W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Rząd światowy geneza ideologii  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 3417
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin1990




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 51
Post zebrał 10.000 mBTC

PostWysłany: 06:11, 13 Lis '11   Temat postu: Rząd światowy geneza ideologii Odpowiedz z cytatem



Zapraszam na mój drugi wykład!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:52, 13 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK material bardzo dobry, jedna sugestia, troche mniej gestykulacji, przyjmujesz podobna gestykujacje jak ksiadz przed oltarzem Smile troche luzniej ale to przyjdzie z czasem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
grzanek




Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 368
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:15, 13 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z trudem przez ten badziew przebrnąłem. Jaki jest sens kalkowania Zeitgeista, Esoteric Agendy, Icke'a, Maxwella, Tsariona i innych oszołomów? Wystarczyło podać linki. Momentami to przybiera wręcz kuriozalny charakter, kiedy słyszę cytaty żywcem wyjęte z produkcji w/w panów. To jest zwyczajnie recytowanie komuś znanej książki, do której jest powszechny dostęp. KALKA.

Tematyka tragiczna. Rajcowanie się jakimiś tanimi, niezweryfikowanymi sensacyjkami dot. symboliki Illuminatów czy kogo tam jeszcze. Pierwszy lepszy przykład: podniecanie się tzw. okiem opatrzności, symbolizującym po prostu trzy przymioty Boga, zwł. omniscjencję i omniprezencję. Symbol umieszczany w świątyniach chrześcijańskich na długo przed narodzinami Weishaupta. To tak jakbym słyszał durnia, który mówi mi, że odwrócony krzyż na tronie papieskim symbolizuje szatana... A to zwyczajnie symbol śmierci św. Piotra, którego następcą jest papież (ukrzyżowany do góry nogami). Proponuję, zanim powieli się jakąś idiotyczną plotkę, zasięgnąć informacji z tzw. oficjalnych źródeł, bo czasami dostarczają one zupełnie logicznych odpowiedzi. Groteskowe wręcz błędy merytoryczne (patrz wyżej), czy indolencja językowa (jak np. "Wajszhałpt", "enułyt coeptys" i in. tego typu kwiatki). Na koniec jakże rozbudowana, i starannie wykonana bibliografia (widać warsztat politologiczny Wink), zapewne przepisana z napisów końcowych wspomnianych wyżej filmów. A propos: Hitler naprawdę popełnił książkę zatytułowaną "New world order"?Very Happy

Podsumowując: po co nam kolejny Rozbicki (swoją drogą również "doświadczony wiekiem mędrzec", skądinąd także Poznaniak)?

P.S. Jedyny zabawny aspekt to słyszalne wyraźnie pierdy operatora kamery (np. 1:01:20). Very Happy Laughing

http://www.frizona.pl/threads/8906-Marcin-Dachtera-geniusz-czy-potłuczony

Tomuś, śledziu - dyskredytuję po DWÓCH "wykładach" (obejrzanych do końca), bo to zwyczajnie, poza nielicznymi przypadkami podania faktów historycznych, bełkot. Zestawienie oderwanych od siebie faktów, żadnego logicznego ciągu, związku przyczynowo-skutkowego. Totalna inkoherencja.
Uwiera cię mój komentarz, dzieciaku, bo sam masz jeszcze żółto pod nosem, jak ten cały Marcin, a próbujesz mędrkować. Większości forumowiczów możesz buty czyścić i takie są fakty, co zresztą wielu co poważniejszych forumowiczów już ci napisało.
Co do "przemówienia przed kamerą", to zauważ, chłoptasiu, że "prelegent" (że zaszczycę go tym szumnym określeniem zupełnie na wyrost) gada do samej kamery, ew. kolegi siedzącego za nią, a nie do jakiejś publiczności. Poza nimi pomieszczenie jest puste jak twoja czaszka. Jak ktoś słusznie zauważył w komentarzach na frizonii, ton głosu jest irytujący, taki właśnie "wołoszański", mentorski, co w zestawieniu z nieprzemyślanym powtarzaniem niezweryfikowanych informacji daje efekt stricte groteskowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:17, 13 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o gestykulacje jak już @shepherd zaczął wątek to jest ona przydatna i nie rezygnuj z niej, ale nadużywasz zazwyczaj jednego lub dwóch gestów i to może trochę drażnić.
Sugestie, aby to loże masońskie, illuminati miałyby być tą niewidzialną kurtyną rządu światowego oparte są jedynie o symbolikę - cóż mam inny wgląd w tę sprawę i dlatego moja ocena tematu to 3 i 1 BTC za chęci i wkład pracy.
Więcej zastrzeżeń nie mam.
Cool

(za dużo symbolizmu i postaci które są zwykłymi pionkami jak papieże, politycy etc - uwsteczniające tematy)


@grzanek
Daj spokój leszczu. Dyskredytujesz kolesia po jednym wykładzie, pomimo że trochę informacji jednak można zaczerpnąć (fakt najebał tej symboliki jak z religii new age, ale dajmy mu szansę jeszcze się wyrobi) - widać, że nie obejrzałeś całego, bo bardziej interesuje cię szukanie bąków. Hah szkoda, że nie mogłeś powąchać co nie?. Znając Ciebie, to podczas przemówienia przed kamerą jąkał byś się razem z przewlekłymi objawami parkinsona.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:26, 13 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Dla mnie przejrzysty sposób podawania faktów oraz szczegółów, chronologiczna ciągłość. Jest to ciekawy wykład historii, który wprowadza w obecną, mroczną rzeczywistość. Ciężko jest uświadomić i pogodzić ludzi z rozmaitych grup światopoglądowych. Ten materiał jasno ukazuje, że jesteśmy od początku skazani na dezinformacje. Zaczynając od lekcji historii w szkole a na kościele nominalnym skończywszy. Od czego można rozpocząć w tak beznadziejnej sytuacji? Najlepiej od zebrania faktów w jedną spójną całość.

Choć widząc Pana Rozbickiego na początku materiału, jako zapowiadającego, myślałem, że będzie o Pani Lucynie Łobos i turlakach, co bardzo mocno by zdyskredytowało wykład, jako całość. Jednak tak się nie stało i dobrze.
_________________
Kto wyrządził rasie ludzkiej tak wiele złego ? Inimicus homo hoc fecti - " nieprzyjaciel człowieka to uczynił "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin1990




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 51
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:33, 13 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Co do gestykulacji to tak już mam. Następnym razem postaram się mniej machać kończynami górnymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin1990




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 51
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:05, 14 Lis '11   Temat postu: Post skierowany do osób dyskredytujących moją osobę! Odpowiedz z cytatem

Evil or Very Mad Co do tematu ukrytego boga Saturna oczywiście nie zostawię państwa bez wykładu! Co do czasu przebudzenia to nie jestem zwiazany z tą strona w żaden sposób. Jedynie dzięki pomocy Mikołaja Rozbickiego mogłem nagrać wykłady. Odpierając atak w kwestii new age i jaszczurów... Nie wierze w teorie reptyliańską z którą utożsamianie mnie po banerze jest mocną przesadą. Shocked Nie propaguję także new age - czyli nowego paradygmatu religii astroteologicznej opartej na przejściu do nowego znaku zodiaku - wodnika. prosiłbym na przyszłość o ocenę tylko i wyłącznie mojego wykłady , bez przyszywania mi słów i teorii o których nie mówię!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:07, 14 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Co do tematu ukrytego boga Saturna oczywiście nie zostawię państwa bez wykładu!

Dziękuję.
I nie przejmuj się ignorantami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin1990




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 51
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:29, 14 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko że dopiero za jakiś miesiąc będzie wykład o Saturnie gdyż obecnie przygotowuję dwie prezentację , jedną o tajemnicach Biblii pt Bogowie Edenu, druga o 4 Rzeszy - czyli faszyźmie i jego ewakuacji po przegranej wojnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 10.000 mBTC

PostWysłany: 02:38, 14 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh nie ma sprawy może być nawet za rok Smile
Tylko żeby się pojawił.
Gratuluję odwagi w głoszeniu swoich poglądów pod swoim imieniem i nazwiskiem i pokazaniem swojej twarzy Smile
Brawo.
Nich Pan słucha tylko krytyki konstruktywnej.
Życzę wszystkiego najlepszego Smile
I na pohybel wszystkim ignorantom Twisted Evil Wink Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin1990




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 51
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:39, 14 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Działam szybko będzie za miesiąc Very Happy Ktoś musi coś robić z własna twarzą, gdyż taka opozycja po nickach i hejterskich postach nic nigdy nie daje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:45, 14 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tylko że dopiero za jakiś miesiąc będzie wykład o Saturnie

Czy dobrze myślę, że będzie to związane min. z ruchem syjonistycznym?

Smile
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin1990




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 51
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:26, 14 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze myślisz, gdyż Saturn to Bóg Żydów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
grzanek




Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 368
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:32, 14 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha, co jeszcze? Może zaraz się dowiem, że nazwa soboty pochodzi od Saturna, bo (dziwnym trafem tylko w j. angielskim jest ta pozorna zbieżność) to przecież Satur(n)day. A może nasza sobota to od żydłackiego szabatu?
Weź jeszcze przekalkuj w kolejnym "wykładzie" info nt. rzekomej zbieżności Jezusa z Mitrą, Maryi z Izydą, i resztę bredni z Zeita o niby astrologicznych źródłach chrześcijańskich świąt, itd., co już zaraz po premierze zeita zostało ładnie obalone. I ty mi, chłopie, mówisz, że odcinasz się od new age, scjentologów i podobnych środowisk? Przecież podobny bełkot właśnie tym trąci. Na kilometr.
Shocked
P.S. Moja krytyka jest jak najbardziej konstruktywna. Żeby nie było, że tylko mędzę - widać tam jakąś względną "smykałkę" do robienia prezentacji. Sęk w tym, żeby to dobrze wykorzystać, a nie zaprzepaścić. Już jednego Rozbickiego mieliśmy, który zrobił więcej szkody niż pożytku (co widać było choćby po reakcjach i wypowiedziach ludzi na tych jego "prelekcjach"; pewnie dlatego zrezygnował z "budzenia" owieczek i zdecydował się na mentalny onanizm w ściśle zamkniętym gronie ludzi "wtajemniczonych" w NWO - w towarzystwie wzajemnej adoracji z DI.pl). Warto by się zająć czymś pożytecznym, np. odkłamywaniem polskiej historii, propagowaniem prawdy nt. żydowskich zbrodni na Narodzie Polskim. Nawet od biedy już te oklepane 9/11, 7/7/7, kontrowersjami ze Smoleńskiem itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:06, 14 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Warto by się zająć czymś pożytecznym, np. odkłamywaniem polskiej historii, propagowaniem prawdy nt. żydowskich zbrodni na Narodzie Polskim. Nawet od biedy już te oklepane 9/11, 7/7/7, kontrowersjami ze Smoleńskiem itd.


grzanek sam się tym zajmij i zrób prezentacje.
A nie pierdolisz na tematy o których nie masz najmniejszego pojęcia i jeszcze mówisz komuś co ma robić. Puknij się w głowę.

@Marcin
Nie obejrzałam jeszcze całego wykładu wieczorem dokończęVery Happy
Jednak przy okazji już pisania tego postu napiszę 2 spostrzeżenia może jest to dalej w wykładzie nie wiem... ale piszę póki mam wystarczający limit postów Very Happy

1) To takie ,że ta flaga Wielkiej Brytanii oraz symbol na placu świętego Piotra to będzie właśnie symbol Saturna czyli pierwszego słońca Wink


2) Zakon maltański podlega papieżowi ale komu podlega papież?
hehe rozchodzi mi się głównie o to ,że Ci co studiują tematykę związaną z jezuitami twierdzą ,że biały papież jest pod zwierzchnictwem czarnego papieża czyli najważniejszy w hierarchii jezuitów jezuita. (generał Towarzystwa Jezusowego oczywiście jest ładna analogia (czarny- biały)Wink
Obecnie jest nim Adolfo Nicolas.
Proszę poczytać posty użytkownika Rivery z tego forum.
Mam też książkę z której korzystał użytkownik Rivera "Vatican Assassins" w języku angielskim mogę Ci Marcin wysłać jeśli chcesz:
bo nie wiem czy te linki podane w tym wątku działają :
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=3405
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin1990




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 51
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:53, 14 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Biały papież to frontmen, a czarny to człowiek do czarnej roboty. Czytałem ta ksiażkę już dosć dawno. Według mnie wpływy białego i czarnego papieża się równoważą. Czasami wahadło wychyla się w jedną stronę czasami w drugą. Po pierwsze generał jezuitów nie może oficjalnie rządzić, po drugie oficjalnie zwierzchnictwo ma biały papież moze ekskomunikowac itd itp to on jest nieomylny. Według mnie działają ręka w ręke tylko że czasami jak w każdej psychopatycznej rodzinie jest kłótnia i się pobiją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piioottrr




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 990

PostWysłany: 23:50, 14 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1:01:00 ...kapelusz papieza? Wink




Fantaztyczny wyklad Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin1990




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 51
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:20, 15 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Tak jest to kapelusz saturna http://2.bp.blogspot.com/-sxrYsA_ADdE/Tf.....saturn.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin1990




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 51
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:29, 20 Lis '11   Temat postu: Zapraszam na moja audycję! Odpowiedz z cytatem

Zapraszam na moją audycję w radiu kontestacja! 25 listopada o 24! http://teoriachaosu.com.pl/?tag=radio-kontestacja Temat: Czerwony Świt!
Omawiam illuminati, komunizm, faszyzm, 4 rzeszę, Unię Europejską, międzynarodowa finansjerę i watykańskie tropy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin1990




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 51
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:53, 28 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszam na moja nową stronę , na razie wszystko jeszcze w budowie! http://zakazanawiedza.wordpress.com/marcin-dachtera/
_________________
Marcin Dachtera
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PanDante




Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:46, 27 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam możliwości założenia tematu, więc do pierwszego lepszego tematu o podobnej tematyce.

http://www.smog.pl/wideo/52778/co_to_sa_rzady/

Filmik przedstawia rozmowę kosmity z człowiekiem, podczas której dzięki prostej logice rozmówcy dochodzą do wniosków, czym jest władza na planecie Ziemia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:29, 28 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PanDante napisał:
http://www.smog.pl/wideo/52778/co_to_sa_rzady/

Filmik przedstawia rozmowę kosmity z człowiekiem, podczas której dzięki prostej logice rozmówcy dochodzą do wniosków, czym jest władza na planecie Ziemia.


Bardzo dobre, powinni puścić ten filmik zamiast wiadomości Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Rząd światowy geneza ideologii
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile