W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Planeta Nibru - Projekt Cheops - Rok 2012  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
13 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 9717
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pderk




Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 3
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:59, 13 Lut '08   Temat postu: Planeta Nibru - Projekt Cheops - Rok 2012 Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich

Napiszę tu o kilku sprawach trudnych i dla większości odrzucanych. Mi samemu zrozumienie tego zajęło kilkanaście lat, gdzie szukałem i zaczynałem odkrywać coraz to nowe zaskakujące rzeczy.
Chcę tu powiedzieć o zbliżającym się roku 2012, jak większość zapewne słyszała ta data jest kojarzona z "końcem świata". Czy koniec świata będzie, naszego obecnego tak ale ziemia jako taka przetrwa. Do tego roku upadną wszystkie religie świata, upadną gospodarki rządów (już teraz to można zobaczyć - spójrzcie na USA co teraz tam się dzieje, a przecież to te państwo wyznacza kierunki dalszego rozwoju bądź upadku, szykuje się powtórka "Wielkiego Kryzysu" gospodarczego)
A co ma z tym wspólnego planeta Nibru? Obecnie nauka nazwała ją Planetą X i ta planeta jest kilku krotnie większa od ziemi. Ona się z nami nie zderzy ale ogon komet który za sobą ciągnie, tak.
Nasuwa się pytanie czy rządzący o tym nie wiedzą? Ależ oczywiście że wiedzą i nie powiedzą wszystkim dobrze wiecie dlaczego. Jak nie to podpowiem, co oni obecnie robią z nami, jak nas trują próbują wyeliminować żeby nie było nas więcej niż 500 000 - to właśnie ten powód. Oni sami nawet tu w Polsce mają juz przygotowane podziemne bunkry, schrony na kilkanaście lat. Pewnie mi nie uwierzycie w to więc podaję wam kilka linków żebyście je przestudiowali od deski do deski a mam nadzieję że wtedy choć trochę zrozumiecie o czym ja tu piszę. Sami też możecie przeszukać Internet, wystarczy wpisać np 2012, planeta X lub nibru, projekt Cheops.
Ale przestrzegam was przed tym żeby pochopnie wydawać opinie o tym co tam przeczytacie (lub wydawaniu opiń przed lub fragmentalnym przeczytaniu tych stron) jest tam bardzo dużo napisane o tym co tu się mówi o obecnym porządku świata.
Oto linki
http://www.projekt-cheops.com/start/
http://www.missionpharaoh.com/pl/index.html
http://www.youtube.com/watch?v=U-3RLx_4Y5Y
http://www.youtube.com/watch?v=Sxfs1iEg1.....96ZMPXuv1A
http://www.copernicus2.org/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:16, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pderk: dobrze gadasz... ale bunkry ludziom złym nie pomogą bo photon belt ich dorwie Wink i tylko ludzie światli przetrwają Smile

http://www.vismaya-maitreya.pl/rok_2012_pierscien_swiatla.html Photon Belt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:45, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sitchin to oszust...

podobnie cała sprawa z Nibiru...

facet poprzekręcał enuma elish na swoją modłę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:57, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar, też uważam,że to ściema ale śmietnik to nie jest dobre miejsce na krytykowanie ściem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:57, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czemu to jest w koszu? Nibru leci do nas : P nie sadze aby te informacje były nic nie warte : P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:00, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeniosłem z powrotem.
Temat był pierwotnie w religiach, więc nie widzę powodu żeby sobie ludzie nie pogadali o jeszcze jednej religii-sekcie. Jakże inaczej można to traktować?
Jeśli nie wyrzucamy do śmietnika Jezusa to i to Cheopsa nic nie mam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:19, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam temat w dyskusjach ogolnych: "gdy ktos przegina"

Zasada "wrogowie moich wrogów są moimi przyjaciółmi" nie zawsze sie sprawdza. To, ze ktoś - tak jak my - sądzi, że władze USA to po@!by, nie oznacza jeszcze, że mozna mu wierzyć.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:34, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Jeśli nie wyrzucamy do śmietnika Jezusa to i to Cheopsa nic nie mam Smile


faktycznie Smile przeniosłem do dyskusji ogólnych bo kwestia Nibiru i 12 Planety to raczej domena historii starożytnej, astronomii i fobii roku 2012; z religiami to ma niewiele wspólnego, chyba że z mitologią, o której osoba zakładająca wątek nie wspomniała nic, zobaczymy jak sie dyskusja rozwinie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:37, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy okazji polecam mój artykuł o wymownym tytule

Oszustwa Sitchina - Enuma Elish
http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,432

Przekłamania w Enuma Elisz nie są czymś przypadkowym. W zasadzie wszystkie prace, a szczególnie „Dwunasta Planeta", roją się od błędów i zmyśleń.
Sitchin twierdzi, że Szumerowie stosowali współczesny, grecki zodiak co samo w sobie jest śmieszne, gdyż przykładowo konstelację Wagi wymyślili dopiero Babilończycy dzieląc Skorpiona-Smoka na dwie części. Otóż w celu udowodnienia swych racji tłumaczy on np. słowo GU — byk, wojownik — jako „Wodnik" (!) a z Szamasza (Słońce) robi konstelację Ryb (!!!), dodajmy: nieznaną w czasach szumerskich. Znak ten przedstawiano jako jednego Rybołaka, Człowieka Rybę trzymającego w dłoni kruka (Utnapisztim, Noe). Na kolejnej stronie „profesor" Sitchin przedstawia z kolei okrągłą tabliczkę z wypisanymi 36 nazwami, tzw. „tabliczkę 36 gwiazd". Wg niego środkowy pas zawiera nazwy 12 konstelacji zodiakalnych, których nie raczy przetłumaczyć, z tego prostego powodu, iż w miejscach tych żadnych konstelacji zodiakalnych nie ma (w zasadzie to są tyle, że dwie na dwanaście).

Sitchin w naginaniu danych do swych wniosków przerasta Daenikena i Charroux razem wziętych. Jako naukowiec czyni z siebie szarlatana, jak na fantastę jest zbyt poważny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:07, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:

Sitchin w naginaniu danych do swych wniosków przerasta Daenikena i Charroux razem wziętych. Jako naukowiec czyni z siebie szarlatana, jak na fantastę jest zbyt poważny.


No właśnie. Szkoda czasu na tych ludzi. Swego czasu sam sie zafascynowałem projektem Cheops, rokiem 2012 itp, ale wystarczyło kilka godzin by dac sobie spokój. Nie chcę urazić Pderk, ale kilkunastoletnie zgłębianie takiego tematu świadczy o dość stępionym krytycyźmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:42, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż wystarczy poczekać do 2012, raptem 4 lata.

Zobaczymy ile prawdy w tym jest. Ja nie mam pojęcia co wydarzy się w 2012. Końca świata napewno nie będzie.
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotr147




Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:45, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś jeden meteoryt spotkał się z zmienia.
W szkole mi mówili, że coś takiego może się powtórzyć ...
w TV czasem naukowcy coś o tym mówią ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:45, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W 2012 nastąpi tusko-euro-katastrofa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:13, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie! Koniec świata nastąpi w 2013!

Jak ludzie zobacza, że w 2012 nie bylo końca świata, to się uspokoja i nie będą sie spodziewać i zjedzą zapasy, co szykowali na czasy po apokalipsie, zeby jednak jakos przetrwać. czy co tam jeszcze na ta okazję mieli - to zniszczą, zeby coś innego z tego zrobić.

W każdym razie, jakbym chciał sie pozbyć ludzkości, to tak bym zrobił
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:16, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
W 2012 nastąpi tusko-euro-katastrofa


Ano faktycznie. Jest ziarno prawdy w proroctwach Majów. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:26, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulugula napisał:
Cóż wystarczy poczekać do 2012, raptem 4 lata.

Zobaczymy ile prawdy w tym jest. Ja nie mam pojęcia co wydarzy się w 2012. Końca świata napewno nie będzie.


w 2012 jak nic niebedzie to :"kolejny szarlatan wyczyta w starozytnyc hpismach nowa date kolejnej ostatecznej zaglady ziemi"... i historja znowu sie powtorzy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:32, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee tylko ja chyba tutaj wierze w 2012 Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:51, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w 2000 wszystkie komputery i elektrownie atomowe miały eksplodować...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:54, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
w 2000 wszystkie komputery i elektrownie atomowe miały eksplodować...


niemowiac juz co mialo byc 6 czerwca 2006... ]:-{D>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:57, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale to nie jest przepowiednia jak pozostałe Wink wystarczy zobaczyc jaki swiat stał sie zły gorzej niz sodoma i gomora Smile wszystko wskazuje ze swiat zmierza ku upadkowi (jupi) Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:58, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyspa napisał:
ale to nie jest przepowiednia jak pozostałe Wink wystarczy zobaczyc jaki swiat stał sie zły gorzej niz sodoma i gomora Smile wszystko wskazuje ze swiat zmierza ku upadkowi (jupi) Smile


hehe a jaki "swiat byl zly" 1 wrzesnia 1939r i to przez kilka lat...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:13, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Wyspa. Te wszystkie przepowiednie o roku 2012 w tej chwili są samo nakręcającą się spiralą strachu.
Pomyśl nad tym troszeczkę sam, i spróbuj oderwać się od tego co się naczytałeś.
Nie tyle myśl o tym co jest realne, bo nasza wiedza techniczna nie potrafi tego określić. Posłuchaj raczej głosu intuicji i co czujesz w związku z tą datą.
Ja mogę tu jedynie wyrazić swoje zdanie Smile
Dla mnie data 2012 jest datą szczególną, uważam, że w okolicach tego roku wydąża się rzeczy których nie widzieli nasi ojcowie ani dziadowie. Niestety nie potrafię określić co to będzie. Ponadto większość rzeczy o których czytam po prostu do mnie nie trafia - mówiąc inaczej uważam że są dalekie od prawdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:16, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sny z wielką falą mnie przekonują sam takie miałem : P a to sa sny bardzo realne : P jak zalewaja np NY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:31, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to masz punkt zaczepienia, teraz zbadaj czym ta fala jest i na ile to realne przedstawienie tego co może Cię lub bliskich spotkać a na ile metafora.
Zadawaj takie pytania przed snem a może w snach zaczniesz zauważać dodatkowe szczegóły które do tej pory pomijałeś i skupiałeś się jedynie na tym potężnym wrażeniu tego co widzisz.
Mówiąc inaczej, nie kończ pytań na uzyskaniu pierwszej odpowiedzi czy przesłanki.
Chętnie dowiem się tego co samemu uda ci się odkryć. Moim zdaniem to najcenniejsza wiedza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:41, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno podstawowe pytanie: skąd się wzięła sprawa roku 2012?

Czyż nie stąd, że w tymże roku kończy się jeden z cykli astronomicznych Majów a pół cywilizacji europejskiej robi w gacie bo myśli że zstąpi antychryst?

czyż to nie jest tragiczne że ludzie nie mają większych problemów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Planeta Nibru - Projekt Cheops - Rok 2012
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile