W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Krytyka Legii za mecz z Lechem Dramat  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 1680
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 02 Paź '10   Temat postu: ,Krytyka Legii za mecz z Lechem Dramat Odpowiedz z cytatem

Cytat:
- Kolejny skandal. Szef ochrony Legii kazał wszystkim kibicom przed wejściem wyrzucić kanapki, jedzenie jakie mieli ze sobą - opowiada Dera na łamach "Życia Warszawy". - Niejaki Pan Błędowski, który podobno jest szefem bezpieczeństwa na Legii powiedział, że to zgodne z regulaminem. Przedstawiciela służby ochrony poprosiłem o wskazanie, który artykuł o tym mówi. Stał ze mną dłuższą chwilę i mówi: rzeczywiście, nie ma takiego zakazu - kontynuuje Dera [Faktycznie, nie ma - dop. WP].

- Chciałem podejść do pana Błędowskiego i powiedzieć, że w regulaminie nie ma zakazu wnoszenia kanapek, to ten pan uciekł przede mną. Wołałem za nim, ale nie chciał rozmawiać. Jak wszedłem na stadion, szybko zrozumiałem, dlaczego kazał wyrzucać kanapki. Bo na górze było stoisko gastronomiczne. Zwykły hot dog kosztował 9 zł - dodaje poseł.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,77156,title.....omosc.html Ten temat pasuje do pierdolni na smietnik i takze dla wiadomosci dla wszystkich Polakow wiec ide na skroty i go wklejam tutaj bo pokazuje chytrosc a wiec co tutaj mamy- nieznajomosc prawa ktora szkodzi tak mi zawsze mowiono a wiec na odwrot co tutaj mamy?a przeciez to sa ci sami ludzie ktorzy nam to wlasnie mowia....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Krytyka Legii za mecz z Lechem Dramat
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile