytykujące adamskiego, a nawet użytkowników ośmielających się krytycznie pisać o tych pseudogeneratorach, a pozwalają adamskiemu pisać... Brick wall Thumb down Shame on you

Ludzie biorący świadomie udział w zakłamywaniu tak ważnego tematu jakim jest wolna energia, to wyjątkowe szuje pracujące dla nwo, mający swój udział w zniewalaniu ludzkości!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poprawka:
Widzę postęp, przed chwilą usunęli post adamskiego? Czyżbym jednak miał rację...? Wink


Wszystko co napisałeś to niestety prawda . Jakiś czas temu , pod innym nickiem byłem tam zarejestrowany . Zadałem kilka niewygodnych pytań Adamskiemu na temat jego lansowanego badziewia i szybko dostałem bana .
Oczywiście nikt z administracji nawet nie odpowiedział na maile co do przyczyny zbanowania .
Uważam , że Adamski to ojciec któregoś z adminów , Jacolo albo Rogali , dlatego jest lansowany z tym swoim badziewiem , filmikami i stroną .
Tu podaję adres do poważnego forum o HHO
http://hho-forum.cba.pl/index.php

A tu można poczytać o Adamskim i jak odzyskać od niego kasę za wciskany szmelc .
http://hho-forum.cba.pl/viewtopic.php?t=152

pozdrawiam , poczytaj a odzyskasz kasę . Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:04, 31 Sty '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w ogóle kim trzeba być, by się tam rejestrować. porównując nawet oba fora jacykolwiek by nie byli admini nie da się tego nie zauważyć, że jest to proces ścierania się przeogromnego obłedu w skali alfa do narodowej klęski objawiającej się pod wieloma postaciami. różnica taka, że tam albo jesteś psychiczny albo wypierdalaj, a tutaj eliminują cię po chrześcijańsku. zupełnie jak kara śmierci vs dożywocie.

pomijając 90% tamtejszego ezoterycznego debilizmu trzeba jednak przyznać, że niektóre treści jebią beret. wyraźnie widać jednak różnice w mentalności tych ludzi. metoda najebać wszystko do granic możliwości choćby nie wiem jakim wielkim stekiem bzdur miało by to być i macie w to wierzyć taka mega pralnia psychicznych beretów co idealnie wpisuje się w konwencję narodu, tutaj z kolei reżim samozwańczej arystokracji na zesłaniu czyli zupełnie odwrotny biegun. cenzura pełną parą, a wydawałoby się, że jest całkowita wolność słowa.

gdybym był adminem z automatu wyjebałbym na wejściu 90% bydła, pozostałe kilka % torturowałbym limitami. w zasadzie jest to jakaś forma dramaturgii jak upierdala się debili jeden po drugim, wiedząc że nawet to forum też w końcu przestanie istnieć i cały ten czas, treść odejdzie kiedyś w niebyt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   » 
Strona 9 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Forum davidicke.pl - New Age biznes
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile