W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Forum davidicke.pl - New Age biznes   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
32 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 45845
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kosmita




Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 247
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:46, 21 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nóż komuś te brednie pomagają, ludzie w różne rzeczy wierzą. Bywa że wiara i autosugestia potrafi czynić cuda Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orion




Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 603
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:50, 23 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kierus

Cytat:
Mój status finansowy jest raczej kiepski, borykam się z podstawowymi problemami, nie mam samochodu i jakichkolwiek oszczędności. Zarabiam kiepsko bez widoku na podwyżkę, będę starał się zmienić pracę na zbliżoną do moich zainteresowań i rozkręcić jakiś biznes związany z moją działalnością aby dotrzeć do ludzi spoza Internetu, tak aby przestać na tym tracić.


Mając takie chody u Icka, u wróżek i wszelkiej maści magii, czarów itd... i taka BIEDA!?

Nikt ci sukcesu nie wywróżył? Klęski także?

Widziałem ludzi... hmmm... nieroztropnych, ale ty bijesz wszelkie rekordy zwykłej ludzkiej głupoty i skrajnego zacofania.

Przedstawię dwa artykuły na temat religii zacofania - New Age.

W ostatnich czasach możemy zaobserwować olbrzymi wzrost popularności ruchu New Age. Ruch ten jest traktowany przez władze oraz media z wielką powagą oraz szacunkiem. Z tej właśnie przyczyny możemy natychmiast nabrać poważnych podejrzeń, co do owego ruchu, ponieważ zawsze nieprzyjazne nam władze i media są najwyraźniej zafascynowane ową Nową Erą. Przyjrzyjmy się nieco bliżej temu zjawisku.

Coraz częściej twierdzi się, że z rozpoczęciem 21 wieku ludzkość wkracza w nową erę nowej świadomości duchowej, ogarniającej całą planetę - erę harmonii, mądrości, oświecenia i uniwersalnej miłości. Nowa Era jest także utożsamiana z tzw. Erą Wodnika. Według wielu adeptów Nowej Ery, okres Ryb, który powstał w pierwszym wieku naszej ery, zakończy się on w roku 2012 i w tym roku rozpocznie się Era Wodnika czyli Nowa Era.

Nie trudno się domyśleć, że w związku z przemijaniem Ery Ryb (Chrześcijaństwo - symbol Ryby) New Age jest alternatywą Chrześcijaństwa.

Mówimy więc o religii, czyli New Age jest alternatywą religią, której celem jest zastąpienie chrześcijaństwa. W ten sposób mamy rzeczywistą definicje tego ruchu i już widać, że skoro istnieje wielki problem w związku z definicją, możemy spodziewać się znacznie większych problemów po otwarciu przysłowiowego wieczka owej puszki Pandory. Wystarczy pobieżne zapoznanie się z artykułem w Wikipedii - http://pl.wikipedia.org/wiki/New_Age, aby natychmiast zorientować się, że coś tutaj jest nie w porządku.
Nowa Era jest kolejnym oszustwem.

Więcej w linku - http://www.zbawienie.com/newage.htm

Drugi artykuł na temat magika Dawida Icke.
Dawid Icke jest szczególnie ciekawym charakterem, który zręcznie miesza kłamstwa z prawdą. Stwarza on pozory uczciwego poszukiwacza prawdy i obnaża ciemne machinacje skorumpowanych rządów światowych NWO. Owszem, ukazuje on nam wiele prawdy ale owa prawda jest poważnie skażona.

Należy on do przodowników ruchu New Age. Posługuje się on metodami, za które wielu innych spaliło by się ze wstydu, gdyby ktokolwiek publicznie wskazał na nie.

(Zwłaszcza mnie oberwałoby się nieźle, gdyby moje źródła informacji były identyczne, jak jego!)

Ogólnie panuje powszechne przekonanie, że Chrześcijanie to zabobonni fundamentaliści, którzy bez kwestionowania jakichkolwiek źródeł ślepo wierzą w nadprzyrodzone gusła, odrzucają nowoczesną technologię i wiedzę, a zajmują się jedynie Biblią. Ta jest jest owych przekonań, zbiorem mitów hebrajskich pastuchów, którym marzy się nieosiągalne utopijne Królestwo Boże.

Sprawdźmy nieco źródła 'naukowe' pana Dawida Icke. Jest on najbardziej znany z rozgłaszania teorii na temat rządów rasy ludzi gadów na naszej ziemi, których czołowymi przedstawicielami są George Bush oraz królowa Elżbieta.

Człowiek ten jest uwikłany po uszy w czary i sam to odważnie reklamuje na swojej witrynie. Tej w języku angielskim.

Dawid Icke najbardziej ceni sobie informacje uzyskane od afrykańskiego czarownika i przyjaciela, Credo Mutwy. Credo jest szamanem, czarownikiem, guru z plemienia Zulu i jest on uznawany za czołową postać tego typu zajęć w całej Afryce. Stawia on kabałę, rzuca kośćmi - (nie wiem, czy wierzy z fusów od kawy), ale rzucanie kośćmi starych zwierząt jest wysoko cenione przez Dawida, któremu Credo w ten sposób wiele rzeczy 'podobno' wywróżył.

Znacznie więcej w linku - http://www.proroctwa.com/dawid_icke_czary_i_magia.htm

Serdecznie pozdrawiam... Cool

Wesołych Świąt!

O w mordę... Wesołych!? Laughing
_________________
Łukasza 12:3 Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

http://www.zbawienie.com/
http://zbawienienews.blogspot.com/
http://www.youtube.com/thewordwatcher
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:53, 23 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nominalne chrześcijaństwo jest całkowicie skompromitowane a notowania coraz gorsze. Jeszcze nie zostało brutalnie zaatakowane tylko dlatego, że jest potrzebne, posiada sporo potencjału, czy inaczej nazywając, elektoratu społeczno-ekumenicznego. No cóż, taka kolej rzeczy, kiedy siadamy z diabłem na partyjkę ‘’mariaszka’’ to wynik może być tylko jeden . Tak to tylko Marcin Kabat potrafi. Lecz nie o tym chciałem… Sprawa rozbija się o New Age. Ciężko wymyślić tak dobre narzędzie, tak uniwersalne i skuteczne. Zastanawiam się czemu TV Mango tego nie sprzedaje ? Coś wręcz genialnego, potrafiącego połączyć ‘’stare’’ z ''nowym''. Na myśl przychodzi mi tylko jedno: ''sprzęgło'' ekonomiczno- społeczno- polityczne, gwarantujące łagodny i finezyjny ruch do przodu, przy uciesze całej gawiedzi. O co mi chodzi ?

New Age jest odpowiedzią na wszystko, znalazło się tam nawet miejsce dla tych ''złych''. Wszystko jest wytłumaczone, wszystko jest ’’ kołem drachmy’’ , ciągłym odrodzeniem. Źli bankowcy kiedyś, jak już będą dobrzy, wyjdą z naszym pupilem na spacer, przy okazji nazrywają nam kwiatów do wazonu, tak mówi koło drachmy. A mnie przypomina się wielki pisarz Sofronow, oraz, baba, która przychodzi do lekarza z parówką w dupie. Kolejna zaleta New Age to, świetne antidotum na ''prawdę''. Prawda zostaje rozpuszczona jak czarny wojownik w filmie ''Bruce Lee - Wejście smoka''. W New Age nie ma czegoś takiego jak ''prawda'' ona nie istnieje, wszystko jest światłem. Pan Andrzej z rzeźni, który przychodzi do żony Pana Alberta, robi to ponieważ chce się zaprzyjaźnić z rodziną, no i oczywiście z Panem Albertem i oczywiście dlatego Pan Albert śpi na podłodze w kuchni, podczas gdy Pan Andrzej, zamienia się w światło z żoną Pana Alberta, dyskutując ze sobą kwestiami identycznymi jak w reklamie Simplus, Bezlik Rozmów. Już widzę, jak ludzkość w idyllicznym stanie będzie podążać na jednorożcu w kierunku New World Order. Nic lepiej nie wykona kreciej roboty jak New Age. Nie chce przytaczać adresów stron, gdzie autor bredzi coś o Masonach, aby w następnej zakładce zachęcić nas do grania w kasynie internetowym i wzbogacenia się w ciągu godziny. Takie strony są najbardziej ‘’w dupę lepsze’’ . Bowiem każdy kto odwiedzi taką stronę, natrafi na zdeprecjonowany przekaz, zdeprecjonowany przez krótkowzroczność i potencjalną chęć zysku.

Pisząc o New Age nie czepiam się Autora strony( David Icke), uważam że zachowuje jakiś poziom merytoryczny, choć niekoniecznie zgadzam się z poglądami. Dręczy mnie widoczny obrót spraw na naszym rodzimym podwórku, oraz ich zły kierunek, coś w rodzaju ‘’zjawiska’’. A w niedalekiej przyszłości, zarazy. Ktoś wypełnia swoją stronę treściami o których nie ma pojęcia, w myśl zasady ''kopiuj'' i ''wklej'' tylko po to, aby zwiększyć swoja oglądalność i wykręcić coś na programach partnerskich, podpinając bez opamiętania masę linków, żeby przeglądarka go łyknęła razem z butami i wysrała na pierwszych pozycjach podczas wyszukiwania . Coaching i wszystko jasne. Jest to często żenujący obraz polskiego podejścia biznesowego, gdzie palmę pierwszeństwa, zajmują nasze narodowe przywary. Wykorzystywanie czyjejś bezradności(w tym wypadku, niewiedzy) dla osiągnięcia celów majątkowych, jest to, amoralne i tylko takie dziadostwo jak New Age to zaakceptuje. A prawdę w takim wydaniu, można kopnąć w dupę, co zresztą mogłem usłyszeć na własne uszy. Efekt był spowodowany stycznością z materiałami przygotowanymi przez bliżej nie znanych Master- Coaching. Jeżeli ktoś z ''prawdy'' robi ''dziwkę'', to może zostać co najwyżej, alfonsem. A tym bardziej, nie zostanie biznesmenem. Chyba że zrobi to w sposób nie wzbudzający żadnych podejrzeń. To wtedy tak, w myśl tego szalonego miejsca, zostanie biznesmenem. Andrzejów i Albertów, przepraszam, ale nic do nich nie mam, przypadek losowy.
_________________
Kto wyrządził rasie ludzkiej tak wiele złego ? Inimicus homo hoc fecti - " nieprzyjaciel człowieka to uczynił "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orion




Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 603
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:43, 28 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brainwash

Nie musisz kopiować bzdetów po polsku. Aby wypełnić przestrzeń w celu zatuszowania zażenowania - jest taki tekst po łacinie -

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum"

Możesz dodać...

"Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem. Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur? Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur?"

I już wszyscy myślą, że... mądry jesteś!

Dla zabicia czasu proponuję obejrzenie pelnometrazowego filmu -

David Icke Debunked (Full Movie)
2:25



Jestem głęboko przekonany że do przetłumaczenia tego wyjatkowo ciekawego filmu nie trzeba bedzie zbyt agresywnie przekonywać naszego guru - Redmulca.

Cool
_________________
Łukasza 12:3 Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

http://www.zbawienie.com/
http://zbawienienews.blogspot.com/
http://www.youtube.com/thewordwatcher
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
yauzeph




Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 67
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:45, 28 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie działa w ten sposób że jest agentura i jest alternatywa czyli ludzie mówiący 100% prawdę. To byłoby za proste.

System jest tak skonstruowany by wszelkie przejawy szukania prawdy były już w zarodku zmieszane z gnojem.

IMO, ludzie na davidicke.pl (i nie tylko) są:
a) albo osobami zmanipulowanymi myślącymi że sprawa jest taka prosta - że wszystko co im byle kto podający sie za opozycję do powszechnej głupoty na talerzu poda jest prawdą

b) albo ludźmi takimi jak reszta ciemnej masy (czyli jak reszta głupców/nieświadomych też chętnie sie szczepią na grype itd) - ale którzy widzą interes w tym że jest pewna nisza gdzie można zrobić interes będąc jakimś guru, wróżką itp.

c) lub agentami dezinformacyjnymi, czuwającymi by prawda była zmieszana z bredniami - by otoczenie wokół nie traktowało dzięki temu takich częściowo ogłupionych ludzi (mówiących m.in. o czakrach, jaszczurach, magicznych posągach) poważnie gdy będą oni mówić o sprawach prawdziwych.

Cytat:
My się poznajemy, spotykamy się publicznie i podajemy sobie ręce. Tak się działa otwarcie i uczciwie, dzięki temu ufamy sobie i jesteśmy silni i zjednoczeni. Nawiązujemy znajomości i wartościowe kontakty.

Tacy jak wy łączą sie ze wszechświatem już od dawna i co z tego? układy działają dalej i będą działać coraz stabilniej gdy będzie coraz więcej naiwnych.

Cytat:
nie da się ukryć, że debili od wróżek i ufo jest w polsce o wiele więcej niż zdrowych na umyśle, trzeźwo myślących. dlatego to zupełnie naturalne, że macie więcej użytkowników na stronce o tarotach i świętej geometrii, niż ja na stronce o zimnych i brutalnych faktach. zdziwił bym się gdyby było odwrotnie.

Chodzą po forach, m.in. tutaj i śmiecą tymi pierdołami. Później z zewnątrz ktoś wchodzi i wyrabia sobie zdanie o prawdzie na podstawie tamtych głupot - czyli: "e tam, teorie spiskowe to tylko wariaci tworzą, idę dalej oglądać tvn".

Cytat:
Chciałbym uzmysłowić a niektórym "starym wyjadaczom forumowym" przypomnieć, że nie tylko mainstreamowe media chcą byśmy żyli w przysłowiowym "MATRIXIE" ignorancji i dezinformacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kierus




Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 3
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:18, 30 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orion napisał:
Kierus

Cytat:
Mój status finansowy jest raczej kiepski, borykam się z podstawowymi problemami, nie mam samochodu i jakichkolwiek oszczędności. Zarabiam kiepsko bez widoku na podwyżkę, będę starał się zmienić pracę na zbliżoną do moich zainteresowań i rozkręcić jakiś biznes związany z moją działalnością aby dotrzeć do ludzi spoza Internetu, tak aby przestać na tym tracić.


Mając takie chody u Icka, u wróżek i wszelkiej maści magii, czarów itd... i taka BIEDA!?

Nikt ci sukcesu nie wywróżył? Klęski także?



To było do mnie? Chyba tak, skoro w temacie wpisu jest moje nazwisko.
Widzę, że jednak nawet z czytaniem ze zrozumieniem u niektórych użytkowników tego forum.
Dlaczego w moje usta wkładasz nie moją wypowiedź i jeszcze się z tego nabijasz?
Takie praktyki to FAKT stosuje, od nich czerpiesz swoją wiedzę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:53, 15 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem





Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Amarantus




Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:24, 15 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam taką uwage, jak wklejacie linki bezpośrednie do stron daawwiiddaicka..pl to za darmo go pozycjonujecie i biorąc pod uwagę że prawda2.info ma PR5 a dawwiiddicka.pl PR4 to są to bardzo mocne linki.
_________________
Prędzej dogadasz się z gościem na kacu, niż bluzgającym flustratem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SirMarciniak




Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 21
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:30, 15 Sty '11   Temat postu: Fiu fiu Odpowiedz z cytatem

Po tej szalenie ciekawej dyskusji, chciałbym podziękować za poprawienie humoru Hakun'a Matata. Cool
_________________
My tattoo dragon with sentece =>
"Odi profanum vulgus et arceo"
Next tattoo with sentece =>
"Que, que scelesti ruitis"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aza




Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:34, 22 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HakuN napisał:
Proponuję prosty test - "motywacyjny"

PS
Mądrość przychodzi z wiekiem
niestety u większości to wieko od trumny
jam mawia mój przyjaciel.

PS 2
Wchodząc do płonącego domu,
musisz umieć z niego wyjść.


O, widzę znajomych z Goldenline Shocked Shocked Shocked
Seweryn Ebertowski i cytowany Sebiastian Minor i wasza tanatoterapia...pracownicy światła o ile pamiętam...

Wytłumacz mi proszę, dlaczego budujecie tajemnicze miasto i odsyłacie tam dusze zmarłych? Naczytaliście się Moena i Monroe i zachciało się Wam być wielkimi i ważnymi, choćby w urojonym świecie?
Dlaczego uczycie chorych i zagubionych ludzi podróży astralnych i jakie to ma przełożenie na ich codziennie życie? Czy radzą sobie lepiej? Co wy w ogóle robicie oprócz papki z mózgu?

Mam prośbę, żebyście nie wykorzystywali słabych, chorych do swoich idiotycznych projektów budowania platform czy miast. Im trzeba tylko ciepła i zrozumienia, a może po prostu rozmowy.
Na moje oko, sami wierzycie w swoje wariactwo, ale to nie upoważnia Was do manipulacji innymi. Podróże astralne są niebezpieczne, właściwe dla szukających wrażeń nastolatków, albo dla chcących zwariować.
Powinno się Was zamknąć psychiatryku, a nie pozwalać na dostęp do hospicjów, w których nie wiadomo co robicie z ludźmi w ich końcowych dniach życia :/ Tragedia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:36, 18 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZLA KARMA Cool Laughing
ALBO DZIALANIA ŻYCZLIWYCH BYŁYCH FORUMOWICZÓW Cool Laughing

Wiec Bimi uważaj bo licho nie spi. Cool Laughing Ty bedziesz nastepny. Cool Laughing

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:53, 02 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnie moje badania wewnątrz "ruchu" DI.pl przynoszą bardzo niepokojące nowe informacje i dowody na ich prawdziwość.
Ostatnie doniesienia pojawiające w mailach skierowanych do mnie są na tyle niepokojące iż postanowiłem je "objawić" szerszemu gronu internautów, a przede wszystkim nieświadomym niczego forumowiczom DI.pl.
Robię to tutaj bo oczywiście na DI.pl temat by został skasowany czym prędzej.

O co się rozchodzi ?

Wszelcy naiwni młodzieńcy czyli użytkownicy, forumowicze DI.pl nie jesteście niczym innym jak tylko budowaną warstwą społecznościowo-ideologiczną dla uniesienia platformy wdrożenia biznesowego projektu.
Projektu o nazwie wydanie książki BIG SECRET po polsku i sprzedanie jej w tysiącach egzemplarzy na czym zarobi wydawca czyli wydawnictwo ILUMINATI pana KIERUSA i oczywiście pan KRZYSZTOW ROGALA (redmuluc).
Pan @redmuluc, pisze tu do nowych użytkowników, forumowiczów DI.pl omamił ludzi "dobrej woli-pierwszych forumowiczów, obecnie skasowanych" zyskami z tłumaczenia całej książki BIG SECRET po czym stopniowo acz konsekwentnie pozbywał się ich z forum.
Podsumowując "redmulucowe" działania ukryte dla naiwnych forumowiczów DI.pl są niczym innym jak zwykłym biznesem zarobkowy.(biznes na NEW AGE, UFO, 2012 obecnie bardzo dochodowy)
Biznesem, który ma przynieść upragniony cel Krzysztofowi Rogali.
Ten cel jest bardzo prozaiczny mianowicie spłacenie kredytu mieszkaniowego i uwolnienie sie od niedochodowej pracy zarobkowej jaką wykonuje obecnie na rzecz czerpania zysków z naiwnych młodych ludzi w przyszłości.
Ludzi,którzy przede wszystkim jak pisałem są gromadzeni na DI.pl jako potencjalni nabywcy ksiązki BIG SECRET Davida Icka.
Jeśli zastanawiać sie bedziesz w przyszłości nad zakupem owej książki, bądź nosisz się z zamiarem polecenia jej najbliższym to wiedz że grono ludzi którzy brali udział w jej przetłumaczeniu mamionych zapłatą za swój wkład nigdy nie otrzymali i nie otrzymają obiecanej zapłaty.
A cały zysk z wydania BIG SECRET w niedalekiej przyszłości podzielą miedzy siebia Krzysztof Rogala (redmuluc) i oczywiście własciciel platwormy DI.pl pan KIERUS (zwykły biznesmen)
W zasadzie żeby pozbawić złudzeń naiwnych i wrażliwych zarazem oddanych sprawie forumowiczów DI.pl celem i zamiarem powstania DI.pl był przewodni pomysł zarobienia na tym przedsięwzięciu.
Przedsięwzięciu, które zakładało zrobienie biznesu wykorzystując tłumaczy (darmowy koszt tłumaczeń blisko 500 stron tekstu książki) i oczywiście na drugiej pieczeni zostało upieczone gromadzenie sobie potencjalnych nabywców owej publikacji.
A wy wszyscy myśleliście, że tu o prawdę się rozchodzi ?
Nie wy jedyni...
Ja też w to kiedyś wieżyłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:29, 04 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchaj no żałosny hipokryto. Po pierwsze nie mam kredytu mieszkaniowego i nigdy nie miałem i nie zamierzam mieć. Po drugie to co mam to prawie spłaciłem o własnych siłach. Po trzecie moja praca może nie jest najlepsza ale płaca jest i jak na razie zbliża się lepszy okres na powiększenie zarobków) wiele osób jest w gorszej sytuacji (zresztą nic ci kurwa do tego) Po czwarte tłumaczom zostanie zapłacone po skończeniu całego projektu którego niewiele zostało raptem dwa rozdziały o czym sam się przekonasz. Po piąte nie zamierzam prowadzić jakiejkolwiek działalności handlowej. Po szóste zysk pokryje koszty druku i dystrybucji - oby tak było. Tłumacze zostaną zapłacone przed drukiem zanim książka się ukaże. Po siódme mam zamiar napisać własną książkę i wtedy zysk będzie dla mnie, z czego się cieszę ale nie spodziewam się kokosów bardziej robię to dla samego siebie.

Skup może się lepiej na wymyślaniu bredni o sterowaniu z zaświatów użytkownikami forum bo w takich bajkach jesteś dobry.
Jak cię zazdrość zżera to sam zrób cokolwiek w tym swoim zasranym żałosnym życiu pełnym lęku i hipokryzji.

żegnam ozięble

Ps. Informacje o skończonym projekcie i uregulowanych należnościach znajdziesz na stronie. Więcej nie napisze bo z kretynami nie gadam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:09, 04 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może ktoś mi odpowie na pytanie z bardzo pokrewnej dziedziny: czy Atlantydzi, o których wspomina również Carlos Castaneda w swojej książce "Dar Orła" rzeczywiście kiedyś chodzili (i chodzą nadal) po świecie? I czy aby dotrzeć do odpowiedzi na tą zagadkę niezbędne jest zaangażowanie swojej drugiej uwagi?
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:36, 04 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:
Słuchaj no żałosny hipokryto. Po pierwsze nie mam kredytu mieszkaniowego i nigdy nie miałem i nie zamierzam mieć. Po drugie to co mam to prawie spłaciłem o własnych siłach. Po trzecie moja praca może nie jest najlepsza ale płaca jest i jak na razie zbliża się lepszy okres na powiększenie zarobków) wiele osób jest w gorszej sytuacji (zresztą nic ci kurwa do tego) Po czwarte tłumaczom zostanie zapłacone po skończeniu całego projektu którego niewiele zostało raptem dwa rozdziały o czym sam się przekonasz. Po piąte nie zamierzam prowadzić jakiejkolwiek działalności handlowej. Po szóste zysk pokryje koszty druku i dystrybucji - oby tak było. Tłumacze zostaną zapłacone przed drukiem zanim książka się ukaże. Po siódme mam zamiar napisać własną książkę i wtedy zysk będzie dla mnie, z czego się cieszę ale nie spodziewam się kokosów bardziej robię to dla samego siebie.

Skup może się lepiej na wymyślaniu bredni o sterowaniu z zaświatów użytkownikami forum bo w takich bajkach jesteś dobry.
Jak cię zazdrość zżera to sam zrób cokolwiek w tym swoim zasranym żałosnym życiu pełnym lęku i hipokryzji.

żegnam ozięble

Ps. Informacje o skończonym projekcie i uregulowanych należnościach znajdziesz na stronie. Więcej nie napisze bo z kretynami nie gadam.


No to się narobiło Embarassed
To miał być żart Prima aprilis jednakże z powodu różnic czasu w strefie w której mieszkam na polskiej stronie ukazał się prawie dwie godziny za późno i zamiast 1 kwietnia ukazał się mój wpis już 2 kwietnia zaraz po północy.
Nie spodziewałem się ze nie załapiesz @redmuluc owego żartu, choć wiedziałem,że jest na granicy "przyzwoitości".
Jeśli przez to na "palpitację serca" tym pryma aprylisowym żartem naraziłem to PRZPRASZAM.
Jednocześnie chciałbym wszystkim czytającym forum wyjaśnić iż wszystko co napisałem powyżej na temat @redmuluca to nic innego jak "wyssana z palca konfabulacja".
No cóż jeszcze raz za nieporozumienie przepraszam zarówno Krzysztofa, tłumaczy i innych mających jakikolwiek związek z ta sprawą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:57, 04 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eeeee, a już się łudziłem, że uniesiesz się honorem i po tym wszystkim przeznaczysz swoją działkę na pomoc dla powodzian, albo inny szczytny cel. a ty tymczasem odwróciłeś kota ogonem, że niby zbieźność dat nieprzypadkowa, i zacząłeś błagać o przebaczenie dla tych marnych paru złotych.

stary, miej godność, nie bierz tej kasy! powiedz redmulcowi żeby to wpłacił na radio maryja, wszak jesteś patriotą, a nie dusigroszem! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aza




Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:38, 04 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hahaha Smile

PB-Soft czy ktoś Cię zaczął straszyć?

Przecież to oczywiste, że wszystkie ezo-astro-rozwojowo-oświeceniowe historie i portale to biznes, biznes i jeszcze raz biznes Smile
domy budują się na potęgę z pieniędzy naiwnych poszukujących...oj i to wielkie!

Nieźli są też tropiciele z Nautuliusa, ostatnio pisali artykuły z USA, dociekają w jaki sposób zginął Kennedy Very Happy z pewnością trafili na nowy trop!
...jeszcze kilka kitów o UFO z temtego regionu i spokojnie można pobyczyć się kilka miesięcy za granicą za cudze pieniądze:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:49, 05 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stary, popracuj nad swoim poczuciem humoru zanim ktoś pierdolnie na zawał.
Jakoś ostatnio wolę dowcip Jacka Sparrowa...jest bardziej subtelny nawet jak na pirata.
Zdecydowanie popracuj...bo nie jestem w nastroju do prima aprilisowej głupoty którą mamy 24 h na dobę.
Czasy się skomplikowały bo święto oszustwa mamy przez 365 dni w roku także ten dzień powinien być dniem prawdy choć raz, to by dopiero było ciekawe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:33, 07 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:
Stary, popracuj nad swoim poczuciem humoru zanim ktoś pierdolnie na zawał.
Jakoś ostatnio wolę dowcip Jacka Sparrowa...jest bardziej subtelny nawet jak na pirata.
Zdecydowanie popracuj...bo nie jestem w nastroju do prima aprilisowej głupoty którą mamy 24 h na dobę.
Czasy się skomplikowały bo święto oszustwa mamy przez 365 dni w roku także ten dzień powinien być dniem prawdy choć raz, to by dopiero było ciekawe.

Z uwagi, iż zostałem ponownie wyrzucony z forum DI.pl (bez podania przyczyny), rozumiem ze pewnie z uwagi na mój żart który wyjaśniłem. W związku powyższym zwracam się z pytaniem do Ciebie Redmucluc.
Czy skoro wyjaśniłem całe zajście i przeprosiłem za zamieszanie to czy nie powinienem być przywrócony z powrotem na łono forumowiczów Di.pl ?
Zapytuję się publicznie gdyż niestety na prywatnego maila w tej sprawie pewnie próżno czekać odpowiedzi, jak doświadczenie uczy.

TO JAK PRZYWRÓCISZ PB-Softa ?

Brak odpowiedzi i oczywiście zapewne brak przywrócenia mnie ponownego na forum z pewnością jakoś zinterpretuję i pewnie opisze Smile
Liczę jednak, że jako człowiek honoru nie będziesz stwarzał przeszkód w ponownym wcieleniu mnie w szeregi Di.pl.
Skoro wszystko okazało się zwykłym nieporozumieniem.

Przecież chyba nie chcesz by stało się transparentnym, iż eliminacje wielu ludzi z forum DI.pl dokonywanych w skrytości i na jawie, poniekąd zacnych forumowiczów mających nieco inny punkt widzenia wraz z odmiennym sposobem wyrażania swych racji, było dyktowane niczym innym jak zwykłą małostkowością i kompleksami, a przede wszystkim brakiem argumentów i strachem.

Do rychłego zobaczenia na DI.pl.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:46, 07 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmulc, podaj mu przyczynę, nie bądź taki - widzisz, że chłopak sam się nie domyśli Smile

misiek, moim zdaniem to ty nic nie wyjaśniłeś.
jakieś głupie wytłumaczenie, że niby prima aprilis, o 4 godziny spóźniony, w środku nocy - nawet najgorszy debil by tego nie kupił, a ty piszesz że wszystko wyjaśniłeś i dlatego domagasz się rozgrzeszenia... acha! już prędzej uwierzę, że byłeś naćpany, albo lunatykowałeś i nie wiedziałeś co robisz. choć myślę, że to raczej jakaś nieudolna ściema rozpaczy, po tym jak zrozumiałeś, że zrobiłeś z siebie idiotę i możesz utracić swoje 80zł działki za tłumaczenie. wymyśl lepiej coś lepszego jak chcesz żeby cię przyjął z powrotem na forum. kto wie, może jak mu dobrze wleziesz w dupę to raz jeszcze sie spektakularnie pogodzicie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:16, 07 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś rok czy 2 lata temu czytałem książkę "Truskawkowy milioner" taka jakby autobiograficzna o chłopaku z ubogiej rodziny lub średnio-zamożnej, ale tego niższego pułapu (co za ku*wa różnica Wink )
Handlował domenami i prowadził kiedyś serwis SMSowy z horoskopem, które to przepisywał z różnych gazet. Nieźle na tym zarabiał, ludzie kupowali.
Co za różnica czy to co DI opowiada jest prawdą czy nie? Rajcuje to poniektórych do takiego stopnia, że są gotowi nawet zapłacić za książkę.
Dla mnie to brednie i staram się zajmować przyziemnymi rzeczami.

Dla mnie gadami jest całe to kurewstwo z Wiejskiej, rzekłbym, że założyli sobie tam ziemską kolonię i ruchają nas niesamowicie i to bez wazeliny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:28, 08 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie świnie przy korytach, krowy albo kury na fermach etc. też nie przeczuwają jak to by możliwe było by ci dobrzy ludzie, którzy je przecież karmią i chronią od zimna, mieliby potem zabijać i zjadać. A jeśliby już zdarzył się jakiś osioł wymyślający niestworzone historie o ubojniach, całych systemach obdzierania ze skóry i niezdrowej paszy produkowanej z udziałem chemicznych gówien i tak natychmiast zostałby wyśmiany lub co najmniej uznany za barana. Pewnie byłby w zmowie z tymi psami co zawsze dostają co spadnie z pańskiego stołu.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aza




Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:42, 08 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo napisał:
Pewnie świnie przy korytach, krowy albo kury na fermach etc. też nie przeczuwają jak to by możliwe było by ci dobrzy ludzie, którzy je przecież karmią i chronią od zimna, mieliby potem zabijać i zjadać. A jeśliby już zdarzył się jakiś osioł wymyślający niestworzone historie o ubojniach, całych systemach obdzierania ze skóry i niezdrowej paszy produkowanej z udziałem chemicznych gówien i tak natychmiast zostałby wyśmiany lub co najmniej uznany za barana. Pewnie byłby w zmowie z tymi psami co zawsze dostają co spadnie z pańskiego stołu.



Applause Applause Applause
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza




Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:53, 08 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo napisał:
A może ktoś mi odpowie na pytanie z bardzo pokrewnej dziedziny: czy Atlantydzi, o których wspomina również Carlos Castaneda w swojej książce "Dar Orła" rzeczywiście kiedyś chodzili (i chodzą nadal) po świecie? I czy aby dotrzeć do odpowiedzi na tą zagadkę niezbędne jest zaangażowanie swojej drugiej uwagi?


Atlanci żyją nadal, są (a przynajmmniej byli) na Cudownym Portalu Very Happy piszą o swym pochodzeniu jawnie, więc wystarczy odrobina uwagi, żeby się o tym przekonać i tym samym można odpuścić sobie wszelkie ćwiczenia wg Castenady-ćpuna Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:22, 11 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym poście chciałem "poddać rozważaniu" moralność głównego ADMINISTRATORA forum DI.pl czyli znanego pod pseudonimem redmuluc KRZYSZTOFA ROGALI.

Chciałbym by nad cytatami z jego wypowiedziami jakie zamieściłem poniżej pochylili się przede wszystkim fascynaci i użytkownicy forum DI.pl.

Czy tak powinien się " przejawiać się " ktoś, kto mieni się "nauczycielem, expertem" w dziedzinach propagowanych na swoim forum DI.pl ?

Czy zatem treści jakie zawiera DI.pl są wiarygodne,gdy "obrabia je" osoba posługująca się takim słownictwem wobec innych ?

Czy nienawiść i wściekłość do bliźniego powinny być przymiotami człowieka, który poprzez FORUM ma wpływ na światopogląd i pośrednio na życie młodych ludzi ?

Czy tacy ludzie o takiej aparycji, kiedy występują publicznie na wykładach są autentyczni ? (na prelekcjach przecież są tacy przyjacielscy)

Kim jest właściwie redmuluc naprawdę ? I czy jego nagłe zmiany w sposobie wypowiedzi zdradzające pokłady nie zrównoważenia emocjonalnego nie wynikają z zaburzeń osobowości ?
Zaburzeń wynikających z tematów OKULTYSTYCZNYCH jakimi się para ?

C.D.N.

A teraz cytaty o których pisałem powyżej:



Krzysztof Rogala napisał :

Cytat:
Mogę po prostu siedzieć jak pizda wołowa na dupie jak ty i dopierdalać się się do ludzi czynu.

Cytat:
Mogę Cię tez całkowicie olać i się nie przejmować co też cały czas robię, bo cokolwiek zrobisz to niczego nie zmieniło i nigdy nie zmieni. Chyba że załatwisz nakaz od prokuratora inaczej idź się jebać.

Cytat:
Choć kiedy pojawia się laska jak Jessica Schab to ty dostajesz samczego pierdolca...trudno wyczuć twoje preferencje czy urazy psychiczne.

Cytat:
Megalomania...no ja pierdole ty weź słownik.

Cytat:
Czy ty obudziłeś się ze snu ? Kim Ci się wydaje do kurwy nędzy że jesteś ?
Bo dla mnie NIKIM i mam absolutnie totalnie i całkowicie w mojej wielkiej megalomańskiej dupie i całkowitym kosmicznym poważaniu twoje zdanie. Czy wyraziłem się jasno ?

Cytat:
Czemu ? Bo masz coś z deklem i to jest właśnie Megalomania.

Cytat:
Prawdopodobnie jesteś też pierdolnięty w dekiel i to ostro i prawdopodobnie masz problemy z fetyszystycznym uwielbianiem naszych zdjęć bo robisz któryś raz to samo.

Cytat:
ak się czujesz samotny to zapraszam w tym roku do Polski na kolejny Zlot, jak nie to w Londynie poszukaj sobie jakiejś dziwki.

Cytat:
Nie możesz po prostu się od nas najzwyczajniej w świecie - odjebać ?
Złożyłeś temat o Rozbickim i a napierdalasz o mnie i bracholu - weź się jebnij w łeb najlepiej patelnią Dubleta.

Cytat:
Mój brat ma cie w dupie do kwadratu także nie licz na polemikę

Cytat:
Przy okazji fakt że cię zjebał publicznie Ci się nie podoba ?

Cytat:
Pamiętaj pajacu o nowym prawie internetowym które jest bezwzględne wobec takich postaw.



Więcej tego jest ale szkoda waszych oczu i uszu na czytanie takich tekstów.
Dla tych co mają podejrzenia o autentyczność odsyłam do źródła :

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=1603.....mp;start=0

Ps.
Ciekaw jestem Krzysztofie co by powiedzieli rodzice tych 15-17 latków (ufający panu), którzy czytają forum DI.pl, gdyby dowiedzieli się jaką polszczyzną pan administrator włada i jak pan potrafi wyrażać się o innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   » 
Strona 7 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Forum davidicke.pl - New Age biznes
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile