W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zeitgeist 3 Moving Forward  
Podobne tematy
InterReflections - nowy film by Peter Joseph bez ocen
Koniec Kapitalizmu - Peter Joseph (20.06.2015)61
Zeitgeist Addendum (napisy PL)295
Pokaz wszystkie podobne tematy (7)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
14 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 76689
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:21, 03 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel - co chciałeś pokazać tym filmikiem? To że pod nazwą "Google Zeitgeist" kiedyś kryła się lista najczęściej poszukiwanych fraz wie chyba każdy bardziej oczytany internauta (teraz się to nazywa "Google Trends"). Mam nadzieję że nie chciałeś w ten sposób posądzić tak jak pbsoft ruchu Zeitgeist o powiązania z NWO, ponieważ chyba nikomu nie powinna być bliższa idea RBE aniżeli osobom o poglądach zbliżonych do anarchistycznych Wink

Pbsoft - parę postów temu napisałem o powiązaniach z Google jako korporacji w sieci NWO w stylu ironicznym i graniczącym z absurdem, nie sądziłem że ktoś będzie miał tyle hmm... wyobraźni aby wziąć to na poważnie Smile
PS. Fajnie że odpowiedziałeś na moje poprzednie pytania Smile
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:46, 03 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na YT jest kapitalny filmik z wystąpienia Petera Josepha na Zeitgeist Movement, który rzekomo przedstawia "własne" rozwiązanie ku uciesze "prawdziwie przebudzonych", jest dosłownie kropka w kropkę pakietem cytatów z prac Blavatzkiej i reszty teozoficznego gangu jawnie powiązanego z NWO, gdzie organizacje powiązane z tym ruchem są oficjalnie doradzają UN w kwestiach duchych. Przypadek? Akurat! Czerwonych flag związanych z tym całym ruchem i jego powiązań oraz przekłamywanych treściach w tym filmie, jest mnóstwo, ale jak widać niektórzy chcą je ignorować, albo być naiwnymi jak komunistyczni ideowcy z ich "rewolucją" i niesieniem "światła" innym.

Warto by się przyjrzeć czy gdzieś w okolicy tego ruchu nie kręcą się Syjonistyczni fundatorzy. Bo to, że sama tuba propagandowa Robert Murdocha, czyli New York Times pisała pochlebne peany o ZM to wiadomo.
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:39, 03 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug - podaj dokładne cytaty ze źródłami to pogadamy...
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:39, 03 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam obejrzeć ten dokument gdzie, bardzo dobrze omówiono sam ruch Teozoficzny i New Age oraz jego powiązania z obecnym UN i NWO, a także jak całymi garściami Peter Joseph i Zeitgeist Movement przemyca DOKŁADNIE te same treści i filozofie. Efekt silnego przebudzenia wykorzystany został aby łatwiej uwiarygodnić i utrwalić te Neo Teozoficzne treści. I mówię to jako osoba, która sam tak naprawdę została "wybudzona z matrixa" po obejrzeniu Z część 1. Tzn. ten film dał szersza perspektywę niż inne tego produkcje Loose Change itd. Jednocześnie widzę teraz jak efekt ten gdzie nagle klapki spadają z oczu i nagle człowiek staje się Tabula Rasa, dodatkowo z pojawiającym się natychmiastowo głodem na tego typu informacje ... może być w bardzo prosty i cyniczny sposób wykorzystany do przemycenia kluczowych kłamstw.

AQUARIUS The Age Of Evil część 1/14


reszta dostępna ... na YT

co zaś sie tyczy tego filmiku. To niestety ciężko mi go w tym momencie odszukać w gąszczu setek materiałów związanych z ZM. Zapewniam jednak, że było przedstawione wystąpienie na tym hucznym zjeździe Zeitgeist Movement, nad którym tak rozpisywał się New York Times, a sam Peter Joseph paradował w brunatnej koszuli. Był początek mowy PJ, po czy zestawione było to z cytatem z książki Blavatzkiej. Cytat taki 0,5 stronnicowy prawie więc o przypadkowości zbieżności mowy tu nie ma. No i nasz prometeusz Peterek klepał tą samą treść frazy nawiązujące do globalizmu ujmując stosownie do naszych czasów. Jak obejrzysz sobie AQUARIUS The Age Of Evil i wręcz jawne konotacje Zeitgeist z Theosophic Society, na bazie którego nie zapominajmy inspirowało się, miało kontakty i wyrosło także w Niemczech tajne monachijskie stowarzyszenie Thule Gesellschaft, będące zalążkiem III Rzeszy.

Logo Towarzystwa Teozoficznego


Analogiczne ale z mieczem koroną i swastyką miało Thule. Wiemy co było potem.
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:28, 04 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fifi napisał:
Ordel - co chciałeś pokazać tym filmikiem? To że pod nazwą "Google Zeitgeist" kiedyś kryła się lista najczęściej poszukiwanych fraz wie chyba każdy bardziej oczytany internauta (teraz się to nazywa "Google Trends"). Mam nadzieję że nie chciałeś w ten sposób posądzić tak jak pbsoft ruchu Zeitgeist o powiązania z NWO, ponieważ chyba nikomu nie powinna być bliższa idea RBE aniżeli osobom o poglądach zbliżonych do anarchistycznych Wink


Po prostu jestem spostrzegawczy i kojarzę marki Smile A co z tego wyjdzie zobaczymy za jakiś czas. Czy za słowami/obrazami pójdą jakieś konkretne działania, ktos odstrzeli jakiegoś sławnego syjonistę, ktoś zacznie zmieniać świat naprawdę. Czy jest to tylko taka kontrolowana opozycja ? Czas pokaże.

Czy to tak trudno zrozumieć, że bez ścięcia kilku głów władców ze szczytu piramidy nie obejdzie się . I do tego trzeba przejąć kontrole nad mediami , to kolejne kilka głów, później przemysł zbrojeniowy , żywieniowy, farmakologiczny itp. Tych głów może uzbierać sie nawet wiele milionów. Dlatego najważniejsze są media , żeby minimalizować straty przez oświecanie, żeby niewolnicy nie bronili swoich władców. Dlatego za Zeitgeist , muszą iść konkretne działania, które muszą doprowadzić do konfliktu.
Nie ma innej drogi. Nie widzicie jacy tępi idioci rządzą tym światem. Nie ma dla nich miejsca, ani nie ma litości. I nigdy nie oddadzą raz zdobytej władzy.


Wąż pożerający swój ogon to Uroboros
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:48, 15 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie premiera już zaklepana
Czas: 22 stycznia 2011, godzina 16:00
Miejsce: Kino "Świt", ul. Wysockiego 11
Wstęp wolny

Oczywiście z napisami, mamy dostać wcześniej transkrypt aby zdążyć na czas.

Niestety żadne kino w stolicy nie kwapiło się aby zorganizować premierę za darmo, tak więc musieliśmy wyłożyć kasę z własnej kieszeni Razz Ale najważniejsze że biletów nie będzie...

Materiały prasowe:


Plakacik:

_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:20, 24 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JAK SIĘ ROBI REWOLUCJĘ? Cool
Myślę, że tak mniej więcej może sprawa się mieć z Zeitgeist
Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:33, 27 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatecznie, począwszy od 15 stycznia, organizujemy premierę Z:MF w 6 miastach: Bydgoszczy, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Wstęp wolny oczywiście Wink
Data premiery internetowej została ustalona na 25 stycznia.

Szczegółowe informacje na temat polskich premier (czas/miejsce/organizatorzy/itp) oraz na temat samego filmu znajdziecie na:
http://tzmpolska.org/zmf/
Zapraszam Exclamation Smile
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:55, 08 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest gdzieś ten nowy Zeitgeist do ściągnięcia ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gezo




Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 73
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:21, 09 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Światowa premiera kinowa będzie zorganizowana przez The Artivist Film Festival i odbędzie się ona 15 stycznia 2011 w Los Angeles.
_________________
"Kłamstwo powtórzone wielokrotnie staje się prawdą"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:28, 09 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gezo napisał:
Światowa premiera kinowa będzie zorganizowana przez The Artivist Film Festival i odbędzie się ona 15 stycznia 2011 w Los Angeles.


dzięki wielkie za informacje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:51, 09 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Premiera internetowa będzie 25 stycznia. Jeżeli ktoś chce obejrzeć wcześniej, to zapraszam na pokazy Smile

Bydgoszcz
Miejsce: Akademicka Przestrzeń Kulturalna, ul. Królowej Jadwigi 14
Czas: 22 stycznia 2011, 18:30

Gdańsk
Miejsce: Klub "Metro", ul. Miszewskiego 12
Czas: 21 stycznia 2011, 22:30

Katowice
Miejsce: Centrum Konferencyjne (sala b), ul. Opolska 22
Czas: 23 stycznia 2011, 16:00

Łódź
Miejsce: Kino CHARLIE, ul. Piotrkowska 203/205
Czas: 15 stycznia 2011, 16:00

Poznań
Miejsce: Kino "RIALTO", ul. Dąbrowskiego 38
Czas: 20 stycznia 2011

Warszawa
Miejsce: Dom Kultury "Świt", ul. Wysockiego 11
Czas: 22 stycznia 2011, 16:00

Wrocław
Miejsce: Politechnika Wrocławska, budynek C-13 (sala 1.31), ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 23/25
Czas: 15 stycznia 2011, 17:00
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:10, 10 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki fifi za interesujące, przemyślane wypowiedzi oraz zaproszenie na premierę.
Rozumiem, że przy dużej frekwencji sala będzie "stojąca" Smile
Trochę mnie to martwi, jako staruszka ceniącego sobie komfort. Kartonik w postaci biletu często bardzo ułatwia życie. Oczywiście zapłaciłbym workiem ziemniaków, zamiast oficjalnej waluty Smile
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1854
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:12, 11 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fifi te pokazy będą z polskimi napisami czy tylko po angielsku ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:40, 12 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z napisami rzecz jasna Cool
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JimmyB




Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:28, 16 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Premiery w Polsce podobno odbyły się zgodnie z planem, a film w sieci ma pojawić się 25 stycznia. Pytanie tylko... czemu nie zaraz?Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loko




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:09, 17 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JimmyB może będzie jutro w sprzedaży na DVD?
_________________
Limit postów na żądanie - 1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Filjan




Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:02, 17 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem na trzeciej części we Wrocławiu i trochę się rozczarowałem. Miałem nadzieję że będzie trochę o iluminatach, kartelach bankowych, a głównie skupione było w okół wychowywania dzieci i rozwiązań projektu Wenus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:36, 17 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filjan napisał:
Byłem na trzeciej części we Wrocławiu i trochę się rozczarowałem. Miałem nadzieję że będzie trochę o iluminatach, kartelach bankowych, a głównie skupione było w okół wychowywania dzieci i rozwiązań projektu Wenus.


Skąd ta naiwność ?
Naprawde spodziewałeś sie poznania prawdy o swiecie po "HOLIWODZKIEJ" produkcji 3 częsci ?
W cześciach 1,2 było troche ciekawych inforamcji dla przyciągnięcia naiwnych uwagi.
Ale 3 czesc jak sam piszesz to tylko indoktrynacja nowym KOMUNIZMEM i pranie mózgów no pozyskanej trzódki.

ALE DZIECIAKI TAKIE, RZECZY ŁYKAJA JAK PELIKANY - TAK BYŁO, JEST I BĘDZIE - AMEN


Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:20, 17 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

było do przewidzenia , część 1 była ok, 2 taka sobie a 3 będzie propagandą. stara śpiewka , zaczyna sie obiecująco a kończy sie tak jak zawsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:48, 17 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedynka nie była ok. Gdzie odniesienia do bogów, półbogów, dawców światła i nauczycieli - nie ma nic tylko słońce i noc walczące od milinów lat ze sobą i bzdurna historyjka jakoby człowiek sam sobie wymyślił Boga, bo był wdzięczny za to, że słońce wschodzi. Że cytując niedokładnie "człowiek pierwotny myślał bardziej abstrakcyjnie niż obecne mózgi". Gdzie wzmianka o technicyzmach chociażby z Gilgamesza? Mieli do tego dostęp mogli podać wszystko, ale nie - uknuli miłą dla ucha bajeczkę wierną dzisiejszej religii darwinizmu.

A teraz ponoć (bo nie oglądałem - jak w 2. zobaczyłem socjalistyczną utopię to szybko przejrzałem na oczy) proponują cichy opór, siłę bezwładności. Ha ha ha.

Takie coś uczy, że warto czasem się zastanowić dwa razy, sprawdzić co mają do powiedzenia inni ludzie na ten temat i ocenić samemu. Ludzie przestrzegali, ze część religijna jest zmanipulowana, tylko że do religii to ja dawno "straciłem wiarę" więc wrzuciłem ich do worka z wiernymi kalotami - błąd. Za ładnie to było zrobione przecież, ze zbyt dużym rozmachem i za gładko wchodziło.
Gładka forma, koniecznie film (czytać to ludzie nie bardzo), dotykanie wielu tematów - znaki ostrzegawcze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Filjan




Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:50, 17 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mało tego, zakłada się tam miasta w kształcie okręgu, wszystkie między sobą miały być połączone, jak zobaczyłem wszystkie miasta takie samo to w zasadzie oznacza max globalizację, miasta na całym świecie takie same. Zresztą taka siatka przypomina bardziej NWO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:55, 19 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PB-Soft
Masz calkowita racje w tym co piszesz.

Filjan napisal:
Cytat:
zakłada się tam miasta w kształcie okręgu, wszystkie między sobą miały być połączone, ..., miasta na całym świecie takie same.


To maja byc wiezienie, obozy koncentracyjne. Ludzie zkoncentrowani, latwi do kontroli i pozniejszej powolnej zaglady niepotrzebnych juz mas ludzi. Owszem planuja zostawic troche potrzebnych im niewolnikow, tak jak dzisiejszy rolnik czasami posiada konia dla przyjemnosi.
Konie zrobily swoja robote wiec zastapiono je ciagnikami i samochodami. Szare masy zostaja zastapione przez automaty, a wiec ich czas jest policzony.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:31, 19 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest i kolejna wielka holywoodzka produkcja majaca zagospodarowac rosnącą w siłe grupę tzw. "obudzonych". Tym razem zaczynają pojawiać się pierwsi eskimosi Razz. Widać mocne przyspieszenie establiszmentu w tej dziedzinie - wydaje sie ze beda probowac kanalizowac tworzacy sie ruch na odpowiednie tory, podobnie jak zrobili z TeaParty...



O filmie: http://www.imdb.com/title/tt1741225/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:39, 19 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje, że wielu ludzi jest tak bardzo przyzwyczajonych do swojej niewoli, że nawet nie są sobie w stanie wyobrazić wolności. Tak naprawdę to współczuję takim ludziom, tylko że pech chciał że m.in. od takich ludzi będzie zależeć też moja przyszłość.

Ja akurat mam to szczęście, że udało mi się wyzbyć strachu, i zobaczyć drugą strone medalu, czyli wolnosc, miłość, pokój.....
Nie dziwię się az tak bardzo, kiedy młody człowiek ogladający i wierzący w to co mówią media, zobaczy parę filmików o NWO, po czym zobaczy Projekt Venus kompletnie nie mając o tym projekcie wiedzy, i w tym momencie nawet bez chęci by ten projekt głębiej poznać.
Pierwsze skojarzenie jest oczywiste.
Szkoda mi tylko że bardzo wielu ludzi pozostaje całkowicie przy filmach o NWO, i ogólnie o "teoriach spiskowych". Niektórzy nawet dostają przez te filmy do głowy, czego przykładem jest wiele osób tutaj na forum. Strach i walka całkowicie wypełnia Ich życie, i niestety zaczyna brakować tam wtedy miejsca na takie sprawy jak wolność, miłość, pokój....
Pewnie wielu się z tym nie zgodzi, ale jeśli walczycie o wolność, to jak ta Wasza wolność wygląda?
Możecie ją przedstawić, opisać ?
Możecie w ogóle ją sobie wyobrazić?


Poczekajcie jeszcze troche z krytyką ruchu, i nowego filmu. Wszyscy zobaczą, wszyscy będą mogli krytykować, i wymieniać swoje poglądy.
Wtedy sobie tutaj trochę pogadamy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   » 
Strona 2 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zeitgeist 3 Moving Forward
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile