W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Vikipedia vs Codex Alimentarius   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1875
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:15, 18 Wrz '10   Temat postu: Vikipedia vs Codex Alimentarius Odpowiedz z cytatem

Jakiś rok temu pogłębiając swoją wiedzę na temat postaci zbrodniarza wojennego (chemika/przedsiębiorcy) pana Fritz ter Meer trafiłem między innymi na Wikipedię gdzie mogłem się dowiedzieć o wielkich zasługach tego pana w dziedzinie zdrowia a zwłaszcza jego masowego odbierania niewinnym ofiarom oraz jego niezwykłych osiągnięciach budowano-logistycznych takich jak kompleks IG Farben w obozie Auschwitz ... Z wspomnianej Wikipedii dowiedziałem się również że uf Pan świetnie sobie radził również po wygranej wojnie zamieniając Norymberski (i tak śmieszny)wyrok za zbrodnie wojenne na fotel Dyrektora firmy Bayer czyli spółki powstałej z IG farben ....
.....
Po jakimś czasie zainteresowany wpływem żydów na wielkie organizacje ponadnarodowe przyszła kolej na ONZ a co za tym idzie również jej najbardziej zbrodniczą gałąź czyli Światową Organizację (odbierania) Zdrowia w skrócie WHO
Skoro już się tam znalazłem bardzo szybko trafiłem stamtąd do podległej jej komórki zwanej ...
Codex Alimentarius
Wielkie było moje zaskoczenie kiedy to na stronie Wikipedii dowiedziałem się że wspomniany wcześniej niemiecki "filantrop" Fritz ter Meer jest jednym z głównych założycieli tej właśnie komisji Codex Alimentarius i jest bezpośrednio odpowiedzialny za wszelkie ustalenia i normy zwartości chemicznego gówna jakie ląduje na naszym talerzu tudzież leków czy szczepionek które aplikuje się hurtem całej planecie od niemowlaka po ostatni zastrzyk Eutanazyjny ...Trochę mnie to zdziwiło że ktoś taki o tym decyduje a żydzi którzy sterują ONZtem jeszcze mu klaszczą ...Ale jeszcze większe zdziwienie wywołało coś innego !!!
Po ok pół roku od tamtego dnia kiedy to czytałem, wczoraj ponownie wszedłem na tą samą stronę Codexu Alimentarius w Wikipedii celem zapoznania z nią mojego przyjaciela i wysłałem mu link do Wikipedii ...Kolega po chwili odpisał nie widzę związku !!! więc mu mówię przeczytaj to co w tym linku a on nadal nie widział związku ..
Po chwili sam otworzyłem czytany już kiedyś dokładnie link i o dziwo !!! informacji o tym że założycielem Codex Alimentarius był Fritz ter Meer już nie było !!! Czy historia się zmieniła ? czy mrówki wpierdoliły litery nie wiem ale nie podoba mi się to...
PS..
Pisze to również w kwestii wypowiedzi niejakiego grzanka który w temacie(który zniknie za miesiąc ) o tym kim był Che Guevara wyraził się o Wikipedii tymi pochlebnymi słowami
Cytat:
"grzanek napisał ...To może zajrzyj na względnie wyważoną i obiektywną Wikipedię, i oceń, któremu artykulikowi jest bliżej do prawdy"
ta wypowiedz utwierdziła mnie o konieczności zachowania formy jak obowiązuje przy rejestracji nowych użytkowników czyli podania rejestracyjnego żebym nie musiał czytać takich grzanków po za pierdolnią

_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:56, 18 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślę, że ten cały Fritz, to jeden z tych którym sie upiekło na Ziemi. I to mi się nie podoba.

Fritz pejsaty sieg hail
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:34, 18 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
A ja myślę, że ten cały Fritz, to jeden z tych którym sie upiekło na Ziemi. I to mi się nie podoba.

Fritz pejsaty sieg hail


A ja myślę, że ten cały Fritz, to jeden z tych który siał upiekło na Ziemi. I to mi się też nie podoba.
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:46, 18 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się bardzo podobał pomysł z "Bękartów wojny" Very Happy Jak nie utłuc to chociaż wyciąć na czole ładną swastykę Very Happy Paru eks-komuchą można by wydziergać ładne gwiazdki Smile Ech pomarzyć.......................
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 18 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wersja pierwotna viki
Podczas II wojny światowej pracował dla koncernu farmaceutycznego IG Farben w Niemczech, testując nowe preparaty na więźniach w obozach Auschwitz-Birkenau. Został skazany w Norymberdze na 7 lat, wyszedł po 4 latach dzięki Nelsonowi Rockefellerowi i został prezesem firmy Bayer. Był jednym z inicjatorów powstania ''Codex Alimentarius''.

Wersja poprawiona viki

Podczas II wojny światowej pracował dla koncernu farmaceutycznego IG Farben w Niemczech, testując nowe preparaty na więźniach w obozach Auschwitz-Birkenau. Został skazany w Norymberdze na 7 lat, wyszedł po 2 latach za "dobre sprawowanie". W 1956 został prezesem firmy Bayer
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:23, 19 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez to czytalem i fajnie, ze zaczales ten watek. Pan Fritz nie jest jedynym, ktorego po Trybunale Norymberyskim szybko wypuszczono z wiezienia i posadzono na wysokim stanowisku w IG Farben. (czyli Basf, Bayer, Heochst)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Vikipedia vs Codex Alimentarius
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile