W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
"W Auschwitz zginęło maksymalnie 340 tys. osób"  
Podobne tematy
Holokaust2737
Odszkodowania za holocaust22
Mit holokaustyczny i jego zadanie3bez ocen
Pokaz wszystkie podobne tematy (15)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 6550
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Reinert




Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:48, 10 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to widzę w takim świetle.
Spór o to, czy zginął milion czy 6 mln żydów, nie ma teraz jakiegokolwiek znaczenia. Skoro mowa tu o milionach, jest to niewyobrażalna skala i gdybym był żydem, za pewne uznał bym to za niewybaczalną zbrodnię.
Jako Polak mogę roztrząsać, czy w Katyniu zginęło 15 czy 20 czy 30 tyś polskich oficerów, jednak nie ma to dla mnie większego znaczenia.
Wiecie dlaczego? Bo mowa tu o tysiącach polskich patriotów. Liczyć można ofiary, gdy jest jedna, albo jest ich pięć. Wtedy mamy odniesienie, że morderca 5 osób jest bardziej krwawy niż jednej. W sytuacji gdy mówi się o setkach tysięcy czy milionach ludzi, roztrząsanie właściwej liczy to czysta paranoja - Co? Zginęły tylko 3mln? A to kamień z serca, bo myślałem, że 6!

Istotą rzeczy jest fakt, że nas Katyń, Ostaszków itd boli tak samo jak żydów Auschwitz, czy inne obozy zakłady, jednak oni potrafili zrobić z holocaustu interes na skalę światową, a my nie jesteśmy w stanie usłyszeć od Rosji - "wybaczcie". To jest problem godny zastanowienia. Dlaczego oni zbijają na tym miliony, a my nie jesteśmy w stanie wywalczyć słów prawdy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


"W Auschwitz zginęło maksymalnie 340 tys. osób"
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile