W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
żydowskie programy w telewizji publicznej  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 3825
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:48, 21 Cze '08   Temat postu: żydowskie programy w telewizji publicznej Odpowiedz z cytatem

Podobno żydów w Polsce jest tylko 8 tyś.Mają własną prasę,macę dostaniesz w każdym hipermarkecie, a teraz będą mieli dodatkowo czas antenowy w TVP.

"żydowskie programy w telewizji publicznej

Telewizja Polska i Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich zawarły w środę porozumienie w sprawie emisji programów dotyczących życia społeczności żydowskiej w Polsce w telewizji publicznej. Przyjęta wersja minimum - programy, co najmniej półgodzinne, będą emitowane w ogólnopolskiej TVP2 przynajmniej raz w miesiącu. Zgodnie z porozumieniem, telewizja będzie też transmitować obchody święta Purim. Pierwszych programów możemy spodziewać się już niedługo - umowa wchodzi w życie z dniem podpisania.



Ze strony TVP SA "porozumienie określające zasady przygotowywania i nadawania w Telewizli Polskiej audycji religijno-moralnych, religijno-społecznych, kulturalnych i nabożeństw Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich" podpisali prezes Andrzej Urbański i Sławomir Siwek. Związek reprezentowali przewodniczący ZGWŻ Piotr Kadlcik i wiceprzewodniczący Symcha Keller.

- To wydarzenie historyczne i bezprecedensowe - mówi Piotr Kadlcik, jeden z sygnatariuszy porozumienia. - Ważne również dlatego, iż jednym z zadań telewizji publicznej jest edukacja. A wiele wydarzeń i sytuacji z którymi mamy do czynienia, nie wyłączając aktów antysemityzmu, wynika głównie z braku edukacji i wiedzy na temat Żydów. I mam nadzieję, że porozumienie zmieni tę sytuację.

Porozumienie zawarto na czas nieokreślony. Programy będą realizowane przez wewnętrzne lub zewnętrzne zespoły producenckie i finansowane przez Telewizję Polską.



jewish.org.pl"

http://www.bibula.com/new/display.php?textid=02130[/list][/code]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:01, 21 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W telewizji publicznej sprzedaje się zazwyczaj to, co przynosi dochód.
Nie sądzicie chyba, że Polacy przestawią się na święta żydowskie.
Co w tym złego, niech sobie nadają. Skoro za to zapłacą, to jestem za.

Jakie zagrożenie widzicie, dla polaków w tego typu programach telewizyjnych, żydowskich ?
Bo ja żadnego ?
Poznamy trochę bardziej kulturę i obyczaje ortodyksyjnych żydów i tyle. Nie sądzę, aby ktoś z tego powodu się obrzezał ! Smile

Jedyne co widzę, to zagrożenie dla żydów.
O ile jest ich faktycznie osiem tysięcy, to trzeba przyznać, że z dnia na dzień coraz bardziej się spolszczają !
Tak się dużo gada o żydach, jest internetowa lista.
Ale założę się, że połowa osób z tej listy po hebrajsku nie potrafi powiedzieć "ani me ani be".
Zapewne połowa tych ludzi nie potrafi wymienić podstawowych świąt żydowskich.
A pewnie 90 % facetów ma "wacka" dokładnie takiego jakiego bozia stworzyła !, który nie widział na "oczy" skalpela Smile

Polscy żydzi o ile są, to różnią się od nas jedynie pochodzeniem.
Być może gminy, żydowskie chcą ograniczyć to spolszczanie, i zanik języka hebrajskiego, oraz zanik kultury żydowskiej wsród żydów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
franek12




Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 664
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:45, 21 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:

Jakie zagrożenie widzicie, dla polaków w tego typu programach telewizyjnych, żydowskich ?
Bo ja żadnego ?



nierownosc stosunkow

wikipedia podaje ze zydow jest mniej niz 12 tys, http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBydzi. Polska to dziwny kraj ktory traktuje lepiej obcokrajowcow niz swoich obywateli, a podatki placa obywatele... Nie slyszalem zeby mniejszosc polska miala jakies specialne prawa w krajach osciennych. A te 12 tys to ile jest? promil, mniej... z calej populacji zamieszkujacej polske. Zydzi maja swoje panstwo, swoj rzad, niech im zasponsoruje program czy cala tv, obojetne. Od moich podatkow wara, wystarczy, ze urzedasy marnuja wiekszosc tego cos sie wypracuje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:28, 21 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślałem że chodzi o film TW - Bolek Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:31, 21 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może się zdarzyć, że wszystko, co związane z Izraelem czy Żydami rozsianymi po świecie, będzie dla większości z was mocno podejrzane. A potem już ciężko będzie wydobyć istotne fakty.
Przewaga Żydów bierze się z ich neurotycznego wręcz pędu do kształcenia się. Zdobywają rozliczne posady nie tylko za pomocą znajomości i układów. Posiadają ogrom gorliwości i perfekcji. Wszystko chcą zaprogramować na sukces i zbyt. Gdy do tego dochodzi syjonizm, robi się niebezpiecznie.

Pytanie, kogo wybralibyście:

- prezesa TV, który jest z pochodzenia Żydem, ale ma w dupie, skąd pochodzi. Interesuje go tylko to, by jego telewizja bawiła, uczyła i prezentowała program na wysokim poziomie artystycznym i pragmatycznym.

czy

- ze wszech miar polskiego prezesika-sługusa rządowego, który potulnie kiwa się, jak go pchną. Nie dba o atrakcyjny repertuar filmowy, o poziom kultury w tv, a jedynie o poprawność i robi za tubę propagandową.

kogo wybralibyście budując dom :

- żydowska ekipę, której ambicją jest stawiać domy, które nie ulegną szybko czasowi i warunkom atmosferycznym

czy

- polską , zapijaczoną, rozmodloną w niedzielę ekipę "fachowców", która jeszcze pamięta dobre komusze czasy, gdy mogli się opierdalać za pieniądze, które i tak dostali.


Bo chodzi o to, by godnie żyć. By się realizować, a nie uderzać wciąż w ten patriotyczny ton, bo z tego nic nie wynika. Wciąż wielu nie może pojąć, że społeczeństwo kreuje rząd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:16, 21 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz:
Cytat:
Wciąż wielu nie może pojąć, że społeczeństwo kreuje rząd
.

Nowłaśnie ja chyba nie rozumiem rozwiń proszę tą myśl?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:33, 21 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrobię to w osobnym wątku. Nie lubię pisać "na kolanie".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:36, 21 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

franek12 napisał:

wikipedia podaje ze zydow jest mniej niz 12 tys, http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBydzi. .

A ja się będę upierał że żydów w Polsce jest co najmniej 2.000.000. Nie mam wiarygodnych źródeł na poparcie tej tezy, ale jestem przekonany że ich jest tu dużo więcej niż się wydaje. Tym bardziej że ruszyła akcja przyznawania im paszportów, więc niedługo może ich być ze 2,500,000
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:04, 21 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze że są Żydzi, i niech ich będzie jak najwięcej. Może zapanuje lepszy porządek w Polsce./Wystarczy spojrzeć na Szwajcarię/. Szkoda tylko że Polacy nie chcą się od nich uczyć. W końcu kiedy my byliśmy tylko prymitywnym plemieniem, oni mieli rozwiniętą cywilizację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomaszek




Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:11, 21 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Bardzo dobrze że są Żydzi, i niech ich będzie jak najwięcej. Może zapanuje lepszy porządek w Polsce./Wystarczy spojrzeć na Szwajcarię/. Szkoda tylko że Polacy nie chcą się od nich uczyć. W końcu kiedy my byliśmy tylko prymitywnym plemieniem, oni mieli rozwiniętą cywilizację.


Ja też uważam że to dobrze że są Żydzi i niech ich będzie jak najwięcej - byle nie w Polsce.
A ich nauki pobieraliśmy przez całe 1000 lat istnienia państwa polskiego - to chyba aż nadto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:34, 21 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Największym śmietnikiem na tym forum są posty ludzi pełnych nienawiści do Żydów. I co najdziwniejsze, że są to fanatyczni wyznawcy przecież tego samego co Żydzi boga./O dziwo, że ateiści są bardziej tolerancyjni/. Nie zapominajcie wersetu z NT."Jaką miarką mierzycie, taką i wam odmierzą." Skoro Polacy są rasistami i mają tyle nienawiści do żydowskiej narodowości, to niech się nie dziwią że może ich spotkać i spotyka to samo w świecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomaszek




Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:50, 21 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Największym śmietnikiem na tym forum są posty ludzi pełnych nienawiści do Żydów. I co najdziwniejsze, że są to fanatyczni wyznawcy przecież tego samego co Żydzi boga./O dziwo, że ateiści są bardziej tolerancyjni/. Nie zapominajcie wersetu z NT."Jaką miarką mierzycie, taką i wam odmierzą." Skoro Polacy są rasistami i mają tyle nienawiści do żydowskiej narodowości, to niech się nie dziwią że może ich spotkać i spotyka to samo w świecie.


Nie wiem czy to było skierowane do mnie ale jeśli tak to skąd Ty możesz wiedzieć w co ja wierzę i to jeszcze fanatycznie(?????) - a co do rasizmu Polaków to chciałbym Cie uświadomić że jest w Polsce bardzo liczna grupa Wietnamczyków, którzy właśnie są pracowici, zdeterminowani i jakoś nikomu nie przeszkadzają, a jeśli są nawet jakieś incydenty to nic o tym nie słychać bo są to raczej wybryki łysych debili z klubowymi szalikami. Oprócz tego są w Polsce Tatarzy, Rosjanie, Białorusini,Ukraińcy, Czeczeńcy i nie wiadomo kto jeszcze a mniejszość niemiecka ma nawet przedstawicieli w polskim parlamencie - i jakoś jest spokój.
Może się zastanowisz dlaczego tak jest że jak ktoś zaczyna mówić o nietolerancji Polaków to prawie ze 100% pewnością można założyć że już za chwilę w dyskusji padnie słowo "Żydzi"? Przypadek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:00, 21 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara mnie sie wydaje bez obrazy, że Ty nie rozumiesz istoty sprawy jeśli chodzi o ''Żydów''
dlatego zachęcam do poczytania choćby na tym forum:
wątek frasobliwego Wpływ Żydów na rządy światowe :
viewtopic.php?t=1101&postdays=0&postorder=asc&start=0
i protokoły obrad mędrców syjonu:
viewtopic.php?t=1465&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:12, 21 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I dla dobra powyższych zalinkowanych wątków, wypadałoby zachować miejsce na merytorycznie podobne. A jak słusznie zauważyła Lara i o co ja się mogę założyć - duża liczba forumowiczów , nieświadomie podziela uprzedzenia wobec Żydów, nie umiejąc przy tym tego uzasadnić. Nie przesadzałbym jednak z ta poprawnością w do nich stosunku, bo to się skończy po raz kolejny zaciemnianiem faktów.
Polska roi się od durniów - do tego stopnia, że bardziej skonsolidowana i zmobilizowana nacja, prędzej czy później musiała opanować najwyższe urzędy. A to dopiero początek cichej okupacji - na własne życzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:31, 21 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rasiści nie muszą pałać nienawiscią do wszystkich innych ras. Zwykle wybierają sobie tych, którzy w ich przekonaniu najbardziej im przeszkadzają. Np Ku Klux Klan w Ameryce mordował tylko czarnych. Niedawno we Włoszech była nagonka na Rumunów, ktorzy nie mają tam dobrej opinii bo kradną i czasami gwałcą. Żydzi są w Polsce od tak dawna, że stanowią jej część, czy się komuś podoba czy nie. Wszelkie przejawy nietolerancji uważam za chore. Poza tym Żydzi nie organizują się w bandy przestępcze, nie kradną, nie napadają jak w Stanach Zjednoczonych w czarnych dzielnicach, lub w RPA. Więc lepiej się zrelaksować i myśleć o własnych sprawach, a Żydow zostawić w spokoju. Z noszenia w sobie negatywnych uczuć nic nikomu nie przyjdzie. Lepiej spojrzeć na mroczną polską stronę, która w dużej części jest przyczyną wszystkich polskich nieszczęść. A co do religii, to nie Żydzi wprowadzili chrześcijaństwo do Polski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 21 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok Tomkiewicz powiedzmy sobie wprost , gdyż poniekąd i ja podzielam pogląd : jesteśmy durnym narodem i co teraz mamy -(naród)z Tą prawdą zrobić?

P.S
AQuatro
Cytat:
P.STomkiewicz, jasne, że w tym przypadku wybrałbym, Żydów.
Po prostu to ludzie jak w każdym narodzie.
Są superfachowcy, i superfajtłapy.

To dlaczego nie wybierzesz w taim razie superfachowców z Polski?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:46, 21 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz, jasne, że w tym przypadku wybrałbym, Żydów.
Po prostu to ludzie jak w każdym narodzie.
Są superfachowcy, i superfajtłapy.
Są przebiegli bogaci biznesmeni, są i ofiary bez grosza.
I tak dalej.
Przykładowo znana historia Oskara Schindlera, który niby to był niemiecką Matką Teresą.
1300 najbogatszych, Żydów zdołało się normalnie wykupić z samego piekła. Reszta poszła do gazu.
Żydzi tak samo są równi i równiejsi.

Zresztą wystarczy popatrzeć ilu było procentowo ortodyksyjnych Żydów przed wojną, a ile procentowo jest teraz.
I podobnie z Polakami, ile było procent zagorzałych katolików przed wojną, a ile jest teraz. . Wystarczy mi się, że Żydzi poczynili znaczny postęp... chociaż i my się powoli cywilizujemy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:53, 21 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Z noszenia w sobie negatywnych uczuć nic nikomu nie przyjdzie..


Nie ma negatywnych uczuć. Wszystkie są integralną częścią psyche człowieka. Problem zaczyna się, gdy nie masz łączności ze swoimi emocjami z przeróżnych powodów. Kłopot się pojawia, gdy nie wolno wyrażać swoich emocji, a prawdziwa rzeźnia polega na znajdywaniu obiektów zastępczych nienawiści, która jest częścią struktury psyche. Jak można nie nienawidzić człowieka, który permanentnie krzywdzi ? (uświadomienie sobie złości, nienawiści - pozwala się jej w sprzyjających warunkach tonizować)
Ano, można - miliony ludzi to robi, gdy tłumią z powodów religijnych, kulturowych i społecznych złość na swojego kata. Koniec końców, staje się zasadne hasło "nikogo tak się nie boję jak ludzi wystraszonych". Ja dodam tylko, że tak samo należy się bać ludzi, którzy twierdzą , że nie ma w nich nienawiści. Bo ona jest, owszem. Stłumiona np. w dzieciństwie, czeka, by potem zaatakować pod postacią nienawiści zastępczej (kozły ofiarne) albo tłumiona wywołuje choroby psychosomatyczne lub skłonności samobójcze. To temat rzeka. Wiele razy o tym pisałem.

Tańcząca, ja nie napisałem, żeśmy durny naród. Ja ciągle piszę, żeśmy naród ludzi wypierających, idealizujących, projektujących na innych swe wady, z kompleksem niższości na pochylonych czołach. Myślę, że dominuje w nas nieświadome uwielbienie i idealizacja naszych autorytarnych katów. O ile podnosimy czoło, to po to by wykrzyczeć słowa nienawiści w stronę przypadkowych obiektów. Właściwi zaś, śpią spokojnie. Chroni ich wielowiekowa, śmierdząca tradycja.

ps: Lara, chcąc być człowiekiem świadomym, trzeba przepracowywać każdą swoją emocję, łapać się na wyparciu, projekcji, nieadekwatnej reakcji, a nie negować i różnicować uczucia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 21 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca, nie wrzucaj wszystkich Żydów do jednego worka. Poza Izraelem, sjonistami i ich spiskami istnieją też inni Żydzi, których zbrodnią jest to że są inni, choć nie robią nikomu nic złego. Miałam kiedyś w szkole koleżankę Żydowkę, bardzo ją lubiłam. Jej rodzina wyemigrowała do Izraela, a ona została w Polsce z matką i braćmi. Wielu tak zrobiło, mogli wyjechać a zostali. Może po prostu czuli się też Polakami. Dlatego trzeba ich zostawić w spokoju. Na tym forum są osoby czytające takie internetowe szmatławce jak "polonica", czy "bibula". Te strony manipulują i podsycają nienawiść. Więc przykro mi, ale dyskusje z takimi osobami nie mają wartości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:41, 21 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Bardzo dobrze że są Żydzi, i niech ich będzie jak najwięcej. Może zapanuje lepszy porządek w Polsce./Wystarczy spojrzeć na Szwajcarię/. Szkoda tylko że Polacy nie chcą się od nich uczyć. W końcu kiedy my byliśmy tylko prymitywnym plemieniem, oni mieli rozwiniętą cywilizację.

Widzę że zagniezdziło się tu towarzystwo wzajemnej adoracji szabesgojów ewentualnie zakonspirowanych macojadów.
żydzi rządzą Polską a tylko ślepy,głupi lub naiwny tego nie widzi.Jesteśmy dla żydów tylko bydlętami z ludzką twarzą (goj) ,tak było ,jest i będzię więc nie pier ...cie tu głupot że żydki to dobroduszni ludzie bo nienawidzą ich wszystkie narody.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:17, 21 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Merdek,nie Żydzi rządzą Polską, tylko Watykan. I tylko ślepi i głupi tego nie widzą. To nie Izrael jest najbogatszym państwem świata, tylko Watykan. Jak politycy mają problem, to nie idą na kolanach do synagogi, tylko na Jasną Górę. Krążą plotki, a może to nie plotki, że Bush przeszedł tak jak Blair na katolicyzm. Gdyby Polską rządzili Żydzi nie byłoby tego fundamentalnego katolicyzmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:38, 21 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Watykan ? Mają ogromną przewagę. Potrafili się układać z najgorszymi zbrodniarzami. Kościół Katolicki przez całą swą historię, lizał zawsze najsilniejszym, by cichcem doić z tego korzyści. Oczywiście, cały czas mając pięknosłowie na zapyziałej swej gębie.
Nic się nie zmieniło.

Uważajcie, by przy okazji krytyki syjonizmu nie zapominać, komu Polak bije pokłony i daje na tacę - nie na macę.

ps: Merdek, czy naprawdę uważasz, że każdy Żyd "tak ma" ? Ciężko się dyskutuje z osobą, która ma tendencję do skazywania całego narodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:54, 22 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
a dodam tylko, że tak samo należy się bać ludzi, którzy twierdzą , że nie ma w nich nienawiści. Bo ona jest, owszem. Stłumiona np. w dzieciństwie, czeka, by potem zaatakować pod postacią nienawiści zastępczej (kozły ofiarne) albo tłumiona wywołuje choroby psychosomatyczne lub skłonności samobójcze.


Ja bym nie mylił złości od nienawiści. Złość jest chwilowa, a nienawiść się żywi cały czas do kogoś i mimo, że w danym momencie Ci nic nie robi, albo nawet robi dla Ciebie dobrze i tak byś tą osobę najchętniej zarżnął. Ja nie nienawidzę, ale złość faktycznie jak każdy odczuwam.

Cytat:
Tomkiewicz, jasne, że w tym przypadku wybrałbym, Żydów.
Po prostu to ludzie jak w każdym narodzie.
Są superfachowcy, i superfajtłapy.
Są przebiegli bogaci biznesmeni, są i ofiary bez grosza.
I tak dalej.
Przykładowo znana historia Oskara Schindlera, który niby to był niemiecką Matką Teresą.
1300 najbogatszych, Żydów zdołało się normalnie wykupić z samego piekła. Reszta poszła do gazu.
Żydzi tak samo są równi i równiejsi.

Zresztą wystarczy popatrzeć ilu było procentowo ortodoksyjnych Żydów przed wojną, a ile procentowo jest teraz.
I podobnie z Polakami, ile było procent zagorzałych katolików przed wojną, a ile jest teraz. . Wystarczy mi się, że Żydzi poczynili znaczny postęp... chociaż i my się powoli cywilizujemy...


I tutaj się z Tobą zgodzę AQuatro. Bardzo mądrze napisałeś. Nienawiść do żydów kiedyś była żywiona, bo byli bogaci, a z bogactwem w kolejności wiąże się władza. Wiadomo, że ludzie bogaci się spotykają. Wystarczy jedna chora osoba, która zarazi pozostałych swoją chorą ideologią i mamy organizację typu syjoniści, illuminaci, czy masoni.
Są trzy główne cechy, które decydują o tym, że masz wyższą pozycję w społeczeństwie:
-władza,
-pieniądze,
-prestiż.
Posiadanie jednej z nich powoduje, że możesz posiadać pozostałe dwie. Przykład: Szwarceneger posiadał prestiż, zdobył i pieniądze i władzę.
To, że tyle żydów teraz jest u władzy jest wynikiem tego, że w przeszłości posiadali pieniądze lub prestiż (tak jak Marks, czy Hitler).
To samo by było co jest teraz, gdyby w przeszłości te pieniądze, czy prestiż posiadali chrześcijanie to nie jest źle stwierdzić... robiliby to samo z nami co w tej chwili żydzi robią (i tylko garstka żydów, bo nie jeden by Wam pomógł z tych niższych klas)
Władza po prosty deprawuje i niszczy szlachetność i dobroć ludzi. Do najbardziej szlachetnych czynów zdolni są ludzie z niższych klas.
Przypomnę słowa z końca filmu Zeitgeist - "Władza niszczy, a władza absolutna niszczy absolutnie" - te słowa nie odnoszą się tylko do ekonomii, czy społeczeństwa, ale także do ludzi, którzy tą władzę posiadają
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:56, 22 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwicie, się, że Bush układa się z Watykanem. A co ma robić ?
Zauważcie, że pomijając religijnych Polaczków, którzy nie mają czasu myśleć, gdyż tak są zajęci robotą, to następuje tam zajebisty napływ Meksyków, którzy są jeszcze bardziej religijni niż Polacy.
Meksycy dominiują Stany, a hiszpański jest już tam w szkołach drugim językiem.
Skoro wyborcy sa religijni, to trudno się spodziewać aby wybrali niereligijnego prezydenta.
Reszta jasna.
Partia która chce wygrać wybory musi być taka jak większość społeczeństwa. Religijne społeczeństwo nie wybierze niereligijnej partii, ani niereligijnego prezydenta.

Owszem Watykan rządzi Polską i światem ale na swój sposób.
Władza musi się z nimi liczyć, i latać im koło tyłka, jeżeli chce mieć poparcie społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:24, 22 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Bardzo dobrze że są Żydzi, i niech ich będzie jak najwięcej. Może zapanuje lepszy porządek w Polsce./Wystarczy spojrzeć na Szwajcarię/. Szkoda tylko że Polacy nie chcą się od nich uczyć. W końcu kiedy my byliśmy tylko prymitywnym plemieniem, oni mieli rozwiniętą cywilizację.

Chyba pomyliłaś kraje powiem jedno WON do Izraela Żydówko! Polacy sami będą stanowić o sobie nie potrzeba nam urojonych panów już raz to przerabialiśmy kiedyś naziści chcieli być panami świata tak jak wy uważacie się za naród wybrany Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


żydowskie programy w telewizji publicznej
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile