W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Forum davidicke.pl - New Age biznes   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
32 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 45860
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukas




Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 3
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:22, 04 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie chodziłem na kursy nlp, super agenta ani gotowania na gazie - ale to co tu czytam to jakaś paranoja jest normalnie, jedni nakręcają się na wypociny innych. jakaś głupia dupa ze stanów coś pierdoli, jakiś gay założył forum DI coś tam, ... a moja żona przychodzi, popatrzy ; 3-cia w nocy co ty stary pierdolcu czytasz za pierdoły ? - naprawdę zazdroszczę jej czasem tak krótkiego czasu oceny sytuacji - ja potrzebuję kilku godzin żeby to tego dojść po analizie setek wypowiedzi.
(żeby nie było - powyższe, dotyczy tylko tego wątku bo forum jako całość to najlepsze co może być w sieci)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:07, 04 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak problem PBsofa wygląda z szerszej perspektywy, nie tylko tu zaszalał z tematem ale wkleja go wszędzie gdzie się da, grube motywacje wszędzie konta zakładać by to wklejać. Niestety nie docenia intelektu osób przesiadujących na takich forach.

http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,403.0.html

http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=24766

Cytat:
Dodał/a: Pb-soft • Dodany: • 2010-10-01 20:55:42 Wyświetleń: 27

http://newworldorder.com.pl/artykul,2519.....ID-ICKE-pl
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:16, 04 Paź '10   Temat postu: Forum davidicke.pl - New Age biznes Odpowiedz z cytatem

Chciałem zakomunikować, ze umieszczenie owego tematu w sieci wraz z dużym zainteresowaniem internautów - spowodowało duży napływ nowych informacji do mnie - korygujących.
Informacji które rzucają nieco inne światło (z czego jestem rad) na cała sprawę.
Okazało się bowiem że zapoczątkowana "afera" ma wiele jeszcze innych pobocznych wątków, które dopiero po nagłośnieniu sprawy - znacząco zmieniają postać oceny wielu faktów a z pewnością faktów dotyczących Redmuluca i jego działań i intencji.
Chciałbym korzystając z możliwości jakie niewątpliwie dał mi administrator tej strony Bimi - za co mu serdecznie dziękuje w związku z powyższym zaapelować o "taktyczny" rozejm obu platform DI.pl prawda2.info, który by służył wszystkim forumowiczom, oraz całej masie liczącej w tysiącach internautów nas czytających i oglądających.
Liczba wejść na temat "Forum davidicke.pl - New Age biznes" w ciągu 3 dni wynosiła zliczając tylko DI.pl i prawda2.info około 11.000 odsłon. Co świadczy ze obie domeny są darzone niewątpliwie dużym kredytem zaufania - jawiąc się jako największe medialne siły w niezłomnym dążeniu do odkrywaniu prawdy o nas samych i otaczającym nas świecie.
To świadczy również o dużej odpowiedzialności jaka na nas ciąży w procesie, próbie przedstawiania innej, szerszej wizji naszego świata i prawdy o nas samych.
Dlatego zachęcam nas wszystkich, którzy są zaangażowani w działania prowadzące ku prawdzie o więcej wyrozumiałości i akceptacji dla obu najsilniejszych obecnie frakcji (prawda2.info i di.pl)
Zdaje sobie znakomicie sprawę ze podziały narastające od lat w obu obozach sięgają wysokości zenitu i są niewypowiedzianą uciechą dla strony przeciwko notabene oba portale walczą.
A ze robią to na swój własny sposób z uwzględnieniem różnorodności jaką niewątpliwie niesie zaszczyt posiadania inteligencji to powinno to być naszym wspólnym atutem i kamieniem węgielnym w drodze ku prawdzie.
I nie musimy się wszyscy kochać i nie musimy się ze sobą zgadzać tym bardziej przekonywać na siłę - ale na pewno możemy odnaleźć w nas samych choć ziarno empatii, tolerancji i dania drugiemu człowiekowi wolnej woli w myśleniu.
Bo jeśli na to nas nie stać w drodze do uwolnienia się od tego całego "pieprzonego Matrixa i niewoli" to znaczy ze wógule nie ma o co walczyć, o co się starać i do czegokolwiek zmierzać - bo niczym się nie różnimy od ludzi przeciwko którym ostrzymy nasze kontusze.
A nasz nowy wyimaginowany świat, który miałby nastąpić - nasączony nienawiścią i podziałami wynikającymi jedynie z różnorodności, "przejawialności się" inteligentnej formy życia jaka bez wątpienia wszyscy jesteśmy - jawi się niczym więcej jak tylko psychodeliczną UTOPIA, okraszoną naszymi EGOISTYCZNYMI konfabulacjami.

Ps.
Dzięki Bimi i Red za pożyteczność i umożliwienie mi przejawienia się.
Oraz wszystkim czytającym ów temat i wypowiadającym się za poświęcony czas.
Czas, który mam nadzieję na przekór wszelkim podziałom i animozjom przyniesie nową jakość odmieniającą nas samych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:37, 04 Paź '10   Temat postu: Re: Forum davidicke.pl - New Age biznes Odpowiedz z cytatem

Ja pierdolę ale koleś Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:28, 04 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Liczba wejść na temat "Forum davidicke.pl - New Age biznes" w ciągu 3 dni wynosiła zliczając tylko DI.pl i prawda2.info około 11.000 odsłon. Co świadczy ze obie domeny są darzone niewątpliwie dużym kredytem zaufania - jawiąc się jako największe medialne siły w niezłomnym dążeniu do odkrywaniu prawdy o nas samych i otaczającym nas świecie.


I skąd ten koleś to wie? Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
saJms




Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 15
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:22, 04 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyświetleń:
David Icke: 4 tyś
Prawda2: 9tyś = ?

Pozdrawiam Choone (:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:34, 04 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie bardzo rozumiem do jakiego rodzaju porozumienia doszliście.

no ale chuj, nie będę wnikał w psychikę wróżbitów - niech będzie że już się na powrót kochacie i od tej pory będziecie już mieć tylko jeden wspólny cel Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
xpio




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 72
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:59, 04 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
xpio napisał:

....
Tak nawiasem, kto jest właścicielem prawda2.info i właścicielem czego jeśli już?

no właścicielem domeny, oczywiście.
wiadomo, ze kto ma domenę ten rządzi
prawa majątkowe do postów użytkowników są gówno warte.
ja jestem właścicielem prawda2.info. właścicielem wszystkiego. Smile a mam o tyle więcej że nic nie odsprzedaję Smile
zresztą, nawet jakbym odsprzedawał to na pewno bym się z tym nie ukrywał. bo i po chuj? w kocu nie sprzedawał bym iluminatom Laughing


eeee tam, jeśli by przyszło na to stali bywalcy mogą wpisywać IP w przeglądarkę, a resztą rządzi pan google.
Nikt tutaj nie zagląda ze względu na nazwę domeny, powodem są ludzie i poruszane tematy.

Oczywiście zauważyłem nową stronę tytułową, teraz jest na niej więcej prawdy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:03, 04 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie zmienia to jednak faktu, że właściciel domeny decyduje o tym jacy to ludzie i jakie poruszane tematy.
w każdym razie bardziej on niż ktokolwiek inny.
znaczy, o ile nie jest debilem, ale o to przecież byśmy sponsora nie posądzali Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:14, 04 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hakun, bardzo zaintrygowała mnie twoja postać.
może opowiesz coś o sobie, albo choć cokolwiek jeszcze napiszesz?
czy takie wróżbiarstwo, czy co to tam masz na tej fioletowej stronie, pozwala ci się utrzymać? czy to tylko wierzchołek góry lodowej? a może masz nadzieję że to wierzchołek góry lodowej który w przyszłości zamieni się w żyłę złota?
bo wiesz, jeśli to ostatnie to w sumie mógłbym się nawet z tobą utożsamić. gdybyś się tylko jeszcze trochę wyluzował i przestał bredzić, a zaczął gadać jak człowiek. Smile
zobacz np. taki redmulec - taki sztywniak, a jakiego ma sympatycznego brata Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:20, 04 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
nie bardzo rozumiem do jakiego rodzaju porozumienia doszliście.

no ale chuj, nie będę wnikał w psychikę wróżbitów - niech będzie że już się na powrót kochacie i od tej pory będziecie już mieć tylko jeden wspólny cel Smile


Bimy cele są indywidualne zarówno moje, Twoje i Reda, aczkolwiek każdemu z nas zależy na jakiejś idei i prawdzie inaczej byśmy sprzedawali paciorki i karty tarota jak Iluminatio i pan Kierus.
Nie zaprzeczysz, ze każdy z nas jako silna osobowość o cechach "przywódczych Smile" widzi inna drogę, oraz środki w drodze do jej realizacji jakiejś swojej wizji opisującej ten cały "pojebany świat".

Nie ujmuje się za nikim oraz nie faworyzuje nikogo.

Jak pisałem, nowe fakty rzuciły inne światło na Reduluca jego robote i wcale nie bez oporow przychodzi mi się z tym obnosić po krytyce jego postępowań oraz fali szyderstw.

Ale z uwagi że jestem facet konkretny i wbrew pozorom "honorowy" dążący do jasności faktów nie dbający o swój wizerunek zewnętrzny to musiałem o tym napisać pomimo tego ze moze to wpłynąć na zamieszanie interpretacji moich działań i zamiarów.
Jak pisałeś Bimi najważniejsza jest prawda. Również i dla mnie.

Ps.
A jeśli Bimi uwierają Ci moje słodkopierdzące komplementy i podziękowania pod Twoim adresem to mogę Cie dla równowagi "opierdolić i zdyskredytować" Smile Choć na razie nie mam za co Smile i nie uważam ażeby to do czegoś prowadziło. Puki co. Smile

Ps.

Odnośnie pana Kierusa i Iluminatio oraz przestrogi wobec czytanych info na forum lekkomyślnie i naiwnie - to moje stanowisko podtrzymuje - wyrażone w całym wątku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
xpio




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 72
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:24, 04 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
nie zmienia to jednak faktu, że właściciel domeny decyduje o tym jacy to ludzie i jakie poruszane tematy.
w każdym razie bardziej on niż ktokolwiek inny.
znaczy, o ile nie jest debilem, ale o to przecież byśmy sponsora nie posądzali Smile

Ahaa, mi się wydawało że admin który teoretycznie i z technicznego punktu widzenia, może zawsze wsiąść backup serwera i podpiąć pod inną domenę.
Bo przecież założyciel forum (bo o tym mówimy) i właściciel domeny nie muszą być tą samą osobą, znam parę przykładów ale mi z głowy wyleciało Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:25, 04 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@PB-Soft, to może podziel się tymi faktami które to rzuciły ci światło na jego zajebistą robotę, cobyśmy my wszyscy dojrzeli do zrozumienia tego jak wielkim człowiekiem jest ów jegomość którego ja uważam za czarnucha pewnego kierusa.
z tego co piszesz bardzo niesłusznie, a nie chcę tkwić w błędzie, więc może mi pomożesz? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:26, 04 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xpio napisał:
Bimi napisał:
nie zmienia to jednak faktu, że właściciel domeny decyduje o tym jacy to ludzie i jakie poruszane tematy.
w każdym razie bardziej on niż ktokolwiek inny.
znaczy, o ile nie jest debilem, ale o to przecież byśmy sponsora nie posądzali Smile

Ahaa, mi się wydawało że admin który teoretycznie i z technicznego punktu widzenia, może zawsze wsiąść backup serwera i podpiąć pod inną domenę.
Bo przecież założyciel forum (bo o tym mówimy) i właściciel domeny nie muszą być tą samą osobą, znam parę przykładów ale mi z głowy wyleciało Smile

to raczej właściciel domeny może wziąć backup serwera.
nie spotkałem się jeszcze z przypadkiem, żeby jakiś posiadacz domeny nie miał dostępu do backupów jej serwera.
chcesz powiedzieć, że davidicke.pl jest pierwszym takim przypadkiem?

znaczy ja rozumiem, że być może kierus nie wiedział by co zrobić z backupem serwera. ale nie wydaje mi się też żeby nie zapewnił swoim interesom bezpieczeństwa, z technicznego punktu widzenia. więc na pewno ma backupy, albo przynajmniej papiery na ich zdobycie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:54, 04 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
@PB-Soft, to może podziel się tymi faktami które to rzuciły ci światło na jego zajebistą robotę, cobyśmy my wszyscy dojrzeli do zrozumienia tego jak wielkim człowiekiem jest ów jegomość którego ja uważam za czarnucha pewnego kierusa.
z tego co piszesz bardzo niesłusznie, a nie chcę tkwić w błędzie, więc może mi pomożesz? Smile


Oczywiście Bimi ze Red w obecnej sytuacji jest czarnuchem, mimo białego koloru skóry.
Jednak istnieją czasem okoliczności "łagodzące" Smile
Jakie ?
90% wartościowych i myślących użytkowników obu forum jest w gruncie rzeczy "czarnuchami" - którym bardzo uwiera w gruncie rzeczy ten stan i próbują się z tego "jarzma" uwolnić.
Przypuszczalnie 90% naszych użytkowników i gości - musi "przez ten jebany system finansowy" pracować dla innych codziennie rano się przyglądając w lustrze jak im skóra ciemnieje i zaczynają kręcić się włosy i czarnieć.
Ale jestem pewien, ze Ci ludzie nie zapominają myśleć o wolności i niezależności.
Jeno każdy z nich jest na innym etapie oraz w innym czasie dochodzenia do tego.

Ja przez całe swoje życie byłem murzynem czyimś pracując dla innych i nabijawszy innym sakwę.
I może jestem szczęściarzem albo nieudacznikiem gdyż wolność "samodecydowania i samostanowienia" wywalczyłem po 15 latach wyzyskiwania mnie.
Obecnie przypuszczalnie tymczasowo znając koleje rzeczy tego świata - jestem wolnym człowiekiem, nie pracuje dla nikogo prócz samego siebie.
Przy tym jak przystało na człowieka idei nie płace podatków i jestem naprawdę z tego szczęśliwy.
I jestem na 100% przekonanych,że w drodze do tej samej niezależności i samostanowienia jest 99% naszych forumowiczów.
A komu i kiedy uda się urzeczywistnić ową niewątpliwie upragniona (często nietrwałą) pozycje wolności- to już kwestia bardzo złożona naszpikowana wieloma niewiadomymi w równaniu.

Oby każdemu udało się to jak najszybciej i jak najmniejszymi środkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:10, 04 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no czaje. on jest czarnuchem, ale i ja też, choć może w innej branży - spoko, nie musisz owijać w bawełnę.
ale wiesz, moja wolność i niezależność nie idzie bardziej po drodze z ezoterycznymi świrami od ufo, niż po jakiejkolwiek innej drodze, choćby mitycznego nwo.
szczerze mówiąc, gdybym miał możliwość wyboru to wolał bym po przeciwnej stronie niż davidicke.pl
aczkolwiek nie wiem o jak wysokiej stawce my tu mówimy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:27, 04 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

aczkolwiek nie wiem o jak wysokiej stawce my tu mówimy Smile

Jak to jaka stawka - STAWKA WIĘKSZA NISZ ŻYCIE Smile

Cytat:
ale wiesz, moja wolność i niezależność nie idzie bardziej po drodze z ezoterycznymi świrami od ufo, niż po jakiejkolwiek innej drodze, choćby mitycznego nwo.


Każdy ma jakieś błędy w oprogramowaniu systemu operacyjnego Smile
13 lat siedziałem w new age i też nie jest mi po drodze z implantowanymi przez NEW AGE świrami ezoterycznymi, którzy myślą ze "ziluminowało ich" Smile Smile Smile po przeczytaniu kilku nastu książek i przejściu tuzina warsztatów - każdy po 300zł Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:54, 05 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
hakun, bardzo zaintrygowała mnie twoja postać.
może opowiesz coś o sobie, albo choć cokolwiek jeszcze napiszesz?
czy takie wróżbiarstwo, czy co to tam masz na tej fioletowej stronie, pozwala ci się utrzymać? czy to tylko wierzchołek góry lodowej? a może masz nadzieję że to wierzchołek góry lodowej który w przyszłości zamieni się w żyłę złota?
bo wiesz, jeśli to ostatnie to w sumie mógłbym się nawet z tobą utożsamić. gdybyś się tylko jeszcze trochę wyluzował i przestał bredzić, a zaczął gadać jak człowiek. Smile
zobacz np. taki redmulec - taki sztywniak, a jakiego ma sympatycznego brata Smile


Piotrze nie wymagaj od Hakuna rzeczy niemożliwych , przecież ten pan jest nauczycielem NLP i nie da się tak łatwo sprowokować dla byle jakiego trolla jak ja , tym bardziej dla Ciebie - właściciela prawdy2 ; ) Musiałbyś użyć iluminackich praktyk i niebywałej siły intelektu aby wybudzić wilka z lasu , jednakże myśle że nie warto go prowokować bo jak kazdy nauczyciel NLP posiada w sobie szamańskie moce i może w każdej chwili rzucić klątwe na forum ; )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:31, 05 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aaa bo żeś go spłoszył.
myślę, że by coś jeszcze napisał gdyby nie to, że nazwałeś go psychopatą co lubi wąchać gówno. teraz pewnie szuka endorfin w jakiejś książce zakupionej od kierusa.
xtc, nie masz żadnej litości dla ludzi? no jak tak można? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:52, 05 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

limit 18 postów do czegoś zobowiązuje ; )
Bimi, skoro pokonałem mistrza i nauczyciela NLP to czy mógłbym dostać nieograniczoną ilość postów ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Mudrasim




Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 69
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:28, 07 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tak dalej pójdzie to z powodzeniem zastąpicie Laskowika hahaha.
_________________
Ja w cuda nie wierzę, ja na nich polegam Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HakuN




Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 14
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:36, 09 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
[...]
nie wiem ile kosztuje taki kurs NLP, ale jakbyście chcieli jeszcze bardziej podciągnąć się w tej dziedzinie neuro coś tam to zrobię wam lepszy kurs: NLP-killer.
powiedzmy za 2x tyle co wyjebaliście na tamten.
albo nie - 3x tyle. i tak się opłaca bardziej niż tamten; dzięki niemu w CV będziecie mogli wpisać że jesteście "NLP proof" (tudzież "thinking ready") - z czymś takim ciepła posada w iluminatach gwarantowana. po chuj się macie poniżać napierdalaniem na dwudziestu kontach naraz, skoro wystarczy raz zainwestować w dobry kurs NLP killer aby dostać to o co tak naprawdę gracie (na tej całej scenie new age) Smile


Bardzo chętnie skorzystam - jeśli Bimi - chcesz "podciągnąć" moje umiejętności.

Niestety należę do grona na którym się ciężko zarabia szkoleniowo.

To co mi oferujesz jeśli ma być "podciągnięciem" umiejętności
wymagało będzie żebyś wyrównał i przerósł moich serdecznych
dobroczyńców z zakresu wyposażenia mnie w podobną wiedzą.

Czyli:
- przez ponad 30 lat praktykował Zen w koreańskiej tradycji,
- otrzymasz przekaz Dharmy INKA, tym samym zostaniesz
JIDO PEOP SA NIM'em (Nauczycielem wiodacym na Drodze).
- uczył Zen jako Mistrz Dharmy (JiDo Poep Sa) w Europie, USA i Korei Pd.
- zetkniesz się i zapoznaa z systemami duchowymi innych tradycji,
w tym Buddyzmu Tybetańskiego, Jogi,
duchowości Indian północnoamerykańskich,
nauczaniem Peruwiańskich Naguali,
systemami psychoterapii procesu i innymi.

- w między czasie swoje oświecenie potwierdzisz u kilku mistrzów
innych tradycji w sposób formalny


- wówczas przekażesz mi swoje doświadczenie przeszło 30 letnie
wraz z przekazami oświeconej istoty - Mistrz Zen Seung Sahn,
(z którym spędzisz na wyjazdach i szkoleniu jako jeden z nielicznych
w zasadzie najwięcej czasu ile można było spędzić)
i praktycznych jak i teoretycznych nauk z zakresu
- czym jest umysł - jak pracę z energią umysłem widzą osoby
które osiągnęły - jak określał to Jung szczytowe doświadczenie,
ostateczne - jakie może osiągnąć człowiek.

- nauczysz mnie jak demaskować, wszelkich manipulatorów
- pokażesz jak wytrącać im jednym strzałem wszelkie narzędzia z rąk
ich przebiegłej i umysłowej działalności opartej na iluzji umysłu

- umożliwisz mi 24h dostęp do serwisu wspomnianej wiedzy
żebym mógł bezpiecznie to praktykować

FINANSOWO
- będziesz mnie szkolił latami - i nie weźmiesz ode mnie ani grosza za naukę
jeszcze się ciesząc, że we mnie inwestujesz bo podam to dalej
- jak będzie potrzeba to będziesz opłacał moje podróże i pokrywał
wszystkie poboczne koszty dojazdu, jedzenia, logistyki itp.


Ja miałem dużo szczęścia, że trafiłem na taką wiedzę, czego każdemu życzę.
I proponuję większą uważność - zanim połasimy się o wyciąganie pochopnych wniosków.
To że można mieć na co dzień do czynienia z ezoterycznym, new agowym, i nlp-owym
bełkotem - to nie znaczy że każdy ten sam bełkot powtarza.

Emocje emocjami. Nie mam do nikogo pretensji
wszyscy jesteśmy głupcami ślepymi - dopóki nie oświecimy się w pełni
i każdy z nas na swój sposób chce coś tu zrobić dobrego - na ile to rozumie
i na ile jest w stanie - robimy swoje - jak tylko możemy.

Nawet największy wariat ma tu swoje miejsce.

Zapytałeś także BIMI, czy jestem normalny,
zdecydowanie nie jestem normalny patrząc na naszą ziemię.

Norma - patrz krzywa gausa.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rozk%C5%82ad_normalny

Norma to większość osób na ziemi.
Sami wiecie co oznacza większość - i czy tego chcecie czy nie
jakkolwiek jesteśmy tu zwariowani - to nikt nie łapie się do normy...

W kwestii formalnej dodam także, że nie jestem właścicielem
wspominanej "fioletowej strony" jeśli mam to trafnie kojarzyć
ze stroną kongresu organizowanego w szczecinie.

Równie prawomocna jest teza - że jestem właścicielem forum
prawda2, bo mam a nim konto...
Widzę że pokutuje wyciąganie pochopnych wniosków...

Jest to strona naszego przyjaciela, który ma prawo do wyrażania
swojego szaleństwa - w indywidualnie sobie właściwy sposób.
Jeśli nie można go wesprzeć - robiąc swoje, to lepiej nie przeszkadzać.
Najwięksi szaleńcy epok - z czasem okazywali się największymi geniuszami.
Kopernik - nie miał lekko - w swoich czasach.
Każdego trzeba wziąć na poważnie - nigdy do końca nie wiemy z kim rozmawiamy.
Co z tego wyjdzie za kilka, kilkadziesiąt - kilkaset lat.

I uspokajam - że jestem fizyczną postacią i jestem daleki, bardzo, od unikania
weryfikacji i konfrontacji - bez potrzeby wiecznie lękowego chowania się za nickiem
w iluzji anonimowości - której nikt na ziemi nie ma - jakkolwiek mu się zdaje...

Podobnie jak Redmulca - można mnie spotkać w "realnym" świecie,
i na żywo bez chowania się za monitorem skonfrontować i sprawdzić
co tu się faktycznie dzieje - zamiast żyć mitomanią,
wyciąganiem pochopnych wniosków i bredniologią stosowaną.


Swoją drogą - najbardziej walczymy z tym
czego w sobie nie mamy zintegrowanego
i co najbardziej wypieramy.

Uszanowanie Panowie, i Panie.

I na koniec w kwestii przeogromnych jak widzę - lęków
związanych z tematem śmierci - co uważam za nieuzasadnione osobiście
chciał bym podzielić się cytatami:

Cytat:
Człowiek nad niczym nie ma władzy, póki boi się śmierci,
a kto się jej nie boi, do tego należy wszystko.
- Lew Tołstoj (Wojna i pokój)


Cytat:

Kto się boi śmierci, staje się niewolnikiem życia.
Jeśli przestaje się jej bać - otwiera się przed nim świat.
- Roshi Reiko, Maria Moneta Malewska


Dla różnych zaś prognozujących lokalnych analityków
kto kogo i jak chce wykończyć i czy i jak mu grozi.

Gdyby ktoś na poważnie chciał by Naszej śmierci
to zrobił by to tak, że nie wiedzieli byśmy jak i kiedy,
nie spodziewając się tego kompletnie - usypiając naszą czujność.

Pierwszy trop znaleźli byśmy o tym w naszym nekrologu w gazecie.

Na wyrafinowanych energetycznych poziomach zaś,
doprowadził by nas do szaleństwa, depresji - tak abyśmy
sami ze sobą skończyli - to bardzo wysublimowana forma.
W końcu to nie on wówczas - sami przecież sobie odebraliśmy życie.

Ten świat jest wystarczająco ciężki, żeby się wzajemnie dławić
pomyślcie lepiej co razem możemy zrobić tu, zamiast się szczuć wzajemnie.

Ja tu nic nie muszę robić, mam co robić, wiem jak to robić i to robię.
Otwarty jestem jednak na wspólne inicjatywy, które coś mogą nam wszystkim
pomóc - jeśli nie - to po prostu - nie przeszkadzam.

Róbmy swoje - życie i tak nam odpowie...
Jak mawiał Mezumi Roshi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:06, 09 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy jest mędrcem dla samego siebie.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:48, 10 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HakuN napisał:
FINANSOWO
- będziesz mnie szkolił latami - i nie weźmiesz ode mnie ani grosza za naukę
jeszcze się ciesząc, że we mnie inwestujesz bo podam to dalej
- jak będzie potrzeba to będziesz opłacał moje podróże i pokrywał
wszystkie poboczne koszty dojazdu, jedzenia, logistyki itp.

Większej hipokryzji nie widziałem. Jesteś dobry w dwóch rzeczach:
-gadaniu
-zbieraniu pieniędzy
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:14, 10 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no kurwa stary, za darmo to ci mogę dać co najwyżej pierwszą lekcję NLP-killera.
czyli nauczyć pokazywania środkowego palca takim bubkom jak ty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   » 
Strona 5 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Forum davidicke.pl - New Age biznes
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile