W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Trehlebow - wezwanie do przebudzenia na Wschodzie  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
28 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 61465
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:44, 20 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziś taki fragmencik
przy tym filmie dołączam inny potwierdzający ponoć ( nie obejrzałem na razie całego - internet mi zwolnił ) ten fakt odsysania krwi http://www.youtube.com//watch?v=N4wwaUB7Fgo
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
midgard




Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:00, 20 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra robota eassy!
ale przekaz - masakra, po prostu satanistyczny obrzęd ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:33, 20 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

midgard napisał:
dobra robota eassy!
ale przekaz - masakra, po prostu satanistyczny obrzęd ...
ano , normalni ludzie reagują jak współuczestnicy tego spotkania . Pietrov analizował to wyłącznie z użyciem psychologii ale wielu ludzi zdaje sobie doskonale sprawę ,że są głębsze pułapy przenikania . Tu jest podłączenie dolnych czakramów do jakiegoś niskiego egregoru (i blokada wyższych) -nie dziwię się,że Żydzi kojarzą sferę seksualną z agresją . Pieczęcie chrztu to przy tym małe miki.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
midgard




Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:02, 21 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mówisz że pietrow analizował "obriezanije" w aspekcie psychologicznym, pamiętasz jakie argumenty podnosił...??

odnośnie tego właśnie aspektu czytałam gdzieś, że trauma psychologiczna polega na tym, że normalnie niemowlak w tym czasie jest w naturalnym stanie, pełna ekstaza, on mama i cyc to jedno, po prostu błogość... i takie obrjezanie w najczulszym miejscu powoduje ogromny ból, który dość długo trwa i wybija to dziecko z poczucia bezpieczeństwa i jedności w ten sposób traumatyzując niemowlę łatwiej osiągnąć w dorosłym życiu człowieka o skłonnościach sado - masochistycznych np. okrutnego żołnieża...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:56, 21 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie tak . Przez ten szok ( a rabini przestrzegają by było to ściśle 8 dnia ) jakaś część osobowości zostaje zamknięta . Można to rozpatrywać również na poziomie czakr (otwierają się kolejno w pierwszych dniach więc wszystkie powyżej 3 ciej praktycznie są zamknięte -powstaje bezduszny robot ). Pietrov to jednak po żołniersku na praktycznych przykładach przedstawił - tak najlepiej . Film jest znów na moim kanale jako nr 1. według oglądalności . Temat obrzezania chyba gdzieś od około 5 minuty
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:22, 22 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znajomy od wieków dobry duch w kobiecym ciele podpowiedział kolejny filmik do opracowania Very Happy . Dawno temu to widziałem ale treść idealnie wstrzela się w wiele przemyśleń i tematów ( na przykład sprawa DI lub poruszane tu i ówdzie tematy osiągania naturalnego bądź -co gorsza- w sztuczny sposób różnych stanów zbliżonych do mistycznych wglądów. Film oddaje idealnie moje obecne myślenie o sprawach )


serdeczności dla M.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
midgard




Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:54, 22 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eleganckie tłumaczenie eassy thumleft

naprawdę niekiepski urywek, dopiero teraz zrozumiałam cały wykład bo wcześniej tylko jakby szkic ideii o której mówi...

świetnie rozprawia się z tematem sidhy, pełno w indiach tego towarzystwa, też mają swoich uczniów, pełno jest takich zawodników ... ole nydale, sajbaby itp.

zatem rozwijanie zdolności mistycznych hamuje rozwój, dobra lekcja dla wszystkich "nawiedzonych"; a rozwijanie zdolności sidhy bez osnowy moralnej daje nam demona!

bardzo podobał mi się wątek o masochistach, wedy mówią że należy unikać stradania - cierpienia a rozwijać błogość, (czuję te przekaz i ostatnio unikam oglądania nawet tzw. dobrych ale walących po bolesnych emocjach filmów - nie jestem masochistką ...

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:44, 26 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masa ostatnio ochów i achów ( tu na prawda też ) na temat jedzenia surowych produktów .
Przetłumaczyłem fragment dłuższego filmu z którym się w zupełności zgadzam, tak
wynika z mojej praktyki
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
midgard




Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:45, 07 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filmik dla rzucających palenie ! Cool




filmik osobno i napisy osobno - jeszcze nie nauczyłam się wklejać napisów na filmik Rolling Eyes

****************************************************************
pytanie - jak rzucić palanie ??

no, po prostu trzeba wiedzieć jeśli zażywamy jakąś truciznę, w tym przypadku - nikotynę, to komórki naszego organizmu zaczynają cierpieć i umierać; jeśli komórki cierpią wydzielają szczególny typ energii - energię cierpienia, która nazywa się "gawach"...
zrozmiałe tak?

wy uczyliście się fizyki, więc jeśli jest źródło wypływu energii to powienien być też spożywca (konsument) tej energii,
wszyscy to rozumieją tak? ...

a kto jest konsumentem energii w tym przypadku?

są to demoniczne byty które nazywają się "larwami" , mogą mieć one różne formy grubsze lub bardziej miałkie, są to energetyczne pasożyty które karmią się gawachem, w zależności od rodzaju gawacha (bo one są różne jego rodzaje inny kiedy człowiek się uderzy a inny od nikotyny jeszcze inny od narkotyków) są różne rodzaje cierpienia i rożne są larwy, mają one wpływać na strukturę energetyczną człowieka i zmuszają go aby je nakarmił - wtedy człowiek chce zapalić, kiedy człowiek zapali one go osłabiają i mówią do niego: zuch ! zuch - nakarmiłeś nas!
**********************************************

ps. miałam małe "niedosłuchy" w niektórych miejscach - więc jak ktoś lepiej załapał to proszę o przetłumaczenie tych szczegółów Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:28, 09 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Midgard - spróbuj tej drogi -podobno nic trudnego http://www.google.com/support/youtube/bin/answer.py?hl=pl&answer=100077 przejrzałem te tematy , trzeba sporządzić listę dialogową z użyciem kilku charakterystycznych znaków i ramkami czasowymi i przesłać na YTube DO SWOJEGO FILMU . Obok jest filmik instruktażowy - jest na YouTube jeszcze jeden taki temat z osobnym filmikiem - tego nie oglądałem .
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
midgard




Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:30, 09 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super że zrobiłeś ten filmik! - 9 ciał -
i dzięki za podpowiedź z napisami, będę próbować
nie święci garnki lepią ! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:14, 09 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile na zdrowie . Tak jak dałem w opisie na YTube - nie mam pewności co do zapisu nazw dwóch ciał "Żagie "( albo Żawie) oraz "elfirne " . mam mnóstwo prac przy remontach - nie mam czasu ślęczeć z nosem w książce i szukać .
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
midgard




Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:12, 14 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trehlebow o obowiązkach słowiańskiego duchownego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:20, 14 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świetne- dzięki . Nie znałem tego filmiku.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:23, 16 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Rosji zawiązał się ruch "Rosja 2045" ,jego inicjatorami są cybernetycy,fizycy ,matematycy,informatycy.
Treść ich manifestu lekko mnie przeraża http://www.imperiya.by/theory3-9269.html bo historia ,zwłaszcza historia Rosji, pokazuje że ilekroć ktoś obiecuje raj na ziemi to kończy się na piekle.
Perspektywa "sztucznych ciała" ,"nowych narządów" uzyskiwanych z łatwością sporządzenia zupy knorr, nie może nie niepokoić ,choć przyznaje że może być kusząca.
Ruch "Rosja 2045 " zwrócił się ,między innymi ustami aktora Seagala do premiera Putina i prezydenta Miedwiediewa o wsparcie państwa dla projektu.(jezusiechrystusie ! on mówi o realnych możliwościach sprzęgnięcia mistyki z nauką ! )
Jest więcej niż pewne że stanowisko Cerkwi której przewodzi ultraotodox patriarcha Kirył będzie w tej kwestii negatywne.
Interesuje mnie czy środowisko Trechlebowa upływem 45.000 lat,zdobędzie sie na jakąś opinie w tym względzie.I co na ten temat mówią słowiańskie vedy ?
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:57, 16 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pszek napisał:
.............
Interesuje mnie czy środowisko Trechlebowa upływem 45.000 lat,zdobędzie sie na jakąś opinie w tym względzie.I co na ten temat mówią słowiańskie vedy ?

widzę ,że strasznie Ci sie nudzi skoro zaglądasz do tego działu zadając takie pytanie . Znasz rosyjski całkiem dobrze i kilkoma kliknięciami sam znajdziesz sobie odpowiedź .
Poczytam sobie zaraz te linki do " zjawiska " bo ja słyszę o tym od Ciebie po raz pierwszy .

Z tego co wiem, na dziś mogę Ci powiedzieć tyle - Trehlebov powiadał na jakichś spotkaniach o nanorobotach . Sztuczne ciała sa już od dawna faktem i jakiś tam " ruch " ma na celu wyłącznie oswojenie ze sprawą opinii publicznej .
Co do nanorobotów i wszelkiego klonowania - wszystko to zostanie zmiecione . To nie jest droga rozwoju ludzkości . Nie trudziłby się Trehlebov propagując sztukę małżeństwa i życia rodzinnego gdyby uważał ( Wedy - wiadomo, on się ich trzyma ) ,że sztuczne jakieś tam zabiegi są przyszłością . Płodząc dziecię naturalnie dopuszczasz Naturę / Boga do tego dzieła . Tworzysz razem najlepiej jak można. Wszelkie ludzkie grzebanie w genach jest dla mnie pychą i małością - owoce gorzkie , jest od dawna masa prób i eksperymentów . masa rozmaitych kalek po Ziemi chodzi (od Izraelitów począwszy).
Na moje osobiste wyczucie to jest bzdura i gotowa porażka . Tylko człowiek zrodzony według harmonijnych praw natury -poczęty naturalnie w wieloletnich przygotowaniach ( bo do małżeństwa przygotowuje się praktycznie od pierwszych chwil życia - dziewczynki były kładzione na przykład na próg domu zaraz po urodzeniu -praktyki te mają swoje głębokie duchowe uzasadnienie . Kobieta jest strażnikiem przestrzeni domu od świata zewnętrznego - kapłanką tego świata domowego . Próg domu jest w pewnych sferach tą granicą męskości i żeńskości - naturalnego podziału .Niemowlę mialo poczuć tę energię - do tego były naturalnie stosowne rytuały wzmacniające lekcję )

No nie chcę się tu rozgadywać za dużo - sądzę zdecydowanie ,że żadne tam kopiowanie narządów nie wchodzi w grę . lepiej jest się urodzić na nowo w porządnym ciele niż kombinować coś z wadliwym. Tak jest lepiej dla całej społeczności , dla każdego Rodu ludzkiego. Zaraz poczytam te linki.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:37, 16 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doczytałem do połowy - ten manifest to takie bajania przedszkolaków , którzy oglądnęli "Gwiezdne wojny" . Pomyłka i zupełne niezrozumienie czym jest życie .
Człowiek nie jest ciałem-ciało to tylko chwilowy bio-kombinezon . Temat długi i wymaga wykładu od podstaw.

jak dla mnie ten cały manifest to jakaś praca koncernu zajmującego się wdrożeniem biorobotów do "życia ". Zwyczajnie przygotowują sobie rynek . jakiś film był niedawno oparty o takie koncepcje - zapomniałem już tytuł . Ludzie siedzieli w domach a po ulicach latały sterowane przez nich manekiny. To już dawno ma miejsce . Codziennie mijacie na ulicach takie "jednostki " -one piszą tak jak ja na komputerze , doskonalą się wzajemnie . Jeden pik wiatru słonecznego i cała ta ferajna staje się kupą " złomu".
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:57, 23 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:46, 04 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:58, 11 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
midgard




Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:24, 12 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękne proste i mądre! .... sunny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:48, 24 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolega z kanału "Grybogow" opublikował część tłumaczenia więc polecam

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
midgard




Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:07, 28 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grybogow niespotykany u nas obraz świata, kultury, języka...

na powyższym kanale trzy dłuższe serie składające się z kilku odcinków z któych możemy dowiedzieć się m.in.
czym różni się rzeczywistość od realności,i wiara od religii, co to jest szczęście i cel oraz czym nie jest prawosławie
- obszerny fagment krzepiącego ducha dzieła sergieja striżaka sunny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:58, 03 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Część kolejna - w niej cytaty z dwóch ciekawych filmów zachodnich -między innymi ENDGAME Alexa Jonesa

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:47, 18 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolejny kawałek filmu Siergieja Striżaka
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12   » 
Strona 4 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Trehlebow - wezwanie do przebudzenia na Wschodzie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile