W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Chipy i ograniczanie wolności - jakim cudem?!  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 6952
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:54, 11 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety angielski not very good Neutral ale spróbować mogę Smile
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:35, 12 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze, samo przesłanie na obeliskach nie jest głupie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:56, 12 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko że nie jest wytłumaczone czy chodzi o 500 mln w usa,czy na świecie.Swoją drogą neiwiem ile usa mają ludności.Ma ktoś jakiś materiał nt.tych kręgów i projektu 500mln??od razu dzięki
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:30, 12 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawsze zastanawiałem się czemu władze niektórych miast bardzo sie upierają przy chipowaniu psów.
Nie wydaje się wam że to mogą być już pierwsze testy tych urządzeń. Na razie na zwierzętach.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:32, 12 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To sie nie wydaje, to tak jest Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:39, 12 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co jest złego w tym planie, że będzie 500 mln. ludzi.
Moim zdaniem na świecie jest zdecydowanie za dużo ludzi.
Oczywiście pod warunkiem, że będzie po prostu się rodzić mniej dzieci, a nie, że będą mordować.już żyjących.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 12 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mijak napisał:
Nie wiem co jest złego w tym planie, że będzie 500 mln. ludzi.
Moim zdaniem na świecie jest zdecydowanie za dużo ludzi.
Oczywiście pod warunkiem, że będzie po prostu się rodzić mniej dzieci, a nie, że będą mordować.już żyjących.


Albo niech powie że żartował, albo bana mu Bo to pewnie agent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:00, 12 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dajcie se siana z tymi gadkami... i tak będzie się działo nie wiadomo co... i tak się skończy ten świat... jedynym wyjściem z tej sytuacji to stanięcie po stronie Boga i z ludźmi wierzącymi przeżyć koniec tego systemu... a nie przeciwstawiać się walczyć itp... jak się ma skończyć to się skończy i tak nic z tym nie zrobicie... tylko Bóg temu zapobiegnie... Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:41, 12 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak jak klakier mówi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:03, 12 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast z klakierem się nie zgodzę.
To że klęska wolnego świata jest już przesądzona to fakt niezaprzeczalny. Ale nawet w obliczu klęski należy wiedzieć jak zminimalizować straty, jak postępować, jaki stosować opór. Samo siedzenie w kościele na niewiele się zda gdy kościół płonie.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:15, 12 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jabba napisał:
Mijak napisał:
Nie wiem co jest złego w tym planie, że będzie 500 mln. ludzi.
Moim zdaniem na świecie jest zdecydowanie za dużo ludzi.
Oczywiście pod warunkiem, że będzie po prostu się rodzić mniej dzieci, a nie, że będą mordować.już żyjących.


Albo niech powie że żartował, albo bana mu Bo to pewnie agent


Nie znam szczegułów tego planu, ale przez przeludnienie są takie problemy jak: głod, zanieczyszczenia itp. Nie ro0zumiem do czego dobrego może prowadzić to, że jest kilka miliardów ludzi, jak podasz jakieś argumenty, to może zmienię zdanie.

Jak dla mnie 6 miliardów ludzi to zdecydowanie za dużo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:19, 12 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś tak dziwnie głód nie występuje tam gdzie jest przeludnienie.
Zanieczyszczenie zresztą też. Przynajmniej w miastach jest czysto. Nie wiem jak na prowincji, ale tam też już chłopi zaczęli sprzątać.

ps. nie ufaj ekologom. To tacy sami bandyci jak komuniści i tylko trochę mniejsi od trockistów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:51, 12 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaki by system nie był, z czipami czy bez, ludzie i tak szybko nauczą się go obchodzić. im będą sprytniejsi, tym trudniej będzie rządowi nimi sterować.
wszyscy mówią że czipy zniewolą.
poniekąd jest to racja, ale w istocie wszyscy i tak jesteśmy już niewoleni - jeden czip w tą, czy w tamtą zrobi różnicę wyłącznie techniczną.
myślę, że najlepszym sposobem walki z systemem jest wykorzystać go do własnych celów Smile nie wiem jeszcze jak wykorzystać czipy dla siebie, ale mam nadzieję, że zanim mi wszczepią ktoś już mi to powie Laughing

nie ma się co specjalnie przejmować - z praktycznego punktu widzenia lepsze czipy niż delegalizacja palenia we własnym samochodzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:50, 13 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jabba napisał:
.ps. nie ufaj ekologom. To tacy sami bandyci jak komuniści i tylko trochę mniejsi od trockistów.


EKOLODZY? Jasne, wszysko jest możliwe i w sumie mogą w tym mieć jakieś manipulacyjne ceje, ale jakoś mi się nie chce wierzyc. A juz na pewno nie wszyscy. Może takie problemy jak globalne ocieplenie, czxy dziura ozonowa sa powodowane nie tylko przez człiowieka, ale np. góry śmieci to problem.

A może nie, może znowu dałem sie nabrać?
Wiem że i tak pewnie masz góry dowodów (a przynajmniej mnie to nie zaskoczy), ale zaryzykuje zrobienie z siebie głupka i poproszę o chociaż jeden.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:13, 13 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mijak napisał:


Nie znam szczegułów tego planu, ale przez przeludnienie są takie problemy jak: głod, zanieczyszczenia itp. Nie ro0zumiem do czego dobrego może prowadzić to, że jest kilka miliardów ludzi, jak podasz jakieś argumenty, to może zmienię zdanie.

Jak dla mnie 6 miliardów ludzi to zdecydowanie za dużo


Szczegóły tego planu są takie że tacy jak Ty i ja mają myśleć że ludzi jest za dużo i przez to jest głód smród i ubóstwo. Polecam Ci film viewtopic.php?t=1379 jest tam powiedziane, że amerykanie konsumują 16razy więcej niż ludność Indii. Tu chodzi o złe rozplanowanie dóbr ziemskich a nie o to że ludzi jest za wielu. Nie ulegajmy ich głupiemu terrorowi.
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:27, 13 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mijak napisał:


ale np. góry śmieci to problem.

Wiem że i tak pewnie masz góry dowodów (a przynajmniej mnie to nie zaskoczy), ale zaryzykuje zrobienie z siebie głupka i poproszę o chociaż jeden.


Jeden dowód mówisz.

Hmmm szybciutko podejdź do okna i sprawdź czy już za oknem jest góra śmieci.
Albo niech wszyscy którzy ten post przeczytają szybciutko sprawdzą czy za oknem mają górę śmieci. Jeżeli chociaż dwie osoby z całego tego forum będą miały za oknem górę śmieci i górę tę udokumentują to przeproszę ekologów.

Bo na razie ekologiści to dla mnie tacy nowocześni łupieżcy.

Acha i niech piszą TYLKO CI KTÓRZY MAJĄ ZA OKNEM górę śmieci. A wy co nie macie góry śmieci za oknem to cicho sza, bo spam się zrobi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:30, 13 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mijak napisał:
Wiem że i tak pewnie masz góry dowodów (a przynajmniej mnie to nie zaskoczy), ale zaryzykuje zrobienie z siebie głupka i poproszę o chociaż jeden.

dolina rospudy jest dobrym przykladem.
organizacje ekologiczne handlują gruntami, spekulując równocześnie ich wartością i przeznaczeniem.
to oczywiście nie znaczy, że każdy ekolog jest oszustem - nieświadomi ekolodzy sa jednak bardzo często wykorzystywani do robienia interesów na nieruchomościach. gdy świadomi po porstu robią te interesy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ogrodnik




Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 234
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:34, 13 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację jabba,i to nie tylko z tego powodu że za moim oknem
śmiesi wysypują się z pojemnika.Ekolodzy to gnidy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:44, 13 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eh, widzę że znowu się na nowy temat zbiera.
A może ekolodzy są dobrzy? Może jakaś Sekta Smieciarzy okrutnie sprzata śmieci spod naszych domów i chowa te góry gdzieś, gdzie nikt nie zaglada (Na Antarktydzie, albo w jakimś bardzo nudnym miejscu) żebyśmy my nienawidzili ekologów (ale niestety większość ludzi uuwierzyła ekologom - są głupsi niż ta sekta się spodziewała)?
W koncu wszystko jest możliwe.

Jasne, ze nie pisze tego serio, ale to poważny problem: "komu mozna wierzyć?"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:24, 17 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wracając do chipow.W mediach jest informacja o tym iż ktos probuje masowo porywać dzieci w Hiszpani.Wniosek??Ludzie boja sie o bezpieczeństwo swoich dzieci.Tylko czekać aż władze wyjdą z propozycją rozwiązania problemu poprzez chipy zaczynając od najmlodszych.Ludzie sami zaczna sie prosic o chipy.
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:55, 17 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już nie ma: "Rządzę, czy ci się to podoba, czy nie"
Teraz jest jeszcze gorzej: "Rządzę, jeśli ci się to podoba i sprawiam, że ci się podoba". Przeciętny człowiek nawet myśli ma zniewolone propagandą.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niejawny




Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 1
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:21, 18 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...czy ktoś się zastanawiał jak płaci w sklepie kartą lub jak dzwoni z komurki, to czy nie jest w pewien sposób inwigilowany.
Każda wypłata z bankomat i płatność kartą jest odnotowana w systemach bankowych. Każdy wykonany rozmowa telefoniczna przez komurke jest odnotowana ( a przy okazji wiadomo z kąd i z kim)
...czy ktoś kto nie używa karty i tel. kom. nie jest dziwny ? Shocked
...a może jest wolny ? Laughing
...to trzeba go zaczipować ! Twisted Evil


p.s.
kto nie posługuje się albo tel. kom. lub kartą i używa inernetu niech da znać !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:37, 18 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daję znać
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:08, 09 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bill "Bilderberg" Gates.

http://tech.wp.pl/kat,130036,title,Nowy-.....omosc.html

" Bill Gates zmienił nasz sposób myślenia o komputerach domowych w latach 90. Choć jego kariera w branży już się zakończyła, to dzięki zgromadzonemu majątkowi jest w stanie aktywnie wspierać wiele organizacji charytatywnych i badań nad nowymi technologiami. Dzięki jego dotacjom naukowcy z MIT są w stanie pracować nad projektem pigułki antykoncepcyjnej XXI wieku.

Mikroczip o wymiarach 20 x 20 x 7 mm posiada w swoim rezerwuarze wykonanym z tytanu i platyny substancję aktywną - w tym przypadku lewonorgestrel, wykorzystywany w środkach antykoncepcji hormonalnej - która zostaje codziennie uwalniana w ściśle określonej dawce do organizmu kobiety. Urządzenie wszczepione pod skórę na drodze prostego zabiegu ze znieczuleniem miejscowym będzie mogło działać nieprzerwanie przez okres aż 16 lat, czyli połowę okresu zdolności reprodukcyjnej kobiety. Mikroczip będzie działał w trybie automatycznym, jednak będzie można wyłączyć go na życzenie w sposób zdalny - przy użyciu pilota. W ten sposób para będzie mogła starać się o dziecko w dowolnie wybranym momencie, a następnie - bez konieczności skomplikowanej operacji czy nawet kontaktu z lekarzem, ponownie aktywować urządzenie.

Pierwsze próby z wykorzystaniem urządzenia odbyły się już dwa lata temu, gdy naukowcy z MIT wszczepili mikroczip z inną substancją aktywną kobietom chorującym na osteoporozę. Badania potwierdziły jego skuteczność. To sam Bill Gates zasugerował wówczas naukowcom, by wykorzystać potencjał mikroczipu jako nowego środka antykoncepcji i sfinansował dalsze prace nad tą technologią. Oprócz wygodnej formy kontroli urodzeń mikroczip sprawdzi się oczywiście w innych przypadkach. Wystarczy zaimplementować określony rodzaj hormonów czy substancji leczniczych, by w bezbolesny sposób dostarczać je do organizmu chorych pacjentów.

Aktualnie naukowcy pracują jeszcze nad sposobem szyfrowania mikroczipu, tak by nikt niepowołany nie był w stanie zakłócić jego pracy. Realną datą wdrożenia urządzenia na rynek ma być rok 2018."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3491
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 15:32, 31 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma implantow

Nie ma zadnych implantow !!! Kazdy mozg pracuje na innej czestotliwosci i oni w nocy podlaczaja sie do mozgu wybranej osoby. Operator wprowadza adres, a poza tym, kazdy ma swoj numer. Tak juz jest od 1963 roku. W USA kazdy mial swoj numer juz wczesniej, bo od 1956 roku. Jest taki komputer "BESTIA" i w ty komputerze sa wszyscy podlaczeni. Dzialo sie to sukcesywnie i tak najpierw podlaczyli kazdego w USA, a pozniej reszte swiata cywilizowanego, bo musi byc okablowanie pradowe lub telefoniczne.

Kazdy mozg pracuje na innych falach, wystarczy do tych fal sie dostroic. Robi to operator, najczesciej w nocy, kiedy jestesmy w jednym miejscu - w lozku. Pozniej na rozne sposoby dokuczaja takim podlaczonym ludziom i dzieciom. Najczesciej chodzi im o ludzi i dzieci inteligentne. Wladza uwaza od dawna, ze tacy ludzie nie moga samodzielnie egzystowac - bez kontroli. Wladza takim ludziom nie ufa. Internet stal sie lowiskiem takich ludzi dla wladzy. Ci zlowieni ludzie sa czesto az tak szykanowani i torturowani, ze nie sa zdolni do normalnej egzystencji. Najczesciej traca zdolnosc fizyczna, co wycofuje ich z zycia spolecznego, a czasem nawet rodzinnego. Rzadko sa zdolni do pracy ! Cala masa tych ludzi popelnia wlasnie samobojstwa, lub usiluje to zrobic. Tak w ogole ich zycie staje sie koszmarem i trwa najczesciej miedzy piec a dwanascie lat. Takie sa spostrzezenia i statystyki.

Wystukaj sobie w Google - Mind Control Frquencies. Na dole kazdej strony z linkami sa podane numery nastepnych stron z linkami. Czasem trzeba "pokopac" zeby cos znalezc interesujacego, ale jest tego duzo.

Operator przy specjalnym komputerze do manipulacji. http://www.youtube.com/watch?v=TKlKhMbK468
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Chipy i ograniczanie wolności - jakim cudem?!
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile