W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Prawda za bramami Auschwitz  
Podobne tematy
Holokaust2737
Odszkodowania za holocaust22
Mit holokaustyczny i jego zadanie3bez ocen
Pokaz wszystkie podobne tematy (15)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
17 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 37570
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
acidek303




Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:14, 20 Wrz '10   Temat postu: Prawda za bramami Auschwitz Odpowiedz z cytatem

David Cole jest poszukiwaczem prawdy i uczciwym człowiekiem. W tym filmie dokumentalnym przedstawia wiele dowodów, że oficjalna historia niemieckiego obozu koncentracyjnego w Auschwitz jest kłamstwem. David Cole jest Żydem, dlatego jego świadectwo jest tym bardziej wiarygodne.

Jest to dokument poddający w wątpliwość wiarygodność amerykańskich materiałów. Dowiemy się, że np. na oryginalnych rzekomo filmach widzimy komory gazowe w jednym z obozów, gdzie z całą pewnością komór nigdy nie było, a mydło z ludzi to też był chwyt propagandowy, co współcześnie przyznają nawet żydowscy historycy.


_________________
http://palestyna.wordpress.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
R_G_M




Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 100
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:00, 20 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedz to baranie mojemu dziadkowi który spędził w tym obozie 3 lata!
Dzięki Bogu żyją jeszcze ludzie którzy mogą powiedzieć jak było naprawdę a nie tylko "analizować dostępne materiały".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:17, 20 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R_G_M napisał:
Powiedz to baranie mojemu dziadkowi który spędził w tym obozie 3 lata!
Dzięki Bogu żyją jeszcze ludzie którzy mogą powiedzieć jak było naprawdę a nie tylko "analizować dostępne materiały".


Twój dziadek robił mydło ?
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
R_G_M




Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 100
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:47, 20 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem o co ci chodzi. Widziałem tylko czołówkę w której kwestionuje się ludobójstwo którego Niemcy dokonywali w czasie II WŚ. Nie ma tam nic "o mydle" a tylko o tym że świadkowie mylili nazwy obozów zgłady, a ZSRR sfabrykował dziesiątki tysięcy stron oficjalnej niemieckiej dokumentacji z tych obozów. Nie czekałem aż w dalszej części filmu autor poda tezę że tych 11 milionów ludzi którzy zostali tam zamordowani w rzeczywistości "zostało porwanych na marsa i ma się doskonale" lub inną podobną brednię. Napisze jeszcze raz. Dziadek tam BYŁ i NA WŁASNE OCZY wszystkie te rzeczy widział. Cudem tylko przeżył i nie chędożcie mi tu że żadnego holokaustu nie było. Może II Wojny Światowej też nie było? Pewnie fortuny jakie po wojnie miał niemiecki przemysł chemiczny dostał od "cioci z ameryki"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:57, 20 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R_G_M jak piszesz "wszystkie te rzeczy widział" to które konkretnie wszystkie rzeczy masz na myśli?
mówisz np. że 11 mln ludzi zostało tam zamordowanych... hmm... to też ci dziadek powiedział?
kurde to miał szczęście że i jego nie zamordowali, co nie? czym się im zasłużył, że go oszczędzili, wiesz może? bo chyba nie był niemcem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:33, 20 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

privilege napisał:
R_G_M napisał:
Powiedz to baranie mojemu dziadkowi który spędził w tym obozie 3 lata!
Dzięki Bogu żyją jeszcze ludzie którzy mogą powiedzieć jak było naprawdę a nie tylko "analizować dostępne materiały".


Twój dziadek robił mydło ?


Ja pytałem z ciekawości czy to trudny process jest ...Skoro mówisz że dziadek wszytko widział to miałem nadzieję że ma praktyczną wiedzę
Zapytaj dziadka o burdele to jest ciekawe ...Podobno były (czytałem o tym) jako nagroda dla zasłużonych więźniów a skoro były to dziadek który wszytko widział na własne oczy może zechce opowiedzieć i jeszcze jedno pytanie do dziadka czy Bartoszewskiego widział ? a jak nie on to może babcia widziała ? wiesz Bartoszewski to wysoki chłop nie dało by się nie zauważyć ...Ale jak go nie widziała to nic w sumie złego mógł nie zauważyć... Najlepszym się zdarza podobno nawet Niemcy nie zauważyli że był żydem i odesłali go do domu żeby skończył studia ...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
acidek303




Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:37, 20 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Holo zdjęcia:

http://c.wrzuta.pl/wi11157/216fc60f002663764c97a466/0/1

http://c.wrzuta.pl/wi8063/a5352e6b0003c11a4c97a48f/0/2

http://c.wrzuta.pl/wi895/0b3ac638002809bf4c97a4b4/0/3

http://c.wrzuta.pl/wi6382/67660ac80013154b4c97a52c/0/4

http://c.wrzuta.pl/wi8040/4095f3a8000390744c97a54a/0/5

http://c.wrzuta.pl/wi17141/dc8c4ad60004ead24c97a594/0/6

http://c.wrzuta.pl/wi19978/3ef90e2f002304c74c97a5df/0/7

http://c.wrzuta.pl/wi2603/74cffe52000d0a4e4c97a60d/0/8

http://c.wrzuta.pl/wi11626/a2ddbde7000792444c97a6b4/0/9

http://c.wrzuta.pl/wi5372/ecbf525e000ce4084c97a70e/0/10

http://c.wrzuta.pl/wi2059/fb9784af0010c8cd4c97a734/0/11

http://c.wrzuta.pl/wi12803/7683f5a0002d494e4c97a7ad/0/12

http://c.wrzuta.pl/wi19705/40404fe4000a6f754c97a7d7/0/13

http://c.wrzuta.pl/wi15456/025dd7af002906564c97a7fd/0/14

http://c.wrzuta.pl/wi7559/01776476000a2fc74c97a819/0/15

http://c.wrzuta.pl/wi14169/4f90ac36000abcce4c97a83a/0/16
_________________
http://palestyna.wordpress.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nadesłane




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 79

PostWysłany: 19:53, 28 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi wydaje się że wiedza na ten temat jest bardzo dobrze przedstawiona w
cyklu dokumentów BBC Knowledge np:
http://www.youtube.com/watch?v=a6jnawYwm3E  ja oglądam ten cykl w
telewizji BBC Knowledge właśnie i dowiedziałem się tam paru kwestii o
których nie uczono mnie w szkole i wogole nigdzie indziej nie slyszałem.
Moja wiedza nie jest głęboka na ten temat ale być może ten cykl nadawał
by się na umieszczenie na portalu.

Mateusz
_________________
Powyższa wiadomość została nadesłana mailem na adres redakcji.
redakcja@prawda2.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:08, 28 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak dla porządku. W czasie wojny wszystkie strony dopuszczały się ludobójstwa. Amerykanie robili to z właściwym sobie dystansem, Niemcy porządkiem, Japońce z ekspresją, a Rosjanie z rozmachem. Zwycięzca musi podrasować zbrodnie wroga żeby przyblakły te popełnione przez niego. Wojna jest ludobójstwem, a jego skala zależy tylko od dostępnych środków technicznych.

P.S. Gdyby Niemcy wygrali, muzeum "germanocydu" by było w Dreznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:50, 01 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R_G_M napisal :

Cytat:
Powiedz to baranie mojemu dziadkowi który spędził w tym obozie 3 lata!


Pewnie tam go wyslali bo byl oszustem i zlodziejem. No i trzeba przyznac udal mu sie wnuk, ma te same zdolnosci w klamaniu. Laughing

A moze nawet wnuk przerosnol dziadka i pracuje dzielnie rozsiewajac zydowskie klamstwa na internecie.
http://www.kibush.co.il/show_file.asp?num=34520

Cytat:
The Foreign Ministry is in the process of setting up a team of students and demobilized soldiers who will work around the clock writing pro-Israeli responses on Internet websites all over the world, and on services like Facebook, Twitter and Youtube. The Foreign Ministry’s department for the explanation of Israeli policy* is running the project, and it will be an integral part of it. The project is described in the government budget for 2009 as the “Internet fighting team” – a name that was given to it in order to distinguish it from the existing policy-explanation team, among other reasons, so that it can receive a separate budget.

_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:34, 13 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R_G_M napisał:
Powiedz to baranie mojemu dziadkowi który spędził w tym obozie 3 lata!
Dzięki Bogu żyją jeszcze ludzie którzy mogą powiedzieć jak było naprawdę a nie tylko "analizować dostępne materiały".


W takim razie zapytaj dziadka"jak to bylo naprawde" i podziel sie z nami.
Jesli dziadek sie nie wstydzi to moze pod wlasnym nazwiskiem?

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
emeryt




Dołączył: 20 Kwi 2011
Posty: 36
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:41, 20 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście wierzę w holokaust i szanuję ludzi którzy to przeżyli.
Obiektywnie analizując materiał to koleś jest dociekliwy natomiast
widać i to wyraźnie, że ma wyrobione zdanie na ten temat i stara się je
potwierdzic czyli nie ocenia obiektywnie. Nie mam ani czasu ani ochoty
spedzac godzin i dni na szukaniu kontrargumentów do jego filmu, wypisze
tylko kilka wątpliwosci, które podważą wiarygodnosc jego filmu i całej
teorii, które nasunęły mi się podczas filmu:

1.Cały czas chodzi z kamerą po obozie ale kiedy dostaje klucze do
krematorium by sprawdzić drzwi przeciwgazowe nie ma tam kamery mówi nam
tylko co widział, czemu nie filmował na dowód?
2. Jeśli twierdzi, że miejsce gdzie gazowano ludzi było schronem
przeciwlotniczym swego czasu czemu nie starał się znaleźć drzwi do tego
schronu, schrony przeciwlotnicze w Niemczech nazistowskich musiały
najczęściej mieć specjalne drzwi, więc myśląc tokiem tego pana jeśli
nie ma tych drzwi do schronu to też nie było tam schronu choc w rzeczywistości tam był co jest potwierdzane przez zwolenników i przeciwników tej teorii.
3.z czego moga wynikać róznice w pozostałosciach cyklonu B w
pomieszczeniach do dezynfekcji i pomieszczeniach do gazowania ludzi, mozna
to wytłumaczyć, pomieszczenia do dezynfekcji sa cały czas zamknięte do
dziś natomiast pomieszczenia gdzie gazowano ludzi mają i kominy przez które
wrzucano gaz mają drzwi i są przez lata wietrzone.
4. Chłopak nam mówi że na żadnych zdjęciach lotniczych obozu nie
widział dymu. Czemu nie pokazał tych zdjęć tylko o nich mówi, jesli
przygotowuje sie taki filmik to juz sie dba o takie szczegóły i podstawy
swoich teorii i stara sie je jak najwiarygodniej udowodnić. Ponadto zdjęcia lotnicze z tego okresu są kiepskiej jakości i w dodatku czarno białe miejscami są bardzo ciemne i trzeba przyznac że na ciemnym lub jasnym tle dymu nie widac nawet gdyby tam był w zalezności od jego odcienia. Na dodatek chyba najwazniejszy dowód na stronie internetowej obozu jest zamieszczone zdjęcie gdzie widać dym z krematorium więc jakim sposobem chłopak twierdzi że na każdym zdjęciu lotniczym jakie widział nie ma dymu?
5. Jaki mieli cel Niemcy w zworzeniu żydów z całej Europy do
Oświęcimia do pracy w jakiejs fabryce, bez sensu skoro takich fabryk
było mnóstwo na terenie Rzeszy, wg mnie po to żeby ich zabijać to jest jedyne logiczne wytłumaczenie.Ponadto sam Rudolf Höß powiedział, żę trzeba zabic wszystkich żydów we wschodniej europie, Eichmann także potwierdzał, żę żydzi byli trasportowani w celu eksterminacji choć przyznawał, że on sam był odpowiedzialny tylko za transport. Więc jak to możę być fikcja skoro sami niemcy przyznają się do eksterminacji?
6. Jężeli zworzono żydów do Oświęcimia tysiącami i wieloma
transportami to jeśli ich nie gazowano co sie z nimi działo musiałą ich
liczba bardzo szybko sie powiększać więc logicznie rzecz biorąc obóz
musiał się bardzo szybko powiększać i przybrać rozmiary sporego miasta
a tak wcale nie było.

I chyba najwazniejsze po co zmyslać teorię o holokauscie po co wszyscy by zmyslali włącznie z tymi co przeżyli również polakami bo przecież nie tylko żydzi byli w obozie. Ponadto co z innymi obozami tam też nie dokonywano eksterminacji?

To tylko kilka szybkich niedociągnięć, które podważają jego teorię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:16, 25 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2. Najczęściej powinny być a ich brakuje - oh. Wg. mnie o wiele bardzie niż do schronu, szczelne drzwi są potrzebne do komory gazowej.
3. Na zewnętrznych ścianach pomieszczeń dezynfekcyjnych ciągle wystawionych na działanie warunków atmosferycznych widać wyraźne niebieskie plamy. A w gazowni nie ma ich śladu - fakt.
5.-6. bajania, życzenia
Nic żeś nie podważył. Nawet logiką nie operujesz wystarczająco.

Wiesz co? zacytuję pierwsze prawo magii Terrego Goodkinda:

"Ludzie są głupi: podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Jak to jest w tym przypadku? Chcesz wierzyć, czy obawiasz się, że to może być prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emeryt




Dołączył: 20 Kwi 2011
Posty: 36
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:03, 25 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2. Na pewno tak ogromny obóz koncentracyjny miał zwykłe drewniane drzwi a może ze sklejki do schronu? Podważam tylko sposób myślenia twórcy filmu, który twierdzi, że brak drzwi sa dowodem na to że nie było tam pomieszczenia gazoszczelnego, ponadto brak tych drzwi jest jedynie stwierdzone słownie a nie udowodnione na filmie, bo po co uwiarygadniać swoje domysły materiałem na video przeciez on tak wiarygodnie mówi.
3. Jakie to warunki atmosferyczne mogą być w zamknietych pomieszczeniach? Wiatr, deszcz, śnieg? Nie przyszło na myśl, żę może jak robili tam schron a do tego stawiali tam ściany dodatkowe mogli także zedrzec stara powłokę farby oraz tynku i pomalowac na świezo dlatego nie ma żadnych plam? Proste wyjaśnienie, nie musiało tak być ale równie prawdopodobne jak to że nikogo tam nie gazowali. To tylko moje mało logiczne domysłyRazz
5-6. "bajania życzenia" - no to żes podważył moja logikę twardymi argumentami. Rzeczywiście moja logika jest do bani za to Ty operujesz twardymi argumentami i dowodami -"bajania, życzenia". Skoro to takie bajania bez problemu da sie to wyjaśnić czemu tego nie zrobiłeś, wiesz stwierdzenie "bajania, życzenia" to dziecko z podstawówki może powiedzieć ale daleko temu do obalenia mojej logiki. Postawiłem rzeczowe pytania, skoro nie potrafisz na nie odpowiedzieć nie czepiaj sie ich logiki, bo człowiek nie potrafiący podważyć argumentu zawsze przyczepi sie do logiki, sposobu myślenia, głupoty i innych dupereli.

Cytat:
Wiesz co? zacytuję pierwsze prawo magii Terrego Goodkinda:

"Ludzie są głupi: podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Jak to jest w tym przypadku? Chcesz wierzyć, czy obawiasz się, że to może być prawda?


Tak jak mówiłem połowa Twojego postu to nic nie wnoszące do tematu zdania. Cytat, pytanie czego sie obawiam, nic nie obaliłeś z moich "mało logicznych" argumentów.
I to moja logika jest słaba radze ocenic swój post i siłę jego argumentów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:03, 27 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taa, bo twoja logika jest najtwojsza. Cóż więc jesteś glupi, bo chcesz wierzyć. Nie martw się - to częsty stan.

Na filmiku widać wypełnienia brakującego tynku w miejscach gdzie była zburzona ściana. Najpierw zbili cały tynk, wytynkowali całe pomieszczenie pomijając miejsca, w których kiedyś były ściany, a później je uzupełnili. To ci podpowiada najtwojsza logika staruchu? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emeryt




Dołączył: 20 Kwi 2011
Posty: 36
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:02, 27 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podziwiam twoją logikę - oceniasz mój wiek na podstawie nicku, gdybym napisał "Putin" wziąłbys mnie za premiera Rosji? Laughing

Podziwiam także Twoje sokole oko na filmiku tak kiepskiej jakości na dodatek ściana wyglądą jak malowana dziesięcioma różnymi odcieniami szarości i bieli, dostrzegasz wypełnienia tynku w miejscach zburzenia ścian...

Podziwiam także Twoją umiejętność rozumienia słowa czytanego i słuchanego. Poprzednio jasno napisałem, że mogli zerwac tynk i połozyc nowy wraz z malowaniem podczas budowy schronu przeciwlotniczego czyli Niemcy (tutaj pokazujesz że nie umiesz czytac ze zrozumieniam). Natomiast ściany burzyli i mogli załatać dziury po ścianach już po wojnie Polacy gdy dokonywali zmian tak aby wyglądało tak jak poprzednie pomieszczenie to jest mówione na filmie ( tutaj nie rozumiesz słowa słyszanego). Z Twojej wypowiedzi wynika że wszystko mieli to zrobic Polacy po wojnie tynkując całe ściany poza dziurami po ścianach a następnie zatynkowali dziury. Jaki z tego wniosek - juz Ci pomogę żebyś wszystko zrozumiał, bo znów cos poprzekręcasz:
Niemcy mogli odnowić całe wnętrze co jest logiczne skoro stawiali nowe ściany, kuli nowe wejście, trudno przy takim wielkim remoncie żeby nie zerwali poprzedniej warstwy tynku i nie pomalowali na nowo ścian, natomiast po wojnie Polacy zburzyli ściany i zatynkowali dziury po nich, nie odnawiali już całego pomieszczenia, dlatego może byc widac ślady po zatynkowanych dziurach zburzonych ścian, dla mnie to jest proste ale jesli tego nie rozumiesz to powiedz spróbuje Ci to wytłumaczyc jak przedszkolakowi, może rozrysowac Ci?

Poza tym wolę prowadzic dyskusję z ludzmi na poziomie mającymi coś w głowie z Twojego postu mozna wyodrębnić jedynie to, że jestem głupi mimo, że żadnego z moich "mało logicznych" argumentów nie obaliłeś nawet nie podważyłeś. Próbowałes jedynie 2 i 3 argument na 6 moich z czego nic Ci nie wyszło, a o "bajaniu życzeniu" nie wspominam, bo szkoda na to słów. Także nazwałeś mnie staruchem analizując wyłącznie mój nick, gdybym nawet był emerytem to dyskusja na zasadzie argumenty - kontrargumenty nie przewiduje obrażania rozmówcy, ale rozumiem poprostu dzieli nas wielka przepaść kulturalno-mentalna, po sposobie rozmowy i kultury mogę wnioskować, że masz nie więcej niż 14 lat a jesli masz więcej to pozostaje mi współczuć poziomu rozwoju.

Nasunął mi sie jeszcze jeden bzdurny argument twórcy filmu. Twierdzi on, iż na zdjęciach lotniczych nie widać dziur w sufitach pomieszczenia do gazowania Laughing
To ma byc argument
To mnie rozbawiło. Zdjęcia, na których baraki obozowe mają kilka milimetrów do pół centymetra, on ma zamiar zobaczyć otwory które normalnie są pewnie nie większe niz pół metra na pół metra będące na ciemno szarym tle betonowego sklepienia. Zadziwiające. To jest właśnie argument na to, że jak ktos chce wierzyć, że nikogo tam nie gazowali to znajdzie nawet najgłupszy dowód mogący potwierdzic jego teorię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:53, 27 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra. Dałeś radę. Nie wpadłem na to, że Szwabom będzie śmierdzieć i jakoś tak nieestetycznie w bunkrze po gazowni. Szczerze - na ich miejscu postawił bym sobie nowy bunkier, bojąc się, że mnie podtruje w takim pomieszczeniu przy dłuższym siedzeniu - masochiści z tych Niemców? Robili na szybko, ale otynkować siłą rzeczy musieli na nowo, bo wyziewy.. Ta, pasuje - bestie se odrestaurowały miejsce kaźni milionów na schron przeciwlotniczy. Do holokitu w sam raz. Właściwie nie rozumiem, dlaczego to nie jest szerzej znany "fakt historyczny". Pięknie by się posłużył biznesowi. Ale może dlatego, że to brzmi po prostu debilnie?
Nie - oni tego nie musieli robić, bo tam właśnie mieli ten schron od początku.

Co do tej logiki najtwojszej. W życiu nie wpadłbym na to żeby fundować żydkom przejażdżkę pociągiem, fryzjera, mundurek, jakieś żarcie przez jakiś czas, teatrzyk, kino i na końcu kremację. Nikt mnie nie przekona, że to wszystko jest tańsze niż jedna kulka w łeb na miejscu. I w tym miejscu też próbujesz robić z Niemców głupków patentowych. Ale Niemcy nie byli głupkami - tyś głupi dziadziu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emeryt




Dołączył: 20 Kwi 2011
Posty: 36
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:59, 28 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra teraz ocenie to co napisałeś, twoją logikę. Widziałeś kiedyś zdjęcia komory gazowej albo byłeś w tym obozie? Komora gazowa jest oddzielona scianą od krematorium, do którego ma przejście właśnie przez tą ścianę. Wyglada to jak mniej wiecej jeden budynek oddzielony ścianą. Powiedz mi jaki mieli cel Niemcy budując schron przeciwlotniczy tuż za ściana krematorium gdzie palono zwłoki i po co schron przeciwlotniczy miał drzwi do krematorium? Moze Niemcy stwierdzili ze jak im bedzie zimno podczas nalotu to poprostu wrzuca sobie pare więźniów do pieca i od razu bedzie cieplej, takie praktyczne i malo kosztowne rozwiązanie prawda? Podaj mi choć jedno logiczne wyjaśnienie jaki cel miało takie rozwiązane. Dla mnie bardzo logiczne jest połączenie komór gazowych z krematorium natomiast zupełnie nielogiczne jest łączenie krematorium ze schronem przeciwlotniczym. Właśnie to jest debilne a nie moje tłumaczenia odnośnie remontu. Oczywiście tego znaczącego zagadnienia nie poruszył twórca filmu, któremu nie pasowało takie rozwiązanie do jego teorii.

Natomiast budowanie nowego schronu jak to zaproponowałeś jest mniej logiczne. Budowanie nowego schronu jest bardziej kosztowne i czasochłonne natomiast zaadaptowanie istniejącego pomieszczenia wymaga mniejszych kosztów i trwa krócej, każdy dyrektor tnie koszty, nawet Niemcy. Tak samo uważam, iż takim Niemcom co traktowali więźniów jak zwierzęta i nie uważali ich za ludzi i potrafili ich zastrzelić za to że za wolno pracowali to że mieli schron tam gdzie zagazowali w komorach gazowych iles ludzi(choc nie uważali ich za ludzi) za bardzo nie przeszkadzało tym bardziej ze nie mieli tam mieszkac tylko mieli tam schron na ewentualnośc nalotu.

Kompletnie nie znasz historii i istoty obozu. Fryzjerki, jedzenie i tego typu duperele były po pierwsze kamuflażem, ponieważ istotą zagazowywania było nie doprowadzenie do ujawnienia tego przed więźniami, społeczenstwem i także reszta świata. Dlaczego niby nawet jeśli już więźniów wprowadzanych do komór kazano zostawiać ubrania na ponumerowanych wieszakach żeby po wyjściu z niby prysznica mogli znaleźć swoje ubrania - do ostatniej chwili był kamuflaż, nikt nie mógł wiedzieć o gazowaniu. Gdyby wydano rozkaz wystrzelania wszystkich Żydów w Europie to może ta tajemnica nie wyszłaby na jaw? Istota tego działania było ukrycie tego przed światem i społeczeństwem. Czemu np obóz w Treblince był tak zakamuflowany żeby ludzie z okolicznych wiosek nie mogli go dostrzec? Czemu po zaprzestaniu działania obozu wszystko zniszczono? Nikt nie mógł wiedziec, że chodzi o masową eksterminację. Ktoś znający choć trochę historię nie zadaje takich głupich pytań jak ty. Niemcy własnie nie byli głupkami dlatego tak bardzo dużą wage przykłądali do tej propagandy, a byliby głupkami gdyby strzelali w łęb. Chyba na opak rozumiesz spryt i głupotę ale po poziomie twojego rozumowania wcale sie nie dziwię.

Musze także stwierdzić, żę byc może masz jakąs opornośc umysłową bądź spore braki w inteligencji i rozumieniu. Kompletnie nie zrozumiałes aluzji dotyczącej mojego nicku i mojego wieku. Może prościej: nie jestem dziadziem, staruchem ani emerytem, mam nie więcej niż ćwierć wieku ( zakłądając, że wiesz ile ma lat wiek). Nazywając mnie dziadziem staruchem czy innym tego typu słowem potwierdzasz swoją głupotę i kompletny brak inteligencji. Teraz juz wiem czemu nie łąpiesz prostego logicznego myslenia i dla ciebie logicznym mysleniem jest zupełnie nielogiczne rozumowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:15, 28 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emeryt napisał:
Osobiście wierzę w holokaust i szanuję ludzi którzy to przeżyli.
Obiektywnie analizując materiał to koleś jest dociekliwy natomiast
widać i to wyraźnie, że ma wyrobione zdanie na ten temat i stara się je
potwierdzic czyli nie ocenia obiektywnie. Nie mam ani czasu ani ochoty
spedzac godzin i dni na szukaniu kontrargumentów do jego filmu, wypisze
tylko kilka wątpliwosci, które podważą wiarygodnosc jego filmu i całej
teorii, które nasunęły mi się podczas filmu:

1.Cały czas chodzi z kamerą po obozie ale kiedy dostaje klucze do
krematorium by sprawdzić drzwi przeciwgazowe nie ma tam kamery mówi nam
tylko co widział, czemu nie filmował na dowód?
2. Jeśli twierdzi, że miejsce gdzie gazowano ludzi było schronem
przeciwlotniczym swego czasu czemu nie starał się znaleźć drzwi do tego
schronu, schrony przeciwlotnicze w Niemczech nazistowskich musiały
najczęściej mieć specjalne drzwi, więc myśląc tokiem tego pana jeśli
nie ma tych drzwi do schronu to też nie było tam schronu choc w rzeczywistości tam był co jest potwierdzane przez zwolenników i przeciwników tej teorii.
3.z czego moga wynikać róznice w pozostałosciach cyklonu B w
pomieszczeniach do dezynfekcji i pomieszczeniach do gazowania ludzi, mozna
to wytłumaczyć, pomieszczenia do dezynfekcji sa cały czas zamknięte do
dziś natomiast pomieszczenia gdzie gazowano ludzi mają i kominy przez które
wrzucano gaz mają drzwi i są przez lata wietrzone.
4. Chłopak nam mówi że na żadnych zdjęciach lotniczych obozu nie
widział dymu. Czemu nie pokazał tych zdjęć tylko o nich mówi, jesli
przygotowuje sie taki filmik to juz sie dba o takie szczegóły i podstawy
swoich teorii i stara sie je jak najwiarygodniej udowodnić. Ponadto zdjęcia lotnicze z tego okresu są kiepskiej jakości i w dodatku czarno białe miejscami są bardzo ciemne i trzeba przyznac że na ciemnym lub jasnym tle dymu nie widac nawet gdyby tam był w zalezności od jego odcienia. Na dodatek chyba najwazniejszy dowód na stronie internetowej obozu jest zamieszczone zdjęcie gdzie widać dym z krematorium więc jakim sposobem chłopak twierdzi że na każdym zdjęciu lotniczym jakie widział nie ma dymu?
5. Jaki mieli cel 6. Jężeli zworzono żydów do Oświęcimia tysiącami i wieloma
transportami to jeśli ich nie gazowano co siNiemcy w zworzeniu żydów z całej Europy do
Oświęcimia do pracy w jakiejs fabryce, bez sensu skoro takich fabryk
było mnóstwo na terenie Rzeszy, wg mnie po to żeby ich zabijać to jest jedyne logiczne wytłumaczenie.Ponadto sam Rudolf Höß powiedział, żę trzeba zabic wszystkich żydów we wschodniej europie, Eichmann także potwierdzał, żę żydzi byli trasportowani w celu eksterminacji choć przyznawał, że on sam był odpowiedzialny tylko za transport. Więc jak to możę być fikcja skoro sami niemcy przyznają się do eksterminacji?
e z nimi działo musiałą ich
liczba bardzo szybko sie powiększać więc logicznie rzecz biorąc obóz
musiał się bardzo szybko powiększać i przybrać rozmiary sporego miasta
a tak wcale nie było.

I chyba najwazniejsze po co zmyslać teorię o holokauscie po co wszyscy by zmyslali włącznie z tymi co przeżyli również polakami bo przecież nie tylko żydzi byli w obozie. Ponadto co z innymi obozami tam też nie dokonywano eksterminacji?

To tylko kilka szybkich niedociągnięć, które podważają jego teorię.


Oczywiście, jednak chyba czytałeś teorie JU-R'a. JU-Rowi chodzi o to, ze Żydzi wykorzystali Holokaust do tego by dziś i po wojnie szantarzować narody i wykorszystywać swoją pozycją.

Celnie punktujesz braki w tym filmie, jednak z drugiej strony, co sądzisz o przewrażliwieniu i mozliwych naduzyciach Żydów w zwiazku z Holokaustem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emeryt




Dołączył: 20 Kwi 2011
Posty: 36
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:50, 28 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, że Żydzi wykorzystuja holokaust do wyciągania pieniędzy od innych narodów i wykorzystuja swoja pozycję to inna historia i nie ma co do tego wątpliwości. Ponadto to, że Żydzi mogą naduzywać swój związek z holokaustem i sa przewrażliwieni także jest jesli nie faktem to bardzo duzym prawdopodobieństwem. Nie kwestionuję tego, Żydzi wykorzystują holokaust do swoich celów, jedynie poddaję w wątpliwość fakt nieistnienia holokaustu a konkretnie analizuje głównie ten jeden filmik. Nie jestem specem od historii ani nie mam czasu na szukanie informacji dotyczacych holokaustu dlatego skupiłem sie tylko na analizowaniu tego filmu i związanych z nim zagadnień, ewentualnie kwestii tego obozu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:44, 29 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla picu ich golili, karmili itd. znaczy się? No, nikt się nie miał dowiedzieć, prysznice itd. I co, udało się - nikt nie wiedział? Zastanów się - przecież to idiotyczne tak samo jak rzekome odbudowywanie komory gazowej przez ruskich. Po co Alicja mówi, że "zis łoz e gaz czember it is in orydżinal stejt". Dlaczego nie rozgłaszają tego wszem i wobec jako kolejnej okropności faszystowskiej zupełnie jak mydło z tłuszczu, lampy i rękawiczki z ludzkiej skóry, oraz popielniczki z miednic, że szwaby se zrobiły piwniczkę na wina w miejscu śmierci 4 melonów podludzi - jak mówisz.
Nie widzę problemu z krematorium obok kostnicy - to nawet wygodne, bo zimno pod ziemią i za schron może służyć. Piramidalny problem widzę z obsługą gazowni i krematorium obok niej chodzących non stop. Rotacja załogi tego drugiego musiała być spora z powodu zgonów, bo wymuszonej wentylacji niestety niet - zgrzyt w niemieckiej machnie eksterminacyjnej. A może zachowały się stroje mistrzów piecowych wraz ze słoniami?

Mam dla ciebie gift. Wiesz jak możesz wytłumaczyć, że pod tym obecnym tynkiem ściany też nie zawierają śladu cyklonu? Niemiaszki na pewno spodziewając się przegranej wojny i tego, że im będzie potrzebny schron po otynkowaniu komory gazowej opędzlowali wszystko szkłem wodnym - tylko musisz poszukać czy już zostało wtedy wynalezione. To zabezpieczyło ceglane mury przed skażeniem - voila.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emeryt




Dołączył: 20 Kwi 2011
Posty: 36
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:21, 29 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez urazy ale tak chaotycznie i niezrozumiale napisałeś post, że trudno jest cokolwiek z niego zrozumieć. Normalnie gdy takim językiem piszesz a tym bardziej mówisz podczas jakieś dyskusji ludzie sie wyłączają po pierwszym zdaniu bo nie da sie ogarnąc sensu wypowiedzi.

Golili ich po to żeby wszy się nie mnożyły, nie wiem czy zauważyłeś golili ich na łyso. Karmili ich choć to za dużo powiedziane to były racje głodowe, nie większe niż 300-400kcal a może to nawet nie a na takiej racji pokarmowej długo nie pożyjesz, dlatego obok zagazowywania ludzie umierali tam głównie z powodu chorób i niedożywienia oraz wycieńczenia. Nie wiem czy wiesz był to tez obóz pracy oni tam też pracowali i to ciężko a eskterminowali swoja drogą. Za czasów wojny nikt nie wiedział, po co zwożą tylu Żydów do obozów a jeśli ktos wiedział lub raczej przypuszczał to była to niewielka garstka ludzi chodziło żeby całe społeczeństwa sie o tym nie dowiedziały, dowodów nikt nie miał. Dla ciebie idiotyczne jest to że trzymali eksterminację w tajemnicy natomiast nie byłoby idiotyczne gdyby rozgłaszali całemu światu że gazują całe pociągi cywilów Żydów razem z dziećmi, tak jak mówiłem masz zupełnie odwrócone pojęcie co jest idiotyczne a co nie. Komora gazowa była odbudowana na potrzebe muzem po wojnie nie wiem co w tym takiego bezsensownego. Chcięli pokazać jak wyglądała komora gazowa to logiczne. co mieli pokazywać schron ze ścianami i mówić że to była komora gazowa to jasne, że przebudowali schron na komorę gazową taką jaka była używana to logiczne. Jesli chodzi o Alicję to miała potknięcie ale raczej z niedouczenia niż celowego działania, bo po Alicji gadała kierowniczka, która otwarcie wypowiedziała fakty takie jak były troche inaczej niz Alicja i nie robiła z tego tajemnicy.
Zupełnie nie wiem o co chodzi z ta piwniczką na wina nic takiego nie mówiłem. Jaka piwniczka na wina...? Jaka kostnica obok krematorium...? Mówilismy o schronie obok krematorium. Widzę, że trafiłem w dziesiątke bo ominąłęś sens schronu obok krematorium i nawet o tym nie wspomniałeś. nawet dla ciebie schron nie ma sensu obok krematorium.
Nie widze problemu z obsługa gazowni i krematorium, wyjasnij w jakim sensie. Nie wiem tez o co chodzi z ta wentylacją przeciez w krematorium są okna a piece maja kominy. Jakie stroje ze słoniami? Kto miał chodzić obok gazowni i krematorium? Chyba tylko Niemcy, bo i jedno i drugie jest za drutem kolczastym. Myślisz, że chodzili sobie tam więźniowie i zaglądali to krematorium? W filmie nie było mowy o zawartości cyklonu pod tynkiem a przynajmniej nie przypominam sobie zeby cos takiego mówili i jak mogli to zbadac? Ktos pozwolił im dłubać w zabytku architektury?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:45, 29 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emeryt, załóżmy że masz rację... że komora gazowa była prawdziwa i że na okrągło była używana do gazowania kolejnej porcji ludzi, których ciała następnie palono na proch aby pozbyć się corpus delicti...
z tym że takie założenie oznacza, że niemcy planowali, iż ostatecznie przegrają wojnę. oraz że mimo to mają szansę unicestwić wszystkich żydów zanim się to stanie (wszak takie jest założenie holokaustu, czy każdego innego ludobójstwa)... to trochę absurd - no ale luz, załóżmy że tak było.

teraz pytanie: ile osób (logistycznie) był w stanie unicestwić tego typu system (zwieźć + zabić + zniszczyć szczątki) w czasie funkcjonowania obozu w auschwitz?
4 miliony - tyle wynosiły pierwsze "szacunki" przedstawione nam jako fakt!



jednak po pewnym czasie ktoś bystry zaczął kwestionować tę liczbę jako absurdalną wykazując, iż byłoby to niemożliwe fizycznie... w końcu po wielu latach wyzywania dociekliwych ludzi od rewizjonistów i innych ludobójców, a nawet zamykania ich w więzieniach... dziś już nawet sam IPN, wykipedia, nie sięga wyżej niż milion z groszami, jeśli chodzi o auschwitz.

mi szczerze mówiąc i milion z groszami wydaje się liczbą wielce przesadzoną bo miałem z logistyką ciut do czynienia i niemcy, choć byli dobrzy w przemyśle, to jednak nie byli janem pawełem i cudów dokonywać nie potrafili.
biorąc pod uwagę, że żaden z tych super kurwa historyków z ipn'u czy innego mossadu nie przedstawia żadnego opracowania jak doszedł do swojej magicznej liczby, w każdym razie opracowania które spaniałoby jakiekolwiek standardy naukowe, uważam że obecnie podawana liczba ofiar auschitz również jest wyjebanym z rękawa wymysłem tej samej propagandy co wcześniej nas indoktrynowała o 4 milionach. tylko ją z lekka podtunowali po tym jak się poprzednie skompromitowała (nota bene nigdy nie przepraszając tych ludzi których wcześniej zamknęli w pierdlu za jej kwestionowanie)

a ile naprawdę było ofiar?
tego się prawdopodobnie nigdy nie dowiemy, gdyż historycy zajmujący się tę kwestią po dziś dzień nie są naukowcami, lecz propagandzistami.
tu dochodzimy do wniosku, że i sam fakt istnienie komory gazowej może być wymysłem tej samej propagandy.
oni nie takie rzeczy już robili. te chuje potrafią pokazywać na okrągło wysadzany budynek i w zaparte bezczelnie powtarzać że "to tylko pożar"...

no to co ich powstrzyma przed nazwaniem zniszczonej piwnicy, czy innego schronu, "odrestaurowaną komorą gazową"? nic - wręcz przeciwnie, taką mają pracę, bo to nie są naukowcy.
z naukowcami się polemizuje. natomiast za kwestionowanie absurdalnych wymysłów tych psychopatów idzie się do wiezienia - to jest fakt.

i jeszcze jedno.
jak mi ktoś mówi, że "nie ważne ile było ofiar, bo nawet jeśli był tylko jeden zabity żyd - to i tak był holokaust"...
cóż, z takim debilizmem polemizować nie zamierzam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 29 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ty dziadku - no wybacz takie se pseudo wybrałeś, jeżeli łżesz to sam jesteś sobie winien - pieprzysz byle dużo i w okolicach tematu.

Co to za muzeum co wystawia falsyfikaty i twierdzi, że to oryginały? To jest gówno nie muzeum - o!

Oczywiste jest, że nie kojarzysz sarkazmu, bo jak zaznaczyłem na samym początku tępyś jak but piłkarza.
Nie wspomniałem o schronie? dziadziu .. oczy nie te. Wiem, że nie myślisz już najlepiej, bo cacajmer musk zżera, ale ile się siedzi w schronie a ile potrzebna kostnicaw takim przybytku? Słonia nie kojarzysz - problem. Ale nie mój. Ja sobie kilka kupiłem z demobilu i bajecznie się spisują przy dezynfekcji magazynów zbożowych - nic nie czuć pestycydu znaczy się działa. Wentylacja od rzekomo śmiertelnie śmiercionośnego cyklonu ty debilu! Nie było wzmianki o badaniu cegły, bo nikomu nie przyszło do głowy go (cyklonu) tam szukać, ponieważ stek kłamstw jeszcze się niewystarczająco nawarstwił.Trzeba poczekać aż twoja - jakże odkrywcza, touche - teoria o zbijaniu tynku przez Niemców się uprawomocni to może komuś pozwolą poszukać śladów. Może się to jednak nie zdarzyć, bo ci, którzy badają holokolo oficjalnie, doskonale rozumieją dlaczego tego tematu nie wolno ruszać. Piper przecież wygląda na tym footage jak dzieciak przyłapany na masturbacji, albo innych "brzydkich rzeczach" - nie bez powodu.

A i ten sekret. Ja mówię o sekrecie w obozie. Wyobraź sobie, że codziennie wybierają grupę ludzi do mycia i oni nigdy nie wracają, a wieczorkiem śmierdzi pieczystym - wiem że nie jesteś zbyt bystry ale może ktoś ci podpowie, że to palą twoich kumpli. Może ty byś poszedł się wykąpać ale ja bym sobie tego oszczędził - rzucił bym się na Szwaba i spróbował zrobić mu kuku. Co za różnica czy zdechniesz pod prysznicem czy od kolby? Czy takie twoje sądzenie o żydach nie jest przypadkiem antysemickie? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emeryt




Dołączył: 20 Kwi 2011
Posty: 36
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:57, 30 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o ilości zabitych w holokauscie to z cała pewnością sa to ilości zawyzone ale jak juz mówiłem nie oceniam naukowców pseudonaukowców bo nie mam czasu w tym siedzieć, ilości zabitych to na tyle elastyczna sprawa, że można liczbami manipulować, jesli chodzi o WTC to juz chyba najwytrwalsi twierdzą że to był atak terrorystyczny i żę wszystko sie zawaliło od pożaru, ale WTC to zupełnie inny temat. Jesli chodzi o q8ic... to wiekszego prostaczka dawno nie spotkałem, jedyne twoje argumenty opieraja sie na wyzwiskach w sytuacji gdy nie masz nic konkretnego do powiedzenia, no sorry ale ja ten etap przechodziłem na początku podstawówki i rozmowa z toba przypomina autentycznie rozmowe z dzieciakiem a ja preferuje trochę wyższy poziom dyskusji. Tak z ciekawości ile masz lat? Mówią, żę im ktoś ma mniej do powiedzenia tym głośniej krzyczy i tak jest w twoim przypadku. Masz jakaś obsesję na punkcie nicka? Fascynuje Cie strasznie ta kwestia i wykorzystujesz każda możliwa sytuację żeby mi dosrać poprzez mój nick. Tak jak mówiłem mnie to zwisa bo takie rzeczy bawiły mnie w wieku 7-8lat. Dziwi mnie tylko fakt, że to takie istotne jest jaki kto ma nick mimo, że zapewne większość wpisuje jako nick byle co i niewiele mający wspólnego z jego osobą. Bywałes juz na jakis forach? Widziałęs inne nicki? Czy widzisz cos takiego jak nick po raz pierwszy? Strasznie sie jarasz tym nickiem jak małpa widząca pierwszy raz banana, dlatego pytam.

Jakie falsyfikaty wystawia to muzeum?

Wybacz, że nie dostrzegam twojego sarkazmu ale twoje wypowiedzi są tak bezsensu, niegramatyczne, chaotyczne, używasz obcych języków pisząc fonetycznie, wstawiasz do polskich zdań wyrazy z obcych języków do tego często fonetycznie, piszesz polskie wyrazu kompletnie błędnie i ortograficznie i fonetycznie choc pewnie wydaje ci się, że to tej takie fajne a w rzeczywistości jest debilne, piszesz tak niezrozumiale i nielogicznie, że wszystko to jest jeden wielki bełkot, a odnalezienie sarkazmu w takim zlepku gadaniny graniczy z cudem. Bez kitu bywałem na wielu forach i dyskutowałem o wielu dziedzinach ale takiego bełkotu jaki ty prezentujesz nigdzie nie słyszałem. Nie da sie nawet obalać twoich argumentów bo żadnych nie przedstawiasz a więszkosc swoich wypowiedzi mógłbys sobie darowac bo nic z nich nie wynika chyba jedynie sa potrzebne do tego zebyś podbudował swoje ego i pokazał jaki to jestes fajny gdy bełkoczesz co w rzeczywistosci ukazuje jedynie twoje dziwactwo i kretynizm.

Tak jak jak mówiłem o bezsensownych pierdołach nie gadam, jak masz jakies rzeczowe argumenty napisane po ludzku to je napisz a całą resztę postu sobie daruj jak nie to dziekuje za rozmowę, bo szkoda mojego czasu.

Cytat:
Wentylacja od rzekomo śmiertelnie śmiercionośnego cyklonu ty debilu!


Może lepiej sie dogadamy jak przyjmę twój styl:
Gdzie w krematorium wentylacja od cyklonu debilu? W krematorium palono zwłoki a nie gazowano debilu. W komorach gazowych były gazoszczelne drzwi debilu. W schronie z reszta też debilu. Po co tam wentylacja debilu? Wytłumacz mi debilu.

Ciekawe jak bys ty wyglądał gdyby ktos nagrywał wywiad z tobą na prywatnej kamerze kompletnie do tego nieprzygotowanego z zaskoczenia, nie kazdy jest Bradem Pittem z wrodzonym talentem aktorskim i niektorzy sie peszą na myśl wystapienia przed kamerą zwłaszcza nie w swoim ojczystym języku. To, że jest on kustoszem nie znaczy, że musi być mistrzem wystapień przed kamerą.

Jesli chodzi o gazowanie to tak jak mówiłem bredzisz bez sensu udając, że cos wiesz ale kompletnie nie znasz historii. Wyglądało to tak, że przyjezdzal transport i selekcjonowano ludzi, zdolnych do pracy przenoszono do obozu niezdolnych od razu gazowano, ok 20% nadawało się do pracy reszte gazowano, nikogo nie wyciągano z obozu chyba, że w jakims niewielkim procencie. Nawet jesli gazowano więzniów wydajnosc jednej komory wg Hoesa było 800-1200 ludzi czyli bez problemu cały barak mozna było uśmiercić, przyjmijmy, że wybrano kilka osób co za problem powiedziec, że ich przenoszą i nikt nic nie podejrzewa, dziecko nie znasz siły dobrego kitu a Niemcy byli w tym bardzo dobrzy juz oni wiedzieli co powiedziec. Trochę wyobrazni, myslenie nie jest trudne i czasem się przydaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Prawda za bramami Auschwitz
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile