W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Trehlebow - wezwanie do przebudzenia na Wschodzie  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
28 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 61546
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
midgard




Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:43, 19 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
kolejny kawałek filmu Siergieja Striżaka


obłędny odcinek ! bardzo ciekawie o kozactwie ! thumleft
a gdyby ktoś chciał popatrzeć trochę na kozactwo w międzyczasie zanim eassy przetłumaczy następny odcinek Striżaka
proponuję cichy don

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:41, 19 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w następnej części tego filmu są szczegóły i wywiady z "charakternikami" (posługującymi się centrum "hara") . Jest to technika walki - " bezkontaktowy bój" - władanie myślami przeciwnika. To jest możliwe i dzieje się naprawdę . Po dziś dzień skryte szkoły nauczają - a właściwie pielęgnują zdolności dziedziczne . już dziś zapraszam - tłumaczenie tej części max. za około 2 tygodnie.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 29 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
midgard




Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:33, 29 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obłęd! ale ci to sprawnie poszło ! super filmik !

polecany dla rodziców i dla tych którzy planują potomstwo Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:42, 29 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Weźcie tedy mleko krowie i zmieszajcie z psią krwią i tym napojcie dziecko a wszystko będzie dobrze" Shocked to by miało odpedzić diabła? miał bym taką mieszankę podać swojemu dziecku czy mi się tylko wydaje czy to jest poje*ane aby niemowlak pił mleko z krwią Rolling Eyes
Tekst ten jest umieszczony w filmie od 4:19 easy russian o co chodzi temu dziadkowi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:03, 30 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

re-ligio napisał:
"Weźcie tedy mleko krowie i zmieszajcie z psią krwią i tym napojcie dziecko a wszystko będzie dobrze" Shocked to by miało odpedzić diabła? miał bym taką mieszankę podać swojemu dziecku czy mi się tylko wydaje czy to jest poje*ane aby niemowlak pił mleko z krwią Rolling Eyes
Tekst ten jest umieszczony w filmie od 4:19 easy russian o co chodzi temu dziadkowi?

to jest zalecenie jakie dawali chrześcijanie dla Słowian . Dobrze obejrzyj film. U Słowian normalną i powszechną sprawą było ,że niemowlęta bardzo szybko po urodzeniu mówiły . Niektórzy twierdzą ,że właśnie dlatego w pewnym momencie nazywano ludy Słowiańskie Jazycznikami ( " ci , którzy mówią " ) ale raczej nie jest to właściwe tłumaczenie . Jazycznicy to byli już ci, którzy zarzucili życie według Wedyjskich zasad- wyszli z tego kręgu .

Ogólnie spożywanie mięsa i krwi skutkuje ściągnięciem istoty ludzkiej do poziomu zwierzęcia . Celowo dziś rozpowszechnia się taką " dietę" by mózg pracował na poziomie biorobota, by nie działała telepatia jaką moworodki posługują się jeszcze kilka tygodni po urodzeniu . W tym filmie Trehlebov wyjaśnia to przecież - spożycie przez niemowlaka krwi powoduje ,że zapomina on swoje przeszłe wcielenia.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:48, 09 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny odcinek dostępny .

Errata: przepraszam, czas wakacji i wytężonej pracy na zewnątrz . Ucierpiała na tym dokładność tłumaczenia ( jakość filmu ) . Będzie korekta gdy posklejam te kawałki w cały film . Napis "BIEG W MASCE" powinien się pojawić na początku 5 tej minuty a nie podczas rozmowy panów w 6 minucie 6 sekund. jest jeszcze kilka innych drobiazgów ale nie psują ogólnego przekazu.

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:51, 11 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda,że w tym filmie pokazane są głupoty w postaci ataków energetycznych bezdotykowych to jedna wielka ściema wklejam jeden pokaz jak to mistrz energii walczy jeden na jednego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina_majo




Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 13 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

re-ligio napisał:
Szkoda,że w tym filmie pokazane są głupoty w postaci ataków energetycznych bezdotykowych to jedna wielka ściema wklejam jeden pokaz jak to mistrz energii walczy jeden na jednego.


Uprzejmie prosze o niezasmiecanie watku. Watek poswiecony jest Trehlebowowi. Wklejanie filmikow z innej bajki rozbija dyskusje. Licze na zrozumienie i dziekuje za zainteresowanie tematem.

Dyskusje na interesujace tematy mozna prowadzic we wlasnych watkach na forum. Trzeba zalozyc swoj watek. Pozdrawiam, Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:39, 23 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na dziś polecam fragment filmu ze strony www.oum.ru . Są to odpowiedzi na listy internautów . Będą dalsze fragmenty po polsku - zaraz będzie o chlebie , herbacie

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:16, 23 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
...zaraz będzie o chlebie , herbacie

Tylko nie o herbacie ! o herbacie nawet słuchać nie mogę ! od herbaty niech ręka boska broni !
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:51, 28 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:46, 04 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina_majo




Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:06, 22 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widze jestes cierpliwy i pracowity. Powodzenia w dalszym tlumaczeniu. Wspaniala praca! Pozdrawiam serdecznie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:24, 22 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ina_majo napisał:
Jak widze jestes cierpliwy i pracowity

Ale nie dość pracowity aby w porę poinformować nas o roli pana Stanisława Biełkowskiego w projekcie "Trechlebow". ( ach te polsko brzmiące nazwiska ! za każdą szemraną sprawą polskobrzmiące nazwiska Laughing ) Myślę że @easy russian powinien nam coś o tym opowiedzieć .Zanim opowiem o tym ja.
@easy russian zapewne sam sobie doskonale poradzi w dotarciu do prawdy ,na razie "niewtajemniczonym" wyjaśniam że Stanisław Biełkowski to taki "rosyjski " działacz polityczny który od pewnego czasu alarmuje zachodnią prasę że Putin może renacjonalizować Gazprom.
Troska o Gazprom nie jest jedynym zajęciem Biełkowskiego ,ale o tym opowie nam już @easy russian.
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:11, 22 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

była już prośba trollu byś nie paskudził cudzych tematów .
Załóż sobie osobny wątek z tymi rewelacjami - najlepiej wychodzi ci cytowanie alkoholika Dugina więc tego sie może trzymaj . Bez pozdrowień .

ina_majo napisał:
Jak widze jestes cierpliwy i pracowity. Powodzenia w dalszym tlumaczeniu. Wspaniala praca! Pozdrawiam serdecznie. Smile
chwilowa przerwa , nadal pochłaniają mnie letnie remonty . Już niedługo usiądę na dłużej do komputera . Mam nowe programy do wklejania napisów -muszę sie tego poduczyć . jest parę godzin wspaniałego materiału .
Serdeczności @ina_majo Smile
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina_majo




Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:50, 23 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pszek napisał:
ina_majo napisał:
Jak widze jestes cierpliwy i pracowity

Ale nie dość pracowity aby w porę poinformować nas o roli pana Stanisława Biełkowskiego w projekcie "Trechlebow". ( ach te polsko brzmiące nazwiska ! za każdą szemraną sprawą polskobrzmiące nazwiska Laughing ) Myślę że @easy russian powinien nam coś o tym opowiedzieć .Zanim opowiem o tym ja.
@easy russian zapewne sam sobie doskonale poradzi w dotarciu do prawdy ,na razie "niewtajemniczonym" wyjaśniam że Stanisław Biełkowski to taki "rosyjski " działacz polityczny który od pewnego czasu alarmuje zachodnią prasę że Putin może renacjonalizować Gazprom.
Troska o Gazprom nie jest jedynym zajęciem Biełkowskiego ,ale o tym opowie nam już @easy russian.

I co w zwiazku z tym?

Co ma gazprom do koszun i nauk Trechlebowa?
Ten gosc to najwyrazniej niezbyt rozgarniety czlowiek. Putin sobie znacjonalizuje Gazprom kiedy bedzie chcial za zgoda swoich mocodawcow. Zachodnim gazetom i ich pismakom ci sami mocodawcy dadza gotowe tematy do pisania.

Hm... nie bardzo rozumiem o co chodzi w tej wypowiedzi. Czy mozna prosic o opinie na temat i bez wycieczek osobistych?
Pozdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:51, 25 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ina_majo napisał:
................

Hm... nie bardzo rozumiem o co chodzi w tej wypowiedzi. Czy mozna prosic o opinie na temat i bez wycieczek osobistych?
Pozdr


Nasz @Pszek-trawariszcz
nigdy nie zawodzi.
Wpadnie do tematu
najątrzy, nasmrodzi

jak kazała centrala
tak usłużny, wierny
wykona co do cala
nasz piąty pancerny

Piąty , boć to Szarik
-psina tresowana
Zrobi co nauczyli
podług rozkazu pana

Kazali gnojem rzucić
-rzuci. Pluć każą -popluje
Nie jego rzecz myślenie
to go nie frasuje

Poszczeka, poujada
bolszewickim wzorem.
Odór zawsze zostanie
po mleniu ozorem

Potem znika czym predzej
nogi bierze za pas.
czemu się tu dziwić ?
To tylko sobaka .
Very Happy
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:42, 25 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
Załóż sobie osobny wątek z tymi rewelacjami - najlepiej wychodzi ci cytowanie alkoholika Dugina

Skoro już nawet siły astralne jako też "rażąca moc słowiańskich vedy" nie powstrzymują cię przed zajściem do takiego poziomu - to trudno.Pamiętaj jednak że sam zacząłeś Laughing
Czy możesz użytkownikom powiedzieć coś o żonie i dzieciach pana Trechlebowa.Od czasu kiedy w jednym ze swych "wykładów" zasugerował że Perun był pedałem ,w necie pojawiło sie mnóstwo plotek na temat orientacji seksualnej Trechlebowa.Informacje o żonie ( żonach ) i dzieciach rozwiały by dręczące wątpliwości w pewnych jakże ważnych dla zdrowia nacji kwestiach
Bo aluzje do "pejsów" czyni się już od dawna ( a chyba domyslasz się do czego piją takie aluzje )
Cytat:
Трехлебов, Алексей Васильевич (он же Ведаман Ведагор) — поцреот, расист, атсральный гуру, борец с ZOGом и зелеными человечками; пейсатель. Бородат и усат.

Powiedz nam też coś o wykształceniu Trechlebowa bo złośliwi mówią że to człowiek który nie rozumie podstawowych pojęć bo nawet nie wie jak wygląda słownik
Cytat:
Не разбирается в терминах: скорее всего, в словари ни разу не заглядывал

easy russian napisał:
Nasz @Pszek-trawariszcz
nigdy nie zawodzi.

Wprawdzi do mnie mówi się waszje błagarodje,ale to prawda że nigdy lub prawie nigdy nie zawodze.
Nie zwiodę cię i tym razem ,udzielając wyczerpujących wyjaśnień na temat rebe Trechlebowa.Nie wiem jeszcze kiedy to zrobię ( może w okolicach prasłowiańskiego święta Dziadów ), ale że zrobię to pewne. Smile
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:01, 25 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy No widzisz tawariszcz - miałem rację . Znów zamiast konkretów typowo bolszewickie (SBeckie , Ubeckie ) "podhaczanie " , plucie " coś wiem , nie powiem " . Typowa komunistyczna metoda to oczernić - niech się obrzucony gównem sam myje . Jako " dowód" po-kopiowałeś wpisy podobnych tobie z You tube czy jakiegoś forum. Laughing
Ty nawet zabawny nie jesteś. Robisz się żałosny .
Sami wystawiacie sobie ocenę towarzyszu Pszek.

W "odpowiedzi na pytania " z marca 2011 ( albo z kwietnia ) - każde nagranie ma ponad 2 godziny - Trehlebov odpowiada jasno na pytania internautów . Ma drugą żonę . Z pierwszą jedno dziecko , z drugą dwoje dzieci.
będę zimą tłumaczył całe te rozmowy.

resztę insynuacji pominę , zaraz wynajdziesz " dowody" ,że jest pedofilem .

Miałeś coś mówić o tym niby polaku Biełkowskim ( biełka to po rusku wiewiórka , po polsku więc pan powinien się nazywać " Wiewiórkowski ) ? Już zmieniłeś front natarcia ?

pszek napisał:
............ale to prawda że nigdy lub prawie nigdy nie zawodze.
Nie zwiodę cię i tym razem ,udzielając wyczerpujących wyjaśnień na temat rebe Trechlebowa.Nie wiem jeszcze kiedy to zrobię ( może w okolicach prasłowiańskiego święta Dziadów ), ale że zrobię to pewne. Smile

czekam z zaciekawieniem . mam nadzieję ,że będzie ten " dowód" podparty jakimiś dokumentami , dowodami , wypowiedziami Trehlebowa a nie tylko stekiem gołosłownych pomówień.

Bardzo mnie cieszy aktywność takich jak ty. Upewnia mnie ,że idę właściwą drogą.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:19, 28 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjaciel podesłał mi link do filmu . Jak widać mobilizacja tajniaków nie jest przypadkowa.
STRIŻAKA WZYWAJĄ DO SĄDU !!

Zamieścił Siergiej Striżak film w necie - daję poniżej pośpieszne tłumaczenie tej przemowy , będą zrobione napisy do tego filmu . NWO przykręca śrubę , Kto nie zna tych filmów niech się zapozna bo być może niedługo uznane będą za nielegalne .


Cytat:
PRZEMOWA DO WIDZÓW
szanowni widzowie , pragnę weas zawiadomić ,że 15 października 2011 w mieście Ufa w republice Baszkirskiej Federacji Rosyjskiej po przedstawieniu mojego statniego filmu z serialu "Gry Bogów " i spotkania z widzami zatrzymali mnie pracownicy FSB i zawieźli do budynku na ulicy Swierdłowa 96.
Przez 2 godziny zadawano mi pytania i spisywano protokół dotyczący moich działań, mojego światopoglądu i zapatrywaniach religijnych .
Po tym specyficznym wywiadzie wręczono mi służbową notatkę .......uznającą zdaniem prokuratora moje materiały za ekstremistyczne ( sławny poaragraf 282 , wspomina o tyum szczegółowo Striżak w dalszej części przemowy, której chwilowo jeszcze nie przetłumaczyłem w szczegółach ) i wzywając mnie w styczniu 2012 do sądu jako osobę zainteresowaną . Tymi materiałami informacyjnymi okazało się - tak mi wyjaśniono- 14 filmów z cyklu "Gry Bogów " . .......................

.......................... obejrzało statystycznie dziesiątki milionów ludzi . Setki tysięcy w różnych krajach dali wyraz swojej wdzięczności i wsparcie. Przez 9 lat ANI RAZU nie przedstawiono mi jakichkolwiek zarzutów z powodu ich istnienia. Powstaje pytanie dlaczego serial , który był przez 9 lat transmitowany na wielu kanała TV i uznawany był za legalny własnie w tej chwili (własnie dziś ) został uznany za zagrożenie społeczne . Jakiekolwiek będzie postanowienie sądu dot. moich filmów dziekuję prokuratorowi i pracowniukom FSB za dodatkowe wsparcie reklamowe dla mojej pracy . Mam nadzieję,że jeszcze wielu widzów zapozna się z tymi - ważnymi w pojęciu prokuratora - materiałami o światopoglądzie i pradawnej kulturze naszych Przodków. Dziękuję za uwagę .

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:22, 29 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To samo z szczegółami -polskie napisy
Autor cyklu filmów o Słowiańskiej kulturze został wezwany do sądu pod zarzutem ,że rozpowszechnia treści ekstremistyczne. Ma tu zastosowanie słynny paragraf 282 :" o szerzeniu treści podżegających do waśni religijnych i międzynarodowych " .

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:59, 05 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro nie wiadomo jaki los czeka te filmy śpieszę z pracą nad tłumaczeniem. Wygląda na to,że przekopałem się przez procedury wstawiania za pośrednictwem You Tube . Przed chwilą dodana lista dialogowa już się ukazuje . Sprawdzałem pobieżnie bo łącze internetu mam wolne i za każdym razem długo trwa podglądnięcie filmu . Gdyby ktoś zauważył jakieś większe techniczne czy inne nieścisłości to proszę o PW.

Ten film ( ten fragment ) mówi o praktykowanych technikach manipulacji politykami na odległość , jest kilka ciekawych refleksji autora . Nadto są medialne dowody na to,że AIDS to bzdura -kolejna sfabrykowana kocia grypa. Zapraszam i zdopingowany sukcesem siadam niedługo do wykonania napisów ostatnich 10 minut tego całego filmu. W ciągu kilku dni powinienem zamieścić go na kanale .

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:03, 05 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolejny fragment już działa
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:21, 05 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bzdety, bzdury i fantazje.

I najważniejsze pytanie: Jak wychować dziecko, kiedy opęta je demon? Laughing Laughing

Nie do się. Świadczą o tym fakty.

P.S. sory za psucie tematu, ale te filmiki są takie naiwne, że już Biblia wydaje się lepsza niż Ci mędrcy dzisiejszych czasów.

BTW. easy, nie orientujesz się może czy maja jeszcze miejsce w Saturnie? Nigdy nie chciałem trafić do żadnego słońca. To na pewno nie moje miejsce. Właściwie nie powinienem się martwić. Skoro czuję więź właśnie z Saturnem, to za pewne tam trafię....
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12   » 
Strona 5 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Trehlebow - wezwanie do przebudzenia na Wschodzie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile