W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Sugerował bym napisać coś nowego na stronie  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 1715
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piotr147




Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:25, 10 Wrz '06   Temat postu: Sugerował bym napisać coś nowego na stronie Odpowiedz z cytatem

Na stronie prawdy dawno się nic nowego nie pojawiło.
To nie jest dobrze, forum jest do komentowania, ale trzeba też mieć co.
Jak ktoś przyjdzie i zobaczy wybory prezydenckie jako ostatnie najnowsze to pomyśli, że strona jest już porzucona ...

ps. Sam tak myślałem ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:45, 10 Wrz '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie coś ciekawego do opublikowania - czemu nie.
Ja chwilowo jestem pusty w środku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
piotr147




Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:48, 10 Wrz '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odrazu z moim zdaniem:

Jestem przerażony prawem jakie jest w naszym kraju.
Facet rozdaje chleb ubogim bo nie ma juz co z nim zrobić.
Dostaje nagrodę za swoje czyny a później fiskus gościa niszczy.
Jest to dla mnie straszne!
Z tego co mi wiadomo jeśli masz za dużo żywności i nie masz co z tym zrobić to masz 2 wyjścia:
- wyrzucić bez ponoszenia konsekwencji
- oddać ubogim i zapłacić VAT

O tak tak jest w naszym kraju nikt by o tym nie pomyślał!
Ten Pan powinien dostać jeszcze zniżkę w ZUS i Urzędzie Skarbowym!

Cytat:
Ukarali go za darmowy chleb


Piekarz, który przez kilkanaście lat dożywiał ubogich i bezrobotnych, po wizytach fiskusa sam został jednym z nich - czytamy w "Gazecie Wyborczej".

54-letni Waldemar Gronowski z Legnicy, z wykształcenia inżynier budownictwa, dostał już swój pierwszy zasiłek. - Szukam pracy. Nie wiem, co będę robił, ale do zawodu piekarza nie wrócę - mówi.
Jeszcze w ubiegłym roku sam zatrudniał kilkunastu pracowników, prowadząc dobrze prosperującą piekarnię. Każdego dnia rozdawał po kilkaset bochenków chleba, którego nie udało mu się sprzedać. Korzystali na tym bezdomni i ubodzy z dzielnicy Zakaczawie. Chleb brały też domy dziecka i szkolne świetlice.
Dramat piekarza zaczął się, gdy dostał od legnickiego magistratu tytuł Sponsora Roku 2004. Natychmiast zjawili się u niego kontrolerzy urzędu skarbowego i uznali, że za darowane pieczywo należy się VAT - za sam 2003 r. aż 45 tys. zł - i że piekarz powinien zapłacić 200 tys. zł podatku dochodowego - przypomina gazeta.
Na początku roku przypadek piekarza opisały gazety na Śląsku. Interwencję obiecał premier Kazimierz Marcinkiewicz, a Izba Skarbowa we Wrocławiu nakazała podległemu urzędowi w Legnicy ponowną kontrolę piekarni.
W efekcie Gronowskiemu odblokowano 40 tys. zł, jakie miał na koncie. - Nie zmieniliśmy jednak zdania w sprawie opodatkowania charytatywnej działalności pana Gronowskiego - mówi p.o. rzecznik prasowy Izby Skarbowej we Wrocławiu Małgorzata Czartoryska. Postępowanie trwa.
- Musiałem sprzedać zakład, żeby nie popaść w długi. Popłaciłem pracownikom odprawy, spłaciłem ZUS co do złotówki. Teraz żyjemy z pensji żony. Muszę szybko znaleźć pracę, bo potrzebujemy pieniędzy. Mamy córkę, która się jeszcze uczy. Jeżeli postępowanie skarbówki skończy się tak, że będę musiał jeszcze im zapłacić, to nie wiem, co będzie - mówi "Gazecie Wyborczej".
Źródło informacji: PAP


źródło: http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/.....89157,2943
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:34, 10 Wrz '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee. to juz było w wyborczej... Smile
staramy się pisać o tym, o czym nie mówia media.

każde dziecko wie, że jesli ma się piekarnię, nie nalezy rozdawać chleba - trzeba go wyrzucić i poprosić tych, którym chciało się dać, żeby sobie wzięli ze śmietnika... Smile na wszystko jest metoda. nieznajomośc prawa niestety nie tłumaczy, a że prawo jest debilne to wiadomo i zawsze trzeba miec to na uwadze

wczoraj jechałem po znajomego bo pały podczas "rutynowej" kotroli zabrały mu prawo jazdy, gdyż miał wydane w 1995 roku. że zabrały to jeszcze luz, ale chcieli mu odholowac samochód, bo rzekomo nie mógł tak stać, a koleś nie mógł go przestawić, bo mu zabrali prawo jazdy...
musiałem przyjechać, przestawić jego samochód o 10 metrów i zabrać kolegę do domu swoim. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
piotr147




Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:19, 10 Wrz '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może by tak obsmarować polskie prawo lub polskie szkoły oba te tematy to rzeka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Spaczony




Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 94
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:57, 12 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuje stworzyć nowy dział: "Religie"lub cos o podobnej tematyce, -uwazam że temat ten jest jak rzeka a umieszcze nie go w dyskusjach ogólnych szufladkuje ten dział z błahymi, ziemskimi sprawami. Szachrajstwo ksiezy bedzie na pewno obsmarowywane lecz licze na jakies ciekawe, filozoficzne watki.
Znamię Bestii, Apostazja - Polacy opuszczają Kościół, Chrześcijanin według Talmudu, Nie taki Islam straszny, Jak to jest z tym chrześcijaństwem, istnieniem Boga?...ludzie chcą poruszac takie tematy, a odosobniony dział sprawi że kazdy będzie mógł wybierać z tematów o jednej tematyce miast błądzić w harmiderze dyskusji ogólnych.
_________________
"...mam swoje prawa, nikt nie zabroni mi sie zastanawiać..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:01, 12 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobry pomysl. dzieki, spaczony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Sugerował bym napisać coś nowego na stronie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile