W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Trehlebow - wezwanie do przebudzenia na Wschodzie  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
28 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 61564
Strona:  «   1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:36, 25 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 28 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:23, 29 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:15, 31 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

długi wykład . Codziennie dodaję 10 minut. Na tę chwile jest 30


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:01, 03 Kwi '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodałem długi opis do filmu na You Tube więc zainteresowani niech przeskoczą tam


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:56, 05 Kwi '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:47, 19 Kwi '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@easy russian opowiesz czytelnikom forum co łączy tego arcysłowianina z żołnierzem izraelskiej armii składającym przysięgę? (ten wysoki) Czytelnicy mają prawo to wiedzieć.I wytłumacz wszystkim dlaczego,mimo że sprawa jest znana od kilku lat,z zimną krwią zwodzisz użytkowników. Myślę że już najwyższa pora zakończyć tę grę i to bynajmniej nie bogów a pozorów.


_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:39, 20 Kwi '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pszek napisał:
[b]@easy russian opowiesz czytelnikom forum .............


Laughing oo... oo - dziękuję. dziekuję . Tym wpisem potwierdzasz tylko, że moje wpisy o alkoholizmie Dugina są prawdą.
Dodatkowo potwierdzasz, że temat Słowiański jest ci drzazgą we włochatej - żydowskiej dupie.

Myślałem, że mnie obudzisz rano jakaś rewelacją tu nic.. nuuda. Dalej ziewam. Miałem odpowiedzieć
Owlikowi a chyba muszę zużyć limit postów w tym dziale.

Nie wiem kim jest ten na zdjęciu ale podejrzewam, że może to być bratanek ( albo siostrzeniec ) Hiniewicza.
Żadna rewelacja i sprawa znana w środowisku.
Trehlebov kiedyś wyraźnie sklasyfikował Hiniewicza jako " administratora" . Takich jest cała masa.
Pojawił się na przykład ostatnio w necie niejaki Torsunov - najwyraźniej żyd nauczający o Wedach.
Zasada podobna jak u Hiniewicza. Zorganizowanie swojej trzódki. Nic nowego.
Tak samo czynił Lewaszow. Akurat Lewaszowa i Hiniewicza łączy podobna przeszłość
bo ogłaszali się jako ekstrasensorycy - ludzie z nadprzyrodzonymi własnościami, przesuwający przedmioty.
( jest nawet w necie plakat przedstawiający Hiniewicza z tych czasów )
Hiniewicz dawno temu latał z krzyżykiem na piersiach i głosił chrześcijańskie prawdy.
Ludzie w Omsku to pamiętają i piszą mi o tym. Był nawet moment, że Hiniewicz szukał koniunktury
propagując kabałę Laughing - normalna sprawa u administratorów - szukają utrzymania i sposobu na życie.
Zasada w takich układach administracyjnych bywa rozmaita - zdarza się, że sam administrator przejrzy na oczy
handlując prastarą wiedzą ( to z czego korzysta Hiniewicz to źródła Starowierców - póki nie domiesza czegoś
od siebie to jest wszystko ok. )

no cóż - mamy czas przejścia . Tak jak nasze prawdy muszą z konieczności korzystać z żydowskich forów
w necie - tak samo jako "przekaźniki" personalne bywaja ludzie zwani już wyżej administratorami
(zresztą zgodność z nazewnictwem internetowym się tu nakłada). Admin czerpie zyski ale
wieści się rozchodzą. Admin dobrze wie,że gdyby nie on to kto inny opublikuje te informacje.
Administrator sam ma jeszcze cały czas szansę na transformację swojej świadomości do nowych czasów.
Zdarzało się i takie coś - to głębsza analiza zjawiska bo "owieczki" jakie przyciaga to czym
admin dysponuje a czego sam ugryźć nie jest w stanie " wynoszą" niejako admina nieco wyżej
w stopniu ewolucji ..........czego i tobie pszeku życzę. Bywają żydzi w rodzaju prof. Filkensteina czy
Eduarda Hodosa. Każdy ma szansę.


p.s. jeszcze odnosnie Hiniewicza - przesłał mi kiedyś kolega link do forum ( na życzenie odszukam albo zapytam kumpla jeszcze raz )
gdzie Hiniewicz wyraźnie opublikował pozdrowienia z okazji jakiegoś żydowskiego święta wyzwolenia.
Nie znam się na tych Izraelskich prazdnikach ale majaczy mi się, że to właśnie kwietnia dotyczyło.
On to napisał jakoś tak bardzo szeroko , że pozdrawia ludzi wyzwolonych czy coś podobnego.
W każdym razie zamieścił to na forum dokładnie we właściwym dniu.
O przypadku trudno tu mówić.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:10, 20 Kwi '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O nie rebe @easy russian! aż tak łatwo to nie będzie.Po pierwsze skończ z sekciarską retoryką bo nie każdy na tym forum rozumie sekciarskie ględzenie.A po drugie (nie mnie bo ja wiem) a wszystkim użytkownikom powiedz prosto,po polsku, kim jest Hryniewicz.To nie będzie trudne,internet od kilku lat pełen jest materiałów na temat tego pajaca przebranego za pajaca.
Trehlebowem zajmiemy się zaraz po tym jak wyjaśnimy "sprawę Hryniewicza".
easy russian napisał:
Bywają żydzi w rodzaju prof. Filkensteina czy Eduarda Hodosa

No tak, tyle tylko że w przeciwieństwie do Hryniewicza Filkenstein i Hodos nigdy nie udawali że są słowiańskimi kapłanami.
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:32, 23 Kwi '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:58, 10 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już nie pamiętam czy podawałem link do wykładu prof. Salla - najwyżej jeden z filmów będzie powtórzony
Za formę tłumaczenia przepraszam - skąd taka a nie inna ? Wyjasnienia w opisie na You Tube.


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:33, 21 Cze '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


drugi fragment w trakcie opracowania -
jest 50 % napisów . Jutro je skończę

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:36, 23 Cze '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szczypior




Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 241
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:57, 24 Cze '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
Już nie pamiętam czy podawałem link do wykładu prof. Salla - najwyżej jeden z filmów będzie powtórzony
Za formę tłumaczenia przepraszam - skąd taka a nie inna ? Wyjasnienia w opisie na You Tube.


Mam parę uwag do profesora Salla. To jest dość ezoteryczna tematyka i do wieku rzeczy możnaby się przyczepić nie mając praktycznie żanych relanych podstaw do głoszenia przeciwnych poglądów. Czepiam się konkretów.

1. Trochę mnie rozczarował fakt że Sall odwołuje się głównie do anglojęzycznego drobku w tej dziedzinie. Czyżby Rosjanie nic sami nie wiedzieli?

2. Mam pewien uraz do Davida Icke i to przenosi się na każdego kto cytuje Icka nie jako komedianta. Moim zdaniem Icke dawno przekroczył barierę oddzielającą tych ezoteryków od durniów. David Icke to kreacja przemysłu rozrywkowego taka jak James Bond.

3. Sall powołuje się dużo na Sitchina. Podobno Sitchin to całkowita ściema.

Jest taki badacz starożytnych języków Michael Heiser. Chyba jest duchownym protestanckim. Zresztą widzę że było o nim tutaj: https://prawda2.info/viewtopic.php?t=19012




Heiser wykazał Sitchinowi niekompetencję w kluczowej dziedzinie znajomości sumeryjskiego czy akadyjskiego. Heiser mówi po prostu że Sitchin zmyśla.

Nie wznoszę się wysoko, otwiieram żydowską ęcyklopedię (http://pl.wikipedia.org/wiki/Zecharia_Sitchin):

Uczęszczał do London School of Economics, specjalizując się w historii ekonomii. Przez wiele lat był dziennikarzem i redaktorem w Izraelu, do śmierci mieszkał i pracował w Nowym Jorku.

Jest autorem siedmiotomowego cyklu Kroniki Ziemi, przedstawiającego własną teorię dotyczącą historii i prehistorii naszego globu oraz powstania ludzkości.

Twierdził, że potrafi czytać i rozumieć język Sumerów – oparł swoje Kroniki Ziemi na informacjach i tekstach rzekomo spisanych na glinianych tabliczkach pozostawionych przez starożytne cywilizacje Bliskiego Wschodu. Krytycy podnoszą jednak, iż Sitchin ma nikłą znajomość dawnych języków i wielu słowom sam nadaje nowe, wymyślone przez siebie znaczenia, tak by odpowiadały jego teoriom. Dowodzą również, iż w cytowanych źródłach Sitchin pomija niektóre fragmenty lub zmienia ich treść. Historycy wskazują, że Sitchin nie posiada w rzeczywistości elementarnej wiedzy na temat Sumerów, pisze on bowiem, iż znali oni rzekomo 12 planet Układu Słonecznego, podczas gdy żaden sumeryjski tekst nie mówi o więcej niż 5 planetach. Przykładem ignorancji Sitchina w dziedzinie starożytnego Bliskiego Wschodu jest nazwa bóstw Anunnaki, pisana w jego książkach niepoprawnie jako Annunaki
.

Facet studiował w LSE, mieszkał w Nowym Jorku i był dziennikarzem w Izraelu? Fajny życiorys Very Happy Very Happy

LSE to ta sama uczelnia na której szlify zdobywał aktualny minister finansów Judeopolonii Rostowski. To jest jedna z kuźni kadr Imperium Judeoamerykańskiego. Potem nagle stał się sławny na cały świat i to ma być przypadek? Nie – to wojna psychologiczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 24 Cze '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wpis. Myślałem ostatnio o Sallu w związku z filmem podanym przez Aximię ( pozdrawiam ) w innym dziale. Obejrzałem sobie ten filmik. Sall na nim jakiś wypłoszony i zniecierpliwiony. W ogóle widać, że z trudem dotrwał do końca tych pytań pani dziennikarki.

Mam podobne wnioski do Twoich - nie chce mi się wierzyć by Sall nie wiedział niczego o Ruskich badaniach a mieli naprawdę zaawansowane. Odnoszę ostatnio wrażenie, że biedny Sall jest naiwniakiem ( bo nie wygląda na gracza mrocznej strony), którego dopuszczono dziś do głosu aby ukryć coś większego. On stara się o ezoteryce nie gadać - fakt powołuje się na D. Icke -a - też mnie to zastanawia a Dawidowi I. nie za bardzo ufam.

Putinowskie ekipy z pewnościa pracują łeb w łeb z rządami NWO. Szykuje sie przesiedlenie elit na ziemie rosyjskie więc gadanie o zagrzebanych technikach ZSRR jest bajką dla dzieci. Ponad tym cyrkiem trwa ścisła współpraca. dawno temu Margaret Thatcher wymsknęły sie słowa:" w Rosji pozostawimy milion debili dla obsługiwania naszych urządzeń naftowych". Kilka lat potem słowa powtórzyła Magdalen Albright. Oni już dawno sobie zarządzili, postanowili, przyklepali. Cała ta Duma rosyjska czy Izba senatorów USA nie mają nic do gadania.

Ogólnie patrzę na to wszystko z dużym dystansem. Dodatkowo zastanawia mnie , że Treborok uparcie tego Salla się czepił i mimo, że go to męczy niezmiernie ( facet jest tak niezorientowany, że nie umiał nawet pokojarzyć nazwiska Lewaszow - znana persona w światku "dziwności" rosyjskich. Treborok tłumaczy go jako Iwaszow ). Treboroka uważam za dezinformatora , który struga sobie pospiesznie image proroka nowych czasów. Fakt, że lansuje Salla jest na niekorzyść Salla. Komuś kto daje wytyczne Treborokowi zależy na sianiu zamieszania a jednocześnie nie uważa Salla za zagrożenie.

p.s. to co piszesz o Sitchinie w ogóle mnie nie dziwi. W 2007 trafiłem pośród żydów propagujących Sitchina i kilka innych idei. Dziś składam sobie te klocki. Wszystko się zgadza. Wypychają swojego by osadzić swoich na czele ewentualnej kontrrewolucji. Stara technika. Pełno takich " śpiochów" hodują.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:33, 02 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:32, 13 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



[/youtube]
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:11, 14 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:44, 16 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:47, 30 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:43, 31 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[/quote]
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:08, 16 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:04, 23 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:23, 08 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomi4m20




Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:40, 08 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

'wideo jest prywatne'...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12   » 
Strona 10 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Trehlebow - wezwanie do przebudzenia na Wschodzie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile