W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Prawda za bramami Auschwitz  
Podobne tematy
Holokaust2737
Odszkodowania za holocaust22
Mit holokaustyczny i jego zadanie3bez ocen
Pokaz wszystkie podobne tematy (15)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
17 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 37545
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:40, 30 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emeryt napisał:
Jesli chodzi o ilości zabitych w holokauscie to z cała pewnością sa to ilości zawyzone ale jak juz mówiłem nie oceniam naukowców pseudonaukowców bo nie mam czasu w tym siedzieć, ilości zabitych to na tyle elastyczna sprawa, że można liczbami manipulować

Czekaj, o ile dobrze zrozumiałem...
Nie oceniasz naukowców-pseudonaukowców, wiesz że celowo zawyżają liczbę ofiar, a równocześnie bezkrytycznie wierzysz im na słowo, że ta piwnica to była najbardziej śmiercionośna w znanej historii ludzkości komora gazowa, do której gaz uśmiercający co kilkanaście minut kolejnych kilkadziesiąt ofiar wrzucano przez dziurę w suficie...
Tak?

W tym momencie nie mam więcej pytań Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
emeryt




Dołączył: 20 Kwi 2011
Posty: 36
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:29, 30 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie oceniasz naukowców-pseudonaukowców, wiesz że celowo zawyżają liczbę ofiar, a równocześnie bezkrytycznie wierzysz im na słowo, że ta piwnica to była najbardziej śmiercionośna w znanej historii ludzkości komora gazowa, do której gaz uśmiercający co kilkanaście minut kolejnych kilkadziesiąt ofiar wrzucano przez dziurę w suficie...


Nie wiem czy czytałeś moje posty tam podważam teorię nieistnienia komory gazowej. Jestes juz kolejnym, który przekręca moje słowa i interpretuje je po swojemu żeby pasowały to do Twojej teorii. Już sama lektura moich postów i logicznej analizy kwestii komory gazowej wyklucza to co powiedziałeś czyli to, żę wierzę na słowo naukowcom, bo nie wierze na słowo sam analizuję, naukowcy sa tylko bazą okreslonej wiedzy. Ponadto Rosjanie, którzy przejeli wszystkie dokumenty sa mistrzami manipulacji i fałszerstwa i nawet gdyby jacys naukowcy chcieli rzetelnie ocenić liczbe ofiar, nie wiadomo, które dokumenty są autentyczne, a które sfałszowane, wiele dokumentów zniszczono wiele zaginęło, wiele mogło byc zatajonych taka ocena jest bardzo trudna. Ponadto to, żę liczby moga być zawyzone nie oznaczają, żę zawyżyli je sami naukowcy, ale wpływy róznych środowisk mogły wpłynąć na wyniki na wyższych szczeblach władzy, a jak wiadomo za komuny wszystko musiało być zatwierdzone przez wyższą władzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:23, 01 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emeryt napisał:
Jakie falsyfikaty wystawia to muzeum?
E, rzekomą komorę gazową. Ja też mam jedną na podwórzu - chcesz zobaczyć? Odbudowałem sobie. Wiesz, w muzeach zwykle trzyma się oryginały chyba, że są zbyt cenne to wystawia się kopię oryginału, jednak powiadamia się o tym odwiedzających.

Zaczynam "krzyczeć" i wyzywać, bo mnie wkurwiasz, a przez klawiaturę nie da się wejść w słowo jak w normalnej rozmowie. Opuszczasz to co ci nie pasuje łapiesz się jednego określenia, piszesz i zeszło by mi pewnie z pół dnia to wyprostować, żeby miało ręce i nogi.

Najczęściej powinny być a ich brakuje - oh. Wg. mnie o wiele bardzie niż do schronu, szczelne drzwi są potrzebne do komory gazowej.
Rezonujesz, że duży obóz powinien mieć duże i solidne drzwi do schronu - słuchasz się choćby, to jest argument? Ja sugeruję, że to była kostnica, może czasem wykorzystywana, albo przewidziana w sytuacji awaryjnej jako schron. Mam udowadniać, że drzwi do "komory gazowej" nie było? Cóż - skoro tak koronny dowód nie jest wystawiony publicznie, to znaczy, że go nie ma - nie muszę. Jestem pewien, że był by wystawiony. Drzwi do schronu może zabrali ruscy, a może to była głównie kostnica, poza tym wcale nie jestem przekonany o ich konieczności.

Na zewnętrznych ścianach pomieszczeń dezynfekcyjnych ciągle wystawionych na działanie warunków atmosferycznych widać wyraźne niebieskie plamy. A w gazowni nie ma ich śladu - fakt.
Szwaby zbili tynk, mówisz - przedstaw badania, że ściana nie zawiera śladu cyklonu, tynk przecież nie jest nieprzepuszczalny. Że nie można ruszać zabytku sobie można darować, bo to przecież rosyjska "rekonstrukcja". Przedstawienie dowodu ciąży na oskarżycielu.

Skoro "komora" i krematorium były przedzielone ścianą. To żeby to działało obsługa kompleksu krematorium i gazowni musiała by mieć maski gazowe. A i to by niewiele pomogło, bo pewnie przy dłuższej ekspozycji kontakt przez skórę by wystarczył. Więc aby to chodziło 24/dobę siedem dni w tygodniu z zakładaną przepustowością potrzeba by była wentylacja, żeby usuwać z komory gaz. Miałeś kiedyś do czynienia z dezynfekowanie pomieszczeń? Nie sądzę. Dobre parę godzin zejdzie zanim ono się wywietrzy samoczynnie po jednokrotnym zabiegu. Smród czuć jeszcze przez 2 tygodnie. Obsługa jednego i drugiego była by wystawiona przez długi czas na trujące opary.

Przestań nazywać historią "zeznania świadków". Tak nie jest. Gdyby tak rzeczywiście było, to prawo nie pilnowałoby, żeby tej historii nie można było badać. Jak sam wspomniałeś Ruscy to mistrzowie dezinformacji. Ja im nie wierzę, ani ich rekonstrukcjom a ty wbrew swoim słowom tak.

Gdybym był badaczem i przyszedł do mnie jakiś siusiumajtek z kamerą, a ja miałbym opowiadać o swoich badaniach i nie musiałbym łgać, to wyglądałbym dumnie i dystyngowanie.

"Dyskusje na wysokim poziomie" - może przestań o tym pisać i zostaw innym prawo oceny, co? Przepaść kulturalno mentalna, może być coś na rzeczy, ale nie spodobałoby ci się moje tłumaczenie tego zwrotu, w ogóle.

Aha, puszczałem jeszcze coś co olałeś - że kolejność: komora, schron/kostnica, komora powinna być rozgłaszana wszem i wobec, bo jest na 1. rzut oka fajna i medialna, ale prześmieszna na 2. rzut - powiedziałeś że każdy chciałby zobaczyć komorę. Tak, bardzo sensowne. Po prostu momentami nie wiem jak odpowiadać. Otóż może ty byś chciał - ja byłbym zachwycony oglądając jednak orydżinaj stejt.

Albo o: co za problem powiedzieć, że ich przenoszą i nikt nic nie podejrzewa - w takiej zbiorowości wieści się roznoszą momentalnie. Jak można przypuszczać , że ludzie nie dowiedzieliby się gdzie zabierają innych. Np. rozdzielono w ten sposób rodzeństwo - ten który został zrobi wiele żeby się dowiedzieć co się stało i gdzie się znajduje drugi, a ludzie pomogą bo informacja niewiele kosztuje. Wyszli poza teren obozu i nie wrócili i to się powtarza. Nie doszliby do właściwych wniosków i pozostali w niewiedzy? Pewnie by pomyśleli, że ich przewieźli gdzieś - powiesz. No ale śmierdzi pieczystym. Non stop.

Dalej nie wyjaśniłeś tego emeryta mniej-niż-ćwierćwieczny człowieku. Masz "świeżą szkolną wiedzę" - stawiałbym na 20. Coś tam pierdoliłeś o mej inteligencji ale nie czytałem tego uważnie. Przeczytałem z grubsza raz jeszcze twoje wypociny i chyba sobie daruję dalszą dyskusję na wysokim poziomie - zapewne w okolicach stratosfery. Szkoda na cię czasu. Można go spędzić przyjemniej. Weź może się udaj do Tematu Jerzego pod nazwą Holokaust i tam się produkuj, bo ze mną już nie pogadasz sobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emeryt




Dołączył: 20 Kwi 2011
Posty: 36
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:39, 02 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem pod wrażeniem potrafisz normalnie pisać.

Cytat:
E, rzekomą komorę gazową. Ja też mam jedną na podwórzu - chcesz zobaczyć? Odbudowałem sobie. Wiesz, w muzeach zwykle trzyma się oryginały chyba, że są zbyt cenne to wystawia się kopię oryginału, jednak powiadamia się o tym odwiedzających.


Chyba nie rozumiesz pojęcia "falsyfikat". Sprawdź w słowniku. Wg twojego pojęcia falsyfikatu każdy obraz wystawiony w muzeum jest falsyfikatem, bo każdy obraz przeszedł renowację, każda rzeźba jest falsyfikatem, bo także przeszły renowację, każdy zabytek jest falsyfikatem bo został odnowiony lub odrestaurowany, nie rozumiesz różnicy między odnowienie, odrestaurowaniem a falsyfikacją. Jesli to była oryginalna komora przebudowana w schron a po wojnie odbudowano tę komore tak jak wyglądała przed przebudowaniem jej w schron to nie jest to fałszerstwo tylko swego rodzaju odnowienie, odrestaurowanie. W kontekscie gazowania po co pokazywac komorę wyglądającą jak schron, to oczywiste, że przebudowali to w komorę, którą była zanim zrobiono tam schron. Poza tym nikt tam nie neguje istnienia schronu w pewnym okresie i tego, że przebudowano go znów w komorę.



Cytat:
Zaczynam "krzyczeć" i wyzywać, bo mnie wkurwiasz, a przez klawiaturę nie da się wejść w słowo jak w normalnej rozmowie. Opuszczasz to co ci nie pasuje łapiesz się jednego określenia, piszesz i zeszło by mi pewnie z pół dnia to wyprostować, żeby miało ręce i nogi.


Myslałeś żeby udac sie do lekarza po jakies leki uspokajające? Człowieku powaznie sie nad tym zastanów jesli zwykła dyskusja i inne poglądy ludzi tak na ciebie działają to masz powazny problem. Nie znam się na chorobach psychicznych ale czy to nie jest jakaś nerwica lub cos powazniejszego?

Cytat:
Rezonujesz, że duży obóz powinien mieć duże i solidne drzwi do schronu - słuchasz się choćby, to jest argument? Ja sugeruję, że to była kostnica, może czasem wykorzystywana, albo przewidziana w sytuacji awaryjnej jako schron. Mam udowadniać, że drzwi do "komory gazowej" nie było? Cóż - skoro tak koronny dowód nie jest wystawiony publicznie, to znaczy, że go nie ma - nie muszę. Jestem pewien, że był by wystawiony. Drzwi do schronu może zabrali ruscy, a może to była głównie kostnica, poza tym wcale nie jestem przekonany o ich konieczności.


Słuchasz siebie? To była kostnica wykorzystywana awaryjnie jako schron? Wyobrażasz sobie nadlatujące samoloty i Niemców biegnących do schrony otwierających drzwi a tam trupy? Mieli dwa wyjścia albo wywalić tysiąc trupów jak najszybciej żeby wejśc do schronu albo wtelepywac sie na trupy też żeby wejść do schronu. Czy ty słuchasz siebie, debilniejszej teorii dawno nie słyszałem. Widzisz gdzies logikę w kostnicy wykorzystywanej awaryjnie jako schron? Po za tym po co Niemcy budowali ściany wewnątrz komory gazowej skoro to była kostnica a nie obiekt do ich osobistego użytku w tym przypadku schron? Żeby mniej trupów można tam było wsadzić? Żeby ciężej je było przenoscić do krematorium przez kręte korytarzyki tego schronu? Podaj mi logiczne wytłumaczenie ścian w kostnicy? Po za tym po co im kostnica skoro wg Hoesa krematorium miało nawet większa wydajnośc w paleniu zwłok niż komora gazowa w gazowaniu. Co mieli tam trzymac w tej kostnicy? Nie ma logicznego wytłumaczenia.

Cytat:
Szwaby zbili tynk, mówisz - przedstaw badania, że ściana nie zawiera śladu cyklonu, tynk przecież nie jest nieprzepuszczalny. Że nie można ruszać zabytku sobie można darować, bo to przecież rosyjska "rekonstrukcja". Przedstawienie dowodu ciąży na oskarżycielu.


Przedstaw mi badania ze ścian innych komór gazowych, czemu badano tylko ściane tej jednej komory, inne nie są odbudowane ale ich ściany ciągle stoją, czemu nie wzięto próbek ze ścian pozostałych komór gazowych?Ta rosyjska rekonstrukcje tez sobie możesz darować, rekonstruowali takżę wszystkie najcenniejsze obrazy i rzeźby zapewne, a pójdź do muzeum i powiedz, żę chcesz poskrobać Picasso ale tylko to miejsce gdzie rekonstruowali reszty obrazu nie ruszysz, wyśmieją Cie na miejscu. Odrestaurowany lub nie to jest ciągle zabytek, nigdzie nie dzieli sie na oryginalną część zabytku i odrestaurowaną, oryginalnej nie wolno ruszać a odrestaurowaną można skrobać, zdzierać itp... Zabytek to jedno. Idź na Zamek Królewski w Warszawie i powiedz, że chcesz sobie go poskrobać, bo przecież on nie jest oryginalny tylko odbudowany od zera po wojnie, ciekawe czy ci pozwolą. Odbudowany czy nie to jest zabytek. Niewiele ich obchodzi co to dla ciebie jest czy to rosyjska rekonstrukcja czy nie. formalnie to jest zabytek.

Cytat:
Skoro "komora" i krematorium były przedzielone ścianą. To żeby to działało obsługa kompleksu krematorium i gazowni musiała by mieć maski gazowe. A i to by niewiele pomogło, bo pewnie przy dłuższej ekspozycji kontakt przez skórę by wystarczył. Więc aby to chodziło 24/dobę siedem dni w tygodniu z zakładaną przepustowością potrzeba by była wentylacja, żeby usuwać z komory gaz. Miałeś kiedyś do czynienia z dezynfekowanie pomieszczeń? Nie sądzę. Dobre parę godzin zejdzie zanim ono się wywietrzy samoczynnie po jednokrotnym zabiegu. Smród czuć jeszcze przez 2 tygodnie. Obsługa jednego i drugiego była by wystawiona przez długi czas na trujące opary.


Obsługą krematorium i komory gazowej byli więźniowie więc Niemców mało obchodziło czy sie trują czy nie, Niemcy wrzucający gaz mieli maski przeciwgazowe, poczytaj sobie. Kwas cyjanowowdorowy jest bardzo lotny i lżejszy od powietrza obecność kominów w suficie komory i drzwi jest zapewne wystraczające do wentylacji ewentualne pozostałosci nie są smiertelne a o zdrowie więźniów nie dbano. Nawet jesli przyjmiemy, żę obsługa miewała objawy lekkiego zatrucia, żaden problem wymienić ekipę na nową(praca zmianowa) a podtruci całkowicie wracają do zdrowia "cyjanowodór jest metabolizowany w organizmie" poczytaj. Objawy podtrucia sa widoczne więc da sie w porę zorientować. Jednak podstawowe pytanie czy Niemców obchodziło to, że pracownicy krematorium i obsługa komory (więźniowie) są podtruwani? Nie sądzę, żę obchodził ich nawet los szeregowego wrzucającego gaz, który co prawda miał maskę przeciwgazową.

Cytat:
Przestań nazywać historią "zeznania świadków". Tak nie jest. Gdyby tak rzeczywiście było, to prawo nie pilnowałoby, żeby tej historii nie można było badać. Jak sam wspomniałeś Ruscy to mistrzowie dezinformacji. Ja im nie wierzę, ani ich rekonstrukcjom a ty wbrew swoim słowom tak.


Ale Ruskich u nas juz dawno nie ma, gdyby tyle nakłamali w tej kwestii juz dawno by to wyszło na jaw, tym bardziej, żę jest to zabytek znany na całym świecie a już na pewno w Europie.

Cytat:
Gdybym był badaczem i przyszedł do mnie jakiś siusiumajtek z kamerą, a ja miałbym opowiadać o swoich badaniach i nie musiałbym łgać, to wyglądałbym dumnie i dystyngowanie.


Wg mnie nie wygląda on jak speszony kot. Mówi w miare pewnie. Nie sądzisz, że ograniczenia językowe też mogą go peszyć? Zna angielski ale nie jest on perfekcyjny to też daje niepewności tym bardziej, żę nie był przygotowany nie wiedział co to za film, o czym będą rozmawiać. Znam mnóstwo ludzi którzy nawet bardzo dobrze przygotowani i po polsku tez sie stresują przed kamera lub na konferencji, poprostu nie każdy jest urodzonym mówcą, nie mierz każdego swoją miarą. Twierdzenie, że każdy musi byc dumny i dystyngowany przed kamera to skrajna arogancja, bo tyle jest sposobów bycia ile ludzi.

Cytat:
Aha, puszczałem jeszcze coś co olałeś - że kolejność: komora, schron/kostnica, komora powinna być rozgłaszana wszem i wobec, bo jest na 1. rzut oka fajna i medialna, ale prześmieszna na 2. rzut - powiedziałeś że każdy chciałby zobaczyć komorę. Tak, bardzo sensowne. Po prostu momentami nie wiem jak odpowiadać. Otóż może ty byś chciał - ja byłbym zachwycony oglądając jednak orydżinaj stejt.


Może się zdziwisz ale większośc ludzi tam jedzie, żeby zobaczyć obóz i komory gazowe a nie schron, kostnicę, piwniczke na wino czy inne badziewie, które jeszcze wymyslisz. Schron wszędzie sobie możesz zobaczyć są ich tysiące a komór gazowych myslę, że może kilka. Dlatego bardziej sensowne było odrestaurowanie komory gazowej a nie pokazywanie schronu.

Cytat:
Albo o: co za problem powiedzieć, że ich przenoszą i nikt nic nie podejrzewa - w takiej zbiorowości wieści się roznoszą momentalnie. Jak można przypuszczać , że ludzie nie dowiedzieliby się gdzie zabierają innych. Np. rozdzielono w ten sposób rodzeństwo - ten który został zrobi wiele żeby się dowiedzieć co się stało i gdzie się znajduje drugi, a ludzie pomogą bo informacja niewiele kosztuje. Wyszli poza teren obozu i nie wrócili i to się powtarza. Nie doszliby do właściwych wniosków i pozostali w niewiedzy? Pewnie by pomyśleli, że ich przewieźli gdzieś - powiesz. No ale śmierdzi pieczystym. Non stop.


Tak ja mówiłem to, że mogli kogos z obozu zabierać to przypuszczenia to, że główne gazowanie odbywało sie tuż po przyjeździe transportu to jest fakt ogólnie znany, więc nikt nikogo nie musiał szukać itp. Nawet jesli ktos kogos szukał to ile zajmie szukanie kogoś w obozie mieszczącym zapewne kilkanaście tysięcy ludzi, można sobie szukac lata, a jak nie znalazł to co? Ogłosi alarm, zorganizuje bunt? Nic nie zrobi. Był tam niby szpital co za problem wcisnąc kit że tam lezy, albo poprostu powiedzieć, że został zastrzelony podczas ucieczki. Człowieku robisz z igły widły, rzeczywiście afera by była, bo ktos by szukał siostry, wujka, stryjenki, przecież to brednia, szukanie dziury w całym. Co masz z tym pieczystym? Nie sądzisz, że to zalezy od wiatru czy czuć w obozie czy nie? Po za tym z przyczyn naturalnych, z powodu chorób i wycieńczenia padało tam sporo ludzi co nie było tajemnicą. Palenie zwłok nie było tajemnicą, raczej sensownym sposobem pozbycia się trupów. Krematorium nie było trzymane w tajemnicy jedynie komory gazowe. Przyczepiłes sie tego krematorium a to nie był problem.

Cytat:
Dalej nie wyjaśniłeś tego emeryta mniej-niż-ćwierćwieczny człowieku. Masz "świeżą szkolną wiedzę" - stawiałbym na 20. Coś tam pierdoliłeś o mej inteligencji ale nie czytałem tego uważnie. Przeczytałem z grubsza raz jeszcze twoje wypociny i chyba sobie daruję dalszą dyskusję na wysokim poziomie - zapewne w okolicach stratosfery. Szkoda na cię czasu. Można go spędzić przyjemniej. Weź może się udaj do Tematu Jerzego pod nazwą Holokaust i tam się produkuj, bo ze mną już nie pogadasz sobie.


Typowa mentalność menelka spod budki z piwem. Faktycznie idź pogadaj z innymi znerwicowanymi koleszkami, nie mogącymi obejśc sie bez wulgaryzmów w każdym zdaniu,a ja zajmę się rozmową z ludźmi na poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:53, 02 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie produkuj się już, bo jak mówiłem szkoda mi czasu prostować te debilizmy - idź do Jerzego on się w tym temacie specjalizuje.
viewtopic.php?p=185968#185968
Pokaż tam klasę sięgającą stratosfery, a gdy już się zbłaźnisz będziesz mógł, tak jak tutaj, zejść niżej rynsztoka w razie nagłej potrzeby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emeryt




Dołączył: 20 Kwi 2011
Posty: 36
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:28, 02 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinienes napisać " bronić swoich debilizmów". Nie dziwię się, że kończysz rozmowę, pokazując tak dużę niedociągnięcia twoich bzdurnych teorii nie wiesz jak masz ich bronić, bo sam widzisz, żę nie ma sensu to co mówisz, a bronienie głupot też ma swoje granice. Naraska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joker11




Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 47
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:03, 28 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i Ja musze zabrac głos do tego co zobaczyłem, po obejrzeniu tego filmu stworzonego przez młodego żyda. Film bardzo przekonywujacy i prawie bym sie dal nabrac a wrecz przez jakis czas byłem nabrany.Nie dawało mi to spokoju i godziło to w moja wiedze historyczna,oraz przez przeczytane prze zemnie ksiazki naocznych swiadków i Twierdze ze ten film to jedna WIELKA BZDURA. Przeszukujac internet i zagłebiajac sie w ten temat twierdze ze korporacje żydowskie oraz stowarzyszenia specjalnie zanizaja martyrologie zabitych wiezniów w Auschwitz zeby zdjac brzemie z Niemców które juz im wypłaciły solidne odszkodowanie za II wojne światowa po za tym Hiotler był finanowany przez amerykanskich zydów
przeczytajcie ten ponizszy artykuł oraz poczytajcie o firmach w tym artykule i równiez kto reprezentował te firmy duzo czasu nie potrzeba na dojcie do tego ze w wiekszosci byli to żydzi
http://pl.wikipedia.org/wiki/IG_Farben

a tutaj zamieszcze dodatkowo 4 linki do filmików
http://www.youtube.com/watch?v=jw35QwKuHtc
http://www.youtube.com/watch?v=1IsQ7LQuybI&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=-rGAyP5Tg5g&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=W1mkHaf1l40&feature=related

moze troche odbieglem od tematu ale troche wiedzy wam sie przyda

po przeczytaniu komentarzy pod tymi filmami stwierdzam ze EMERYT DOBRZE bronisz swoich argumentów i przyznaje Ci racje bo czytajac wypowiedzi "Q8IC" MOGE STWIERDZIC ZE TEN film Cie omotał i załozył ci klapki na oczy nie przyjmujesz nic do wiadomoci tylko slepo podązasz torem Filmu młodego żydka który ma na celu zanizyc zniszczenia ludnosci w obozie
Proponuje Ci przeczytac ksiazke

"Ja z krematorium Auschwitz: Rozmowa z Henrykiem Mandelbaumem, byłym więźniem, członkiem Sonderkommando w KL Auschwitz"
który opisuje jak dzialały krematoria i komory gazowe bardzo ciekawie napisane w formie dialogu jeszcze pare ksiazek moglbym prztoczyc tego rodzaju

co do dymu na zdieciach lotniczych to prosze pierwsze zdjecie w googlach
http://www.fpp.co.uk/Auschwitz/air_photos/Auschwitz_230844_lg.jpg
po lewej stronie na srodku widac dym z kreatorium po tym zdjeciem wiecej nie mam w necie przewijaja sie od 3 do 5 zdjec lotniczych KL auschwitz
teraz przedstawie wypowiedzi ludzi którzy przezyli auschwitz
prosze dosłuchac od 1:01:30 do 1:13:00(godzina:minuta:sekunda)
http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=24644
tutaj nastepny odsłuch od 28:00 do 35:00 (minuta:sekunda)
http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=4091
a tuatj w gole macie linki do odsłuchu innych audycji o auschwitz z ludzmi ktorzy przeszli przez piekło obozu
http://www.radiomaryja.pl/query.php?__s=auschwitz&__a=1
tak ze zycze milego słuchania i ludzie na miłośc boska nie podwarzacie ludzi którzy przezyli to piekło pamietajcie ze Ci starzy ludzie maja wiecej zycia za soba i informacji za ten film amatorski zrobiony przez młodego żydka to nie którzy by pozabijali
jeszcze raz emeryt nie kłoc sie bo to jest rozmowa madrego z głupim nie przekonasz go za glupi jest zeby zrozumiec pewne sprawy a dam taki przykład :
moja Mama ma juz 54 lata jak jej mowie ze Bartoszewski nie jest profesorem to mało mi oczu nie wydrapie ale jak stare powiedzenie KŁAMSTWO POWTARZANE 1000 RAZY STAJE SIE PRAWDA!!!!!! i ciezko takich ludzi przekonac
a tu 2 linki do bartoszewskiego
https://picasaweb.google.com/lh/photo/eeJKIMr4BodiKODXQQuJUg?feat=directlink
http://fakty.interia.pl/polska/news/wlad.....em,1152785

jeszcze jedno ::"David Cole jest poszukiwaczem prawdy i uczciwym człowiekiem. W tym filmie dokumentalnym przedstawia wiele dowodów, że oficjalna historia niemieckiego obozu koncentracyjnego w Auschwitz jest kłamstwem. David Cole jest Żydem, dlatego jego świadectwo jest tym bardziej wiarygodne"---- przeciez to jest smieszne KURWA wrecz żenujace bo on jest zydem to musi byc to bardziej wiarygodne...jest dzieciakiem który odstawił mleko a sra sie jakby był wielkim historykiem,DAJCIE SIE MANIPULOWAC ŻYDOSTWU
POCZYTAJCIE O NOWYM PORZADKU SWIATA JAKIE KORPORACJE SA W POSIADANIU ZYDOSTWA-- BANKI,FARMCEUTYCZNE KORPORACJE,ZYWNOSC MODYFIKOWANA, PRZEMYSŁ NAFTOWY

P.S Prosze administratorów PRAWDA2.INFO o wklejenie mojego posta do tego artykułu bo nie moge patrzec jak jest kaleczona historia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cat-unit




Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:52, 29 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwolę sobie zabrać głos w tej sprawie.

Proponuję zapoznać się z zeznaniami Polaków.
Skoro są podstawy aby przypuszczać, iż Niemcy czy Żydzi mogą chcieć fałszować dane oraz informacje o ofiarach czy sposobach ich uśmiercania, proponuję szukać informacji pochodzących od Polaków więzionych tam.
Dla oprzytomnienia powiem Wam tak :
gdy miałem 15 lat żyłem w przekonaniu, że napadli nas tylko Niemcy w '39. Dacie wiarę ? Tak zmieniono historię, że nawet moi rodzice zdawali się wykreślić fakt agresji ZSRR z pamięci lub zwyczajnie nie zdawali sobie z niego sprawy, bo informacja w tych czasach nie rozchodziła się z prędkością błyskawicy i była dystrybuowana głównie przez tych, którzy rządzili. A rządził okupant.
Tak więc - polecam na początek posłuchać pana, który mówi w 7 minucie... a ogólnie również zwrócić uwagę na to jak po 65 latach mówi o obozach świat zachodni.

Łatwo zauważyć, że tą historią się manipuluje Smile

Mam wrażenie, że każdy użytkownik YT posiada certyfikat eksperta od spraw holokaustu.
Zrób sobie drogi człowieku test.
Jeśli Twoja wiedza na jakiś temat opiera się choćby w 30 % na tym co oglądasz w necie,
to wybacz mi, ale możesz być jedynie ekspertem od pierdzenia w stołek.
Dlatego zachęcam do własnych badań, czytania książek i MYŚLENIA opartego na logice.
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:36, 30 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.rys2sense.com/anti-neocons/vi.....66123fd641 :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JAR




Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:31, 30 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ile w koncu zginelo ludzi w oswiecimiu bo zgubilem watek, slyszalem ze najbardziej wiarygodne szacunki to okolo 2 mln?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Joker11




Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 47
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:51, 30 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja byłem od dawna przekonany ze 6 milionów ale czytajac wszystkie wypowiedzi JERZEGO to moj swiatopoglad jest skrzywiony według JERZEGO jest to około 300 tys chyba prawdy sie nie dowiemy ale wiem jedno ze żydzi to sa jak zaraza,rak naszej planety
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:07, 01 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słabo czytałeś - niecałe 300k w Oświęcimiu wg. raportu CK.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emeryt




Dołączył: 20 Kwi 2011
Posty: 36
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:56, 01 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki. Dobrze wiedzieć, że są jeszcze trzeźwo myślący. Mówiłem dokładnie o tym zdjęciu co zamieściłeś. Widać tam doskonale dym z krematorium. Jesli chodzi o wypowiedz tego staruszka co był w Oświęcimiu to robi wrażenie, takie informacje są najcenniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leon




Dołączył: 31 Sty 2013
Posty: 21
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:49, 12 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda że pierwszych filmików już nie widać. Rolling Eyes
Jeśli ktoś uważa że te filmiki to pełna manipulacja to ma do tego prawo.

Ja cieszę się że wpadłem na nie jakieś 3 lata temu bo to spowodowało że się wqrwiłem na to co było mówione i wkładane nam do głów w szkole i mediach. A efekt był taki że odwiedzałem różne fora i portale czytając inne opisy niż te w podręcznikach i w wikipedii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szczypior




Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 241
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:36, 08 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wszystko to jakiś koszmarny spisek. Ciągle zaniżają ilość ofiar “holokaustu”.

Rudolf Hoß, komendant KL Auschwitz, którego Żydzi zamordowali w 1947 roku, zeznał że on wiedział o 3 milionach ofiar w samym Auschwitz. Teraz nawet etatowi kłamcy oświęcimscy typu dr. Franz Piper (ten na filmie) tą liczbę dramatycznie zaniżają. A komendant chyba wiedział lepiej?

Powinniśmy pamiętać o bezcennych zeznaniach Kurta Gersteina. To oficer SS co wyjawił wiele szczegółów dotyczących funkcjonowania “obozów zagłady”. Gerstein zajmował się odwszawianiem ubrań, wiercił się po Majdanku, Treblince czy Bełżcu.

Gerstein przedstawił szczegółowe szacunki zdolności przerobowej poszczególnych “obozów zagłady”. Mówił że widział w Bełżcu sterty ubrań wysokie na ponad 30 metrów! 30 metrów więcej niż 10-piętrowy wieżowiec. To chyba daje pojęcie o skali biznesu. Gerstein szacował całkowitą liczbę ofiar wszystkich komór gazowych na 25 milionów osób.


Najnowsze odkrycia naukowe rzucają nowe światło na “holokaust”. Okazuje się że systemowej zagłady dokonywano nie tylko w kilku “obozach śmierci” ale w setkach gett rozrzuconych po wschodniej Europie.






Robię sobie jaja. Zaznaczam to uprzejmie bo ironia nie jest komunikatywna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:16, 08 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wierze Polakom !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szczypior




Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 241
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:56, 10 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ emeryt
Cytat:
Nie wiem czy czytałeś moje posty tam podważam teorię nieistnienia komory gazowej.

Tak z ciekawości pytam bo kiedyś się interesowałem logiką trochę.

Jak można podważać teorię nieistnienia CZEGOKOLWIEK?


Dotychczas się nie spotkałem z taką wirtuozerią. Zwykłe buraki w dziedzinie metodologii naukowej próbowały najwyżej, z lepszym lub gorszym skutkiem, udowodnić istnienie czegokolwiek.

I z ciekawości spytam: jeśli podważy się teorię nieistnienia komór gazowych na przykład w Auschwitz - czy jest to równoważne przedstawieniu dowodu istnienia tych komór w tymże Auschwitz?

Mogę prosić o link do podważenia teorii nieistnienia komór gazowych?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Prawda za bramami Auschwitz
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile