W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Forum davidicke.pl - New Age biznes   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
32 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 45836
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kierus




Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 3
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:34, 14 Paź '10   Temat postu: Kilka słów od sponsora Odpowiedz z cytatem

Witam

Choć już mnie wszyscy tutaj znają i mają zapewne wyrobioną opinię, pozwolę się przedstawić i wyjaśnić kilka spraw.

Tak więc nazywam się Łukasz Kierus, jestem właścicielem Wydawnictwa ILLUMINATIO, galerii magicznej www.CzaryMary.pl i jeszcze kilku innych brandów.

Jestem również osławionym illuminackim sponsorem 666 stopnia strony DavidIcke.pl o co toczyła się ta zażarta dyskusja.

Dużo zostało już powiedziane, jednak kilka spraw wymaga wyjaśnienia.

1. Choć z pozoru znaczenie nazwy mego wydawnictwa wydaje się być oczywiste, to jednak proponuję sięgnąć do łacińskiego źródłosłowu. Illuminatio z łacińskiego oznacza „światło” i „oświecenie” (Psalm 27 zaczyna się słowami: Dominus illuminatio mea co znaczy „Pan jest moim światłem/światłością). Nasze książki mają czytającemu nieść światło, wiedzę i oświecić jego umysł. Taka jest prawdziwe pochodzenie nazwy wydawnictwa.

2. W 2008 roku po namowie kilku osób (w tym dopiero co poznanego Redmuluca, oraz redaktora polskiego Nexusa) zdecydowałem się na dosyć ryzykowny krok – kupiłem prawa autorskie do wydania książki Biggest Secret Davida Icke. Jakoś jemu samemu nie przeszkadzała nazwa wydawnictwa Smile i nie doszukiwał się powiązań moich z illuminati jak to niektórzy na tym forum. Prawa kosztowały sporo, a ogrom pracy potrzebnej do jej wydania sprawił, że po półtora roku książka jeszcze jest w tłumaczeniu. Wydanie jej to będzie, a raczej już jest, ogromną inwestycja (jak sama książka), a patrząc na nie najlepsze zainteresowanie książką Davida „Wolność” – która nota bene intensywnie promowaliśmy na CzaryMary.pl, nie sądzę aby szybko się zwróciła.

Gdyby nie Redmuluc , który w ramach krzewienia idei Davida (póki co wolontariacko) podjął się heroicznego dzieła skoordynowania tłumaczenia i redakcji książki (znalazł tłumaczy, korektorów, nadzoruje cały projekt), nie wiem, czy w ogóle ta idea miałaby szanse przejawienia się.

3. Domenę www.DavidIcke.pl zakupiłem w celu promowania idei i osoby Davida w Polsce, mając na uwadze to, że wydam jego książkę. Ponieważ obowiązki przedsiębiorcy nie pozwalają mi na jej osobiste prowadzenie, Redmuluc wydał mi się doskonałą osobą do przejęcia steru nad www.DavidIcke.pl. Chciałem dać mu szansę i warunki do stworzenia czegoś, czego być może sam nigdy nie byłby w stanie osiągnąć – potężnego zaplecza do promowania idei Davida.

Dostał ode mnie dobry i szybki serwer oraz dobrego informatyka, który przez rok wdrażał w życie pomysły Redmuluca (a było tego sporo). Również sami pozycjonowaliśmy DI.pl. Obecnie serwisem opiekuje się opłacany przeze mnie specjalista od forum, który dba, aby wszystko chodziło jak należy. Reklamy „Sponsora” na forum (które nota bene reklamują książki związane z tematami poruszanymi na obu forach – jak „Wolność”, „Oni rządą światem”, „Operacja Dwie Wieże” – a nie fluffy bunny new age) mają w zamyśle choć trochę zrekompensować koszty utrzymania i opieki informatycznej nad DavidIcke.pl

Moja ingerencja w treść czy w poruszane idee jest zerowa, chyba, że Redmuluc już tak zaszaleje, że znajomi zwrócą mi uwagę, abym przywołał go do porządku i przekonał aby tak ostro nie moderował wpisów i usuwał konta. Ale on jest w tym nieugięty i niereformowalny Smile o czym wiele osób tutaj się przekonało. Dodatkowo w kilku kluczowych kwestiach mamy inne zdanie, ale póki Redmuluc robi dobrą robotę, póty to on zarządza DavidIcke.pl. I żeby była jasność – nie jest on na mojej liście płac.

4. Jeśli chodzi o New Age i CzaryMary.pl – to wbrew pozorom wśród ezoteryków i new ageowców jest sporo ludzi interesujących się tematami poruszanymi na obu forach. My ze swej strony od samego początku pod płaszczykiem ezoteryki przemycamy idee walki z NWO, ujawniamy prawdę o 9/11, walczymy ze szczepionkami i świnską grypą, uświadamiamy, że prawda jest inna niż podają Fakty. Wiele naszych mailingów i działań reklamowych było poświęcone tym właśnie tematom. Dzięki temu, że prowadzę największy w Polsce internetowy sklep ezoteryczny (oraz kilka innych) mam możliwość dotarcia do sporej liczby osób i otwarcia im oczu. Zawsze to robiłem i będę nadal robił. New Ageowcy są dobrą grupą do tego, bo zainteresowaną. Mój ojciec na przykład nie chce w ogóle na te tematy ze mną rozmawiać.

5. Planowałem również zorganizować przyjazd Davida Icke do Polski – co jednak w końcu się nie udało, ale pomogłem czeskiemu organizatorowi w promocji eventu w Prawdze wśród Polaków, a dla Was załatwiłem bilety w pierwszych rzędach o 20 Euro taniej. Ci co pojechali do Pragi to siedzieli w 4 rzędzie. Fajnie nie?

Mam nadzieję, że to krótkie przedstawienie ogólnie moich działań w kwestii promocji idei Davida Icke i pobocznych w Polsce rzuci wam trochę światła na to, kim jest i co robi „tajemniczy” Sponsor i sprawi, że dacie Redmulucowi trochę spokoju, aby mógł wreszcie skupić się na skończeniu redakcji Biggest Secret Davida Icke.

Bardzo bym chciał, aby ta książka w ciągu kilku najbliższych miesięcy wreszcie trafiła na półki w księgarniach całej Polski. Jeśli inwestycja w ten tytuł się zwróci (a stanie się to tylko wtedy, kiedy ją kupicie) to zapewne zabierzemy się za kolejną książkę Davida.

Pozdrawiam
Łukasz Kierus
Podobno Illuminat 666 stopnia 23 Zakonu Złotego Jeżozwierza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:40, 14 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

już myślałem, że będziesz się bulwersował jak to cię źle nie potraktowano, ale tylko zareklamowałeś swoją książkę - to naprawdę sympatycznie.

wiesz, jeśli to cię uraziło to przepraszam za nazwanie cię pedałkiem - to fotka mnie zmyliła.
a jeśli cie to nie uraziło to nie ma za co Wink

czyli co masz z redmulcem jakąś umowę podpisaną, czy tylko dogadaliście się na gębę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kierus




Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 3
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:52, 14 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
już myślałem, że będziesz się bulwersował jak to cię źle nie potraktowano, ale tylko zareklamowałeś swoją książkę - to naprawdę sympatycznie.

wiesz, jeśli to cię uraziło to przepraszam za nazwanie cię pedałkiem - to fotka mnie zmyliła.
a jeśli cie to nie uraziło to nie ma za co Wink

czyli co masz z redmulcem jakąś umowę podpisaną, czy tylko dogadaliście się na gębę?


Bimi, kwestię naruszenia dóbr osobistych zostawiam na później. Daję Ci szansę na rehabilitację i usunięcie treści, które naruszają moje dobra osobiste, zanim podejmę bardziej stanowcze działania.

Wiem jak mnie nazwałeś, ale to tylko świadczy o Twoim poziomie. A ja się do niego nie będę zniżał. Jednak dziękuję za przeprosiny. Strasznie za to wkurzyłeś moją narzeczoną Smile

Z Redmulucem współpracuję już od 2 lat prawie, na wielu poziomach i póki co jesteśmy oboje zadowoleni.
Zawsze z redaktorami podpisujemy umowy, jednak szczegóły są już objęte tajemnicą handlową.

Zawsze jednak jestem otwarty na nowe ciekawe propozycje współpracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:00, 14 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli uważasz, że zwrot "pedałek kierus" jest naruszeniem twoich dób osobistych?
ale dlatego że jesteś gejem więc uważasz to słowo za obraźliwe, czy dlatego że nie jesteś i nie chcesz żeby cię za takiego uważano?
bo nie wiem w którym kierunku mam składać sprostowanie Smile

mój poziom niestety jest bardzo niski - borykam się z tym problemem, ale jestem tylko prostym chłopcem z prowincji i czasem zwyczajnie brakuje mi ogłady Smile jednakże zawsze wyrażam wolę dialogu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:14, 14 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

narzeczona oznacza chyba jednak że nie chcesz aby cię uważano za geja.
przepraszam, prostuję: nie jesteś pedałkiem
co najwyżej masz takiego stajla na jednym ze zdjęć

wiesz, to są takie żarty, nie bierz tego zbyt poważnie - też mnie możesz nazwać pedałkiem, nie mam z tym problemu, nawet nie zmniejszę ci limitu Smile

właściwie to jestem pod wrażeniem tego jak stoicki spokój zachowujesz. albo faktycznie opanowałeś do perfekcji sztukę medytacji i innych takich, albo masz na to jakieś dobre prochy. szczerze mówiąc ta pierwsza opcja mało mnie interesuje. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:33, 14 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan Lukasz jak przystało na zdolności wyniesione z NLP wraz z jej błogą dla odbiorcy asertywnością i bezwzględnością zrobił swoje pranie i wywiesił na prawda2. Smile

Pan Lukasz z pewnością pisał ów post jak przystało na rezolutnego biznesmena-NLPowca z pełnym arsenałem zakotwiczeń w podświadomości wykorzystując wiedzę działania procesów myślowo-skojarzeniowo-podprogowych.
Wiec Bimi nie nabieraj się tak łatwo na takie tanie "triki", że niby jak piszesz bez wulgaryzmów.
Mamy tu do czynienia z fachowcem zaprzęgającym w swoje projekty pełen arsenał wyuczonych NLP-kombinacji frazeologicznych.

Podsumowując wypowiedź pana Kierusa Łukasza nasuwa mi się metafora porównawcza, która jak ulał pasuje do NLP algorytmu użytego w poście obronno-wyjaśniający pan Łukasza.

brzmi ona następująco :

Jeśli chcesz komuś powiedzieć spierdalaj, paszoł won itp. i przy tym chcesz by owa persona nie zraziła się do Ciebie to NLP radzi byś użył takiego algorytmu manipulacji wypowiedzi - by osoba manipulowana zamiast czuć urazę (po usłyszeniu spierdalaj) usłyszała od ciebie takie słowa po których będzie czuła niewypowiedziane podniecenie z zbliżającej się podróży. ( opuszczując nasze towarzystwo)
Smile
Panie Kierus - skoro interes taki marny i nie dochodowy - to po co pan z takim potencjałem Smile się nim zajmuje Smile
A przy okazji nabiera pan ludzi serwując na swoich stronach pozycje oraz przedmioty "karty tarota" w opakowaniu NEW AGE ideologicznym, który z pewnością ludziom szczerym i poszukującym nie pomaga, a szkodzi.
Czy to panie Łukaszu bierze się z pańskiej wrodzonej empatii ? Czy wręcz przeciwnie z dbania tylko o swój własny interes biznesowy by mieć na egzotyczne wycieczki, którymi można się chwalić wśród znajomych i na portalach społecznościowych. Smile
Wie pan co panie KIERUS niech pan nie próbuje dalej nabierać ludzi swoimi pseudo czystymi intencjami.
Od pana raczej bym nawet nie kupił nawet "zwojów z nad morza martwego" bo wiedziałbym, że owa sprzedaż jest podyktowana jedynie pańska chciwością.
Dlatego nie kupie żadnej pańskiej książki, babilotu czy innej pozycji - bo nie daje zarabiać (jeśli mogę) ludziom o manipulacyjnej, NLP-owskiej i cwaniackiej reputacji.
Osobie podszywającej się pod szczytne idee i niby niosące ILUMINACJE.
Doktrynom biznesowo-lucyferjańskim stanowczo mówię nie.
A oświeć (ILUMINATIO) się pan sam panie Lukaszu najpierw przy pomocy swoich pozycji sprzedawanych w internecie - a później próbuj oświecać innych.

Oboje wiemy że to co można nabyć na pana domenach to dymy i szkiełka rozwoju osobistego - prędzej zwodzące na manowce duchowe i przynoszące dochód wydawnictwu niż prowadzące do prawdziwej wolności i wiedzy "klucze"

Wiec proponuje zmienić strategię działania by przekonać naiwniaków do swojej "misji niesiania światu światła"

Jeśli brakuje pomysłów lub doświadczenia co teraz odpisać to zapraszam na korepetycje do waszego NLP-guru.
Sławnego i nietuzinkowego pana MATEUSZA GRZESIAKA Smile

http://www.nlppolska.pl/
http://www.grmg.pl/



Największą mendę manipulatorską i do tego sławną na terenach byłych ziem polskich ( bo polski niestety już nie ma Sad )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:48, 14 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Doktrynom biznesowo-lucyferjańskim stanowczo mówię nie. " - brzmi jak ten o parówkach z misia, tylko w wersji NEW AGE 2010.

niech se człowiek sprzedaje szkiełka - co za problem? ja tam nie mam z tym problemu. jedni sprzedają krzyżyki i wodę święconą a inni takie pierdoły.
zapewne w głębi duszy myśli sobie to samo co ten od dopalaczy: moi klienci to debile. tak że tylko czekać aż go zamknie sanepid Smile

nie mam też żadnego problemu z tym, że di.pl, czy inna strona, jest częścią większego biznesu który jest własnością kogoś tam kogoś - nazwijmy go "sponsorem" Smile czego tu się bulwersować? to przecież normalne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:57, 14 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
niech se człowiek sprzedaje szkiełka - co za problem? ja tam nie mam z tym problemu. jedni sprzedają krzyżyki i wodę święconą a inni takie pierdoły.
zapewne w głębi duszy myśli sobie to samo co ten od dopalaczy: moi klienci to debile. tak że tylko czekać aż go zamknie sanepid Smile

Pewnie, że tak tylko niech nam nie wmawia że robi to dla naszego dobra i "oświecenia" a jasno i transpartnie - że o kasę się rozchodzi. A po takiej deklaracji niech sprzedaje nawet i kopytka osiołka na którym Jezus wjechał do Jerozolimy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:00, 14 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to nie wiem, mi tego nie mówił.
w każdym razie jakbym usłyszał takie brednie to na pewno był zareagował. co najmniej zmniejszeniem limitu Smile

swoją drogą nie spotkałem się jeszcze z przypadkiem żeby ktoś gdzieś kiedyś sprzedawał i nie chodziło o kasę. więc właściwie po co to jeszcze przyznawać? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:17, 14 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
swoją drogą nie spotkałem się jeszcze z przypadkiem żeby ktoś gdzieś kiedyś sprzedawał i nie chodziło o kasę. więc właściwie po co to jeszcze przyznawać?

Bimi to wiesz ty i może kilka procent społeczeństw może 5% reszta jest święcie przekonana, że sprzedawcy sprzedają "cokolwiek" dla niewypowiedzianego i bezdyskusyjnego benefitu oraz niewypowiedzianej radości klienta, konsumenta.
I w sumie mnie to nie ziębi ni grzeje,że ogłupione społeczeństwo kupuje i stosuje na sobie tysiące debilnych rzeczy służące poprawie swojej fizyczności czy intelektu.
Jednakże mam taki "błąd w oprogramowaniu systemu operacyjnego Smile a może zaletę Smile" że jeśli ktoś zaczyna wodzić za nos w materiach, sferach "metafizyczno-duchowych" to mi się czerwona lampka włącza czego następstwem jest moja aktywność niosąca za sobą moje "postowanie".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gentleman




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 87
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:41, 14 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kierus : Bimi : PB-Soft 2 : 1 : 0

PB-Miękki coraz bardziej śmierdzi, chyba się już rozkłada. Proponuję popuszczenie żółci.

Panie Kierus "Wolność" się nie sprzedaje bo cena jest niemal zaporowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:35, 14 Paź '10   Temat postu: Re: Kilka słów od sponsora Odpowiedz z cytatem

Kierus napisał:
Ponieważ obowiązki przedsiębiorcy nie pozwalają mi na jej osobiste prowadzenie, Redmuluc wydał mi się doskonałą osobą do przejęcia steru nad www.DavidIcke.pl. Chciałem dać mu szansę i warunki do stworzenia czegoś, czego być może sam nigdy nie byłby w stanie osiągnąć – potężnego zaplecza do promowania idei Davida.

Dostał ode mnie dobry i szybki serwer oraz dobrego informatyka, który przez rok wdrażał w życie pomysły Redmuluca (a było tego sporo). Również sami pozycjonowaliśmy DI.pl. Obecnie serwisem opiekuje się opłacany przeze mnie specjalista od forum, który dba, aby wszystko chodziło jak należy.


Kierus napisał:
Gdyby nie Redmuluc , który w ramach krzewienia idei Davida (póki co wolontariacko) podjął się heroicznego dzieła skoordynowania tłumaczenia i redakcji książki (znalazł tłumaczy, korektorów, nadzoruje cały projekt), nie wiem, czy w ogóle ta idea miałaby szanse przejawienia się.



redmuluc napisał:
Zapraszam do zakupów, które są profesjonalne, zapraszam też do współpracy ludzi zniechęconych pisaniem na tym forum. Sponsor jako podmiot prawny ma dopełnione wszystkie formalności i jego działalność jest legalna, posiadamy prawa autorskie David Icka, staramy się o prawa do filmów różnych autorów. Jesteśmy całkowicie samowystarczalni i nie musimy posiłkować się uciążliwymi reklamami aby istnieć. Z tego co wiem to zarabianie pieniędzy posiadając zarejestrowaną działalność też w tym kraju jest legalne. Nielegalne jest natomiast oczernianie, kłamanie, wykorzystywanie czyichś zdjęć bez zgody. Mój status finansowy jest raczej kiepski, borykam się z podstawowymi problemami, nie mam samochodu i jakichkolwiek oszczędności. Zarabiam kiepsko bez widoku na podwyżkę, będę starał się zmienić pracę na zbliżoną do moich zainteresowań i rozkręcić jakiś biznes związany z moją działalnością aby dotrzeć do ludzi spoza Internetu, tak aby przestać na tym tracić.




Kto bystry, nie potrzebuje komentarza...

.
.
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:48, 16 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sensie ze Kierus jedzie na zaangazowaniu i wierze redmulca? Ot nic nowego to by nie bylo... od wiekow tak swiat jest skonstruowany... pasozyty na tkance... zdrowej czy nie zdrowej... tkanka to tkanka a pasozyt to pasozyt Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafax




Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 43
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:21, 17 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PB-Soft, o NLP to Ty jednak g*** wiesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:48, 17 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Srutu tutu ... koleżko pod płaszczykiem ezoteryki i New Age to nie ty przemycasz walkę z NWO, tylko raczej odwrotnie to w ramach przebudzenia, gdzie ludzie w sposób naturalny zaczynają szukać więcej informacji, przemycane są jako "prawdy" i "rozwiązania" New Age'owe ściemki, dokładnie jak było wcześniej zapowiadane w pracach założycieliki Lucis Trust, Towarzystwa Teozoficznego itp. Po prostu idealne zagospodarowanie niszy ... prawie jak sekciarze.

Powiązania finansowania top wydawnictw promujących New Age z NWO / UN / Rockeffeller / docelowa doktryna z globalną religią są niezaprzeczalne. Dziękuję za takich nosicieli światła:

Cytat:
"Lucifer is a Latin word (from the words lucem ferre), literally meaning "light- bearer".

To nie chodzi o żadne 666, tylko o to że mówienie o New Age jako opozycji do NWO, przy pełnym jego wsparciu przez organizacje implementujące Rząd Światowy, co jest w prosty sposób możliwe do sprawdzenia, jest śmieszne.

Taki "ezoteryczny" odpowiednik Fundacji Batorego, też rzekomo działającej na rzecz "rozwoju demokracji i społeczeństwa obywatelskiego" ... ze wsparciem Sorosa.
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina_majo




Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:02, 17 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czegos tu nie rozumiem, redmuluc zaczynal chyba tutaj swoja przygode z DI w internecie, potem znalazl czlowieka ze strona i wlozyl mase pracy w filmiki, forum. Filmiki sa jego, praca z forum poszla sie pasc ale zostaja doswiadczenia a to jest cenne. Stronka jest taka sobie. Wiele wypowiedzi DI np. nt UE nie zamieszczono, chociaz sa chyba duzo wazniejsze tu i teraz, niz gadanie o kosmitach i sztucznym ksiezycu. Zmienil miejsce z p2.info na di.pl i moze sobie zmienic na co chce. To drugie miejsce jest dosc podejrzane.

Jest tyle osob zainteresowanych tematem, ze wydanie ksiazki ze srodkow zapalencow byloby do zrobienia bez zacnych specjalistow od prania mozgu. Specjalista od DI nie powinien chyba tak latwo przyjac roli trybika w biznesie. Ale w teorii wszystko super, precz z wladza, systemem, a w zyciu czlowiekowi sie nie udaje ominac pulapek. Tak bywa.

Na miejscu redmuluca podziekowalabym BP za dyskusje. Nie spodziewalam sie takich sensacji z taka stronka a kto trzyma wlasnosc i kase, ten decyduje co, czy i kiedy na stronce bedzie.

Bimi tez u siebie rzadzi.

Tlumaczenia tekstow to oczywiscie nauka, ale za tlumaczenia na rynku sie placi. Ostatnie przekrety z profitami z DI z jego wlasnych ksiazek, swiadcza o tym, ze ktos usiluje nad jego ksiazkami zapanowac. Cos to wyglada podobnie jak sprawa Szechterowa i Mackiewicz. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafax




Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 43
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:43, 18 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ina_majo napisał:
Jest tyle osob zainteresowanych tematem, ze wydanie ksiazki ze srodkow zapalencow byloby do zrobienia bez zacnych specjalistow od prania mozgu. Specjalista od DI nie powinien chyba tak latwo przyjac roli trybika w biznesie.


A DI swoje książki pisze charytatywnie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:20, 18 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skończcie ten temat. Chodzi o kasę. Jak ktoś chce pomagać ludziom to nie za pieniądze. Jak mu inaczej nie pasuje to zastanówcie się 2 razy zanim coś kupicie, tym bardziej oświecone książeczki. Jak już je doczytacie do końca późną nocą i naładujecie się wiedza tajemną za pieniądze to nie zapomnijcie nastawić zegarka na 6 rano do pracy. Na głupocie i naiwności niejeden się już dorobił. Miło by było bez pieniędzy ale niestety realizacja takiego planu jest trudna gdy nauczono nas od małego takiego postępowania w życiu.
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:01, 21 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawostka - DI.pl zamieściło baner reklamujący na swojej stronie prawda2. Smile Cool
I co ciekawe w zaprzyjaźnionych stronach Cool


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:52, 03 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@PBSoft
Bo oni to zrobili, bo są mili. I dziękują w ten sposób za świetną reklamę jaką im z Bimim zrobiłeś na P2 Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:45, 17 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba przyszedl czas na pare slow prawdy



A tu kilka moich grafik odnosnie forum w czasach mojej tam swietnosci " na salonach" Cool

Oczywiscie skrzetnie kasowanych i wyrzucanych przez jak wtedy pisalem na forum grupe trzymajaca wladze DI.pl, ktora do czasow terazniejszych sie pieknie rozrosla i obrosla tluszcem i hipokryzja duchowa.

Laughing







a oto slawna grupa trzymajaca wladze na DI.pl - jak widze ma do tej pory sie swietnie i co raz lepiej







Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:37, 18 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopie co tak pyszczysz dla tamtego forum. Aż tak Cię boli ,że poleciałeś pod młotek. Ot stało się i tyle. Rozumiem ,że emocje,to naturalne ale jakby to powiedzieć, życie toczy się dalej.Daj sobie spokój i nie siej fermentu. Nie bądź zawistny i nie siej ziarenka zazdrości.Jak ktoś postępuje niewłaściwie to prędzej czy później zostanie to zweryfikowane bez naszego "mściwego" udziału.Tak to tylko sam sobie kopiesz dołek. To takie polskie ,wieczna krytyka i mściwość
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:58, 18 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
saJms




Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 15
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:19, 19 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ciepluszko wszystkich Bystrzaków Smile

PBsoft, odpowiedz na post Kierusa jest wyjęta mi z ust Shocked Dziwi mnie za to reakcja Bimiego i jego stosunek do działań Kierusa! Te forum jest kontrolowane i chyba tylko ślepcy bez pktu zaczepienia tego nie widzą.

Wracając do DI.pl i jego NewAge'owego swądu...

Mason33, nasz kochany Chrzescijański user, czlowiek, ktory podważy większość New Age'owych (Lucyferiańskich) teorii na forum DI wkleił ostatnimi czasy ciekawy temat:

http://davidicke.pl/forum/duchowy-satanizm-t5442.html - Duchowy Satanizm

Rozpisywać się nie będę; wierzę w bystrość umysłów śledzących temat.
Proszę nie zapomnieć o ostatnim poście Redmuluc'a, Opiekuna forum New Age'owego (Lucyferiańskiego):

"Spamerskie bzdety dla schizofreników, zamykam temat.
Mason dostajesz ostrzeżenie.
Zastanów się nad uzasadnianiem swojego śmietnika.
Naucz się wybierać materiały wartościowo merytorycznie
"



Jeśli chodzi o DI.pl kilka dni temu wybuchła burza, gdy jeden z użytkowników ZADAŁ PYTANIe do forumowego Egregorka, Hakuna. Chodzilo mniej-wiecej o to, dlaczego podczas robienia poklonow by Hakun moznabylo wizualizowac sobie Lame-Kogoś-Tam, pod Drzewem Schronienia blabla...

Bylo tam kilka tematow, bodajze 3.
Administracja forum, znajac widocznie
procesy myslowe wystepujace w umyslach
obserwatow - ZMIESZAŁA wszystkie TRZY w JEDNO!!

Do czego to doprowadzilo? Kilku czolowych zmądrzało i odeszło, kilku zostało zbanowanych (nie bez powodu, proszę sprawdzić jaki reprezentowali front), a kilku Lucyferianów, rybek na haczyku New Age'u - dostało VIPa...

Dodac mozna jeszcze jedno,
ponieważ po tej całej burzy, forum miało zaledwie 10 świeżych tematów. Panowała cisza i spokoj.
...po czym buddysta, magik, lucyferianin (to nie przypadkowe etykiety)
obrazil jedną z uzytkownikow wywolujac burze odpowiedzi,
i nienaturalnie zaczal sie zacohwywac i "nabijac posty"

Pytanie:

Komuś bardzo brakowało energii wylewanej co dnia na forum DI?
Piekna cisza, kilka tematow stricte politycfznych i ze świata...
a tu nagle Hakun wywoluje życie...
i pokarm trafia do kogo ma trafić Wink

Sekta on-line, z dostepen do forum i formularzem rejestrującym... dziwne co najmniej, no ale pamiętajmy ze NWO jest teraz.
To świat komórek, internetu, kabli, videokonferencji i fal - pamietajac ze ostateczny etap przed Nami...

Tak sobie teraz mysle..
ze jesli NWO jest teraz (80%),
to oprocz kamer, podsluchow do szczescia brakuje Nam element walki o Nasze dusze:

magicznych praktyk i teorii promowanych przez portal Kierusa (Illuminatio, CzaryMary)

Rolling Eyes

edited:

Cytat:
Skończcie ten temat. Chodzi o kasę. Jak ktoś chce pomagać ludziom to nie za pieniądze.

Proszę nie zapominać, że Kierus i banda DI.pl to AŻ TYLKO część PIRAMIDY; bardzo smutne. Sztab Inkwizycji... (jakos dziwne, ze mail aktywujący przychodzi od uzytkownika "ARETE33" - google)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cez




Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 141
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:28, 20 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze strony czarysrary http://www.czarymary.pl/p_850_jednorozec w dziale prezent dla dziecka:

Cytat:
Jednorożec zapewnia pomyślność, szczęście, czystość, ochronę przed naleganiami seksualnymi. Jest symbolem czystości, niewinności, prawości, dobrego urodzenia. Róg zwierzęcia ma uniezwykłą moc oczyszczania wszystkiego, czego dotknie.



Ja wybrałem sobie z działu "Prezent dla niego" http://www.czarymary.pl/p_837649_szklanka_jasmina_poj03

Cytat:
Szklanka Jasmina Poj.0,3 L

Woda znajdująca się w szklance JASMINA - szklanki sa również wspaniale przystosowane do soków - zostaje wzmocniona w swojej biologicznej wartości, a jej smak bardziej rozkwita. Podobnie jak w przypadku karaf, wystarczą do tego tylko 3 minuty postania płynu w szklankach do picia TC. Smak normalnej wody z kranu ulega polepszeniu i podlega ona mocnej witalizacji. Dzięki temu przy piciu organizm może wydalać wiekszą ilość resztek pokarmowych. Woda nie ożywiona nie jest w stanie tak reagować.

Na spodzie naczynia zamieszczony został złoty Kwiat życia: 23,8 karatowe złoto, wypalane na szkle w temepraturze 600 stopni, wspomaga stabilizację systemu immunologicznego.

"Kwiat życia" znany jest w ogóle jako najsilniejszy naturalny symbol świętej geometrii. Jest prastarą metaforą dotyczącą powiązania wszystkich form życia we wszechświecie. W wielu kulturach świata "Kwiat życia" jest znany i często używany do ożywiania i stabilizacji żywności. Siła formy i symbolu przenosi się i w postaci rezonansu przechodzi do płynów."


Dalszych poszukiwań postanowiłem zaniechać. Być może jestem odosobniony w swoim przekonaniu, ale wydaje mi się, że ta strona jest dla kompletnych debili i idiotów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   » 
Strona 6 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Forum davidicke.pl - New Age biznes
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile