W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Trehlebow - wezwanie do przebudzenia na Wschodzie  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
28 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 61573
Strona:  «   1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 22 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostrożny napisał:
Widzę, że znasz temat dobrze i chciałbym cię trochę jeszcze pociągnąć za język. Brakuje w tym co napisałeś informacji dla przeciętnego zjadacza chleba, która byłaby istotna i przekazywana dalej jako wiarygodna. Jak możesz to rozwiń to co zacytowałem.

Co powiesz o orkiszu? Czy też są takie same metody uprawy?
Wyciągasz pochopne wnioski. Tradycji jak napisałem nie ma. Mama znalazła przepis na internecie Wink: 100g mąki żytniej, łyżka cukru, ciepła woda zostawiasz na noc i codziennie dożywiasz porcją mąki przez pięć dni - powinna się zrobić konsystencja śmietany. Jak gnieciesz ciasto dodajesz część, resztę zakwasu zostawiasz i dalej dożywiasz. Coś w tym stylu http://pracowniawypiekow.blogspot.com/2009/02/zakwas-zytni-krok-po-kroku.html
Kiedyś w piekarniach się zostawiało trochę ciasta w kadzi, przed zagnieceniem mieszało z wodą i po paru godzinach można było znowu gnieść ciasto na kolejny wypiek. Na końcu zostawiając trochę w kadzi. O orkiszu nic ciekawego nie wiem. Ojciec mówi, że to "pierwotna, stara i nierozwijana" odmiana pszenicy. Z punktu widzenia rolnika nieprzydatna chyba, że jest na to rynek zbytu po odpowiedniej cenie - skoro mniej plonuje powinna być odpowiednio droższa. Z punktu widzenia konsumenta wydaje się ciekawą propozycją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:53, 24 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

przepis na chleb z zakwasu :
żadnych drożdży sklepowych !!! broń boże , żadnego cukru .
Bierzesz normalną żytnią mąkę i mieszasz ze źródlaną wodą ( w ogóle do chleba unikac chlorowanej z kranu ) . Stawiasz słoik w ciemnym miejscu ( szafa ) w pokoju lub... ważne żeby nie było zimno . Latem dobrze przykryć ściereczką by jakieś muszki- drozofilki sie nie zleciały . Woda z mąką ma być płynna , nie jakaś gęsta . Dobrze też mieszać to drewnianą łyżką wyłącznie do tego celu. Miesza się codziennie i dosypuje nieco nowej mąki aby odzywić powstające tam drożdże . Zakwas bywa różny ( jak się uda ) - mam u siebie taki przysłany przez znajomą z Torunia . Hoduję go cały czas - to znaczy po wykonaniu chleba kulka wędruje do słoika i do piwnicy ( moja mama swój zakwas wrzuca do lodówki ).
Wracamy do wykonania : trwa to wszystko czasem i dwa tygodnie - czasem wystarczy dni 10 . Po czasie faktycznie robi sie coś jakby gesta smietana i przyjemnie pachnie ( tak dawniej pachniały piekarnie ).
dalej jest juz praktyka i opis na 2 strony . Powtarzam DROŻDŻE KUPOWANE W SKLEPIE I NAZYWANE "PIEKARSKIE " TO TRUCIZNA . Z tego nie będzie prawdziwego "chleba na zakwasie "
Taki chleb mieszamy z zakwasem ( chlebowe drożdże) i on dojrzerwa , czasem i dwa dni .
Przepis od autora wątku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:57, 24 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odrzucone podanie na forum :
Cytat:
Witam zdrowomyślących.Ludzie tacy jak;Trehlebov,Żdanov,Pietrov,Chiniewicz rozbudzili we mnie zainteresowanie słowianami,ich kulturą,tradycją.Zrozumiałem komu zależy na pijanych narodach i dlaczego tak jest.Temat oczywiście nie dla wszystkich,nie każdemu dane będzie to pojąc.W moim przypadu nastąpiło to póżno.Padła firma w krtórej pracowałem i od roku mam wiele czasu.Wiadomości i wiedza którą zdobyłem przez ostatni rok jest wieksza niż zdobyta dotychczas [mam 58 lat].W szkole uczyli histori żydów,rzymian,greków,o słowianach nikt nie zająknął się.Obecnie wcale nie jest lepiej,znowu istnieje jedynie słuszna prawda i pan prezes.Zainteresowanych tematyką słowian odsyłam do wwodnych lekcji generała Pietrova K.P. na YT są łatwo przyswajalne i zrozumiałe.Ryszard Szafraniec Warszawa
Podpis: szafraniec1952

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:13, 03 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wkleiłem na YTube kolejny filmik - zapraszam

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalfas




Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 338
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:49, 03 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to wyglada na operacje FF.
Jak osmieszyc cos? Dac na podladke osoba ktora bedzie .....no wlasnie.......
Nie masz w tym Słupsku jakis lepszych materialow?

Wunderwaffel.

Najprostszym rozwiazeniem jest calkowiete wyjscie poza system....
Skoro sa dwa zbiory wystarczy oproznic jeden aby przestal istniec...
szybko, bezkrawao i dobitnie...
odbijesz pileczke na druga stronę...pomysl o tym....

Inne rozwiazanie : zainicjuj nowe zbiory ktore przez czesci wspolne wysssaja elemnty zbioru NWO. Proste....
_________________
życie to myślnik miedzy data urodzin i śmierci. Może to wszystko co mamy? czasami nawet nie mamy tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:18, 04 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Tu jegomość w bardzo nietypowy sposób postrzega kwestię GRU (wywiad wojskowy) i FSB (Federalna Służba Bezpieczeństwa, dawniej KGB). Są to organizacje zbrodnicze, zwłaszcza FSB. Rzekomo niektórzy emerytowani pracownicy tych instytucji poszukują idei pozwalającej chwycić władzę w ich ręce i na czymś ją oprzeć. Rad w tej kwestii zasięgają u Trehlebova, który chętnie nimi służy.

Agentów dzielimy na martwych lub czynnych. Kategorii "emerytowany" brak. Także jest to pewna wskazówka, która może wskazywać kreatorów tego ruchu wraz z ich liderem.

easy russian, przykro mi, że pozbawiam Cię złudzeń. Zawsze pozostaje Ci ta część nauki tego pana, która akurat zawiera elementy prawdy. Pamiętaj tylko o tym, że łyżka dziegciu psuje całą beczkę miodu...
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:20, 04 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stefani napisał:
...........................

Tu jegomość w bardzo nietypowy sposób postrzega kwestię GRU (wywiad wojskowy) i FSB (Federalna Służba Bezpieczeństwa, dawniej KGB). Są to organizacje zbrodnicze, zwłaszcza FSB. Rzekomo niektórzy emerytowani pracownicy tych instytucji poszukują idei pozwalającej chwycić władzę w ich ręce i na czymś ją oprzeć. Rad w tej kwestii zasięgają u Trehlebova, który chętnie nimi służy.

Agentów dzielimy na martwych lub czynnych. Kategorii "emerytowany" brak. Także jest to pewna wskazówka, która może wskazywać kreatorów tego ruchu wraz z ich liderem.

easy russian, przykro mi, że pozbawiam Cię złudzeń. Zawsze pozostaje Ci ta część nauki tego pana, która akurat zawiera elementy prawdy. Pamiętaj tylko o tym, że łyżka dziegciu psuje całą beczkę miodu...
miło mi "stefani" ,że zainteresował Cię temat . Filmik jaki zacytowałaś sam tłumaczyłem więc wiem o czym mowa.

Dopiero dziś mam możliwość odpowiedzieć Tobie (limit postów)- ale to dobrze , myśli się sprecyzują.
Kościół Rzymskokatolicki jest także jak najbardziej ORGANIZACJĄ ZBRODNICZĄ patrząc Twoimi (moimi też ) kategoriami co nie oznacza,że nie ma prawych i czystych księży w tej strukturze - rodzynki zdarzają się wszędzie . Świat nie jest czarno biały . Wszyscy jesteśmy w jakiś sposób "pomieszani" i "pobrudzeni" wewnętrznie . Życie nie jest takie jak w TV aspiracyjnej o której wspominał PanDante w innym dziale. Borykamy sie tu z problemami, często błądzimy i to mocno . Nie chcę tu filozofować i rozwijać takiego toku myślenia - mam nadzieję ,że ta wyrwana uwaga jest jasna .

Smile @stefani - dzięki za poprawienie mi nastroju bo uśmiechnąłem sie szeroko, faktycznie zielone z Ciebie jeszcze jabłuszko Smile . Nie chcę się tu powoływać na moje siwe włosy ( kilka jest ) ale dlatego mnie to bawi ,że sam tak kiedyś idealistycznie postrzegałem świat . ech..... znów się śmieję ale to sam z siebie bo przypominam sobie co nieco. Złudzeń mnie nie pozbawiasz - życie juz zrobiło wszystko bym je stracił - ja jednak jestem patologiczny optymista , podnoszę sie jak mańka-wstańka . Tak już mam- tak zostanie (sprawdzone w praktyce).

tak, tak - łyżeczka dziegciu dołożona rączką "stefani" może dodać pikanterii- wszystko zależy od gustu i upodobań Smile . Dlatego podobają mi się W CAŁOŚCI nauki tego pana ,że są realistyczne . Dla mnie są- pokrywają się z moim doświadczeniem życiowym . To dla mnie najlepszy probierz .( Słabości Trehlebova zauważam - ma je jak każdy człowiek.)
Tłumacząc tę zbieżność podaję czasem przykład mapy - Trehlebov ze swoją wiedzą jest dla mnie taką mapą. Otóż (weźmy za przykład Polskę naszą kochaną ) - jeśli byłem w Poznaniu, Krakowie , Koziej Wólce itp. a potem kupuję w kiosku mapę z intencją dalszej podróży po naszym pięknym kraju to sprawdzam. Wiem jak się jedzie do w/w miejsc - zgadza się ? to mapa mnie bardziej zaciekawia (dlatego ją kupiłem -obejrzawszy wprzódy ) . Przy pomocy tej mapy mogę roztropnie badać inne miasta , wsie , lasy - używanie tejże mapy nie zwalnia mnie z odpowiedzialności bezpośredniego przyglądania sie drodze ( zwalonych drzew czy zepsutego przed godzina auta na tej mapie nie zaznaczono) . tak to w skrócie opisuję mój "fanatyzm" . Ludzie korzystający z map ( czy tych tam - teraz modnych elektronicznych naprowadzaczy ) ufają im w jakimś stopniu i jeśli to jest zdrowe - zrównoważone korzystanie z podpowiedzi to może być BARDZO pomocne i podróż przyśpieszyć . mapa z biegiem lat sie dezaktualizuje - choć główne zarysy mogą bardzo długo pozostać niezmienne.

dobra ,,, nie mam czasu na długie opowieści . temat o FSB wyjasniłem - jak sądzę jasno.
Krytykuję na przykład obecną Policję jako strukturę co nie oznacza,że krytykuję mojego kolegę ( znam chłopa z dzieciństwa) , który dzis w tej Policji pracuje . Szanuję go za pewne sprawy - nie osądzam bo nie znam całości jego problemów . Stare przysłowie Indiańskie powiada jakos tak:
" pochodź w cudzych mokasynach 2 lata a wtedy będziesz mógł cos powiedzieć o jego życiu".
Ogólnie sumując- mam wiele , bardzo wiele przykładów by oddzielać całe instytucje ( Policja , KK, wojsko ) od poszczególnych ludzi , być może gdyby dobrze poszukać to i w Straży Miejskiej by się jakiś pozytywny typ znalazł Laughing - osobiście nie znam , ale to możliwe . Pozdrawiam "stefani".

p.s. kalfas - coś ze mną ostatnio nie tak- przestaję rozumieć twoje wpisy - sorry.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalfas




Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 338
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:16, 04 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na poczatku ta Twoja wschodnia schiza nawet byla ciekawa.
Teraz to chyba coś wiecej...
nawet jak na goscia z terenów gdzie jest druga Ukraina.

Bylo kiedys cos takiego bredzone....

Tylko pod tym krzyzem tylko pod tym znakiem...Polska bedzie sz.... Polak sz....

Jakiekolwiek ruskie afiliacje mnie nie przekonuja jak rowniez protogermanskie...
Ani tym bardziej jakiekolwiek religijne....

To jest prawdziwy triumwariat sil...ktore zrobia wwszystko
aby stalamsic Polskosc i Polaków

Stefanii ma absolutna rację....

O zgrozo pisze to w czasach gdy w Polskich władzach dwóch ministrów ma
swoj pierwszy paszport wydany przez obce mocarstwo, kilku innych poplityków
spokojnie o taki paszport może sie ubiegać.

Nawet premier zgodnie z prawem niemieckim moze ubiegac sie o paszport Bundesrepublik....
o ile juz go nie ma....

..i dzieci prezydenta

Nawet carat kiedys przynajmniej usilowal zachowac pozory wolnosci ....
Za Bismarcka pewne aspekty prawa byly lepsze dla Polakow niz teraz stanowią dla nich rzekomo polskie prawa.....

Juz lepszy bedzie chinczyk na prezydenta i Japonczyk na premiera boc Ci nie będa udawac ze są inni.....przynajmniej z wygladu
_________________
życie to myślnik miedzy data urodzin i śmierci. Może to wszystko co mamy? czasami nawet nie mamy tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:37, 05 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kadra oficerska GRU (tam nie ma nie-oficerów, bo kandydaci rekrutowani są właśnie spośród oficerów armii lub innych służb) ma do końca życia zakaz ujawniania osobom postronnym (cywilom, obcym wywiadom itd.) faktu, że pracowali dla GRU. Pod groźbą kary wieloletniego więzienia (oficjalnie) lub nagłego zejścia z tego świata (nieoficjalnie). Wyjątek stanowią ci zdekonspirowani jak płk. Ałganow, o których i tak wszyscy wiedzą. Nawet kontrwywiad danego kraju ma niekiedy problem z ustaleniem, który pracownik rosyjskiej ambasady jest agentem GRU, tak znakomicie podszywają się pod inne profesje. Z kolei emerytowani oficerowie wiodą spokojny żywot na zamkniętych ekskluzywnych osiedlach dla aparatczyków, byłych wojskowych itd. Są czynni zawodowo do późnych lat życia, zajmują się szkoleniem młodej kadry, a o wszelkich kontaktach meldują tam, gdzie trzeba. Jeżeli kontaktowali by się na własną rękę z obcym wywiadem lub cywilami w celu uzyskania wiedzy o idei, która mogłaby pomóc im pogłębić lub uchwycić władzę, to również grożą im wyżej wymienione sankcje. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy przeprowadzają akcje na polecenie zwierzchników.

Ale GRU nie przeprowadza żadnych akcji na terenie własnego kraju, a jedynie za granicą, bo to wywiad wojskowy. Sprawami krajowymi zajmuje się FSB (bezpieka), gdzie pracują ludzie, którzy mają krew własnego narodu na rękach (to nie przenośnia, nawet elementem ich szkolenia są tortury na zatrzymanych).Tak się składa, że wszyscy, którzy mieli jakieś skrupuły uciekli na zachód. Założenie, że oficer, który dotrwał do emerytury ma jeszcze jakikolwiek kręgosłup moralny i nie wszystkie struny w nim przegniły dowodzi niezwykłej naiwności. Bo te instytucje ludzi z najmniejszymi skrupułami traktują jako zagrożenie dla siebie i szybko usuwają ze swoich szeregów, często od razu w zaświaty, jeśli nieszczęśnik miał za dużą wiedzę przy okazji. Dlatego 100% kadry po kilkudziesięciu latach służby posiada umysłowość raczej drapieżników niż ludzi, choć często mają aparycję równie niewinną i delikatną jak Litwinienko, bo oprócz cech charakteru to też stanowi element decydujący o naborze do rosyjskich służb.

Nie dziwi mnie to, że nie wie o tym easy russian, ale Trehlebow powinien mieć taką wiedzę (jest ogólnodostępna, wystarczy trochę poszperać). Jeśli nawet mu to umknęło to probierz duchowy też dziwnym trafem nic mu nie podpowiada?

Reasumując: gdyby rzeczywiście jacyś bliżej nieokreśleni "emerytowani" oficerowie zwracali się o porady to tego pana w kwestii podsunięcia im idei, która pozwoli mocniej uchwycić władzę to byłaby rzecz, która wymagałaby najwyższej tajemnicy. Działali by też na polecenie zwierzchników. Z pewnością o czymś takim nie można byłoby się dowiedzieć na YouTube od brodatych jegomościów, którym easy russian służy za tłumacza. Służby za doradców mają osoby wyłącznie dyskretne. W sieć wpuszcza się tylko to co ma tam zostać wpuszczone, jak rózne Zelgeisty, czy tam inne Sekrety, które w niczym żadnej władzy tak naprawdę nie szkodzą, a nawet są wodą na jej młyn.

Dziwnym trafem Trehlebow nie tylko nie wstydzi się doradzać tym kreaturom, ale nawet chwali się tym, przedstawia ich w pozytywnym świetle, że niby to jacyś uczciwi patrioci, bo przecież nawet w jaskini szatana są dobre duchy. Bez żenady doradza w kwestii doboru podbudowy ideologiczno-religijnej, która wzmocni władzę tych "dobrodusznych" jednostek. No cóż, religia zawsze służyła za jedno z najlepszych narzędzi, dzięki któremu wpływ na umysły ludzi jest bardziej dalekosiężny.

To wskazuje na wykreowanie tego ruchu przez rosyjskie służby. Lider w osobie Trehlebowa ma między innymi za zadanie pokazać w odpowiedniej perspektywie tych "emerytowanych" oficerów GRU i FSB, którzy rzekomo mają tylko tę "niewinną" przywarę, że lubią mocno uchwycić władzę. Jak widać w osobie easy russiana, są już sukcesy na tym polu.

Zalecam więcej konstruktywnego krytycyzmu przy wchłanianiu w siebie wszelkich nauk, zwłaszcza tych duchowych.
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:08, 05 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stefani napisał:
.....................

Zalecam więcej konstruktywnego krytycyzmu przy wchłanianiu w siebie wszelkich nauk, zwłaszcza tych duchowych.


dzieki "stefani" za zalecenia . Zdrowy sceptycyzm nie jest zły - fanatyzm znacznie gorszy .

A ja na odświeżenie i może nieco na zmianę (nieco- bo też tam się pojawia ) spojrzenia polecam pierwszą " część części " filmu Siergieja Striżaka . Hiniewicz ( to ten brodaty - Dij Aleksandr ) ładnie zbiera historyczne zdarzenia powiązane z chrześcijaństwem . Zapraszam na odkłamywanie kłamstw- następne cząstki tego filmu lada dzień- pracuję nad tym
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:22, 07 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajoma wyszukała wspaniały link .tekst Nikołaja Żuka po angielsku ( link dla ciekawych tematu http://www.proza.ru/2010/06/04/579 -naprawdę warto ) - wszystko sie układa w całość. Atlantyda też jest ujęta w tych opisach i to tak jak gdzieś czytałem ( tu jest duża rozbieżność z tym co mówi Trehlebov - tylko tu, reszta sie pokrywa. Ściślej - Trehlebov powiedział,że o Atlantydzie nic nie wie ) . Tekst niedługi i treściwy 14 stron . Żiemia miała kiedyś 3 księżyce , Atlantyda zatoneła przy rozwaleniu drugiego z nich . Potopy zdarzały sie własnie gdy odłamki księżyców spadały na powierzchnię Ziemi ,.....

do naszego słowniczka dorzucam : Bułg-ARIA , Hung-ARIA ( w biblii Sam-ARIA , Samarytanie ) , bez komentarza. Ja jestem wgnieciony w fotel, nazwy znam od dawna ale nie dostrzegałem ich . aha , klan Ariów związany z matką Thart zamieszkiwał tereny zwane That-ARIA. Polecam szczegół z tekstu, dla nie znających angielskiego - tłumacz google daje radę - sens sie łapie.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:23, 17 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:31, 17 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre to jest nawet tańczyć się to da Wink
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:38, 17 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

privilege napisał:
Dobre to jest nawet tańczyć się to da Wink
no miło Wink - lekcja historii ostatnich 5000 lat w pigułce.

szybko zmajstrowałem coś takiego - to już taka przypowieść do zadumy
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:53, 18 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
privilege napisał:
Dobre to jest nawet tańczyć się to da Wink
no miło Wink - lekcja historii ostatnich 5000 lat w pigułce.

szybko zmajstrowałem coś takiego - to już taka przypowieść do zadumy


Zrozumiałem przekaz z tym że widzisz czasami trzeba wbić gwoździe bardzo głęboko a nawet na wylot drugiego człowieka żeby przez te otwory zobaczyć kto za nim stoi Wink
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:00, 21 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

privilege napisał:
......................

Zrozumiałem przekaz z tym że widzisz czasami trzeba wbić gwoździe bardzo głęboko a nawet na wylot drugiego człowieka żeby przez te otwory zobaczyć kto za nim stoi Wink
.. rurkę .w czoło Laughing

- no bywa, bywa ,że ktoś otoczy się zbroją i sam prosi by mu ją rozbić Wink


udało mi się zamieścić kolejny wycinek filmu. Mam już gotowy następny (powinien "zawisnąć" w sieci na kilka godzin ) . Film jest wielowarstwowy. Tu Siergiej Striżak kończy krótką opowieść historii chrześcijaństwa i rozwija ją w analizę władzy w ogólności . Następny odcinek to historia Europy i kilka zaskakujących dla mnie informacji zupełnie przeczących poglądom oficjalnej historii jak na przykład "najazd Hunów na Europę " czy najazdy Tataro-Mongolskie.

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:12, 21 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lestar




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 557
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:56, 21 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Humanoidy - zajebisty filmik. Zesrałem się ze śmiechu przy "obrzezanych ogonkach" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:30, 21 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lestar napisał:
Humanoidy - zajebisty filmik. Zesrałem się ze śmiechu przy "obrzezanych ogonkach" Smile


Very Happy działam dalej, max. za kilka dni kolejne 12 minut "Gry Bogów ".
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:37, 22 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:38, 24 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:32, 09 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiaj wgrane . Prawdziwa miłość
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:01, 13 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wersja anglojęzyczna starego filmu , jak ktoś ma znajomych - może podesłać
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 02 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

film - jak sądzę bardzo na czasie . Wszyscy się wokół dwoją i troją by odciągnąć nas samych od siebie i od najważniejszych dla nas samych spraw. Mamy się interesować naraz 4 rema katastrofami, 5 cioma wojnami ( wszystko najlepiej jak najdalej od naszego bezpośredniego otoczenia ) . Zbawcy świata ..tylko we własnych wnętrzach bałagan.


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:26, 10 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś dla oddechu bajka z głęboką mądrością . Dopisałem trochę własnych refleksji dotyczących tej " bajkowej" treści tutaj http://forum.przebudzenie.net/mistrzowie.....2-120.html . W tym dziale są też fragmenty tłumaczonych ostatnio oryginalnych Wed -polecam zainteresowanym. Ostatnio pojawił sie także wpis z objaśnieniem dotyczący wizerunków ze zwierciadeł Etruskich z 4 wieku przed naszą erą - skopiowałem w tym dziale zalinkowanym powyżej .

Bajka :

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12   » 
Strona 3 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Trehlebow - wezwanie do przebudzenia na Wschodzie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile