W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Misja Specjalna zdjęta z anteny   
Podobne tematy
Dziennikarka Misji Specjalnej oszustką1bez ocen
Rosjanie zacierają ślady - Misja Specjalna 14
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 4776
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Glopez




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:53, 15 Paź '10   Temat postu: Misja Specjalna zdjęta z anteny Odpowiedz z cytatem

http://niezalezna.pl/artykul/_misja_specjalna_zdjeta_z_anteny/40212/1

Cytat:
Z anteny TVP znikną programy "Misja specjalna" Anity Gargas i "Bronisław Wildstein przedstawia" - dowiedział się portal Niezależna.pl. Decyzji tej nie przekazano twórcom programu osobiście, tylko za pośrednictwem producentów.

"Misja specjalna" to magazyn śledczy pod redakcją Anity Gargas. Ostatnio w programie ukazały się m.in. szokujące zdjęcia ze Smoleńska, pokazujące, jak Rosjanie dzień po katastrofie niszczyli wrak Tu-154, który jest jednym z najważniejszym dowodów w śledztwie ws. katastrofy 10 kwietnia 2010 r.

Dziś twórcy "Misji" dowiedzieli się od producenta, że dalsze odcinki nie powstaną. W przyszłym tygodniu, prawdopodobnie w pół do pierwszej w nocy, zostanie wyświetlony ostatni odcinek, nakręcony i zrealizowany jeszcze przed przekazaniem autorom "Misji" decyzji o likwidacji programu.

Z anteny zniknie też autorski program Bronisława Wildsteina. Ostatni odcinek wyemitowany zostanie w przyszłym tygodniu.

Skontaktowaliśmy się z biurem
rzecznika TVP. - Nie mogę potwierdzić tych informacji w tej sprawie - usłyszeliśmy.

(wg, Niezależna.pl)

_________________
"Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marka




Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 154
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:23, 15 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurestwo i tyle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
November09




Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:58, 15 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe czy Antysalon Ziemkiewicza się ostanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Glopez




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:22, 15 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niekoniecznie. Czasem wystarczy postraszyć.

Jeśli ta wiadomość się potwierdzi, to skurwielom zostanie jeszcze tylko sieć i rydzyk (co by nie mówić o rydzu, nie podlega wpływowi rządu).

Zgadzam się z jednym z komentarzy pod tym artykułem - to wycięcie programów nie dlatego, że stanowiły jakiekolwiek zagrożenie dla władzy, tylko dlatego że były zwyczajnie, po ludzku wkurwiające. Nie ma dyskusji.

Zapędy tuska, że polska będzie eksporterem prawa (związanego z dopalaczami) zobaczymy pewnie niedługo w nowej odsłonie z niepoprawnymi serwisami.
_________________
"Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:48, 15 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedną z pierwszych decyzji Bronisława Wildsteina za czasów jego prezesury w TVP było zdjęcie „Czterech pancernych i psa” oraz „Stawki większej niż życie” z anteny telewizyjnej Jedynki.
Niech mi nikt nie mówi że dziennikarz wypowiadający wojnę dziecięcym serialom może gwarantować obiektywizm i apolityczność jakiegokolwiek medium.
Szarika mojego ukochanego się sie czepił parszywiec jeden ! Niech imię jego będzie zapomniane !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:08, 16 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydawca "Rz" składa wniosek o rozwiązanie

Przedsiębiorstwo Wydawnicze "Rzeczpospolita" oraz dwaj członkowie zarządu spółki Presspubliki złożyli w piątek do sądu pozew o rozwiązanie spółki - poinformował Marek Olender członek zarządu przedsiębiorstwa. Presspublica jest wydawcą m.in. dziennika "Rzeczpospolita".

PW "Rzeczpospolita" oraz dwaj członkowie zarządu, obaj z rekomendacji przedsiębiorstwa, uważają, że "osiągnięcie celu spółki stało się niemożliwe oraz zaszły inne ważne przyczyny wywołane stosunkami spółki" - poinformował Olender w komunikacie. Pozew złożono w sądzie gospodarczym w Warszawie.

Większość udziałów (51 proc.) Presspubliki ma od października 2006 r. brytyjska Mecom Group. Resztę akcji spółki ma PW "Rzeczpospolita", która jest jednoosobową spółką Skarbu Państwa.

http://wiadomosci.onet.pl/media/wydawca-.....omosc.html

tną wszystkie 'opozycyjne' media...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marka




Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 154
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:20, 16 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AHTUUblrAH napisał:
Jedną z pierwszych decyzji Bronisława Wildsteina za czasów jego prezesury w TVP było zdjęcie „Czterech pancernych i psa” oraz „Stawki większej niż życie” z anteny telewizyjnej Jedynki.
Niech mi nikt nie mówi że dziennikarz wypowiadający wojnę dziecięcym serialom może gwarantować obiektywizm i apolityczność jakiegokolwiek medium.
Szarika mojego ukochanego się sie czepił parszywiec jeden ! Niech imię jego będzie zapomniane !


Tusk i spółka zagwaratnują obiektywizm. Będziesz miał samą prawdę i tylko prawdę. Smacznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loko




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:47, 16 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden z ostatnich etapów zostaje wdrażany.

Przepisywanie historii dziś w Gdańsku transmisja w TV od 11 (pare osób nie żyje tym łatwiej im to pójdzie, chyba że ktoś z zaproszonych gości ośmieli się zadać trudne pytanie ale jego kariera w kraju skończona), zamykanie portali, usuwanie programów, gnębienie blogerów

fragment z bloga Michalkiewicza

Cytat:
Zebrało mi się na te wspominki, bo właśnie dostałem pismo od pełnomocników stacji telewizyjnej TVN, z żądaniem przeprosin i wpłacenia 50 tysięcy złotych na rzecz PCK, z powodu naruszenia dóbr osobistych tej stacji, która poczuła się dotknięta sformułowaniem: telewizyjna ekspozytura Wojskowych Służb Informacyjnych. Wprawdzie expressis verbis nie napisałem, że chodzi właśnie o TVN, więc w pierwszej chwili trochę mnie zaskoczyło, że akurat te nożyce się odezwały, ale po namyśle doszedłem do wniosku, że mogła ona odnieść takie wrażenie z kontekstu. Czy jednak bycie ekspozyturą Wojskowych Służb Informacyjnych może być dyfamujące, nawet dla stacji telewizyjnej? Przecież Wojskowe Służby Informacyjne oczywiście wtedy jeszcze pod inną nazwą - nie tylko przygotowały i przeprowadziły, ale już pod nazwą własną - również skutecznie nadzorowały przebieg naszej sławnej transformacji ustrojowej, strzegąc naszej młodej demokrac...


Całość http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=1795
_________________
Limit postów na żądanie - 1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:14, 16 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zebrało mi się na te wspominki, ..
Całość http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=1795

Jak się Michalkiewiczowi zebrało na wspominki to może sobie przypomni coś naprawdę ciekawego ,bo "co" jest TVN to wiem ale jest kilka rzeczy którym nie wiem.Na przykład nie wiem jak pan Michalkiewicz ukończył wydział prawa na (wówczas niezłej ) uczelni ,zatrudniał się dziennikarstwem,zakładał opozycyjne względem władz organizacje i nie tylko szczęśliwe przeżył ale nie zaszkodziło to jego karierze.
Myślę że kulisy jego jakże udanego życiorysu zainteresowały by nie tylko mnie,gdyby nieszczęsny dr Ratajczak miał umiejętność pana Michalkiewicza zapewne żyłby sobie w najlepsze do dziś.
A tak, lekkomyślny doktor Ratajczak poszedł w piach a magister Michalkiewicz zasiada w Radzie Naukowej (!!!!) Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:56, 16 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bolszewik AHTUUblrAH napisał:

Cytat:
Jak się Michalkiewiczowi zebrało na wspominki to może sobie przypomni coś naprawdę ciekawego ,bo "co" jest TVN to wiem ale jest kilka rzeczy którym nie wiem.Na przykład nie wiem jak pan Michalkiewicz ukończył wydział prawa na (wówczas niezłej ) uczelni ,zatrudniał się dziennikarstwem,zakładał opozycyjne względem władz organizacje i nie tylko szczęśliwe przeżył ale nie zaszkodziło to jego karierze.
Myślę że kulisy jego jakże udanego życiorysu zainteresowały by nie tylko mnie,gdyby nieszczęsny dr Ratajczak miał umiejętność pana Michalkiewicza zapewne żyłby sobie w najlepsze do dziś.
A tak, lekkomyślny doktor Ratajczak poszedł w piach a magister Michalkiewicz zasiada w Radzie Naukowej (!!!!) Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej.


Nie pieprz mi tu farmazonów palancie i nie przystrajaj się w piórka rozpaczającego nad śmiercią doktora Ratajczaka, bo na takie pierdolety, to możesz fajansie brać lemingów głupszych od siebie! Bo jeśli chodzi o śmierć tego człowieka, to sprawa jego zgnojenia wyszła od kogoż to? Ano od chłopców z SLD! Obrońców uciśnionych z ,,Bożej'' łaski! Tym, który go usunął z Uniwersytetu w Opolu i z pomocą GÓWNA WYBORCZEGO Michnika gnoił ile wlezie był rektorek tej opolskiej uczelni, a potem poseł, no jakiej to partyjki? Ano SLD! To śmiecie z SLD i wszelkie lewactwo spod różnych odcieni wyło jak hieny by zgnoić i wykończyć Ratajczaka, czego w końcu dopięły! A teraz taka lewacka swołocz przybiera tu szatki obrońcy i zrozpaczonego z powodu zgnojenia i śmierci Ratajczaka, którego dokonali jego własni IDEOWI kumple! To jest dopiero farmazoństwo!

Za nie tak dawnych czasów czerwonego PRL-u Jaruzelów i całej reszty bolszewickiej bandy, która dziś ma czelność, a raczej BEZCZELNOŚĆ pouczać innych o tym z czego sama ta swołocz i jej piewcy nie rozliczyli się do dziś, obowiązywało pewne bardzo mądre powiedzenie, które brzmiało, że:

WSZYSTKO CO CZERWONE, TO ZESKURWIELONE!

I prawdą to zdanie pozostaje o wszelkim lewactwie do dziś! Dlaczego? Dlatego, że bolszewia i jej fani wszelkich odcieni i odmian, to szmaty podlejsze od kurtyzan sprzedających swe wdzięki za pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:48, 18 Paź '10   Temat postu: Re: Misja Specjalna zdjęta z anteny Odpowiedz z cytatem

Glopez napisał:
Skontaktowaliśmy się z biurem
rzecznika TVP. - Nie mogę potwierdzić tych informacji w tej sprawie - usłyszeliśmy.

i co potwierdzili już te informacje?
czy muszę poczekać na kolejny odcinek (tudzież jego brak) żeby sobie samemu sprawdzić czy to nie kolejna ściema niezależnej pl?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Glopez




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:03, 18 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1.....teina.html

Cytat:
Magazyn "Misja specjalna" i program "Bronisław Wildstein przedstawia" znikają z anteny TVP 1. Powód? Niezadowalające wyniki oglądalności.

Ostatni odcinek "Misji specjalnej" ma zostać wyemitowany w nocy z wtorku na środę. Z kolei program Wildsteina po raz ostatni pojawi się na antenie w następną niedzielę, 24 października.

Jak podaje Biuro Prasowe TVP, oglądalność obu programów była niezadowalająca i w dodatku ciągle spadała. Producentów obu programów zawiadomiono o decyzji wczoraj.


"Misja specjalna" to magazyn śledczy pod redakcją Anity Gargas. Media wielokrotnie pisały o jej związkach z PiS i "Gazetą Polską". W 2009 roku program został zdjęty z anteny przez ówczesnego szefa TVP Piotra Farfała, jak podano powodem były "oszczędności spółki" i "wyczerpanie się formuły programu". Po tej decyzji "Gazeta Polska" i portal niezalezna.pl zorganizowały manifestację z pochodniami i biało-czerwonymi flagami w obronie programu.

Po roku nieobecności "Misja Specjalna" powróciła na antenę.

Z kim walczyła "Misja Specjalna"? Blida, Mirosław G., Nergal...

Twórcy programu wiele razy aktywnie wspomagali politykę PiS . Dzień przed wtargnięciem ABW do domu Barbary Blidy "Misja" wyemitowała program o mafii węglowej, której częścią miała rzekomo być posłanka SLD. "Misja" aktywnie wspierała także ówczesnego ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobrę w walce z chirurgiem Mirosławem G. emitując program w którym spośród wielu zeznań wybrano tylko te obciążające lekarza. Przed debatą Jarosława Kaczyńskiego z Aleksandrem Kwaśniewskim podczas kampanii parlamentarnej w 2007 roku wyemitowano program insynuujący, jakoby Kwaśniewski prowadził nielegalną zbiórkę pieniędzy na swoją fundację.

Ostatnią twórcy programu zaatakowali Fundację DKMS za "niejasne działania". Fundacja prowadzi bazę dawców komórek macierzystych i współpracowała m.in. z chorym na białaczkę wokalistą Adamem "Nergalem" Darskim. Wściekły Darski publicznie skrytykował działania "Misji Specjalnej" na swojej oficjalnej stronie internetowej, a twórcom programu życzył by sami zachorowali.

Wildstein był prezesem TVP za rządów PiS-u

Z kolei Bronisław Wildstein to prawicowy publicysta na stałe związany z "Rzeczpospolitą". Był też prezesem TVP od maja 2006 r. do lutego 2007 r. za rządów Jarosława Kaczyńskiego. W swoim programie "Bronisław Wildstein przedstawia" często krytykował politykę UE, rząd Platformy Obywatelskiej, i tak samo jak Gargas wspierał PiS.

Z "Rzeczpospolitej" został z hukiem zwolniony w 2005 r., po aferze związanej z tzw. "Listą Wildsteina" - spisem około 100 tys. osób, które były informatorami służb bezpieczeństwa PRL. Lista została przez Wildsteina wyniesiona z archiwum IPN, a sam dziennikarz tłumaczył, że publikując ją chciał przyspieszyć lustrację w Polsce. Po zwolnieniu publikował we "Wprost", do "Rzeczpospolitej" ostatecznie powrócił w 2008 roku.

Ostatnio w felietonie w "Rzeczpospolitej" Wildstein argumentował, że zamieszanie wokół krzyża przed Pałacem Prezydenckim było sprowokowane przez Bronisława Komorowskiego . Twierdził też, że premier Tusk chce zepchnąć PiS do "radiomaryjnego zaścianka", a PO jest "bezideowa".

_________________
"Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:14, 18 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki - teraz wszystko jasne; nie oglądałem i zdjęli z anteny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
November09




Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:30, 02 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie skończyło się ostatnie wydanie Antysalonu Ziemkiewicza w TVP Info.

Cytat:
Więcej publicystyki w TVP Info

Oprócz Rafała Ziemkiewicza i Jacka Żakowskiego rozmowy w wieczornym paśmie będą prowadzić Robert Walenciak, Zuzanna Dąbrowska i Michał Karnowski – ustaliła „Rz”

W najbliższych dniach tę decyzję ma zatwierdzić zarząd telewizji publicznej.

W świątecznym wydaniu „Rz” informowała, że z TVP Info nie znikną publicyści: „Rz” Rafał Ziemkiewicz i „Polityki” Jacek Żakowski, choć wcześniej kierownictwo anteny zdecydowało o zdjęciu ich autorskich programów: „Antysalonu Ziemkiewicza” i „Tygodnia Jacka Żakowskiego”. Będą prowadzić kilkunastominutowe rozmowy w ramach pasma „Info Dziennik”, które ma zostać wydłużone. Obecnie program podsumowujący wydarzenia dnia zaczyna się w TVP Info ok. 22.15 i trwa niecałą godzinę.

Jak nieoficjalnie dowiedziała się „Rz”, w poniedziałki rozmowy o najważniejszych wydarzeniach mijającego dnia z zaproszonymi gośćmi: politykami, publicystami czy ekspertami, będzie prowadził Robert Walenciak, dziennikarz lewicowego tygodnika „Przegląd”. We wtorki – Rafał Ziemkiewicz. Środy przypadną w udziale Zuzannie Dąbrowskiej, dziennikarce Polskiego Radia, wcześniej związanej z „Dziennikiem. Gazetą Prawną”. W czwartki rozmowy ma prowadzić Michał Karnowski, współpracownik „Rz”. W piątki podsumowania tygodnia dokona Jacek Żakowski. Jak zdradził „Rz”, będzie to jego autorski program z odrębną czołówką o nazwie „Rozmowa tygodnia Jacka Żakowskiego”. Wszystkie rozmowy będą się odbywać na żywo.

Łukasz Kardas, szef TVP Info, nie chce mówić o nowej ramówce, dopóki nie zatwierdzi jej zarząd. Zapewnia jednak, że nie zamierza rezygnować z publicystyki, a wręcz przeciwnie, chce poszerzać ofertę anteny w tym zakresie.

http://www.rp.pl/artykul/584663.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Misja Specjalna zdjęta z anteny
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile