W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Putin do Tuska Wiem, jak ważny jest Katyń  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1708
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:09, 03 Lut '10   Temat postu: Putin do Tuska Wiem, jak ważny jest Katyń Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Rzecznik rządu Paweł Graś powiedział w środę, że premier Rosji Władimir Putin w rozmowie z premierem Donaldem Tuskiem zaznaczył, że ma świadomość, jak ważne miejsce w pamięci Polaków zajmuje Katyń.

AFP
Premier Rosji w rozmowie telefonicznej zaprosił szefa polskiego rządu "do wspólnego uczczenia pamięci ofiar Katynia". Uroczystości odbędą się w pierwszej połowie kwietnia 2010 r.



- Istotą i głównym celem tej rozmowy było zaproszenie przez pana premiera Putina pana premiera Donalda Tuska do wspólnego uczczenia rocznicy tragedii katyńskiej - powiedział dziennikarzom podczas środowego briefingu rzecznik rządu Paweł Graś.

Graś dodał, że Putin w rozmowie z polskim premierem zaznaczył, że ma świadomość, jak ważne miejsce w pamięci Polaków zajmuje Katyń. Rzecznik rządu zacytował też słowa Putina do Donalda Tuska: "Uważam, że nasz wspólny udział w tych uroczystościach miałby bardzo ważny wymiar symboliczny".

- Putin dodał, że trzeba nadać tym uroczystościom moralno-etyczny charakter - relacjonował przebieg rozmowy Graś.


http://fakty.interia.pl/swiat/news/wiem-czym-jest-dla-polakow-katyn,1434357

to chodzi o ten gaz co go niby mamy dużo ,że lepiej dać ruskim a nie usa ? a Polacy mają widzieć że Putin pierwszy wychodzi z propozycją uczczenia tej zbrodni ?



edit:
Pan Sikorski dostał część lub nieświadomy swojego postępowania :
Cytat:
Mam nadzieję, że te wspólne uroczystości będą kolejnym krokiem ku polsko-rosyjskiemu pojednaniu - powiedział PAP szef MSZ Radosław Sikorski, komentując informację, że premier Rosji Władimir Putin zaprosił premiera Donalda Tuska na uroczystości do Katynia.

- Należą się słowa uznania dla osobistej dyplomacji premierów, ale także dla Grupy ds. Trudnych, która włożyła bardzo dużo wysiłku właśnie w to, aby rozwiązanie sprawy katyńskiej uczynić elementem pojednania polsko-rosyjskiego - podkreślił minister.

- Mam nadzieję, że te wspólne uroczystości, także z udziałem kościołów, będą kolejnym krokiem ku temu pojednaniu - dodał szef MSZ.

Kancelaria premiera poinformowała w środę po południu, że premier Rosji Władimir Putin zaprosił szefa polskiego rządu Donalda Tuska "do wspólnego uczczenia pamięci ofiar Katynia". Uroczystości odbędą się w pierwszej połowie kwietnia 2010 r. Według komunikatu, do środowej rozmowy telefonicznej Tuska i Putina doszło z inicjatywy rosyjskiego premiera. Politycy poruszyli także kwestie współpracy gospodarczej Polski i Rosji

http://fakty.interia.pl/fakty-dnia/news/pojednanie-polski-z-rosja,1434307
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:29, 30 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a później Lechu spadł...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Putin do Tuska Wiem, jak ważny jest Katyń
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile