W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Trehlebow - wezwanie do przebudzenia na Wschodzie  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
28 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 61461
Strona: 1, 2, 3 ... 10, 11, 12   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ina_majo




Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 221
Post zebrał 2.000 mBTC

PostWysłany: 18:34, 26 Lip '10   Temat postu: Trehlebow - wezwanie do przebudzenia na Wschodzie Odpowiedz z cytatem

Postanowilam utrwalić watek o Trehlebowie na forum, poniewaz jest to jeden z wielu slowianskich medrcow, ktoremu dzieki bezposredniosci i prostocie przekazu udalo sie dotrzec do sporej grupy ludzi w Rosji. Moim zdaniem, warto przyblizyc jego poglady na forum, bo poszukiwacze prawdy zza wschodniej granicy nie sa u nas zbyt popularni. Milego ogladania materialow Easy Russiana. Na poczatek Zrowomyslenie i Zycie jako sala cwiczen. Pozdr




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina_majo




Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:08, 27 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nibru potrzebuje złota. Ciekawa koncepcja. Od razu mi sie skojarzylo, ze jest odpowiedzialna za kryzys finansowy, brak zlota w skarbcach i system rezerw czastkowych Smile. A tak na powaznie, to kolejna porcja odmiennego potraktowania tematow, ktore wszyscy znaja.

Easy Russian dopisal do tlumaczenia do filmu: ,,uprzedzam,że filmie pada na koniec coś do czego mam dystans- T. mówi,że w ciągu sekundy ginie na Ziemi 5 km kwadratowych lasu. Siadłem nawet do obliczeń powierzchni Ziemi i coś mi się to wydaje za dużo. Może miało być 5 m kwadratowych-to byłoby bardziej realne .Dla ruskich 5 km to żadna odległość''.




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2572
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:11, 27 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki ina_majo za założenie wątku.

dziś takie coś :

może jeszcze niech "zawisną" 3 filmiki ze "spotkania na kanapie"-
nie wiem czy zachowam kolejność następstwa zdarzeń , ale nie zepsuje to słuchania , bo wątki się nie dzielą.-
może tak będzie najlepiej bo chyba w tym filmiku przemyka w pewnej chwili w kadrze
aniołek, którego na wszystkich nagraniach słychać szepczącego w tle.



_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina_majo




Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:52, 27 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby trzeba bylo jeszcze jakis watek zalozyc, to chetnie pomoge. Smile
Przy okazji, chcialabym zapytac, Trehlebov pisze o Slawianach i Ariach. Niestety rosyjskim wladam slabo. Przejrzalam Koszuny i nie moge znalezc gdzie sa i skad pochodza Arie, Ariany? Czy wiesz cos na ten temat blizej? Od razu na mysl przychodza aryjczycy ale nie wiem, czy to na poewno bracia slowian Wink? Pozdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WhiteRaven




Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 96
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:40, 27 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem, ariowie to aryjczycy. Mówił również że próbowano aryjczyków i słowian poróżnić poprzez Hitlera i jego (ich) ideologie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina_majo




Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:05, 28 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Milego ogladania.



Interesujaca uwaga na koncu. Uprawa wlasnej grzadki w ZSARR byla przestepstwem. Calkiem niedlugo nas to czeka po Codexie Alimmentariusie.



Co to są koszuny? Podpowiedz - mądrości przodków.
Wydaje mi sie, ze potrzebny bedzie slownik terminow uzywanych przez Trehlebowa. Rolling Eyes

Jak ktos dojdzie jak za pomoca badania krwi sprawdzic czy jest sie czlowiekiem czy jaszczurowatym, to prosze o wiadomosc. Smile Swego czasu kilka osob mowilo i pisalo o roznicach w skladzie krwi ludzi (D.Icke, i ta zwalczajaca go kobieta SilverRedIndigo http://www.youtube.com/user/SilverRedIndigo)
Powiedziala, w jednym z filmow, ze w szpitalu po badaniach krwi zajeli sie nia szybko i specjalnie, bo poznali po krwi, ze jest ICH. Hm... cokolwiek to znaczy.

Trzeba przyznac, ze w pokretnych tlumaczeniach nie ma sobie rownych, jej zdaniem wszystko pochodzi od zydow. Rolling Eyes Grecy, Hindusi czy Chinczycy mysla dokladnie tak samo. Smile

Mozna poogladac jako ciekawostke. Interesujacy jest material o tym jak byla wychowywana (idealny sposob na pranie mozgu od malego, cos niesamowitego, niesteyty nie pamietam, ktory to film, a ta kobita produkuje tego cala mase. Chyba ja sponsoruja
Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2572
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:14, 28 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z dedykacją dla ina_majo

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalfas




Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 338
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:29, 28 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Az mnie zastanawia dlaczego tu na tym wątku nie ma jeszcze Króla Maciusia...


dla niezorientowanych...vel Ebimi z jego nieśmiertelnym" o ja Cie pierdole judeochrześcijanka młodzieży...."



po co badac krew wystarczy zobaczyc czy ktos ma nasrane w głowie.....



Obcy mnie nie grzeja nawet jak tu sa ...dopóki mnie nie wchodzą w parodie jak to mówią warszawioki

Sprawy na ziemi ida w tym kierunku że niechybnie coraz wiecej normalnych bedzie czuło sie tu obco.....


Swoja droga dobrze ze trechlebov nie zajmuje sie bussinesem bo juz by sie tam juz w tej matiuszce rasiii nim Ci obcy zajeli...
_________________
życie to myślnik miedzy data urodzin i śmierci. Może to wszystko co mamy? czasami nawet nie mamy tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ina_majo




Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:23, 28 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kalfas napisał:


po co badac krew wystarczy zobaczyc czy ktos ma nasrane w głowie.....



(...)


Swoja droga dobrze ze trechlebov nie zajmuje sie bussinesem bo juz by sie tam juz w tej matiuszce rasiii nim Ci obcy zajeli...


W sumie fakt, choc nie jest to tylko kwestia samego badania. Od lat probuja rozwiklac zagadke Rh+/- i nie wychodzi im skad wziela sie ta roznica. Skoro ludzie moga miec rozna zawartosc miedzi we krwi, to musi byc tego jakas przyczyna.

Tak czy inaczej, warto posluchac co maja do powiedzenia w temacie NWO ludzie ze Wschodu. Zawsze mieli wlasne poglady i dobrze, ze jest Easy Russian, ktoremu chce sie te poglady nam przyblizac. Smile

Dzieki, Easy Russian za filmik o rasach. Wstep o zrodloslowie rasy jest niezly. Smile Nigdy mi to nie przyszlo do glowy.

Trehlebow wchodzi w biznes namawiajac do tworzenia wlasnych siedlisk i gospodarstw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2572
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:55, 29 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do powyższego filmiku "chrześcijańskie ludobójstwo" konieczne jest sprostowanie. Wielka głupotę tam wpisałem - "NieWiesta" to oczywiście Kobieta nie umiejąca nic - Trehlebov wspomina coś,że były Kobiety, które za późno było uczyć lub były źle kształcone.
Dziś taki eksperyment - upakowałem dużo tekstu w animowanych napisach . Powiedzcie czy to się da czytać.

dla niezorientowanych podaję sam link http://www.youtube.com/watch?v=1kk8_kgknB4
choć dwukrotne kliknięcie tu na obrazek też przenosi nas na "YouTube"
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2572
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:26, 31 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mizaj




Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:06, 01 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trehlebov łączy wiele wątków w jedną całość.
W trakcie wątku o Rasie przypomniała mi się od razu książka "Misja" - Michel'a Desmarquet'a.
Jak zwykle nie można brać nic na wiarę również tego co mówi Trehlebov, ale jeśli będziemy uprawiać "zdrowo-myslenie", jak on to nazywa, to myślę że nie trzeba będzie już nic brać na wiarę. Po prostu będziemy wiedzieć.
Poproszę o więcej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2572
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:50, 01 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mizaj napisał:
Trehlebov łączy wiele wątków w jedną całość.
W trakcie wątku o Rasie przypomniała mi się od razu książka "Misja" - Michel'a Desmarquet'a.
Jak zwykle nie można brać nic na wiarę również tego co mówi Trehlebov, ale jeśli będziemy uprawiać "zdrowo-myslenie", jak on to nazywa, to myślę że nie trzeba będzie już nic brać na wiarę. Po prostu będziemy wiedzieć.
Poproszę o więcej Smile

dokładnie tak- żadnej ślepej wiary . Zdrowomyślenie czyli :
1. własne doświadczenie w rozważanej kwestii
2. zdanie kompetentnego człowieka w danej sprawie.
3. zdanie naszych Przodków (Wedy dla Słowian) w danej kwestii.
Jeśli wszystkie źródła mówią/radzą jednakowo to błąd jest praktycznie niemożliwy.
Przypomniała mi sie ta książka o której piszesz (czytałem chyba rok temu) , ale przy filmie o "misji Chrystusa "-muszę chyba na nowo ją przerzucić , bo czegoś nie pamiętam - dzięki za podpowiedź.
Dziś krótki wycinek ale jak sądzę dość treściwy - mam jeszcze z tego spotkania kilkanaście minut bardzo ciekawych - wezmę się za to niebawem

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalfas




Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 338
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:38, 01 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy zawsze musi byc poszukiwanie jakis wrogow?


Jedynym wrogiem jestesmy sami dla siebie


Czynniki zewnetrzne .....



Liczy sie tylko informacja......


Ale rób to dalej Rusku...zawsze moZna doszliwowac diament.....
_________________
życie to myślnik miedzy data urodzin i śmierci. Może to wszystko co mamy? czasami nawet nie mamy tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mizaj




Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:04, 02 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kalfas napisał:
Czy zawsze musi byc poszukiwanie jakis wrogow?
Jedynym wrogiem jestesmy sami dla siebie
Czynniki zewnetrzne .....
Liczy sie tylko informacja......
Ale rób to dalej Rusku...zawsze moZna doszliwowac diament.....


Czyli "zdrowomyślenie" to szukanie wrogów na zewnątrz? Wydaje mi się (na podstawie kilku powyższych filmików), że właśnie Trehlebov mówi żeby zaczynać wszystko od siebie. Coś chyba przeinaczasz na siłę, albo ja za mało wiem o tym panu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina_majo




Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:22, 02 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Watek sie rozwja. Smile I dobrze.
Easy Russian, a przymierzales sie moze do ksiazki Trehlebova?
Wklejam filmy z innych watkow. Daj znac, gdyby trzeba bylo cos zachowac przed wylotem z Pie***lni. Pozdr



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2572
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:30, 02 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kalfas napisał:
Czy zawsze musi byc poszukiwanie jakis wrogow?


Jedynym wrogiem jestesmy sami dla siebie


Czynniki zewnetrzne .....



Liczy sie tylko informacja......


Ale rób to dalej Rusku...zawsze moZna doszliwowac diament.....

he, he (przeczytałem własnie jeszcze Twój poprzedni wpis :" ...nie wchodzą w parodie " -dobre Smile ) .
no i chyba wszyscy mamy rację - mizaj ma podobne spojrzenie do mojego - też w sumie dostrzegam to nakierowywanie nas przez Aleksieja Wasiliewicza na własne wnętrze. Z drugiej strony ten przedziwny spektakl w jakim uczestniczymy ma swoje zasady i te "bodźce zewnętrzne "- ja je tu odbieramy przecież następują. Zasady nas obowiązują w każdej sekundzie - muszę w odpowiedni sposób wciskać choćby te klawisze- tak samo mam "na zewnątrz" kogoś , kto gra role mojego wroga ( ja mam na przykład ciągnącą się sprawę sądową ) - na tym poziomie robię co należy i bronię jak potrafię najlepiej swoich interesów , a na głębokim kocham tego wroga .
Wszystko kwestia stałego złapania proporcji . Kwintesencją tego myślenia jest film :

dolepię do kolekcji jeszcze jakies filmiki- mam nadzieję,że sie nie powtórzę:


wpisuję te , które maja najwięcej odwiedzin na "YT"-
-ten film ma juz w sumie około 1500 odsłon ( są dwa bo poprawiałem tłumaczenie ) , a zdaje się,że oglądnięcia za posrednictwem forum nie są notowane.


Dziękuję ina_majo że dbasz o porządek . Dam znać gdyby ...
książkę "Koshuny Finista" mam od dwóch dni na stole - wywaliłem trochę kasy w punkcie ksero , tego jest ponad 700 stron. papierową wersję jakoś łatwiej ogarnąć i nie trzeba włączać piekielnej machiny zwanej komputerem .
Jest tam bardzo dużo o historii Słowian - w ostatniej części jest drukiem kilkustronicowy dokument znaleziony w 1961 roku przez KGB podczas rewizji u dysydenta- Żyda . Nazwano to "Katechizm żyda w ZSRR"- tłumaczę to i zamieszczę za kilka dni . Warte uwagi. Rzecz ponoć nigdy nie wydana oficjalnie - krąży w odpisach z rąk do rąk . W internecie jest - dla znających język :
http://www.pseudology.org/Documets/Katexizis_evreya_CCCP.htm - tłumacz google oczywiście robi z tego niezły kogiel mogiel ale możecie kontrolnie wrzucić -kilka zdań na pewno wyjdzie poprawnie.
Na dzis mam w miarę wygładzone około 25% tekstu :
Cytat:
Żydzi!

Wzajemnie kochajcie się , wzajemnego wspierajcie się ,zjednoczcie, nawet jeśli rozrzuceni jesteście na wielkiej przestrzeni, lub gdy jesteście blisko od siebie, nawet jesli macie nienawiść do siebie. Nasza siła leży w jedności - w to gwarancja naszego sukcesu, naszego zbawienia i dobrobytu. Wiele narodów zostało zabitych w rozproszeniu, ponieważ nie mieli jasnego programu działania i "poczucia łokcia".

My jednak, ze względu na rozproszoną na całym świecie, ale jedną rodzinę, przetrwaliśmy przez wieki i narody przetrwały pomnożone i wzmocnione. Jedność to cel ale także środek do celu.

Nie bój się protekcjonizmu - to nasze główne narzędzie, otworzył on drzwi do Żydów wszystkich narodowości, wszystkich wyznań, wszystkich stron. Prawdziwy internacjonalistą jest tylko ten, których więzy krwi związane są z judaizmem, wszystkie pozostałe to przekleństwo i oszustwa. Zwiększajcie udział osób zbliżonych po krwi, tylko oni zapewnią wam pożądaną biosferę.

Kształćcie swoje kardy. To jest swiętość nad świętości. Kadry decydują o wszystkim. Każde laboratorium, każda katedra, wydział każdej instytucji, gazety, czasopisma, wydawnictwa powinny być kuźnią naszych pracowników.

Przenikajcie na pozycje lidera do robotników i chłopów Gojów, dajcie im dużo pieniędzy, ale jeszcze więcej wódki aby płodzili w pijackim widzie gojów, zdegradowali się i naprawdę przedstawiali sobą zwierzęta robocze: pieniądze, wódka, sex i żadnej duchowości!

Nie pij alkoholu, nie pal, aby urodzić zdrowe, silne ciało żydowskiej populacji zdolne do przejęcia pokoleń. Niech każde pokolenie wszystkich nie-Żydów na świecie ma do czynienia z głęboką warstwą naszej obrony. Trzeba wszelkimi sposobami tłumić świadomość gojów, najlepszych z nich rozgniatajcie, najgorszego- takiego jak głupia owca-wywyższajcie.

Za każdym razem gdy idzie w zapomnienie starsza generacja, zamiast niego na scenie ma wzrosnąć jeszcze bardziej potężna kohorta przygotowanych wcześniej, nie gasnących duchem Izraela młodych Żydów . Aby to zrobić jak najszybciej trzeba umieszczać naszą młodzież na kluczowych stanowiskach, udowadniajcie każdemu i wszędzie ich dojrzałość i geniusz. Chociaż to jeszcze nie jest idealne to oni dojrzeją na pozycjach. Ten kto jest u władzy, jest inteligentny i ma rację.

Musimy przekazać naszym dzieciom więcej niż otrzymalismy od ojców, a oni, zachowując i zwiększając dadzą więcej z kolei na następne pokolenie, itp. Ciągłość pokoleń jest naszą siłą, naszą stabilnością i naszą nieśmiertelnością, choć w porównaniu z większością gojów jesteśmy fizycznie słabsi. Ale to jest naturalne. Ten czarny do pracy niech pompuje mięśnie, wybranym przez Boga synom Izraela to nie przystoi. Poprzez słowa Mojżesza Jahwe mówi: "Każdy syn z pokolenia Izraela będzie miał 2800 niewolników. Goi - nasi niewolnicy.

Świat jest okrutny, nie ma miejsca dla filantropii. Nie nasza sprawa dbać o ZSRR i o słowiańskie kadry. Jeśli są zbyt leniwy, by myśleć o sobie, dlaczego mamy myśleć o nich? Nasz wielki mędrzec na rynku niewolników w Rzymie nazwał ich sklabami, czyli niewolniami w duchu , dlaczego dziś mamy myśleć o nich inaczej? Z lenistwa jego zostali pozbawieni energii psychicznej wiecznie skomlą głosząc powszechną miłość ludzkości. Ale co to jest, jeśli nie wrodzoną niezdolność do zrozumienia sensu istnienia? Bóg stworzył ich niewolnikami duchem, dlatego wszyscy Słowianie, zarażający innych gojów swoją propagandą muszą leżeć u naszych stóp w pierwszej kolejności. Przejrzyjcie ich miłosierdzie , wznieście się ponad nich synowie Izraela, jak Jehowa wzniósł się nad nami. Ale wybrał nas, wznosząc się ponad nami, nie poniżył nas, jesteśmy wyjątkowi.

Pamiętaj: wszystkie wysokopłatne, wpływowe i lukratywne pozycje w całej przestrzeni Rosji od Karpat po Ocean Spokojny - wszystkie wpływy z dochodu narodowego należą do nas przez prawo naszej wyjątkowości jako ludu wybranego. Jednocześnie należy pamiętać, że wiele narodów, biorąc z nas przykład, może rozwijać się do naszego poziomu, może mieć miejsce, które należą się nam- jasnym synom Izraela.

Tworzymy zespoły,aby goje nie przeszkadzali nam żyć na nasz sposób. Niech Goje także starają się tworzyć grupy uczynić to samo, ale są oni z natury egoistyczni i pokłócą się zanim coś im się uda, a my za pomocą Najwyższego im w tym pomżemy. Tu nie zaprzeczamy sami sobie. Goi w Rosji przejmują wiele od Żydów . Umiejętność przystosowania nie jest im obca.To nie jest wcale niebezpieczne, ale jeśli tylko w tym nie dopuszczać do złożoności. W przeciwnym razie może stać się niebezpieczna. W szczególności groźne wszelkiego rodzaju dyskusje o wszelkich sprawach, które mogłyby prowadzić do jednolitości gojów w sprawach przystosowania czyli tego co nazywamy powszechną opinią lub zgodą. W tym przypadku goje mogą przedstawić znaczącą siłę. Dlatego podział ich wszystkimi środkami - to nasze wyzwanie. Nie możemy dopuścić do grupowania w ogromnej masie bo mogą nas połknąć, bo w stosunku do Żyda, nie-Żyd jest zawsze wrogi z zazdrości. Z drugiej strony, nie powinniśmy dążyć do pojednania, bo nienawiść gojów mnoży naszą czujność, a więc w następstwie naszą siłę.

Słowianie a Ruscy w szczególności, nie są w stanie pomyśleć głęboko, nie zdolni są do analizy i uogólnień. Oni są jak świnie, które żyją z ryjem wetkniętym do koryta nie wiedząc, że nad nimi jest niebo. Wszystkie zjawiska są uważane za powierzchowne, zbyt szczegółowe. Dla nich każdy przypadek - to tylko przypadek mimo ,że często może być powtórzony.

Nasze zasady ideologii są przeciwieństwem do ideologii gojów. Oni mówią: "Lepiej mniej, ale lepiej". Mówimy: "Lepiej więcej i lepiej". Oni mówią: "Lepiej być biednym, ale zdrowym niż bogatym, ale chory. Mówimy: "Lepiej być zdrowym i bogatym niż biednym i chorym." Oni mówią: "wszystko albo nic". Mówimy: "coś lepszego niż nic."......................

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalfas




Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 338
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:50, 02 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj wyjeb.....mi mozg w kosmos.....

Musze przeprosić Bimie go...nie mogę zakładać...watkow zrobie to TU.

Przepraszam Cie Bimi . PRZEPRASZAM CIE BIMI TO CO ROBISZ JEST NORMALNE I POWSZECHNE.


Na jednym z forum ...w zasadzie towarzyskim spotkałem sie z cenzurą....blokowaniem konta...
usuwaniem watkow...po cichaczu...jak kiedys ludzie z ul. Mysiej.
admin cenzuruje forum tak zeby kształtować jego profil....

Szczeka mi opadla i rzeczony mozg....juz pisalem....

Spodziwal bym sie wszystkiego.... tylko nie cenzury na tym forum... towarzyskim.....bez znaczenia politycznego
choc socjologi tam sporo.....

To ze cenzuruja w TV, ze cenzuruja portale internatowe ogolnopolskie,
ze jest autocenuzra we wszystkich wydawnictwach papierowych.......

To ze jest BIMI.......

Wszystko rozumie...ale dlaczego tam cenzura? PO CO?

z TEGO WYNIKA ZE AGENCI WPŁYWÓW SA DOSLOWNIE WSZEDZIE.

Totalna kontrola. Jesli cos jest powtarzana bez przerwy z tym samym skutkiem swiadczy to o celu.....
Przeciwienstwem tego jest tylko szalenstwo...a w to niewielu by inwestowało.......

Tym bardziej z uwaga nalezy sluchac takich ludzi jak Trechlebov..


Upadek cenzury był rzekomo główna lub jedna z glownych zdobyczy po 1989
nazywa sie to w wolnym przekladzie WOLNOSC. WOLNOSC SLOWA.

A ja Wam mowie GOWNO PRAWDA........

cEZNURA JEST JEST OBECNIE TAK TOTALA I CZESTO TAK SUBTELNA ZE CZERONOARMISCI Z pRAWDY
I panowie z Mysiej moga sie czuc uczniakami.....jesli jeszcze zyją....



Bo wolnosc nie umarla...wolnos zwlaszcza ta slowa...NIGDY JEJ NIE BYŁO...
OD ZARANIA DZIEJOW....
_________________
życie to myślnik miedzy data urodzin i śmierci. Może to wszystko co mamy? czasami nawet nie mamy tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
slidexman




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:15, 03 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie rewelacja
juz wiem jak po upadku systemu tworzyc zgrany kolektyw Smile

wykopujemy
http://www.wykop.pl/link/428265/kopne-pr.....emokracji/
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ina_majo




Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:21, 03 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kalfas napisał:
Dzisiaj wyjeb.....mi mozg w kosmos.....



Oby ten stan niezróważonej euforii minął. Trehlebov zacheca do zdrowomyslenia.

Czy kolega cieszy sie z worka na glowie, czy z tego, ze worek ma dziure?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2572
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:48, 04 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś ci kalfas mocno dokuczyli - ale na wszystko mozna spojrzeć z drugiej strony.
Myślę sobie, że taka "ich" złość/panika i strach to dobry objaw.
\ My działamy troche po omacku bo nie widzimy prawdziwych sondaży, procentów ludzi budzących się itp- działamy troche po omacku bo jesteśmy oszukiwani nieustannie. "oni" mają dostęp do danych - jeśli sie wściekają i BOJĄ (to jest wszystko objaw strachu- ta mobilizacja kłamstwa ) to wypada sie jeszcze spokojniej rozsiąść w fotelu i konsekwentnie , z uśmiechem robić swoje . Znaczy,że oddałeś jakieś bardzo celne strzały.
[/youtube]
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2572
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:39, 07 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2572
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:38, 11 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


http://www.youtube.com/watch?v=IwKjiltCiOE
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2572
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:19, 14 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem




_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2572
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:20, 16 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tytuł :" żewatma-demonstracja naszego ja " żewatma - czyli cząstka żywa . Film pełen symboliki i wiedzy .
W pierwszych sekundach padaja słowa : "Wedy powiadają, że pierwszym pytaniem na jakie należy znaleźć odpowiedź
dla normalnej ewolucji brzmi : "kim jest "ja "

2 minuta 32 : "Wedy powiadają ,że "ja" to "żyw-atma" czyli " żywa atomowa cząsteczka ". Jest ona indywidualną , samo stanowiącą
cząsteczkę ..... jeśli używać pojęć współczesnych to nie ma ona czasu ani przestrzeni gdyż jest duchowa a nie materialna.
W Wedach bardzo dobrze jest opisane jak każda cząsteczka przychodzi do tego materialnego świata-
- kiedy żewatma decyduje z własnej woli zacząć ewolucję w "Miro- Jawie" -czyli w świecie materii to zaczyna podporządkowywać swojej woli inne żewatmy -organizuje się w jakiś kolektyw. Takim sposobem żewatma jednocząc się z inną żewatmą zaczyna tworzyć przestrzeń i czas.


Na końcu : " .....jesteśmy naturalnymi , integralnymi władcami-..ona nie umiera..
napis końcowy :
" SŁAWA BOGOM I NASZYM PRZODKOM- wideo zmontował "FANTAST"
Film powinien się spodobać fascynatom geometrii- w 3 ciej minucie obrazowe ukazanie powstawania życia . Język rosyjski do dziś nie zatracił znaczeń słów - słówko "stroić" oznacza budować . Z trzech stworzyć jedno - co nieco jeszcze znajdziemy w opisach świętej trójcy itp. przekazach .




_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2, 3 ... 10, 11, 12   » 
Strona 1 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Trehlebow - wezwanie do przebudzenia na Wschodzie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile